Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Różności
Gry i zabawy
❧  Ściana płaczu  ☙

Strona 40 z 68 << < 37 38 39 40 41 42 43 > >>
AutorRE: Ściana płaczu
~Liv
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-12-2016 18:14
Z okazji tego, że miałam upływ krwi muszę jeść dużo buraków, bo mają żelazo. Oraz brokuły i jabłka. Jak tu można jeść to w kółko?! No w sumie rozumiem żeby nie było anemi, chociaż mam dobre wyniki. Niezły koniec roku...


Za młoda jestem Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~Roxy22
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-12-2016 20:34
Boli mnie to, że tegoroczne święta są takie... nieświąteczne. W ogóle nie czuję magii, atmosfery czy chociażby radości tych świąt. Dzisiejszy dzień jest jak każdy inny. Nie odróżnia się dla mnie niczym ważnym i wyjątkowym.
Boję się, że za niedługo wybuchnie III wojna światowa, a ja (lub ktoś z mojej rodziny) w niej zginę. Gnębi mnie to, że mam takie wielkie plany na przyszłość, a strach przed tym, że moge nie zrealizować żadnego z nich, jest MAKABRYCZNY placze :cry:




Po pros­tu walcz...
I nig­dy się nie pod­da­waj, wal­cz o to
na czym Ci zależy, A gdy pad­niesz to
pow­stań za­miast rezygnować,
Gdy widzisz że ktoś upa­da to Go wes­przyj
bo jak Ty się wyłożysz to nikt nie po­da Ci ręki



OPOWIADANIE | GRAFIKA
Usunęłam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 24-12-2016 20:49
Święta jak święta, nie będę o nich pisała.

Za to nawiązuję chyba nić przyjaźni z takim jednym znajomym, ale strasznie się boję, że jak zwykle to zepsuję...


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-01-2017 15:20
Zaraz mnie chyba trafi piorun z jasnego (czy tam zachmurzonego) nieba.
Uczyłam się od świąt do sprawdzianu z historii, umiem wszystko i co? Przełożyli na PRZYSZŁY wtorek, znowu będę musiała powtarzać.
Dodatkowo ciągle router wyczynia swoje cuda, gubi ADSL, no szlag mnie trafia, nic się nie da zrobić.
Pisałam wypracowanie na rozszerzenie z polskiego, babka o nim zapomniała, ale nagle jej się przypomniało o sprawdzianie, który mieliśmy pisać miesiąc temu.
W rossmanie w M1 nie znalazłam tego, co szukałam, znowu muszę jechać w sobotę do centrum. Wiem, że to bardziej teraz narzekanie, ale już mnie krew zalała przez tego neta.
Kot ciągle chodzi i miauczy, te jego "aaauuuu" już mi w uszach dzwoni.
Kręgosłup z powodu dyskopatii boli jak nie wiem co, muszę się zaraz zabrać za ćwiczenia.
Dżizas, lepiej mi nieco.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~MrDark
Moderator

avatar
Dodane dnia 02-01-2017 18:00
Krew mnie zalewa...
W pracy odżyli po Nowym Roku, znowu wyrabiam nadgodziny, salon zamknięty, a chciałem sobie abonament załatwić, jeszcze śnieżyca i wracałem do domu godzinę.
I jeszcze wszyscy by chcieli, bym znalazł chwile czasu "bo coś potrzeba", taaa, jasne, już biegnę...
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~Light
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-01-2017 18:39
Od nowego roku muszę wstawać o 5 żeby nie spóźnić się na trening i nie wysypiam się. Miałam dziś sprawdzian z angielskiego o którym dowiedziałam się 15 min przed, a nie jestem dobra z angielskiego. Muszę jeszcze przeczytać lekturę i odrobić lekcje, bo jutro mam kartkówkę z chemii i z wosu.
Dobrze jest się czasem wyżalić.
Edytowane przez Light dnia 02-01-2017 18:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-01-2017 20:49
Weny brak, a kilka artów do zrobienia i nic mi się nie chce wgl. Cały czas jestem zmęczona i najchętniej to nie wstawałabym z łóżka gdyby nie to, że niedługo znowu zaczną się szkolenia na które muszę chodzić :/.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 03-01-2017 20:52
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-01-2017 22:08
Jutro nie ma mnie cały dzień w domu, mam lekcje do późna, zajęcia z samoobrony i plastyczne.
Poza tym mam tak beznadziejną sytuację z fizyki, że kiedy myślę o tym, chce mi się płakać. Pierwszy raz wypada mi dwója z czegokolwiek, a nie miałam szansy czegokolwiek zaliczyć czy poprawić. Ten przedmiot mamy w piątki, a ten piątek jest wolny, zaś następny jest po wystawieniu ocen. Hehe, świetnie.
+ Też pierwszy raz dostanę bardzo dobre zachowanie, bo nie udzielam się jakoś bardziej w klasie. No może i dobra, ale to dobijające, że osoby, które zachowują się tak samo jak ja/gorzej zostały wyżej ocenione. Ach, nie ma to jak być tym samotnym wilczkiem. ;)))
Ledwie minęły trzy dni nowego roku, a już mam go dosyć.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2017 21:16
Krew mnie zalewa.
Od niedzieli nie ma netu, bo router zrywa adsl. Zamiast zadzwonić do tej Neostrady, to gadka mamy: "Trzeba poczekać". Zmienia zdanie co 2 sekundy, bo jeśli o takie rzeczy chodzi, to po prostu jest ciemna, raz, że wina routera, raz, że orange ma problemy. Tak, od zakupu routera mają problemy, bo on wiecznie te połączenie zrywał, ale nie z taką częstotliwością. I wielki problem zadzwonić, bo "straci pieniądze", tak jakby teraz ich nie traciła, bo płaci za internet, którego NIE MA. Boże, trzymajcie mnie.



Edytowane przez Sophie dnia 05-01-2017 21:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2017 22:33
Od razu przejdę do konkretów. Strasznie pogorszyłem się w szkole przez ciągłe ,,pilne sprawy'' (czyt. Wizyty u lekarza). W uchu zalęgła mi się jakaś bakteria, jak to powiedział lekarz. Biorę antybiotyk. Zbiła mi się szybka od telefonu (':. Jeszcze dodatkowo nie mam weny do pisania...Przez operację nie mogłem polecieć do Londynu. Umarł mój nienarodzony kuzyn. NAWET NIE MOGŁEM IŚĆ NA POGRZEB. BYŁEM W NIEMCZECH, OD POLSKI DZIELIŁO MNIE JAKIEŚ TYSIĄC KILOMETRÓW. Dobrze, dalej... Trzy testy napisane, z czego jeden napisałem dzisiaj. Na trójkę. Jeszcze przez kilkaset pierwszych kilometrów zrywało internet, akurat wtedy, gdy rozpoczynało się RPG. Heh... A więc to wszystko, przez co nienawidzę już roku 2017. Muszę wytrzymać jeszcze 11 miesięcy i 26 dni. ODLICZANIE CZAS START.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~Olalaxd
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-01-2017 00:35
Pokłóciłam sie z moim bliskich przyjacielem o sprawę, która była kiedyś. Nie pisaliśmy kilka miesięcy. W listopadzie chyba jakoś sie pogodziłam z nim, ale i tak już piszemy o wiele rzedziej i nie tak jak kiedyś (nie chodzi ze mną już do szkoły, bo się przeprowadził) smutny


,,Człowiek rodzi się po to by żyć, a nie po to by przygotowywać się do życia"~Borys Pasternam

Blog o Lolirock
Edytowane przez Rosette dnia 06-01-2017 10:07
http://lolirockers.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-01-2017 15:24
Moje wyznania part two.
Komputer mi automatycznie zmienia jasność. Nie wiem jak, ale w ustawieniach niczego się nie doszukałem. Jeszcze stacja dysków nie przyjmuje płyt. Czyściłem go wczoraj, laser nie jest zakurzony.
Zapowiada się kolejny wydatek :'\)



Wyznanie part 3.
Pod moim pokojem jest remont (piwnica).
Dla moich zadrenażowanych uszu to udręka.
Z bakterią taki hałas może spowodować wyciek.
W zasadzie to spowodował już jeden.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-01-2017 19:27
Jest mi smutno, bo jedna osoba właściwie przez cały czas mnie kopiuje, a teraz, używając mojego nicku, założyła konto na innej stronie.
Ehh.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~Liv
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-01-2017 20:49
Wiadomość dla Cat:
Mam wyrzuty sumienia, za to co zrobiłam. Nie chciałam Ci tego zrobić. Dla tego, żeby Tobie to wynagrodzić znikam z Twojego życia.
Do tego jeszcze 2 lub 3 sprawdziany w tygodniu. Ten rok jest najgorszy w moim życiu. Nie ma sensu do życia.


Za młoda jestem Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 07-01-2017 23:42
Jestem osłem. W niedosłownym tego słowa znaczeniu. Otóż taka sytuacja. A co mi tam opiszę moje wszystkie tegoroczne zagrania.

Primo 1 (01.01.2017r.): Wstaję ze złym humorem. Idę do kościoła i łuuup na podłogę prosto przed budynkiem sakralnym. Idący mogliby pomyśleć, że zamierzam leżeć krzyżem, ale to nie to. I tak właśnie zacząłem nowy rok. Nie dziwo, że do dziś mnie to przeklęte kolano boli.

Primo 2 (03.01.201r.): Wyłączyłem telewizor za ponad 4 koła w taki sposób, że oświetlenie LED padło, w wyniku czego ograbili mnie ze 100 złotych. Teraz go nawet nie tykam. Chociaż dzięki tej naprawie moi genialni rodzice odkryli, że do pakietu kablówki dodali nam nowe kanały.

Primo 3 (07.01.2017r.): Ten wieczór jest do bani. Moi rodzice jak co sobotę rozmawiają ze znajomymi ze Szkocji przez Skype'a. To są ludzie "nadziani" i niestety to o co poprosimy dostajemy. Moi rodzice dostali ciuchy, wiertarki, słodycze. Ja od nich dostałem scenariusz filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". W wakacje mamy zamiar ich odwiedzić. Jednak podczas spokojnych rozmów wymsknęło mi się pytanie "Za ile chodzą case'y do telefonów?". Postanowiłem o to zapytać, gdyż moje etui już jest no w pewnym stanie i chciałem sobie jakieś dobre tam kupić. I co na to odpowiedziała moja jakby ciocia Iwona - "Dobrze Mati jutro poszukam w sklepach i znajdę ci coś dobrego na twój telefon". Zapewne inny by się cieszył, gdyż nowy case itp., ale ja jestem osobą skromną i trochę mi głupio, ponieważ w pewnym sensie wyłudziłem coś od osoby, którą znam tylko z rozmów przez Skype'a.

Jak widać mój rok nie zaczął się wspaniale, a to dopiero początek. Na szczęście jeszcze tylko 358 do następnego, oby był lepszy.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Alex dnia 27-01-2017 11:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~Florian Infinity
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2017 02:29
Sophie napisał/a:
Krew mnie zalewa.
Od niedzieli nie ma netu, bo router zrywa adsl. Zamiast zadzwonić do tej Neostrady, to gadka mamy: "Trzeba poczekać". Zmienia zdanie co 2 sekundy, bo jeśli o takie rzeczy chodzi, to po prostu jest ciemna, raz, że wina routera, raz, że orange ma problemy. Tak, od zakupu routera mają problemy, bo on wiecznie te połączenie zrywał, ale nie z taką częstotliwością. I wielki problem zadzwonić, bo "straci pieniądze", tak jakby teraz ich nie traciła, bo płaci za internet, którego NIE MA. Boże, trzymajcie mnie.


Szanowna Pani Sophie, możesz sama połączyć się z konsultantem Biura Obsługi Klienta nawet z własnego telefonu bądź też z telefonu przyjaciółki i zgłosić problema. Wszelkie dane dotyczące klienta powinny być w umowie. Myślę, że rodzice udostępnią ci ją do wglądu.
Zanim jednak połączysz się z BOK:
1. Podejdź do gniazda telefonicznego wiszącego przy ścianie. Zwróc uwagę na wtyczkę od modrmu/routera wpiętą do niego.
2. Przyłóż rękę do wtyczki od kabla. Powinnaś wyczuć taką wypustkę. Ściśnij ją. Teraz wyciągnij przewód z gniazdka. Bez obaw. Prąd nie porazi cię. Zresztą, większe niebezpieczeństwo może spotkać Czarnego Kota z Miraculous jesli dotknie swoim kocim kijem do Linni Wysokiego Napięcia niż Ciebie, jeśli wypniesz wtyczkę z gniazdka telefonicznego.
3. Weź wtyczkę do ręki. Nabierz do płuc powietrza i dmuchnij w nią.
4. Jeśli zauważysz jakiś zielony osad na złotych złączach, możesz delikatnie je przetrzeć pilnikiem z kosmetyczki. Nie rób tego zbyt mocno bo uszkodzisz wtyczkę.
5. Dmuchnij w gniazdko telefoniczne.
6. Włóż wtyczke ponownie. Dociśnij ją. Sprawdź czy teraz nie zrywa połączenia. Nie zaszkodzi przeczyścić drugi koniec kabla od strony routera. Jeśli masz taką możliwość, możesz spróbować wymienić przewód telefoniczny na nowy.
Jeśli problem nadal występuje i korzystasz z konfigurowalnego routera:
1. Zaloguj się do panelu administracyjnego routera. Nazwa użytkownika najcześciej brzmi Admin. Z pewnością nie jest to nazwa użytkownika, którą wpisujesz aby zalogować się na WB. Jeśli jednak spróbujesz ją wpisać, nie dojdzie do logowania. Routerowi nie powinno nic się stać po takim eksperymencie.
2. W panelu statystyk powinny pojawić się informacje o aktualnym stanie linii, używanej modulacji (VDSL,ADSL2+,ADSL2,G.DMT), prędkości połączenia. W innych zakładkach powinny być opcje umożliwiajace konfigurację linii telefonicznej.
3. Spróbuj zmienić typ używanej modulacji np. z ADSL2+ na G.DMT lub odwrotnie. Sprawdź czy problem występuje. Bez obaw. Zawsze możesz cofnąć zmianę. A jeśli napstrykasz tak, że zablokujesz sobie dostęp do panelu administracyjnbego routera, możesz przywrócić go do ustawień fabrycznych naciskając wykałaczką przycisk reset na obudowie urządzenia. Potem ponowna konfiguracja i internet powinien być. Do konfiguracji routera może być pomocna dołączona do niego instrukcja obsługi lub forum poswięcone elektronice. Na niektórych posiadam konta.
Możesz też spróbować zmienić typ połączenia PPPoA (ppp over atm) na PPPoE (ppp over ethernet) lub odwrotnie.
- Nazwa użytkownika i hasło do połączenia z internetem powinny być zapisane w umowie o świadczenie usług internetowych. Nie są to te same dane, których używamy aby dostać sie do panelu administracyjnego routera.
-------

Nie chce mi się pisać cms-a w języku programowania php, choć mam do wykonania jeszcze wiele rzeczy. ponadto chcę zrobić samoodświeżalny czat dla swojego cms-a, jednak trudno mi jest zrozumieć niektóre mechanizmy kursu javascript, nie mówiąc już o ajaxie czy jquery.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2017 15:57
Robiłam to wszystko już wcześniej, oprócz zmian czy konfigurowania, bo jest ustawione tak jak w wytycznych, a konfiguracja routera równa się z cudem, bo zawsze ją odrzuca (zresztą nie ma adsl = nie ma konfiguracji).
Problem został rozwiązany, okazało się, że popsuły się porty w szafie...


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 08-01-2017 16:02
Zero motywacji i chęci do nauki hiszpana. Tak to jest jak się uczę sama z książki (czas wreszcie zebrać kasę na jakieś lekcje).
Zimno strasznie, u mnie w pokoju state okna i zatykanie nic nie daje, nawet kaloryfer jest na full, bo wieje smutny. Nie da się wgl przy lapku siedzieć, bo marznę.
+ przez to zimno znowu problemy ze zdrowiem, super :/


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 08-01-2017 16:05
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 13-01-2017 21:08
Jestem przegrywem.
Zaczęłam ferie, ale zapomniałam wziąć ze sobą tablet graficzny... Żegnaj GRAFKOM placze
Tak, miałam brać udział w ogólnopolskim konkursie graficznym, ale tak, to.... ech, szkoda słów.

Uważaj na pisownię, kiedy piszesz coś pod wpływem emocji. Widzisz, wszystko się wyjaśniło (: ~Lau


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt

Edytowane przez Lau dnia 16-01-2017 12:04
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ściana płaczu
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-01-2017 20:00
NIE MAM CZASU NA NIC. XD
MATURA. CHEMIA. BIOLOGIA, WREDNE NAUCZYCIELKI.
Moje życie kręci się tylko wokół tego ech...


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 40 z 68 << < 37 38 39 40 41 42 43 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.