Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Twórczość
Grafika
❧  Something from nothing ~ grafika od Reb  ☙

Strona 13 z 14 << < 10 11 12 13 14 >
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 05-10-2015 15:14
Zamówienie z 14 września - bardzo, bardzo ładne kolorki dobrałaś, to samo wykadrowanie avatara. Jedyna rzecz, do której się przyczepię, to napis, a właściwie efekt napisu, bo czcionka pasuje. Mogłaś dać coś innego, bo ten obrys/cień (nie wiem, co to dokładnie jest) zupełnie mi tutaj nie pasuje.
Prace z 17 września - zakocham się w obydwu zestawach z Bloom (co rzadko mi się zdarza, bo nie lubię Bloom xd) i nie wiem, który lepszy xd. Chyba ten ze wściekłą Bloom, haha. Z zestawów "ludzkich" podobają mi się prawie wszystkie, ale w tym i tym znowu muszę się przyczepić do efektu napisów, bo niezbyt mi się podobają.
Z dzisiejszej dostawy zakochałam się w zestawie z Florą. Szkoda, że dopiero co założyłam zamówienie od Akali, bo z chęcią porwałabym to cudo.
Dziękuję Ci bardzo za ID dla mnie serce. Jest świetne, a ilekroć wchodzę na mój profil na dA, to nie mogę się na nie napatrzeć xd. Jesteś kolejną osobą, u której widzę duży postęp w grafice i mam nadzieję, że tak będzie cały czas. Trzymam kciuki i wenki! serce


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 05-10-2015 15:16
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-10-2015 15:16
Reb! Urzekłaś mnie tymi nowymi zestawami. Są bardzo pomysłowe i nie mogę oderwać od nich wzroku. Czemu ja nie umiem tak tworzyć? Wszystko pięknie obmyśliłaś sobie i wykonałaś z prawdziwym talentem. Podobają mi się efekty czarodziejek po lewej stronie. Ślicznie to wygląda. Napis oczywiście jest wisienką na torcie.
Czekam na więcej i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2015 20:13
Dziękuję serce!






50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2015 21:41
REBI, jak ty to robisz, że wszystkie twoje prace są takie świetne?! Czuję tutaj taką lekkość i harmonię, że zaraz zemdleję xd! No więc czas na ocenę:
Od razu zamawiam Roxy Butterflix jeżeli nikt nie ma ;]]
Z tej trójcy to najlepsza Stella! Normalnie taka śliczna, że mi oczy zaraz wylecą *.*! Świetne kolory, ale tu tylko przyczepię się do napisu, bo czcionka mi nie pasuje, ale wszystkie tekstury i efekty jakie tu użyłaś to na plus od mojej krytyki ;]]
Pozostają Bloom i Flora, ale nie wiem, która ładniejsza, bo przy Bloomie są fajne te efekty 3D i ramka biała w kształcie prostokąta. To najbardziej przykuło moją uwagę.
U Flory to zbliżenie twarzy (nie wiem jak to się tam nazywa xd) czy jakoś tak to to był świetny pomysł! Bardzo mi się podoba. Flora sama w sobie jest taka lekka xd.

Świetne, świetne i jeszcze raz świetne, a jak będzie mi się chciało ciebie męczyć, żebyś uczyła grafy to cię wymęczę xd (naprawdę!!!! Mishaki jest groźna!!!! xd). Życzę dużo, dużo weny chociaż jej nie potrzebujesz uśmiech. Do kolejnego posta w tej grafie (mojego posta :])! mruga



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2015 15:04
Ja tego nie potrafię normalnie pojąć, jak Ty możesz robić takie cuda. Reb, każda Twoja praca, bez wyjątku jest magiczna. Zawsze na nie patrząc odnoszę wrażenie, że są tak łatwo i lekko zrobione, że potem sama próbuję stworzyć coś równie dobrego, no ale, wiadomo - nie wychodzi xdd. Ocenię tylko zestawy z tej strony, bo zwyczajnie nie chce mi się więcej ;p.

05-10-2015
Zestawy są po prostu świetne. Florka naaaj <3. Reszta jest równie dobra, nawet zastawiałam się jeszcze czy nie wziąć Musy, ale jednak zdecydowałam się na czarodziejkę natury, bo ma ładniejsze kolory, takie jasne i żywe. Napisy jak najbardziej mi się podobają, nie widziałam jeszcze chyba takiej czcionki, zdradzisz nazwę?

08-10-2015
Te zestawy również są piękne, ale już mniej mi się podobają, głównie ze względu na kolory, które są jakby przymglone. W Stelli jeszcze mi się to nawet podoba, ale w reszcie już tak trochę przeszkadza, ale to tylko moje odczucie. Nie zmienia to jednak faktu, iż zestawy są wspaniałe. Nadal nie mogę przestać się zastanawiać jak Ty to robisz xd. Napisy i tekstury oczywiście na plus.

Chyba zużyłam wszystkie możliwe pozytywne określenia, a jeśli nie to sobie sama dopowiedz xd. Nie pozostaje mi więc nic innego, jak życzyć Ci dużo Weny :>.


{ grafika } { dA }

Edytowane przez seraphina dnia 09-10-2015 15:06
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2015 15:16
Reb, naucz mnie takie cuda tworzyć.
Flora skradła moje serce, gdyby nie nienawiść do różu i Mityksu, na pewno bym ją sobie skradła, świetne kolorki, te prace są w ogóle takie fajne, jasne. Świetne napisy, uwielbiam tą subtelną kratkę. Może Bloom trochę za bardzo przymglona, ale w sumie nic na tym nie straciła. Jakoś nie lubię napisów z gradientami, a u ciebie wyglądają one świetnie. Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2015 16:56
O rany, Reb, ale ładne kolorki w tych najnowszych zestawach. Są takie delikatne, dzięki czemu dodają zarówno sygnaturkom, jak i avatarom uroku.
Zestaw z Florą jest naprawdę ładny. Na plus idzie png's, który jest fajny. Szkoda, że na nim znajduje się Mythix, bo nie lubię tej transformacji i w moich oczach przede wszystkim to zaminusowało. Poza tym wszystko jest świetne, tekstury pasują, brush także jak najbardziej na miejscu.
Stella jest moją faworytką. Podoba mi się szare odbicie png'sa. Moim zdaniem te odbicie (czy jak to tam się zwie) mogłoby być nieco mniejsze, gdyż odrywa się uwagę od png'sa w tych zwyczajniejszych kolorach - jednak byłoby wtedy pusto, więc ogółem jest okay. Tło i tekstury są świetne, pasują wprost idealnie, a sam napis jest wisienką na torcie.
Bloom również wygląda nieźle. Przede wszystkim uwagę zwrócił png's, tak jak Flora jest z Mythixem, ale ten bardziej przypadł mi do gustu. Podobają mi się te szare odbicia w rameczkach. Na pierwszy rzut oka czcionka i kolor napisu nie spodobały mi się, ale po dłuższym przyglądaniu się napis jest w porządku.
Z poprzednich zestawów najbardziej przypadła mi do gustu Musa, jest taka ładna, że chyba ją kiedyś założę (albo któryś z zestawów z tej dostawy). :3

Weny, Rebciu.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 13:03
Reb! Wchodzę tutaj i widzę tak boskie prace, że aż nie wiem co mam o nich pisać, ponieważ wydaje mi się, że i tak nie ocenię ich tak jak należy.
Zestaw z Florą: Tło, napis i dodatki są tak śliczne, że nie wiem nawet co o nich powiedzieć. Cudeńko stworzyłaś. Czemu ja tak nie umiem?
Zestaw ze Stellą: jeszcze lepszy niż ten z Florą. Awatar bardzo mi się spodobał. Kolejne cudo.
Zestaw z Bloom: OMG! Zaklepuję go sobie, ponieważ jest najpiękniejszy z całej tej dostawy.
Czekam na kolejne i życzę weny xd



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 18:58
Dziękuję!
Seraphina, podam Ci czcionkę w najbliższych dniach ;3.

Selina to zamówionko dla Meredith ;3. Wyszło tak kolorowo, a miało być ponuro XD. Nie umiem takich prac robić.





50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 19:03
I Ty twierdzisz, że masz problem z dobieraniem kolorów? Według mnie wcale nie masz z tym kłopotów, ponieważ w tej najnowszej dostawie koloryzacje są naprawdę śliczne.
Zestaw z Seliną: bardzo podoba mi się połączenie kadrów i dodatki. Napis jak najbardziej idealnie pasuje. Śliczna praca.
Drugi zestaw: podoba mi się kadr oraz to jak go skoloryzowałaś. Napis i ramka są bardzo ładne.
Zestaw z Florą: już na gg Ci pisałam, że jest śliczny. Podoba mi się tutaj wszystko. Dodatki są cudowne.
Tworzysz naprawdę śliczne prace. Czekam na kolejne i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2015 14:15
Reb, nie wiem, jak ci dziękować. Selina jest przecudowna, niby kolorowa, ale ten mrok też w sobie ma. Świetne dodatki, połączenie kadrów, a napis jest wisienką na torcie. Jestem skłonna powiedzieć, ze to najlepsza twoja praca, serio. Zachwyciła mnie, zaraz ją sobie ustawię.
Kolejna sygnatura także śliczna. Cudne kolorki, napis ramka (ale Seliny nic nie przebije xD).
Ta z Florą... Ładna jest, ale nie powaliła mnie na kolana. Niby wszystko idealnie dobrane, ale czegoś mi w niej brakuje. Mimo to, też jest fajna... mogę cię prosić o nazwę czcionki napisu z tej pracy? Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2015 16:56
A mi się Selina nie podoba. Kadr (czy png's?) jest fajny, ale jest za dużo jego "kopii" (eh, nie umiem znaleźć innego określenia). Spokojnie wystarczyłaby jedna. Tekstury są niby ok, ale nie musiałaś dodawać tych kolorowych krateczek na środku. Napis też jest w porządku, ale nie wybrania całej pracy. Moim zdaniem robiłaś lepsze.
Mimo że drugi zestaw jest skromny, to śliczny. Zachwyca swoją prostotą. Kadr jest świetny, napis również idealnie pasuje. No i ich symbolika *-*. Chętnie zobaczyłabym więcej zestawów tego typu w Twoim wykonaniu.
Ostatnia praca jest ok, ale nie przypadła mi do gustu tak jak druga. Znów mam wrażenie, że nawaliłaś wszystkiego. Trochę za dużo tekstur, mam wrażenie, że część z nich można by było odpuścić. No i zbędna wydaje mi się ta szara Florka. Przechodząc do plusów, podoba mi się napis i png's, jest świetny.
Weeny życzę.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Cattie dnia 11-10-2015 16:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 11-10-2015 18:39
Reb! Czemu mnie tu wcześniej nie było! No cóż, może ocenię ostatnią stronę:
5.10 -te zestawy po prostu mnie zaskoczyły(ale pozytywnie). Najbardziej podoba mi się Roxy, ma bardzo ładną koloryzację, png's ogólnie jest śliczny. Zestaw z Florą też nie jest zły, ale czegoś mi tu brakuje, ale sama nie wiem czego xD. Zestaw z Musą średnio przypadł mi do gustu - ale nie przejmuj się, widziwiam z tym png'sem.
8.10 - ta dostawa znacznie bardziej mi się podoba. Co do Flory, w mojej(beznadziejnej)pracy zrobiłam taki sam napis o takim samym pomyśle(ostatni napis inną czcionką). Więc jak weszłam później w Twój temat...niegrzeczny. Ogólnie zestaw bardzo mi się podoba, jest ślicznyuśmiech. Stella jest kolejnym z Twoich cudówserce . Podziwiam uśmiech. Bluma spodobała mi się również, zwłaszcza te szare odbicia. Napis ma cudny kolor.
Wczoraj - Selina nie spodobała mi się, po prostu nie pasuje mi to kolorowe "coś". Nie do Seliny takie dodatki.
Drugi zestaw jest...ciekawy. Ładna koloryzacja, ale brakuje mi tu jakiegoś wyraźniejszego napisu.
Zestaw z Florą - OMG! Jak Ty go zrobiłaś! Jest prześlicznyuśmiech. Reb, świetnie wszystko dodałaś. Brak mi słów:szoker:.
Mnóstwo weny, czekam na kolejne praceserce.



Edytowane przez Nami dnia 11-10-2015 18:44
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2015 22:24
Jeju jeju, Reb, jesteś genialna!

Zestaw z Seliną-Mimo użycia tylu razy tego rendera, wcale nie jest przepełniony, podoba mi się napis, teksturki i ten lekko mleczny efekt. Piękne!

Zestaw z filmu-Ma piękny kadr, zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Bardzo ładne kolorki i fajnie umiejscowiony napis. Dzięki efektowi jest delikatny, bardzo tu pasuje.

Zestaw z Florą-Tak samo jak poprzednie zestawy, jest piękny. Tylko te motylki są jak dla mnie zbędne, bez nich byłoby lepiej. Wszystko idealnie dobrałaś, jestem pod wrażeniem.

Uwielbiam Twoje prace, rób ich więcej! serce


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-11-2015 19:00
Dziękuję :D.
Tak dawno mnie tu nie było, ahhhh... No nic, na początek 6 avów c:.









50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-11-2015 21:41
Avatary przepiękne, choć czwarty trochę mi się pasuje. Wyróżnia się w tej kolekcji.
Zestaw z Bloom jest przepiękny! Podbiłaś nim poje małe serduszko serce. Cudowny napis, dodatki, tekstury, a o kadrze to już nie wspomnę. Wyszedł Ci naprawdę rewelacyjnie i nie ma co ukrywać.
Poprzednie zestawy także są świetne. Najbardziej podobał mi się ten z maską Daphne. Uwielbiam takie zestawy. Niby nic na nich nie ma, a ja za nimi zawsze widzę głębokie przesłanie i w ogóle xd. Nie żeby coś, ale jak dla mnie to za dużo jest tej Seliny w Selinie (hahaha xD). Mogłaś jedną czy tam dwie usunąć. U Flory jest trochę podobnie. Ta po prawej stronie jest jak dla mnie już zbędna i daje efekt wrzucenia jej na chama.
Ale za to jeszcze wcześniejsze prace to po prostu... wisienka na torcie. Nic dodać, nic ująć i to dosłownie. Po prostu perfecto!




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-11-2015 19:18
Łał, ale ładne avatary. Po prostu chce się na nie patrzeć i patrzeć, gdyż są przyjemne dla oka. Moje ulubione to 1 i 4 - czwórka jako pierwsza przyciągnęła moją uwagę, a jedynka po prostu mi się podoba.
Zestaw z Bloomą jest po prostu cudny! Mam wrażenie, że ruda w Tynixie zawsze będzie wychodziła fajnie. Wszystkie tekstury i dodatki idealnie pasują, a napis jest jak najbardziej trafiony. Podoba mi się to szare coś po prawej stronie. Ogółem świetnie Ci to wyszło.
Życzę weny ^^.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-12-2015 12:48
Awatary bardzo fajnie Ci wyszły. Jakość ani odrobinę Ci w nich nie uciekła, za co wielkie brawa. Koloryzacja idealnie do nich pasuje. Najbardziej spodobała mi się 3 <3
Zestaw z Bloom jest bardzo ładny. Tło mnie po prostu urzekło. Niby takie proste i zwyczajne a jednak ma w sobie to "coś". Efekt po prawej stronie zniewalający. Co do napisu mam mieszane uczucia.

Życzę Ci dużo weny !



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-01-2016 16:15
Jak mnie tu dawno nie było : D.
Dziś sygnatury. Jestem wybita z grafiki, nic ostatnio nie robiłam, więc proszę o wyrozumiałość xd.
Jakby ktoś chciał ava to pisać w co wątpię xd.






50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-01-2016 21:17
Bloom - cudo! Świetne tekstury, koloryzacja, wszystko świetnie się komponuje. Czcionka napisu popularna, ale mi się nawet napisów ostatnio nie chce robić, więc się nie czepiam.
Musa - kolejne cudo! Jak ja nawalę kolorowych tekstur, to wygląda to idiotycznie, jeśli ty to zrobisz - perfekcyjnie. Naucz mnie tak, proszę.
Layla - nie lubię tej czarodziejki, ale zestaw jest świetny Jedyne co mi trochę zgrzyta to kolor napisu, ten... kobalt? Poza tym, zestaw jest śliczny!
Pewnie poprosiłabym o awatar do Bloomy, ale dalej czekam na moje zamówienie...


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 13 z 14 << < 10 11 12 13 14 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
13:52:01 29.03.2024
Siostra mi zmarła :cry:
~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.