Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Twórczość
Grafika
❧  Coś tam od Flamy  ☙

Strona 10 z 13 << < 7 8 9 10 11 12 13 >
AutorRE: Coś tam od Flamly
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 28-08-2014 14:41
Hmm, w 2D Mythix nie wygląda tak źle... Ale skrzydła stanowczo nie w moim typie. I za duże, musiałam je wycinać xd.








Edytowane przez Flamli dnia 28-08-2014 14:42
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2014 14:48
Świetne zestawy. Szczególnie podoba mi się Layla w Mythix 2D i z Courtney i Duncanem uśmiech. Kolory, które użyłaś są świetne. Weny życzę.

Na przyszłość proszę o dłuższe posty ^^'/Sam


https://t.me/pump_upp
Edytowane przez Samantha dnia 28-08-2014 15:04
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-09-2014 22:35
Ale Nina jest ładna ;______;







Edytowane przez Flamli dnia 03-09-2014 22:35
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 03-09-2014 22:47
Ło kurcze.
Najnowsze zestawy powaliły mnie na kolana. Dosłownie. Każdy jest genialny, niesamowity i aż miło się na nie patrzy. Owszem Nina jest przepiękna, to trzeba przyznać. Ale wydaję mi się, że gdybym widziała same zdjęcia bez dodatków, jakoś niekoniecznie bym się zachwyciła.
W pierwszym podobają mi się zdecydowanie kolory. Są takie letnie, że aż przyjemnie się na to patrzy. Ta tekstura(obstawiam, iż jest to właśnie tekstura) z lewej strony półokręgu strasznie mi się podoba i zdecydowanie tutaj pasuje. Napis również w porządku, chociaż gdyby był dłuższy efekt też był by świetny.
Druga praca powaliła mnie na kolana. Ominę już to, że Nina wygląda tu bajecznie i mogłabym pisać godzinami co mi się w niej podoba. Właściwie to samo, co u góry. Podobają mi się kolory, tekstura oraz napis. Chociaż to ostatnie tutaj jakoś prezentuje się lepiej. Ten blask mi się podoba. Także praca na plus sześć, a nawet i na siedem, hehe :D.
Ostatnia praca podoba mi się najmniej, co nie oznacza, że jest brzydka. Jest taka zwyczajna. Jakoś tak się przyzwyczaiłam do prac z napisem, że aż dziwnie mi się patrzy, gdy go nie ma. Wiadomo, że kolory świetne i teksturka też. A no i Nina wypadła wspaniale.

Czekam na kolejne prace. Może coś z Josephem Morganem? Mm, też taki piękny jest, haha :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-09-2014 17:17
Od dawna zabierałam się za napisanie tego komentarza i wreszcie dziś to robię xd. Także ten, prace z:

28 sierpnia - miałaś fajny pomysł. Czarodziejki są na tyle duże, że świetnie zapełniają prace i likwidują pustkę. Ich lustrzane odbicia są ciekawym urozmaiceniem, do gustu przypadł mi ich odcień. Dodatki i napisy są gitez majonez. Pomimo pewnych niedociągnięć wyszły ci one bardzo ładnie.
Flora - zauważyłam u niej dwa minusy, a mianowicie - podwójne lustrzane odbicie, które zapycha pracę aż za bardzo. Wygląda to tak, jakbyś na siłę to tam wepchała, żeby zapchać pustą przestrzeń, która nawet gdyby się tam pojawiła, to by nie raziła w oczy. Do gustu nie przypadł mi również kolor włosów czarodziejki z prawej strony, gdyż wydaje mi się on zbyt czerwony, co po prostu nie pasuje do reszty. Gdyby był on bardziej różowy, to byłoby lepiej.
Layla - u niej najlepiej wszystko ze sobą połączyłaś, dzięki czemu całość prezentuje się świetnie. Nie mam do niej zastrzeżeń.
Bloom - znowu ta zbędna podwojona postać z prawej strony. Dodatkowo w oczy rzuciło mi się to, że lustrzane odbicie ma coś na twarzy, a to po prostu psuje całokształt.

3 wrzesień - prace cud, miód, malinki! Aż miło się na nie patrzy. Podobają mi się w nich te "wybielenia" (nie wiem jak to precyzyjniej nazwać xd) po bokach, bo przez to wzrok skupia się na Elenie.
Praca numer jeden i dwa - niczego im nie brakuje, ale też nic nie jest zbędne. Po prostu są perfekto. Kadry są fajne i dobrałaś do nich cudną kolorystykę. Napisy same w sobie mi się podobają oraz mają ładną czcionkę.
Praca numer trzy - moja opinia jest praktycznie taka sama, jak u wyżej wymienionych zestawów, jednak z malutką różnicą, to znaczy - uważam, że lepiej prezentowałaby się ona z napisem, chociażby małym. Poza tym praca jest śliczna.

No cóż, nie owijałam w bawełnę, ale pozytywy też podkreśliłam. Ogólnie mówiąc podoba mi się twój styl i twoje prace. Twoja grafika jest na wysokim poziomie. Tak trzymaj. Życzę wenki :3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 24-09-2014 17:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 02-01-2015 16:25
Aleeee mnie tu dawno nie było xd.
Uwierzycie, że ta blondynka ma 15 lat? xddd






Edytowane przez Flamli dnia 02-01-2015 16:27
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-01-2015 17:54
Wow. Cóż za cudowne prace. Masz dziewczyno talent. Cudownie wybierasz dodatki, wtapiasz wszystko, dodajesz napisy i kolorki. Każda z Twoich prac jest po prostu czarująca, że nie mogę oderwać od nich wzroku. Oby tak dalej. Nie zmarnuj tego talentu.

Postaraj się pisać odrobinę dłuższe posty.//Vic



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Victoria dnia 24-03-2015 18:46
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 28-02-2015 20:43
Jest wena :D.












Edytowane przez Flamli dnia 15-03-2015 22:05
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-03-2015 10:19
Japierdziele, Flama.
Japa mi do ziemii poszybowała, jak zobaczyłam najnowszą dostawę. Dawno nikt nie dodał na WB porządnej grafy z Winx, a tu proszę.
Nie mam słów, żeby wyrazić jak strasznie mi się spodobały te zestawy. Chciałabym zaklepać zestaw z Florą, który zaraz sobie ustawę.
Podoba mi się sposób w jaki łączysz kadry. Nie ma w tym aspekcie żadnych niedociągnięć. Idealna, wyważona kolorystyka. Kolorki są w moim stylu. Uwielbiam tekstury, Ty resztą też. Te, któryś użyłaś, nie przyćmiewają całej reszty - i o to chodzi.
Mimo, że Butterflyix mi się nie podoba, to po przerobieniu grafy w takim wydaniu, jestem skłonna nie być tak surowa wobec niego. xd
Kradnę Florę, bez kitu. serce


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez LadyMusa dnia 01-03-2015 10:29
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-03-2015 12:25
Flama jakie cudo!!! Ostatnia dostawa z Butterflyixem jest poprostu nieziemska. Piękne kolory, takie wyraziste i... I nie mam słów xd. Ujęcia też są świetne. Miło, że zrobiłaś każdą z Winx- duży wybór, duży plus. Oczywiście musiałam ukraść Ci Bloomę. Zakochałam się w tej grafie!
P.S. Ulepszyłaś tę transformację w 100%. Będę wpadać o wiele częściej.


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
Edytowane przez Suzanne dnia 01-03-2015 12:56
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 01-03-2015 12:53
Wczoraj było dość późno, dlatego nie zdążyłam skomentować, jednak zabrałam sobie zestaw z Tecną.
Ogólnie ta dostawa - jak i poprzednie - jest genialna! Od razu, gdy zobaczyłam, że dodałaś coś nowego, wiedziałam, że będzie to niesamowite. I nie myliłam się. Wszystkie zestawy mają to coś, co mnie urzekło. Jak wspomniała Lady, doskonale łączysz ze sobą kadry. Świetny pomysł z tymi czarno-białymi półkolami z boku, wygląda to naprawdę super. Jedynie praca z Musą wydaje się być trochę pusta, gdyż czarodziejka ustawiona jest w takiej pozie. Do reszty nie mam zastrzeżeń, są po prostu wyśmienite.
Mam nadzieję, że częściej będziesz miała wenę i dawała nam takie cudeńka. Wspaniałe są :*.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamy
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-03-2015 21:24
Hahaha, a jednak zechciało mi się i skomentuję.
Wiesz co najbardziej podoba mi się w Twojej twórczości? To, że gdy coś robisz, to naprawdę się do tego starasz i mimo, że nie często dodajesz nowe prace, to widać, że warto czekać dłużej na takie cuda. Efekty widać na pierwszy rzut oka, bo gdy tylko coś dodajesz, to zaraz wszyscy się na to rzucają. Masz przykład tutaj, w zestawach z 7 sezony, kiedyś w zestawach z tych fanartów. Po prostu bomba. Naprawdę warto czekać na coś takiego, serio.
Bardzo spodobały mi się tutejsze koloryzacje. Są takie żywe, idealnie pasujące do czarodziejek. Ogólnie cały pomysł na prace jest niesamowity. Czasami zastanawiam się, jak to jest, że wynajdujesz takie oryginalne i świetne rzeczy. Ja głowię się i troję, a zdaje mi się, że Tobie przychodzi to sobie tak o leciutko, gdy tylko chcesz.
Nie będę się rozpisywać, bo nie chcę przynudzać i pisać to, co zawsze piszę.
Oby o wiele więcej takich prac, które dosłownie można pożerać na śniadanie serce.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamy
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2015 16:19
Od razu mówię, że kradnę tą Laylę. Wzięłabym Florę, ale jest zajęta już :c.
Nowe zestawy, to dopiero coś. Dawno nie widziałam takiej udanej grafiki. Te prace są po prostu mistrzostwem. Najbardziej spodobała mi się Bloom w drugim zestawie oraz Flora. Te dwa to istne perełki. Tak jak powiedziała EVIL, ulepszyłaś transformację o wiele, wiele więcej. Kolory, napisy, brushe - to jest bardzo dobrze dobrane. Podoba mi się efekt, który zastosowałaś w prawie każdym zestawie, a mianowicie te kółeczka. Czcionka i kolory napisów też dobrałaś w porządku. Może tylko zestaw ze Stellą dziwnie mi nie pasuje, ale reszta jest nie z tego świata, że tak powiem. Jakby co to ja chcę więcej takich zestawów, są cudowne ^^.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamy
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2015 19:36
Aaaaaaa, Flamcia, jakie cuda! Oczy wypadają xd. Hehe, jest wzięcie na te zestawy, oj jest xd. Nie będę inna i także porywam Musę. Pięknie dobrałaś tekstury, tworzą idealną spójność. Zestawy są delikatne i z klasą. Napisy to ucztw dla oka, po prostu. Z prawej strony jest także dana czarodziejka w kółku - to bardzo trafny i ciekawy pomysł. Jestem po stronie tych, którzy nienawidzą tej transformacji, ale tak ją upiększyłaś, że można patrzeć i patrzeć, a nadal będzie piękne, i nadal będzie mi się podobać. Duży plus za napisy. Niby proste, a piękne. Za chwilkę założę Musę C:.


Weny życzę, Flam i czekam na kolejne prace, które zachwycą mnie tak samo, jak te!



Edytowane przez Suzanne dnia 02-03-2015 20:27
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamy
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2015 20:08
Już od jakiegoś czasu się zbieram, żeby skomentować Twoją grafikę. Ostatnio coś dużo osób nosi takie Butterflyx'owe zestawy i się zastanawiałam, kto je stworzył. Może nie będę się rozpisywać o każdej pracy z osobna, tylko zbiorę to w jakąś całość. Wszystkie zestawy szalenie mi się podobają *-*. Naprawdę wyszły Ci cudnie! Kolorystyka jest genialna, kadry też świetnie połączona i do tego w takiej jakości. Tła idealnie pasują do całej reszty, napisy też się ładnie wtapiają. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Weny życzę!



Edytowane przez Suzanne dnia 02-03-2015 20:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamy
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2015 23:32
Echh.... xd. Ja chciałam powiedzieć dokładnie to samo co Speksi. A tak w ogóle to masz talent do tej grafy. Będę wpadać regularnie. Mogę ukraść Stellę Butterflyix? Weny i czekam na kolejne prace :-).


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez Sophie dnia 05-03-2015 11:31
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamy
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 09-03-2015 15:22
Uwielbiam was *o*. Nie wiem co powiedzieć, ale dziękuję za każdą opinię, za to, że doceniliście moją pracę i wykorzystaliście wszystkie zestawy! Jesteście niezastąpieni <3. Z dedykacją dla całego WB. FanArty by ColorfullWinx.




19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamy
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 09-03-2015 15:40
Flamla! *-*
Kolejna dostawa wspaniałych zestawów. Nawet nie wiesz jaki uśmiech zagościł na mojej twarzy, gdy je zobaczyłam. Przypominają mi trochę Twoje prace za czasów magic-winx-forever, więc łezka kręci się w oku. Zresztą jesteś osobą, która dosyć często robi grafikę z Winx'a, co bardzo mi się podoba, ponieważ teraz nasze czarodziejki trochę odchodzą w zapomnienie. Ale koniec mojego beznadziejnego gadania, czas przejść do oceniania (ach te rymy).
Oba zestawy bardzo mi się spodobały, mają ładne kolorki oraz dodatki. PNGsy również przypadły mi do gustu (wydaje mi się, że pokazywałaś tę Bloomę w jakiej dziwnej pozycji jest narysowana). Flora chyba jednak wypada trochę lepiej. Mam wrażenie jakbym patrzyła na jakąś stronę w baśni, ponieważ wygląda to tak magicznie. Świetny pomysł z wtopieniem PNGsa obok, prezentuje się to świetnie. Napis pasuje, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Zestaw na ogromną szóstkę z plusem. Praca z rudowłosą też jest świetna, ale w przeciwieństwie do poprzedniej wydaje się trochę pusta. Dodatki w porządku. Napis bardzo podoba mi się kolorystycznie. Jest super :D.
Pozostaje mi czekać na kolejne Twoje cudeńka, Flamla. A no i życzę weny :*.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamy
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2015 18:24
:szoker::happy:. Wow. Cudowne są te Twoje prace. Mają w sobie to coś, co nie pozwala oderwać od nich wzroku. Świetne tekstury, kolory, dodatki i w ogóle. Uwielbiam Twój styl i jestem pod wrażeniem Twojego talentu. Sama bym chciała tak umieć.
Życzę weny.

Tak ciężko napisać odrobinę dłużej?



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Victoria dnia 16-03-2015 19:27
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamy
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 23-03-2015 18:19
Śmieszne jest to, że wszyscy narzekają na sezony od nicka, a wszyscy z nimi robią grafikę... Szkoda, że stare sezony poszły w niepamięć. Na cześć 3 sezonu i mojego starego stylu z mwf. Nie mam pojęcia czy komukolwiek przypadnie do gustu, ale miło było porobić coś ze starym, dobrym Winxem. Kto wie, może kogoś zainspiruję do stworzenia grafiki ze starszymi sezonami?






Edytowane przez Flamli dnia 23-03-2015 18:21
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 10 z 13 << < 7 8 9 10 11 12 13 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.