Nowości
4.06.2026
❧ dodano nowe PNG'sy z Rebootu Winx Club: Magia Powraca

21.05.2026
❧ dodano komiks nr 255 - Czarownica czy czarodziejka?

27.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 253 - 7 magicznych zapowiedzi (zamiast komiksu)

26.03.2026
❧ dodano kadry z odcinka 1x07 Winx Club: Magia Powraca

22.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 252 - Nadchodzą nowe odcinki (zamiast komiksu)

17.03.2026
❧ dodano komiks nr 254 - Tajemnica Bloom

18.02.2026
❧ zaktualizowano okładki z włoskiego magazynu

30.01.2026
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z 3 sezonu w wersji Nickelodeon

29.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x05 oraz 1x06 Winx Club: Magia Powraca

28.12.2025
❧ naprawiono link do oglądania i pobierania Winx on Ice z polskimi napisami

27.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z Filmów Specjalnych

23.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z PopPixie

9.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x04 Winx Club: Magia Powraca

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,159
 Najnowszy Użytkownik: ~Jaskowski2000

Odcinki
Sezon 3
❧  Odcinek 3x23 - Pojedynek czarodziejów | Valtor rzuca wyzwanie  ☙

AutorOdcinek 3x23 - Pojedynek czarodziejów | Valtor rzuca wyzwanie
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 08-02-2012 22:15
Bloom odkryła, że jej biologiczni rodzice- Oritel i Marion są uwięzieni w ciele Valtora. Kto pomoże Bloom podjąć najtrudniejszą życiową decyzję?

| OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY |

POPRZEDNI ODCINEK || NASTĘPNY ODCINEK




Edytowane przez Flamli dnia 25-01-2026 18:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x23- Pojedynek czarodziejów
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2012 15:14
Normalnie chyba jedyny taki odcinek, jak Layla ma tak dziwnie upięte włosy. A gdzie mój Riven :cry:? I kto nosi czapki na dyskoteki?


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez Victoria dnia 06-07-2015 16:55
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x23- Pojedynek czarodziejów
~ariela_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2012 21:18
Ale ten Valtor przebiegły sprawił, ze dyrektorzy szkol walczyli sami ze sobą. A swoją drogą to fajnie, że Nabu się ujawnił, chociaż w sumie to domyślałam się że to on będzie narzeczonym Layli xd.




(av) by Cz_Flora
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 28-11-2012 15:58
26203950 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x23 - Pojedynek czarodziejów
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-11-2012 03:08
LadyBloom napisał/a:
W swojej fryzurze Layla wyglądała troszkę śmiesznie ;).

Layla, śmiesznie? Wygląda jak najbardziej normalnie. Za to, jej partnera można pomylić z babą przez ten kok xD. Sorry, ale faceci nie noszą takich fryzur. Przynajmniej, mogę powiedzieć, iż reszta chłopaków wreszcie wygląda jak należy bez tych odkrytych brzuchów.

Helia przecież zmienił ubiór specjalnie na tą okazję, to po co go pokazują w tej starej tunice?
Wiecie, co wam powiem? Kiedyś, Gryffin, czy inna nauczycielka z Chmurnej Wieży, mówiła, że czarownice powinny walczyć same, gdyż sojusznicy na polu walki mogą zdradzić, a teraz, nasza dyrektorka namawia wiedźmy do współpracy. Śmieszne. Nie mówiąc już o tym, że od dawna współpracuje z Czerwoną Fontanną i Alfeą, gdy nastaje niebezpieczeństwo. Gdzie więc podziały się te niezawodne metody czarownic?
Valtor jest całkiem sprytny. Ukartował to nieźle. Gdyby nie Bloom i jej zdolność wyczuwania, jego plan bez wątpienia by się powiódł. Swoją drogą, jest taki mądry, a nie wpadł akurat na to? Sam przecież kiedyś ją wyczuł. Powinien wiedzieć, że i ona to potrafi.
Dali ślepą Laylę na kadr do przemiany o.O.
Podobało mi się, jak Nabu wszystko wyjaśnił Layli. Lubię go, jest w porządku koleś. Nasza mulatka zasłużyła na takiego fajnego chłopaka. Wreszcie nie jest samotna. Przecież, jak większość czarodziejek ma chłopaków, to czemu ona nie może?



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 28-11-2012 16:00
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x23 - Pojedynek czarodziejów
użytkownik usunięty
Dodane dnia 15-09-2013 19:27
Nabu wreszcie się ujawnił, super. Dziewczyny wyglądały fajnie, tylko... fryzura Stelli mi się nie podoba, a Bloom ma dziwną czapkę (na imprezę...zdezorientowany). Najlepiej ubrali Florę, zakochałam się w jej tuniczce.
Valtor jest przebiegły i podły. Jak napisała Velivea, gdyby nie Bloom jego plan by się powiódł. I jeszcze to, jak nakłamał Bloom o jej rodzicach uwięzionych w jego ciele... to było podłe, ale w końcu Valdek ma klasę - pułapki i podstępy to jego specjalnośćlol.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 15-09-2013 20:50
AutorRE: Odcinek 3x23 - Pojedynek czarodziejów
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2013 11:41
Nabu się ujawnił i bardzo dobrze postąpił. Winx miały fajne stroje, odpowiednie do pogody. Podobały mi się ich czapki i sukienki, takie kolorowe i w ogóle. Flora miała fajną tunikę, Layla tak samo. Valtor jest najlepszym wrogiem do tej pory. Macie rację - gdyby nie Bloom, jego plan by się nie powiódł. Kłamca z niego, ale taki właśnie jego urok xD. Odcinek całkiem udany.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x23 - Pojedynek czarodziejów
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2017 16:01
Nastawienie dyrektorów trzech szkół przez Valtora super. Ale widać wściekłość Valtora. i przede wszystkim co rzuca się w oczy WINX nie mogą nic zrobić. Bardzo emocjonujący odcinek.


Nigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanieuśmiech

Aktualizacja z 2019r :D mam nadzieję że teraz będę poprawiał innym humory uśmiech

http://hitetkit.blogspot.com/
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x23 - Pojedynek czarodziejów
~PaperCats
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2022 20:17
Przyjemny odcinek. Mamy znowu geniusz Valtora, czyli jak coś zrobić by się nie narobić. No i mam równie jego kłamliwą gadkę, bo manipulacja to jego specjalność.

Miło mieć kwestię Nabu załatwioną, tho wydaje mi się, że za szybko ich rodzice zmienili zdanie, biorąc pod uwagę jak uparci byli. Mała drama między nimi by się przydała, ale tak długo jak jest pozytywnie to nie mam co marudzić dalej.

Strasznie podobają mi się dyskotekowe ubrania, nawet specjaliści dostali takie dla siebie, szczególnie Riven i Nabu dobrze wyglądają.


DeviantArt: pprcats

Twitter: @papercats__

Dawniej WatSon
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x23 - Pojedynek czarodziejów | Valtor rzuca wyzwanie
~Diana56
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-05-2025 02:17
Jeden z moich ulubionych odcinków jest w nim wszystko czego można chcieć; nauka jak działają wodne gwiazdy, walka, a także zabawa. Super są te stroje dziewczyn na dyskotekę najlepsze stroje w kolejności' Layla,, Stella, Tecna (fajna jest ta gwiazdka na policzku), Bloom, Flora, Musa. Fajne było jak Nabu gonili ci ochroniarze,a później jak wszystko tłumaczył Layli najlepszy tekst '' - Chciałem zobaczyć kim jest ta okropna osoba, którą wybrali dla mnie rodzice.
- I czy jest aż tak okropna jak myślałeś?
- Gorzej... Zakochałem się w niej.''
Kocham ten moment :]
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Fineasz0
10:41:05 12.06.2026
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Krzysia życzy florianek.
~Pieniazekk0
20:23:03 11.06.2026
Uważam to za fajny pomysł, lecz liczę się z tym, lub bardziej podejrzewam, że ograniczenia strony mogą na to nie pozwolić, oraz fakt, że byłaby to żmudna i czasochłonna robota
~Pieniazekk0
20:21:24 11.06.2026
O pamiętam, że jedną z rzeczy, którą napisałem w ankiecie była strefa gierek z winx uśmiech
~NettaArt0
12:47:14 11.06.2026
jakby kogoś naszła ochota na stare gierki internetowe z winx za czasów młodości, to na tej stronce można zagrać KLIK
~Fineasz0
17:52:08 10.06.2026
Mam jeszcze zdjęcie na którym jestem na lekcji bez butów
~Fineasz0
23:27:18 08.06.2026
W Finlandii chodzi się w skarpetkach po szkole i nikt z tego powodu nikogo nie wytyka palcami. A u nas w Polsce to i zdjęcie zrobią uczniowi który na lekcji nie ma butów
~Fineasz0
21:43:03 08.06.2026
Zanim umiescisz swój tekst w internecie dobrze jest abyś go opatentowała. Inaczej ktoś może przywłaszczyć go sobie i może być tak że nie dojdziesz swych praw
~Alyss0
21:00:14 08.06.2026
Spadam pisać - to niestety jedyna profesja, na której się znam, chociaż nie będę miała z tego dużo kasy.
~Alyss0
20:58:36 08.06.2026
Mojemu tacie powiedzieli to samo, ale jakoś żyje.
~Fineasz0
20:58:08 08.06.2026
Moje wyniki badań lekarskich wskazują że za jakiś czas trzeba się będzie wybrać na tamten świat
~Alyss0
20:57:18 08.06.2026
To nie wiem w jakiej formie jesteś, ale żyć trzeba, tylko tyle ci powiem.
~Alyss0
20:57:01 08.06.2026
Jakoś ci wszyscy z bliskiego wschodu, którzy mieszkają na osiedlu jakoś się utrzymują. Jak jadę na rolki na strefę ekonomiczną, to z tych zakładów wychodzi sam bliski wschód, parę Ukraińców i minimum polaków.
~Fineasz0
20:56:53 08.06.2026
Ja nie mogę wykonywać ciężkich prac fizycznych
~Alyss0
20:55:49 08.06.2026
Współczuję, moi jeszcze żyją i mają się dobrze, choć tata jest na lekach. Ale powiem, że gdyby miała wydarzyć się jakaś katastrofa, to spokojnie nie byłbyś w tym sam... Ale coś mi się wydaje, że znajdziesz pracę z swoim wykształceniem, tylko byłaby ciężka fizycznie.
~Fineasz0
20:54:07 08.06.2026
I tak w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształcenie m
~Fineasz0
20:51:05 08.06.2026
Dopóki żyli moi rodzice miałem za co żyć a teraz jest ciężko
~Fineasz0
20:50:36 08.06.2026
Ja nie mam szans aby trafić na studia bo rzuciłem szkołę przed maturą
~Alyss0
20:48:48 08.06.2026
A nawet, gdyby miałaby nas utrzymywać jedna osoba, to musiałaby być multimilionerem.
~Alyss0
20:47:56 08.06.2026
Chciałbyś. Ja po roku problemów psychicznych, dopiero wracam na nowy kierunek studiów i już nie wiem, co mam wybrać... Nie mówiąc już o pracy.
~Fineasz0
20:44:37 08.06.2026
Niech flama nas utrzymuje
~Fineasz0
20:44:28 08.06.2026
Ostatnio oglądałem oferty pracy i powiem tyle że nie chce mi się pracować.
~Alyss0
20:42:03 08.06.2026
Ale nie pytałam się o szczegóły, więc ci i tak nic ci nie odpowiem.
~Alyss0
20:41:31 08.06.2026
Chociaż jak sobie przypomnę, to na moim osiedlu mieszkał dzieciak, który skończył i był kolegom mojego brata, więc...
~Fineasz0
20:40:48 08.06.2026
Już nieraz chcieli mnie zamknąć za fałszywe alarmy
~Misiekoslavsky0
20:27:18 08.06.2026
Także no, groźny ze mnie dzik!;]]
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4