Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Twórczość
Grafika
❧  Grafika by Ania xD  ☙

Strona 17 z 20 << < 14 15 16 17 18 19 20 >
AutorRE: Grafika by Ania xD
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 05-09-2015 14:22
4.09.:
Naprawdę trudno wybrać najgorsze avatary, gdyż wszystkie mają pasujące do nich koloryzacje, jakość tradycyjnie na wysokim poziomie. Tak swoją drogą, to jestem pełna podziwu - te same kadry, a za każdym razem coś nowego.
Zestaw z Daphne - podoba mi się ten cień środkowego png'sa oraz ta delikatna biała obwódka w przypadku dwóch mniejszych. Jakoś tak podkreślają je, a jednocześnie pasują. Początkowo nie byłam przekonana do tej kratki w tle, teraz nic do niej nie mam. Ładna czcionka napisu, zastanawam się tylko trochę nad kolorem... Ogólnie dobra praca.
Dziś:
Pierwszy zestaw - piękny, według mnie najlepszy z tej dostawy. Bardzo podoba mi sie ta ciemna, wyrazista koloryzacja, dodaje takiego charakteru. Napis to wisienka na torcie - mi nigdy ni pasuje taka czcionka, a tu nie wybrażam sobie innej. Biały kolor nie gryzie się z koloryzacją, a jednocześnie sprawia, że napis jest wyraźny, nie wtapia się. Naprawdę, wszystko mi się podoba w tym zestawie i nie mam żadnego "ale".
Drugi zestaw - czuć tu pustkę. Wydaje mi się, że jakiś, niekoniecznie rzucający się w oczy, napis po lewej stronie zapełniby trochę pracę. Ładne kolory, ale, tak jak pisałam, przydałoby się jeszcze coś, przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie.
Trzeci/ ostatni zestaw - lekko przygaszone kolory nawet pasują. Brak napisu nie rzuca się tu aż tak w oczy, jak w poprzedniej pracy, choć jestem ciekawa, jak zestaw wyglądałby z tekstem albo w jakichś żywyszych kolorach.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 05-09-2015 14:27
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-09-2015 12:37
Zacznę od avatarów z Meryem Uzerli. Muszę przyznać, że jak tam dalej pójdzie to zacznę oglądać 'Wspaniałe Stulecie' xdd. Naprawdę. Ta postać strasznie mnie do tego zachęca. Tak czy siak przejdźmy do oceny. Avatary mi się spodobały. Kadry wybrałaś bardzo dobre - najlepsze chyba 2 ostatnie. Kolorystyka również na plus. Zestaw z Daphne trochę mniej przydał mi do gustu. PNG'sy są fajne, kolorystyka również, ale tło tam nie pasuje, podobnie jak napis. Zastąpiłabym jego miejsc jakimiś brushami, a sam napis umieściła nisko. Najnowsza dostawa wypada naprawdę świetnie *-*. Zachwycił mnie 1 zestaw. Wszystko mi się w nim podoba. Od kolorystyki, poprzez kadr, aż po idealny napis. Niedługo chyba skradnę sobie tą Meryem. Pozostałe dwa są niestety puste. Gdybyś dodała napis byłoby od razu lepiej. To wszystko ode mnie. Weny~.




Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 06-09-2015 13:45
Może zacznę od Meryem Uzerli. Na początek duży plus za to, że robisz avatary ze Wspaniałego Stuleciaserce .
1. Ten najbardziej mi się podoba. Aktorka na tle tych róż i napis dały świetny efekt. Tak trzymaj!
2. Zestaw nie jest zły, wręcz przeciwnie, ale mnie nie podoba się tło(nie czytaj moich komentarzy, wybrzydzam xD) . Ogólnie bardzo ładny i świetna kolorystyka.
3. Tu mi czegoś brakuje, może przydałby się jakiś napisnie zdziwię się, jeśli nie mam racji, bo na razie moja grafika jest niczym w porównaniu z tym, co Ty robisz. Chociaź i bez tego świetnie dobrałaś kolory ok .
Zestaw z Daphne bardzo mi się podoba. Tło ładnie dopasowane do obrazka, a ten napis świetnie na tym wygląda.
To wszystko ode mnie. Czekam na kolejne prace uśmiech .
Weny!



Edytowane przez Nami dnia 06-09-2015 13:47
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2015 14:17
Ocenię najnowszą stronę.

Avatary z Meryem.
Pierwsza "seria" (czyli pierwsze cztery avy) prezentują się bardzo dobrze. Spośród nich wybieram ostatniego i uważam, że jest on najlepszy. Koloryzacja mnie po prostu zachwyciła. Najlepsze ujęcie jest w tym ostatnim avie, ponieważ ukazuje "najwięcej". Druga "seria" wypada nieco gorzej, ale jest ładna. Brakuje mi tego... nasycenia - taka sama sytuacja z ostatnimi trzema avami. W pracy z przybliżeniem twarzy aktorki, zauważalna jest utrata jakości.

Zestaw z Daphne.
Hm.... To byłby naprawdę dobry zestaw, gdybyś zostawiła kadr w całości, nie wycinając postaci. Swoją drogą też rendery są znakomicie wycięte. Jeżeli je sama wycinałaś, to wielki szacun ;3. Napis zdecydowanie za ciemny, ale czcionka dobra. Cień przy 'głównej' Daphne jest za ostry za ciemny, zbyt zwraca uwagę.

Zestawy z Meryem.
Pierwszy zdecydowanie wymiata. Kolory są niebywałe, niezwykłe. Naprawdę dobra robota. W drugim brakuje mi mocniejszych kolorów (w avie było genialnie zrobione). W trzecim natomiast, dorzuciłabym delikatny napis, który uzupełniłby pustkę.


Ania, ja naprawdę lubię Twoją grafikę, Ty to wiesz, ja to wiem xd. Ćwicz więcej, aż dojdziesz do perfekcji!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-09-2015 11:25
Ślicznie Wam dziękuję za każdą ocenę xD
Teraz mała porcja prac, które robiłam na konkurs a jutro coś z Winxa.

Rita Ora



Fanny Lu




Amanda Seyfried



Emma Watson



Katty Perry



U Katty koloryzacja była gotowa użyta i rozmiar jest taki jaki był wymagany.

Przyjmuję zamówienia




© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-09-2015 16:24
OMG. No serio, Ty masz talent... Najlepiej wychodzą Ci reale.
Rita jest spoko, wszystko z Fanny Lu - boskie, u Amandy są wspaniałe kolorki, moja droga Emma - dawno nie widziałam tak świetnych prac z nią. Jeśli chodzi o Katy, to rozmiary mi nie przeszkadzają, ale ta gotowa koloryzacja jest trochę za zielona. Ogólnie na poziomie Rity. Zamówienia? Skoro tak Ci świetnie wyszło, to czy mogłabym prosić o zestaw z Emmą właśnie? Tymczasem porywam Mer z poprzedniej dostawy.
Kurczę, miałam być tak surowa, jak Ty do innych, ale nie wyszło xd. No cóż, weny!



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez Cattie dnia 08-09-2015 20:02
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-09-2015 12:44
Zamówienie dla klaria400



Icy





© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 11-09-2015 11:00
8.09.:
Tradycyjnie dobrze dobrane koloryzacje i świetna jakość. Najbardziej podobają mi się dwa pierwsze avatary z Amandą Seyfried. Skradłabym sobie pierwszy - mogłabym prosić, byś go zmniejszyła/wykadrowała? Jest on nieco za duży na to forum. Z góry dziękuję!

10.09.:
Zamówienie - bardzo podoba mi się koloryzacja oraz czcionka napisu. Jego kolor nie razi w oczy, a jednocześnie można go odczytać. Bez niego byłoby tu pusto, a tak jest idealnie. Ogólnie rzecz biorąc, dodatki pasują, praca nie jest przepełniona, a jednocześnie nie wieje pustką.
Zestaw z Icy - wydaje mi się, że prawy png's jest trochę zbyt wyostrzony. Ale to pewnie moje urojenia. Pomysł na to, by każdy png's miał inną koloryzację podoba mi się, skóra lewej Icy jest chyba jednak nieco za żółta. Podoba mi się napis, pasuje do pracy. Tak samo jest z tą delikatną ramką. Tło i dodatki pasują do czarownicy lodu.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-09-2015 12:28
Zestaw dla mnie jest super, wygląda jak sen. Kolorki są fenomenalne, a napis świetny. Idealnie podkreślił go brush w rogu, a dzięki dodatkowi u góry nie czuje się pustki. No i to przejście, kadrów, kochana!
Jeżeli chodzi o Icy, to stać Cię było na więcej. Tło jest świetne, ale duża postać jest za bardzo wyostrzona. Natomiast mała wcale nie jest za pomarańczowa.
Napis jest ok, ale mógłby być bardziej wyrazisty. Czekam na prace i mnóstwo weny!



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-09-2015 18:00
Tak mnie naszło na Winxa, że szukałam jakiejś inspiracji i trafiłam na fanarty ślubne xD Tylko brakuje Bloom, ponieważ jeszcze taki nie powstał.





















© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 16-09-2015 10:59
Bardzo ładne zestawy. Nie ocenię każdego z osobna, gdyż są dość podobnie, powiem ogólnie. Podoba mi się tło, pasuje tematycznie i ogólnie wszystkie png'sy dobrze na nim wyglądają. Napis to dla mnie poezja! To brushe? Tak mi się coś wydaje... Ale oczywiście mogę się mylić. Prace mają ładną koloryzację, same png'sy też niczego sobie. Plus za to, że jeszcze ich nie widziałam. Najbardziej do gustu przypadła mi ostatnia praca, ta z Roxy. Na drugim miejscu jest u mnie zestaw z Musą. Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-09-2015 12:07
Hahaha, rozwaliłaś mnie tą kolekcją :D. Seerio. Ogólnie wszystko wygląda tak, jak powinno, bez żadnych zarzutów. W szczególności podoba mi się napis, jest boooski. Nie będę się rozpisywać nad każdą pracą, bo to nie ma sensu, przecież różnią sie tylko png'sami. Swoją drogą bardzo podobają mi sie one. Jeszcze w tej odsłonie czarodziejek nie miałam okazji widzieć ;3. Masz pluusa. No i oczywiście powalające kolory, aaahhh <3. Wszystko idealne. Weny, Aniu!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-09-2015 20:50
Najnowsze prace jakoś do mnie nie przemawiają. Png'sy wtapiają się w tło, przez co są niezbyt widoczne i nie wygląda to ładnie. Napisy fajnie wyglądają, ale mogłaś w nich zmieniać kolory tak, aby pasowały do czarodziejek. U większości ten zielony kolor mi nie pasuje. Co mogę jeszcze powiedzieć? Trochę pusto na tych pracach i jakoś tak nie pasuje mi, że wszystkie zrobiłaś na jednej teksturze. Zdecydowanie jestem na nie.
Przybliżona Icy ma zbyt jasne kolory, jarzą po oczach, w dodatku jest za bardzo wyostrzona. Czcionka mi nie pasuje, tak samo jak czarna obwódka. Mogłaś dodać jeszcze jakieś brushe lub wzorki.
W zamówieniu widzę Twój styl. Pamiętam, że Ty zawsze bawiłaś się kolorami i wychodziły Ci na tych kadrach takie lekkie tęcze xdd. To Twój styl, więc nie będę się do niego przyczepiać, a napis pasuje idealnie.
To tylo, pozdrawiam całus.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2015 10:27






Przyjmuję zamówienia xD




© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 25-09-2015 15:06
Pierwsze cztery avatary nieco zbyt przymglone, jak na mój gust. Osobiście wolę nieco żywsze kolory. Te prace z numerami 5, 6 i 7 najbardziej mi się spodobały. Ładne kadry i koloryzacje. Nie mam się do czego przyczepić w ostatnich trzech - po prostu pierwszy sposób kadrowania najbardziej mi się spodobał.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 25-09-2015 15:08
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Mayumi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2015 16:06
Avatary (jeśli to nie są one, to przepraszam) prezentują całkiem wysoki poziom. Podobnie jak Lunaris uważam jednak, że pierwsze cztery obrazki są nieco zbyt przymglone. Nie jest jednak tragicznie, gdyż koloryzacja idealnie pasuje do kadru (a może do Png's? Nie wiem, nie znam się).
Piąty i szósty zdecydowanie zdobyły miejsce moich faworytów z najnowszej dostawy. Zapewne jest to spowodowane tym, że ja po prostu gustuje w takich żywych, choć trochę ciemniejszych kolorach.
Zaś ostatnie cztery wyszły... jakoś tak dziwnie. Sama nie wiem do czego moja dusza chcę się przyczepić, ale jakoś nie przypadły mi do gustu. Specyficzne kadrowanie, koloryzacja... no, nie lubię takiej. Mam nadzieje, że się nie obraziłaś i życzę ci wielkiego zapasu weny!


50249832 mayumi.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-09-2015 14:03
Ślicznie dziękuję każdemu za opinie. Teraz jakieś tam 3 zestawy z Bloom. Jak ktoś chce to może sobie, któryś wziąć. Przyjmuję oczywiście jak zawsze zamówienia.













© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-09-2015 15:22
Już jakiś czas temu miałam ci skomentować grafikę, ale czekałam właśnie aż coś jeszcze dodasz.
Może zacznę od tych ślubnych zestawów z Winx. Pomysł fajny, może wykonanie nieco gorsze, bo te sukienki troszkę zlewają się z tłem, ale w tym przypadku to nic nie szkodzi, bo te zestawy nawet nie będąc idealne, wciąż są zabawne.
Tak, jak większości, najbardziej podobają mi się te dwa ciemniejsze awatary. Pierwsze są zbyt przymglone, a ostatnie... ładne, ale nie w moim guście.
Pierwszy zestaw, to jeden z twoich najlepszych. Świetne tło, koloryzacja, napis, choć nie przepadam za takimi czcionkami, pasuje. W drugim nie podoba mi się napis - za ciemny, za duży odstęp pomiędzy linijkami. W trzecim nie podoba mi się png's, ta czerń na nim, niestety, psuje wszystko. Gdyby png's był inny, byłoby idealnie.
Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 28-09-2015 15:42
Pierwszy zestaw - oniemiałam, gdy zobaczyłam to tło. Śliczne. Idealnie dobrałaś dodatki. Napis dobrze współgra z całością. Tylko png's na tak delikatnym tle stał się jakiś... "ciężki".
Drugi zestaw - ładny png's, jeszcze nie miałam go okazji zobaczyć. Tło i dodatki pasują, napis jest jednak za ciemny. Przydałby się jakiś jaśniejszy odcień.
Trzeci zestaw - mi się właśnie spodobał png's. Lubię połączenie czerni z ciepłymi kolorami - super to wyglada. Pasujący napis, świetne tło. Ten zestaw spodobał mi się najbardziej z tej dostawy.

Od dawna tak ci nie słodziłam. Prace są naprawdę śliczne, ale to ja natchnęłam cię na Winxa, więc co się dziwić XD, i, oprócz kilku szczegółów, nie mam się do czego przyczepić. Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-09-2015 16:15
Zestaw z Bloom i Sky'em jakoś nie przypadł mi do gustu i to wcale nie przez to, że nie przepadam z tą dwójką. Napis mi tutaj nie pasuje, zmieniłabym czcionkę i jego miejsce. Tło jest naprawdę ładne, jest niezupełnie zgrywa się z png'sem. Wyglądają jakby wyrwano je z 2 różnych prac. Druga praca o wiele bardziej mi się spodobała. Takiego png's jeszcze nie widziałam *^*. Jedyne co bym tutaj zmieniła to napis. Jest zdecydowanie za ciemny. Zestaw z Bloom wyszedł całkiem dobrze. Fajne kolorki, tło i png's. Jednak jak zawsze mam tutaj kilka "ale". Uważam, że akurat ten render nie pasuje do tła.Gdyby go zmienić na jakiś inny, jaśniejszy, w cieplejszych barwach byłoby o niebo lepiej. To chyba tyle ode mnie. Weeny ~.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 17 z 20 << < 14 15 16 17 18 19 20 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.