Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Vic  ☙

Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
AutorRE: Grafika Vic :3
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2015 19:20
Kobieto! Jakie postępy widzę :>. Ocenię tak ogólnie, bo gdybym chciała od początku oceniać, to zeszłoby mi... całą noc, tak więc...

Jak dotąd to jest to Twoja najlepsza praca. Kolory lekkie, ale żywe. Zestaw delikatny. Napis wprost fenomenalny, ale najbardziej podoba mi się ten wzorek, który użyłaś na całej praca. No po prostu odlot.
Duże postępy i duży potencjał. Ostatnio naprawdę się podniosłaś i to tak nagle, taki uskok. Brawo. Avatary też są całkiem dobre, ale jednak moje serce skradły zestawy :3. Życzę weny. Brawo.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2015 20:47
Dzięęęękuję <3. Teraz dwa zestawy. Napisy (c) Chand :>. Jakaś faza na Florę, nie wiem czemu xd.




Przyjmuję zamówienia :>!


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2015 21:20
Tak wyczekiwałam aż coś dodasz, bo jednego zestawu to mi się nie chciało oceniać XD. No więc, zestaw dla mnie jest cudny! Naprawdę bardzo mi się podoba, fajne jasne kolorki, tło jest tak ładnie dobrane, po prostu nie mam się do czego przyczepić. Avki jak zawsze wyszły Ci świetnie, kolorystyka niezła, jakość wysoka. Najbardziej spodobał mi się 3 oraz 5. I na koniec te nowiutkie zestawy! Muszę przyznać, że przypadły mi do gustu. Są takie lekkie, nie ma w nich takiego przepychu, całość ładnie ze sobą współgra. Moim zdaniem lepiej Ci wyszedł ten z Florą Mythix. Tworzysz coraz lepszą grafikę, brawo! Weny życzę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2015 21:43
Piękne, piękne, po prostu wszystko piękne serce. Jedno jest pewne (ale rym xD) masz głowę pełną cudownych pomysłów i nie trzeba znać się na grafice, aby to zobaczyć gołym okiem. Wszystkie Twoje prace są zniewalające, serio. Czasami tylko trochę przesadzisz z różem, ale to naprawdę czasami. Jednak żeby Ci zbytnio nie przesłodzić, to powiem, że te dwie najnowsze, jak dla mnie oczywiście, są za różowe. Nie żebym miała coś do Twoich prac, ale jak zbytnio słodzi, to potem może nie wychodzić xdd. Wiem coś o tym.
Jednak powiem szczerze, że już na przymus szukałam czegoś do zaczepki, bo Twoje prace są po prostu... "WOW"!
Wiem, wiem. Namieszałam, naplątałam. Tylko nie obraź się za ten post, bo to wszystko miało być na "pozytywnie" (próbuję wymyślić coś oryginalnego, żeby się nie powtarzać, ale kiepsko mi to wychodzi...).
Duuużo weny!




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2015 12:51
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za ocenę <33 serce. Nie sądziłam, że moje badziewia mogą się komuś podobać xd.
Na chwilę obecną dodaję dwa zestawy i trochę avków c:.
Napis (c) Chand.




Avatary:



I jakieś dwa avy z Winx xd.



It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 25-01-2015 12:51
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2015 14:08
Uuu, widzę nową dostawę! Zacznę może od tego zestawu z Florką, który ogólnie mi się podoba. Kolorki miłe dla oka, PNG'sy niezłe, brushe i cała reszta ładnie tu pasują, jednak chyba nie byłabym sobą, gdybym nie miała żadnych "ale". Ta praca jest taka... no, według mnie masz dużo podobnych do tej, aczkolwiek to już pewnie taki Twój styl i tak to zostanie, po prostu to jakoś nie w moim guście. Praca z Seliną jest przeciętna, niby wszystko super, fajnie, ale czegoś mi tam brakuje. Ułożenie tych dwóch napisów też jakoś chyba nie za bardzo pasuje. Realne avki wyszły Ci za to boosko! Bardzo podoba mi się numer 1, 4, 5. Nawet bym któregoś klepnęła, ale chyba kiedy indziej bo muszę się nacieszyć jeszcze tym genialnym zestawem. Avatary z Winxem są nawet ładne, podobają mi się w nich kolorki. Weeeny, Vic serce.

PRZECINKI! //Cat



Edytowane przez Cattie dnia 31-01-2015 13:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2015 16:26
Zestaw z Florą - pisałam Ci już na GG, że mi się podoba. Dlategoż podtrzymuję nadal swoją opinię. Może trochę za dużo tych kratek, ale poza tym jest naprawdę dobrze. Koloryzacja też okej. Napis jest genialny! Genialny! Podoba mi się opcja pikseli, które zastosowałaś.
Zestaw z Seliną - też trochę za dużo kratek, ale reszta utrzymuje się w dobrym klimacie i to jest to. Kadr mi się podoba, koloryzacja lekko pomarańczowa, no ale.... wygląda nieźle; podobnież jak napis :3.
Avatary - ocena wszystkich, ale tak ogólnie. No podobają mi się, a to nawet bardzo. Te z Winxem mają fajne kadry, a te realne przykuwające wzrok koloryzacje. Brawo.
Weny, Vic.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2015 17:17
Vic, jakie ja tu perełki widzę. ;3
Zacznę od góry, czyli od avów. Bardzo podoba mi się w nich kolorystyka - są ciepłe kolory. Kadry też są spoko, do niczego się nie przyczepiam. Zestawy z Florą też niczego sobie. Może ta kolorystyka, trochę za bardzo beżowo/różowo nie umiem określić koloru, po prostu nie przypadła mi do gustu. Ale same PNG's i napisy są dobre. Kolejne dwa zestawy, też z Florą, tylko w Sirenix'ie. Ładny, estetyczny. Znów mi tylko te kolory - chyba ich nie lubię, że tak je komentuję XD. Selina mi się bardzo podoba. Dobre ujęcie. Nie wspomniałam jeszcze, że podobają mi się te kratki po bokach! Są śliczne, pasują i w ogóle. Avatarki... i tu też się nie mogę do niczego przyczepić. Jest świetnie. Weny ^^.

Pamiętaj o przecinkach. //Cat


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
Edytowane przez Cattie dnia 31-01-2015 13:37
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2015 11:54
Speksi, Reb, Evil - bardzo Wam dziękuję za ocenę <3. Nawet nie wiecie, ile to dla mnie znaczy serce. Dodaję kilka wolnych avatarków i sygnaturę z Tecną, na której próbowałam gotowych koloryzacji xd.




Brush (c) Chand.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2015 14:56
Skomciam tylko dwie najnowsze dostawy, bo jestem leniem, o czym wiesz c:.

Zestaw z Florką - coś nowego od Twoich wcześniejszych zestawów, podoba mi się efekt pikseli. Napis wyszedł Ci świetnie, jeden z najlepszych, jakie zrobiłaś. Jedyna rzecz, do której się przyczepię, to za dużo kartek na sygnie.

Zestaw z Seliną - tutaj też za dużo kartek - wydaje mi się, że chciałaś zapełnić czymś tło, ale trochę nieudolnie. Napisy też specjalnie do siebie nie pasują - mają zupełnie inne czcionki. Lepiej wyglądałyby, gdyby były zbliżone do siebie chociaż tą czcionką, w ostateczności chyba lepiej wyglądałby sam napis "Legendarium". Plusik za ładny kadr.

Avatary:
*realne - mają koloryzacje, które wpadają w oko. Ogólnie świetne kadry, które bardzo mi się podobają. Kiedyś pewnie sobie któryś ukradnę :3.
*z Winxem - tutaj ogromny plus za kadry. Najlepszy jest pierwszy, z Kiko, ale drugi także niczego sobie.

Avatary ze wczoraj także są cudne. Każdy ma w sobie coś, czego nie ma inny. Najbardziej podobają mi się 3 i 4 - ten pierwszy za ciekawy kadr, a czwórka za śliczną koloryzację.

Sygnaturka z Tecną jest średnia. Wydaje się, że jest po prostu tego za dużo. Kratki, efekt scrabble, dwa napisy... Jakbyś z czegoś zrezygnowała. Plusik za kadr i ten duży napis, który jest bardzo ładny.

Ogółem to życzę wenki, Vic :3.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Wiki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2015 15:20
Bardzo podobają mi się prace z 24.01, są po prostu prześliczne. Zestawy z 25.01 podobają mi się, nie powiem, ale jakieś... nie w moim stylu. Jeżeli chodzi o avatary, są w moim guście. Czy mogę zamówić na priv podpis do tego avatara z tymi klockami "Dream'' na książce?




Mans Zelmerlow.. kocham ^^

''Powinniśmy bawić się ogniem
Nigdy nie bojąc się, że moglibyśmy się poparzyć''

,,We are the heroes of our time
but we're dancing with the demons in our minds''
Edytowane przez Cattie dnia 31-01-2015 16:25
- - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2015 16:13
Wiki, jasne, że możesz zamówić. Mam nadzieję, że uda mi się je wykonać.
Potem Edit.



Hm, może być tak?


Jeśli chciałabyś jakoś inaczej - napisz na PW, a postaram się zrobić od nowa :3.
Ps. Kolory się trochę różnią, bo nie umiałam odwzorować koloryzacji :<.

Dodaję jeszcze prezent dla Cat i Reb.
Dla Reb.



Dla Cat.


Napisy (c) Chand.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 31-01-2015 16:18
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-02-2015 19:10
Zestaw dla Wiki jest nawet ładny. Jakoś mi nie przeszkadza to, że koloryzacja jest troszkę inna. Powodem do radości jest to, że ograniczyłaś używanie kratek, co wychodzi na plus. Mam tylko jeden minusik - napis. Mógłby być troszkę bardziej przezroczysty. Poza tym jest wszystko w miarę dobrze, choć wydaje się być trochę za pusto, ale już nie będę się czepiać :>.

Zestaw dla Reb jest świetny! Dałaś fajny PNG's z Florą, który jest jednym z moich ulubionych. Napis także jest boski, idealnie wpasowuje się w zestaw. Te kółka... one też są super. I ten 'wycinek' w prawym górnym rogu jest genialny. Zrób mi kiedyś zestaw z tym PNG'sem xdd.

I tak nic nie przebije zestawu dla mnie, który jest prze-pię-kny! Normalnie mnie zamurowało, jak go zobaczyłam. Tu też dałaś mało kratek i za to duży plus. Napis także jest piękny. PNG'sy należą do moich ulubionych, poza tym fajnie wygląda ta wstążka. Założę go od razu, jak zdobędę nową rangę, obiecuję <3.

To tyle. Życzę wenki, Vic :3.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Cattie dnia 01-02-2015 19:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-02-2015 19:36
Dziękuję, Caaaaat <333333.
Ciągle robię grafikę z Winxa, więc postanowiłam zrobić zestaw z... czymś innym ; o. Z Elsą. Wiem, że pusty niewypał, no ale xd.


Kilka avów:


Jeszcze nigdy tak mało avów nie zrobiłam :x. Trzeci dla Cat.



It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-02-2015 20:24
Zestaw z Elsą - Vic zrobiła coś innego od Winxa ;o. W każdym razie, całkiem ładnie Tobie on wyszedł. Te delikatne krateczki dodają uroku. PNG'sy są fajnie ułożone, wydaje się, że dwie Elsy trzymają się za ręce xD. Tło jest ciekawe, takie kolorowe i delikatne. No i świetny napis, ostatnio lepiej Tobie one wychodzą.
Avatarki także są fajne, ciekawe pomysły na kadry. Nie potrafię wybrać najładniejszego, bo wszystkie są ładne. Ten ostatni zrobiłaś z myślą o mnie? :>
Wenki życzę ^^.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2015 22:17
Dziękuję, Cat <3. Cieszę się, że komentujesz moje prace serce.
Hm, zrobiłam kilka zestawów, dwa pierwsze były dla Julsy, bo urodziny ma <:.






Trzeci robiony był z myślą o Catty xd.
Jeśli chodzi o zestaw z Musą - wiem, że niezbyt wyszedł, jednego png'sa sama wycinałam, no i... wygląda jak wygląda.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2015 00:09
Nie będę owijać w bawełnę (chyba dobrze napisałam xdd). Przepiękne prace! Najbardziej spodobała mi się ta z Musą, jest po prostu cu-dow-na! Super kolory, połączenie png'su i kadru rewelacja i jeszcze te brushe. Napis wprawdzie mało widoczny, ale jakoś o przeżyję xD. Stelka jest bardzo pomysłowa, co podoba mi się. Koloryzacja bardzo ładna, tak samo jak napis.
Nie wiem dlaczego, ale Flora wydaje mi się być trochę za pusta. Tutaj także napis nie jest zbyt widoczny i jak dla mnie trochę za dużo pikselowania.
Elsa za różowa, zdecydowanie... Nie wiem dlaczego, ale akuratnie do niej nigdy nie pasuje mi róż. Może to tylko mój gust... A avatarki są bardzo ładne. Najbardziej spodobał mi się kadr w tym trzecim <3.

Oczywiście jak zwykle Twoje prace są bardzo piękne, a nawet mimo tych paru, malutkich niedociągnięć, to i tak one mają w sobie "to coś", co czyni je po prostu super. Twoja pomysłowość (jak już kiedyś napisałam) jest niesamowita. Naprawdę bardzo cię za to podziwiam.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2015 12:01
Jejciu, Smocza. Dziękuję Ci za komentarz <3. Twoje opinie zawsze mnie tak motywują i od razu chce mi się robić grafikę =D. Dzięki!

Teraz dodaję trochę avków z Harrego Pottera. Ogólnie to testowałam gotowe koloryzacje i jakieś tam brushe, więc nie spodziewam się, że dobrze wyszły.






Do tego jakiś tam zestaw z Emmą, wszystko to są oczywiście eksperymenty.




It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2015 12:34
Zestaw z Florą jest ładny. Znów użyłaś pikselowania na PNG'sie, co całkiem fajnie wygląda. Kratki na rogach prezentują się efektownie, dostrzegłam także drobne paseczki. No i świetny napis.
Zestaw z Musą też wyszedł nieźle. Jak zawsze mówisz, że źle Tobie wyszedł. Połączenie kadru i PNG'su jest świetne! I tu doskonale sprawdza się ta biała linia. Tło także jest bardzo ciekawe.
Trzeci wypada rewelacyjnie i to nie tylko dlatego, że był robiony z myślą o mnie xD. Koloryzacja taka delikatna i tło też takie delikatne, świetne po prostu :D. Powiedziałam Ci, kiedy go założę i obietnicy dotrzymam.

Avatary z Harry'ego Pottera są niezłe. Nawet udały Ci się te "eksperymenty". W niektórych są fajne napisy, ale w innych jest za dużo efektów lub wydają się być zbyt puste. Najbardziej podobają mi się 3 i 7, nie uzasadniam tego, po prostu świetnie się prezentują. Nie potrafię wybrać najgorszego, bo nie znam się zbytnio na filmie i ogólnie efektach w Twoim programie graficznym.
Zestaw z Emmą wyszedł Ci wspaniale! Nie mam się co czego przyczepić. Wszystko idealnie do siebie pasuje. Wydaje się, że na nim jest zbyt dużo nawalone, ale to chyba tylko iluzja. Kadr także jest świetnie dobrany, a to po prawej stronie... nie wiem, jak to się nazywa... pikselowanie?... w każdym razie, ten efekt także jest wspaniały.

Ogólnie najnowsze dostawy wypadły całkiem dobrze, oby tak dalej. Weny :).


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2015 19:33
Ile nowych prac! Dawno mnie tu nie było. Zacznę może od grafiki z 11-02-2015. Zestaw z Florką wyszedł Ci bardzo ładnie, kolorystyka jest fajna, taka lekka. Nie jest ani za pusto, ani za dużo napchane. Praca z Musą to chyba najlepsza z tej dostawy, wszystko mi się w niej podoba! Nie mam się do czego przyczepić. Kolejny zestaw też przypadł mi do gustu, chociaż jak dla mnie jest trochę za jasny. Avatarki z HP wyszły ci całkiem, całkiem. Niektóre lepsze, inne gorsze. Najbardziej przypadły mi do gustu numerek 1 i 7. Zestaw z Emmą mi się nawet podoba. Kolorystyka jest fajna, napisy też, jednak nie przypadł mi do gustu ten efekt "trzech głów", nie wiem sama czemu. Coraz lepiej idzie Ci graficzenie, weny życzę!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.