Nowości
20.11.2020
❧ dodano - 9 odcinków 4Kids z polskimi napisami

29.10.2020
❧ dodano komiks nr 190 - Lodowe rzeźby

27.10.2020
❧ zaktualizowano komiks nr 155 - Sekret szczęścia (wersja polska z magazynu)

7.10.2020
❧ dodano siedem piosenek z fanowskiego serialu "Winx Forever"

19.08.2020
❧ zaktualizowano komiks nr 153 - Magia Travelix (wersja polska z magazynu)

13.08.2020
❧ podmieniono kadry z transformacji Mythix (pełna wersja)

12.08.2020
❧ zaktualizowano komiks nr 152 - Przyjaciele na zawsze (wersja polska z magazynu)
❧ podmieniono kadry z transformacji Enchantix w wersji FULL HD

23.07.2020
❧ zaktualizowano komiks nr 151 - Zniknięcie Alfei (wersja polska z magazynu)

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 1,650
Nieaktywowany Użytkownik: 4
 Najnowszy Użytkownik: ~Kini133
Dzisiejsi Solenizanci
tclilk92wf

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!


snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

MAGAZYN 6/2020


WINX WŚRÓD GWIAZD
Ostateczne starcie. Wszyscy pamiętamy, że celem Valtora było zniszczenie Magicznego Wymiaru. Aby go osiągnąć, musiałby zdobyć Gwiazdę Życzeń, czyli zgromadzić przynajmniej cztery z siedmiu gwiazd prymarnych, a najlepiej wszystkie. Problem Valtora polega na tym, że nasz przeciwnik miał tylko trzy gwiazdy, kolejne trzy Winx, a tę jedną, decydującą o sukcesie, udało się zdobyć Trix…

NOWE WYZWANIE
Tajemniczy lisek

QUIZ
Pomóż Winx!

LEKCJA STYLU
ARTYSTKA czy AGENTKA? Winx nie są tylko czarodziejkami, ale też agentkami i po trochu artystkami. Stella na przykład jest artystką mody.

KOMIKS
"Malowane drzewo" - skany wkrótce

WYPRAWA
To jest sztuka

TERAZ TY!

PRZECZYTANE, OBEJRZANE

CZARODZIEJSKI PRZEPIS
Coś SŁODKIEGO dla KAŻDEGO

KONKURS

DATA WYDANIA: 10 listopada 2020
PREZENT: 3 prezenty niespodzianki
CENA: 11,99 zł

ZACHĘCAMY DO KUPNA MAGAZYNU!Ważna informacja

Jak już mogliście zauważyć, czy to kupując najnowszy magazyn, czy patrząc na powyższe skany, nie ma zapowiedzi kolejnego numeru. Dostaliśmy mnóstwo pytań odnośnie tego tematu. Zwróciliśmy się zatem do naszej opiekunki z Media Service Zawada i na chwilę obecną mamy do zakomunikowania pewną informację. Obecna sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że wiele przedsiębiorstw, jak i również wydawnictw, znalazło się w nieciekawej sytuacji. W związku z tym Media Service Zawada wstrzymuje wydawanie magazynu Winx Club w trybie regularnym. Oznacza to, że możliwe są kolejne nowe publikacje Winx Club w Polsce w formie magazynu, wydań specjalnych i innych dodatków, jednak póki co wszystko jest wielką niewiadomą. Nasza opiekunka napisała nam również, że w chwili obecnej woli nie przekłamywać rzeczywistości i nie mówić rzeczy, które za chwilę mogą ulec zmianie. Tak więc póki co, publikacja kolejnego numeru jest jedną wielką nie wiadomą. Nie wiadomo zatem czy, a jeśli tak - w jakiej formie wróci do Polski. Jeżeli tylko dowiemy się na temat nowego numeru magazynu, to na pewno damy wam znać. Prosimy o pomoc w rozgłośnieniu tej informacji na swoich social mediach, przekierowując do naszego newsa na WinxBlogger.

Komentarze

EmilyWinxClub 19 listopad 2020 07:16:34
Winx jako kreskówka jest już praktycznie "martwy" na świecie. Spodziewałam się tego, że 8 sezon niewiele zdziała, ponieważ był to taki odgrzewany po x-razy kotlet, w dodatku okraszony dziecinną otoczką i wątkami ciągniętymi na siłę. Wydaję mi się, że zaczął stawać się mniej popularny po szóstym sezonie, po którym zdecydowali się zrobić naszego Winxa jak najbardziej przyjaznego dzieciom, co po prostu było dużym kontrastem do poprzednich sezonów i nie trzymało się kupy. Z WoWem poniosła Rainbow trochę fantazja, był to bardziej fanfik na podstawie Winx, niż on sam, opierający się na jakichś luźno niedopowiedzianych kanonach. Jedyna słuszna opcja to przenieść oryginał jako produkcję Netflix i trochę porzucić tę dziecinną narrację z 7 i 8 sezonu. Trochę dziwi mnie ten dziewiąty sezon, to jak ciągnięcie karawany przez starego i zmęczonego konia. Nie ma w tym nic pesymistycznego, normalna kolej rzeczy każdej kreskówki.

A tak naprawdę to chciałam tylko napisać, że pomysł na wybieloną Laylę, jest po prostu bardzo niewłaściwy. :E
PVTeam123 18 listopad 2020 09:47:37
DuskAstral - twoje stwierdzenie jest w ogóle nie do porównania. Posiadanie TT+ i Netfliksa to oczywiście nie przymus, ale nawet nie mając żadnych oficjalnych statysty, mogę śmiało stwierdzić, że procent osób posiadających TT+, a tych posiadających Netfliksa, to niebo, a Ziemia szeroki uśmiech
SwiatWinx2017TVTeam 17 listopad 2020 22:52:15
Najlepszym rozwiązaniem byłoby emitowanie Winx 8 na Nickelodeon lub na TVP ABC (który ciraz częściej kupuje produkcje Rainbow i TT+, przykład Mia i ja)
Max 6666 17 listopad 2020 11:21:13
Tak samo można powiedzieć o TT+ , którego uważam że jeszcze mniejsza ilość ludzi posiada niż Netflixa, który jest popularniejszy. Fate na pewno ożywi trochę fandom Winxa mruga
DuskAstral 17 listopad 2020 08:49:41
Nie sądzę, żeby Fate coś zmienił. Nie wszyscy posiadają Netflixa.
clax7 16 listopad 2020 19:15:17
Teraz też tak sobie myślę, że może fate sprawi, że winx w Polsce do końca nie umrze.
clax7 16 listopad 2020 19:12:54
Ja akurat jestem w miarę młodym fanem winx, ale niestety zgadzam się z innymi, że winx powoli w Polsce umiera, może jeszcze jakby sezon 8 był by na przykład na pulsie 2, którego wszyscy mają, a nie na teletoon +, którego nie wszyscy mają. Jest to smutne, ale niestety prawdziwe.placzeplaczeplaczeplaczeplaczeplaczeplaczeplaczeplacze Mam jednak nadzieję, że jeśli winx umrze w Polsce, to wb nadal będzie w miarę normalnie funkcjonować.
MartiEste 15 listopad 2020 19:17:35
Mam podobnie jak Chand - pomimo dorosłego wieku jakoś tak mi przykro smutny
ChandSharma 14 listopad 2020 22:06:56
Muszkieterko, z tego co wiem, sprawa lepszych gadżetów oraz podwyższenia ceny była sugerowana wydawnictwu, bo już dawno padł ten pomysł, jednak nie zgodzili się. Zgadzam się z Kamilą - Winx w Polsce już prawie umarł i została w nim mała liczba fanów. Dodajmy, ze większy procent fanów to osoby dorosłe, które zaczęły swoją przygodę z serialem, gdy ten był na topie.
muszkieterka 14 listopad 2020 21:18:47
Cytuje osobę po po niżej Nie dali by do magazynu nic droższego i lepszego jakościowo, gdyż jedynie by na tym stracili. Jeszcze mniej osób kupiłoby magazyn - przyznajmy szczerze, to rodzice kupują dzieciom magazyn i na pewno nie zrozumieliby podwyższenie ceny. -koniec cytatu.
Ja u wam że gdyby były lepsze dodatki, np ładne figurki czy lalki choćby raz na jakieś czas oczywiście w przystępnej cenie to nawet Starsi fani by sobie kupili. Myślę że są też starsi fani tej serii. jednak ważne by magazyn ten jakoś przetrwał, nawet w wersji bez dodatków.
kamila1101 14 listopad 2020 19:22:19
Fajnie by było, lecz Winx są praktycznie martwe w Polsce. Nie dali by do magazynu nic droższego i lepszego jakościowo, gdyż jedynie by na tym stracili. Jeszcze mniej osób kupiłoby magazyn - przyznajmy szczerze, to rodzice kupują dzieciom magazyn i na pewno nie zrozumieliby podwyższenie ceny. Winx nie mają już żadnego w "podparcia" w Polsce. Nie ma reklam, lalek, książek ani innych nowych gadżety mogących wzbudzić zainteresowanie. Witch skończył bardzo podobnie, też urwano tak gazetkę w 2015 roku. Nie można też zapomnieć, że magazyn ma trudniejsze czasy, ponieważ jest w czym wybierać. Już nie ma 4-5 gazetek dla dziewczynek w miesiącu, tylko jest o WIELE większa konkurencja. Byłaby szansa w Polsce, gdyby ktoś wykupił licencję na lalki (obecnie sprowadzane kosztują ok.250-60 złwstyd), mogli też emitować 8 sezon dłużej (np. 1 odcinek czy dwa na tydzień).
muszkieterka 14 listopad 2020 17:54:56
Co nie będą wydawać u nas nawet tego magazynu?? szkoda. Może by pomogło jak by lepsze dodatki włożyli?? np figurki z 08 sezonu. albo coś bardziej w ten deseń np. Lalkę z któraś winx. albo na przykład jakiś plakaty z winx ??? albo pogrubili trochę magazyn dając np kilka komiksów. Miejmy nadzieję że Winx jakoś w Polsce przetrwają. Może wydadzą za to jakieś księżki jak serie książek o winx, znaczy przetłumaczą na polski??.
ChandSharma 14 listopad 2020 13:26:42
Max, nie chciałam, żeby to tak zabrzmiało... Wiadomo, że na chwilę obecną to nie jest ostateczny koniec, bo coś jeszcze będą wydawać. Mimo to spójrzmy prawdziwe w oczy - tak jak wspomniała Kamila, może być tak, że za jakiś czas, na przykład po pandemii, nie wrócą do wydawania gazetki, bo mogą uznać, że im się to po prostu nie opłaca... zdezorientowany
kamila1101 13 listopad 2020 22:49:39
Zgadzam się z Chand. Dodam też, że jak za jakiś czas zobaczą że ich budżet nie ucierpiał to nie ma szans na ponowne wydanie. Bo po co, jeżeli nie przynosiła nawet średnich zysków? Winx będą lecieć jako powtórki w tv, nie ma książek, gadżetów. W końcu dzieciaki i tak o niej zapomną :cry:
Max 6666 13 listopad 2020 22:41:04
Chand czy naprawdę musimy już tak myśleć pesymistycznie o tym ? Bo z twojej wypowiedzi można zrozumieć, że jest to całkowity koniec sprzedawania magazynu u nas. Wiadomo, że nie nikt nie wie jak to będzie wyglądało w przyszłości, ale chyba gdy już sytuacja z wirusem się unormuje, powinni wrócić do sprzedawania magazynu. Zastanawia mnie jeszcze czy MSZ zatrzymało wydawanie wszystkich swoich magazynów czy tylko tych rnajmniej opłacalnychr1; ...smutny
ChandSharma 13 listopad 2020 22:29:57
Mimo, że jestem osobą dorosłą, to jednak był to dla mnie lekki szok. Spodziewałam się, iż kiedyś ten dzień nadejdzie i magazyn nie będzie wydawany, ale byłam bardziej pewna, że nastąpi to wraz z końcem produkcji Winx'a, a nie... no cóż, właśnie teraz. Wiadomo - magazyn od dawna ma słabą sprzedaż i nie jest wszędzie dostępny, do tego są w nim marne prezenty (albo coś spoza fandomu, albo same odpadki), więc to pewnie była tylko kwestia czasu. Po prostu koronawirus przypieczętował losy tej gazetki.
Pozostaje mi jedynie rzec... rip

Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~MrDark0
22:59:33 24.11.2020
Masz talent Kamila, super!
~kamila11010
15:14:09 24.11.2020
Dziękuję serce
~Szarotek8900
13:30:21 24.11.2020
Cudowne! :pony:
~Max 66661
9:00:24 24.11.2020
O jeju ale cudo Winx jako anime xD
~clax70
8:07:51 24.11.2020
Hej
~clax70
22:54:29 23.11.2020
Pięknie serce. Niektórzy to mają talent, że tylko pozazdrościć. Teraz tylko kolor i rysunek 5 /5 gwiazdek gotowy. uśmiech
~kamila11015
21:37:35 23.11.2020
jeszcze trochę ją poprawię
~kamila11010
21:36:09 23.11.2020
a jesteś w gr. tłumaczy więc sobie pomyślałam :P
~kamila11010
21:35:39 23.11.2020
bo czekam aż Kuba wejdzie i próbuję znaleźć kogoś od tych rzeczy
~kamila11010
21:35:20 23.11.2020
ksiażek itd
~Cattie0
21:34:37 23.11.2020
jakimi skanami? xd
~kamila11010
21:27:31 23.11.2020
wgl aż żal że nie wypuścili karteczek z Enchantix
~kamila11010
21:27:18 23.11.2020
Szkicuję Bloom z S8 w mangowym stylu
~kamila11010
18:33:56 23.11.2020
Ej Cattie zajmujesz się skanami też?
~clax70
17:53:32 23.11.2020
I jak wrażenia po ceremoni?
~kamila11011
16:39:57 23.11.2020
Ja ogólnie rzadko oglądam programy tv, jedynie google box i królowe życie xd
~clax70
16:36:09 23.11.2020
Mi się podoba jeszcze najbardziej chyba Hiszpania, Francja, Holandia
~clax71
16:34:58 23.11.2020
Zgadzam się, za pierwszym razem robiło największe wrażenie
~kamila11010
16:34:16 23.11.2020
nasza śpiewa spoko ale już mnie łeb od tego boli xd
~kamila11010
16:33:45 23.11.2020
Czekam aż Kuba się pojawi by wysłał dziewczynom skany albumu xd
~clax70
16:33:40 23.11.2020
O 17. 20 ceremonia otwarcia eurowizji junior 2020 na TVP1! uśmiechuśmiechuśmiech
~Maeve0
15:53:35 23.11.2020
bylam tydzien temu i zapomnialam wejsc z okazji urodzin smutny
~kamila11011
14:57:48 23.11.2020
Tak zgadzam się z tym, zauważyłam też że bardziej przyłożyli się do animacji i szczegółów
~Szarotek8901
14:55:50 23.11.2020
Kolorystyka, wygląd otoczenia, efekty to cudo w tym sezonie <3 serce
~Szarotek8901
14:54:54 23.11.2020
Gdyby zmienili postacie na bardziej dorosłe i ogólnie były podobne do starego stylu to byłoby coś
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.3

.