Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Twórczość
Grafika
❧  Coś tam od Flamy  ☙

Strona 9 z 13 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 18:34
Łohohohoho. Najnowsze zestawy są wręcz boskie! Strasznie mi się podobają. Każdy ma w sobie jakiś taki urok i każdy się wyróżnia. Mimo to najbardziej spodobały mi się Stella i Musa.
Jest to też w pewnym sensie wina samych PNGsów, ponieważ nie wszystkie czarodziejki wyglądają w tej transformacji tak szałowo. Najgorzej chyba pod tym względem wypada Layla.
Dobry pomysł był z tym by wstawić tę część czarno-białą i kolorową. Dodaje to efektu i naprawdę wygląda fajnie. Co do brushy to są trochę niewidoczne, ale doskonale pasują.
Jeżeli można zaklepać to chciałabym sobie zarezerwować Musę, ponieważ nie chcę zmieniać nowego zestawu, który dzisiaj założyłam ^^.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 18:39
To ja biorę Florę, później edit.

JA CIĘ KIEDYŚ UKATRUPIĘ ZA TE CUUDA!!!

To jest prze, prze, przepiękne. Nie mogę oderwać wzorku od tych prac, naprawdę. Jak ty to robisz? Po prostu nie mogę tego zrozumieć (przez najbliższe dwie godziny będę gadać o jednym i tym samym xdd). Świetne wybrałaś fanarty, już wiele razy widziałam je w Internecie.
Podobają mi się te kolory, są takie delikatne, lekko przygaszone i to świetnie pasuje. Dzięki temu te szare płatki i te mniejsze idealnie wyglądają. Tła niesamowicie pasują i do koloryzacji, i do całej konsystencji, gdyby byłby one jakieś taki bardziej dynamiczne, najprawdopodobniej straciłyby cały urok, ale na szczęście tak nie jest. Napisy fajnie wyglądają. Takie cieniutkie, nie za jaskrawe.
Gdybym miała określić tą dostawę jednym słowem, powiedziałabym, że prace są zacne.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 03-07-2014 19:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 19:10
Tecna moja, zaraz edit xd

Flama, te zestawy fajne są. Mają w sobie swój urok, są proste i szykowne. Szczerze mówiąc, nie wiem, na której Winxównie zawiesić oko, bo każda ma w sobie to "coś", aczkolwiek najbardziej podoba mi się Flora, a po niej Musa i Tecna. Do tego lubię ostatnio grafikę z wycięciami, chociaż mi nie za bardzo wychodzi. Bardzo lubię, jak dobierasz koloryzacje, bo u Ciebie tworzy to naprawdę porządny efekt. Z texturami jest podobnie.
Wenki życzę i przepraszam, ze tak krótko, ale nie wiem, co dokładnie powiedzieć xd.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 03-07-2014 19:33
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 22:09
Skoro wolna tylko Stella, to klepię Stellę, jeżeli pozwolisz. Tylko ona została, a jest ładna, więc ją klepię, ponieważ nie chcę zmieniać dzisiaj założonego zestawu.
Najlepiej wyszła Flora. Wygląda cudownie. Ta koloryzacja, png's - och! Jakie to cudowne! Szkoda, że klepnięta, bo bym ją sobie wzięła. Reszta taka średnia. Koloryzacje dobre, te takie "wzorki" też nieźle wyglądają. Naprawdę podoba mi się ta kolekcja, ale Flora pobija wszystkie.
P.S. Stellę założę za kilka dni, jeżeli pozwolisz.
Weny życzę i czekam na kolejne prace!


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 22:18
Flam, dawno mnie tu nie było, o ile w ogóle byłam.
Nowe zestawy są ciekawe. Najlepiej wypadła Flora, wygląda olśniewająco, wręcz FENOMENALNIE! Te kształty (xddd) wyglądają bardzo ciekawie. Tekstura albo brushe (nie wiem co to) fajnie się prezentuje. Png's są świetne, a cała kompozycja udana. Jeśli miałam bym stwierdzić, który zestaw najgorszy to.... ciężki wybór, bo wszystkie ładne, ale jednak Stella, z powodu png'sa. Ma spłaszczoną głowę xdd. Tło jest ładne, a mam pytanie - sama robisz tekstury? No cóż... Ogólnie Twoja grafika jest cudna. Weny, kochana.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 07-07-2014 19:44
Flama, te zestawy z pierwszego lipca to przeginka jakaś xd. Za dużo tekstur, kwiatów, postacie ciemne. Kolejne avki na plus. Blooma do wyostrzenia, Stella plus za kadr i kolory. Florka ma za dużą głowę na avatar, druga Flora również na propsie. No i najnowsze - mistrzostwa. Bardzo ładne kolory, tekstury, wcięcia, wycięcia i szare wstawki. Szkoda tylko, że to fanarty. Nie przepadam za nimi. Uwielbiam twoją grafikę, czekam na nowe dostawy.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 07-07-2014 20:25
Dziękuję za wszystkie opinie. Nie spodziewałam się, że najnowsza kolekcja się tak spodoba, dodaliście mi weny :D.
Taki jakiś wolny zestaw + zamówienie dla Azathary. Nigdy więcej zestawów z anime :oo. Masz dwie wersje do wyboru, ale wiem, że to wgl nie wyszło xd.








Edytowane przez Flamli dnia 06-08-2014 17:46
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2014 22:08
Jezusie kochany.
Flamson bijesz rekordy, jak ja Cię kocham, wiesz <3?
I kolorystyka cudna i... i... i... wgl wszyściutko.
Jezu, Flama kocham Cię <3.


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 08-07-2014 10:53
Ale ładne prace, Flamczon. Wzruszyłam się. Florcia ma tak ładne kolorki, tekstury. Death Noth też raczej udane. Ładnie wygląda biała przeplatanka, różowa i czarna wstawka. Ten drugi kadr mógłby być jednak różny. Wenki :*******************


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Tysia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-07-2014 13:23
No Flama, tylko patrzeć i podziwiać. Flora wygląda przecudownie. Te tekstury i piękna kolorystyka. Dziś poprzeglądała wszystkie twoje prace i muszę powiedzieć, że każda z nich ma swój urok. Czekam na kolejne. uśmiech


Wolę osiągać małe suk­ce­sy
uczes­tnicząc w pie­szej wędrówce przez życie,
niż zdo­bywać gwiaz­dy,
za­bierając się czyjąś ra­kietą na gapę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 08-07-2014 22:53
Tym razem coś z ludźmi.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 08-07-2014 23:03
Tym razem coś z ludźmi Paduem :D.
Jeśli chodzi o pracę 2 i 3 to ja tutaj nie mam słów. Przepiękne. Jeśli chodzi o tą teksturę/koloryzacje to wybrałaś ja perfekcyjnie. Ten fiolet (o ile to fiolet xd) idealnie kontrastuje się z tą szarością. Prace 1 i 4 dla mnie są za jasne, ale też wyborny kadr (if ju noł łot aj min :heheuśmiech. Mina modelki z ostatniego awataru mnie powala XD. Nie wiem, po prostu nie mogę powstrzymać się od śmiechu, ale najbardziej podoba mi się twój obecny awatar (ta babka co w swetrze, przez głowę, ręką trzyma się za włosy, to mi się najbardziej podoba). Nie no, świetna robota, brawo dr Flamsonie :D.


av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 11-07-2014 08:16
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 10-07-2014 22:20
Piękniutkie są te avki. Kadry prześwietne, uwielbiam takie ładne panie. Na początku miałam sobie wziąć czwarty, ale stwierdziłam, że adminowi nie wypada mieć tak bardzo wyzywającego avatara, jeszcze ktoś pomyśli, że to ja .......Piąty av jest dziwny, nie pasuje mi ta pomarańczowa skóra, śmiesznie wygląda :D. Trzy pierwsze wymiatają wszystko.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-07-2014 08:25
Wszystkie avatary bardzo mi się podobają. Świetne koloryzacje. Używasz gotowych czy sama robisz? Podobają mi się te rozjaśnienia w niektórych miejscach. W sumie to nie wiedziałam, że szare avatary mogą być takie ładne xdd, a jednak.
Ejże, anime wyszło Ci bombowo! Wybrałaś świetne tekstury, naprawdę. Podoba mi się to powtórzenie twarzy z prawej strony. Kadr sama wybierałaś czy już miałaś podany? Wiem, męczę pytaniami xdd. Mogę wiedzieć z jakiego to anime xd?
Flora także wyszła Ci bosko, tylko brakuje mi tutaj jakiegoś mocnego, konkretnego napisy, który przykułby większą uwagę.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 11-07-2014 15:16
Dziękuję wszystkim za komentarze. Nabrałam jakiejś niesamowitej weny i mam mnóstwo pomysłów *o*. Tym razem zestawy ze smutną Bloomą. Jejciu, uwielbiam grafikę w Magicznej Przygodzie. Aż mi się smutno robi na myśl jak będzie wyglądał trzeci film...





Używasz gotowych czy sama robisz?

Gotowe, ale często zmieniam i usuwam niektóre warstwy.

Kadr sama wybierałaś czy już miałaś podany? Wiem, męczę pytaniami xdd. Mogę wiedzieć z jakiego to anime xd?

Aza mi wybrała kadr, a anime to Death Note.



Edytowane przez Flamli dnia 11-07-2014 15:19
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Tysia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-07-2014 17:53
Awatary z ludźmi wyszły ci cudownie. Zaszalałaś! Świetna koloryzacja! Co do zestawów ze smutną Bloomką... fajnie wyszły ci napisy i te białe kreski (przeplatanka). Kadry, koloryzacja, efekty... wszystko do siebie pasuje. Czekam na kolejne pracę i życzę dużo weny.


Wolę osiągać małe suk­ce­sy
uczes­tnicząc w pie­szej wędrówce przez życie,
niż zdo­bywać gwiaz­dy,
za­bierając się czyjąś ra­kietą na gapę.

Edytowane przez Victoria dnia 23-07-2015 14:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 11-07-2014 17:55
O kurcze! Gdy patrzę na najnowsze zestawy z rudą, powracają wspomnienia, kiedy prowadziłaś jeszcze magic-winx-forever. Dosłownie. Jakbym patrzyła na prace z tamtego okresu. Jest to oczywiście wielki plus, ponieważ uwielbiam Twoje prace wykonane w takim stylu. Cóż zacznę od pierwszej sygnaturki - wolę to oceniać jakbyś wstawiła to na bloga w postaci sygnaturek, ponieważ nie widzę tego jako zestawy, nie wiem dlaczego.
Podobają mi się kadry ze smutną Bloom. Niekoniecznie ją lubię, ale szczerze muszę przyznać, iż w filmie naprawdę wypadła najlepiej spośród wszystkich czarodziejek, także cieszę się, że wykonałam grafikę właśnie z nią. Fajne połączenie kolorowej pracy z czarno-białej, oraz ten "brush" Twojego autorstwa, który próbowałam podrobić, ale wychodziły mi tylko jakieś brzydkie bazgroły :/. Tekstruy również fajnie tutaj pasują, nawet powiedziałabym, że doskonale. Dodają urokowi tej pracy. Strasznie mi się to podoba :D.
Lecimy dalej. Druga praca. Kadr mi się nie szczególnie podoba. Ruda wygląda tutaj jakby miała skośne oczy i była Chinką. Śmiesznie trochę XD. Ogólnie tak jak w poprzednim fajne połączenie tych dwóch kadrów. Kolorowego i nie. Napis również fajnie pasuje. Ładna czcionka, można wiedzieć jaka to? Tekstury również doskonale pasują. Także prace również na plus :D.
Czas na ostatnią. Jakoś najmniej przypadła mi do gustu. Ma najmniej dodatków, pewnie dlatego. Mimo to, kolory mnie po prostu urzekły i tekstury również. Kurcze, kobieto potrafisz doskonale dobierać brushe, tekstury i koloryzacje. Zazdroszczę szczerze tego.

Ogólnie dostawa jest bardzo na plus. Tak jak już wspominałam przypomina mi czasy, kiedy jeszcze blogowałaś, bo pamiętam, iż lubiłaś robić grafikę z Magicznej Przygody. Ogólnie jakoś nie mogę pomyśleć o tych pracach jako o zestawach. Biorę je za sygnatury i po prostu nawet na avatary nie patrzę. Jakoś tak wtedy psuję mi się wtedy to całe myślenie o mwf, ponieważ tam nie było zestawów.
Dobra gadam nie do rzeczy. Czekam na kolejne prace, Flam :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2014 10:42
Ładne te prace z Łinksiałkiem, fajne rozmycia i kolorki. Napis też bardzo fajnie się komponuje. Prace z czternastego czerwca i trzeciego lipca są mistrzowskie, podoba mi się w nich dosłownie wszystko. Za to avatary z drugiego lipca takie jakieś zwykłe wyszły, nie przypadły mi do gustu. Patrząc na twoje prace aż chce się komentować :3. Weeeny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 06-08-2014 17:46
Coś dla wielbicieli Believixu + zestaw z Duncanem i Courtney z Totalnej Porażki, który kiedyś nosiłam.







Edytowane przez Flamli dnia 06-08-2014 17:49
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Coś tam od Flamly
~Airisa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-08-2014 19:57
Hmmm... Jak zwykle nie wiem od czego zacząć, więc po prostu przejdę do oceniania XD. Pierwszy zestaw z Florą ma bardzo ładne kolorki, takie malinowe <333. Podobają mi się też strasznie te przecinki - bardzo fajnie się komponują. Zestaw z Death Note również niczego sobie, jednak jak na mój gust kolory są nieco przymglone. Chociaż gdyby spojrzeć na to od innej strony, to dodają one pracy nieco tajemniczości xddd. Avatary z ludźmi są świetne. Najbardziej podobają mi się te w skali szarości, jednak pozostałe trzy również są niczego sobie. Ogółem świetna robota. Zestawy z Bloomą... Pierwsze co przychodzi mi na myśl, to wspomnienia dotyczące Twojego bloga. Pamiętam jak byłam młodsza i zawsze odwiedzając go zastanawiałam się jak ty to robisz, po czym próbowałam stworzyć coś podobnego xDDD. Ogółem to te pracki są takie ciepłe, mają bardzo fajne kolorki. No i najnowsza dostawa. Zestawy z Believixem są bardzo ładne, pomysłowe. Jedyne do czego mogę się przyczepić to tło - mam wrażenie, że jest nieco za jasne, ale to pewnie sprawa gustu ^^. Zestaw z Totalnej Porażki jest świetny, podobają mi się strasznie te kolorki. Jakość może i nie jest najlepsza, ale zdaję sobie sprawę, że zawinił pewnie kadr. Weny życzę~~.



fuan ni naru to ne namida wa shizen to afurete
nakiowareba tsukarete nemuri ni tsuite sou da yo
sonna yoru bakari kurikaeshite kawarazu ni
kyou mo mata iki kurushii asa ga kuru yo
(c)Soph

Edytowane przez Airisa dnia 08-08-2014 19:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 9 z 13 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.