Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Diaspro
LadyPinki

Winx Club
Postacie
❧  Musa i Riven  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Musa i Riven
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 23-01-2013 16:18
Dokładnie, THIS IS IT. Która z nas chciałaby żyć w takim związku? Mówicie, że związek Flory i Helii jest za idealny i, że Riven to taki rajcujący buntownik, ale daję stu procentową pewność, że ŻADNA z nas nie byłaby z takim chłopakiem. Kłótnie nie budują związku, ale go rozpieprzają. Wiecznie nadąsany, zazdrosny, wredny, potrafiący obrazić OSOBĘ, KTÓRĄ KOCHA. Co to za związek w ogóle.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2013 19:22
czarodziejka_flora napisał/a:
Dokładnie, THIS IS IT. Która z nas chciałaby żyć w takim związku? Mówicie, że związek Flory i Helii jest za idealny i, że Riven to taki rajcujący buntownik, ale daję stu procentową pewność, że ŻADNA z nas nie byłaby z takim chłopakiem. Kłótnie nie budują związku, ale go rozpieprzają. Wiecznie nadąsany, zazdrosny, wredny, potrafiący obrazić OSOBĘ, KTÓRĄ KOCHA. Co to za związek w ogóle.

To zależy. Riven potrafi być też kochany i miły. Może nigdy nie rozpuszcza się jak czekolada na słońcu, ale widać, że zależy mu na Musie. Takie jest życie. Ja się często kłócę z moim. Tak, nawet nie wiesz jak można obrazić osobę, którą się kocha. Dla mnie to jest zrozumiałe, bo sama to przechodziłam i także dostawałam.
Mi to naprawdę imponuje, jak chłopak potrafi być stanowczy i nie da sobie wejść na głowę. Podział ról jest jasny. Facet to facet, musi być trochę samczy. Jakbym chciała robić za mężczyznę, to spotykałabym się z dziewczyną x).


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2013 19:34
Popieram Cię, Vel. Ja też uważam, że facet musi być, jak to powiedziałaś "samczy". Może Riven czasem przesadza, ale widać, że bardzo kocha Musę. Natomiast mi np. Bloom i Sky/Flora i Helia kojarzą się z tymi słodziachnymi wpisami par na fejsbuczku, czy fotoblożku, gdzie wyznają sobie miłość. Łażą tylko za rękę i się migdalą. Ja bym chyba umarła z nudów w takim związku, dla mnie dziecinne trochę takie codzienne zapewnianie o wiecznej miłości - wtedy te słowa tracą magię. Ja tam wolę usłyszeć "Kocham Cię" z buziakiem raz na jakiś czas. To je facet, tego nie zrozumiesz :> Lubię pary, gdzie jedna osoba jest zwykle bardziej niedostępna i trzeba ją wystarczająco poznać, żeby mieć do niej wgl. jakieś podejście. Tak jest z Musą i Rivenem. On nie jest jakiś zadufany w sobie, jest facetem, czyli jest zazdrosny, czasami nawet zaborczy. Nie wiem, może to moje zdanie, bo lubię jak to z Yumą mówimy facetów typu "bad boy" (nie, nie dresiarzy XD). Są moją ulubioną parą, bez względu na wszystko.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez LadyMusa dnia 23-01-2013 19:34
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2013 19:51
LadyMusa napisał/a:
ubię pary, gdzie jedna osoba jest zwykle bardziej niedostępna i trzeba ją wystarczająco poznać, żeby mieć do niej wgl. jakieś podejście.

Bo to jest najbardziej fascynujące, gdy można przekonać do siebie niedostępnego człowieka, żeby potem się zakochał jak szalony xD.
Po co mi ktoś, kto od razu za mną lata jak pies, i wiadomo, że wszystko dla mnie zrobi? To już przestaje być fajne i w ogóle. Nie, nie, nie. No, ale też zgadzam się z tym, że cały czas kłócić się nie można. To jest pierwszy krok do rozpadu związku. Ah, najlepiej to tak słodko-gorzko. Raz się zerzygajmy od cukru, a raz chciejmy się zabić. Jak to ja, zawsze radykalna xD. Nie cierpię nudy.
A wracając do Rivena i Musy, to teraz układa im się naprawdę znacznie lepiej niż na początku. Wcześniej był do niej wręcz wrogo nastawiony, jak i do całego świata. Potem dopiero się otworzył, ale wiadomo było, że nie staną się przykładną parą, tylko będą się kłócić. Spokojne związki to nie z takimi typami jak Riven. Spokojne związki są nudne, z resztą.


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2013 17:58
Hmmm.... Ta para nie należy do moich ulubionych, ale wydaje mi się że koło nich najwięcej się dzieje. Między nimi często panuje zła atmosfera, obydwoje są drażliwi i uparci dlatego często nie mogą się porozumieć. Jest to taka realna para, która dość często się kłóci. Ale uważam że pasują do siebie i w końcu zawsze znajdują porozumienie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2013 15:35
Według mnie są bardzo dobraną parą, choć często się kłócą. Jednak dzięki temu jest ciekawiej i nie wszystkie pary muszą być tak bardzo cukierkowaci i idealni jak Bloom i Sky. Oboje są wybuchowi i lubią muzykę. Jest to jedna z moich ulubionych postaci z Winx. Są po prostu ciekawi, ale gdyby było o nich więcej, byłoby o wiele ciekawiej.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
~Pharple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-03-2013 20:23
Moja ukochana para ! Moją ulubioną czarodziejką jest Musa a specjalistą jest Riven . Są bardzo do siebie dopasowani , ślicznie razem wyglądają . Riven jest wredny dla innych ale jeśli chodzi o miłość to być może oddał by wszystko . Riven jest taki niestety wredny ponieważ gdy był mały matka go porzuciła smutny . Jeśli chodzi o Rivena i Musę to boska para .




https://www.youtube.com/channel/UCpHyzdhhYs2XwUgy4ovFbrA
http://winx-owo.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
użytkownik usunięty
Dodane dnia 03-04-2013 20:44
Zgadzam się z Tobą Paula w 100%. Wszystkie kłótnie we wszystkich sezonach wzmacniały ich związek i ich miłość była silniejsza.
Edytowane przez dnia 04-04-2013 12:35
AutorRE: Musa i Riven
użytkownik usunięty
Dodane dnia 04-04-2013 12:42
Ja tam bardzo lubię tą parę. Wiele razy nie mogli się porozumieć, a mimo to, nadal są razem. Zupełne przeciwieństwo Layli i Nabu, oraz Flory i Heli. Są przykładem dobrej pary, choć czasami miałam wrażenie, że kłócą się za często. Riven jest buntowniczy i taki "Dziki", a Musa, to dziewczyna wrażliwa, ale i stanowcza. Moim zdaniem pasują do siebie jak ulał, a ich związek jest mocny i twardy. Potrafią okazać sobie miłość i szacunek.


AutorRE: Musa i Riven
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2013 21:24
Typowy związek z problemami. Nie zawsze było tutaj kolorowo, prawda, ale nie było strasznie źle. W czwartym sezonie było dużo sprzeczek między czarodziejką muzyki a zarozumiałym specjalistą. Przez to wszystko, Riven w końcu się zmienił i jego zachowanie zrobiło się mniej denerwujące niż dotychczas. Musa nieźle go wychowała niegrzeczny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2013 21:40
Uważam, że to jest najbardziej udana para. Bardzo często są pomiędzy nimi kłótnie. I to dodaje m tej prawdziwości. Każdy związek musi się kłócić. Pomiędzy nimi jest ta chemia. Prawdziwa miłość. Ich związek jest taki... magiczny? Pomimo wielu sprzeczek nadal są razem. To niezwykłe, jak ich miłość jest wielka.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2013 22:26
Ailen napisał/a:
W czwartym sezonie było dużo sprzeczek między czarodziejką muzyki a zarozumiałym specjalistą. Przez to wszystko, Riven w końcu się zmienił i jego zachowanie zrobiło się mniej denerwujące niż dotychczas. Musa nieźle go wychowała niegrzeczny.


Ja uważam, że w tym miejscu twórcy popełnili błąd i źle zobrazowali ten związek. Czy dobrze, że się zmienił? Ja uważam, że nie, bo w związku nie ma czegoś takiego, jak komenda "badź taki, a taki". Albo się akceptuje nawzajem, albo nie. Każdy jest, jaki jest. Poza tym, dlaczego to Riven musiał się zmieniać, bo jest facetem? Sory, ale na poziomie trzeciej serii, jego charakter był idealnie wyważony. Porywczy i zazdrosny, czasami nie wiedział o co jej chodzi + jak trzeba to kochany, no ale nie żeby zaraz rzygać brokatem jak np. w paringu Bloom&Sky. Mam żal do twórców, że zrobili z Rivena takiego pantofla, bo był naprawdę postacią, która miała charakter i potencjał. Mówił co myśli i wgl., a zrobili z niego typa, który leci z wywalonym jęzorem na zawołanie swojej dziewczyny. Niby to sprawka Musy, ale widać, że twórcy usiłowali, może nie zniszczyć, ale "zmiejszyć" silny charakter Rivena, który chyba przyćmiewał Sky'a, który był i jest dla mnie typowym rycerzykiem na białym koniu. Czyli mówiąc w skrócie - oddajcie mi Rivena z 3 serii. mellow


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-11-2013 17:36
Najbardziej realistyczna para, nie taka jak Bloom i Sky (cud miód!).
Uwielbiam te ich kłótnie i godzenie się. Lubię też patrzeć jak Riven się zmienia. Ich sceny miłosne (i Stelli z Brandonem) są najlepsze. Np. w TZK w Obsydianie. Kocham te scenę gdzie Rivenowi spływa czarna łza uśmiech. Riven ma charakter mojego wymarzonego chłopaka uśmiech.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez Akali dnia 16-06-2014 18:32
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-01-2014 18:00
W pierwszej serii nie pasowali do siebie a Trix ciągle przeszkadzali Musie zdobyć Rivena. Dopiero w 4 serii zauważyłam że coś między nimi zaszło a potem w 5 sezonie skutki ich miłości:

http://www.galeria-winxblogger.cba.pl/displayimage.php?album=1&pid=31471#top_display_media

I ...

http://www.galeria-winxblogger.cba.pl/displayimage.php?album=1&pid=31490#top_display_media

Teraz wyglądają tak słodko <3


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Adelia dnia 02-01-2014 18:01
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
użytkownik usunięty
Dodane dnia 02-01-2014 18:45
Uwielbiam ich! Co prawda, moimi ulubionymi parami ex aequo są Layla i Nabu oraz Flora i Helia, Musa i Riven są świetną parą. Mieli bardzo długą i trudną drogę do fajnego związku, ale im się udało. W czwartej serii strasznie wkurzało mnie zachowanie Rivena i ta jego zazdrość o Jasona. Musa cierpiała i nie mogła cieszyć się tym, że spełnia swoje marzenia. Teraz wszystko wydaje się między nimi układać, chociaż w bodajże 4 lub 5 odcinku sezonu szóstego Riven znów zaniedbał swoją dziewczynę. Zobaczymy, co z tego będzie, ale mam nadzieję, że nie będzie powtórki z serii czwartej i ciągłych kłótni mruga.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 15-06-2014 20:18
AutorRE: Musa i Riven
~Olqqa0019
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-06-2014 19:36
Kocham, kocham, kocham serce.
Są po prostu moimi ulubieńcami xD. Nie są przesłodzeni, że się niedobrze robi jak Bloom i Sky.
Tylko mają swoje charakterki, kłócą się i mają prawdziwe problemy. Jest ich o wiele za mało, ale nie starczy czasu na to żeby pokazać idealną miłość Bloom i Sky'a... To mnie tak czasami dołuję, że masakra :C.
Potrafię godzinami oglądać po 100 razy odcinki, które były chociaż częściowo poświęcone moim ulubieńcom.


[img][[/IMG][/IMG][/img]

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 15-06-2014 20:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-06-2014 18:18
Osobiście nie lubię tej pary. Pasują do siebie - szczególnie, że oboje mają wyraziste charaktery. Często się kłócą, ale w głębi duszy tęsknią do siebie i w większości potrafią się dogadać. Przez Rivena Musa wiele razy wątpiła w niego i swoje marzenia, ale zawsze dojdą do porozumienia.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez ChandSharma dnia 16-06-2014 18:25
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2014 14:29
Nie lubię Rivena. Wiecznie chodzi zły i wkurza wszystkich. Od pierwszego aż do szóstego sezonu mają problemy z Musą i godzą się dopiero pod koniec sezonu. Denerwuje mnie to, że Musa to taka dobra dziewczyna, a on nie potrafi jej uszanować. Zawsze jak oglądam jakiś wątek z nimi, to walę głową o ścianę, bo ich związek jest irytujący. Jedyne co mnie zaciekawiło, to odcinek 23 sezonu szóstego , w którym Musa rozstała się z Rivenem, a on odszedł. Nie oglądałam kolejnych odcinków, bo po włosku i tak bym nie rozumiała, więc czekam, aż w kolejnych odcinkach coś będzie wiadomo, co z nimi, bo pomimo iż oni mnie denerwują lubię takie akcje miłosne. A ich rozstania się nie spodziewałam.



Comme un soleil tu me brûles et me réveilles

Edytowane przez bamboleo dnia 17-08-2014 14:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2014 21:18
Doceniam tę parę. Jest taka realistyczna (czasami aż za bardzo). Sądzę, że takie związki jak Musa i Riven, są potrzebne w Winx. Szczerze mówiąc, to gdyby nie oni, to cały świat skupił się na Bloom i Sky (a tego bym nie zniosła). Szkoda, że Musa czasami nie rozumie intencji Rivena. Tak jak niektóre osoby powyżej (nie chce mi się cytować tych wypowiedzi), uważam, że Riven jest tak bardzo zazdrosny o Musę, ponieważ bardzo ją kocha i nie chce jej stracić. Niestety, czasami aż za bardzo to pokazuje.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Suzanne dnia 03-01-2015 20:39
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Musa i Riven
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2014 23:37
Lubię tę parę, jest tak normalna ze swoimi problemami. Raczej nie było wśród nich słodko, w końcu Riven jest buntownikiem, a i Musa w pierwszych odcinkach stylizowała się na chłopczycę. Bardzo lubię tę parę, przynajmniej w kółko nie mówią sobie, jak bardzo są w sobie zakochani itd., bo to jest nudne. I przynajmniej widać, że Riven zrobiłby wszystko dla swojej dziewczyny, bo tak bardzo ją kocha...


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.