Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Twórczość
Grafika
❧  Something from nothing ~ grafika od Reb  ☙

Strona 6 z 14 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-06-2015 13:50
Awatary - są ładne, ale, jak napisała Speksi, robiłaś już o wiele lepsze prace.
Sygnatury:
Pierwsza - mam wrażenie, że jest trochę zbyt kolorowa, ale mimo wszystko mi się podoba. PNG's ma bardzo ładną koloryzację.
Druga - ta jest śliczna! Cudowne kolorki, brushe, a brak napisu wcale nie rzuca się w oczy.
Trzecia - z tych trzech ta spodobała mi się najbardziej. Nie ma zbytniego przepychu, koloryzacja jest świetna, brushe i tekstury pasują. Wypadła rewelacyjnie!
Weny, Reb!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Sophie dnia 04-06-2015 11:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2015 17:54
Dziękuję, dziewczyny serce.


A teraz idę się zabić :x. Nie wiem, po jakiego ja to tutaj wstawiam xd.




















Niektóre kolory (c) Sophie.



Edytowane przez Rebecca dnia 05-06-2015 17:56
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2015 18:03
1. - Ładna koloryzacja, ale nie pasuje mi napis i niektóre brushe. Nie komponują się z png'sem, który ma trochę inny charakter niż reszta pracy.
2. - ta jest o wiele lepsza. Po pierwsze - uwielbiam takie napisy, png's ma ładne kolorki i ogólnie - praca na plus.
Prace z Harmonixem:
Są o wiele lepsze, doczepię się tylko Stelli, która, według mnie, nie wyszła, ze względu na dość mdłą koloryzację. Pozostałe są świetnie. Pewnie sobie którąś założę, tylko muszę się zdecydować, bo wszystkie są śliczne.
EDIT.
Ustawiam sobie pierwszą Bloom.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 05-06-2015 18:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2015 19:19
Jak Ci obiecałam, zaglądam do Twojej grafiki :3. Ile prac się narobiło przez ten czas. Zacznę od pierwszego zestawu z anime. Kolorystyka jak najbardziej na plus, podoba mi się. Przyczepię się trochę do napisu, jakoś tutaj mi nie pasuje i również jak już wspomniała Meredith niektóre brushe. Drugi zestaw chyba bardziej przypadł mi do gustu. Kocham takie lekkie, pastelowe kolorki, tło świetnie zrobione, wszystko się ze sobą zgrywa. Chociaż mam dość mieszane uczucia co do napisu. Prace z Winx Harmonix są ładne. Niektóre spodobały mi się bardziej inne mniej. W niektórych brakuje mi napisu, który zapełniłby zestaw. Moim zdaniem najlepiej wyszedł Ci zestaw z Bloom *ten jedyny z napisem xdd*. Gdybyś dodała je też do innych byłoby super. Jak w kolejnej dostawie zobaczę pracę bez napisu *oczywiście taką w której napis jest 'potrzebny' *to wiesz co Cię czeka ;]]. Weny, Rebi <3.



Edytowane przez Speksi dnia 05-06-2015 19:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2015 22:17
Kurczę, Reb. Jestem pod wrażeniem. Z początkowych prac z Anime najbardziej podoba mi się ostatnia syga, mega udana jest. Dwie pozostałe także, jednak ta wyjątkowo przypadła mi do gustu. Avki są niczego sobie :D.
Najnowsza dostawa - mistrzostwo. Mimo iż Winx mnie już nie interesują, to te prace bardzo przyciągają wzrok. Zwłaszcza koloryzacje, które są przepiękne. Najbardziej w oczy rzuciła mi się Musa, Flora i Tecna <3. Cudownie Ci wyszły, najmniej podoba mi się Stella, choć takie inne kolory też mogłyby iść na plus całokształtu :D. Dodatki są dobrze dopasowane, tekstury najlepsze ;>. Prace z Anime też super, pierwsza górą. Ogólnie - jestem pozytywnie zaskoczona. Weny życzę.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-06-2015 19:47
Dziękuję <3.

A, i brushy w ogóle nie używam, tylko i wyłącznie tekstury :3.

Dziś marnie, bo avatary z anime c;.

















I zestawik z Daphne ;3.




50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-06-2015 21:58
Avatarki z anime mi się podobają. Mają fajną, lekką kolorystykę, która świetnie tam pasuje. Jedne są lepsze, drugie gorsze, ale wszystkie mają coś w sobie. Moim zdaniem najlepiej wyszły Ci 3 ostatnie, jednak te kadry są bardzo oklepane (a przynajmniej ja widziałam je już 1000 razy). Avki ze zwierzakami również bardzo udane. Te kadry mnie pozytywnie zaskoczyły, bo chyba widzę je pierwszy raz. Kolorki na plus, fajnie pasują. Najbardziej spodobał mi się ten ostatni *-*. Jak dla mnie najlepszy z tej dostawy. Zestaw z Daphne podobnie jak poprzednie pracy trafił w mój gust. Śliczny PNG's - to muszę przyznać. Nie czuć pustki, tło super zapełnione. Jedyne co jakoś mi tutaj nie pasuje to napis. Zmieniłabym jego miejsce i trochę powiększyła. To tyle ode mnie. Weny, Rebi ^^.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2015 11:20
Dziękuję, psiaczku-Speksiaczku XD.













11 dla Flam.



Zaczynam się staczać :c.










Edytowane przez Rebecca dnia 03-07-2015 17:27
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2015 11:51
Jak długo nie zaglądałam do Twojego tematu! Tyle prac do oceny. Strasznie dużo avków. Mi osobiście bardzo się podobają. Kadry są ciekawe, kolorystyka też dobrze dobrana. Jedne jak wiadomo są lepsze, drugie gorsze, ale trzymają poziom. Nie będę się o nich chyba więcej rozpisywać, bo nie widzę takiej potrzeby. W końcu przejdę do najnowszego zestawu. Wow! Zapytałam się dzisiaj czyj zestaw nosisz i przeżyłam szok, kiedy usłyszałam, że swój XD. Nigdy bym się nie domyśliła, jakoś nie Twój styl. Praca wyszła świetnie! Podobaj mi się kolorki, kształt pomysłowy, napis idealnie pasuje do reszty. Jedyne co mi w nim nie pasuje, to ucięty PNG's. Gdybyś jakoś zmieściła go całego, to byłoby lepiej według mnie. Tak czy siak zestaw na plus. Weny <3.



Edytowane przez Victoria dnia 01-07-2015 14:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2015 18:10
Witaj Kochana, dawno nie zaglądałam tutaj. Ogólnie na WB. Więc postanowiłam wrócić. Bardzo śliczne te avatarki, nie można się napatrzeć. Aż się smutno się robi, że takie starania przynoszą efekty, a mi niestety ostatnio nic nie wychodzi. Chyba wypalam się. Stwierdziłam: dość, trzeba się brać na siebie! A z całego serca chcę Ci podziękować jeszcze raz, bo dzięki Tobie i Annul stwierdziłam, że można tutaj jeszcze zaglądać. Niesamowite prace, pełne delikatności i swobody. Kolorystyka dopracowana, w sam raz na Ciebie. Czekam na kolejne piękności A i jeszcze coś, zrobisz mi zestaw? Bo ja pomysłów nie mam, a muszę ich nabrać. Jakiś z Igrzysk Śmierci uśmiech. Weny serce.

Proszę, pamiętaj o spacjach i polskich znakach. Czytaj też swoje posty przed publikacją, bo niektóre zdania ciężko zrozumieć (toteż zmieniłam kilka wyrazów) (:.//Vic



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Victoria dnia 01-07-2015 18:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2015 17:30
Speksi - próbowałam zmieścić ten png's, ale niestety - wtedy postać była taka mała, ledwo widoczna. Jednakże ślicznie dziękuję za ocenę, to dla mnie wiele znaczy <3.

Atelie - jasne, że zrobię, to żaden problem! Jasne, że można tutaj jeszcze zaglądać. Kochana, zdaje mi się, że to nie to, nie wypalanie się, a to, że czasami każdy potrzebuję przerwy : ). Wiem z własnego doświadczenia, bo też myślałam, że się wypalam i już nic dobrego nie zrobię. Chciałam skończyć z grafiką, ale wzięłam się w garść, także trzymam kciuki za Ciebie! Również ślicznie dziękuję za opinię.











P.S. Dziś wieczorem zamówienie dla Atel, jeżeli się nie wyrobię - jutro ;3.




#eksperyment - KLIK.



Edytowane przez Flamli dnia 03-07-2015 17:02
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2015 18:34
OMG. ODDAWAJ TALENT. TEACH ME! Jestem ciekawa, jak Wy wszyscy robicie te kółka, zarąbiste efekty i różne takie :D. Zestaw z Daphne taki średni, chociaż kolory fajne. Avatary są super, jednak ja bardziej wolę zestawy. A ostatni zestaw jest supi. Naucz mnie go robić! Eksperyment niezły. Tylko czcionka taka... Gdyby nie to, że znam postać, wzięłabym ją za Hatsuke, a nie Hatsune. xD


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Cattie dnia 04-07-2015 16:17
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2015 17:31
Dziękuję serce.

Avatarów czas!






50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2015 17:46
Super jest ta twoja grafika! Serio mówię! Avatary też są świetne. Bardzo się postarałaś. Jeżeli mogę to zrobię sobię taką tabelę wyników i przedstawię ją tobie:
Na 1 miejscu... postawiłam Anime, bo to normalnie jest cudowne.
Na 2 miejscu... postawiłam avatary te z realu (nie Madryt! xd).
I na 3 miejscu zestawy z Winxa chociaż wszystko mi się podoba.
Więc nie mam słów, bo mi odjęło mowę xd. Życzę powodzenia w tworzeniu dalszej grafiki i weny twórczej życzę tobie!
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2015 11:11
Zerkam od czasu do czasu do twojej grafiki i patrzę na ten progres ;3. Ogólnie napiszę, bo mi się nie chce opisywać każdej pracy xd.
Naprawdę zrobiłaś duże postępy, miło się patrzy na twoją grafikę. Najbardziej do gustu przypadły mi realne avatary, bo nauczyłaś się dobierać świetnie kolory (zazdroszczę T_T). Szczególnie dobre są te na tej stronie, bo poprzednie były albo za mocno wyostrzone, albo miały dziwne koloryzacje. Te przyciągają wzrok, są "czyste", bez szumów. Ukradnę sobie za niedługo jednego (już nawet go widzę, woła do mnie xd).
Z anime najbardziej podoba mi się druga sygnaturka z dnia 31.05. Bardzo ładne kolory i tekstury, patterns nie przeszkadza, mimo że zazwyczaj nie lubię, gdy nachodzi na twarz postaci. Brakuje dyskretnego napisu, może nawet z tekstury czy brushowego, ale i tak jest mega. Tylko ta dziwna krecha na twarzy prawego renderu psuje efekt, ale cii... Czasami nie pasują mi dodatki do tych zestawów, jakiś brush czy tekstura momentami wygląda jak trochę z innej planety (w pierwszej sygnaturce z 05.06 te ciemne kwadraty takie dziwne nieco), ale bardzo rzadko to się zdarza. Avatary z anime niezbyt trafiają pod mój gust, głównie przez kadry i kolory.
Widzę, że powtórzenia renderów to powoli twój znak rozpoznawczy, wszędzie są xD. Jednak dobrze wyglądają, a to najważniejsze.
Z Winx zestaw z Musą na tej stronie najlepszy, uwielbiam te wyciąganie kolorów i tworzenie z nich efektów 3D, też je wszędzie wciskam.
Na duuuży plus oceniam twoją grafikę, dalej będę tu często zaglądać. Weeenyyyy, Reb <333.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2015 13:25
Dziękuję serce!

Dziś zamówienia!


#Akali




#Meredith




50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~CassieBlanche
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2015 13:36
Ocenię ostatnie prace - zamówienia :D.
Zestawy dla Akali wyszły bardzo ładnie, ale dla mnie są trochę za jasne, jednak dla kogoś innego mogą być idealne. Napisy pasują, efekty również. Dwoma słowami - bardzo dobre.
Bardzo spodobał mi się zestaw dla Meredith. Wszystkie efekty idealnie ze sobą współgrają. Lubie takie "napchane" zestawy :D. Przyczepiłabym się do napisów. Jakoś ten czarny napis mi tam nie pasuje. Lepiej by tam wyglądał jakiś jaśniejszy napis :3.
Życzę dużo weny.~


I LOVE YOU
I KNOW
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2015 13:45
Zestaw dla mnie świetnie ci wyszedł. Idealnie dobrałaś tekstury, napisy. Sam png's jest naprawdę ładny. I ten genialny efekt 3D...
Wielkie dzięki, zaraz go dobie ustawię.
Zestawy dla Akali - uwielbiam tą teksturę, z tym sześciokątnym wzorem. Nie bez powodu od dłuższego czasu przeszukuję deviantart. Obie prace są wspaniałe. Idealne kolory, tekstury, ciekawe napisy.
Weny, Reb!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2015 13:49
Hahaha! Zaraz się opanuje... hahahahaha! :hahahaha: Dobra, już się opanowałam. Hehe. Przepraszam za ten śmiech, ale... potem opowiem.
Drugi zestaw jest najcudowniejszy! Aż chce się zabrać z niego avka (mogę?)!
Pierwszy zestaw jest też niezły, ale myślę, że jest tam za dużo błękitnego koloru.
No i w końcu ostatnia praca. To z niej się tak śmiałam, bo Diaspro ma taką samą fryzurę jak moja pani od polskiego! Serio. Co do pracy to nie lubię Diaspro za to, że źle układa się na zestawie. Ta taka twarz i ten fryz są przerażające! Reszta jest ok. Życzę weny tak jak zawsze. język



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Something from nothing ~ grafika od Reb
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 04-07-2015 14:43
O kurcze, o kurcze, o kurcze. Kiedy tylko zobaczyłam zestaw Meredith - szczena mi opadła. Od razu poleciałam do Twojego tematu, by go skomentować!
Wyszedł Ci świetnie! To chyba najlepszy zestaw Twojego autorstwa, jaki widziałam. Przede wszystkim świetny PNGs; Diaspro wygląda zjawiskowo. Kolory świetnie dobrane, a to jest przecież podstawa, więc wielki plus za to. Reszta to tylko wisienka na torcie, świetne dodatki. Zestaw strasznie mi się podoba *o*.

Zamówienia dla Akali również fajne, jednak brakuje mi tego czegoś. W przeciwieństwie do pracy dla Meredith wydają się być strasznie puste oraz blade. Cienie na gwiazdkach kompletnie nie pasują; gryzą się z obramowaniem napisu, które ma zupełnie inną barwę - nie wygląda to według mnie dobrze. W pierwszym zestawie podoba mi się PNGs, za niego duży plus :D.

Na koniec avatary. Są dobre, ale szału nie ma. Ramki zepsuły trochę cały efekt. Kolory w drugiej ikonce średnie. Najlepiej wypada jedynka i czwórka. Czekam na Twoje kolejne prace i życzę weny :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 14 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.