Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Różności
Pogaduchy
❧  Nasze pasje  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorNasze pasje
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 20:49
Jak sama nazwa wskazuje. Napiszcie co lubicie robić.
To ja zacznę. Bardzo lubię muzykę, lubię jej słuchać, a razem z tym śpiewać. Lubię też rysować, choć mi to nie wychodzi, ale i tak warto próbować. Lubię też przebywać na świeżym powietrzu i grać w siatkówkę.
Teraz wasza kolej.



Edytowane przez Cookie dnia 03-02-2013 20:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 21:24
Ja kocham różne sporty, a najbardziej to: piłkę nożną, piłkę ręczną i karate. Lubię też pisać opowiadania i pomagać innym. Kocham bawić się z moja młodsza siostrą i dokuczać starszej.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Cookie dnia 03-02-2013 21:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 21:35
Ja mam bardzo dużo pasji i hobby. Szeroki jest ich wachlarz, począwszy od komiksów po grę na gitarze.
Na gitarze gram od 3 lat. Umiem grać parę "hiciorów"i jestem z siebie zadowolona.
Uwielbiam śpiewać. Jestem jedyną osobą w szkole, która uczestniczy w jakichś konkursach, czy przeglądasz piosenki. Jedyną indywidualnie. Kocham śpiewać. Mój kolega, który sam nagrywa, chce mnie kiedyś wypromować. Jednak bardziej uważam to za hobby. Może kiedyś wrzucę coś na WB. XD
Kocham rysować. Winx, ludzi, postacie Marvel (Mr. Marvel, Rogue, Gambita, Spidermana, Volverine itd.) Nie rysuję jakoś super ale nie będę dla siebie surowa, bo rysuję od zawsze. Nie porównuję się tutaj oczywiście do nikogo. Lubię rysować i uważam, że to i owo potrafię. =)
Kocham biegać, grać w siatkówkę, ogólnie sport jest jedną z moich pasji. Z resztą to rodzinne, bo każdy u mnie w domu interesuje się sportem. Sport to jest dla mnie coś intrygującego i emocjonującego. Uwielbiam sprinty, biegi przez płotki. Najbardziej fascynuje mnie fakt, że w sporcie decyduje nie tylko talent, ale lata praktyki. No bo wiecie - jak ktoś umie śpiewać, to trochę ćwiczy i jest git. Ze sportem we krwi nie trzeba się urodzić, ale trzeba nie lada wysiłku, żeby coś osiągnąć. Jednocześnie jest to smutne, że całe to przedsięwzięcie, może zniszczyć, jak w moim przypadku - kontuzja. Cieszcie się, że możecie sobie swobodnie biegać - nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę.
Przepadam za robieniem zdjęć. Lubię w kadrze "zamykać" ważne momenty lub po prostu mnie i swoich przyjaciół. Nie mam na myśli słit foci w lustrze XD.
Ostatnią i może dla niektórych dziwną pasją jest dla mnie nic innego jak nauka. O wszystkim. No może oprócz historii, której nie cierpię xd.. Najbardziej lubię chemię, biologię i fizykę. Matma też ujdzie. Nie wiem, jakoś zawsze mam potrzebę, żeby wiedzieć coś więcej niż osoby z klasy. Fascynuje mnie otaczający nas świat i to chyba wyjaśnia dlaczego lubię się uczyć.
No to się rozpisałam. Nie no. Ja się interesuję wszystkim po trochu. Muzyką, sztuką, modą, fotografią, komputerami, książki, sport, komiksy, wszechświat. Wszystkim. :>


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez Cookie dnia 03-02-2013 21:39
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 21:50
Ja również mam kilka pasji. Pierwszą z nich jest śpiewanie. Kocham śpiewać. Wiele osób mówi mi, że ładnie śpiewam, a ja zawsze się z tym sprzeczam, może dlatego, że moją naturą nie jest chwalenie się i uważanie siebie za osobę, które umie wszystko najlepiej, tylko skromność i uważanie się za beztalencie. Moją następną pasją jest muzyka, granie na jakiś instrumentach, tworzenie czegoś własnego. Co prawda na niczym nie umiem grać doskonale, ponieważ nie chodzę na żadne lekcje (choć bardzo bym chciała), ale umiem trochę grać na pianinie/fortepianie oraz na zwykłym, szkolnym flecie. Chciałabym się kiedyś nauczyć grać na gitarze. Kolejną moją pasją jest łyżwiarstwo. Nie będę na ten temat obszernie wypowiadać, ponieważ już to robiłam -> TU. Jedną z moich pasji jest również uni-hokej, czy jakoś tak, a szczególnie stanie w tej grze na bramce. Lubię też jadę na rolkach, siatkówkę oraz inne gry związane z łapaniem piłki. Kolejną moją pasują jest grafika. W sensie, grafika komputerowa. Robienie jakiś zestawów, ikonek czy równych tego typu rzeczy sprawia mi radość.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 21:58
Również lubię robić zdjęcia, mogłabym fotografować dosłownie wszystko, niestety akurat zepsuł mi się aparat i zostaje tylko telefon. Też bardzo lubię grę na instrumentach. Chciałabym się nauczyć grać na gitarze. A sport... po porostu kocham. Siatkę najbardziej, ale lubię też uprawiać inne sporty np. pływanie. Na razie uczę się pływać, jestem samoukiem, więc muszę czekać na wakacje, to morze pojedziemy z rodziną nad jakiś zalew lub coś w tym stylu. Jednym słowem, gdy pływam czuję się jak ryba w wodzie.



Edytowane przez Cookie dnia 03-02-2013 22:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 22:05
Zapomniałam jeszcze o tym, że bardzo uwielbiam pływać. Kocham chodzić na basen. Lubię również fotografować, czasami wychodzi mi to lepiej, czasami gorzej, jednak cały czas uczę się robić coraz lepsze zdjęcia. Lubię również rysować, ale nie wiem, czy można to zaliczyć do mojej pasji. Co prawda nie wychodzi mi to za dobrze, ale może z czasem uda mi się robić coraz lepsze prace.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cookie dnia 03-02-2013 22:06
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 22:19
Bardzo lubię rysować. To moja pasja od 7 lat. Pamiętam moje początki... masakra. Lubię jeździć konno. Może i nie wychodzi mi to najlepiej (ponad 20 upadków na pewno mam zaliczonych), ale kocham konie. Fotografia- moja następna pasja. Nie jest dla mnie ważne czym robię zdjęcia, ale to, że je robię. Pisanie opowiadań to moje kolejne zajęcie. Nie mam talentu, ale kocham pisać i będę to robić. Kolejna pasja, dosyć nietypowa to zbieranie liści. Po prostu kocham je suszyć, wkładać do zielnika, a po paru miesiącach otwierać go i czuć zapach liści...



Edytowane przez Cookie dnia 03-02-2013 22:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-02-2013 13:08
Widzę, że dość sporo z was przepada za sportem, ja niestety nie, jestem straszna, piłka, biegi to nie dla mnie. Ja uwielbiam rysować, wszystko, co się da, ale najbardziej nasze Winx (namalowałam już wszystkie, a niektóre nawet po dwa razy). Lubię też śpiewać i tańczyć, grać na scenie, wstyd i trema to nie dla mnie. Piszę też opowiadania, wiersze i kiedyś piosenki (ale były dość dziwne).
Zbieranie, tak lubię zbierać najróżniejsze rzeczy.



Edytowane przez Cookie dnia 16-03-2013 18:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2013 18:42
Muzyka - to moja największa pasja. Kocham jej słuchać, kocham tworzyć. Od razu przy niej rusza się całe ciało. Tańczyć przy dobrej muzyce to przyjemność. Czasem nawet sobie ją nucę pod nosem. Unikam śpiewania w okół innych ludzi. Strasznie się wtedy wstydzę wydać jakikolwiek dźwięk. Wyjątkiem jest lekcja muzyki - zawsze trzeba na niej śpiewać. Jak już się odważę to nastaje cisza. Nawet się nie śmieją jak z reszty. Po prostu mnie słuchają z uśmiechem na twarzy. Mam nadzieję, że mój rumieniec nie jest wtedy zauważalny..
Opowiadania - kocham je pisać. Na każdy mam pomysł, ale jak dojdzie co do czego przerywam opowiadanie. Brak weny po prostu. Czemu ja nigdy nie mogę dokończyć opowiadania? Nie wiem.. Chyba powinnam założyć taki temat w naszych Opowiadaniach tzw. "jednopartówki".
Sport - piłka nożna, siatka, halówka.. To trzy z moich ulubionych sportów. W nożną, to chyba każdy grać uwielbia. Chociaż to tylko ganianie za piłką, strzelanie do bramki.. a jednak coś w tym jest. Coś, co lubię. Siatka.. jestem z niej nawet dobra. Tak samo jak w piłkę nożną, lubię w nią grać. Halówka - dopiero w nią gramy, a już ją polubiłam. Jest podobna do nożnej. Taka "Piłka Nożna Halowa", jak to określił tata. Nie wiem, czy to się tak fachowo nazywa.
Rysowanie - wiele wyrwanych kartek ze zeszytu. Były całe w rysunkach. Na lekcjach są straszne nudy, a ja rozwijam nawet na matmie swój talent artystyczny. Czekać tylko na plastykę. Dostaję z niej same piątki, ale zdarzają się czwórki. Nie chcę odstawać od reszty klasy. Zawsze innym okiem patrzę na moje prace i powoli widzę w ich piękno.

A więc to są rzeczy, które uwielbiam robić i są moimi największymi pasjami. <3



Edytowane przez Cookie dnia 16-03-2013 18:04
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2013 19:05
Moja największa pasją jest śpiew. Chodzę do szkoły muzycznej, na zespół wokalny w gimnazjum i lekcje śpiewu. Muzyce poświęcam każdą wolną chwilę. Potrafię w środku nocy obudzić się i śpiewać. Gram jeszcze na fortepianie (od 7 lat) oraz na gitarze i flecie.


av (c) ja
Edytowane przez Cookie dnia 16-03-2013 18:03
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2013 20:43
Ja lubię słuchać i śpiewać muzykę Winx oraz rysować nasze czarodziejki. Uwielbiam marzyć na jawie, z czego wychodzą mi takie miniopowiadania. Jedno mam zapisane. Jeśli chcecie, mogę założyć temat z tym opowiadaniem. UWAGA! Moje opowiadanie ma tylko 3 rozdziały, ale myślę, że będą w poście optymalnie długie. Kocham też czytanie książek nie tylko o Winx, ale też opowieści fantasy. Moim ulubionym cyklem opowiadań są Opowieści z Narnii. Dużo czasu spędzam na graniu w Internecie. Najwięcej czasu spędzam na WinxBlogger. Powody? Patrz temat: Ankieta:Najlepszą częścią WinxBlogger jest.... Kocham wyszukiwać nowinki ze świata Winx oraz pięknego wykonania fanarty. To wszystkie moje pasje.


Blog

Edytowane przez Cookie dnia 06-04-2013 10:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2013 20:54
Mam dużo pasji, ale dwie są najważniejsze. Pierwszą z nich jest projektowanie mody. Uwielbiam rysować ubrania i wymyślać do nich dodatki. Robię to od kilku lat i nawet ładnie mi wychodzi. Drugą moja największą pasją, jest gra w siatkówkę. Niestety nie mam jak ćwiczyć, a szło mi bardzo dobrze. Lubię śpiewać i tańczyć. Dużo osób mi mówi, że powinnam śpiewać na konkursach, ale ja uważam, że mam okropny głos. Lubi rysować Winx i nie tylko. Rysuje około roku, ale ładnie mi wychodzą rysunki. Bardzo lubię występować w przedstawieniach. Nigdy nie mam tremy i się nie stresuje. Mam dobrą pamięć, a dzięki temu umiem szybko nauczyć się tekstu. To chyba wszystkie moje pasje.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Cookie dnia 06-04-2013 10:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
~Pharple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-04-2013 01:05
Moją pasją jest fotografia i taniec. Tańczyłam kiedyś, teraz tańczę na przyjaciół. Jeśli chodzi o fotografię, to uwielbiam robić zdjęcia staram się jak mogę. Nie mam zbytnio dobrego aparatu, ale robienie zdjęć to moja pasja. Zdjęcia robię wszędzie. Lubię czasem sobie pośpiewać, lecz tylko dla siebie. To moje wszystkie pasje :].




https://www.youtube.com/channel/UCpHyzdhhYs2XwUgy4ovFbrA
Edytowane przez Cookie dnia 06-04-2013 10:46
http://winx-owo.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
użytkownik usunięty
Dodane dnia 23-04-2013 17:58
Moje pasje to: czytanie, uwielbia odpłynąć w krainę marzeń czytając jakąś fascynującą książkę. Lubie także potańczyć, jako siedmioletnia dziewczyna tańczyłam balet, teraz natomiast Hip-hop, umiem zrobić podstawowe rzeczy takie jak szpagat, gwiazda, itp. No, i moja trzecia, a zarazem ostatnia pasja, to muzyka, gram na flecie poprzecznym i gitarze akustycznej, lubię też od czasu do czasu zaśpiewać.
To chyba na tyle moich małych talentów.
Edytowane przez Cookie dnia 23-04-2013 18:00
AutorRE: Nasze pasje
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2013 14:55
Hmmm... Największa pasja? Tworzenie grafiki komputerowej. To moje ulubione zajęcie, które nigdy mi się nie nudzi. Zawsze można wymyślić coś nowego, jakieś fajne połączenie i różne efekty.

Pisanie na blogu - czasami brak weny i pomysłów. Ale to nie jest największy problem. Zawsze można odłożyć to na później, ale staram się tego nie robić.

Rysowanie i pisanie opowiadań - w wolnych chwilach, lubię coś nabazgrać czy też pogryzmolić na kartce papieru.

No i to raczej tyle.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2013 20:13
Moją pasją jest muzyka i sport. Lubię słuchać ostrej muzyki ( horrorcore i metal ) przy której czuję się zrelaksowany. Ze sportu lubię piłkę nożną i siatkówkę. Kiedyś aktywnie uprawiałem sport, a teraz tylko oglądam w tv.


52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
użytkownik usunięty
Dodane dnia 24-08-2013 14:16
Moją pasją jest przede wszystkim śpiew. Uwielbiam jak mój głos wchodzi na wysokie tony, uwielbiam czuć tę energię jaką daje mi radość ze śpiewania. Uwielbiam spiewać z każdym miejscu i o każdej porze - nawet przez sen lol
Oprócz tego uwielbiam czytać. Wszystkie przygody przezywam razem z bohaterami a czasami książka tak mnie wciągnie, że na twarzy pojawiają mi się rumieńce. Raz ta zatraciłam się w książce, że całkowicie zapomniałam o śwecie.
Moją trzecią pasją - jeżeli można to nazwać pasją- jest pomaganie innym. Lubię widziec uśmiech jaki pojawia sie gdy im pomogę, porozmawiam albo uśmiechnę się. Zaskauje mnie jak łatwo poprawić humor drugiemu człowiekowi. uśmiech


AutorRE: Nasze pasje
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2014 12:59
Ja mam kilka pasji. Lubię słuchać muzyki, tańczyć i śpiewać więc to co związane z muzyką. Lubię także jeździć na rowerze i grać w siatkówkę. Śpiewanie raczej mi nie wychodzi ale próbuję się uczyć. Ogólnie lubię przebywać na świeżym powietrzu.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2014 16:59
Ja mam wiele pasji. Lubię słuchać muzyki, ale nie lubię słuchać cichych piosenek (chociaż niektóre są naprawdę fajne) typu "Alleluja". Lubię szybkie lub spokojniejsze z dawką "mocy" (w tym przypadku Bring Me To Life). Następną z nich jest pływanie, chociaż nie pływam super. Nurkowanie - od czerwca mam utrudnione przez wypadek, który stał się w szkole placze (ale to rozmowa na inny temat). Lubię też spędzać czas na świeżym powietrzu, jeździć na rowerze, na rolkach (oprócz tego nienawidzę sportu! Przez wypadek, który wcześniej opisałam). To chyba tyle.


av (c) Chand

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 02-07-2014 21:25
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nasze pasje
użytkownik usunięty
Dodane dnia 11-01-2014 20:50
Lubię tańczyć. Kiedyś chodziłam na zajęcia taneczne i mam nadzieję, że w przyszłości również będę, ale na razie nigdzie nie chodzę na żadne zajęcia po za lekcyjne z powodu kiepskiej sytuacji finansowej moich rodziców. Lubię grać w koszykówkę i jeździć na łyżwach. (Nie jeździłam od dwóch lat, ale mam nadzieję, że coś jeszcze będę pamiętać, jak pójdę w piątek na lodowisko xdd.) Śpiewać kiedyś też uwielbiałam, ale teraz mam wrażenie, że mój głos bardzo się zmienił. Uwielbiam czytać oraz słuchać muzyki (Rock & Dubstep). Rysować również lubię, ale niestety nie obdarzono mnie talentem do rysowania.



Edytowane przez dnia 25-02-2014 22:08
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.