ďťż
Nowości
31.03.2021
❧ dodano komiks nr 197 - Misja: czysta plaża

19.03.2021
❧ dodano okładki włoskiego magazynu w lepszej jakości - numer 195/196, 197 i 199

17.03.2021
❧ podmieniono skany w komiksie nr 160 - Nurkowanie na Lipnhei

22.02.2021
❧ dodano komiks nr 199 - Magiczni artyści

16.01.2021
❧ dodano nowe PNG'sy z transformacji Enchantix z 8 sezonu

09.01.2021
❧ dodano kadry z trailera Fate: The Winx Saga

08.01.2021
❧ dodano komiks nr 201 - Magiczne święta

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 1,470
Nieaktywowany Użytkownik: 5
 Najnowszy Użytkownik: ~Justine
Dzisiejsi Solenizanci
Lolka
Marcin Metza

WESPRZYJ NAS - KLIK


http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!


snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

MAGAZYN 6/2020


WINX WŚRÓD GWIAZD
Ostateczne starcie. Wszyscy pamiętamy, że celem Valtora było zniszczenie Magicznego Wymiaru. Aby go osiągnąć, musiałby zdobyć Gwiazdę Życzeń, czyli zgromadzić przynajmniej cztery z siedmiu gwiazd prymarnych, a najlepiej wszystkie. Problem Valtora polega na tym, że nasz przeciwnik miał tylko trzy gwiazdy, kolejne trzy Winx, a tę jedną, decydującą o sukcesie, udało się zdobyć Trix…

NOWE WYZWANIE
Tajemniczy lisek

QUIZ
Pomóż Winx!

LEKCJA STYLU
ARTYSTKA czy AGENTKA? Winx nie są tylko czarodziejkami, ale też agentkami i po trochu artystkami. Stella na przykład jest artystką mody.

KOMIKS
"Malowane drzewo" - skany wkrótce

WYPRAWA
To jest sztuka

TERAZ TY!

PRZECZYTANE, OBEJRZANE

CZARODZIEJSKI PRZEPIS
Coś SŁODKIEGO dla KAŻDEGO

KONKURS

DATA WYDANIA: 10 listopada 2020
PREZENT: 3 prezenty niespodzianki
CENA: 11,99 zł

ZACHĘCAMY DO KUPNA MAGAZYNU!Ważna informacja

Jak już mogliście zauważyć, czy to kupując najnowszy magazyn, czy patrząc na powyższe skany, nie ma zapowiedzi kolejnego numeru. Dostaliśmy mnóstwo pytań odnośnie tego tematu. Zwróciliśmy się zatem do naszej opiekunki z Media Service Zawada i na chwilę obecną mamy do zakomunikowania pewną informację. Obecna sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że wiele przedsiębiorstw, jak i również wydawnictw, znalazło się w nieciekawej sytuacji. W związku z tym Media Service Zawada wstrzymuje wydawanie magazynu Winx Club w trybie regularnym. Oznacza to, że możliwe są kolejne nowe publikacje Winx Club w Polsce w formie magazynu, wydań specjalnych i innych dodatków, jednak póki co wszystko jest wielką niewiadomą. Nasza opiekunka napisała nam również, że w chwili obecnej woli nie przekłamywać rzeczywistości i nie mówić rzeczy, które za chwilę mogą ulec zmianie. Tak więc póki co, publikacja kolejnego numeru jest jedną wielką nie wiadomą. Nie wiadomo zatem czy, a jeśli tak - w jakiej formie wróci do Polski. Jeżeli tylko dowiemy się na temat nowego numeru magazynu, to na pewno damy wam znać. Prosimy o pomoc w rozgłośnieniu tej informacji na swoich social mediach, przekierowując do naszego newsa na WinxBlogger.

Komentarze

KaraQ 16 grudzień 2020 21:03:54
Mieszkam w mniejszej miejscowości i już od dawna nie widziałam Winx'a w żadnym sklepie czy kiosku, a kilka razy specjalnie szukałam i chciałam kupić. I tak mam wrażenie, że magazyn długo wytrwał. Dzieciaki mają tyle innych rozrywek i internet i już takie gazety nie są atrakcyjne...
EmilyWinxClub 19 listopad 2020 07:16:34
Winx jako kreskówka jest już praktycznie "martwy" na świecie. Spodziewałam się tego, że 8 sezon niewiele zdziała, ponieważ był to taki odgrzewany po x-razy kotlet, w dodatku okraszony dziecinną otoczką i wątkami ciągniętymi na siłę. Wydaję mi się, że zaczął stawać się mniej popularny po szóstym sezonie, po którym zdecydowali się zrobić naszego Winxa jak najbardziej przyjaznego dzieciom, co po prostu było dużym kontrastem do poprzednich sezonów i nie trzymało się kupy. Z WoWem poniosła Rainbow trochę fantazja, był to bardziej fanfik na podstawie Winx, niż on sam, opierający się na jakichś luźno niedopowiedzianych kanonach. Jedyna słuszna opcja to przenieść oryginał jako produkcję Netflix i trochę porzucić tę dziecinną narrację z 7 i 8 sezonu. Trochę dziwi mnie ten dziewiąty sezon, to jak ciągnięcie karawany przez starego i zmęczonego konia. Nie ma w tym nic pesymistycznego, normalna kolej rzeczy każdej kreskówki.

A tak naprawdę to chciałam tylko napisać, że pomysł na wybieloną Laylę, jest po prostu bardzo niewłaściwy. :E
PVTeam123 18 listopad 2020 09:47:37
DuskAstral - twoje stwierdzenie jest w ogóle nie do porównania. Posiadanie TT+ i Netfliksa to oczywiście nie przymus, ale nawet nie mając żadnych oficjalnych statysty, mogę śmiało stwierdzić, że procent osób posiadających TT+, a tych posiadających Netfliksa, to niebo, a Ziemia szeroki uśmiech
SwiatWinx2017TVTeam 17 listopad 2020 22:52:15
Najlepszym rozwiązaniem byłoby emitowanie Winx 8 na Nickelodeon lub na TVP ABC (który ciraz częściej kupuje produkcje Rainbow i TT+, przykład Mia i ja)
Max 6666 17 listopad 2020 11:21:13
Tak samo można powiedzieć o TT+ , którego uważam że jeszcze mniejsza ilość ludzi posiada niż Netflixa, który jest popularniejszy. Fate na pewno ożywi trochę fandom Winxa mruga
DuskAstral 17 listopad 2020 08:49:41
Nie sądzę, żeby Fate coś zmienił. Nie wszyscy posiadają Netflixa.
clax7 16 listopad 2020 19:15:17
Teraz też tak sobie myślę, że może fate sprawi, że winx w Polsce do końca nie umrze.
clax7 16 listopad 2020 19:12:54
Ja akurat jestem w miarę młodym fanem winx, ale niestety zgadzam się z innymi, że winx powoli w Polsce umiera, może jeszcze jakby sezon 8 był by na przykład na pulsie 2, którego wszyscy mają, a nie na teletoon +, którego nie wszyscy mają. Jest to smutne, ale niestety prawdziwe.placzeplaczeplaczeplaczeplaczeplaczeplaczeplaczeplacze Mam jednak nadzieję, że jeśli winx umrze w Polsce, to wb nadal będzie w miarę normalnie funkcjonować.
MartiEste 15 listopad 2020 19:17:35
Mam podobnie jak Chand - pomimo dorosłego wieku jakoś tak mi przykro smutny
ChandSharma 14 listopad 2020 22:06:56
Muszkieterko, z tego co wiem, sprawa lepszych gadżetów oraz podwyższenia ceny była sugerowana wydawnictwu, bo już dawno padł ten pomysł, jednak nie zgodzili się. Zgadzam się z Kamilą - Winx w Polsce już prawie umarł i została w nim mała liczba fanów. Dodajmy, ze większy procent fanów to osoby dorosłe, które zaczęły swoją przygodę z serialem, gdy ten był na topie.
muszkieterka 14 listopad 2020 21:18:47
Cytuje osobę po po niżej Nie dali by do magazynu nic droższego i lepszego jakościowo, gdyż jedynie by na tym stracili. Jeszcze mniej osób kupiłoby magazyn - przyznajmy szczerze, to rodzice kupują dzieciom magazyn i na pewno nie zrozumieliby podwyższenie ceny. -koniec cytatu.
Ja u wam że gdyby były lepsze dodatki, np ładne figurki czy lalki choćby raz na jakieś czas oczywiście w przystępnej cenie to nawet Starsi fani by sobie kupili. Myślę że są też starsi fani tej serii. jednak ważne by magazyn ten jakoś przetrwał, nawet w wersji bez dodatków.
kamila1101 14 listopad 2020 19:22:19
Fajnie by było, lecz Winx są praktycznie martwe w Polsce. Nie dali by do magazynu nic droższego i lepszego jakościowo, gdyż jedynie by na tym stracili. Jeszcze mniej osób kupiłoby magazyn - przyznajmy szczerze, to rodzice kupują dzieciom magazyn i na pewno nie zrozumieliby podwyższenie ceny. Winx nie mają już żadnego w "podparcia" w Polsce. Nie ma reklam, lalek, książek ani innych nowych gadżety mogących wzbudzić zainteresowanie. Witch skończył bardzo podobnie, też urwano tak gazetkę w 2015 roku. Nie można też zapomnieć, że magazyn ma trudniejsze czasy, ponieważ jest w czym wybierać. Już nie ma 4-5 gazetek dla dziewczynek w miesiącu, tylko jest o WIELE większa konkurencja. Byłaby szansa w Polsce, gdyby ktoś wykupił licencję na lalki (obecnie sprowadzane kosztują ok.250-60 złwstyd), mogli też emitować 8 sezon dłużej (np. 1 odcinek czy dwa na tydzień).
muszkieterka 14 listopad 2020 17:54:56
Co nie będą wydawać u nas nawet tego magazynu?? szkoda. Może by pomogło jak by lepsze dodatki włożyli?? np figurki z 08 sezonu. albo coś bardziej w ten deseń np. Lalkę z któraś winx. albo na przykład jakiś plakaty z winx ??? albo pogrubili trochę magazyn dając np kilka komiksów. Miejmy nadzieję że Winx jakoś w Polsce przetrwają. Może wydadzą za to jakieś księżki jak serie książek o winx, znaczy przetłumaczą na polski??.
ChandSharma 14 listopad 2020 13:26:42
Max, nie chciałam, żeby to tak zabrzmiało... Wiadomo, że na chwilę obecną to nie jest ostateczny koniec, bo coś jeszcze będą wydawać. Mimo to spójrzmy prawdziwe w oczy - tak jak wspomniała Kamila, może być tak, że za jakiś czas, na przykład po pandemii, nie wrócą do wydawania gazetki, bo mogą uznać, że im się to po prostu nie opłaca... zdezorientowany
kamila1101 13 listopad 2020 22:49:39
Zgadzam się z Chand. Dodam też, że jak za jakiś czas zobaczą że ich budżet nie ucierpiał to nie ma szans na ponowne wydanie. Bo po co, jeżeli nie przynosiła nawet średnich zysków? Winx będą lecieć jako powtórki w tv, nie ma książek, gadżetów. W końcu dzieciaki i tak o niej zapomną :cry:
Max 6666 13 listopad 2020 22:41:04
Chand czy naprawdę musimy już tak myśleć pesymistycznie o tym ? Bo z twojej wypowiedzi można zrozumieć, że jest to całkowity koniec sprzedawania magazynu u nas. Wiadomo, że nie nikt nie wie jak to będzie wyglądało w przyszłości, ale chyba gdy już sytuacja z wirusem się unormuje, powinni wrócić do sprzedawania magazynu. Zastanawia mnie jeszcze czy MSZ zatrzymało wydawanie wszystkich swoich magazynów czy tylko tych rnajmniej opłacalnychr1; ...smutny
ChandSharma 13 listopad 2020 22:29:57
Mimo, że jestem osobą dorosłą, to jednak był to dla mnie lekki szok. Spodziewałam się, iż kiedyś ten dzień nadejdzie i magazyn nie będzie wydawany, ale byłam bardziej pewna, że nastąpi to wraz z końcem produkcji Winx'a, a nie... no cóż, właśnie teraz. Wiadomo - magazyn od dawna ma słabą sprzedaż i nie jest wszędzie dostępny, do tego są w nim marne prezenty (albo coś spoza fandomu, albo same odpadki), więc to pewnie była tylko kwestia czasu. Po prostu koronawirus przypieczętował losy tej gazetki.
Pozostaje mi jedynie rzec... rip

Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Justine0
23:02:10 22.04.2021
Ale super! Rozwaliło mnie "this was too hard to animate and idk who the characters are" XD
~clax70
22:32:36 22.04.2021
KLIK - animowany trailer fate
~Cattie0
22:20:31 22.04.2021
woow Justine, czy ty nie miałaś tu kiedyś konta?
~clax70
14:59:14 22.04.2021
1 Punkt I nowa ranga uśmiech
~clax70
14:58:11 22.04.2021
Hejuśmiech
~Karola0
9:42:03 22.04.2021
Hej
~Norelay0
23:15:36 21.04.2021
Cześć
~Justine0
22:36:08 21.04.2021
Dobry wieczór wszystkim zawstydzony
~nexusik0
20:08:58 21.04.2021
Ja sie rozkoszowałem oglądając Code Geass
~Norelay0
19:55:09 21.04.2021
Boże, przejść psychicznie przez 7 sezon... Miniświat liścia mnie dobija xd
~Norelay0
14:40:45 21.04.2021
Któżby tam nie chciał Elijaha... ;]]
~Norelay0
14:40:29 21.04.2021
Nie znam się aż tak na tym. xD Ja bardziej w TO lecę xd
~Stellka0
14:31:14 21.04.2021
Jak można tak pomylić się? Flama i Damon forever xd
~Norelay0
14:15:25 21.04.2021
Czy tam Stefanem, z którymś tam z TWD
@czarodziejka_flora0
8:49:31 21.04.2021
Ja z Damonem?kwaśny
~Cattie1
23:29:10 20.04.2021
ja miałam ship w myszkach, ale nie na wb XD co mnie cieszyło, patrząc na fangirling niektórych hahaha
~Norelay0
22:28:17 20.04.2021
A nie, sorry, Dżo z Damonem jeszcze xd
~Norelay0
22:27:39 20.04.2021
Był. XD No ale wiadomo, Noragan najbardziej znany xd
~Skeni0
22:09:39 20.04.2021
Serio był taki ship?
^Flamli0
20:47:17 20.04.2021
Wiktor i Mishaki
~Norelay0
20:31:05 20.04.2021
Skeni, po prostu trafiłeś na zły moment historyczny
~Norelay0
20:30:51 20.04.2021
Który flama? XD
^Flamli0
20:09:23 20.04.2021
pamiętam ten szip xDDD
~Skeni0
19:45:49 20.04.2021
A ja jestem taki szary, że nikt mnie nie shipuje XD
~Norelay2
16:07:16 20.04.2021
WB to były szczęśliwe czasy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.3
Ankieta
W skali od 1 do 5, jak oceniasz pierwszy sezon Fate?

1

2

3

4

5

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.

.