Nowości
06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,049
 Najnowszy Użytkownik: ~ThunderousTiger

Winx Club
Postacie
❧  Najlepsza i najgorsza postać z Winx  ☙

Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Stellcia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-06-2014 16:09
Ja najbardziej lubię Bloom. Może i trochę pomiata innymi Winx, ale jest najodważniejsza i za to ją lubię.
Z kolei najgorsi są jak dla mnie Czarownicy z Czarnego Kręgu. Są nudni i ciągle robią to samo, polują na Roxy. To mi się po pewnym czasie znudziło.




(c) Rebecca
Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2014 20:35
Omijając Florę i Stellę bardzo podoba mi się Daphne. Daphne przypomina mi Florę jest mądra, opiekuje się Bloom i jest strasznie miła.

Zaś najmniej lubianymi przeze mnie postaciami jest Chimera, Cassandra oraz Lord Darkar. Jak można lubić tak pustą głupią egoistkę jaką jest Chimera?! Dobrze, że nie zobaczymy się z nią znowu.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 25-07-2014 21:01
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
użytkownik usunięty
Dodane dnia 25-07-2014 22:04
Uwielbiam Florę. Jest szczera, miła, skromna i delikatna. Ogółem każda z Winx ma coś, co zasługuje na uwagę. Z wrogów najbardziej lubię Valtora, Ba, ja go wręcz uwielbiam! To jego słynne "Na razie, pozdrów Kazie!" xDD. Z nim nigdy nie było nudno, Winx musiały się nieźle napracować, żeby go pokonać. Natomiast najmniej lubię Czarowników z Czarnego Kręgu. Niby tacy silni, a tak naprawdę Winx niewiele musiały zrobić, żeby ich pokonać. Nudzili, i to bardzo. W dodatku zgrywali niepokonanych, co było po prostu żałosne.


AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2014 21:04
Najbardziej lubię Florę i Daphne. Florę polubiłam już na początku pierwszego sezonu, za delikatność i skromność. I tak zostało do dzisiaj. Daphne polubiłam w 6 sezonie, bo dopiero wtedy chyba każdy widz poznał ją bardziej. Jest skromna, spokojna, miła, mądra i ma delikatna urodę. Obie są moimi ulubionymi postaciami.
Najbardziej nie lubię Mitzi. Denerwowała mnie swoim natrętnym zachowaniem w 4 sezonie, kiedy chciała odbić Stelli Brandona. No i również Roxy. Nie wiem dlaczego, ale ta postać mnie irytuje pod każdym względem. Dobrze, że w serialu nie dołączyła do Winx...
Edytowane przez bamboleo dnia 02-08-2014 21:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2014 21:39
Może zacznę od postaci, którą najbardziej lubię, a mianowicie od Flory. Jest miła, zawsze stara się rozsądnie podejść do sprawy i zażegnać wszelkie spory, jakie zdarzają się pomiędzy Winx. Jest też bardzo uczuciowa i często okazuje swoje emocje, pamiętam jak płakała, myśląc, że Helia jest zakochany w innej. No, a poza tym jeszcze ta jej nieśmiałość. A co do najbardziej nielubianej postaci, to chyba takiej nie mam. Wiele osób pisze, że nie lubią tych czarnych charakterów np. Valtor, Tritannus itd. Ja uważam, że te postacie nakręcają serial, nadają mu ciekawej akcji i bez nich byłoby po prostu nudno.

Używaj przecinków, proszę. Do tego "byłoby" pisze się łącznie, warto zapamiętać ;3.//Vic



Edytowane przez Victoria dnia 08-03-2015 12:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2014 10:09
Wiem na pewno, że najgorszą postacią z Winx jest Bloom. Ciągle się wywyższa i myśli, że jest najlepsza. Mnie już dobija sam fakt, że w tym serialu jest jakaś liderka. Bosz... Poza tym nie lubię zbytnio ludzi o rudych włosach. Normalnie jest mi niedobrze, gdy ich widzę. Powinno być tak jak w seriach 1-3, że Winx działają razem, a nie osobno. Program obejmuje 6 czarodziejek, a nie 1.

Najlepsza? Flora. Jest nieśmiała, miła, uczynna. Z charakteru i wyglądu bardzo jest podobna do mnie. Ach, jak ja kocham śniadą karnację. Jej włosy, styl poruszania się. Nie jest idealną czarodziejką i za to ją też cenię. Tworzy zgraną parę z Helią. To, że posprzecza się raz na sezon z ukochanym, nie znaczy, że go nie kocha.

Taka jest moja opinia.


,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Edytowane przez Sophie dnia 03-08-2014 10:21
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Elyon
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 12:43
Najlepsza: dla mnie Musa. Bardzo polubiłam ją na początku sezonu 2, kiedy zaczęła być częściej pokazywana (jako przyjaciółka Layli i btw tęsknię za ich przyjaźnią). Musa jest po prostu wspaniałą przyjaciółką, potężną czarodziejką i uroczą osobą. Uwielbiam, kiedy chociaż na 2 minuty staje się najważniejsza w serialu, wątki z nią są najlepsze.

Najgorsza: wszystkie Pixie, Selkie i pluszaki. Według mnie nie powinny pojawić się w serialu. Wątki z tymi postaciami nie mają szczególnego znaczenia, a tylko zajmują czas na antenie. Jedynie teraz zaczynam zmieniać zdanie co do nowych pupilów Winx, bo wyjątkowo spodobał mi się pomysł z magicznymi zwierzakami w sezonie 7. Już chyba zeszłam z tematu, ale dodam jedynie, że zamiast sprowadzać wątek ze wszelkimi "połączonymi magiczną więzią" istotami, fajnie jakby twórcy pociągnęli wątek z Mirtą, przeszłością Winx, specjalistów, wrogów itp.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 15-10-2015 15:57
http://instagram.com/picsofwinx Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 12:59
Najlepsza i najgorsza postać - uuu, ciekawy temat ;]]

Najlepsza postać - z Winxówn zdecydowanie Flora, jest przesympatyczna, altruistka, nie stawia siebie na pierwszym miejscu. Bardzo duży plus. Z pozostałych postaci to na pewno Roxy - może zwariowałem, ale ona zawsze mnie rozczulała, nie da się jej nie kochać. Z przeciwników niepodzielnie króluje jego lordowska mość Valtor - w moim odczuciu chyba jedyny zły w Winxie, który miał klasę.

Najgorsza postać: z Winxówn zdecydowanie Musa. Ja nie wiem, czy twórcy nie mają na nią pomysłu, czy postać jest z gruntu źle pomyślana. Musa nigdy nie wie, czego sama chce, często myśli tylko o sobie i swoich uczuciach nie patrząc, co myśli druga strona. Analogicznie Diaspro - kolejny rozpuszczony bachor, który chce nagiąć świat do siebie. Ze złych najgorzej wypada Tritannus - kompletnie zepsuta postać, silna tylko pozornie, w praktyce nie stanowiąca problemu do pokonania. Nuda.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Mayumi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 13:14
Z tego co widzę, spora ilość osób uparła się na to, że to właśnie Bloom jest tą najgorszą. Ja jednak uważam, że pomimo tego, iż jest jej zdecydowanie za dużo w serialu nie jest ona taka zla, za jaką ją wszyscy uważają. Fakt, nigdy nie zostanie moją ulubioną postacią, za bardzo się mądrzy itp.
Zdecydowanie osobą, którą nienawidzę jest "uwielbiania" przez wszystkich Stella. Pragnę przypomnieć, że jest od Winx'ówn starsza, a mimo to zachowuje się jak zwykła lalunia. Pokazy mody to nie jest coś, co może zaciekawić. Dodatkowo jej głupota i humor nie rozśmiesza, a wręcz przeciwnie.
Nie mam ulubionej postaci, żadna nie przykuła mojej uwagi na dłużej. Ostatecznie jednak wybrałabym Tecne. Zdecydowanie odbiega od reszty klubu, nie zachowuje się jak siedmiolatka. Na dodatek różowe włosy mają swój urok. Moc panowania nad technologią jest naprawdę interesująca i naprawdę szkoda, że nie ma o czarodziejce nieco więcej powiedziane.


50249832 mayumi.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
użytkownik usunięty
Dodane dnia 22-12-2015 00:39
Od dziecka uwielbiałam Tecnę. Teraz jak tak na to patrzę to to była bardziej miłość z litości. Wiedziałam, że nikt jej nie lubi (no, może nie nikt, ale kiedyś w magazynie Winx miała tylko 1% fanów, co mnie bardzo zabolało ;-; ) i tak jakoś trochę się do tego zmuszałam, a trochę samo przyszło, bo bardzo lubiłam ją i Timmy'ego jako parę. Byli tacy nieśmiali, zamknięci i to mnie utwierdzało w przekonaniu, że Tecna jest jednak warta uwagi. Trochę też doprowadziły do tego jej przemiany, bo były i są nadal najpiękniejsze ze wszystkich innych przemian Winx. No i teraz sama nie wiem. W trakcie ostatniego odcinka, który oglądałam (6 sezon i jej kłótnia z Musą) doszłam do wniosku, że nijak do niej nie pasuję i powinnam skończyć się tak na siłę nią zachwycać. Zresztą osobiście twierdzę, że w najnowszych sezonach zaczynają ją powoli niszczyć. Wcześniej była inna niż wszystkie, taka poważna. A teraz to taka pani profesor, która wszystkich poprawia, a jej logarytmy są najważniejsze. Dlatego przeniosłam się na Musę, Florę, przez krótki okres czasu na Stellę, a potem na Laylę, I nadal nie wiem, którą lubię najbardziej XDD Myślę, że w takiej dokładnej kolejności wyglądałoby to tak: Layla, Musa, Flora, Tecna, Stella i Bloom, ale tak naprawdę to kocham pierwszą trójkę lub może i nawet czwórkę, bo jakoś się z Winx wyróżniają. Layla tą swoją bojowością i tym genialnym wzrokiem, którym patrzy na swoich adoratorów xD, Musa swoim charakterem takiej zamkniętej w sobie chłopczycy, która tak naprawdę chciałaby być księżniczką, Flora spokojem, nieśmiałością i piękną miłością do Helii, a Tecna zimnym spojrzeniem i, w dawnych seriach, też trochę chłopięcym charakterem. Stellę niestety zniszczyli. W 4 i 5 sezonie ją po prostu kochałam, te jej żarciki, no cudo serce :haha:. Niestety przyszedł na nią czas i teraz to taka bardziej królowa mody i stylu :< Brakuje mi tej starej, zabawnej Stelli...
A Bloom nigdy nie lubiłam, w ogóle jestem anty nastawiona to wszystkich głównych bohaterów, a jak serial nosi nazwę "Winx", a w kółko gadają o jednej to już w moich oczach jest skończona.

Dobra, koniec części pierwszej XD Spoza Winx też mam swoich ulubieńców, których możliwe, że lubię nawet bardziej od niektórych wróżek. Na przykład Helia. On jest idealny. Gdybym miała być jedną z Winx to specjalnie dla Helii byłabym Florą. Nie to, że romantyk, to jeszcze piękna fryzura (którą zniszczył w 4 sezonie, gratulacje) i tajemnicza osobowość. Tak samo kocham Palladiuma serce, bo jeśli użyjecie wyobraźni, można mu stworzyć naprawdę genialny charakter xD, Griseldę (którą shippuję z Helią albo z Palladiumem, bo czemu nie) za to, że jest bardzo śmieszkowa. W sumie nie wiem czemu mnie śmieszy. Taka fajna jest xD. No i oczywiście Darcy. Teraz ma super głos, do tego jest najinteligentniejsza z Trix i chyba najnormalniejsza.
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2016 13:37
Ja najbardziej lubię Bloom. Jest ładna, mądra, pomocna, ma złote serce.
Najbardziej nie cierpię Icy. Ona jest oschła. Powiem wprost: ona jest zupełnym przeciwieństwem Bloom mruga.

//Trzy te same emoty pod rząd w nowej linii nie wydłużą twojej wypowiedzi. Staraj się bardziej rozpisywać.
Edytowane przez Lunaris dnia 29-01-2016 19:10
60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Katharsis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2016 14:24
Lubię Florę, dlatego że jest taka jak ja. Nieśmiała, ale jak trzeba to potrafi walczyć o swoje, jej pasją są kwiaty, nie jest księżniczką, ani liderką. Liczy się dla niej dobro innych. Potrafi pocieszyć w trudnych sytuacjach. Najgorsza jest Bloom. Jest dla mnie zbyt idealna. Prawie żadnych wad, wszystko wie najlepiej. I zawsze sama walczy z najpotężniejszymi wrogami. Żadnej nie da powalczyć sam na sam. Dać spróbować innej czarodziejce w pełni swoich możliwości. Ale to już wina twórców...

Uważaj na literówki i czytaj posty przed publikacją.//Vic
Edytowane przez Victoria dnia 29-01-2016 19:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Pony
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2016 07:35
Najbardziej mnie drażni Tecna, jeśli liczyć Winx. Jej nastawienie do wszystkiego i wszystkich. Ciągle doszukuje się logiki, przez co jej zachowanie często wygląda sztucznie, jak u robota. Ponadto jej strój, dość mocno odbiega od ubrań pozostałych dziewczyn z Winx. Nawet ona nie potrafi się wyluzować, przez co różni się od reszty dziewczyn. Za przykład podam odcinek, gdy Winx wybrały się nad jezioro. Wszystkie dziewczyny założyły kostiumy kąpielowe i się opalały, wszystkie prócz Tecny, która siedziała w ubraniu i jeszcze pod parasolem... Nawet w swoim związku kieruje się logiką, dlatego jeśli oceniać charakter, to Tecna drażni mnie najbardziej. Jeśli idzie o urodę, to powiem, że jest całkiem ładna, choć fryzura taka trochę męska, co także odbiega od reszty Winx, które włosy mają zdecydowanie dłuższe, po za Muzą, ale nawet ona ma bardziej dziewczyńską fryzurę od Tecny. Z wyglądu najmniej podoba mi się Leyla.

Natomiast moją ulubienicą jest liderka Winx, Bloom. Poczyniła wielkie postępy od pierwszego sezonu, kiedy to Stella ją uczyła podstaw o czarodziejkach. Jedyne co mnie denerwuje w Bloom, to te poczucie sprawiedliwości. Zawsze każdemu musi pomagać, choć potrafi też być wredna i np zamienić skuter w świnie mruga.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 01-07-2016 11:37
36426030 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Luna
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2016 22:34
Najbardziej lubię Bloom , bo po prostu najbardziej mnie ujęła i to już z samego początku. Jest charyzmatyczna, pewna siebie , odważna i potężna, na dodatek potrafi pocieszyć na duchu. Najmniej lubię Diaspro. Taka denerwująca , głupia postać, która swoją obecnością sprawiała , że miałam ochotę rzucić pilotem w telewizor uśmiech



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-11-2016 17:59
Najgorsza postać - Roxy.
Jest ona dla mnie bardzo irytującą bohaterką. Sama nie wie czego chce. Najpierw boi się Winx, potem najlepsze przyjaciółeczki. Po prostu, nie. W dodatku jej głos nie polepsza mojego stosunku do niej. Wolę, kiedy nie jest tak ważną postacią w sezonie. Jest głównym powodem, dlaczego nie lubię czwartej serii.

Najlepsza postać - Riven.
Bardzo go lubię. Potrafię go zrozumieć, we wszystkim co robi. To nie jest piękny chłoptaś typu Brandon czy Sky, którzy denerwują się tylko wtedy, gdy ktoś chce dziewczynę im odbić. Dużo w nim emocji. Bardzo pasował do Musy i nie rozumiem, naprawdę nie rozumiem, czemy twórcy zdecydowali sie usunąć go z serialu. Przynajmniej nie zniszczyli go dogłębnie jak Sky'a.
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~LadyPinki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2017 13:55
Moją ulubioną postacią jest Stella. Lubię jej dowcipy, ale nasza księżniczka Solarii też ma swoje minusy. Najmniej lubianą przeze mnie jest Darkar. Przez cały sezon siedział tylko na tyłku w swojej komnacie ;__;. Tylko w ostatnim odcinku się ruszył, aby trochę powalczyć.

Pamiętaj o polskich znakach i przecinkach. Postaraj się też pisać dłużej.//Vic
Edytowane przez Victoria dnia 08-07-2017 11:17
Ni mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Ksenna2288
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2018 15:58
Najlepszą postacią według mnie jest Musa. Dlaczego? Nie wiem. Tak jakoś od dzieciństwa ją lubiłam, a najbardziej nie lubię Bloom. Od jakiegoś czasu ją znienawidziłam. Może przez to że zachowuje się tak jakby ona była najważniejsza.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza postać z Winx
~Czarodziejka_Stella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2023 08:24
Najlepsza postać to Stella. Jej żarty są genialne, a do tego jest jedną z ładniejszych czarodziejek. Moją najmniej lubianą postacią jest Faragonda, ona tylko robiła barierę i coś gadała a, jak opowiadała o Enchantix'ie to nie wspomniała nic o Magicznym Pyle. (Mogła choć raz użyć Enchantix'u przy czarodziejkach i pokazać im jego właściwości.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
~Vixen0
14:07:37 13.04.2024
winx *
~Vixen0
14:07:27 13.04.2024
2014 rok dobre czasy, czasy zbierania komiksów z windą
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.