Nowości
06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,049
 Najnowszy Użytkownik: ~ThunderousTiger
Dzisiejsi Solenizanci
Diaspro
LadyPinki

Twórczość
Grafika
❧  Grafika by Ania xD  ☙

Strona 18 z 20 << < 15 16 17 18 19 20 >
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 28-09-2015 17:48
Aniu jak zawsze śliczna grafika. Pisałaś, że przyjmujesz zamówienia, tak więc czy mogłabyś mi zrobić zestaw z Laylą Tynix, a jeżeli nie znajdziesz żadnych png'sów to zestaw związany z Harrym Potterem coś związane z zaklęciem Expecto Patronum. Tylko prosiłbym Cię, abyś mi napisała na priv, kiedy go zrobisz.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Cattie dnia 28-09-2015 19:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 11:19
Ślicznie dziękuję za opinie uśmiech

Zamówienie dla Expecto Patronum. Jak się coś nie spodoba to pisz a spróbuję zrobić całkiem inaczej.



I takie tam sobie jakieś 3 zestawy zrobione pod wpływem weny.










Stella fanart (c) mycheers
Flora (c) cogwheelfairy
Musa i Riven fanart (c) freshtoxinn
Fanart Musy i Rivena musiałam troszkę przerobić tzn. wymazać tło, ponieważ nie do końca mi ono pasowało xd


Przyjmuję zamówienia.




© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 16:44
Aniu, zestawik dla mnie jest cudownyyy całus. Stella zombie - coś nowego jak dla mnie, coś idealnego na Halloween. Sorry za krótki post, ale tu nie ma nic do komentowania.

Nie ma co przepraszać, Twój post jest zdecydowanie za krótki. Na pewno dałoby się przynajmniej obszerniej ocenić obecne prace (;.//Vic




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Victoria dnia 01-10-2015 16:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 18:22
Całkiem fajne te zestawy, tylko w tym ostatnim napis się bardzo gryzie. Czcionka nie pasuje i mógłby mieć jakiś efekt, i inne umiejscowienie smutny.

Można napisać dłużej? ^^ //Cat


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!

Edytowane przez Cattie dnia 30-09-2015 20:02
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 01-10-2015 16:29
Pozwolę sobie pominąć zestaw dla Expecto Patronum. Zawsze mam kłopot z ocenieniem grafiki innej niż winxowej (ale muszę zauważyć, że napis jest boski! Cóż to za cudowna czcionka?).

Stella - hah, ten png's mnie rozwalił. Napis ma ładne czcionki, kolorem nie wtapia się w tło, a jak już przy nim jestem, to muszę powiedzieć, że dobrze komponuje się z png'sem. Wszystko dobrze, wszystko świetnie... Z wyjątkiem jednego, a mianowicie tego, że nie cierpię zombie XD.
Flora - tu, to już naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Wręcz przeciwnie. Nie przepadam za Winxównami w tym stylu, ale muszę przyznać, ze png's mi się spodobał. Tło śliczne, napis ma bardzo ładną czcionkę, podoba mi się ta... tęcza. Krótko mówiąc: cud-miód.
Musa i Riven - to tło... Nie no, piękne (wiem, że słodzę, ale co poradzę). Strasznie mi się podoba. Jeśli chodzi o art, to musz ci pogratulować - dokładnie wymazane tło, aż z początku myślałam, że to png's. Dopiero po przeczytaniu tego, co napisałaś, przyjrzałam się dokładnie i zobaczyłam coś przy plecach Rivea... Na pierwszy rzut oka jednak tego nie widać. No i na koniec napis. Przydałaby się tu jakaś fantazyjna czcionka, ale rozumiem, że dałaś taką dlatego, bo napis jest długi...

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 01-10-2015 16:33
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-10-2015 16:59
Dziękuję ślicznie za komentarze. Szime w zestawie z Musą i Rivenem tekst to po prostu tekstura.

Teraz jakiś tam 1 zestaw z Florą, kilka awatarów i sygnatur.














Przyjmuję zamówienia a także propozycje lub pomysły na kolejną dostawę grafiki xd



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 06-10-2015 16:34
Rozśmieszyłaś mnie sygnaturami. Świetnie dobrane napisy i koloryzacje, a same kadry mają bardzo dobrą jakość. W ostatniej czuć jednak trochę pustkę - w niej też przydałby się napis.
Avatary podobają mi się. O jakości to ja powiem to, co zwykle - świetna. Nie mam się zbyt jak przyczepić do kadrów i koloryzacji.
Zestaw z Florą Believix - bardo ładne tło i dodatki, podoba mi się ta kratkowa tekstura. Odnoszę jednak wrażenie, że png's i kolor napisu niezbyt tu pasują, widziałabym tu raczej Florę w oryginalnym Belevixie.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 06-10-2015 16:36
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2015 17:43
Jak ja kocham ten film xd.
Pierwsza sygnaturka świetna, cudna koloryzacja, niczego jej nie brakuje. Druga mnie rozśmieszyła. Świetna koloryzacja i ten napis xd. Na trzeciej trochę mi napis nie pasuje, ale tak tylko trochę. Może być. W kolejnej znów ten napis trochę kuleje. W następnej jest już wszystko ok. Przedostatnia to chyba najlepsza. Dobrany napis, kolki, fajny kadr. Ostatnia też ok.
Awatary też są ładne. Fajne kolorki, ramki pasują.
W przypadku Flory zgodzę się z Lunaris, choć png's akurat jeszcze nawet tu pasuje, ale kolor napisu już nie. Reszta jest świetna.
Zamówienie z pewnością kiedyś złożę, jak będę wiedziała, czego chcę xd.
Jeśli chodzi o życzenia... może spróbujesz coś zrobić z Alicją z Krainy Czarów (tą aktorską wersją). Potrafisz robić takie fajne, 'tęczowe' koloryzacje, które idealnie wpasowałyby się w świat tego filmu. Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2015 20:17

Hm, tekstury wydają się być takie... wyszarpane, no poszła jakość przy nich. Nie dobrze prezentuję się tak 'gładki' png's, o wprost idealnej jakości do wyszarpanych tekstur. Png's to Twój wybór i uszanuję to, ale na marginesie mówiąc jest ciekawy i dosyć kontrowersyjny : D. Czarny napis odpada. Tak ciemne kolory w zestawach są zabójcze.

Z realnych sygn najbardziej podoba mi się ta pierwsza ze względu na napis. Gdyby tylko ten dolny miał cień, był taki... bardziej wyróżniony, byłoby wprost idealnie. Świetna robota!

Zombie Stella również baaardzo fajna. Świetne tekstury. Cała kompozycja wygląda naprawdę fajnie, jest przemyślana - to widać. Napis tworzy fajną spójność. Wenki, Aniu <3.



50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2015 20:56
Jeszcze mnie tu nie było?! Nie wierzę wow


Zacznę od dostawy z 30.09:

-zestaw dla Expecto nie wywarł na mnie wrażenia, jest taki pospolity, Jednak napis mi się podoba uśmiech
-zestaw ze Stellą mnie urzekł, zakochałam się w nim. Ma halloweenowy klimat i podobają mi się tekstury, których użyłaś. Napis "zombie" ma ładną czcionkę, a cytat poniżej jest dobrym dopełnieniem!
-zestaw z Florą ma ładne tło i render, koloryzacja także jest przyjemna, Jednak napis zbyt się odznacza, mógłby mieć bardziej stonowane kolory i być bez obrysu
-zestaw z Musą i Rivenem powinien mieć jakiś efekt na renderze, lub mieć jakieś wtopione w tło postacie, ponieważ sam render bardzo się odcina smutny Tło jest ładne, jednak napis psuje ogólne wrażenie, jest w złym miejscu.


Nowa dostawa jest dużo lepsza, widzę postęp. Wszystkie sygnaturki z filmów są piękne na swój sposób. Każda ma odpowiednio dobrane kolory i napis, czcionki nadają im oryginalnego klimatu. Osobiście najbardziej podoba mi się 1 i 6 sygnaturka. Ostatnia ma cudowny kadr serce

W pierwszym avatarze brakuje mi jakiegoś tła, a dwa kolejne mogłyby mieć cieplejsze tony, ale pomijając to, mają piękne kadry. Podobają mi się.

Co do zestawu z Florą zgadzam się z Rebeccą, tekstury faktycznie tu nie pasują. Uważam, że powinnaś użyć delikatniejsze wzory. W przeciwieństwie jednak do mojej poprzedniczki, czarny napis mi się podoba, Dopełnia render zachowany w ciemnych barwach uśmiech



DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-10-2015 11:19
Dziewczyny ślicznie dziękuję za opinie. Każde sobie zawsze biorę do serca.

Alicja w Krainie Czarów.

















© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Ania dnia 07-10-2015 11:21
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-10-2015 18:41
Rany, przepraszam, że dopiero teraz tu zawitałem... Ty mi tak zawsze komciasz grafę skrupulatnie, a ja ze swojej strony nic, hm, wypadałoby się coś z tym zrobić, tak więc - jestem!
Pierwszy zestaw z 28-09
No, no! Pomijając już to, że nie cierpię nowego looku Winxówn i Specjalistów z sezonu szóstego, napradwę świetnie to wyszło. Znakomite użycie tekstur, napis wykonany jak dla mnie bezbłędnie. Chyba trochę za ciemne, ale jak to ja, uwielbiam jasne zestawy.
Ponadto brakuje mi tylko tu jakiejś delikatnej ramki, ale to tylko szczególik.

Drugi zestaw z tego samego dnia
Ten podoba mi się jeszcze bardziej. Widzę podobne zastosowanie tekstur, bardzo zresztą pomysłowe. PNG bezbłędnie dobrany, śliczny. Chyba znowu brak mi ramki, no i ten napis - jak dla mnie, mógłby być jaśniejszy, ale z cieniem. Czarny w tym zestawie do mnie nie przemawia.

Trzeci zestaw z tego samego dnia
Niezbyt przypadł mi do gustu; ogólnie cała ta seria mi się nie podoba. Wolałem już oryginalny Enchantix Bloom, ponadto, Enchantix ma zazwyczaj kolory pastelowe i w nich wygląda zawsze najlepiej. Cóż, chyba trochę przesadziłaś z teksturami, ale napisik mi się podoba, fajnie umiejscowiony i świetnie dobrany.

Pierwszy zestaw z 30-09
Nie podoba mi się. Zwykły taki, jakiś dziwny, no nie wiem. Chciałbym ujrzeć tutaj jakąś rameczkę, czy coś. Poświata przy napisie strasznie gryzie się z tłem o czarnym tle.

Drugi zestaw z tego samego dnia
Uuuu, podoba mi się. Fajny art, czy cokolwiek tam wybrałaś. Podoba mi się napis, tekstury fajowskie. I ten cytat - jak już ktoś zauważył, pięknie dopełnia całość. Gryzą mi się tutaj jedynie te kolory brązowe.

Zestaw z Florą z tego samego dnia
Ten też mi się podoba. Taki delikatny, fajny. Tęczowy napis mi przeszkadza, nie bardzo czytelny i gryzie się strasznie z kolorami typu czerwień, róż, pomarańcz, zieleń, brąz i żółty.

Zestaw z Musą i Rivenem
Haha, fajny pomysł! Podoba mi się napis, jest taki inny, niecodzienny, a zarazem zwykły. Tło jest mega oryginalne, tak trzymać. No i koloryzacja świetna.

Zestawy z 05-10
Sygnaturki bardzo mnie rozśmieszyły, są świetne. Pierwsza idealna - taka poważna i życiowa. Trochę napisów mi tam nie widać, ale tak to w porządku. Tak prosto - bez tekstur.

Zestaw z Florą Believix z tego samego dnia
Nie podoba mi się. Za dużo tekstur, których jakość padła, za dużo wszystkiego. Kolory ubrań nie pasują, wolę Florę w oryginalnym stroju, zresztą tak jak Bloom. Kwiatek taki sobie, obojętnie, czy by tam był, czy nie. Napis mi się za to podoba.

Kolejne zestawy z 07-10
No, te już lepsze od poprzedników. Można się rozczytać, przede wszystkim wydały mi się śmieszniejsze. Avki super, podoba mi się ten przedostatni.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 07-10-2015 18:44
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 18:05
Wszędzie tworzysz świetne koloryzacje, które zawsze mi się bardzo podobają. Pozazdrościć wyczucia do kolorów, czego nie każdy ma, a ja jestem w tej właśnie grupie. W porównaniu do Ciebie mam duże problemy z kolorami, więc się zachwycam tym, co robisz. Kadry również świetne. Jedynym minusem są ramki z Photoscape, które kiedyś uwielbiałam, a na chwilę obecną mnie odrzucają. Avy również fajne. Hm, ANiu, jest coooraz lepiej i lepiej. Tak 3maj! Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 18:53
Ślicznie dziękuję za opinie.

A teraz dostawa awatarów z reala xd








A jutro pojawią się prace z Kopciuszka oraz Pięknej i Bestii. Oczywiście ekranizacji filmowych. Jeśli macie jakieś pomysły z kim albo z czego chcielibyście zobaczyć zestawy, awatary, sygnatury lub ikonki to piszcie.
Przyjmuję zamówienia.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~anulka_bloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 18:54
Wpadłam tutaj sobie i więc pokomentuję troszkę. Masz ciekawe pomysły, wybierasz dobre kadry. Fajnie, że eksperymentujesz z kolorami i ich odcieniami. Nie wszystkie zestawy są dobre jednak dużym plusem ode mnie są napisy po polsku. Mój ulubiony zestaw jest z 5.10.2015 z Florką i z Musą i Rivenem :3. Życzę Ci wielu świetnych pmysłów.


anulka_bloom

http://anulkabloom.deviantart.com
Edytowane przez anulka_bloom dnia 10-10-2015 18:58
http://anulkabloom.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2015 10:59
Kopciuszek

















Wieczorkiem będą prace z Pięknej i Bestii. Może też z Winxa coś wykonam jak mnie najdzie na to wena.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~anulka_bloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2015 13:00
Kurczaczki, mam problem. Z jednej strony nie jest źle, a z drugiej są to tak pospolite kadry... Nic oryginalnego tu nie wniosłaś, tak, żeby można było od razu stwierdzić, że to Twoje. Jak dla mnie to po prostu gotowe kadry z neta z podpisami i ew. balans bieli czy kontrast przestawiony. Na tym nie polega grafika. Twoje wcześniejsze prace były leprze. Może to kwestia Twojego zaangażowania. Wtedy chyba więcej serca w to wkładałaś. Teraz to wygląda na takie dla punktów za posta. Ode mnie tym razem tyle. Wybacz jeśli Cię to w jakiś sposób uraziło.


anulka_bloom

http://anulkabloom.deviantart.com
http://anulkabloom.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2015 13:14
anulka_bloom - dziękuję za opinię, chociaż nie ukrywam, że mnie nią dosyć mocno uraziłaś. To nie są gotowe kadry, ponieważ zdjęcia były bardzo duże i musiałam się pobawić z ich zmniejszaniem i ustawieniem tak jak ja tego chciałam. Z podpisami również się musiałam namęczyć aby mnie zadowoliły. Co do koloryzacji to się dosyć mocno mylisz, ponieważ nie jest tylko kontrast przestawiony czy też balans bieli. Ddybyś weszła na mojego DA i pobrała choć jedną koloryzację z tych sygnatur a potem otworzyła w Photoshopie to wtedy wiedziałabyś, że jest o wiele więcej zrobione. Niektóre zdjęcia były w "wyblakłych" kolorach, że tak to ujmę a ja je nasyciłam. Doskonale wiem na czym polega grafika, ponieważ siedzę w niej od dobrych 4 lat jak nie więcej. Za każdym razem jestem zaangażowana i wkładam całe swoje serce i czas w tworzenie każdej pracy. I nie robiłam ich dla punktów za posta, ponieważ dla mnie one nie są ważne.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Ania dnia 11-10-2015 13:15
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 11-10-2015 14:18
7.10.:
Ładne sygnatury, choć wydaje mi się, że w pierwszej kadr jest nieco za ciemny. Po za tym koloryzacje i napisy, a także ramki, są ładne. Najbardziej spodobała mi się druga praca. Co do avatarów, to też są niczego sobie. Najbardziej spodobał mi się przedostatni.
10.10.:
Ładne avatary, choć kadr w 5-8 niezbyt mi się spodobał. Ale to kwestia gustu. Koloryzacje dobrze dobrane. Nie mam swojego faworyta.
11.10.:
Wszytkie sygnatury są bardzo ładne, choć w drugiej czuć pustkę, którą przydałoby się jakoś zapełnić. Avatary śliczne, jedynie w ostatnim wydaje mi się, że kolory są nieco przymglone.

Weny, Aniu!

A, i jeszcze jedno:
anulka_bloom, popatrz na pierwsze prace Ani i porównaj z obecnymi. Jest różnica? Jest. To dlatego, że nie należy ona do początkujących, wręcz przeciwne. A dobranie właściwych napisów, koloryzacji, znalezienie ładnych, dobrych jakościowo kadrów - to wcale nie jest takie łatwe, jakby się mogło wydawać.




(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2015 15:34
Była już Śnieżka, Alicja w Krainie Czarów, Kopciuszek a teraz będzie Piękna i Bestia i dwa zestawy z Winx'a z Florką.















Ramki (c) Chandzia <3



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 18 z 20 << < 15 16 17 18 19 20 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
~Vixen0
14:07:37 13.04.2024
winx *
~Vixen0
14:07:27 13.04.2024
2014 rok dobre czasy, czasy zbierania komiksów z windą
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.