Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Winx Club
Postacie
❧  Tritannus  ☙

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
AutorRE: Tritannus
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2014 18:31
Chyba najgłupszy przeciwnik jakiego miały Winx zdezorientowany. Żałość brała, jak mając tak potężną moc nie mógł nawet celnie trafiać - to ma być zły charakter? Litości...
Dla mnie jednym z najsłabszych, jeżeli nie najsłabszym elementem piątego sezonu, jest właśnie on. Ani straszny, ani śmieszny, ani potężny. Strasznie nijaki.
Pomysł na Tritannusa był dobry, ale wykonanie kijowe...
Edytowane przez ChandSharma dnia 13-03-2014 19:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
~bandulka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2014 21:44
Tritannus w syreniej postaci jest bardzo przystojny, ale po przemianie w potwora jest odrażający. Twórcy chcieli pokazać, że pod piękną powłoką kryje się cząstka złych cech i to od nas zależy, którą wybierzemy.
W przypadku Tritannusa złe cechy przeważyły, a toksyny tylko te cechy wzmocniły, dlatego twórcy przedstawili go jako strasznego potwora. A co do Trix, to wykorzystały sytuację aby się uwolnić i dopiec Winx.
Edytowane przez ChandSharma dnia 11-02-2014 21:45
9668468 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2014 07:41
Tritek był bachorem. Aż dziwne, że Winx musiały specjalnie dostać dwie moce. To wyglądało tak:

O maj gad, nie możemy pokonać młodszego i słabszego od nas kuzyna Aishy. Musimy pracować przez 13 odcinków na Sirenixa bez ogonu, ale przedtem musimy znaleźć jakiegoś tęczowego jednorożca, a raczej Blooma musi, bo trzeba mieć Harmonixa.

Tak ogólnie to Nereus był ładniejszy. Może nie miał fioletowych włosów, ale był ładniejszy XD. Tritek to najgorsza jak dla mnie postać wroga. We Frozenie w ogóle nie było silnego przeciwnika (bo Trix są jeszcze w miarę silne), a nie wypadło to tak żałośnie.


to ja macham do was z mojego jachtu

Edytowane przez Bananowa dnia 12-02-2014 07:42
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2014 12:50
Żałosny. Po prostu żałosny. Miział się wciąż z Icy, co mnie doprowadzało do nie powiem czego, a poza tym nie był zły. Tylko zanieczyszczenia i Icy dla niego się liczyły. Wciąż osłaniał się mutantami. Najgorszy zły charakter EVER.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-03-2014 19:20
Nie znoszę tej postaci. Nie znoszę tego, jak miział się z Icy. Ciągle nie mógł stanąć oko w oko, twarz w twarz z wrogiem, tylko osłaniał się mutantami. Nie był zbyt odważny. Nie będę tej postaci lubić, a nie lubię jej od odcinka, w którym się pojawiła.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Lilla dnia 07-04-2014 18:30
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
użytkownik usunięty
Dodane dnia 27-03-2014 20:41
Lavendova napisał/a:
Uwielbiam go, jest przesympatyczny i przezabawny :hahahaha:.
A tak na serio, to nie mogę go do dziś strawić w postaci tego potwora, o wiele bardziej mi się podobał, kiedy był przystojnym trytonem serce. Nie dziwię się, że Icy się w nim buja.


No, nareszcie ktoś mówi normalnie. Moim zdaniem on tak naprawdę nie był zły, tylko dyskryminacja ojca wprawiła go w ten dziwny stan emocjonalny xdd. Wszystko co robił, robił pod wpływem emocji. Sądzę, że nie mógł nad tym po prostu zapanować. Tritannus sam w sobie nie był czarnym charakterem, ale stał się nim, gdy Neptun wybrał Nereusa na następcę tronu. Po części była to wina jego rodziny. Głównie chodzi o to, że ludzie, którzy nie są akceptowani w kręgu swoich najbliższych, czują się odtrąceni i niepotrzebni. Podobnie było z Tritannusem. Faktycznie, twórcy nie popisali się zbytnio kreując jego postać. Po pierwsze wyrzuciłabym wątek zanieczyszczeń i przemiany w mutanta, a także lepiej rozegrała wątek miłosny z Icy. Należałoby zwrócić uwagę również na to, iż był on młodszy od wszystkich swoich poprzedników i brak mu było po prostu doświadczenia. A to, że miał Trix do pomocy, to żadna pociecha. Można powiedzieć nawet, iż pełniły zbędną rolę w 5 sezonie. Nie rozumiem jednak wypowiedzi typu "osłaniał się mutantami, był tchórzem". Nie zgadzam się. Przecież on zamieniał syreny w mutanty, bo chciał mieć swoich zwolenników, poddanych. One mu tylko pomagały. Sam dążył do zdobycia władzy nad nieskończonym oceanem, a to, że mu się nie udało, to twórcom właśnie o to chodziło. Winx jak zawsze musiały być niezwyciężone.



Edytowane przez dnia 28-03-2014 23:54
AutorRE: Tritannus
~Fiker
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-04-2014 13:00
Jako tryton ujdzie, jest nawet nawet. Jako potwór nie. Gdyby mógł się tak przemienić, nie wiem, bez tych zanieczyszczeń to byłoby lepiej. A tak właściwie to Winx męczyły się z nim dwadzieścia pięć odcinków, a w dwudziestym szóstym wystarczyło mu trójząb wytrącić z rąk. Totalnie bezsensu. Nie był taki zły, ale mógłby być silniejszy, bo spodziewałam się epickiej walki, a co było?
Edytowane przez Lilla dnia 07-04-2014 18:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-04-2014 13:19
Ogólnie to go nie lubię. Jeszcze jako tryton wygląda w miarę i wtedy nie jest zły, ale jako potwór to co innego. W ogóle mi się nie podoba. W 5 sezonie akcja kręci się ciągle wokół niego. Trochę mi to przeszkadza. Ogólnie to na początku nie jest zły, no ale potem już się zmienia. I jeszcze ta Icy. Zakochała się w nim, zostawiła siostry, a on i tak ją rzucił. Nie liczyła się dla niego. Moim zdaniem jest taką średnią postacią.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Lilla dnia 07-04-2014 18:40
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2014 13:08
Jak dla mnie ten wróg ma bardzo ciekawy potencjał do siania zła i rozumiem jego tak zwane niecne plany przeciwko rodzinie. Ogólnie rzecz mówiąc nie grzeszy zbytnią urodą, aczkolwiek para z Icy to byłoby coś. Oboje z nich mają takie same zamiary, a w dodatku bardzo się ze sobą kochają. U Tritannusa może wkurzać jedynie to, że robi kroki nieuczciwe, czyli nie fair oraz to, że łatwo daje sobą pomiatać. Może to nie dotyczy przykładowo swej rodziny, ale Winx oczywiście. Za każdym razem, kiedy czarodziejki się z nim zmierzają, to on o niby nieskazitelnej mocy nigdy nie pokonał ich sam. Nawet w bitwie w Nieskończonym Oceanie miał kłopoty z pozbyciem się Bloom mimo tego, że stał się silniejszy niż kiedykolwiek, czyżby wprost jego siły były na takim samym poziomie? Nie sądzę, więc czemu nie pozbył się tak od razu Bloom, tylko łaskawie czekał na jej łomot? A wracając do samego bohatera to nie mam już nic o nim do powiedzenia, oprócz tego, że mógłby swoje plany bardziej udoskonalić ponad życie i bardziej się do tego przykładać, bo widoczne było podczas oglądania, że po tym, jak zdobył trójząb to o większości sprawach nie miał zupełnego pojęcia i jakby chciał się o czymś dowiedzieć, to mógłby się przynajmniej bardziej wysilić.



Credit: Justa <3
Edytowane przez bloomka028 dnia 01-07-2014 13:09
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 01-07-2014 14:48
Ubolewam nad tym, że zrobili z Tritannusa pole do pośmiewiska a nie do siania grozy. Bo tak naprawdę czego tu się bać? Jego mocy, którą zaczerpnął ze śmieci? Czy tego trójzębu, który łatwo zniszczyć i przez to stanie się bezsilny? Ta postać nie ma za grosz potencjału. Nie umywa się do genialnych postaci jakim byli Valtor i Darkar. Tak naprawdę to gdyby nie zanieczyszczenia, nie poradziłby sobie kompletnie. Dziwi mnie jednak to, że Winx nie mogły poradzić sobie z tak słabym wrogiem. I to we szóstkę, bo jak wiadomo dopiero Bloom pokonała go z Nereusem w ostatnim odcinku. I tutaj odzywa się bezsensowna twórczość Nickelodeon. Dodatkowo nie rozumiem motywacji Tritannusa - niby czemu tak nienawidził swojej rodziny? Bo nie został królem? Przepraszam bardzo, ale jakby każdy miał tak patrzyć jak on, w dzisiejszym świecie panowałby totalny terror i przemoc. Wiem, że głupio porównuje, ale Tritannus miał beznadziejne motywy. Oby nigdy więcej nie było tak bezsensownych postaci.



Edytowane przez Flamli dnia 01-07-2014 14:49
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2014 16:46
Flamli, myślę, że Tritannus jest ofiarą wyjątkowo kijowej fabuły. Postać miała potencjał i można było z niego zrobić bardzo silnego przeciwnika z klasą. Cały sezon 5 sprawia wrażenie pisanego na kolanie o drugiej w nocy, więc trudno wymagać, by główny przeciwnik miał jakiś poziom, już nie wspominając o stylu walki Winx.

No ale jest jak jest - Tritannus to porażka, jak większość pomysłów Nicka...
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-07-2014 12:07
Jego postać jest zrobiona bezsensu, w ogóle nie przemyślana. Zamiast zrobić jakiegoś wroga z klasą, to zrobili jakiegoś człowieczka walczącego trójzębem. W moim przekonaniu Tritannus jest ofiarą beznadziejnie wymyślonej fabuły sezonu 5. Nie mam pojęcia o co się mścił. To, że nie został następcą króla nie jest żadnym powodem. On czerpał siłę z toksyn i tego trójzębu. Kompletna porażka. Ten wróg był tak słaby, a Winx jeszcze nie mogły go zniszczyć w szóstkę?


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 09-07-2014 12:16
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2015 17:51
Tritannus, okropny młodszy brat Nereusa, który, niestety, ale może jest fajny z wyglądu. Ale jako potwór okropnie mnie wkurza. Co najlepsze... nawet fajnie wyglądają razem z Icy. Nie raz, nie dwa, chce mi się śmiać, kiedy zaczyna się ich scena. Jeśli chodzi o charakter, to jak w każdym sezonie - czarny charakter musi występować. Jestem ciekawa, jak zakończy się jego żywot niegrzeczny.



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Sophie dnia 05-01-2015 17:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
użytkownik usunięty
Dodane dnia 14-06-2015 19:18
Tritannus to najgorszy wróg, jakiego dotychczas miały Winx. Nie podobał mi się zarówno w syreniej postaci, a także wtedy, gdy zmieniał się w tego obrzydliwego potwora. Strasznie irytuje mnie jego zazdrość o brata i chęć zemsty. Zachował się jak typowy zbuntowany dzieciak, który nie potrafi zrozumieć prostych i podstawowych rzeczy. Jest to wróg, który bardzo szybko mi się znudził. Ciągle wysługiwał się tymi potworami, ciągle tylko zdobywał te oceany, żywił się toksynami i rozprzestrzeniał zanieczyszczenia. Jego wątek był okropnie nudny. Na dodatek, Tritannus nie miał w ogóle doświadczenia i dziwne, że tak nagle stał się takim "potężnym" przeciwnikiem, że Winx potrzebowały Sirenixu, aby go pokonać. Wystarczyłoby zniszczyć mu wcześniej trójząb i właściwie od razu stałby się bezsilny, Tritannus to postać kompletnie nieprzemyślana i prawdopodobnie wymyślana na ostatni moment. W porównaniu z wcześniejszymi wrogami Winx, wypadł bardzo słabo.
Edytowane przez dnia 14-06-2015 19:34
AutorRE: Tritannus
~Debbie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2015 19:30
Nie podoba mi się. To chyba najgorszy wróg. Nie zbyt oryginalny sposób zdobywania mocy na nic... Najpierw wyglądał jeszcze całkiem okay, ale kiedy zmienił się w potwora... nah... I znowu z tymi Trix. Kiedy Icy była w nim zakochana, cały czas mnie te sceny akurat denerwowały. Nie mówię już o tym, że Icy i właśnie reszta Trix zachowywały się jak... no... dzieci? Albo raczej głupie nastolatki... Tritannus bez tego swojego trójzębu (przepraszam, jeśli po polsku nazywa się ta rzecz inaczej) byłby niczym. Bloom musiała zrozumieć to aż na końcu? Przecież ten trójząb był "źródłem", za pomocą której używał tej magii. Nawet Selina jest sto razy potężniejsza od niego. I zdobywanie siły i mocy za pomocą toksyn? Co to ma być? ._.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 24-07-2015 20:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 24-07-2015 19:30
Tritannus - zgadzam się ze wszystkimi, którzy to napisali - jest obrzydliwy jako potwór, podoba mi się tylko w pierwszej postaci. To zmutowana ryba, żywiąca się toksynami kwaśny .Trochę jak Valtor, ale on nie był od razu stworem. Jego związek z Icy był koszmarny. Władczyni lodu go kochała, on ją też, a później rzucił. Bo stał się CESARZEM. Czy to jest powód, aby rzucać swoją ukochaną?! Nie lubię Tritka, zdecydowanie. To kompletna masakra.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 24-07-2015 20:01
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2016 19:48
Przykra postać, która mogła być naprawdę potężnym wrogiem, a tak wyszedł potwór który pływa sobie po morzach i oceanach ze swoją mocą śmieci i zanieczyszczeń. Śmieszyły mnie te debaty w 5 sezonie Królów, którzy chcieli ustalać tatktyki walki z nim. Ciekawe jak skoro on cały czas pływa pod wodą, a zresztą fabuła jest tak naciągnięta. Jak taki Trytoinik jak on może robić takie zamieszanie żeby cały magiczny wymiar upadał. Twórcy musieli zrobić niesamowicie potężne kolumny utrzymujące równowagę, które były bronione przez słabe selkie bo inaczej jak by mógł cokolwiek zrobić. Tak samo, dlaczego moc śmieci, może zmieniać jego członków rodziny w mutanty. A na koniec to już w ogóle zrobili z niego ofiarę, bo pozbył się trix a potem dostał od nich łomot. Biedny wróg, który nie umywa się do reszty.
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 20-02-2016 17:16
Chyba najgorszy ze wszystkich wrogów, jacy pojawili się w serialu. Jego wygląd przed metamorfozą nie jest najgorszy, ale przemienienie go w potwora uważam za kiepski pomysł. Jego moc też mnie nie przekonuje. Czerpanie siły z zanieczyszczeń? Jakoś to do mnie nie trafia... Związek z Icy również jest u mnie na nie. Raczej marnie wyszła im ta relacja. Tritannus był naprawdę słabym wrogiem. Dziękuję temu panu, postoję.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 20-02-2016 17:20
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
~Wiki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2016 21:25
Tritannus - gościu, który, trzeba przyznać, miał nierówno pod sufitem xD. Jego wygląd już budzi we mnie odrazę... Jako ,,syren'' (nie mam pojęcia, co to) jeszcze był do zdzierżenia, aczkolwiek potem... Zgodzę się z Lunaris, żeby wyglądać jak potwór i jakąkolwiek moc czerpać z zanieczyszczeń? Troszeczkę dziwne... Jeżeli chodzi o relacje z Icy... ,,Miłość nie wybiera'', aczkolwiek mam wątpliwości, czy to można nazwać miłością... Co najwyżej nieszczęśliwym zauroczeniem.... Oceniając postać - jedna z gorszych, jaka pojawiła się w serialu, i najgorszy wróg. uśmiech




Mans Zelmerlow.. kocham ^^

''Powinniśmy bawić się ogniem
Nigdy nie bojąc się, że moglibyśmy się poparzyć''

,,We are the heroes of our time
but we're dancing with the demons in our minds''
Edytowane przez Lunaris dnia 21-02-2016 17:23
- - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Tritannus
~kolec 257
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2016 21:26
Lunaris, co do Tritannus'a, ma rację. Fajnie on wyglądał, gdy był bez toksyn, a po spożyciu to jakaś masakra. Jeżeli miałbym oceniać Tritannus'a jako potwora, to raczej wolałbym go bardziej w 2D niż 3D, ponieważ uważam, że jest w tym 3D brzydszy niż w 2D. To tyle, jeśli mogę rzec o Tritannus'ie.
Edytowane przez Lunaris dnia 21-02-2016 17:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.