Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Winx Club
Postacie
❧  Flora  ☙

Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: Flora
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2015 18:00
Od kiedy pamiętam, Flora zawsze była moją ulubienicą.
Początkowo odpychał mnie od niej ten wszechobecny róż; widząc zdjęcia z nią myślałam, że będzie taką 'Barbie' jak na przykład Cornelia z W.I.T.C.H. (nawet magia by się zgadzała). Na szczęście tak się nie stało. Bo w gwoli ścisłości to sympatyczna i spokojna dziewczyna. Mam z nią wiele wspólnego - także wolę się nie wyróżniać oraz jestem chorobliwie nieśmiała. Mam wrażenie, że z tej postaci można jeszcze wiele 'wyciągnąć' pod względem historii (tak jak przy każdym moim ulubionym bohaterze, ale mniejsza) - szkoda tylko, że twórcy bardziej skupiają się na Bloom, a mniej na innych czarodziejkach.
Bardzo podobają mi się jej przemiany; przymykając oko na róż, oczywiście. Przyznam osobiście, że chciałabym ją kiedyś zobaczyć tak naprawdę zdenerwowaną...bo momentami zachowuje się zbyt miło. Rozumiem, że taka jest jej natura, ale pomarzyć zawsze można. ;_; Co do jej związku z Helią - jest to jedna z tych relacji, która najbardziej mnie urzekła. Wydaje mi się taka...normalna. Bez niepotrzebnych dram (nie licząc piątego sezonu, który dla mnie może nie istnieć) - jak widać takie pary też mogą istnieć w serialach.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Flora
użytkownik usunięty
Dodane dnia 11-01-2015 19:33
Do Flory tak naprawdę nic nie mam. Ogólnie, to była ona przez trzy pierwsze sezony moją ulubioną czarodziejką. Niestety, zmieniłam swoje zdanie po obejrzeniu 1. odcinka 5. sezonu. Stała się taka jakaś inna, jakby ją podmienili. Za dużo słodkości i zbyt krótkich spódniczek. Nie mówię, że w 1 sezonie miały jakieś długaśne suknie, ale teraz przegięli.
Smutno mi, że zniszczyli kolejnego fajnego bohatera.

Spację po kropce robimy jedną, nie dwie. //Lilla



Edytowane przez Lilla dnia 11-01-2015 20:36
AutorRE: Flora
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-01-2015 18:45
Flora - muszę przyznać, że bardzo ją lubię (czy też lubiłam, bo Winx'a nie oglądam już). Zawsze wydawała się być idealną, miłą, skrytą i spokojną, i taka była. Mi się jej charakter bardzo podobał, może dlatego, że jest podobna do mnie. Wróżka natury... jakoś zawsze mi pasowała - pod względem charakteru, jak i wyglądu. Jedynie denerwuje mnie to, że nigdy nie chce nikogo skrzywdzić, ani z kimś walczyć, jeśli chodzi o zwierzęta/rośliny. Mam na myśli to, że nie raz Winx zwracają jej uwagę, że walka jest konieczna, a ona jednak się zastanawia. Może to i plus jej charakteru, że jest taka... potulna (xd), ale czasami mnie to nieźle denerwuje, bo wrogowie Winx niezbyt zasługują na litość.

Jej związek z Helią też jest okay, kochają się, ogółem: bardzo romatycznie jest xd. Największym plusem Flory, jest to, że się nie wywyższa tak jak robi to Bloom, raczej woli nie być w centrum uwagi - dla mnie to duży plus, bo Bloom to przegina z tym, że jest zawsze i wszędzie -,-.

Trzeba przyznać, że Florka jest ładna. Ma bardzo fajne włosy i stroje. W transformacjach też fajne ubrania ma i przynajmniej nie jest zaniedbywana (tak jak Tecna). Zwłaszcza podoba mi się w Enchantix'ie, Sirenix'ie i Harmonix'ie. Jest baardzo ładna, właściwie każda jej transformacja ma w sobie coś, co przykuwa uwagę *-*.

Biorąc pod uwagę to wszystko, śmiem stwierdzić, że Flora jest najlepszą czarodziejką z Klubu Winx i tym samym moją ulubioną, choć kiedyś lubiłam Bloom i Stellę, ale moje zdanie uległo zmianie :3. Jest ona naprawdę miłą i fajną czarodziejką. Taka moja opinia.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Flora
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-03-2015 15:40
Flora, moja ulubiona czarodziejka. Mogłabym napisać o niej recenzję xD. Będzie w skrócie.

W sezonie pierwszym najbardziej pokazywała swoją opiekuńczość. Podobał mi się fakt, że tak wytrwale próbowała odczarować Mirtę. Przyjaciółka na sześć z plusem. Zaskoczyło mnie to, że w odcinku 16 również próbowała ukraść list z odpowiedziami do testu. Jej postać stała mi się jeszcze bliższa po kilku scenach, gdy martwi się o Bloom, która transformowała się przez sen. Sezon drugi i zadurzenie w Helii. To miłe ze strony twórców, że pomyśleli o Florze. Myślę, że mogła się pokapować, że Helia też bardzo (serce ), bardzo ją lubi, gdy dostała od niego portret. Jeszcze sposób, którym on na nią patrzy! Żałuję tylko, że nie było go w Krainie Dzikich Gór. Sam pocałunek w Cytadelii - jeden z najpiękniejszych momentów w całym serialu. Cieszę się, że zostali parą. Flora w tej serii pokazała, jak bardzo jest nieśmiała. Seria trzecia - zacznę od tego, że prawie nie było Helii. Sama Flora stała się takim... kozłem ofiarnym. Najpierw dała się poniżać przez Chimerę, później została ranna na Heraklionie. Podobał mi się jednak jej sposób zdobycia Enchantix'u. Pokazała, że jest odważna. W serii czwartej przeklinam twórców za to, co jej zrobili. Ukazana została w tej serii, jako przewrażliwiona, mała dziewczynka. Jej Enchantix też tak jakoś zbladł. Na szczęście było więcej Helii i dawało się to znieść. Muszę powiedzieć, że jej Believix był wyjątkowy ładny (mimo że przepełniony różem). Przez całą czwartą część pozostawała w tle. W serii piątej i szóstej niewiele się zmieniła. Jej związek z Helią, a był wystawiony na próbę (cała piąta seria i druga połowa szóstej).

Flora jest bardzo miła, opiekuńcza, przyjacielska. Co więcej? Przyjaciółka na medal.

Ogranicz przecinki, proszę. Po co ich aż tyle?


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Victoria dnia 23-03-2015 15:44
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Flora
~Lusia0904
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-06-2015 21:52
Flora jest moją ulubioną czarodziejką. Lubię ją nie tylko za cechy - nieśmiałość, opiekuńczość, sympatyczność, bycie miłą i przyjazną, ale także za jej wygląd. Z Helią tworzy wręcz idealną parę. Ma wszystkie transformacje bardzo ładne i dopracowane, szczególnie podoba mi się jej Enchantix <3. Tak jak Flora, ja też uwielbiam naturę, mam podobny charakter i też trochę wygląd.


Rysunki | Grafika
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Flora
użytkownik usunięty
Dodane dnia 17-06-2015 20:28
Flora jest jedną z moich ulubionych postaci w Winxie. Przypadła mi do gustu w pierwszych sezonach i do tej pory nie mam jej nic do zarzucenia. Flora ma świetny charakter. Wrażliwa, sympatyczna, pomocna, spokojna, mądra, odpowiedzialna, nieśmiała, opiekuńcza, skromna, romantyczna i jeszcze mogłabym wymienić wiele innych, pozytywnych cech. Czego chcieć więcej? U Flory przede wszystkim podziwiam taką naturalność w zachowaniu, której nie zauważyłam u innych bohaterów. Nie wywyższa się, nie rządzi się, to także są jej zalety. Ponadto tworzy doskonałą parę z Helią. Są właściwie pokrewnymi duszami. Bloom i Sky nie dorastają im do pięt. Czarodziejka natury jest bardzo ładna z wyglądu. Od samego początku spodobała mi się jej fryzura, a także zielone oczy. Jeżeli chodzi o ubiór to wszechobecny róż pozostawia wiele do życzenia, ale najwyraźniej musimy się z tym pogodzić, bo taki kolor przypisali jej twórcy. W zwykłej transformacji, wpadła mi w oko jej błyszcząca sukienka (przymykając oko na róż). Charmix także ma jeden z najładniejszych - ładna broszka i oryginalna torebka. Enchantix Flory jest wspaniały, potrafię długo zachwycać się różową sukienką i sporymi skrzydłami o oryginalnym kształcie. W Believixie, kolor różowy jeszcze bardziej raził mnie w oczy, choć strój ma jednak całkiem niezły. Harmonix oceniam raczej na plus, podobnie jest z Sirenixem, choć nie jestem w stanie zaakceptować tych fioletowych włosów. Bloomix jest trochę zbyt bardzo przesadzony. Wszystko wypadłoby jednak lepiej gdyby stroje i dodatki nie były różowe.
AutorRE: Flora
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-06-2015 20:44
Nie lubię jej. Przede wszystkim jest przewrażliwiona, a ja nie trawię takich osób. Jest również niepewna siebie, a tacy ludzie też mnie drażnią. Romantyczka... Jeszcze tego brakowało. "Cóż za piękny księżyc, odzwierciedla naszą miłość", albo "ten kwiat jest taki piękny jak ty". Nic, tylko plask. Ogółem żenująca postać, ale to tylko moje skromne zdanie.
Edytowane przez Suzanne dnia 17-06-2015 21:03
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Flora
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 23-07-2015 09:14
Flora to jedna z moich ulubionych czarodziejek. Jest bardzo wrażliwa, ale i odważna XD. Często pomaga Winx w nauce. Jej jedyna wada to nieśmiałość, ale potrafi nad tym panować. 5/5 XXD



Edytowane przez Suzanne dnia 23-07-2015 10:03
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Flora
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-07-2015 09:37
Flora to nieśmiała wróżka. Nie jest moją ulubioną wróżką z Winx'a, ale jest bardzo miła i to ją wyróżnia w Klubie. Jej związek z Helią jest jak najbardziej udany! Powinni dodać jej trochę więcej do Winx'a, bo myślę, że pomogłaby w niejednej sprawie. Jest ona moją piątą z kolei ulubioną czarodziejką.



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |

Edytowane przez Suzanne dnia 23-07-2015 10:03
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Flora
użytkownik usunięty
Dodane dnia 02-08-2015 19:09
Flora u mnie walczy o drugie miejsce z Daphne zaraz po Bloom. Bardzo ją lubię. Miła, dobra, skromna, a ta nieśmiałość to nic. Przecież odwagą to zdecydowanie przeważa. Zawsze każdą z Winx pocieszy w trudnej sytuacji, doradzi. Załagodzi konflikty, właściwie to dzięki niej się nie pozabijają. Przemiana z pierwszego sezonu, przyznam że trochę za różowa. Flora to zieleń, nie róż. Związek z Helią, taki romantyczny i nieśmiały. Ciekawa była scenka z wyznawaniem miłości. Helia aż zawrócił statek. Flora w Sirenixie - git. Flora w Bloomixie - git.

Po znakach interpunkcyjnych stawiamy spację. /Suzanne
Edytowane przez Suzanne dnia 02-08-2015 20:36
AutorRE: Flora
użytkownik usunięty
Dodane dnia 14-08-2015 12:53
Moim zdaniem Flora jest najładniejszą z Winx. Jest również moją ulubioną czarodziejką. Bardzo lubię oglądać wątki poświęconej Czarodziejce Natury w roli głównej. Jej głos w wersji polskiej, jak i angielskiej jest po prostu cudny. Podobają mi się jej wszystkie przemiany. Jednak mimo to uważam, że trochę za dużo cukru, ale pomińmy ten fakt. Flora jest nieśmiała i bardzo dodaje jej to uroku. Tworzy świetną parę z Helią i cieszę się, że nie jest aż tak różowo, jakby to się mogło zdawać.



Edytowane przez Sophie dnia 14-08-2015 13:05
AutorRE: Flora
~Veronica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-08-2015 14:38
Flora to taka spokojna, miła, pomocna dziewczyna. Z początku taka cicha dziewczyna. Bardzo lubi się uczyć. Dba o wszystko, co ją otacza. To taki przykład codziennego ideału. W dalszych sezonach poznajemy ją bliżej. W 6. sezonie okazuje się odwagą, aby sprzeciwić się Icy. Flora to czarodziejka natury. Wygląd ma naturalny. Nawet w porządku Winxówna.


"Be What you want to be not what others want to see" - Park Jimin

(c) Rebecca (awatar)
Edytowane przez Suzanne dnia 14-08-2015 14:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Flora
użytkownik usunięty
Dodane dnia 22-08-2015 15:23
Mogę uznać iż Flora jest moim totalnym odwzorowaniem charakteru. Ta postać kojarzy mi się z delikatnością, niewinnością, naturalnością. Uważam, że jest najbardziej pomocną, zaradną, miłą i sympatyczną czarodziejką. Posiadamy wiele cech wspólnych. Natura to nasze drugie imię, świetnie czujemy się w jej otoczeniu. Myślę, że Flora nie mogłaby posiadać innej mocy, ta jest po prostu idealna i świetnie pasuje do jej charakteru. Oprócz tego, moim zdaniem, jest najładniejszą dziewczyną z Winx. Uwielbiam wątki miłosne z Helią. Są po prostu idealną parą i z chęcią się na nich patrzy. Cieszę się, że w sezonie siódmym urozmaicili jej charakter, w końcu została pokazana też z innej strony. Oznacza to, że nawet taka spokojna osoba potrafi pokazać różki. I na koniec ona i jej wierny przyjaciel, Amarok. Lepszego duetu nie można było wymyślić. Zauroczyłam się tym zwierzakiem. :] Podsumowując Flora jest na pierwszym miejscu w moim rankingu. serce


AutorRE: Flora
~Debbie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 11:09
Bardzo lubię Florę i jest jedną z moich ulubionych postaci. Jest ładną i miłą dziewczyną. Moim zdaniem ma piękne stroje w transformacjach i zwłaszcza w Enchantix'ie. W jej przypadku nie przeszkadza mi różowy kolor. Ona i Helia do siebie bardzo pasują. Troszeczkę mi jej żal w nowszych sezonach, ponieważ wydaje mi się, że z niej zrobili taką płaczliwą i całkiem, nawet nie moge powidzieć, że zupełnie, tchórzliwą dziewczynę. Myślę, że jest jakaś inna od pierwszych trzech (albo raczej czterech) sezonów.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Flora
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 27-03-2016 17:30
Moja ulubiona czarodziejka. Jako kilkulatka często rozpoczynałam narzekania pod tytułem "Dlaczego to Bloom jest liderką a nie Flora?" xD. Miałam bzika na jej punkcie, haha :D.
Śliczna i opiekuńcza, wie, czym są poświęcenie oraz przyjaźń - wytrwale szukała sposobu na odczarowanie Mirty. Urocza. Jej nieśmiałość może trochę denerwować, jednak mnie ona aż tak nie przeszkadza, w późniejszych sezonach nawet - przynajmniej ja mam takie wrażenie - Flora staje się pewniejsza siebie. Mająca sporą wiedzę czarodziejka natury posiada dość charakterystyczne cechy: skromność, chęć do pomocy i - nazwyczajniejszą w świecie - dobroć. Jeśli to tylko możliwe, nie robi krzywdy swoim wrogom. To jednak mnie momentami trochę denerwuje, bowiem zielonooka w takich sytuacjach bywa nieco naiwna, lecz w ostateczności mogę przymknąć na to oko.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 27-03-2016 17:31
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Flora
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-03-2017 08:44
Darzę ją dużą sympatią.
Moc natury jak najbardziej tutaj trafiona. Ataki czasami nie zbyt silne, ale jest potężną czarodziejką
Ładnie wygląda w transformacjach. Czasami zbyt przesłodzona.
Kiedyś była lepsza. Ten jej nieśmiały charakter dodawał jej uroku. Bardzo miła kobitka xddd. Ma potencjał i trzeba go wykorzystać.


60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Flora
~BloomkaBloomixizi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2018 01:44
Flora jest naprawdę wspaniałą postacią, jest miła, uczuciowa, troszczy się o innych bardziej niż o siebie. Najbardziej wzruszające było to, jak wskoczyła do tej rzeki, aby uratować swoją kochaną siostrę w odcinku "Łzy Czarnej Wierzby". Według mnie Flora jest jak najbardziej wspaniała.
Edytowane przez Lunaris dnia 08-01-2018 16:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Flora
~lennyface013
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-09-2018 21:15
Florcia to bardzo przyjemna postać. Podoba mi się jej uroda, troszkę ciemniejsza karnacja. Ma uroczy zadarty nosek i piękny karmelkowy kolor włosów. Jej wygląd super przypomina czarodziejkę natury. To jedna z najlepszych uczennic Alfei. Jest wspaniałą przyjaciółką, na którą Winx mogą liczyć. Ta dziewczyna jest niezwykle sympatyczna i spokojna, opanowana. Flora przypomina trochę mnie :haha:. Do niedawna nieśmiała, a teraz pewna siebie, dlatego też to moja ulubiona czarodziejka.



Edytowane przez lennyface013 dnia 12-09-2018 21:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Flora
~MystiqGirl025
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-11-2019 16:52
Uwielbiam Florę, jej transformacje są śliczne! Jest przesympatyczna, troszczy się o innych, jest bardzo ładna i urocza, po prostu ją kocham! serce


//Proszę o bardziej rozbudowane, a co za tym idzie, dłuższe posty. Wypowiedzi takie długości będą usuwane. ~Lau
Edytowane przez Lau dnia 20-11-2019 11:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Flora
~RaVmoX
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-11-2019 01:04
To może i ja dodam swoje trzy grosze na temat Flory. Początkowo jakoś jej nie zauważałem przez to że przez większość czasu ekranowego widziałem tylko Bloom i jej ciągle problemy. Po pewnym czasie jednak w końcu ujrzałem jak bardzo byłem ślepy, że nie dostrzegłem Flory. Powiem tak...Jest to dla mnie ideał dziewczyny. Być może lekko przesadzam, ale według mnie tak jest. Miła,uprzejma, pomocną, nieśmiała,szczera, piękna i kochająca naturę dziewczyna. Czasami żałuję że to tylko kreskówka.przewraca oczami
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.