Winx 8 na TeleTOON+

❧ 24.05 g. 15:15 i 18:25 - 8x08
❧ 25.05 g. 10:15 i 17:30 - 8x09
❧ 26.05 g. 10:15 i 17:30 - 8x10
❧ 27.05 g. 10:15 i 17:30 - 8x11
❧ 28.05 g. 10:15 i 17:30 - 8x12
❧ 29.05 g. 10:15 i 17:30 - 8x13
❧ 30.05 g. 15:15 i 18:25 - 8x09
❧ 31.05 g. 15:15 i 18:25 - 8x10
Nowości
28.05.2020
❧ dodano kadry z odcinków 8x13 do 8x26
❧ dodano pełną wersję odcinka 8x07 po polsku

25.05.2020
❧ dodano sezon 3 od ZigZap w jakości z DVD

21.05.2020
❧ dodano komiks nr 187 - Noc czarodziejek

19.05.2020
❧ zalinkowano sezon 8 do forum i działu odcinki
❧ poprawiono playery do pierwszego i drugiego filmu
❧ dodano sezon 3 w dubbingu nickelodeon
❧ dodano sezon 5 z napisami,

31.03.2020
❧ dodano nowe PNG'sy,

07.03.2020
❧ dodano pełne wersje piosenek z 8 sezonu po angielsku,

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 1,308
Nieaktywowany Użytkownik: 10
 Najnowszy Użytkownik: ~Ksiondz
Dzisiejsi Solenizanci
Memorini
MrsOzz
Newty
Newty_Echelon

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!


snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

Encyklopedia/ Winx Club/ Bloom

obrazek
Księżniczka Bloom jest główną bohaterką oraz liderką Klubu Winx, jak i również Wróżką Strażniczką Domino oraz opiekunką Smoczego Płomienia. Jej postać w kreskówce poznajemy jako pierwszą. Na początku historii Bloom była niepewną dziewczyną nieznającą swojego prawdziwego pochodzenia, siły oraz mocy. Z czasem nauczyła się więcej o magii oraz samej sobie. Była coraz bardziej ciekawa swojej przeszłości i swoich biologicznych rodziców. Z natury ma tendencję do uciekania, kiedy sprawy przybierają zbyt niebezpieczny obrót lub gdy coś staje się dla niej zbyt skomplikowane. Jest również niecierpliwa, uparta i żywiołowa. Bloom bywała również impulsywna, co doprowadzało do bardzo nieprzyjemnych sytuacji dla niej i jej przyjaciółek. Jej największą siłą, jak i również słabością, była władza nad Smoczym Płomieniem. Bloom ma złote serce, bardzo dba o przyjaciół i rodzinę (tą adopcyjną jak i biologiczną). Ukazała się również jako bezinteresowna, opiekuńcza i zdolna do poświęceń dziewczyna.

obrazek
Mała Bloom w palącym się budynku
Bloom jest drugą córką króla Oritel'a i królowej Marion z Domino, młodszą siostrą Daphne oraz po jej śmierci, strażniczką Smoczego Płomienia.
obrazek
Trix odbierają Smoczy Płomień
Kiedy była małym dzieckiem, jej królestwo zostało zaatakowane przez Prastare Wiedźmy, Valtora oraz Mandragorę, którzy zmienili Domino w mroźną i opuszczoną planetę. Daphne, niezdolna do walki z wiedźmami, wysłała swoją siostrę na Ziemię, aby chronić ją jak i Smoczy Płomień. Została zamordowana przez wiedźmy, przez co Oritel i Marion myśleli, że obie ich córki nie żyją. Na Ziemi Bloom pojawiła się w budynku, który jej adopcyjny ojciec - Mike, będący strażakiem - starał się ugasić. Mike uratował Bloom i ostatecznie ją adoptował. Jej przybraną matką jest Vanessa, florystka. Bloom rosła nieświadoma swojego pochodzenia. W młodości dostała prezent: króliczka Kiko, a także poznała swoją rywalkę: snobistyczną i arogancką Mitzi. Spotykała się również z Andy'm, który gra na gitarze w swoim zespole. Później Bloom spotkała w parku Stellę walczącą z ogrem Knutem. W momencie, gdy Stella miała zostać pokonana, Bloom niespodziewanie użyła magicznego ataku, czym pomogła Stelli wygrać walkę. Ta, zaintrygowana mocami i zdolnościami Bloom, zachęciła ją do wstąpienia do Alfei - trzyletniej szkoły dla czarodziejek, do której sama uczęszczała, ale została wyrzucona. Ciekawa swoich magicznych zdolności oraz chętna poznania swoich korzeni Bloom decyduje się podjąć naukę w Alfei.

obrazek
Bloom po raz pierwszy używa mocy
Sezon 1: Podczas wakacji Bloom rozkoszowała się wolnym czasem w lokalnym parku w Gardenii, gdzie poznała Stellę, która zachęciła ją do wstąpienia do Alfei - szkoły dla czarodziejek. Bloom dostała się do niej dzięki podstępowi czarodziejki Słońca.
obrazek
Poznała tam Florę (z którą dzieliła pokój w kolejnych trzech sezonach oraz w sezonie piątym), Tecnę i Musę. Stella zaprosiła je na pizzę mówiąc, że to narodowe danie Callisto. Podczas zamawiania jedzenia, Bloom stara się użyć swojej komórki, jednak ta nie działa. Tecna śmieje się z "antycznej technologii". Bloom, urażona jej słowami, wyjaśnia, że jest to najlepszy dostępny na Ziemi model. Podczas przeprosin uświadamia sobie, że technologia Ziemi jest powolniejsza od tej w Magix. Tecna pożycza Bloom swoją kartę, co pozwala jej zadzwonić do mamy.
obrazek
Smoczy Płomień w starciu z Icy
Chwilę później, wciąż w Magix, Bloom śledzi Knuta, który pracuje dla trzech wiedźm znanych jako Trix. Wiedźmy atakują Bloom, a Stella, Flora, Musa i Tecna przybywają jej na ratunek. Tutaj również dowiadują się, że Bloom nie jest Varandą z Callisto. Po odparciu ataku, Klub Winx zwraca na siebie uwagę Faragondy, dyrektorki Alfei. Po ataku na Musę, dziewczyny dowiadują się, że ciągłe ataki Trix są spowodowane tym, że wiedźmy szukają mocy Smoczego Płomienia. Orientują się, że to Bloom jest jego posiadaczką, kiedy podczas walki ta uwalnia swoją moc. Niezapoznana z terminem Smoczego Płomienia, Bloom szukała odpowiedzi u pani dyrektor, która opowiedziała jej historię Domino. Sama Bloom w życiu by nie przypuszczała, że może posiadać takie moce oraz że może być księżniczką Domino. Pokrótce wiedźmy kradną jej moc, Bloom za wszelką cenę próbuje ją odzyskać podczas licznych podróży. Te podróże to wycieczka na Domino, gdzie Daphne daje Bloom koronę. Również ukazuje jej historię upadku Domino i jezioro Roccaluce, które duch Daphne zamieszkuje. Tam pokazuje Bloom, że Trix nie zabrały jej Smoczego Płomienia, a moc wciąż jest w niej. Nie jest w stanie jej wybudzić, ponieważ ma wątpliwości co do siebie. To wszystko daje Bloom odwagę i siłę, aby wrócić do Alfei. Bloom z powodzeniem pokonuje Icy ze swoją na nowo odkrytą mocą.

Winx Club: Odcinek specjalny: Jest to pierwszy odcinek z godzinnej serii promocyjnej opublikowanej przez Nickelodeon, podsumowujący dwa pierwsze sezony Klubu Winx. W pierwszym odcinku specjalnym, który podsumowuje pierwsze dziesięć epizodów, Bloom jest na wakacjach z dala od szkoły. Pewnego dnia idzie do parku i spotyka tam Stellę walczącą z ogrem o imieniu Knut wraz z jego pomocnikami. Stella zostaje prawie pokonana, ale nagle wyłania się Bloom i krzyczy: "Zostaw ją!". Knut wysyła swoje upiory po Bloom, ale ona krzyczy "Wracaj!" i uwalnia z siebie magiczne pole energetyczne, które odbija od niej drapieżne stwory. W czasie walki Knut zostaje pokonany przez Bloom i jej mistyczną moc.
obrazek
Uwolniła ona z siebie Smoczy Płomień, który pozwolił jej wygrać potyczkę. Po bitwie Stella mdleje, a Bloom wraz ze swoim domowym królikiem (Kiko), udaje się zanieść Stellę do swojego domu. Tam pojawia się Knut, małe upiory oraz troll. Dziewczyny walczą z nimi, ale tym razem nie mogą wygrać. Z pomocą przychodzą im Specjaliści. W tych okolicznościach Bloom po raz pierwszy spotyka Sky'a. Dziewczyna razem ze Stellą dołącza do Alfei, gdzie poznają jeszcze trzy dziewczyny - Florę, Tecnę i Musę. W piątkę zaczynają się przyjaźnić i Bloom udaje się stworzyć Klub Winx. Dziewczyny wybierają się do Magix, a Bloom odbywa nieprzyjemne spotkanie z Trix. W krótkim odstępie czasu, Griselda daje Bloom i reszcie Winx specjalne zadanie. Muszą one wysprzątać całą szkołę bez użycia czarów, a reszta uczennic idzie na wycieczkę. Do szkoły wkraczają Trix i sieją zamęt wyczarowując potwora. Pani Faragonda wraca, a następnie zatrzymuje Trix i potwora, upomina je i odsyła do Chmurnej Wieży. Dyrektor Faragonda oddaje Winx ich magię z powrotem. Wreszcie, kiedy Bloom odwiedza salę symulacji, Trix przybywają i starają się dowiedzieć, czy ma moc Płomienia Smoka. Wiedźmy próbują wrzucić Kiko do lawy. Dziewczyna pierwszy raz używa transformacji i pokonuje Trix.

obrazek
Mała Bloom w wersji Nickelodeon
Odcinek specjalny: Zemsta Trix: Jest to drugi odcinek z godzinnej serii opublikowany przez Nickelodeon, podsumowujący dwa pierwsze sezony Klubu Winx. Bloom śni o tajemniczej postaci o imieniu Daphne. Dziewczyna rozpoznaje ją na ornamencie w Magix. Stella proponuje poszukać informacji o niej w bibliotece. Bloom robi to i dowiaduje się, że nie jest wróżką, ale nimfą z Magix. Dziewczyny wyjeżdżają z Alfei na wiosenną przerwę. Bloom wraca do swojego domu, na Ziemię. Tam, podczas pobytu śni o swym ojcu, który uratował dziecko - przeżyło ono pożar. Następnego dnia rano, Mike mówi Bloom, że dziecko które widziała, to była ona. Wtedy zdaje sobie sprawę, że nie jest córką Mike'a i Vanessy. Po powrocie do Alfei, pani Faragonda postanawia pokazać Bloom pewne miejsce, nad jeziorem, gdzie mieszka Daphne. Podczas spotkania w Magix, Bloom mówi Sky'owi, że chce iść do biblioteki w Chmurnej Wieży, by się czegoś dowiedzieć. Sky zgadza się jej pomóc. W czasie zwiedzania biblioteki Chmurnej Wieży, Bloom odkrywa, że w rzeczywistości jest czarownicą. Stella, Flora, Tecna i Musa są zaniepokojone zniknięciem Bloom, która pierwszy raz nie wróciła na noc. Ta budzi się w lesie i spotyka Mirtę, jedną z wiedźm z Chmurnej Wieży.
obrazek
Mirta informuje Bloom, że Trix oszukały ją i tak naprawdę nadal jest czarodziejką. Reszta Winx postanawia poszukać przyjaciółki. Kiedy Trix znajdują Bloom, zaczynają atakować Mirtę. Dziewczyny z Winx pojawiły się zbyt późno, gdyż Bloom i Mirta zostały zamrożone czarami Icy. Stella, przy pomocy swojej słonecznej magii, uwalnia je. Po chwili Bloom przemienia się, ale Trix ją powalają na ziemię.
obrazek
Mirta jest zła i wyczarowuje ogromnego potwora, który niszczy pułapkę Stormy. Wywołuje to gniew w Icy, która ze złości przemienia Mirtę w dynię. Bloom spotyka się ze Sky'em i mówi mu, że to wszystko była sztuczka z Trix. Dziewczyna przybywa w Czerwonej Fontannie i znajduje Sky'a z inną dziewczyną, księżniczką Diaspro. Zmartwiona Bloom sądzi, że jest to kolejna sztuczka Trix. Bloom przemienia się we wróżkę i walczy z Diaspro. Dziewczyna wkrótce dowiaduje się, że nie był to podstęp Trix, a Diaspro jest narzeczoną Sky'a. Bloom czuje, że zrobiła z siebie kompletnego głupka, więc opuszcza Alfeę i wraca do domu, na Ziemię. Stormy odnajduje czarodziejkę, podąża za nią i widzi jej odejście. Trix chcą wykorzystać tę okazję, aby zaatakować ją w Gardenii. Gdy Bloom dociera do domu, widzi Trix, które zagrażają życiu Mike'a i Vanessy, Bloom walczy z nimi. Trix pokonują ją, a następnie mówią Bloom, że Daphne jest jej siostrą, a ona przyniosła ją na Ziemię, aby ją chronić. Trix wzywają Próżniowców aby ukraść Bloom moc Płomienia Smoka.

Odcinek specjalny: Bitwa o Magix: Po przejęciu mocy przez Trix, Bloom powraca do Alfei i oczekuje ostatecznej bitwy. Ona, wraz ze Stellą, Sky'em, Brandonem i Knutem, udaje się do Chmurnej Wieży, by zmierzyć się z Trix. Towarzyszy im Riven, który stał się teraz bezużyteczny dla Darcy. Po całej misji udaje się wszystkim uciec z Chmurnej Wieży. Bloom i Sky oddzielają się od grupy i udają się w zupełnie innym kierunku. Bloom odzyskuje swoje moce nad jeziorem Roccaluce, a następnie wraca do Alfei, by pomóc przyjaciołom. Dziewczyna mierzy się z Icy jeden-na-jednego, podczas gdy reszta Winx walczy Darcy i Stormy. Bloom udało się pokonać swoją rywalkę, a następnie przeżywa ze Sky'em swój pierwszy pocałunek. Na zakończenie, razem z przyjaciółkami, świętują pokonanie Trix.

obrazek
Sezon 2: Pojawia się nowe wróżka - Layla - księżniczka Andros. Winx znajdują dziewczynę leżącą na terenie Alfei. Jej wróżką Pixie jest Piff, która przybywa wraz z nią. Reszta z nich zamknięta jest w mrocznej twierdzy, schwytana przez Darkara. Layla, Bloom i Stella wyruszają na specjalną misję, by uratować wróżki. Winx towarzyszą również Brandon i Sky. Pixie zostają uratowane i wracają z dziewczynami do Alfei, gdzie każda z Winx związuje się każdą z nich. Bloom zaprzyjaźnia się z Lockette, wróżką portali. Ponadto, zjawia się nowy nauczyciel, profesor Avalon, który zwraca szczególne zainteresowanie Bloom. Tecna i jej wróżka Digit sądzą, że profesor Avalon jest Aniołem Zagłady. W Wiosce Wróżek Bloom otrzymuje nową transformację - Charmix, po tym, jak uratowała swoich przyjaciół, gdy wszyscy razem byli na wakacjach. Pod koniec drugiego sezonu okazało się, że profesor Avalon od samego początku służył Darkarowi. Razem przechwytują Bloom i rzucają zaklęcie, które zamienia czarodziejkę w jej mroczną wersję. Darkar i Mroczna Bloom używają Kodeksów aby otworzyć magiczny portal i przedostać się do wymiaru Realix. Sky mówi czarodziejce Smoczego Płomienia że ją kocha. To wszystko uzdrawia ją i cofa zły czar, a ona przemienia się w swoją normalną postać. Bloom wspólnie z resztą Winx walczy z Darkarem i pokonują go magią konwergencyjną Charmix'u.

Winx Club: Mroczny Feniks: Gdy Bloom, Stella i Layla wybrały się, by odnaleźć wróżki Pixie, zostały napadnięte przez Trix, których moce zostały wzmocnione poprzez Gloomix. Z odsieczą przyszedł Avalon, który pomógł im wygrać z czarownicami. Po tym wydarzeniu, wróżka Lockette związała się z Bloom, a Amore ze Stellą. Gdy Avalon został nauczycielem w Alfei, dał Bloom kilka wskazówek dotyczących jej rodziców. Kiedy Sky zobaczył ich razem, poczuł się zazdrosny o swoją dziewczynę. Jakiś czas potem profesor porywa Bloom. Okazuje się być Mrocznym Feniksem. Przemienia również Bloom w jej ciemny odpowiednik. Ta używa mrocznych zaklęć, aby otworzyć portal do wymiaru Realix. Sky postanowił podejść do niej i powiedzieć jej, że ją kocha. Ich wzajemna miłość przełamuje czary Mrocznego Feniksa.

obrazek
Sezon 3: Bloom spotyka Valtora, złego czarodzieja, który pomagał Prastarym Wiedźmom w destrukcji planety Domino i za to został uwięziony w wymiarze Omega. Był tam aż do dnia, w którym Trix go uwolniły. Czarodziejka Smoczego Płomienia zostaje zaproszona na planetę Heraklion z okazji obchodów Tysiąclecia Królestwa. Sky wyjawia jej, że podczas uroczystości chce oficjalnie ogłosić zamiar jej poślubienia. W czasie celebracji nadchodzi ten ważny moment dla czarodziejki Smoczego Płomienia, ale zanim się spostrzega, Diaspro pyta Sky'a, czy może wznieść z nią toast. Dziewczyna sprytnie mąci mu w umyśle podając napój z eliksirem miłości, który podarował jej Valtor. Złe czary sprawiają, że Sky wygłasza swoje oświadczenie o swojej jedynej miłości - księżniczce Diaspro. Bloom doznaje szoku i zaczyna płakać. Winx próbują wyjaśnić nieporozumienie i
obrazek
chcą porozmawiać ze Sky'em, ale ten oskarża je o bycie czarownicami i pełnienie służby Valtorowi. Sky rozkazuje strażom zaatakować czarodziejki, a Layla tworzy czarodziejską ścianę dzięki swojej magii Enchantix, dzięki której ratuje życie Bloom. Jakiś czas później Winx zakradają się do pałacu na Heraklionie. Tam Stella łamie zły urok przywracając Sky'a do normalnego stanu. By przełamać tak silną magię, dziewczyna używa czarów Magicznego Pyłu i niweluje moc eliksiru miłości. Para godzi się, gdy dziewczyna wraca z Pyros, gdzie zdobywała Enchantix.
obrazek
Dowiaduje się również, że Prastare Wiedźmy stworzyły Valtora z małego fragmentu Smoczego Płomienia. Później Tecna znika w portalu wymiaru Omega. Ślad po niej się urywa, a Bloom przeżywa porażkę w próbie zniszczenia Valtor'a i pomszczeniu swojej przyjaciółki. Zdecydowała, że potrzebuje stać się silniejsza i musi zdobyć moc Enchantix. Pani Faragonda wysyła Bloom na Pyros, gdzie miała spotkać się czarodziejką o imieniu Maia. Ta nauczyła ją, jak koncentrować całą swoją energię na jednym celu. Podczas starcia z Trix, Bloom stała się jednością ze swoją mocą i zdobyła w ten sposób nową transformację. Pod koniec sezonu Valtor atakuje Alfeę używając swoich najsilniejszych zaklęć. Na nieszczęście czarownika, dziewczyny posiadają już Wodne Gwiazdy ze Złotego Królestwa, którymi mogą go pokonać. Kiedy Bloom miała już zniszczyć Valtora, ten powiedział jej, że Oritel i Marion zostali uwięzieni w jego ciele. Później wychodzi na jaw, że to było oszustwo, ponieważ Bloom odwiedza w podziemiach Prastare Czarownice i dowiaduje się prawdy. Dwa odcinki potem czarodziejka przenosi się do innego wymiaru, gdzie stanęła do walki z Valtorem. Nareszcie gasi w nim moc Smoczego Płomienia.

Tajemnica Zaginionego Królestwa: Po pokonaniu Valtora Magiczny Wymiar jest już bezpieczny. Bloom i jej przyjaciele rozpoczynają poszukiwania rodziców czarodziejki, króla Oritela i królowej Marion, władców Domino. Dziewczyny poszukują Hagena, kowala, który wykuł miecz króla, ale po małej potyczce stwierdza, że nie jest w stanie pomóc czarodziejce w jakikolwiek sposób. Na Ziemi Bloom nawiedza duch jej starszej siostry, Daphne. Daje ona jej maskę po to, żeby mogła zobaczyć Domino, jak wyglądało zanim Valtor i Trzy Prastare Wiedźmy zniszczyli je. Dziewczyny wybierają się do wymiaru Obsydian. Bloom, po konfrontacji ze złą czarownicą o nazwie Mandragora, dowiaduje się, że jej matka została wchłonięta do magicznego miecza. Jednak tylko król może uwolnić miecz i przywrócić całą planetę do normy. Sky zaskakuje Bloom, mówiąc jej, że jest nowym królem Heraklionu, ponieważ jego ojciec abdykował z tronu. Tylko on jest w stanie uwolnić miecz Oritela, uratować królestwo oraz przywrócić Marion jej ludzką postać. Bloom również zdobywa pełen Enchantix. Na koniec Sky oświadcza się Bloom, a ona przyjmuję natychmiast oświadczyny.


obrazek
Sezon 4: Na początku serii Bloom powraca do szkoły jako nauczycielka. Poznając tajemnicę Alfei napotyka na obraz Czarowników z Czarnego Kręgu. Przez odsłonięcie portretu magia Łowców zdaje się powracać. Czarodziejka na początku jest mylnie uznana za cel polowań nowych wrogów. Bloom dołącza do swoich przyjaciół, aby odbyć podróż na Ziemię i ochronić ostatnią wróżkę - Roxy. Czarodziejka przez jakiś czas przebywa u swoich adopcyjnych rodziców - Mike'a i Vanessy. Vanessa pomaga rozkręcić wróżkom własny biznes - założenie sklepu Love&Pet, który jest także ich nowym domem. Kiedy Bloom odnajduje Roxy, ich kontakty są naprawdę dobre, gdyż obydwie wychowały się na Ziemi. Czarodziejka zdobywa właśnie dzięki niej Believix. Na Ziemi dziewczyna spotyka swojego byłego chłopaka - Andy'ego. Z jego powodu czasami musi liczyć się z negatywnym podejściem Sky'a. Czarodziejka zmienia się pod względem mentalnym. W poprzednim sezonie uparcie chciała powstrzymać Valtora, teraz natomiast pragnie, aby Łowców osądził niezawisły sąd. Przez cały czas próbuje uświadomić to Ziemskim Czarodziejkom. Broni także ludzi przed zemstą Nebuli i jej wojowniczek, a dzięki eterycznym czarodziejkom otrzymuje trzy dary przeznaczenia: Lovix, Sophix oraz Czarny Dar. W lodowym zamku Aurory walczy z Nebulą. Musi wygrać, jeśli chce ochronić osłabionych czarowników. Nie wiedziała jednak, że ci spiskują przeciwko wróżkom, a ich celem jest pozbycie się każdej z nich poprzez aktywację Kręgu podczas sądu, jednak ich plan się nie powiódł. Najwyższą cenę przypłacił za to Nabu. Bloom chce zatrzymać Laylę, której od tego momentu zależy tylko na zemście, przez co czarodziejka Morfix'u dołącza do Nebuli. Bloom i jej pozostałe przyjaciółki wyruszają w pogoń za czarodziejką, a w wymiarze Omega jednoczą siły i razem pokonują przebiegłych Łowców. W czasie podróży Winx stają się popularne na Ziemi. Dziewczyny wspólnie grają w muzycznym zespole. Sklep z pluszakami także odniósł spory sukces.

Magiczna Przygoda: Bloom spędza czas jako księżniczka Domino, ale nie przepada za swoimi obowiązkami i czuje się "uwięziona". Jej ojciec, Oritel, daje Bloom konia o imieniu Peg, a matka, Marion, daje jej strój jeździecki, aby mogła jeździć na Peg. Bloom jedzie na przejażdżkę na swoim koniu i spotyka się ze Sky'em. Sky prosi Bloom o rękę i dziewczyna jest zachwycona, od razu powiadamia o tym swoich rodziców. Reporter słyszy wiadomości o ślubie i przekazuje ją mediom. Reszta Klubu Winx słyszy w telewizji wiadomość i zastanawia się, dlaczego Bloom nie powiedziała im o swoich planach. Dwa dni później Sky mówi Bloom, że nie mogą wziąć ślubu, co zasmuca dziewczynę i złości jej ojca. Przyjaciółki przybywają na Domino by ją pocieszyć i pomóc jej wybrać księcia (spośród kandydatów wybranych przez Oritela). Sky pojawia się w przebraniu, a Bloom jest ciekawa, dlaczego zerwał zaręczyny. Sky próbuje wyjaśnić dziewczynie, że to wina wina królewskich konfliktów, które miały miejsce w przeszłości. Oritel dowiaduje się, że Sky wdarł się do zamku i zakazuje mu pokazywać się na Domino. Bloom jest bardzo zdenerwowana i razem z przyjaciółkami wraca do Gardenii, do jej rodziców zastępczych. Bloom i Klub Winx następnie tracą całą swoją magię, ponieważ Trix zniszczyły całą pozytywną energię. Później Bloom, z pomocą swoich przyjaciółek, decyduje się zmierzyć z Trix i odzyskać swoje moce. Przez błąd Icy dobra magia zostaje oddana czarodziejką. Winx zmierzają się z Trix razem, a następnie pokonują je magią konwergencyjną i mocą Smoczego Płomienia. Prastare wiedźmy zostają wygnane, a Magiczny Wymiar odzyskuje całą swoją magię.


obrazek
Sezon 5: Bloom wraz z przyjaciółkami pomaga w zatamowaniu wycieku ropy z jednej z platform wiertniczych. Po tym wydarzeniu podejmuje decyzję, aby zagrać koncert, a dochody przeznaczyć na oczyszczanie plaż. Podczas tego wydarzenia dochodzi do pierwszej walki z Tritannus'em i mutantami. Winx ponoszą porażkę. Tak rozpoczyna się przygoda Sirenix. Bloom w Alfei dowiaduje się, że ostatnią czarodziejką, która uzyskała tę moc, jest Daphne. Jej siostra ostrzega ją jednak, że nie powinna szukać księgi, gdyż ta moc została przeklęta przez Trzy Prastare Wiedźmy.
obrazek
Mimo to Daphne mówi gdzie szukać tajemniczej książki. W archiwum wybucha nowa walka z Trix, w wyniku której Sky traci pamięć. Krystal chce pomóc czarodziejce i nieświadomie sprowadza do Alfei Diaspro. Bloom czuje się obrażona i zazdrosna, więc zmienia plany i zaczyna ponownie szukać księgi. Dyrektor Faragonda wysyła Bloom i czarodziejki, aby odnalazły potężny kwiat o nazwie Lilo.
obrazek
Winx muszą go przesadzić, aby dalej mógł żyć. Niestety Trix dowiedziały się o planie i próbowały przeszkodzić czarodziejkom. Bloom jednak silnie stawiała opór. Dzięki temu razem z przyjaciółkami pokonała wiedźmy. Po tym wydarzeniu dochodzi do kolejnego wyzwania, które kończy się powodzeniem. Winx w końcu odnajdują Księgę Sirenix i rozpoczynają misję na rodzimych planetach. W odcinku "Połyskujące muszle" Bloom, Layla i Stella poznają pierwszą Selkie - Lemmy (wiąże się ona z Laylą).
obrazek
Dzięki niej odnajdują Połyskujące Muszle. Tam czarodziejka przechodzi próbę, którą staje się iluzją górującej Diaspro, a dzięki pomysłowości Layli, Bloom jest w stanie obudzić się z tego koszmaru. Następnie Bloom proponuje, aby dzięki magii Harmonix pomóc muszlom wreszcie rozbłysnąć. Wróżki otrzymują kolejną zagadkę, która przybliży je do Sirenix'u. Po powrocie do szkoły, Bloom spotyka się ze Sky'em, który mówi jej, że podczas rozmowy z Diaspro uświadomił sobie, że nie zależy mu na byłej dziewczynie, która potrafi go zanudzić. W chwilę później wraz z ukochanym, Tecną i Musą udaje się do Gardenii, gdzie jej przybrani rodzice widzą kolejne poczynania Trix.
obrazek
Tam Sky częściowo przypomina sobie swoją dziewczynę. Gdy dziewczęta wygrywają walkę, w tym samym czasie pozostała trójka Winx zdobywa pierwszy potrzebny klejnot. Trafia on do rąk każdej z sześciu bohaterek. Podczas podróży Layli, Musy i Stelli na Melodię, Bloom pozostaje w szkole, aby kierować przyjaciółki. W odcinku "Klejnot empatii" razem z Tecną i Laylą wyrusza na Zenith. Tam dziewczyna zauważa, że przez dziwne pnącza jej przyjaciółki nie są sobą. Dzięki pracy w grupie, czarodziejka zdobywa drugi klejnot - współczucia. W życiu Bloom dzieje się coraz więcej niewiarygodnych rzeczy. Często wróżka podczas snu widzi siostrę błagającą ją o pomoc. Zbliża się konkurs wiatrolotów. Podczas niego Trix zmieniają motocykle w polujące na nią lwy. Bloom, wraz z Sky'em, rozwiązują problem i udają się na przejażdżkę nad jezioro. Tam ponownie atakują Trix. Bloom chce odpłacić się Sky'owi za uratowanie życia i zasłania sobą ukochanego.
obrazek
Gdyby nie powrót Winx, historia mogłaby skończyć się tragicznie. W końcu przychodzi czas święta na Domino. Tam Bloom poznaje swoją Selkie - Serenę. Dzięki odwadze zdobywa trzeci i ostatni klejnot - klejnot odwagi. Flora odnajduje wisiorek, dzięki czemu Sky odzyskuje pamięć. Bloom dowiaduje się, że Tritannus porwał Daphne i w tym celu zaatakował, za pośrednictwem Trix, jej rodziców. W odcinku "Sirenix", Bloom i Winx zdobywają Sirenix. Wraz z Selkie zaczyna się pogoń za Tritannus'em, który chce zniszczyć Trzy Filary. Daphne cały czas ostrzega siostrę przed niebezpieczeństwami. Czarodziejki, pomimo tego, iż nie zdążyły obronić Filarów Światła i Równowagi, niszczą pieczęć z Filaru Kontroli. Dzięki temu Tritannus nie może aktywować Tronu Cesarza. Wszystkie narody chcą wspólnie pokonać Tritannus'a.
obrazek
Niestety żadne z królestw nie chce utworzyć sojuszu. Diaspro chce wykorzystać swoją nową pozycję na Heraklion'ie, aby odebrać Bloom Sky'a. Niestety wkrótce jej intryga upada. Dzięki temu Sky przeprasza Bloom i przekonuje ojca do podjęcia decyzji w sprawie planetarnego sojuszu. Czarodziejka dowiaduje się także od siostry o Politei. Była ona dawną przyjaciółką Daphne, która przez mroczne moce Sirenix'u stała się wężowym smokiem. Czarodziejka uniemożliwia odebranie mocy Icy, ale niestety na potędze Politei kładą swoje ręce Stormy i Darcy, które odłączyły się od Icy i Tritannus'a. W końcowym odcinku Bloom wyrusza wraz z Sereną i Nereusem, kuzynem Layli, w pogoń za trytonem, który dzięki mocom Sirenix uzyskuje moc Tronu Cesarza. Walka wydaje się bezsensowna, ale czarodziejka zauważa, że mutant czerpie siły z trójzębu. Za pomocą specjalnego zaklęcia Bloom niszczy trójząb, a Tritannus zostaje wygnany. W taki sposób Bloom wypełnia swoje przeznaczenie w tej misji. Strażniczka Sirenix daje jej możliwość skorzystania z życzenia. Dziewczyna prosi o to, aby Sirenix przestał być przeklęty, a Daphne odzyskuje swoje ludzkie ciało. Życzenie się spełnia. Bloom swój udział w serii kończy koncertem.

Magiczne moce i zdolności: Moce Bloom, oparte są na magii ognia, który może objawiać się w postaci smoków, kul ognia i wybuchów o różnym natężeniu. Zazwyczaj zadają duże obrażenia, ale czasem mogą służyć jako magiczna ochrona. Posiada również empatyczne zdolności rozpoznawania ludzkiej natury. Intensywność i siła jej magii jest wprost proporcjonalna do jej stanu emocjonalnego. Jest ona uważana za jedną z najsilniejszych i najbardziej wpływowych czarodziejek na świecie, ponieważ wszystkie jej magiczne moce i zdolności pochodzą od Wielkiego Smoka. Bloom, jako czarodziejka z mocą Smoczego Płomienia, może spontanicznie generować, symulować i manipulować ogniem oraz ciepłem. Podczas, gdy ona głównie używa swoich mocy, by bombardować swoich przeciwników kulami ognia i ognistymi pociskami, w różnym natężeniu i wielkości. Wkrótce uczy się rozpalać duże pożary i kontrolować niebezpieczne płomienie poprzez myśli i silną wolę. Inne pokrewne umiejętności to: wybuchy energii cieplne; walka za pomocą ognia; wytwarzanie tarcz i pól siłowych; sprawianie, że obiekty stają się miękkie i topią się; strzelanie ognistymi promieniami energii i korzystanie z ognia by latać. Bloom zna również kilka podstawowych czarów, uroków i zaklęć, z których wszystkie wróżki mogą korzystać, np.: telekinezy, czyli przesuwania przedmiotów siłą woli; zmiany kształtu i wyglądu; transmutacji przedmiotów z jednego na drugi; przenoszenia drobnych rzeczy.

obrazek
Bloom w transformacji (wersja
4Kids oraz Nickelodeon)

Jej transformacja Winx składa się z dwuczęściowego, świecącego brokatem stroju w kolorze niebieskim. Jest to spódniczka, buty na obcasie, a także nieco jaśniejsze rękawiczki do łokci oraz top bez rękawów ze złotym klejnotem na piersi. Na głowie widzimy złotą koronę. Skrzydła czarodziejki są jasne, lekko białe, przechodzące w barwę seledynu i niebieskiej barwy przy końcówkach.

Charmix Bloom stanowi srebrna broszka w kształcie serca i złotym wypełnieniem w środku. Na boku talii ma zawieszoną różową, futrzaną i puchatą torebkę. Ma ona kształt również serca. Bloom była pierwszą z Winx, która zdobyła tą transformację. Stało się to podczas wycieczki w Krainie Dzikich Gór, gdy zachęciła przyjaciół do współpracy.

Enchantix Bloom to transformacja, która przysporzyła jej najwięcej problemu z uzyskaniem. Pojemnik na Magiczny Py ma kształt serca, które otacza małą buteleczkę z perłowo-białymi serduszkami. Całość jest zawieszona na łańcuszku i opada na strój czarodziejki pod piersiami. Cały strój składa się z sukienki, która stopniowo rozchodzi się na różne partie o różnych odcieniach niebieskiej barwy. Na szyi Bloom ma różową kokardę, od której rozchodzą się pasy w kierunku sukienki. Skrzydła mają teraz większy rozmiar. Bazują na odcieniach światła z fragmentami różu, żółtej i niebieskiej barwy. Na ramówkach skrzydeł widzimy kamienie szlachetne. Podobne zwisają także na krańcach skrzydeł. Włosy są spięte na bok i mają o wiele większa długość. Czarodziejka nie posiada tiary, ale po bokach głowy możemy zobaczyć spinki w kształcie potrójnych serc. Czarodziejka ma także różowy cień do powiek i rękawiczki sięgające swoją długością ramion (za łokieć). Czarodziejka na nogach ma niebieskie sandałki bez podeszwy. W okolicy palców widzimy trzy serduszka. W uszach Bloom spoczywają kolczyki.


Enchantix w wersji 2D, 3D oraz Magiczny Pył

obrazek
Believix 2D
W Believix'ie Bloom ma spięte włosy (spinka w kształcie niebieskiego serca), które sięgają kolan. Tworzą opływowy, aczkolwiek luźny, kształt. Bloom ma różowy cień do powiek oraz dolną, bufiastą część bluzki. Od poziomu ramion top staje się bardziej przezroczysty i przybiera różowo-białą barwę. Na bluzce widzimy niebieską, świecącą kamizelkę z małym granatowym serduszkiem pod piersiami. Ma fałdowaną, wielowarstwową spódnicę o niebieskiej barwie.
obrazek
Believix w wersji 3D
Z boku widzimy małe różowe ozdoby. Dopełnieniem krótkiej spódniczki jest ciemnoróżowy stylizowany pasek. Pod niebieską częścią spódnicy znajduje się jasnoróżowa tiulowa warstwa. Na rękach Bloom widzimy jasne, niebieskie rękawiczki bez palców. Czarodziejka nosi niebieskie buty na obcasie z jasnymi podeszwami. Do tego zakłada różowe podkolanówki zwieńczone ciemnoróżowym paskiem. Skrzydła Bloom są większe niż w Enchantix'ie i przybierają formę złożonych serc. Mają niebieskie obwódki. Wewnętrzne tło jest także w podobnej barwie. Skrzydła są ozdobione wieloma klejnotami oraz wywijasami. W drugiej wersji możemy zobaczyć sercowaty kształt.

obrazek
Sophix oraz Lovix

Sophix składa się z jasnego golfu w kolorze niebieskim. Rękawy mają barwę fioletu i zieleni. Komplet stanowi niebyt długa, niebieska spódniczka z fioletowymi klejnotami. Na nogach wróżka ma sandały w rzemykowym kształcie i lekko zielonej barwie. Skrzydła mają taki sam kształt, jak przy transformacji Believix, jednak zamiast niebieskiego wnętrza, tło jest lekko zielone.Lovix składa się z jednoczęściowej sukienki w kolorze niebieskim z długimi rękawami. Do tego dobrano jasnoróżowe futerko, które widzimy dookoła nadgarstków, ramion, nóg i talii. Skrzydła Bloom mają fioletowe obwódki, a wewnątrz różową barwę. Czarodziejka ma na sobie niebieskie buty na obcasie z jasnymi podeszwami.Harmonix Bloom składa się z sukienki w kolorze niebieskim z różowymi zdobieniami na piersi. Dolna część spódniczki jest złożona jakby z liści, a przy końcu możemy zobaczyć długi welon. Włosy czarodziejki są spięte tak, aby wyeksponować lewą część grzywki. Na głowie możemy także dostrzec niebieską tiarę w kształcie muszli. Buty wróżki są złożone z różowych i niebieskich wstęg, które oplatają nogi aż do kolan. Skrzydła Bloom składają się z kształtów zbliżonych do serc.

Transformacja Sirenix w przypadku Bloom składa się z niebieskiej bluzki układanej na lewe ramię. Ma ona dodatkowe, półprzezroczyste, różowe elementy z prawej strony. Bluzka przechodzi łagodnie w spódniczkę złożonej z niebieskich odcieni. Przypomina fale i pianę morską. Z jednej strony jest lekko przeciągnięta w dół. Do tego wróżka ma na sobie legginsy w barwie niebieskiej. Na nich widnieją ornamenty tworzące spójną pajęczynę w barwie granatowej. Legginsy przechodzą stopniowe w różowe buty z przednim podwyższeniem. Na prawej ręce widzimy niebiesko-granatowe wstęgi zwieńczone różowym kwiatem. Włosy czarodziejki są wysoko spięte w kitkę za pomocą frotki przypominającej wodorosty. Włosy mają zmienioną barwę. Na powierzchni zdobią je różowe pasemka, natomiast pod wodą zmieniają barwę na jasny pomarańcz z seledynowymi pasemkami lub całkowicie stają się seledynowe, wtedy dodatkową barwą jest także róż. Skrzydła Bloom są symetryczne do siebie. Mają niebieską barwę na obwódkach i lekko różową z dodatkami żółtych wewnątrz.

W Bloomix'ie Bloom ma na sobie sukienkę w trzech odcieniach niebieskiego, która przypomina zbroję, z tyłu zapięta jest jasnoniebieska pelerynka. Całość złożona jest z nałożonych na siebie (prawdopodobnie) łusek smoka, które kontury wykończone są złotem, a pod biustem znajduje się mały, różowy kamyk. Talię oplata również złoty łańcuszek. Strój połączony jest z rękawami, których materiał zaczepiony jest o delikatną obręcz na szyi czarodziejki. Rękawy natomiast przy ramionach wykonane są z łusek, ale spod nich wychodzi materiał, na którym zawieszony jest tiul i oplata on ręce Bloom. Na obydwóch nadgarstkach znajdują się złote bransolety. Strój w Bloomix'ie połączony jest z rajstopami, które są w odcieniu ciemnego niebieskiego. Na udach przyczepione są na przemian, jasne i ciemne łuski. Przechodzą one na tył łydek i tam się kończą. Buty połączone są z rajstopami, a na obcasie znajduje się ozdoba w postaci dwóch, wychodzących i lekko zaciętych łusek. Przy czole, Bloom ma zaplecione dwa warkoczyki (po jednym na jeden bok głowy), które przechodzą na tył i zapięte są w kok. Spod warkocza po prawej stronie wychodzi kosmyk włosów. Na czole czarodziejka nosi niebieski diadem z pomarańczowym płomieniem smoka. Skrzydła czarodziejki są wielokolorowe. U góry mają trzy, a na dole dwa odłamy, z których wychodzą cieńsze fragmenty skrzydeł. Ogółem sprawiają wrażenie płonących i odnoszą się do mocy czarodziejki.

W Mythixie Bloom na sobie niebieską sukienkę, podzieloną na kilka części przez różowe kwiatki. Przy biuście wykończona jest płatkami kwiatów, natomiast u dołu czymś co prawdopodobnie jest różowymi kwiatami. Na rękach Bloom ma niebieskie rękawiczki bez dłoni, również zakończone z obu stron płatkami kwiatów. Buty czarodziejki są niebieskie na różowej platformie, której obcas składa się z kilku rozkloszonych fragmentów. Buty wiązane są granatową sznurówką przyozdobioną różowymi serduszkami. Przy kostkach wpięte są płatki kwiatów. Włosy czarodziejki są rozpuszczone, lecz kilka kosmyków wypada zza ucha. Grzywka czarodziejki jest postrzępiona i ułożona w artystycznym nieładzie. We włosy wpięty jest również kwiat, którego płatki prawdopodobnie zdobią cały strój. Skrzydła Bloom są mocno postrzępione, w niektórych miejscach nawet dziurawe. Składają się z trzech nachodzących na siebie rosnącą warstw. Mają one kolory (od najmniejszych): zielono modry, odcień błękitu oraz płomienna czerwień.

W 2013 roku na portalu WinxClubRus ukazało się krótkie wideo przedstawiające Bloom w swojej pierwotnej wersji Mythixu. Jak możemy dostrzec w pierwszej wersji transformacji, czarodziejka miała spokojniejszy wyraz twarzy, chociaż makijaż pozostał ten sam co w serialowej wersji. Włosy również przeszły całkowitą zmianę, grzywka była ułożona na lewą stronę (przypominającą fryzurę dzienną z sezonu 7), a reszta włosów spięta się w długi koński ogon. Strój, ani skrzydła nie uległy żadnej zmianie.

W Butterflixie Bloom posiada warkocz, związany spinkami z fioletowymi motylami, a jej sukienka ma kolory od niebieskiego aż po fiolet, a także skrzydła przypominające tkaninę; całość do złudzenia wygląda jak motyl. Między nadgarstkiem a łokciem rudowłosej znajduje się długa bransoletka. Sandałki czarodziejki są bardzo podobne do tasiemek, posiadanych przez nią w Enchantixie, lecz w tym wypadku znajdują się one na tzw. szpilce. Skrzydła Bloom mają średnią wielkość i fioletowy kolor z dodatkiem różowego blasku. Jeśli chodzi o makijaż, to jej cienie do powiek są jasnoróżowe, a dolne rzęsy pociągnięte ma niebieskim tuszem.

W Tynixie jej strój składa się z różowego, półprzezroczystego body oraz sukienki, przypominającej tę z Sirenixu (bez wcięć), z przyczepionymi do niej jasnoniebieskimi i różowymi kryształami. Nosi niebieskozieloną spinkę z kamieni szlachetnych, która przytrzymuje podział grzywki czarodziejki. Włosy dziewczyny stają się ciemniejsze, dodatkowo pojawiają się w nich jasnoróżowe pasemka. Są też związane w kok, od którego odchodzą dwa kucyki. Na końcówkach Bloom posiada blond ombré. Wróżka ma na prawej ręce bransoletkę Tynixu. Nosi też krystaliczne, jasnoniebieskie podwyższenia, przypominające sandały na obcasach, które są ozdobione niebieskozielonymi odłamkami kamieni szlachetnych. Jej skrzydła mają różowe krańce, są też zbudowane w dużej mierze z kryształów. Ich kolory wahają się głównie w przedziale od niebieskiego, fioletowego, aż po niebieskozielony. Na końcach mają również ozdoby wykonane z klejnotów.


Strój codzienny w sezonie 1
Strojem Bloom na codzień jest niebieska koszulka, z żółtymi, krótkimi rękawami, odsłaniająca brzuch, oraz jasnoniebieskie spodnie "dzwony" z gwiazdami do kolan oraz rozcięciem na łydkach. Na nogach czarodziejka ma żółte platformy. Włosy Bloom są rozczesane.

Strój balowy
♣ Odcinek 1x03 (odc. 3 "Szkoła czarodziejek Alfea")
Bloom ma na sobie przerobioną przez siebie jasnoniebieską spódnice, która w pasie obwiązaną jest trzema, ciemnoniebieskimi wstążkami związanymi na lewej stronie biodra. Górą jest top, który trzyma się na ciemnoniebieskich ramiączkach. Na szyi znajduję się tego samego koloru co ramiączka wstążki "obroża". Na rękach natomiast są rękawiczki bez palców, sięgające ramion i są one obwiązane wstążkami. Na nogach Bloom ma obcasy w ciemnoniebieskim kolorze, a włosy są rozpuszczone.


Strój podczas sprzątania Alfei
♣ Odcinek 1x07 (odc. 7 "Przyjaciół poznaje się w biedzie")
Czarodziejka mana sobie niebieską, plisowaną spódniczkę spięta brązowym paskiem. T-shirt jest biały z niebieskim kołnierzem i rękawami. Na nogach Bloom ma białe baleriny z nałożonymi na nie getrami. Włosy dziewczyny są rozpuszczone.Strój zimowy
♣ Odcinek 1x20 (odc. 20 "Wyprawa na Domino")
♣ Odcinek 1x21 (odc. 21 "Korona marzeń")
Bloom ma na sobie ciemny kombinezon i czarne buty do kolan. Koniec kurtki, rękawy i kaptur otoczone są białym futerkiem.na oczach dziewczyna ma pomarańczowe okulary.


Piżama
♣ Odcinek 1x08 (odc. 8 "Rozłąka przyjaciół"),
♣ Odcinek 1x09 (odc. 9 "Zdrada"),
♣ Odcinek 1x13 (odc. 13 "Dawna tajemnica"),
♣ Odcinek 1x14 (odc.14 "Tajemnica Bloom"),
♣ Odcinek 1x15 (odc. 15 "Honor nade wszystko"),
♣ Odcinek 1x16 (odc. 16 "Czarne sny")
Strojem do spania są dresowe spodnie oraz w tym samym kolorze bluza ze złotymi skrzydłami. Na nogach ma żółte klapki

Strój na bagna
♣ Odcinek 1x04 (odc. 4 "Czarne bagna")
Bloom ma na sobie kombinezon z krótkim rękawem i krótkim spodenkami. W pasie spięty jest paskiem. Na piersi znajdują się dwie kieszenie. Pod spodem Bloom ma niebieską koszulkę,a na nogach trapery.


Strój motocyklisty
♣ Odcinek 1x23 (odc. 23 "Starcie na szczycie")
♣ Odcinek 1x24 (odc. 24 "Oblężenie")
w trakcie


Codzienny strój z serii 2
Bloom ma na sobie jeansową plisowaną spódniczkę oraz sweterek w białoniebieskie paski z różowymi sercami. Na nogach ma w tym samym wzorze (tylko bez serc) zakolanówki oraz buty na obcasie sięgające połowy łydek. Na jednej ręce ma różową frotkę nad łokciem. Włosy ma rozpuszczone. W jednym odcinku miała identyczny strój, tylko wszystkie różowe akcenty zostały zastąpione żółtymi, a włosy miała spięte niebieską opaską z żółtym sercem. W specialu miała ten sam strój tylko sweterek był ciemnoniebieski z blado różowymi sercami, spódniczka była różowa, frotka była żółta, a na nogach zamiast obcasów miała różowe półbuty z żółtą platformą.


Piżama
Piżama Bloom była w odcieniach błękitu. Miała na sobie shorty z żółtym paskiem, oraz koszulkę zawiązana na szyi, z ciasną na biuście, pod którym była związana wstążką i rozchodziła się luźno. Na nogach miała klapki z pierwszego sezonu.


Sukienka
♣ Odcinek 2x26 (odc. 52 "Powstanie Feniksa")
♣ Odcinek Specjalny nr 4 (odc. "Cień feniksa")
Bloom miała podczas jednej z imprez w Alfeii sukienkę koloru zielono modrego, z rozcięciem w talii. Całość zawieszona była na prawym ramieniu. Na nogach miała buty z odsłoniętymi palcami. W specialu rozcięcie było otoczone różową "plamą". Włosy czarodziejki pozostały rozpuszczone.


Strój w Dolinie Dzikich Gór
♣ Odcinek 2x21 (odc. 47 "Potęga Magix")
♣ Odcinek 2x22 (odc. 48 "W krainie Dzikich Gór")
Bloom miała na sobie jeansową spódniczkę spięta różowym paskiem w zielone serduszka. Top zakrywał tylko biust i był taki sam jak pasek. Spod topu wychodziły ramiączka kostiumu. Na prawej ręce, nad łokciem Bloom miała bransoletki,na nogach różowe klapki, a na głowie jasnoniebieską chustkę.


Strój w królestwie Darkar'a
♣ Odcinek 2x03 (odc. 29 "Misja ratunkowa"
♣ Odcinek 2x04 (odc. 30 "Księżniczka Amentia")
♣ Odcinek 2x05 (odc. 31 "Magiczne połączenie")
♣ Odcinek 2x06 (odc. 32 "Uciekający pan młody")
♣ Odcinek Specjalny nr 4 (odc. "Cień feniksa")
Bloom ma na sobie identyczny strój jak na bagnach z tą różnicą, że brzuch ma odsłonięty. W specialu natomiast koszula jest dłuższa i związana, a pod nią dziewczyna ma jasnoniebieską bluzkę. Spod traperów wychodzą jasnoniebieskie podkolanówki.


Drugi strój codzienny
♣ Odcinek 2x07 (odc. 33 "Tajemniczy głaz")
♣ Odcinek 2x08 (odc. 34 "Nieproszony gość")
♣ Odcinek 3x05 (odc. 57 "Morze strachu")
Bloom ma na sobie plisowaną, jeansową spódniczkę, oraz top z długimi, białymi rękawami. Na klatce piersiowej jest on koloru niebieskiego z różowym sercem. Buty czarodziejka ma te same co w pierwszym stroju codziennym, jedynie za kolanówki są jasnoniebieskie.

Sezon 2: Dark Bloom ma te same moce, co Bloom - czyli bazowane na ogniu, który może np. pojawiać się jako smok, ognista kula czy wybuchy w różnym natężeniu. Rzadko służą one do obrony. Intensywność i siła jej magii jest proporcjonalna do jej stanu emocjonalnego. Może także używać zaklęć lewitacji (np. podniesienie Timmy'ego do góry nogami), a także może używać niektórych zaklęć z czarnej magii Darkara. Ma lepszy refleks niż jej pierwotna forma, przez co potrafiła unikać ataków swoich przyjaciół.
Sezon 3: Strój baletowy
♣ Odcinek 3x19 (odc. 71 "W ostatniej chwili")
Bloom ma na sobie niebieską spódnice do kolan pofalowaną u dołu, spięta paskiem i wstążką na biodrze. Top koloru niebieskiego odsłania brzuch i trzyma się na ramionach, a jego kontury na dekolcie są ciemno granatowe. Pod topem znajduje się drugi, limonowy top, który trzyma się na lewym ramieniu. Na rękach czarodziejka ma limonową rękawiczkę bez nadgarstków, a pod spódnicą tego samego koloru legginsy. Włosy spięte są w koka, a na głowie różową opaskę.

Strój balowy
♣ Odcinek 3x02 (odc. 54 "Znak Valtora")
♣ Odcinek 3x08 (odc. 60 "Nieczysta gra")
Bloom ma na sobie długą, błękitną suknię przyozdobioną różowymi kwiatkami. Pod błękitnym materiałem,na samym środku sukni, spod biustu wychodzi również liliowy materiał w błękitne kropki. Sukienka spięta jest w tym miejscu różową wstęga, która elegancko prezentuje się z tyłu. Na błękitny materiale, w dolnej części stroju nałożony jest, w odcieniu delikatnego niebieskiego, błękitny tiul. Sukienka trzyma się na bokach ramion, a na rękach czarodziejka ma błękitne rękawiczki, spięte przy nadgarstkach wstążkami koloru różowego. Włosy dziewczyny spięte są różowymi kwiatkami w wysokiego koka i skręconymi lokami spływają na plecy. Na głowie czarodziejka ma również niebieską opaskę.


Piżama
♣ Odcinek 3x17 (odc. 69 "Jaskinia Węża")
♣ Odcinek 3x24 (odc. 76 "Objawienie wiedźm")
Na piżamę Bloom składają się: Kremowe spodenki do połowy uda przyozdobione u dołu falbankami, a pośrodku pasa różową kokardą; top, również u dołu zdobiony dwoma warstwami falbanek, który trzyma się na różowych ramiączkach przyozdobionych zielonymi serduszkami. Na nogach czarodziejka ma getry w dwóch odcieniach różu, oraz u góry w kolorze zieleni,a klapki zostały zastąpione błękitnymi szpilkami. Włosy spięte są w dwa warkocze i przyozdobione są różową opaską.


Strój deszczowy
♣ Odcinek 3x18 (odc. 70 "Szkatułka Valtora")
Bloom ma na sobie różowy płaszczyk z jasnoróżowymi rękawami, przyozdobionymi w różowe serca, oraz różowe shorty. Na szyi ma zawiązaną zieloną chustkę, a na rękach w tym samym kolorze rękawiczki. Na nogach dziewczyny znajdują się zielono modre kalosze na obcasie, przyozdobione u góry zielonymi kokardkami, oraz za kolanówki w taki sam wzór jak rękawy płaszczyka. Na głowie czarodziejki widzimy zielono modry beret.


Disco
♣ Odcinek 3x23 (odc. 75 "Pojedynek czarodziejów")
w budowie


Strój motorowy
♣ Odcinek 3x19 (odc. 71 "W ostatniej chwili")
w budowie


Misja Omega
♣ Odcinek 3x17 (odc. 69 "Jaskinia Węża")
Bloom ma na sobie czarną bluzkę, która ma duży czerwone wzory wzdłuż kołnierza i na dole. Ma także żółte okulary i czarne rajstopy, a także nosi rękawiczki. Włosy czarodziejki są jej normalną fryzurą.


Sezon 4: Codzienny
Bloom nosi różową koszulkę z krótkim rękawem. Koszulka jest w białe kropki, a dekolt wykończony jest na żółto. Między piersiami znajduje się serce w lawendowym kolorze. Bloom ma na sobie także niebieską spódnice "bombkę" z żółtym pasem, przyozdobionym różową kokardą w kropki. Jej buty są na obcasie obwiązane niebieskim materiałem przy kostce. Buty są koloru różowego z żółtą klamrą.


Randka
Sukienka Bloom jest w kolorze zielono-modrym w białe kropki i jest typu minidress. W pasie znajduje się gorset związany różową wstążką. Jej buty są błękitne o sięgają kolan oraz są związane paskiem kolrou żółtego przy kostkach. Włosy Bloom są zaczesane do tyłu, podobny do fryzury Enchantix, z żółtym klipsem w kształcie serca.
Odkrywca (Wyprawa do Królestwa Diany)
Bloom nosi żółty kombinezon z jasnoniebieskimi kiszeniami. Ma niebieskie skarpetki z czerwonym. Nosi niebieski kapelusz z czerwonym paskiem w poprzek. Jej włosy związane są z tyłu w dwa warkocze.
Ćwiczenie
Strój Bloom do ćwiczeń składa się z błękitnej koszulki z krótkim rękawem oraz top blado różowy z żółtym wykończeniem. Spódnica jest błękitna z jasnoniebieskim żabotem pod spodem, i niebieskim i różowym pasem. Buty są żółte i różowe w paski. Bloom nosi różowe i niebieskie paski na nogi.
Love&Pet
Strój składa się z niebieskiego sweterku i szortów z różowymi rękawami oraz żółtego topu. Jej buty są żółto-różowymi trampkami, a na nie nałożone są niebieskie getry.
Podróż na Ziemię
Bloom ma na sobie niebieski top, a na niego nałożoną różową tunikę spiętą różową wstążką. Nosi także niebieskie rajstopy w tęcze i chmury oraz czerwone botki.
Strój kowbojski
Strój kowbojski jest pomarańczowy, niebieski i różowy. Top jest żółty i jest związany pod biustem. Ma na sobie także niebieskie dżinsy z brązowym pasem. Jej buty są różowe i brązowe, sięgają połowy ud i spięte są przy kieszeniach. Bloom ma różową opaskę na prawym ramieniu i dwie różowe i pomarańczowe bransoletki. Włosy spięte są w dwa warkocze.
Frutti Music Bar
Strój Bloom Frutti Music Bar składa się z żółtego topu na ramiączkach wychodzących spod bluzki. Spódnica jest biała z różowym wykończeniem i zieloną kokardą. Na stopach ma żółte japonki.


Malarstwo
Strój do malowania składa się z szarego kombinezonu z czerwoną wstążką z przodu, pod którym znajduje się zielony długi i bufiasty rękaw.


Pidżama
Piżama Bloom to różowa koszulka pod żółtym topem. Ma na sobie także niebieski przycięte legginsy do kolan z pomarańczowym paskiem.


Winx Club na Koncercie
Strój Bloom jest ciemnoniebieski. Spódnica jest w szkocką kratę (niebieska) z łańcuchem po prawej stronie. Pod nią znajdują
dfgbnhjmk,dfgbnhjmk,dfgbnhjmk,dfgbnhjmk,

\
elo

Komentarze

WinxClub233 15 marzec 2020 06:51:08
Moja ulubiona postać ale czegoś tego artykułowi o Bloom brakuje...już wiem rozbudowy.
StellaLove 12 listopad 2017 15:15:04
Podobnie jak wy też mi się nie podoba, że serial skupia się prawie cały czas na Bloom, o ile jeszcze we wcześniejszych sezonach nie było aż tak strasznie, to w 5, 6 i 7 Bloom jest więcej niż reszty dziewczyn razem wziętych. Mam jej dosyć! O ile z charakteru jest nawet fajna to jednak za dużo jej!
EarthAngel 28 lipiec 2017 14:36:24
Ciekawy opis serce Ale nie przepadam za Bloom, tzn. jest miła i całkiem fajna, ale za dużo jest JEJ w całym tym serialu, dlatego trochę mnie do siebie zniechęciła
Sivlanaya 07 luty 2017 20:19:56
"Bloom jest [...] młodszą siostrą Daphne oraz po jej śmierci, strażniczką Smoczego Płomienia" Przecież Daphne nie umarła rly
KCFlora 24 sierpień 2016 16:01:20
Mam wrażenie że Rainbow zrobiło "Bloom i Winx" a nie "Winx"mellow
Bloom Sporx 29 maj 2016 19:04:38
Moja ulubiona czarodziejka serceserceserce
Katharsis 11 wrzesień 2015 19:09:35
Czy tylko ja uważam, że Bloom zachowuje się jak pępek świata?! Ale w odc kiedy Flora dostała Enchantix to było już przegięcie! Moim zdaniem to Flora albo Stella powinny uratować dyrektorkę (Flora bo otrzymała transformację poświęcając się by ratować siostrę, a Stella, bo starała nabrać się tej wody). Czasami mam wrażenie, że BLOOM traktuje Winx jak dzieci albo jakby one były głupsze i mniej mądrzejsze od niej. >smutny

Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [5 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Logowanie
Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Skeni0
23:11:44 31.05.2020
Weźmiesz udział?
~Skeni0
23:02:03 31.05.2020
Winx Forever dał konkurs na Instagramie
~SwiatWinx2017TVTeam0
22:58:48 31.05.2020
Uuuu... Winx Forever zrobił konkurs: KLIK
~Lueii0
22:56:35 31.05.2020
Ogólnie ciekawi mnir dlaczego nie zlecili dubbingu startowi, ktory tez robi seriale teletoonowi. Nie mowie, ze to zle, ze jest w sonice ale dziwi mnie to troche
~Lueii0
22:48:48 31.05.2020
Ten moment jest tak cudowny. Prawie się popłakałem jak to znowu zobaczyłem. Może wydawać się to trochę głupie
~Lueii0
22:46:41 31.05.2020
"Nie moge sobie wybaczyc, nigdy sobie nie wybacze" :cry:
~winx icy0
22:43:41 31.05.2020
Jeśli chodzi o blume to ona w polskim dubbingu miała szczęście XD bo w każdej wersji brzmi nawet ok A teraz porównajcie sobie taką Tecnę XD
~Skeni0
22:23:13 31.05.2020
Aaa wtedy przed atakiem wampirów
~Lueii0
22:19:43 31.05.2020
Ogólnie wracają do emocji aktorek Bloom to moim zdaniem najlepiej Owczarz. Jak była scena w sezonie 6 gdzie wracała do Gardenii to jej głos był cudowy. Bardzo się wtedy wczuła moim zdaniem
~Skeni0
21:56:56 31.05.2020
Np spirited away, albo ruchomy zamek Hauru
~Skeni0
21:55:31 31.05.2020
Choć są takie, które lubię, więc tylko ogólnie mówię
~Skeni0
21:54:54 31.05.2020
Ogólnie nie przepadam za animcami
~Skeni0
21:54:42 31.05.2020
Nope
~nexusik0
21:53:43 31.05.2020
Skeni oglądałeś Steins Gate?
~nexusik0
21:52:24 31.05.2020
Poza tym nie jest to tworzone dla 5-latków tylko dużo starszej widowni
~Skeni0
21:52:21 31.05.2020
Może i Death note jest mroczne, ale Castelvania też
~nexusik0
21:51:57 31.05.2020
Tyle że tam jest inna kultura i moralnie jest to lepiej odbierane
~Skeni0
21:49:29 31.05.2020
a u nas niby jej nie ma, ale jest
~nexusik0
21:48:33 31.05.2020
W niektórych anime chyba cenzura nie istnieje
~Skeni0
21:42:56 31.05.2020
A najlepsze, ze przechodzi to cenzurę, gdie my, teoretycznie jej nie mamy
~February0
21:41:49 31.05.2020
Muszą gdzieś znaleźć ujście wszystkich emocji :P
~Skeni0
21:41:13 31.05.2020
Niby chiny, japonia i Korea to kraj takich ograniczeń, a takie bajki robią
~nexusik0
21:40:03 31.05.2020
OBI tak to robi xd
~Skeni0
21:37:58 31.05.2020
albo raczej IKEA
~Skeni0
21:37:49 31.05.2020
to taka trochę kreskówkowa castorama
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.3
Ankieta
Która nazwa najbardziej odpowiada Ci na nową, damską rangę na WB?

Konstelacja Cosmix

Gwiazda Cosmix

Gwiezdny Cosmix

Przepowiednia Cosmixu

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.

.