Nowości
4.06.2026
❧ dodano nowe PNG'sy z Rebootu Winx Club: Magia Powraca

21.05.2026
❧ dodano komiks nr 255 - Czarownica czy czarodziejka?

27.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 253 - 7 magicznych zapowiedzi (zamiast komiksu)

26.03.2026
❧ dodano kadry z odcinka 1x07 Winx Club: Magia Powraca

22.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 252 - Nadchodzą nowe odcinki (zamiast komiksu)

17.03.2026
❧ dodano komiks nr 254 - Tajemnica Bloom

18.02.2026
❧ zaktualizowano okładki z włoskiego magazynu

30.01.2026
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z 3 sezonu w wersji Nickelodeon

29.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x05 oraz 1x06 Winx Club: Magia Powraca

28.12.2025
❧ naprawiono link do oglądania i pobierania Winx on Ice z polskimi napisami

27.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z Filmów Specjalnych

23.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z PopPixie

9.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x04 Winx Club: Magia Powraca

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,159
 Najnowszy Użytkownik: ~Jaskowski2000

Odcinki
Sezon 2
❧  Odcinek 2x24 - W niewoli u Darkara  ☙

AutorOdcinek 2x24 - W niewoli u Darkara
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 04-01-2012 11:12
Czarodziejki, wróżki i magicy wyruszyli na ratunek Bloom. Brandon i Sky musieli przejść próbę dzielności w podziemnym królestwie, by zapewnić sobie pomoc księżniczki Amentii. Tymczasem Bloom została zmieniona w istotę ciemności, całkowicie poddaną mocy Lorda Darkara.


| OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY |
POPRZEDNI ODCINEK | NASTĘPNY ODCINEK




Edytowane przez PVTeam123 dnia 15-10-2020 12:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 2x24- W niewoli u Darkara
~Harry
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-04-2012 18:47
Też mi się podoba. Fajny jest Charmix Flory, a Bloom jako Mroczna Bloom lepiej wygląda w wersji Nick'a.
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 28-12-2012 14:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 2x24- W niewoli u Darkara
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 22-05-2012 20:52
Bloom w wersji nick wygląda sztucznie. Wszystko ma poukładane i wygląda jak taka "Dobra zła wróżka". W normalnym Winx'ie mroczna Bloom ma potargane włosy, korona i skrzydła nie są idealne ale dodaje to piękna mrocznej Bloom.


(c) Flama

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 28-12-2012 14:42
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 2x24- W niewoli u Darkara
użytkownik usunięty
Dodane dnia 10-07-2012 22:38
Ja to się na początku tej mrocznej Bloom przestraszyłam. Ona praktycznie nic nie mówiła, tylko się śmiała. Robaczek od Amenti superowy. Ta rozmowa Brandona i Sky'a śmieszna bardzo uśmiech.
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 28-12-2012 14:42
AutorRE: Odcinek 2x24- W niewoli u Darkara
~ariela_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-09-2012 17:06
Ta Amentia jest chora na głowę, Magicy przyszli do niej, by prosić ją o pomoc, a ona zamiast ich wysłuchać chciała się bić z Brandonem xD.
Fajna była transformacja Bloom w Dark Bloom.




(av) by Cz_Flora
Edytowane przez Cookie dnia 07-12-2012 23:01
26203950 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 2x24- W niewoli u Darkara
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-11-2012 08:40
Lockette jest taka kochana. Za wszelką cenę chce ratować Bloom. To słodkie.
Darkar, jaki dżentelmen. Kto by pomyślał :).
"Wybacz piesiu, spadam stąd!" i "Stary, kiedy ty myłeś zęby?" rządzą.
"Dysk mi właśnie upadł". Szkoda, że nie "wypadł", byłoby ciekawiej xD.
Amentia, jak szarżuje z tymi widłami. No, no.
Timmy ściągnął okulary. Nawet dobrze wygląda bez nich. Hehe, i ten buziak z Tecną :).
Mroczna Bloom mi się podoba. Ma ciekawe, kocie oczy i fioletowy cień na powiekach. Lubię także jej fryzurę w nieładzie oraz ciemny strój, który złowrogo się błyszczy.

Z tego miejsca, bardzo pragnę pochwalić twórców za serię drugą. Ostateczna walka trwa trzy odcinki, co moim zdaniem, jest czasem optymalnym na rozwiązanie takiej sprawy. Bez porównania lepsze posunięcie, niż "telenowela" z poprzedniego sezonu.



Edytowane przez Velivea dnia 19-11-2012 08:41
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 2x24 - W niewoli u Darkara
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2013 20:12
Mroczna Bloom jest taka ''sexi'', haha. Flora ma głupi Charmix. Wygląda tak, jakby miała stanik. Świetny odcinek, najlepszy w 2 sezonie.


(c) rossattiee

Edytowane przez Cattie dnia 04-07-2015 22:07
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 2x24 - W niewoli u Darkara
~Chloe
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2013 20:11
Kocham ten odcinek, a wszystko przez tą mroczną Bloom. Ona jest śliczna i ma o wiele lepszy wygląd od zwykłej, dobrej Bloom (w 1 i 2 serii, oczywiście :heheuśmiech. Szczególnie podobają mi się te sweet skrzydełka. Fajny odcinek :P.



"Kilka miesięcy wolności jest lepsze, niż całe życie w niewoli."

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 08-09-2013 15:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 2x24 - W niewoli u Darkara
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2013 15:20
Uwielbiam ten odcinek. Ta mroczna Bloom - ona wygląda cudownie. Po prostu ją kocham - ten jej strój i mroczne cechy. Ma o wiele lepszy wygląd od normalnej Bloomy. Bardzo fajny odcinek. Podobało mi się to, jak Darkar zmieniał Bloom w złą. Taki dreszczyk niegrzeczny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 2x24 - W niewoli u Darkara
~Bloom3212
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-09-2014 17:52
Odcinek świetny. Bloom to moja ulubiona Winx'ówna, ale mroczna część dodaje jej więcej powabu, tylko szkoda, że nic nie mówiła, tak jak w odcinku ''Szpiedzy Cienia''.
Dobrze, że ma włosy potargane, te oczy itp. W wersji Nicka wygląda jak normalna dziewczyna, która założyła czarny top i spódnicę kwaśny. Te oczy mrocznej Bloom strasznie mi się podobały.
Podsumowując - odcinek bardzo fajny.
Edytowane przez Lilla dnia 05-09-2014 18:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 2x24 - W niewoli u Darkara
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2015 12:51
+ Mroczny Avalon/Nie-Avalon jest straszny. Podoba mi się. :>
+ Przemiana Bloom w Mroczną Bloom - jestem jak najbardziej na tak!
+ "Była dziewczyna", to o Amentii tak? *^*
+ Faragonda to taki troll trochę...lubię ją.
+ Wizyta w Podziemnym Królestwie i zbieranie piórek.
+ No i Amentia~! Świetnie walczy, to trzeba przyznać.
+ Charmix Flory.
+ "Taka czarodziejka jak Ty nie musi. nam niczego udowadniać. Napijesz się herbatki?"
+ Timmy i Tecna.
+ Cały czas coś się dzieje w tym odcinku. Minusów nie widzę


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 2x24 - W niewoli u Darkara
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2016 00:14
Wróżki chcą lecieć na pomoc Bloom, każdy chce je powstrzymać żeby nie zostały zabite. Nawet rachunki Tecny i Digit nie pomagają, malutkie są ale kochające i odważne. Szpieg Darkara nęka przywiązaną do no właśnie (stołu?) bloom z blatem na buzi, i trafnie mówi że nie bała się go jak wyglądał jako profesor Avalon a gdy wygląda jak Demon boi się go panicznie. Darkar każe mu przestać ją dręczyć żeby zrobić "naturalną" małżonkę mrocznego cienia, brzmi to okrutnie. Gratuluje olbrzymiego błędu twórców nagle to nie pozostałe wróżki są problemem dla jaskiń tylko statek.... Haha ale jedno im sie udało Sky mówi o Amentii Brandon się boi Sky sie nabija a Faragonda wrabia ich obydwu.:hahahaha:
Następne co mnie fascynuje do dziś to Lord Templars o którym wspominają Brandon i Faragonda naprawdę żal że później o nim nic nie było coś czuje materiał na super mocną potęgę Magix.
Chłopaki i pióraniegrzeczny, Trix znowu robią demolkę. Sponsus i Amentia fajnie ich widzieć mimo brzydoty:D ale za to Amentia pomaga więc coś tam zadziałało a właściwie Layla, swoją drogą spryciula.
Flora przy ataku Trix naprawdę jest potężną czarodziejką, nie wygląda niby ale jednak.
Amentia pomaga robalem i super wyznanie Timmiego i Tecny.
Darkar przemienia Bloom do Dark Bloom zaczyna się wojna to widać aczkolwiek zastanawiam się czy czasami to nie Darkar powinien być w 3 sezonie zamiast Valtora w końcu to on jest Lordem.


Nigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanieuśmiech

Aktualizacja z 2019r :D mam nadzieję że teraz będę poprawiał innym humory uśmiech

http://hitetkit.blogspot.com/
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 2x24 - W niewoli u Darkara
~PaperCats
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2022 23:22
Nigdy nie lubiłam tej mrocznej Bloom. Chyba najbardziej w tym wszystkim brakuje mi osobowości; kiedy była mroczna po raz pierwszy usta jej się nie zamykały, mówiła naprawdę sporo i przede wszystkim była "niezależna" (pod kontrolą Darkara, tak, ale sama decydowała jak osiągnie nadany cel i nad kim się poznęca chociażby).


DeviantArt: pprcats

Twitter: @papercats__

Dawniej WatSon

Edytowane przez PaperCats dnia 07-09-2022 23:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 2x24 - W niewoli u Darkara
~Brandon568
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-05-2026 23:32
,,Taka piekna dziewczyna jak Ty nie musi nam niczego udowadniać. Napijesz się herbatki?"



Ja też uważam, że Lord Darkar jako potężniejszy wróg powinien się pojawic w trzeciej serii, a Valtor w drugiej.



Jeżeli chodzi o ,,telenowelę" z pierwszego sezonu, też nie byłem zachwycony.
Mogli dać wiecej osobnych przygód, a taka długa bitwa, w sumie wojna, pasowałaby na kolejne serie


Brandon568
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Fineasz0
10:41:05 12.06.2026
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Krzysia życzy florianek.
~Pieniazekk0
20:23:03 11.06.2026
Uważam to za fajny pomysł, lecz liczę się z tym, lub bardziej podejrzewam, że ograniczenia strony mogą na to nie pozwolić, oraz fakt, że byłaby to żmudna i czasochłonna robota
~Pieniazekk0
20:21:24 11.06.2026
O pamiętam, że jedną z rzeczy, którą napisałem w ankiecie była strefa gierek z winx uśmiech
~NettaArt0
12:47:14 11.06.2026
jakby kogoś naszła ochota na stare gierki internetowe z winx za czasów młodości, to na tej stronce można zagrać KLIK
~Fineasz0
17:52:08 10.06.2026
Mam jeszcze zdjęcie na którym jestem na lekcji bez butów
~Fineasz0
23:27:18 08.06.2026
W Finlandii chodzi się w skarpetkach po szkole i nikt z tego powodu nikogo nie wytyka palcami. A u nas w Polsce to i zdjęcie zrobią uczniowi który na lekcji nie ma butów
~Fineasz0
21:43:03 08.06.2026
Zanim umiescisz swój tekst w internecie dobrze jest abyś go opatentowała. Inaczej ktoś może przywłaszczyć go sobie i może być tak że nie dojdziesz swych praw
~Alyss0
21:00:14 08.06.2026
Spadam pisać - to niestety jedyna profesja, na której się znam, chociaż nie będę miała z tego dużo kasy.
~Alyss0
20:58:36 08.06.2026
Mojemu tacie powiedzieli to samo, ale jakoś żyje.
~Fineasz0
20:58:08 08.06.2026
Moje wyniki badań lekarskich wskazują że za jakiś czas trzeba się będzie wybrać na tamten świat
~Alyss0
20:57:18 08.06.2026
To nie wiem w jakiej formie jesteś, ale żyć trzeba, tylko tyle ci powiem.
~Alyss0
20:57:01 08.06.2026
Jakoś ci wszyscy z bliskiego wschodu, którzy mieszkają na osiedlu jakoś się utrzymują. Jak jadę na rolki na strefę ekonomiczną, to z tych zakładów wychodzi sam bliski wschód, parę Ukraińców i minimum polaków.
~Fineasz0
20:56:53 08.06.2026
Ja nie mogę wykonywać ciężkich prac fizycznych
~Alyss0
20:55:49 08.06.2026
Współczuję, moi jeszcze żyją i mają się dobrze, choć tata jest na lekach. Ale powiem, że gdyby miała wydarzyć się jakaś katastrofa, to spokojnie nie byłbyś w tym sam... Ale coś mi się wydaje, że znajdziesz pracę z swoim wykształceniem, tylko byłaby ciężka fizycznie.
~Fineasz0
20:54:07 08.06.2026
I tak w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształcenie m
~Fineasz0
20:51:05 08.06.2026
Dopóki żyli moi rodzice miałem za co żyć a teraz jest ciężko
~Fineasz0
20:50:36 08.06.2026
Ja nie mam szans aby trafić na studia bo rzuciłem szkołę przed maturą
~Alyss0
20:48:48 08.06.2026
A nawet, gdyby miałaby nas utrzymywać jedna osoba, to musiałaby być multimilionerem.
~Alyss0
20:47:56 08.06.2026
Chciałbyś. Ja po roku problemów psychicznych, dopiero wracam na nowy kierunek studiów i już nie wiem, co mam wybrać... Nie mówiąc już o pracy.
~Fineasz0
20:44:37 08.06.2026
Niech flama nas utrzymuje
~Fineasz0
20:44:28 08.06.2026
Ostatnio oglądałem oferty pracy i powiem tyle że nie chce mi się pracować.
~Alyss0
20:42:03 08.06.2026
Ale nie pytałam się o szczegóły, więc ci i tak nic ci nie odpowiem.
~Alyss0
20:41:31 08.06.2026
Chociaż jak sobie przypomnę, to na moim osiedlu mieszkał dzieciak, który skończył i był kolegom mojego brata, więc...
~Fineasz0
20:40:48 08.06.2026
Już nieraz chcieli mnie zamknąć za fałszywe alarmy
~Misiekoslavsky0
20:27:18 08.06.2026
Także no, groźny ze mnie dzik!;]]
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4