Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Twórczość
Grafika
❧  Something from nothing ~ grafika od Reb  ☙

Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 6 > >>
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2015 19:11
Wow, Reb. Widzę niemałe postępy, serio. Nie komentowałam wcześniej, ponieważ nie było za wiele prac do oceny, a nie lubię zbyt krótko pisać xd. Zacznę od zamówienia dla Suzy.

Zestaw z Daphne Sirenix - fajny jest, ale parę rzeczy nie w moim guście. Mimo, iż jest kilka PNG'sów wydaje się, że trochę pusto, bo nie ma napisu, który zapełniałby wolne miejsce. Dobre rozmieszczenie, widać pomysł. Koloryzacja mi się nie podoba, niestety. Dodam, że nie za dobrze wygląda ta tekstura (?), którą widać na kawałku twarzy Daphne.

Daphne Mythix - zdecydowanie lepszy od jego poprzednika. Kolory są ładne, delikatne, a napis świetnie wygląda, serio. Pytanko mam: jak nazywa się ta czcionka? Sama nie wiem czy ją mam, a podoba mi się xd. Mniejszy PNG's w rogu nieźle się prezentuje, a czarodziejka w "kwadratach" jest strzałem w dziesiątkę ;3! Przyczepię się koloru "kratek" - niezbyt mi pasuje. Paski pod napisem ładnie wyglądają. Ogólnie - zestaw jest lepszy niż poprzedni, bardzo mi się podoba :).

Zestaw ze Stellą - średni jest, z jednej strony udany, ale z drugiej: czegoś w nim brakuje. Same kadry są świetne i ich połączenie jest dobrym posunięciem. Wzorek, który "oddziela" kadr wygląda ok, a kratki też spoko. Jedynie napis niezbyt mi pasuje, osobiście dałabym go w innym miejscu i może... inna czcionka? Koloryzacja okay, ale mogłoby być lepiej. Praca jest ładna, choć przyznam, że robiłaś lepsze zestawy, a ten jest średni c:.

Praca z Laylą Enchantix - jeeeej, jakie cudo *-*. Wow, Reb. Jedna z lepszych Twoich prac, naprawdę. Podoba mi się tło i koloryzacja, a napis wygląda nieziemsko. Faktycznie: mega fajna czcionka. Plus, że są użyte dwa rodzaje ich, a nie tylko jeden, dobrze skomponowany gradient na napisie xd. Ładnie wyglądają kratki i "szachownica" w rogu.

Ogólnie - bardzo podoba mi się Twoja galeria, Rebi. Robisz postępy i prace są coraz lepsze, choć mają wahania. Życzę dużo weny :D.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 17-02-2015 19:19
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 17-02-2015 21:01
Zestaw ze Stellą niekoniecznie mi się podoba. Kadry niekoniecznie przypadły mi do gustu (swoją drogą pierwszy raz widzę by Stella miała takie biodra, naprawdę), a kolory nie wypadły tutaj dobrze. Dodatki i napis też mi średnio pasują. Niestety ta praca troszeczkę Ci nie wyszła, Reb :/.
Druga zaś jest zjawiskowa! Szczęka mi opadła, kiedy ją zobaczyłam! Jestem od razu na tak! PNGs jest świetny, chociaż te rękawiczki dziwnie się prezentują, kolory i dodatki super, a napis to wisienka na torcie. Swoją drogą, czy mogłabyś podać czcionkę z "Enchantix"?
Czekam z niecierpliwością na Twoje kolejne prace <3.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2015 10:09
Dziękuję!
Vic - Xtreem Medium Demo.
Su - Will&Grace.

Zamówienie dla: Seraphina.


Czuje jakiś niedosyt w tym zestawie... Czegoś mi brakuje. Hm, mogę poprawić, seraphina, jeżeli by Ci się nie podobał.



Edytowane przez Rebecca dnia 18-02-2015 10:10
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2015 15:00
Tak szczerze powiem, że średnio mi się podoba ten zestaw. Kawałek tła obok tej drugiej Layli w tle jest strasznie jasny, a ten png's jest tak trochę w złym miejscu, bo wygląda to jakby ktoś uciął Layli głowę xdd. Napis ma ładną czcionkę, ale nie podoba mi się kolor, ogólnie kolorystyka tego zestawu jest troszkę za jasna. Plus dla Ciebie za ładne, delikatne tekstury. Oprócz tych kilku uwag wszystko jest ok. Czekam na więcej. Weny życzę :*.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Suzanne dnia 18-02-2015 15:01
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2015 10:29
Jest jasny, fakt, ale to zamierzany efekt. Png's jest w dobrym miejsu, po prostu chodziło mi o ukazanie ubrań Layli.

Teraz eksperyment.





Kurczę, no... To drugie tło jest na maxa do bani, ale to niewypał, soł...


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2015 15:08
Moje zamówienie - Niezmiernie Ci za nie dziękuję, jest prześliczne. Mnie się właśnie podoba, że zestaw jest w jasnych, żywych kolorkach. Avek również jest ładny, podobają mi się te szlaczki, są jakieś takie inne, jakby świecące, dobry pomysł mruga.

Eksperyment - Fakt, tło poza białą otoczką jest trochę puste i nijakie, ale za to, to w kole jest świetne, Mam jeszcze pewne zastrzeżenia co do png'sa - chyba przez koloryzację stracił odrobinę na jakości, albo mi się zwyczajnie wydaje, nie wiem. Pomimo tych kilku szczegółów zestaw jest całkiem ładny i wcale nie jest niewypałem ;>.

To tyle, weny Reb!


{ grafika } { dA }

Edytowane przez Suzanne dnia 02-03-2015 20:04
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2015 19:41
Zamówienie dla seraphiny - bardzo mi się spodobało. Kolorki są żywe i jasne, ale nie rażą w oczy. PNG's w tym kółku fajnie wygląda, cień też tam pasuje. Napis jest dobrze wpasowany, ta czcionka idealnie się zgrywa z resztą. Tło też przypadło mi do gustu, ten taki pasek z PNG'sem również.

Eksperyment - Reb! Bardzo fajny pomysł miałaś! Genialnie Ci to wyszło! PNG's jest okey, ale chyba trochę stracił na jakości albo mi się wydaje. Co do napisów, to nie mam zastrzeżeń, bardzo mi się spodobały. Tło poza tym półkolem rzeczywiście jest trochę puste, ale myślę, że nie jest źle.

Oby tak dalej, weeny!



Edytowane przez Suzanne dnia 02-03-2015 20:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2015 09:46
Dziękuuuuję!




Oto kolejny eksperyment. W ogóle miałam problem z doborem napisu i koloryzacji. Cała praca wykonana w 10 minut, a nad koloryzacją i napisem siedziałam czterdzieści i nadal mi nie się nie podoba, ale cóż... Oddaje w wasze ręce!



Edytowane przez Rebecca dnia 03-03-2015 09:49
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2015 14:19
Piękne, piękne, piękne. Ostatnie dwa zestawy urzekły mnie, jak nie wiem co. Świetnie dobrane tekstury i koloryzacje. Wprawdzie po lewej stronie u Bloom jest dla mnie trochę za pusto, ale w sumie fajnie wygląda ta praca. Podobają mi się obwódki dookoła postaci i idealnie dobrane napisy lol.
Naprawdę podoba mi się Twoja grafika i z pracy na pracę jest coraz lepiej, serio. Masz fajne pomysły. Fantastycznie wyszła Ci Layla. No... bomba. Tylko trochę avatar mi się nie podoba, ale po za tym jest super.
Jeżeli chodzi o jeszcze po przedniejsze prace (ta ze Stellą i Laylą Enchantix) to nie spodobały mi się głównie dlatego, że miały napisy przy krawędziach. Nie lubię czegoś takiego, wolę, gdy napis "ma wkoło siebie przestrzeń", ale to zależy tylko od gustów.
Pozdrawiam i życzę duużo, bardzo duużo weny i pomysłów.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 03-03-2015 15:09
Reb, Reb, Reb. Twoje prace zawsze są jakieś wyjątkowe. Tworzysz naprawdę ciekawe kompozycje. Masz mnóstwo pomysłów, jak to wszystko pokazać, za co jest ogromny plus.
Ocenię dwie ostatnie prace, ponieważ trochę się śpieszę, a i tak nie wiem, czy się wyrobię.

Bloomka prezentuje się ładnie, chociaż według mnie zestaw jest trochę za pusty. Wszystko skupia się na prawej stronie, przez co lewa ucierpiała i wieje tam pustką. W tym miejscu mogłaś dodać brushe, czy tam tekstury by to jakoś wypełnić. Kolory są w porządku, tło też niczego sobie. Dobry pomysł z obrysowaniem postaci. Mogę się przyczepić jedynie do napisu, który niestety nie wypadł najlepiej. Mogłabyś troszeczkę pokombinować, gdyż w porównaniu z resztą zestawu prezentuje się on dosyć pospolicie, brakuje mu tego czegoś, co przyciągnęłoby moją uwagę.

Zestaw ze Stellą mi się podoba. Od razu na wstępnie muszę zapytać - co to za PNGs? (Ja ich chyba nie potrafię szukać, naprawdę). Koloryzacja według mnie jest świetna. Doskonale pasuje do czarodziejki słońca, aż mam wrażenie, że i u mnie jest ciepło, kiedy za oknem mam jedną wielką ciapę. Urzekło mnie tło. Niby takie chaotyczne, ale jednak przyjemne dla oka. Dużo textur, brushy. Wygląda to naprawdę fajnie. Ale niestety napis i tutaj nie wyszedł. Wydaje mi się, że gdyby go nie było, zestaw lepiej by się prezentował. Tak jak w pierwszym przypadku, prezentuje się on zbyt normalnie, niemagicznie. A i te dwie Stelle w avatarze też jakoś dziwnie wyglądają. Lepiej by było jakbyś wykadrowała jedną postać :D.
Czekam na Twoje kolejne prace i życzę weny!


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 03-03-2015 15:10
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2015 15:54
Dzięki!
Nie używam brushy, tylko tekstury.





A png's z galerii wb.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2015 19:38
Ojej, nie chciało mi się oceniać, ale wreszcie zebrałam się do napisania tego posta :3.

Zamówienie dla seraphiny - mi tam się podoba, ładnie Ci wyszło. Pasuje mi to kółko i strój ujęty w tym "pasku", efektownie to wygląda. Kolorki są w sam raz. Napis idealnie się prezentuje, a koloryzacja jest piękna. Sama chętnie chciałabym taki zestaw, ale z inną czarodziejką - może kiedyś zamówię taki w tym stylu, choć nie przepadam już za Winx'em, dlatego nie ciągnie mnie do takowych prac, ale to tak na marginesie.

Zestaw z Bloom - nawet mi pasuje, choć część tła mogłaby być lepsza, bo to półkole jest jak najbardziej okay. PNG's dobrze dobrany, a napis idealnie się komponuje. Nic dodać, nic ująć. Sygna tylko nieco spora, ale mniejsza o to xd.

Stella Bloomix - bosh, jaka ta praca jest piękna, Rebi! Mega mi się podoba. Tekstury są śliczne, ułożenie PNG'sa jest bardzo dobre, może nieco przeszkadza mi ten cień, ale przynajmniej jest odróżnienie od tła. Napis mógłby być lepszy, ale i tak wygląda całkiem spoko c:. Bardziej pasowałoby mi, gdyby w avku było tylko to przedzielenie (bez tego na górze i na dole xd), ale i tak jest super, a to co mi nie pasuje - to tylko szczegóły.

Flora Harmonix - wow, jak ładnie :D! Podoba mi się sam pomysł na pracę. Te koła dobrze wyglądają, dość niespotykanie xd. Dobrze, że ten na środku jest wyodrębniony białą otoczką. Napis świetnie wygląda - czcionka i kolor.

Reb, muszę przyznać, że prace robisz coraz lepsze i mówię całkowicie szczerze. Mega podobają mi się najnowsze zestawy, które są w tym właśnie stylu. Próbuj i ćwicz dalej, bo jestem pewna, że będzie jeszcze lepiej, choć i tak jest bardzo dobrze. Hm, życzę dużo weny i czekam na nowe prace =D.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2015 19:58
Ostatnia dostawa avów.

Drugi dla Victorii.
Czwarty i siódmy dla Suzanne.
Szósty dla Chand.
Trzeci dla Julietty.









Edytowane przez Victoria dnia 03-03-2015 21:26
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 03-03-2015 20:06
Najnowsza dostawa avatarów jest nieziemska! Wszystkie mi się podobają! Wypadły Ci naprawdę bombowo, Reb! Za tę dostawę masz u mnie ogromnego plusa! Kadry są wspaniałe (kocham Palvinkę <3)! Tekstury świetnie dobrane, kolory również. Jeżeli tylko znudzi mi się zestaw od Flam, zabieram sobie 7 lub 4. Czekałam na takie cuda w Twoim wykonaniu!
Więcej takich prac proszę! Czekam z niecierpliwością <3.


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 03-03-2015 20:16
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-03-2015 14:23
Zestaw ze Stellą Bloomix jest świetny, te kolory, to tło i ten PNG's. No mistrzostwo, strasznie mi się spodobał. Haha, nic dodać, nic ująć. Ale konkrety. Tło wygląda świetnie, dobrze komponuje się z całością i tą białą obwódką PNG'sa. Kolory dobrze dobrane, nic nie odstaje. Jedynie mi się avek nie widzi, ale to nic. Flora Harmonix wygląda przyzwoicie, ciekawe wykonanie. Środkowe koło dobrze kontrastuje z koloryzacją kół po bokach. Napis dobrze wpasowany, Najnowsza dostawa avków zachwyca. Naprawdę, świetne kadry i koloryzacja, nic tylko patrzeć.


Instagram | YouTube

Edytowane przez Sophie dnia 09-03-2015 15:25
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-03-2015 18:31
Tak dawno chciałam ocenić twoją grafikę, aż w końcu ją skomentuję. Muszę przyznać, że bardziej podobają mi się avatary, ale zestawy i tak mają w sobie to coś. Na początek chciałabym zadać ci takie małe pytanko. Zmieniłaś program do robienia grafiki? Wcześniej twoja grafika była trochę... no nie wiem, ale stanowczo zmieniłaś styl do robienia grafiki. Co do avatarów, dobierasz wspaniałe kadry. A jeżeli chodzi o Florę Harmonix jest okej, ale napis nie za bardzo mi się spodobał. W ogóle te kółka są trochę dziwne - według mnie. Znudziły mi się takie kółeczka, a w nich png'sy. Avatar do tego zestawu też nie przypadł mi do gustu. No cóż, to ja czekam na kolejną dostawę. Życzę ci dużo pomysłów do robienia grafiki.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Adelia dnia 11-03-2015 18:32
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-03-2015 18:48
OMG! Reb, ale cudne nowe prace! Zacznę może od zestawu z 03-03-2015. Wyszedł Ci naprawdę genialnie. Tło mnie urzekło, jest ładnie zapełnione, ale nie ma też przepychu. PNG's świetnie się komponuje z całą resztą, a obwódka dodaje uroku pracy. Flora Harmonix już mniej mi się spodobała. Muszę Cię pochwalić za pomysł, bo jest interesujący. Te kółka dobrze wyglądają, jednak napis trochę nie pasuje. Avatar do tej pracy kompletnie mi się nie spodobał. Ogólnie to Twoje prace są świetne, wydaje mi się, że chyba zmieniłaś trochę styl. Na koniec te cudne avatarki! Reb, to są chyba Twoje najlepsze, serio. Kadry są boskie, tekstury idealnie dobrane. Nie mam do czego się przyczepić. Oby tak dalej. Weeny =D.



Edytowane przez Victoria dnia 11-03-2015 19:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2015 16:06
Dzięki! Serio się nie spodziewałam, że ta dostawa zrobi taką furorę :D. Tak, tak... Ostatnie avy z tą modelką, no chyba, że coś jeszcze znajdę, ale niedługo możecie sie spodziewać jakiegoś zestawu z Winxem i zestawy z Cleo, i może jeszcze jakieś avy, ale na razie to.

Drugi dla Vic <3.
Trzeci i piąty dla Smoczej <3 + pierwszy z poprzedniej dostawy <3 xd.








Edytowane przez Rebecca dnia 14-03-2015 16:18
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2015 16:17
Hahaha, ale masz branie na te avki xdd. Są podchwytywane jak świeże bułeczki xD.
Ale nie można zaprzeczyć, że te avatary są po prostu cudowne! Te i jak poprzednie. Po prostu zapierają dech w piersi, dosłownie. Żebym miała komplet trzech avków to wezmę sobie jeszcze pierwszy z poprzedniej kolekcji xdd. Ale jestem zachłanna...
Wracając do tematu. Zrobiłaś świetne koloryzacje do tych avatarów, dodatki i napisy to strzał w dziesiątkę. Zawsze chciałam robić takie rzeczy, ale mi nigdy nie wychodzą Ale przynajmniej mogę nagapić się na Twoje prace <3
Mogę wiedzieć, skąd wzięłaś te kadry?




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2015 16:17
Boshe, Reb. Nie mogę się napatrzeć na Twoje prace, serio. Poprzednia dostawa avów była niesamowita i chyba każdy to przyzna. Miałam jednego z nich ustawionego i na pewno kiedyś do niego powrócę. Kadry były piękne, a dodatki idealnie dobrane. Najbardziej spodobał mi się 2, 3 i 4, choć reszta też jest powalająca ^-^.

Teraz najnowsza dostawa avków, która również bardzo mi się podoba, ale to chyba nie nowość. Mówię na wstępie, że chciałabym sobie zaklepać drugi avatarek, bo jest cudowny. Ustawię go, gdy ponoszę już tego, którego mam obecnie. Brushe świetnie wyglądają na tych pracach, a tekstury pięknie się komponują. Koloryzacje są niesamowite. Cuda!

Rebi, jestem pod wrażeniem tych avatarów. Są śliczne <3. Życzę weny i czekam na kolejne cudeńka serce.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.