Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Twórczość
Grafika
❧  Grafika by Ania xD  ☙

Strona 6 z 20 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-01-2013 16:41
Samantha napisał/a:
Porwę zestaw z Florą. Ten pierwszy z Florą. XD Bardzo mi się podobają twe pracki. Super są. 8D


Spoko. Porywaj, który chcesz. mruga<br><br><br><br>
Velivea napisał/a:
Masz problemy troszeczkę z ostrymi krawędziami przy obrazkach. Radziłabym tutaj zastosować lekki obrys naokoło, żeby się tak nie odznaczały.
Trzecia praca z telenowelami jest dość ładna. Dobre światło i kontrast, ale właśnie w tym przypadku widać te krawędzie. Dwie poprzednie nie zachwyciły. Znowu te przeklęte kółka i bardzo przeciętna koloryzacja.
U Diaspro bez napisów jest pusto. Zwłaszcza, że nie jest u ciebie z nimi tak źle w tej chwili. Czasem sobie nie radzisz z zapełnieniem przestrzeni. Może trochę więcej brushy, tekstur, przesunąć obrazek bardziej na środek? Któreś z tych rozwiązań powinno pomóc.
Najlepiej poradziłaś sobie z Ogronem. Całość jest oszczędna, ale nie ma się wrażenia pustki.
U pierwszej Bloom trochę kiepsko wtopione kadry i niepotrzebne światło, a druga posiada kolorystykę, która zupełnie do mnie nie przemawia.
W pozostałych pracach właśnie brak mi różnych efektów i pędzli.


Wiem i zawsze mam problem by coś z tym zrobić. Obiecuję, że postaram się to poprawić.
A dziękuję. Ściągnęłam sobie trochę nowych czcionek i teraz je wykorzystuję. Masz rację. Muszę dodawać więcej brushy, textur szeroki uśmiech
Zrobienie zestawu z Orgonem to było tylko tak o. Chciałam spróbować sobie z pędzlami w Gimpie, no i taki wyszedł efekt.
Z tymi kadrami w Gimpie miałam trochę problemów. A to światło się wytworzyło samo w momencie wtapiania właśnie kadrów.

Znasz może jakieś strony albo masz może jakieś linki do ciekawych textur itd.? No i chyba sobie w piątek ściągnę Photoshopa.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Sophie dnia 20-01-2013 13:54
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-01-2013 17:02
Aniu, ja mam sporo teksturek. Mogłabym spakować trochę i wysłać ci przez komunikator gg. Możesz również zajrzeć do działu z Photoshopem. Jest tam osobny temat poświęcony teksturom.



Edytowane przez Velivea dnia 14-01-2013 18:08
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-01-2013 18:41
Velivea - to w piątek mi to wyślesz, ok? Bo wtedy będę miała trochę czasu by wejść na gg. Tam też zajrzę szeroki uśmiech

Dzisiaj wstawiam sygnaturki oraz ikonki szeroki uśmiech

Sygnaturki









Ikonki






© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Ania dnia 19-01-2013 18:45
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-01-2013 20:37
Zestawy są całkiem, całkiem. Niektóre mi się podobają, inne już mniej. Moim zdaniem oprócz położenia obrazka na teksturkę, mogłaś jeszcze dodać jakieś dodatki, zmienić wygląd png'sa, żeby prace były bardziej efektowne. Najbardziej podoba mi się zestaw z Laylą (3) i Florą (4).



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-01-2013 21:19
Mi najbardziej się podoba sygnaturka z Tecną i Laylą. Te kolory mnie urzekły. Z ikonek przypadła mi do gustu Musa i- znowu- Layla. Najmniej mi się podoba Stella (7), bo jakoś niezbyt podobają mi się te gwiazdy. Masz talent.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-01-2013 21:24
Ojojojoj, mi najbardziej nie podobają się prace, na których jest Stella. Takie jakieś.. Pozwolisz, że wezmę tę sygę z Tecną? Tylko, mam prośbę, czybyś mogła mi dorobić do niej ava? xd


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-01-2013 21:56
Ania, proszę cię, zrób coś z tymi okropnymi krawędziami. Naprawdę psują twoje prace. Widać to szczególnie przy Layli, Bloom i Florze. Tekstury, których użyłaś, wydają mi się całkiem trafione. Lepiej byłoby jednak, gdybyś bardziej stopiła obrazki z tłem. To znaczy, po prostu spróbuj użyć koloryzacji, gdy nałożysz png'sy na tło. Coś tam się majaczą jakieś tekstury przy Bloom i Tecnie, ale to zdecydowanie za mało. Za to, na plus oceniam to, że zdecydowałaś się z nimi poeksperymentować.


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2013 09:31
Cookie - dzięki za opinię i radę. Postaram się do niej zastosować.

dariaa - Nie każdemu muszą podobać się te gwiazdy lub inne efekty na moich pracach. Dzięki za opinię.

Claire - Jakie? Jasne. W końcu po to je robię aby ktoś brał. Oto avek :

Vel - a jednak postanowiłaś tu wpaść, kochana. Cieszę się z tego powodu. Próbuję, ale wciąż nie mogę na te krawędzie znaleźć sposobu. Jednak mam nadzieję, że w końcu mi się to uda. Textury i pomysły na te sygnaturki znalazłam na jakimś blogu. W końcu trafiłam w textury, które Ci się podobają mruga Dzięki za rady. Na pewno się do nich zastosuję. Tak. W końcu postanowiłam trochę poeksperymentować.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2013 11:00
Ania napisał/a:
Vel - a jednak postanowiłaś tu wpaść, kochana. Cieszę się z tego powodu. Próbuję, ale wciąż nie mogę na te krawędzie znaleźć sposobu. Jednak mam nadzieję, że w końcu mi się to uda. Textury i pomysły na te sygnaturki znalazłam na jakimś blogu. W końcu trafiłam w textury, które Ci się podobają mruga Dzięki za rady. Na pewno się do nich zastosuję. Tak. W końcu postanowiłam trochę poeksperymentować.

Na Gimpie zbytnio się nie znam, skarbie, ale mogę ci pokazać jak to zrobić w AP. Mnie akurat zawsze wkurzały takie mocno zarysowane linie i starałam się ich unikać (a na początku też sobie nie radziłam, jak każdy). Najlepiej się sprawdza poświata naokoło. Trochę delikatna, ale zmiękczająca krawędzie.


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2013 12:34
Velivea napisał/a:
Ania napisał/a:
Vel - a jednak postanowiłaś tu wpaść, kochana. Cieszę się z tego powodu. Próbuję, ale wciąż nie mogę na te krawędzie znaleźć sposobu. Jednak mam nadzieję, że w końcu mi się to uda. Textury i pomysły na te sygnaturki znalazłam na jakimś blogu. W końcu trafiłam w textury, które Ci się podobają mruga Dzięki za rady. Na pewno się do nich zastosuję. Tak. W końcu postanowiłam trochę poeksperymentować.

Na Gimpie zbytnio się nie znam, skarbie, ale mogę ci pokazać jak to zrobić w AP. Mnie akurat zawsze wkurzały takie mocno zarysowane linie i starałam się ich unikać (a na początku też sobie nie radziłam, jak każdy). Najlepiej się sprawdza poświata naokoło. Trochę delikatna, ale zmiękczająca krawędzie.


Próbowałam ściągać AP, ale zajmował mi za dużo miejsca na dysku i się nawet nie udało mi go zainstalować właśnie przez to. Może w PFS uda mi się znaleźć coś żeby właśnie zmiękczyć te krawędzie. Przynajmniej spróbuję poszukać.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2013 12:38
Ania napisał/a:
Velivea napisał/a:
Ania napisał/a:
Vel - a jednak postanowiłaś tu wpaść, kochana. Cieszę się z tego powodu. Próbuję, ale wciąż nie mogę na te krawędzie znaleźć sposobu. Jednak mam nadzieję, że w końcu mi się to uda. Textury i pomysły na te sygnaturki znalazłam na jakimś blogu. W końcu trafiłam w textury, które Ci się podobają mruga Dzięki za rady. Na pewno się do nich zastosuję. Tak. W końcu postanowiłam trochę poeksperymentować.

Na Gimpie zbytnio się nie znam, skarbie, ale mogę ci pokazać jak to zrobić w AP. Mnie akurat zawsze wkurzały takie mocno zarysowane linie i starałam się ich unikać (a na początku też sobie nie radziłam, jak każdy). Najlepiej się sprawdza poświata naokoło. Trochę delikatna, ale zmiękczająca krawędzie.


Próbowałam ściągać AP, ale zajmował mi za dużo miejsca na dysku i się nawet nie udało mi go zainstalować właśnie przez to. Może w PFS uda mi się znaleźć coś żeby właśnie zmiękczyć te krawędzie. Przynajmniej spróbuję poszukać.


Może spróbuj sobie ściągnąć AP od Czand. Nie trzeba go instalować, bo to wersja Portable. Naprawdę warto, szczególnie, że są w nim ciekawe pędzle i akcje. Spróbuj. Ja w GIMP'ie też próbowałam coś zrobić z krawędziami i nic.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2013 12:41
dariaa - ja właśnie tą wersję od Chand ściągnęłam i mi miejsca na dysku brakło.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2013 13:09
A próbowałaś robić na przezroczystym tle? Wtedy możesz wejść w zaznaczenie prostokątne. Jest tam opcja zaokrąglenia. Wtedy wybierasz wielkość zaokrąglenia, zaznaczasz, w "Zaznaczeniu" klikasz odwróć, po czym wciskasz klawisz delete/del.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2013 10:47
Bananowa - a chodzi Ci o Gimpa czy o PFS?



Dawno nić już nie tworzyłam i nie wstawiałam. Wczoraj miałam powrót weny. Zna ktoś może fajne maski do Photofiltre?









© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Sophie dnia 20-01-2013 17:11
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2013 13:34
Moim zdanie za duże są te prace, gdyby były lepsze, byłyby o wiele lepsze, jednak i tak są spoko. Najlepiej wyszła ci pierwsza. Bardzo fajny pomysł miałaś. W drugiej czegoś mi brakuje, trochę pusto jest, a trzecia jest taka pośrodku.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 13:02
Cookie - rozmiar jest jaki jest, gdyż robiłam je na pewne forum szeroki uśmiech A pomysł na tą pierwszą to mi od tak wpadł. Patrzyłam na maski w PFS i tak jakoś mi się ta spodobała.



Moja nowa sygnaturka :





Zamówienie dla Diaspro wykonam w przyszłym tygodniu.
Przyjmuję także zamówienia od innych osób.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 13:06
Ciekawa ta sygnatura, ciekawa. Tylko nie podoba mi się to, że kawałek Bloom nie jest na czarnym tle, o wiele lepiej byłoby gdyby był na czarnym. Tekstury dobrałaś trafnie. Mogłaś tylko zmienić trochę kolorystykę i zrobić jakieś efekty dla png'sa.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 13:08
Dzięki za opinię i radę. Postaram się następnym razem zrobić jeszcze lepiej.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 13:12
Fajna praca, która przypada do gustu. Bloom posiada fajną koloryzację. Stwierdzam, że średnio jej do twarzy w tych barwach co, nie znaczy, że wypada to źle. Najlepszą stroną tej pracy są napisy. Zauważam też, że w jednym miejscy nie zgrały się tła. Z jednej strony jest czarne, a z drugiej wyraźnie szare. Po za tym nie mam zastrzeżeń.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ania xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 17:51
Anja - Dzięki. To była moja taka pierwsza cała pracka wykonana w Gimpie. Faktycznie, moje niedopatrzenie. Wybacz.

Kolejne sygnaturki zrobione całkowicie w Gimpie.















© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 20 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.