Nowości
20.11.2020
❧ dodano - 9 odcinków 4Kids z polskimi napisami

29.10.2020
❧ dodano komiks nr 190 - Lodowe rzeźby

27.10.2020
❧ zaktualizowano komiks nr 155 - Sekret szczęścia (wersja polska z magazynu)

7.10.2020
❧ dodano siedem piosenek z fanowskiego serialu "Winx Forever"

19.08.2020
❧ zaktualizowano komiks nr 153 - Magia Travelix (wersja polska z magazynu)

13.08.2020
❧ podmieniono kadry z transformacji Mythix (pełna wersja)

12.08.2020
❧ zaktualizowano komiks nr 152 - Przyjaciele na zawsze (wersja polska z magazynu)
❧ podmieniono kadry z transformacji Enchantix w wersji FULL HD

23.07.2020
❧ zaktualizowano komiks nr 151 - Zniknięcie Alfei (wersja polska z magazynu)

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 1,650
Nieaktywowany Użytkownik: 4
 Najnowszy Użytkownik: ~Kini133
Dzisiejsi Solenizanci
tclilk92wf

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!


snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

DZIEWIĄTE URODZINY WINXBLOGGER


W tym jakże niefortunnym roku przyszło nam bezpiecznie w naszych domach obchodzić jedyne święto WinxBloggerowiczów - nasze urodziny! I nie byle jakie, ponieważ w tym roku są to DZIEWIĄTE urodziny! Niezmiernie przyjemnie jest na podziękować wam wszystkim za tak długoletnie oddanie naszej stronie i zaufanie nam, jako liderowi wśród stron w fandomie Winx. Jak zapewne wiecie, nie odpuszczamy i biegniemy dalej do przodu, dzieląc się z wami codzienną dawką magicznych nowości ze świata Winx. Niech tradycji stanie się zadość i przypomnijmy sobie co zadziało się w ostatnich miesiącach.

Oprócz niefortunnej pandemii koronawirusa, które objęła nie tylko Polskę, ale i cały glob, u nas w kwietniu zadebiutował długo oczekiwany przez polskich fanów sezon 8 z polskim, zupełnie nowym dubbingiem. Wszystkie 26 odcinków zostało zgrane dla was do jakości FullHD, a zanim dubbing polski ujrzał światło dzienne, mogliście oglądać pierwsze 13 odcinków z polskimi napisami, za których przygotowanie odpowiadali PVTeam123 oraz Flamli - nasza stała ekipa z WB SUBS.

Od kilku lat wszelkie zmiany oraz nowości na WinxBlogger możecie śledzić w panelu "NOWOŚCI" po prawej stronie. Jednak po jakimś czasie znikają one oraz nie wszystkie z nich tam dodajemy. Dlatego abyście w pełni mogli zobaczyć co zmieniło się na naszej stronie, a co pojawiło się nowego, prezentujemy wam poniższą listę ulepszeń WinxBlogger. Która z nich jest waszą ulubioną? Koniecznie dajcie nam znać! serce


↣ Poprawiliśmy stare linki kierujące was do podstron winxblogger.cba.pl na wariant bez cba.pl (bez działu z książkami)
↣ Dodaliśmy 26 odcinków Winx: Sezon 8 w jakości FullHD
↣ Dodaliśmy 26 odcinków Winx: Sezon 8 w formie kadrów
↣ Zaktualizowaliśmy dział muzyka, poprawiliśmy jakość wielu utworów oraz dodaliśmy piosenki z sezonu 8
↣ Dodaliśmy nowe obrazki w dziale muzyka
↣ Wgraliśmy polskie komiksy z tego roku i przetłumaczyliśmy 8 nowych komiksów
↣ Naprawiliśmy na forum niedziałające obrazki pełniące rolę nagłówków do odcinków
↣ Dodaliśmy odcinki sezonu 3 w wersji Nickelodeon w jakości DVD-HD
↣ Dodaliśmy kilka odcinków sezonu 5 z polskimi napisami, dla koneserów napisów niegrzeczny
↣ Dodaliśmy nowy dział odcinków Winx w wersji 4Kids wraz z premierowymi odcinkami 2-10 po polsku! KLIK
↣ Poprawiliśmy odtwarzacze z sezonu 3 wersji ZigZap na jakość DVD-HD
↣ Pomogliśmy fanowskiemu projektowi WinxForever wypromować ich projekt, oraz zmontowaliśmy część piosenek, które znajdziecie w dziale MUZYKA
↣ Rozwinęliśmy swoją działalność na serwisach Youtube (ponad 20 tys. osób) i Instagram (ok. 700 osób)
↣ Plany na przyszłość: kolejne odcinki 4Kids z polskimi napisami, tłumaczenie nowych komiksów oraz książek, Sezony 2-4 w wersji Full HD, Fate: The Winx Saga.

Ale czym byłyby nowości bez zgranej ekipy kilkunastu osób, dzięki którym, to wszystko tutaj jest dostępne? Oprócz stałej opieki administratorów, mamy również pod sobą wielu moderatorów, tłumaczy oraz osób od korekty. Każdemu chcielibyśmy w tym miejscu podziękować za oddanie, sumienność i trzymacie terminów. Bez was nie byłoby WinxBlogger - to wy czuwacie nad poprawnością językową forum, odcinków, komiksów, książek, newsów. To wy pomagacie nam, kiedy administratorzy nie zawsze są dostępni. Pilnujecie porządku shoutboksa i wiele innych. Do czas na oklaski dla was:

DZIAŁ KOREKTY I MODERATORÓW FORUM:
Lau, Lunaris, Suzanne, Nami

DZIAŁ WIDEO:
PVTeam123, Flamli

DZIAŁ TŁUMACZEŃ:
ChandSharma, MrDark, February, MartiEsti, Flamli

DZIAŁ KOMIKSÓW:
ChandSharma, Flamli, February, romkozak vip, SwiatWinx2017TVTeam

Ostateczne podziękowania i kilka słów od siebie dodadzą poniżej administratorzy WinxBlogger:

CHANDSHARMA
Kurczę, nie wiem, co napisać... Jestem tutaj od wielu lat, pamiętam jeszcze jak WB "raczkowało" i nie mogę uwierzyć, że obchodzimy kolejną rocznicę.
Było wiele kłótni, dram, wiele osób odchodziło i wracało w progi tej strony (ja sama nieźle dałam Dżo popalić i to wiele razy, dlatego za moje przeszłe uczynki BARDZO przepraszam, bo gdy sięgam pamięcią wstecz, mam w sobie tą myśl: "Boże, co ja robiłam wtedy ze swoim życiem? Jaki wstyd."), ale WB stało się takim zakątkiem, do którego zawsze warto wracać.
Jestem dumna z tego, że dodałam tutaj swoją cegiełkę. Dziękuję tym, z którymi współpracowałam oraz tym, z którymi wciąż współpracuję przy wielu projektach, które ukształtowały i wciąż kształtują WinxBlogger. Dziękuję za nawiązane przelotne znajomości oraz długie przyjaźnie - nie chcę tu wymieniać wszystkich, bo lista jest długa, a każdy z was jest dla mnie równie ważny. Nie wiem, gdzie bym teraz była, gdyby nie ta strona - zapewne moja pasja do Winx wygasłaby już dawno temu, a ja bym była smutna i samotna, bo nie miałabym z kim rozmawiać, śmiać się, płakać...
Mimo, iż mam te uprawnienia od dawna z powrotem, to nie czuję się pełnoprawnym adminem, więc dziękuję Flamli i PVTeamowi za to, że zawsze pytali mnie o moje zdanie i liczyli się z moją opinią podczas naszych (czasami długich, czasami krótkich) rozmów. Cieszę się, że tu jestem i mam nadzieję, iż WinxBlogger "dożyje" jeszcze wielu rocznic.

PVTEAM123
Mimo, że administratorem jestem krócej niż użytkownikiem, to każde urodziny spędzam z WB i dokładam swoją cegiełkę, tyle ile mogę. Lubię tę "pracę", bo robię to co jest jednym z moich hobby. Ciesze się, że WB było i jest stroną, gdzie pracujemy nad tym co lubimy, nie ma żadnego wymuszania, bo każdy z przydziałem lubi to robić. Właśnie to głównie utrzymuje mnie od kilku lat przy Winx. Nie mogę powiedzieć, że bez WB bym nie siedział już w Winx, bo raczej będę przy tym projekcie, aż do jego samego końca. Ciesze się kiedy widzę, że stare osoby do nas wracają i chociaż przez chwilę mogą poczuć się, jak w miejscu, którym spędzały jakąś cześć swojego dawnego życia. Taki wehikuł czasu - wchodzisz i wracasz wspomnieniami wstecz. Dziękuję, że wciąż tworzycie z nami te stronę, przez co mamy motywację na dalsze ciekawe projekty, a w 2021 wejdzie ich spoooro :D Bawcie się i świętujcie, bo to również wasze święto!

FLAMLI
Te ostatnie lata lecą jak szalone... Jeszcze nie tak dawno WB świętowało swoje pierwsze urodziny i przeżywało swoje lata świetności. Dzisiaj, po 9 latach, wiele się zmieniło. Nie jest to już ta sama strona, co kilka lat temu. Ale jak może być? Każdy z nas dojrzewa, spora część użytkowników poszła swoimi ścieżkami, nawet sama kreskówka - Winx Club, zmieniła się prawie że o 180 stopni. Mimo wszystko jestem wdzięczna, że nadal tu jestem i mogę dzielić się swoją pasją z innymi. To jest to, co uwielbiam robić - tworzyć stronę dla ludzi i robić coś, co spowoduje uśmiech na czyjejś twarzy. Mimo tego, że Winx nie jest już taki jaki był, wierzę, że dalej możemy świetnie bawić się na tej stronie, czekając na powiew świeżości, czyli Fate.
Musicie nam wybaczyć, że może te urodziny nie są tak huczne jak poprzednie, niestety natłok codziennych obowiązków, praca i inne sprawy powodują, że nie mamy już tyle czasu, co mieliśmy kiedyś. Zdajemy sobie również sprawę, że nie jest to również czas na robienie konkursów, dlatego w tym roku ograniczamy się do totolotka. Ze swojej strony chcę również powiedzieć, że pomimo mojego sędziwego wieku (xd) dalej będę działać na WB i dokładać swoją cegiełkę, aby strona wciąż się rozwijała. Dziękuję wszystkim osobom, należącym do poszczególnych grup, które przyczyniły się do zbudowania swojej cegiełki. Dziękuję również wam, użytkownikom, że wciąż jesteście z nami. Dzięki wam widzę sens mojej pracy i jestem szczęśliwa, że wciąż mogę być adminem tej strony. Liczę, że spotkamy się tutaj za rok, na okrągłych 10 latach WinxBlogger!

CZARODZIEJKA_FLORA
hm to ten moment, kiedy wypada coś powiedzieć, ale nie wiesz co. Parę dni temu wróciłam wspomnieniami do swojego starego bloga. Kiedyś jedynym problemem była kartkówka z geografii albo wolny Internet. Niestety czas leci, a my dorastamy. Mimo że nie mam już tyle czasu, by pracować nad WB wciąż wchodzę tutaj często i wspominam.
Mam nadzieję, że już niedługo będę go miała jednak więcej i uda mi się wprowadzić tutaj znowu trochę magii :>. Dziękuję wszystkim, którzy dołożyli choć małą cegiełkę do rozwoju WB. Gdyby nie wy, naprawdę nie zaszlibyśmy tak daleko. DZIĘKUJEMY


Zabawa trwa, bawcie się, świętujcie - to wasz i nasz dzień! Niech kolejne urodziny WB zapiszą się na karcie niezapomnianych wydarzeń tej strony. Ściskamy was serdecznie, załoga WinxBlogger.pl. Na koniec zostawiamy symboliczne avatary, które przygotowaliśmy specjalnie dla was.~ credit dla ChandSharmy ~~ credit dla Flamli ~
© FanArty iridescenttides - klik.

Dzisiaj na naszym Youtubie ukazał się live z naszym administratorem PVTeam123. Zapis dla spóźnialskich poniżej.

Komentarze

Lunaris 24 listopad 2020 16:36:53
Jeszcze rok i okrągła liczba :D.

@clax7 Nie uważam, że głupi - liczy się gest c:.
Sivlanaya 22 listopad 2020 19:42:44
Zapewne WB odżyje, kiedy wyjdzie "Fate". Tego wam życzę.
Atelie 22 listopad 2020 18:54:01
Sto lat mruga Wszystkiego Najlepszego <3
DarkBloom 21 listopad 2020 14:46:48
:serduszko::serduszko::serduszko: sto lat
clax7 21 listopad 2020 12:31:33
Wszystkiego najlepszego z okazji 9 urodzin WB. Niech ta magia trwa i nie kończy się nigdy. serceuśmiech Może i to głupi pomysł, ale zrobiłem grafikę z Winx ( taki prezent, wiem, że głupi) Nie jestem doświadczonym grafikiem i pewnie grafika nikomu się nie spodoba. Mam nadzieję że może komuś się spodoba.

Wszystkiego najlepszego!
Suzanne 21 listopad 2020 11:57:58
Sto lat WB :>
Nami 21 listopad 2020 11:24:52
Wszystkiego najlepszego, WB! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami jak najdłużej serce
Lau 21 listopad 2020 00:18:44
Wszystkiego najlepszego!
Dziękuję za wymienienie mnie :D
Reverienne 20 listopad 2020 23:56:50
Wszystkiego najlepszego, WinxBloggerze! Obyś żył nam jak najdłużej! serce
Szarotek890 20 listopad 2020 18:55:06
Wszystkiego najlepszego WB! Życzę Wam dużo chęci, inspiracji do tworzenia tej świetnej strony. Naj strona o Winx w Polsce, poznałem wielu świetnych ludzi, trzymajcie się! sercecałus
February 20 listopad 2020 18:41:36
Najlepszego wszystkimi serce! Dzięki za to, co robicie! Niech ta magia, która jest na WB będzie też obecna w rzeczywistości każdego z Was :cool:!
Max 6666 20 listopad 2020 18:28:33
Gratuluje nam wszystkim kochani serce Utrzymajmy wb jak najdłużej się da mruga
MartiEste 20 listopad 2020 18:12:25
STO LAT WB d84;a039;

Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~MrDark0
22:59:33 24.11.2020
Masz talent Kamila, super!
~kamila11010
15:14:09 24.11.2020
Dziękuję serce
~Szarotek8900
13:30:21 24.11.2020
Cudowne! :pony:
~Max 66661
9:00:24 24.11.2020
O jeju ale cudo Winx jako anime xD
~clax70
8:07:51 24.11.2020
Hej
~clax70
22:54:29 23.11.2020
Pięknie serce. Niektórzy to mają talent, że tylko pozazdrościć. Teraz tylko kolor i rysunek 5 /5 gwiazdek gotowy. uśmiech
~kamila11015
21:37:35 23.11.2020
jeszcze trochę ją poprawię
~kamila11010
21:36:09 23.11.2020
a jesteś w gr. tłumaczy więc sobie pomyślałam :P
~kamila11010
21:35:39 23.11.2020
bo czekam aż Kuba wejdzie i próbuję znaleźć kogoś od tych rzeczy
~kamila11010
21:35:20 23.11.2020
ksiażek itd
~Cattie0
21:34:37 23.11.2020
jakimi skanami? xd
~kamila11010
21:27:31 23.11.2020
wgl aż żal że nie wypuścili karteczek z Enchantix
~kamila11010
21:27:18 23.11.2020
Szkicuję Bloom z S8 w mangowym stylu
~kamila11010
18:33:56 23.11.2020
Ej Cattie zajmujesz się skanami też?
~clax70
17:53:32 23.11.2020
I jak wrażenia po ceremoni?
~kamila11011
16:39:57 23.11.2020
Ja ogólnie rzadko oglądam programy tv, jedynie google box i królowe życie xd
~clax70
16:36:09 23.11.2020
Mi się podoba jeszcze najbardziej chyba Hiszpania, Francja, Holandia
~clax71
16:34:58 23.11.2020
Zgadzam się, za pierwszym razem robiło największe wrażenie
~kamila11010
16:34:16 23.11.2020
nasza śpiewa spoko ale już mnie łeb od tego boli xd
~kamila11010
16:33:45 23.11.2020
Czekam aż Kuba się pojawi by wysłał dziewczynom skany albumu xd
~clax70
16:33:40 23.11.2020
O 17. 20 ceremonia otwarcia eurowizji junior 2020 na TVP1! uśmiechuśmiechuśmiech
~Maeve0
15:53:35 23.11.2020
bylam tydzien temu i zapomnialam wejsc z okazji urodzin smutny
~kamila11011
14:57:48 23.11.2020
Tak zgadzam się z tym, zauważyłam też że bardziej przyłożyli się do animacji i szczegółów
~Szarotek8901
14:55:50 23.11.2020
Kolorystyka, wygląd otoczenia, efekty to cudo w tym sezonie <3 serce
~Szarotek8901
14:54:54 23.11.2020
Gdyby zmienili postacie na bardziej dorosłe i ogólnie były podobne do starego stylu to byłoby coś
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.3

.