ďťż
Nowości
20.11.2021
❧ dodano komiks nr 203 - Romantyczna impreza

19.10.2021
❧ dodano komiks nr 202 - Szczeniaki na śniegu

24.09.2021
❧ dodano komiks nr 193 - Diament Pragnień

18.08.2021
❧ dodano komiks nr 195/196 - Festiwal Country

10.08.2021
❧ dodano komiks nr 176 - Czas na teatr!

06.08.2021
❧ dodano komiks nr 182 - Król Plejad

04.08.2021
❧ dodano kadry z 1x02 Fate: The Winx Saga

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 1,721
Nieaktywowany Użytkownik: 1
 Najnowszy Użytkownik: ~mopsik
Dzisiejsi Solenizanci
Cortni
little94penguin
Wojtek2003

WESPRZYJ NAS - KLIK


http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!


snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

SENTYMENTALNE DZIESIĘCIOLECIE WINXBLOGGER!


Kamień milowy zdobyty! W tym jakże ważnym dla nas roku i jakże ważnej rocznicy chcemy podziękować wam za te fantastycznie spędzone 10 lat. Mamy nadzieję, że za kolejne 10 lat również spotkamy się na shoutboksie, czy w komentarzach składając sobie wzajemnie życzenia. WinxBlogger od powstania przeszło wiele zmian: graficznych, kadrowych, technicznych. Ale ostatecznie jesteśmy tu i teraz. Nie wiem, jak wy, ale my jesteśmy wyjątkowo dumni z tego co tutaj uzbieraliśmy. Mnóstwo osób w ciągu tych okrągłych, dziesięciu lat poświęciło nam dziesiątki, jak nie setki godzin, aby ogół zebrany tutaj miał z czego korzystać. Chociaż lata świetności strony mijamy powoli za sobą, to my - administratorzy - nie przestajemy działać. Aby zapoznać się z pełnymi życzeniami i atrakcjami urodzinowymi, a także z artykułem wspominkowym zapraszamy wszystkich do rozwinięcia newsa.

Czas to taka ciekawa zmienna, którą im dłużej przewijamy w dal, tym więcej pozwala nam ona zobaczyć zmian - oj... było ich sporo!
Jeszcze 10 lat temu Dżoana była zwykłą studentką, która w wolnym czasie między wykładami, a egzaminami wraz z Anaganem siedzieli nad pierwotnymi wersjami WinxBloggera, i dopieszczali go jak tylko się dało, aby wreszcie 20 listopada 2011 roku otworzyć, dla obecnej w tamtym czasie blogosfery, zbiorowe centrum informacji i nowości z Winx.
Już na samym początku na tronie zasiadła sama Dżoana (@Czarodziejka_Flora), do której szybko dołączyła Kinga (@Flamli) oraz SonYume. Na przestrzeni lat krąg administracji się zmieniał. Jedni odchodzili, drudzy przybywali - naturalna kolej rzeczy. W administracji mogliśmy zobaczyć Michała (@Miki), Emilię (@EmilyWinxClub), aż doszliśmy do stanu niezmiennego od lat, gdzie pomagają dodatkowo Kuba (@PVTeam123) i Zuza (@ChandSharma).

Ale WinxBlogger to nie tylko administracja. Dział korekty, grafiki, tłumaczeń, dubbingu, moderacji i wiele, na prawdę wiele innych działów, które wypełnione były niezmierzona ilością pracujących pszczółek. Bo bez nich nie byłoby tu co czytać, słuchać i oglądać. W tym miejscu gdybyśmy widzieli się na żywo, wszyscy wstaliby i zaczęli klaskać, jak na szkolnym apelu, gdzie wychodzą na scenę najlepsi z najlepszych. Bo tacy właśnie są nasi współpracownicy – top of the top tej wróżkowej góry lodowej!

Teraz czas na nowości. Nie ukrywamy, że z roku na rok każdy z nas starzeje się o jeden rok. My, administratorzy również jesteśmy dotknięci tą klątwą. Nasze życia nieubłaganie biegną do przodu w zatrważającym tempie. Flamli buduje dom, PVTeam123 ostro pnie się po szczeblach kariery w swojej firmie, jak również ChandSharma, którą ostatni rok zaskoczył nieprzyjemną sytuacją zdrowotną. Życie jest kolorowe, szybkie i pokazuje to, jak mało czasu zostaje na świat Winx. Ale mimo tego wszystkiego wciąż znajdujemy wolne dni, wieczory, poranki, weekendy, aby zawsze co miesiąc pojawiało się coś, co umocni byt naszej strony. Poniżej przedstawiamy wam projekty zrealizowane w ciągu roku:

↣ Dodaliśmy Sezon 1 i 2 w jakości Full HD (odcinki są wgrane na Youtube i pokazują się wg. ustalonego rozkładu)
↣ Dodaliśmy dostępne nam odcinki Sezonu 3 w wersji Nickelodeon w Full HD
↣ Dodaliśmy aż 14 nowo przetłumaczonych komiksów - dzisiaj na stronie wylądował nr 203 Romantyczna impreza [KLIK]
↣ Dodaliśmy Odcinek 1 Sezonu 1 „Przeznaczenie: Saga Winx” w wersji z dubbingiem DD 5.1 i polskimi napisami
↣ Dodaliśmy kadry do 1x01 i 1x02 „Przeznaczenie: Saga Winx” w najwyższej jakości
↣ Wgraliśmy sporą bazę nowych grafik PNG na nasz graficzny serwer
↣ Wciąż rozwijamy swoją działalność na Youtube oraz Instagramie.
↣ Zaktualizowaliśmy półki w dziale z Książkami
↣ Zaktualizowaliśmy wybrane utwory w dziale Muzyka na najwyższą dostępną jakość
↣ Tłumaczyliśmy na bieżąca ogromną ilość nowości wychodzących pod marką „Przeznaczenie: Saga Winx”
↣ Współpracowaliśmy z Media Serwis Zawada i przedstawiliśmy wam dwa numery zbiorowych wydań magazynu Winx Club.
↣ Plany na przyszłość: kolejne odcinki 4Kids z polskimi napisami (jeśli wzrośnie zainteresowanie serią), tłumaczenie nowych komiksów oraz książek, Sezony 3-4 w wersji Full HD, Fate: The Winx Saga – Sezon 2.
↣ Dodaliśmy Magiczną Przygodę w wersji Nickelodeon [KLIK lub do obejrzenia na samym końcu newsa urodzinowego]

Z okazji 10 urodzin WinxBlogger ChandSharma wykonała kalendarz, który każdy może pobrać, wydrukować i cieszyć się swoimi ulubionymi czarodziejkami w każdym miesiącu następnego roku: KLIK! Jak Wam się podoba?

Ostateczne podziękowania i kilka słów od siebie dodadzą poniżej administratorzy WinxBlogger:

↣ PVTEAM123 ↢
Bodajże od 2015 roku mam przyjemność być administratorem, który zasiadł wtedy obok Chand i Flamki. Warto podkreślić, że mam przyjemność, bo chociaż z roku na rok tego czasu mam coraz mniej, to wciąż sprawia mi to przyjemność, ale jest to również takie moje guilty pleasure. Wciąż rozwijam się graficznie i filmowo co przekazuje w swojej części na YouTube. Dziękuję, że wciąż jesteście z nami i mam nadzieję, że będziemy widzieć się tutaj co roku. Mocno ściskam wirtualnie każdego z was. Do zobaczenia przy Fate 2 i Winx 9 serce

↣ CHANDSHARMA ↢
Wydawało mi się, że dopiero WB zaczęło "raczkować", a ja byłam wtedy w klasie maturalnej. Trudno mi uwierzyć iż jestem tu nadal, po dziesięciu latach. Nie wiedziałam, że wciąż tu będę, bo mój zapał do przebywania na różnych stronach szybko się kończył. Z uśmiechem na twarzy wspominam te dziesięć lat, a przede wszystkim przyjaźnie, które zawarłam, a wiele z nich trwa do dziś. Bez WinxBlogger byłabym nadal smutną, szarą osobą przeżywającą samotnie swoje wzloty i upadki. Życie ma tysiące chwil i cieszę się, iż mimo tych wielu dram z mojej strony (ale wstyd mi teraz XD), wciąż tu jestem z Wami i mogłam je również z Wami dzielić. Zawsze lubiłam pomagać wszystkim wokół, więc "praca" dla WB w przeciągu tych wielu lat była dla mnie przyjemnością. Dzięki tej stronie naprawdę dorosłam i poznałam magiczną część siebie (bo każdy/a z nas jest w głębi duszy czarodziejką/czarodziejem), która cały czas, mimo nawału pracy oraz problemów ze zdrowiem, potrafi przez to życie iść. Dzięki WB odkryłam, jaką mam pasję w życiu. W prawdziwym świecie jestem inna, a tutaj mogę być sobą. Dziękuję Wam za to, że jesteście, bo bez Was WB by nie było serce

↣ FLAMLI ↢
Zaczęło się od zwykłego zainteresowania bajką. Czternaście lat temu. Prowadziłam wtedy blog na onecie, poznałam mnóstwo wspaniałych osób, którzy już nie działają w winxowym świecie. Prawie 10 lat temu znalazłam się tutaj i nigdy nie sądziłam, że ta strona osiągnie tak wiele. Że ja osiągnę tak wiele. Nie byłabym teraz tą osobą, gdyby nie WinxBlogger. Przeżyłam tutaj piękne chwile, ale też i smutki, bo przecież jak wszyscy wiemy, do WB zawsze pchały się dramy :>. Praca, którą tutaj włożyłam, przyniosła niesamowite owoce. Kupując polski magazyn Winx Club nigdy nie przyszło mi nawet na myśl, że kiedyś mój nick znajdzie się na nie jednym wydaniu! To osiągnięcie i prawdziwe partnerstwo z Media Service Zawada sprawiło, że uwierzyłam w to, że to co tu robimy, to jest coś wielkiego. Coś, co udało nam się wspólnie osiągnąć. Kto przeżywa taką przygodę? Tylko nie liczni. I za to jestem niezmiernie wdzięczna. Za to, że daliście mi szansę się rozwinąć, bo przecież jaki sens robić coś, co nikt nie obejrzy? Te wszystkie rzeczy, które robiłam na tej stronie ze zwykłej pasji sprawiły, że teraz te umiejętności używam w życiu codziennym. I to jest niesamowite. Mimo tego, że nie pozostało nas już tutaj dużo, do czego oczywiście przyczyniło się Rainbow (xd), łezka kręci się w oku mimo wszystko. Dziękuję wam wszystkim, użytkownikom, a także mojej najlepszej ekipie administratorów, których zresztą miałam okazję poznać osobiście. Mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się tutaj w tym miejscu, za rok, za dwa... I oby jak najdłużej!

↣ CZARODZIEJKA_FLORA ↢
Piszę ten tekst przed pierwszą w nocy i modlę się, żeby nie wylogowało mnie z telefonu. Od zawsze wiedziałam co napisać, ale dzisiaj nie wiem. Od jakiegoś dłuższego czasu nie widać mnie na wb. Dorosłe życie jest dość czasochłonne. Każdego wieczoru trzeba wybierać - czy posprzątać chate, wyspać się, ogolić nogi czy obejrzeć film :D Czasami wchodząc na wb i czytając archiwum mam ochotę wrócić do tych czasów, do tej beztroski i godzinnego siedzenia przed laptopem. Przeżyliśmy tutaj sporo miłych chwil, poznaliśmy fajnych ludzi, ale niestety czasy te już nie wrócą. Było jednak warto :>


Wszystkich was gorąco, lecz tylko wirtualnie ściskamy i dziękujemy za każdy dzień spędzony na tym portalu. Do zobaczenia za rok – mamy nadzieję, że w coraz większej ekipie!

Dzisiaj o godzinie 18:00 zapraszamy również na LIVE, który odbędzie się na Youtube - KLIK!


↣ Magiczna Przygoda w wersji Nickelodeon ↢↣ Zapis z Live'a z okazji 10 urodzin WinxBlogger ↢

Komentarze

clax7 21 listopad 2021 00:50:25
Ja jestem tu dopiero od około roku.
Żałuję, że nie było mnie tu wcześniej, no ale cóż - lepiej późno niż wcale. Mam nadzieję, że spotkamy się tu nie za rok, czy 2, ale za kolejne 10 lat. Tego wam właśnie życzę.( No oczywiście również zdrowia, szczëścia, kreatywności, pomysłów, czasu, itp.) uśmiech
Vixen 20 listopad 2021 23:34:09
Na WB trafiłam kilka lat temu przypadkiem, szukając odcinków Winx w Google, przez jakiś czas bez konta, a potem zrobiłam pierwsze konto, potem pewnie przez długie nielogowanie zostało skasowane, ale niczego nie żałuje, mam nadzieję że za dziesięć lat, będę tutaj znowu z wami. WinxBlogger przez te lata dużo się zmienił na lepsze :*
Stellka 20 listopad 2021 18:34:39
Jaka starość?! WinxBlogger nigdy się nie starzeje. Mimo, że jego motywem przewodnim jest kreskówka, to należy jednych z najlepszych portali społecznościowych. Można tu porozmawiać na wiele tematów. A także rozwijać swoją kreatywność czy zagrać w różne wirtualne gry zespołowe. Niech WB żyje jak najdłużej!
Wszystkiego najlepszego!
MrDark 20 listopad 2021 14:43:01
Jakieś smuty tu czytam w życzeniach, że się starzejemy, że mniej czasu... ludzie, pierwsze 40 lat dzieciństwa jest najtrudniejsze, potem leci z górki ;]]

Sam jestem w szoku, że jestem tu już niemal 8 lat, cały czas pamiętam, jak Ross mnie namawiała do założenia konta tutaj, a ja się broniłem rękami nogami XD ale nie żałuję ani minuty, poznałem wspaniałych ludzi, spędziłem niezapomniane chwile ze szczególnym uwzględnieniem zlotu WB i naszego grania w RPG. Takiej społeczności, jak tutaj, jeszcze po tylu latach, to ze świecą w Wielkim Internecie szukać!

Ja wam dam pozytyw bycia starszym - możemy wszyscy wypić za zdrowie WB i dalej tworzyć tą małą, ale jakże zgraną społeczność! I mega dzięki dla każdego, kto dodał i dodaje swoją cegiełkę do tego dzieła! Jesteście wielcy!

Sto lat WB! Sto lat przyjaciele! Dzisiaj świętujemy!

PS: No i WB musi trwać, wiecie, jakie mega RPG zrobimy za 40 lat w domu starców? lol może się nie rozsypię przed 70-tką, czego sobie i wam życzę XD

Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Logowanie
Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin19950
18:55:13 08.12.2021
a taki rhytm of the war urywa lunafin po 8 rozdziałach aż żal ze ktoś tego nie zakończył
~marcin19950
18:54:42 08.12.2021
czytam stare opki i żal mi ze są porzucane takie perły jak pisane przez lunafin Rhythm of the war czy Bo życie, to droga usłana różami, spomiędzy których wystają kolce. bardzo to dobre
~marcin19950
18:53:13 08.12.2021
ja nie mam ani śniegu ani lampek wgl w tym roku tu mi nie gości śniegsmutny
~Stellka0
15:30:23 08.12.2021
A dobra już widzęfacepalm
~Stellka0
12:17:31 08.12.2021
Ja mam śnieg, a lampek nie XD
~ChandSharma0
0:15:24 08.12.2021
Losy mikołajkowe zostały wysłane :> Ogarnęłam to od razu, bo jutro mam sprawy zdrowotne i nie wiem czy bym się wyrobiła xd
@czarodziejka_flora0
22:50:04 07.12.2021
Nie mam pomysłu na prezenciki
~Radi0
21:28:41 07.12.2021
Dżo, zapisz sie do mikołajek :]
@czarodziejka_flora1
20:49:59 07.12.2021
na biało ze śniegiem
@czarodziejka_flora1
20:49:26 07.12.2021
i wtedy wchodze ja.............
~clax70
20:13:56 07.12.2021
Lampki, od razu weselej uśmiech
^Flamli0
19:03:08 07.12.2021
lampki włączyłam, śnieg coś się włączyć nie chce rly
~Stellka0
16:17:29 07.12.2021
Christmix XD
~Sivlanaya0
14:20:58 07.12.2021
co roku są!!
~Sivlanaya0
14:20:51 07.12.2021
kiedy dodacie do wb lampki i śnieg?
~February0
14:08:33 07.12.2021
A jak nazwalibyście świąteczną przemianę Winx? niegrzeczny
~Lunaris1
13:52:26 07.12.2021
Ja nigdy nie czuję zbytnio świąt, w tym roku wyjątkowo odrobinę bardziej xD
^PVTeam1231
10:37:42 07.12.2021
ja właśnie wyjątkwo w tym roku czuje święta :D
~nexusik0
10:00:29 07.12.2021
Kiedyś były święta... Teraz już twgo nie czuć
~February0
23:13:32 06.12.2021
No to haj fajf, też mam ze świętami na bakier ostatnio....
^Flamli0
22:20:57 06.12.2021
pierwszy raz w życiu nie czekam i nie chcę świąt :C
~Stellka0
19:14:34 06.12.2021
Skomplikowana sytuacja rodzinna?
~Radi0
18:44:20 06.12.2021
To mam tak samo
~Speksi0
18:41:39 06.12.2021
ja od wielu lat nie czuję, nie lubię nawet świąt i mogłabym pracować w tym czasie XD
~ChandSharma0
17:26:33 06.12.2021
Jakoś w tym roku nie czuję świąt... przynajmniej jeszcze xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie brać udział w zakładach na Euro 2021?

Tak
Tak
70% [7 Głosów]

Nie
Nie
30% [3 Głosów]

Głosów: 10
Rozpoczęta: 29/05/2021 20:03
Zakończona: 12/06/2021 11:46

Archiwum Ankiet

.