Nowości
04.10.2019
❧ dodano piosenki z 8 sezonu po angielsku,

03.10.2019
❧ dodano piosenki z drugiej połowy 8 sezonu po włosku,

01.10.2019
❧ dodano nowy komiks nr 179 - Impreza Złotego Księżyca,

26.08.2019
❧ dodano pełną wersję piosenki "Splenderai" z 8 sezonu,

17.08.2019
❧ dodano nowy komiks nr 178 - Magiczne zaproszenie,

20.07.2019
❧ dodano piosenki z 8 sezonu po włosku,

27.06.2019
❧ dodano nowy komiks nr 177 -Powrót do Pixieville,

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 982
Nieaktywowany Użytkownik: 0
 Najnowszy Użytkownik: ~Wasddoma
Dzisiejsi Solenizanci
jaca1138

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!


snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

SEZON 5: Nowe informacje

 • Dzięki Rickydshow- fotografowi z targów książki w Bolonii (Włochy) dowiedzieliśmy się o nowej transformacji Clubu Winx. Według niego ta przemiana zwać ma się Garmonix (od słowa "harmonia"), który jest wymieniony w plakacie informacyjnym jako wstęp przed Syrenixem.
 • Definicję słowa pre-Sirenix, czyli Garmonix określić można jako coś co posiada arsenał magii, ale która nie posiada niczego konkretnego. Ta przemiana działa na zasadzie Sophixu lub Lovixu. Garmonix potrzebny będzie do tego, żeby uzyskać ostateczną przemianę wodnych czarodziejek- Syrenix.
 • Nie ulega wątpliwości, że słowo "harmonia" związane jest ze słowem "muzyka". Więc całkiem możliwe jest, że ta transformacja będzie całkowicie należeć do Musy. Spoilery dotyczące sezonu piątego mówią także, że każda czarodziejka z Clubu Winx zdobędzie osobistą magię, którą będzie mogła użyć przeciwko wrogom.
  ©MagiadelWinx
 • Obsada Dubbingowa Winx na "Nickelodeon KCA 2012"

  Trzydziestego pierwszego marca o godzinie dwudziestej w Stanach Zjednoczonych odbyła się gala wręczenia nagród Kids Choice Awards 2012. Na owym przyjęciu pojawiła się także obsada dubbingowa naszych czarodziejek Winx w wersji Nickelodeon. Niestety "Klub Winx" nie dostał nominacji w żadnej kategorii. Prawdopodobnie powodem było to, że animowany serial w amerykańskiej telewizji pokazywany jest mniej niż rok. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku Winx zdobędą nominacje oraz tym samym nagrody. Zdjęcie obok przestawia od lewej Dames Romi, która podkłada głos Musy, Alejandra Reynoso- udziela głosu Florze, Molly Quinn- Bloom, Amy Gross- Stelli, a Morgan Decker- Tecnie.
  ©MagiadelWinx

  SEZON 5: Nowe szokujące informacje

  Według pewnego źródła, japońskiej strony WinxClubChine piąty sezon ma ukazać się już w maju. Wiemy także, że:
 • Bloom straci dwójkę rodziców- Oritela i Vanessę. Ponadto Marion i Mike zainteresują się sobą, co nasza czarodziejka płomienia przyjmie nieco sceptycznie,
 • poznamy bliżej historię Roxy, dowiemy się między innymi kiedy skręciła po raz pierwszy kostkę oraz dlaczego nie lubi Stelli,
 • Flora wpadnie w szał i pokłóci się z przyjaciółkami, jednak nie wiemy co będzie jego przyczyną,
 • Musa wraz z Rivenem staną się przykładną parą,
 • w finale piątego sezonu ma zginąć podobno pięć osób.
  Jak sądzicie, które postaci pożegnają nas raz na zawsze?

  Prima Aprilis Kochani, powyższe newsy są w całości wymyślone przeze mnie. Pierwsze zdanie się wyklucza, bo jak może być japońska strona, a w nazwie China.
  Ps. Też Was kocham wszystkich niegrzeczny
 • SEZON 5: Kolejne informacje oraz pościel z Winx Club Safari

  W sieci ukazały się kolejne informacje dotyczące sezonu piątego. Według nich:
 • Winx będą miały nowe przyjaciółki, tzw. najady, czyli nimfy wód lądowych: wodospadów, potoków, strumieni, źródeł rzek i jezior. Będą one przewodniczkami dla czarodziejek w podwodnej krainie,
 • Tritannus, czyli tryton (stworzenia wodne, mające górną część ciała podobną do ciała człowieka, zaś dolną do ryby) staje się zły i razem z Trix będzie próbował pogrążyć czarodziejki korzystając z jednej z czterech możliwych mocy. Jednak na razie nie znamy jeszcze pochodzenia oraz działania tych mocy.

  Tekst alternatywny Tekst alternatywny
 • Przykładowe obrazy najady i trytona.


  Pojawiły się zdjęcia, na których możemy zobaczyć pościel z Winx Club Safari. Niestety ukazane są tylko trzy czarodziejki: Bloom, Stella oraz Flora.

  Tekst alternatywny
  ©MagiadelWinx

  Roxy w sezonie piątym? + pewne "coś"

  Seria piąta
  Muszę zasmucić fanów Roxy...Chyba każdy wie o co chodzi, Roxy w piątym sezonie nie będzie. Taką informacje znalazłem na popularnym blogu WinxFairies. A teraz lepsza wiadomość, w tym roku nie będziemy się nudzić! Już niedługo obejrzymy odcinek "Believix TV special"(przedsmak 5-tego sezonu) oraz "Christmas TV special". Poniżej prezentujemy zdjęcie, które potwierdza drugą wiadomość.

  Tekst alternatywny

  SEZON 5: Zdjęcia i informacje

  Premiera sezonu piątego zapowiadana jest dopiero na jesień 2012 r., a my już możemy zobaczyć i ocenić początkowe stroje czarodziejek. Poniżej przedstawiamy książki z wizerunkiem Clubu Winx właśnia z sezonu piątego. Najprawdopodobniej zdjęcia przedstawiają czarodziejki w stroju codziennym.

  Tekst alternatywny Tekst alternatywny

  Poniżej znajdują się dalsze zdjęcia książek z tą różnicą, że ukazują one przemianę Sirenix. Na pierwszej okładce znajduję się Stella Sirenix, a obok niej Layla, która pochodzi z wcześniejszych publikowanych książek pt. "Winx Perle". Na drugim opublikowanym zdjęciu widzimy Bloom także w Sirenixie w książce pt."Korale" oraz czarodziejkę smoczego płomienia w innej transformacji w podręczniku pt. "Perle", która również pochodzi z wcześniejszych serii publikowanych książek.


  Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny

  Oraz ostatnia ciekawa informacja. Według poniższego zdjęcia transformacja, która będzie przed Sirenixem, nosi nazwę Harmonix.

  Tekst alternatywny

  Podobają się wam czarodziejki w strojach codziennych? A co sądzicie o transformacji, która pojawi się przed Sirenixem, Harmonix?

  SEZON 5: Nowe zdjecia z Winx Sirenix

  We Włoszech odbyły się Targi Książki dla Dzieci w Bolonii, która jest swego rodzaju galą wręczania nagród. Na owej wystawie oczywiście nie mogło zabraknąć naszych czarodziejek. Poniżej prezentujemy zdjęcia Bloom, Stelli i Flory w transformacji Sirenix najprawdopodobniej w sezonie piątym.

  Tekst alternatywny

  Bloom wygląda inaczej, ma inną fryzurę niż na wcześniejszych plakatach. Jej skrzydła są też bardziej kolorowe. Niestety widzimy ją tylko do pasa. Miejmy nadzieję, że już niedługo ukażą nam jej całą postać. Strój Stelli tak jak na czarodziejkę słońca przystało jest oczywiście w kolorach ciepłych. Spódnica wyglądem przypomina tiul. Florę możemy porównać do kwiatu. Uwagę przyciąga zielony kwiat wpięty we włosy. Stella uwielbia kolory żółte, czerwone i pomarańczowe, Flora zaś zielony i różowy co możemy zauważyć po jej stroju.

  A poniżej znajdują się zdjęcia książek, które też najprawdopodobniej będą towarzyszyć sezonowi piątemu. Tytuł pierwszej książki z Florą brzmi "Magia natury". Widzimy, że Flora żyje w harmonii z wodnymi zwierzętami.

  Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny

  Co sądzicie o strojach czarodziejek?

  Jak kupić winxowy magazyn?


  Niedawno pisaliśmy o nowym numerze magazynu Club Winx, w którym dodatkiem będzie film Winx Club: Tajemnica Zaginionego Królestwa, a już za cztery dni owy magazyn ma ukazać się w kioskach. Wiemy także, że większość użytkowników na portalu jest starszej daty, niektórzy mają po czternaście lub więcej lat. Macie już jakiś "plan" jak kupić tą gazetę? Jak zgrabnie przemycić ją do domu? Jeśli tak, to jaki? Może któraś z nas pójdzie właśnie twoim przykładem. Podziel się swoim pomysłem.

  Promo specjalnego odcinka Winx Club

  W sieci pojawił się zwiastun specjalnego odcinka Winx Club, który poświęcony będzie czwartej serii. Poniżej przedstawiamy owe promo.  Jak podobają się wam czarodziejki w wersji angielskiej? Obejrzycie polski odpowiednik?
  ©BelieveinWinx

  Oficjalne zdjęcie z "Winx Safari"

  Oto nareszcie pierwsze i oficjalne zdjęcie z "Winx Safari".


  Plakat przedstawia jedynie trzy wróżki, ale jestem pewna, że już niedługo pojawią się także nowe plakaty promujące sezon piąty z resztą czarodziejek.
  Podobają się wam stroje Bloom, Stelli oraz Flory?


  W internecie ukazało się to samo zdjęcie, ale powiększone i lepszej jakości.


  ©MagiadelWinx
  Strona 156 z 157 << < 153 154 155 156 157 >
  Logowanie
  Zapamiętaj mnie  Rejestracja
  Zapomniane hasło?

  Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

  Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

  ^Flamli0
  20:29:00 13.11.2019
  ten uczuć, kiedy nawet 44 koty są na 13 miejscu w najlepszych kreskówkach animowanych, a winx jest nie wiadomo gdzie xDDDD
  ^Flamli2
  15:45:06 12.11.2019
  Ej ale o przedziale wiekowym nie pomyślałam xddd wtopa
  ^Flamli0
  15:44:33 12.11.2019
  Nie? XD tam Jest Terra, Beatrix, Musa, Bloom i Layla
  ~Stellka0
  15:20:29 12.11.2019
  msz uważa, że na zdjęciu są same winx xdd//
  a nie jest tak? wstyd
  ~EmilyWinxClub1
  8:59:19 12.11.2019
  I tak nie zapomnę jak napisali, że zanim Riven poznał Musę to był z Darcy xD
  ~EmilyWinxClub0
  8:56:58 12.11.2019
  Dokładnie jak serial wyjdzie to im klapy opadną co dla 4latków polecali haha :D
  ~Bastet120
  8:45:20 12.11.2019
  Promuja serial dla mlodziezy/doroslych w czasopismie dla mlodszych dzieci? :D Niech taki przedszkolak poslucha sobie Rivena xD
  ^Flamli0
  20:01:17 11.11.2019
  //jakby ktoś nie zczaił - Eliot gra niby Florę, a msz uważa, że na zdjęciu są same winx xdd//
  ^Flamli0
  18:51:52 11.11.2019
  jedyne w swoim rodzaju xD
  ^Flamli0
  18:51:49 11.11.2019
  media service zawada!
  ^Flamli0
  18:51:45 11.11.2019
  prawdziwe źródło informacji
  ~Lau0
  18:51:26 11.11.2019
  I'm confused xD
  ^Flamli0
  18:49:29 11.11.2019
  ~Kukus0
  13:44:26 11.11.2019
  No ale z drugiej strony są teraz bardziej podobne do kreski z 5 sezonu xD
  ~MrDark0
  10:26:37 11.11.2019
  Kto tak skrzywdził te lalki? kwaśny
  ^Flamli0
  22:52:52 10.11.2019
  te oczy są serio creepy
  ^Flamli0
  22:52:24 10.11.2019
  To Tecna Skeni, przecież ma strój z believixu? XD
  ~Skeni0
  21:06:14 10.11.2019
  Jeśli pierwsza od lewej to flora, to ona ma taki wyraz jakby mówiła "Przyłapałam cię
  ~EmilyWinxClub0
  18:34:58 10.11.2019
  Boję się tych oczu O.O Ale kanały o gotowaniu uwielbiam tak samo jak o książkach. Kiedyś notorycznie oglądałam Kuchenne Rewolucje xD od przejścia na weganizm przestałam
  ^Flamli0
  17:38:35 10.11.2019
  kwaśny
  ^Flamli0
  17:37:19 10.11.2019
  ~Skeni0
  10:29:01 10.11.2019
  Ooo, kuchnia Renaty! Serio są pycha i w miarę proste. A babka ma w sobie tyle energii :D
  *PVTeam1230
  22:45:44 09.11.2019
  ciasta to tylko z Skutecznie.tv lub kuchnia renaty
  ~Bastet120
  13:51:00 09.11.2019
  Flora, z kotlet.tv wszystko mi wychodzilo, wiec polecam!
  @czarodziejka_flora0
  12:29:44 09.11.2019
  Czy może ktoś zna jakiś fajny blog/stronę z przepisami na ciasta/dania?
  Regulamin
  Archiwum
  lekkieb. lekkie
  wersja: 3.0.3

  .