Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Winx Club
Postacie
❧  Valtor, Darkar, Czarownicy  ☙

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2014 15:17
Najbardziej lubię Valtora, jest takim fajnym wrogiem Winx <3. Według mnie jest najlepszym wrogiem Winx - umie władać czarną magią i jest bardzo potężny, co dość dobrze widać. Darkar jest taki średni, nie przepadam za nim. Najgorsi są Czarownicy, nie znoszę ich. W kółko te same zaklęcia -,-.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2015 23:47
Valtor - z wrogów Winx właśnie jego najbardziej lubię. Sama nie wiem czemu, po prostu ma w sobie coś takiego, co przykuwa uwagę. Chyba właśnie z tego powodu lubię 3 sezon, bo jest w nim taki fajny wróg :>. Wygląd też ma całkiem przyzwoity, zaklęcia także niezłe. Bardzo go lubię mimo, iż należał do osób, które były przeciwko czarodziejkom.

Darkar - chyba najgorszy wróg [z tych trzech]. Nie lubię go, wygląda okropnie, a odcinki z nim zaliczam do tych gorszych. Nie mam za wiele do powiedzenia na jego temat. Po prostu uważam go za wroga, który nie był godny wielkiej uwagi, a wątki z nim są nudne.

Czarownicy - jestem do nich nastawiona dość neutralnie. Najbardziej lubię Ogrona i Anagana, a dwóch pozostałych traktuję tak średnio. Nudzą mnie ich zaklęcia i akcje z nimi. Szkoda, że wygląd mają prawie taki sam [mam na myśli stroje], bo mogliby czymś więcej się od siebie odróżniać.

Ogólnie - najlepszy jest Valtor, najbardziej mnie przekonuje, a reszta jest w miarę, choć mogli się bardziej postarać.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~Motiwia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2015 21:02
Valtor to genialny wróg! Oglądając Winx jako dziesięciolatka naprawdę się go bałam, ba, miałam koszmary! Do dzisiaj pamiętam jeden z nich, w którym Valtor z mieczem(!) napadł mnie, gdy szłam na szkolną stołówkę XDDDD. Uważam, że to tajemniczy i bardzo potężny wróg, właśnie takich potrzeba w Winxie!
Lubię też Darkara, momentami bardzo mnie bawi. Również był silny, lecz nie tak tajemniczy jak Valtor.
Zaś Czarownicy... nie lubię ich. Na początku byli nawet spoko, podobał mi się też ich podstęp pod koniec sezonu, lecz generalnie za nimi nie przepadam.


i love my smol bubble boy
54680395 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 19-04-2015 12:38
Darkar - Jestem do niego nastawiona neutralnie. Budził respekt, był panem, a jego wygląd mówił sam za siebie - "Jestem straszny, zły, potężny, bójcie się mnie". Zastanawiam się tylko, co on przez cały ten czas robił. Siedzenie na tronie przez cały czas to niezbyt wciągające zajęcie. Dodatkowo czasami się zastanawiałam, czy ta jego zbroja jest "przyklejona" do niego, czy może pod spodem siedzi jakiś ciekawy koleś... No i, w tej zbroi pewnie trudno było mu spać... O ile wogóle spał... Kończę, bo majaczyć zaczynam.
Valtor - Mój ukochany wróg w linii męskiej. Lubię mrocznych, tajemniczych i przystojnych typków. Więcej mi takich dawać! Był potężny, ale czasem... mnie denerwował. Bawił się uczuciami Bloom i tylko dlatego udało mu się uciec po tej akcji z Wodnymi Gwiazdami... No i na koniec zrobili z niego brzydala. Jakim prawem, ja się pytam?! Mój ukochany Valdzio...
Czarownicy z Czarnego Kręgu - Potencjał, to oni mieli. Ogron przypominał mi nawet trochę Valtora. A ten obłęd Dumana pod koniec... Super. Niestety, dali im niedopracowane moce (fale sejsmiczne Gantlosa przypominają mi trochę moc Musy, szybkość Anagana... szkoda gadać, Duman i Ogron - w podziw mnie nie wprawili, ale może być) i ogólnie... Tak naprawdę byli słabi. Całą moc czerpali z energii Ziemnskich Czarodziejek. Pamiętacie, jak się zwalili na kanapę Winx w jednym z odcinków? Obraz nędzy i rozpaczy. Jak oni radzili sobie bez mocy czarodziejek?



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 19-04-2015 12:41
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~WinxMelodia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2015 19:57
A ja tam stawiam na Czarowników :P.
Taka banda ala Trix, nawet myślałam na początku, że zastąpią moje kochane czarownice ;/.
Uwielbiam takich poszukiwaczy - Łowców :P. Zgodzę się z Smoczą, że mieli naprawdę suuuper ubrania, takie prawie normalne xD.
Nie wiem czy lubię ich ze względu na to, że według mnie najlepszą serią Winx jest sezon 4, ale muszę przyznać, że moim zdaniem wypadli oni naprawdę dobrze i nie byli jakąś wielką porażką. Zawsze wychwalali się jacy to są potężni, ale tak na prawdę byli nikim - najbardziej rzeczywiści wrogowie, którzy choć może w innych osobach i bez magii nas otaczają uśmiech.


To jest historia bez końca
zaczęło się bajką i się nie zakończy

OPOWIADANIE | GRAFIKA

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 20-04-2015 22:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-05-2015 14:10
Ach, uuwielbiam Valtora. Jego teksty zawsze powalają xd. Jest chyba najpotężniejszym ze wszystkich wrogów Winx. Czarownicy z Czarnego Kręgu też fajni, ale denerwuje mnie, że niby są tacy potężni i w ogóle, a jak czarodziejki zdobyły Believix, to już się wystraszyli. Darkara nie lubię, strasznie działa mi na nerwy.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez Victoria dnia 01-05-2015 14:12
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
użytkownik usunięty
Dodane dnia 14-06-2015 18:57
Darkar - jako, iż był to pierwszy wróg płci męskiej to zasługuje na wielkiego plusa. Od początku uważałam go za silnego, potężnego przeciwnika. Bez względu na wszystko, zawsze dążył do celu. Siał wokół grozę i taki specyficzny mrok, który genialnie wpłynął na serial. Szkoda, że głównie wysługiwał się Trix, ale widocznie inna miała być jego rola. Spodobał mi się jego pomysł na stworzenie Dark Bloom i dzięki niemu mogliśmy zobaczyć rudowłosą bohaterkę w nieco innym wydaniu. Darkar posiada to "coś" i bardzo go polubiłam.

Valtor - wyglądem przypominał tajemniczego, potężnego i twardego czarownika, który wiedział czego chce. Bezapelacyjnie stwierdzam, iż miał klasę. Podobały mi się jego ataki oraz sposób bycia. Mimo, iż niekiedy wysługiwał się Trix to potrafił walczyć. Był bardzo przebiegłym wrogiem i sporo wiemy o jego przeszłości, która należała do ciekawych. Znał słaby punkt Bloom i świetnie go wykorzystywał przeciwko niej. Według mnie, Valtor był najsilniejszym przeciwnikiem Winx. Każdy następny nie może się z nim równać.

Czarownicy z Czarnego Kręgu - kompletnie mi się nie spodobali. W pierwszym odcinku może wydawali się potężni, ale z każdym kolejnym co raz mniej to pokazywali. Swoją drogą, pomysł na poszukiwanie ziemskiej czarodziejki był nawet niezły, ale wyszedł trochę słabo, niepotrzebnie w to wszystko mieszali Ziemię. Czarowników było tylu, a nie potrafili sobie poradzić z taką Roxy, która była początkującą czarodziejką. Ich wygląd także do mnie nie przemawia, bardziej się nadawali do cyrku niż do walki. Byli to zdecydowanie najsłabsi przeciwnicy, choć jeżeli miałabym porównać ich z takim Tritannusem to wypadli zdecydowanie lepiej niż on.
Edytowane przez dnia 14-06-2015 19:00
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~JessiccaForever
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2015 19:38
Czarownicy z Czarnego Kręgu - Beznadzieja... Jeszcze w pierwszym odcinku, może kilku następnych wydawali mi się silni. Nawet przypuszczałam, że ich polubię. Nic z tego. Później zaczęli stawać się dziecinni i banalnie łatwi do pokonania. Te głupie powiedzonka Ogrona... i ciągle te same zaklęcia... Nie ma szans, najgorszy wróg ze wszystkich.
Valtor - Valtora natomiast lubiłam najbardziej. Silny, przystojny, wiedział, czego chciał. Jest o niebo lepszy i silniejszy od Czarowników, nikt nie może się z nim równać. Mam nadzieję, ze będzie takich więcej.
Darkar - No cóż, na pewno lepszy od Ogrona... Ale tak w ogóle to nawet lubię Darkara. Nie walczył bezpośrednio z Winx, ponieważ nie miał takiej potrzeby, zależało mu tylko i wyłącznie na zdobyciu czterech części kodeksu. Ogólnie jeden z lepszych wrogów, zaraz po Valtorze i Trix, chociaż tych drugich zaczynało być już trochę za dużo.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-07-2015 22:56
Darkar - to jest tragedia. Po prostu tragedia. Moc do niczego, wszystko do niczego. Bez mrocznej Bloom i Trix jest nikim. Nienawidzę go jako postaci - chyba najgorszy wróg serii ever.

Valtor - świetny wróg, jednak denerwuje mnie to powiązanie z Bloom. Czemu nie mógł być związany mocą z Tecną? Jednak podobało mi się to niszczenie planet. No i co najważniejsze - znowu Trix. To robi się nudzące.

Czarownicy - kto jak kto, ale ja ich kocham. serce Moi ulubieni. serce Czwarty sezon jest jednym z 2 sezonów, gdzie Trix po prostu nie ma. Wszyscy hejtują czarowników za moce i brak potęgi. A czemu? Bo to TRIX były podporą każdego złego, a tu ich zabrakło. Mieliście zbyt wygórowane oczekiwania wobec nich. Mi się podobali - może Anagan nie miał powalającej mocy, a oni wszyscy nie byli potężni. Ale mieli to coś! Nie byli tak żałośni jak Tritannus, robili więcej niż Darkar i byli bardziej niezależni niż Valtor. Przez większość 4 sezonu nie potrzebowali wspomagaczy, czy dodatkowych tyłów. Radzili sobie sami na własny sposób. Kamuflowali się, kłamali, niszczyli - to jest bycie czarnym charakterem. Żałuję tylko, że odeszli w zapomnienie tak, jak Roxy...


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 20-07-2015 16:21
Trix - one są najlepsze. Tak jak to napisała moja poprzedniczka, gdyby ich nie było, co to byłby za Winx?! Szkoda, że nie ma ich w 7 sezonie smutny.
Darkar - tu się zgodzę, tylko wysługiwał się Trix, a później je po prostu wyrzucił. Do tego był brzydki i miał okropny dubbing. Zdecydowanie jest u mnie na nie.
Valtor - przystojniak i prawdziwy czarny charakter. Sam też walczył, a nie tak jak Darkar "siedział na tyłku". I Trix walczyły ze sobą, aby podbić jego serce...
Czarownicy z Czarnego Kręgu - to kompletna porażka, tylko zepsuli czwarty sezon.



Edytowane przez Cattie dnia 30-12-2016 20:14
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~Mayumi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 13:40
Darkar - wróg, którego na początku nie darzyłam sympatią. Bałam się go strasznie, obrzydzał mnie. Teraz jednak patrzę na to z innej perspektywy. Jest on podręcznikowym przykładem antagonisty. Egoistyczny, wykorzystuje innych do własnych celów, a ostatecznie i tak się ich pozbywa (przykład Trix). Miał on też potężną moc, Winx miały z nim naprawdę sporo problemów. Na dodatek zmienił naszą Bloomę, w coś... czym wszyscy się teraz jarają i przekazują to w niektórych opowiadaniach. Z owej trójki zdecydowanie mój faworyt.

Valtor - również niezwykle interesujący wróg. Był potężny, jak i również przysporzył Winx całkiem sporo zmartwień. Jest jednak jedna, denerwująca rzecz. Cały czas kręcił się wokół Bloom i ostatecznie to właśnie ona go pokonała. Niemniej jednak zasłużył na drugie miejsce, zaraz po Lordzie Darkarze.

Czarnoksiężnicy z Czarnego Kręgu - szczerze mówiąc, nie pamiętam ich zbyt dobrze, gdyż czwarty sezon oglądałam dosłownie wieki temu. Nie byli jednak aż tacy źli jak niektórzy mówią. Każdy z nich miał własną, unikalną moc. To mi się właśnie w nich spodobało. I czy to ważne, że większość z tych całych mocy nie nadawała się do walki w pojedynkę? Nie. Mimo tego darzę ich najmniejszą sympatią niż wymieniona wyżej dwójka. Z pewnością jednak przewyższają Tritannusa i dalszych wrogów, jak Kalshara i Brafilius.



Edytowane przez Cattie dnia 30-12-2016 20:12
50249832 mayumi.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 15:36
Valtor był wspaniałym wrogiem. Był prawdziwym zły charakterem. Inteligentnym, "stylowym", nawet przystojnym no i z prawdziwym charakterem. Brakuje mi go w nowych sezonach po takich wrogach jak Czarownicy z Czarnego Kręgu. Wydawali mi się zbyt aroganccy i słabi. Nie docenili wróżek i potem mieli. Jedynie za przebiegłość pod koniec można ich pochwalić. Odeszli zostawiając bardzo przykrą niespodzianką. Najbardziej do gustu przypadł mi Anagan. Do końca nie wiem dlaczego.
No i Darkar. Nie przypadł mi do gustu ani jako postać ani jako wróg. Za to trzeba mu przyznać że jest bardzo dobrym manipulatorem. Trix tańczyły jak zagrał myśląc że na końcu będą coś z tego miały a tu lipa. Nie jest więc znowu taki najgorszy.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2015 23:07
Jego mroczna wielmożność Lord Darkar - bardzo fajny zły, wyrazisty, budzący strach, wygląda wręcz zabójczo lol podobało mi się, że zrobili go przeciwieństwem Bloom. Lokum też miał bardzo zacne, stylowe i z właściwą czarnemu charakterowi klasą. Niestety, okazał się łatwy do pokonania, co smuci.

Valtor - budził respekt bez wątpienia. Dużo bardziej bezwzględny niż Darkar, szedł niemal po trupach do celu. I co najważniejsze - prawie mu się udało! Zdecydowanie on miał największe szanse, by ostatecznie pobić Winx, a walka z nim była chyba jedną z najtrudniejszych w całym serialu.

Czarownicy z Czarnego Kręgu - jest mrocznie, jest przemoc, jest siła, czyli całkiem udany materiał na przeciwników. Pułapkę na czarodziejki zastawili wzorcowo, niemal jak z podręcznika czarnego charakteru. No i zabili Nabu - po raz pierwszy w Winxie ktoś zginął, i to z cynizmem godnym najlepszych złych w historii kina. Paradoksalnie ich największa słabością było to, że była ich czwórka.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~Ollla22
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 10:19
Najlepsze są Trix i tyle xD
Lord Darkar to był naprawdę zły wróg. Dążył tylko do odnalezienia mocy relix. Nie obchodziło go z kim. Najpierw współpracował z Trix, a później je wyrzucił. Przemienił Bloom w Dark Bloom. Nie jest moim ulubionym wrogiem.
Valtor mój ulubiony wróg po Trix. Był naprawdę potężny i sprytny. Uwielbiam jego teksty M.in."Na razie, pozdrów Kazię". Nie był brzydki i miał klasę w porównaniu do Darkara. Pamiętam jak Trix o niego się kłóciły. Współpracował z moimi ulubionymi czarownicami, opanował Chmurną Wieżę i miał tą skrzynkę. Jeden z najlepszych wrogów. Brakuje mi go w nowych sezonach. Mogliby go ożywić.
Czarownicy z Czarnego Kręgu nie byli najmocniejszym wrogami, ale ich podstęp był genialny. Jeszcze jak Ogron wziął ostatni dar i wykorzystał go na uratowanie kwiatka. Pamiętam jego śmiech. Nie doceniali czarodziejek, więc zostali pokonani.aa Nie są moimi ulubionymi wrogami.
Edytowane przez Ollla22 dnia 03-10-2015 10:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 11:17
Trochę dziwne, że nie wypowiedziałam się w tym temacie :O

Darkar - zdecydowanie mój drugi ulubiony wróg, zaraz po Valtorze. Budził respekt, a nawet lęk, bo jego wygląd naprawdę budził grozę. Swoją drogą, miał naprawdę genialny polski dubbing (ten pierwszy). Dążył do swojego celu, nie patrząc co wyrządza Trix (i to mi się bardzo spodobało! Bo jak to mawiają, po trupach do celu). I ta scena, jak przemieniał Bloom, genialna xD Niczym z jakiegoś horroru (dziewczyna przypięta do stołu xd). Miał bardzo ciekawą moc - przemiana w feniksa, a ja tak kocham feniksy :>.

Valtor - zdecydowanie mój ulubieniec. Przystojny (no to chyba najważniejsze, nie xd), ale i groźny, kolejny wróg dążący po trupach do celu, a jego postać miała bardzo dobrą historię (nie jakieś nudy szmudy, tak jak w przypadku naszego Brafiliusa i Kalshary). On również przemieniał się w potwora, co było bardzo fajnym pomysłem. Poza tym, teraz sobie uświadomiłam, że Valtor został stworzony przez Trzy Prastare Wiedźmy, a wiedźmami kierował Darkar. To kto tu jest w końcu najsilniejszy? xD

Czarownicy z Czarnego Kręgu - nigdy nie dorównają Valtorowi i Darkarowi, ale najgorszy też nie byli. Tak jak powiedział MrDark - zabili Nabu, a tego nie było w całym Winxie, więc jednak pokazali na co ich stać! Aczkolwiek nienawidzę ich, bo Nabu był jedną z moich ulubionych postaci. Każdy miał ciekawą moc, ogólnie na plus.



Edytowane przez Flamli dnia 03-10-2015 11:18
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2016 19:47
Prawdziwi wrogowie tego serialu

Darkar - wygląda i brzmi jak potężny wróg. Ma wielką moc i wie jak zdobyć jeszcze większą. Szkoda tylko że tak bardzo nie lubi brudzić sobie rąk i wysługuje się Trix, a walka z nim występuje dopiero w finale. Budzi respekt i strach, jak dla mnie świetny przeciwnik.

Valtor - mój wróg nr 1. Ciekawszy od Darkara, bo częściej bierze udział w walce z Winx i ma nieco bardziej barwny charakter. Widać też, że jest potężny, a cały 3 sezon kompletuje magię z magicznego wymiaru aby stać się jeszcze silniejszym. Chociaż, nie podobało mi się to, że zmienił się w takiego potwora na sam koniec. Ale skoro o końcu mowa, tam dopiero widać jego potęgę, bo atakował naraz Magix i wszystkie szkoły magiczne, a pokonanie go naprawdę nie było łatwe.

Czarodzieje - przez początek sezonu dawali radę być potężni i groźni, ale w miarę jak Winx podbijały Ziemię i uwolnił Czarodziejki stali się słabi. Tamtej dwójki nie pobiją, nawet we 4, ale każdy z nich miał ciekawe zdolności i w finale pokazali swoją bezwzględność i siłę, więc również jako wrogowie są przeze mnie lubiani.
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~R ozalia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-05-2016 13:15
Zdecydowanie wolę Valtora. Wydaje się naprawdę potężny, a do tego bardzo przystojny. Darkar i Tritannus to brzydale, a czarownicy są słabeuszami.

Czytaj posty przed publikacją. Pisz dłużej :>. //Luna
Edytowane przez Lunaris dnia 27-05-2016 18:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~Oren_czatka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-05-2020 10:53
Moim faworytem jest tutaj zdecydowanie Valtor. Miał dobry sposób działania, kiedy nadawał znak Valtora i mógł tą osobą władać (udałoby się mu gdyby nie te wścibskie dzieciaki uśmiech ). Lord Darkar mogłabym powiedzieć to samo, zawładnął Bloom i prawie by mu się udało ale miłość Sky'a do niej była za silna i pokrzyżowała mu plany . Czarownicy z czarnego kręgu mieli nawet dobry pomysł z poddaniem się ale dziwie się, że Winx dały się na to nabrać. Pewnie gdyby nie to, to Nabu by teraz żył smutny .
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~Lueii
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-05-2020 13:48
Valtor życiem!! Chociaż super byli również czarownicy bo w sumie przyczynili sie do smierci jednej osoby i to stawia ich jako jednych z potezniejszych


Lueii
Nie posiadam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Valtor, Darkar, Czarownicy
~Szarotek890
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-05-2020 21:18
Lord Darkar-według mnie jest drugim, najlepszym antagonistą w serii. Był mroczny i groźny. Miał dobry plan na zostanie Panem świata, ale jak zawsze się nie udało. Szkoda, że jest leniwą bułą i ciągle wysługiwał się Trix. serceplacze

Valtor-najlepszy antagonista w serii, nic go nie powstrzyma by zdobyć moc wszystkich światów. Miał wiele ciekawych pomysłów i pułapek na czarodziejki. Potrafił uratować się z każdej sytuacji. W 8 sezonie nie wiele się zmienił, ale znowu stał się leniwą bułą jak Darkar.
serceok
Czarownicy z czarnego kręgu-dobry pomysł. W 4 sezonie było dużo akcji. Stosowli przeróżne sposobu by pokonać winx, ale jak zawsze się nie udało. :facepalm2:
------------ ------------ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
13:52:01 29.03.2024
Siostra mi zmarła :cry:
~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.