Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Winx Club
Ogólnie o Winx Club
❧  Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?  ☙

Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Pony
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2016 22:17
Ja oglądałem swego czasu "Sabrinę nastoletnią czarownicę" na jakimś ówczesnym kanale z bajkami i pewnego dnia, zamiast mojego serialu puścili mi Winx, najpierw się zawiodłem, ale obecnie to jeden z moich ulubionych seriali.


36426030 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2016 11:57
Dowiedziałam się o Winx, kiedy miałam z 10 lat, czyli około 8 lat temu. Mama kupiła mi na DVD pierwszą część tej kolekcji z magazynu Tina. Odcinki nie były po kolei, ale je obejrzałam i pokochałam Winxa. Do tej pory mam wszystkie 19 części, chociaż ostatni raz oglądałam je 2 lata temu, dlatego że jeszcze nie wiem, komu je oddać.



Edytowane przez Cattie dnia 25-02-2017 20:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Luna
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2016 22:49
Szczerze? Nie mam pojęcia! Jak była mała obejrzałam jeden, może dwa sezony, ale wtedy ta bajka mnie jakoś nie ujęła. Dopiero niedawno, bo jakieś dwa lata temu, wkręciłam się tak, że obejrzałam wszystkie wtedy dostępne sezony w chyba tydzień uśmiech.

Popracuj nad interpunkcją. "Obejrzałam" piszemy przez "rz".//Vic



Edytowane przez Victoria dnia 02-10-2016 14:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 06-08-2016 02:32
W wieku siedmiu lat po raz pierwszy obejrzałam kreskówkę na ZigZapie. Okazało się, że pewna dziewczynka z klasy również ją oglądała, więc zaczęłyśmy o niej rozmawiać, a na korytarzu podczas przerw bawiłyśmy się w czarodziejki. Do zabawy wkręciłyśmy też inną koleżankę. Jakiś rok później podłączono mi Internet i odkryłam blogi o tematyce Winx. Tak oto spędziłam całą podstawówkę blogując i tworząc grafikę. Przeszło mi w gimnazjum, ale zawsze pozostawał sentyment... Teraz, gdy już skończyłam liceum, postanowiłam wrócić do oglądania i odświeżyć sobie pamięć. Dwanaście lat minęło jak jeden dzień.
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 15-12-2016 15:59
Przenieśmy się teraz w odległe czasy klas 1-3 podstawówki; w lata beztroskiej zabawy. Wbrew pozorom u mnie w szkole nie królował Winx Club, a H2O. Jednak ja, jak to ja, musiałam być inna, cały czas mówiąc, że to W.I.T.C.H. są najlepsze, a nawet ich nie oglądałam. Wtedy po raz pierwszy usłyszałam o czarodziejkach, gdy znajome próbowały mnie przestawić na właściwą kreskówkę. Nawet nie pamiętam już kiedy dostałam worek z wizerunkiem Winx w MT, a następnie karteczki z Florą i chyba Musą. O serialu zapomniałam na jakiś czas.
Witamy w czwartej klasie! Więcej obowiązków, zmian. Między innymi mój tata zakłada telewizję satelitarną. Ile kanałów! A ile z kreskówkami! Znudzona, wędruję sobie po nich, nagle natrafiając na pewien odcinek. Winx Club. Dokładnie trzeci sezon, gdy Layla zdobywa Enchantix. I dopiero wtedy zaczęła się moja cała fascynacja serialem, obejrzałam prawie wszystkie filmy (oprócz najnowszego) oraz sezony.


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2017 20:33
Nie pamiętam, kiedy pierwszy raz oglądałam Klub Winx. W pamięci pozostał mi fragment dwunastego odcinka trzeciego sezonu, gdy Flora zdobywa Enchantix. Pamiętam, że musiałam wtedy iść do kościoła i prosiłam dziadka, aby chwilę zaczekał. Szkoda, że była to wersja Nickelodeona placze1.Na pewno miałam mniej niż dziesięć lat.
Za dziecka bawiłam się też w czarodziejki i zawsze miałam moce Flory i Bloom, więc musiałam to oglądać. Miałam też mnóstwo karteczek i segregatorów z tym.
Zainteresowanie tą bajką wróciło rok temu, gdy na Pulsie 2 zobaczyłam fragment z 6x04 (Moc Blomixu). Przypadek, że moment, gdy czarodziejka natury zdobyła Bllomix? Chyba nie lol. Myślałam, że znam dobrze tę bajkę, ale tak bardzo się wtedy pomyliłam.


61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Olalaxd
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-01-2017 00:16
Hmm... Tak naprawdę to nie pamiętam. Od zawsze oglądałam Klub Winx. Urodziłam się w 2002 roku, a ta bajka zaczęła lecieć w tv kiedy miałam 2 lata, więc można powiedzieć, że wychowywałam się z nią XD
Bawiłam się często z siostrą w czarodziejki i byłam zawsze Laylą :D Również jak niektórzy tutaj miałam z nimi karteczki. W sumie całe stosy segregatorów. No i oczywiście bajki Winx na płycie, ale nie wszystkie. Szkoda tylko, że oddałam w 2016 roku płyty młodszej kuzynce, która pewnie nie ogląda nawet Winx tylko te nowe głupie bajki. Szkoda, że to zrobiłam, bo bym sobie teraz obejrzała (sezony 1-3 bo tyle miałam), ale te w starej wersji a nie tej Nickelodeona.


____
Nie zapominaj o przecinkach!
//Rose



,,Człowiek rodzi się po to by żyć, a nie po to by przygotowywać się do życia"~Borys Pasternam

Blog o Lolirock
Edytowane przez Rosette dnia 06-01-2017 10:06
http://lolirockers.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Mr_Magiczny
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2017 15:28
U mnie było trochę krócej. Reklamy wszędzie nas otaczają, ale zwłaszcza w telewizji. Winx poznałem właśnie przez taką reklamę 4 sezonu i od razu go polubiłem. Najbardziej jednak polubiłem postać Roxy, takiej cichej osoby, ale jak chce to potrafi zrobić wielkie rzeczy (taka cicha woda brzegi rwie :P)!
Potem dowiedziałem się, że istnieje Magazyn Winx Club, dokładnie od kuzynki, więc postanowiłem kupić. Pani w kiosku powiedziała ,,Nie ma już Winxa smutny", więc postanowiłem szukać gdzie indziej, ale w końcu nie kupiłem :P.
No i to jest taka krótka historia :P. Niezbyt fascynująca xd.


#WoW
Avatar (c) Ja :P
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Max 6666
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2017 18:06
Cofnijmy się sześć lat do tyłu. Któregoś dnia oglądałem na laptopie W.I.T.C.H. Czarodziejki i na pasku "co jeszcze mogę obejrzeć?" pokazał się Klub Winx. Nazwa i miniaturka tak mnie zaciekawiła, że to obejrzałem. Od tamtego czasu to moja ulubiona bajka. Następnego dnia zapytałem "mamo, kupisz mi płytę Winx na allegro?", potem było kupowanie płyt, magazynów. Wtedy już nie było ZigZapa, tylko teletoon+. W telewizji zacząłem oglądać Winx na Nickelodeon, ale to był 3. sezon, miałem wtedy 6 lat i tylko jedno mi utkwiło w pamięci: Enchantix Flory z odc. 12. Jak to dawno było.

Prosiłabym o pisanie nazw własnych wielką literą. ;) //Cat
Edytowane przez Cattie dnia 25-02-2017 20:43
;) Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Werterownia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2017 18:23
Ja pamiętam, że poszłam do przyjaciółki i akurat leciał Klub Winx, ale ona bardzo rzadko go oglądała. Zaczęłyśmy się bawić. Ja miałam być Bloom, a ona kimś tam innym. Był to odcinek z pierwszego sezonu, kiedy Bloom została wysłana na Domino tym specjalnym urządzeniem przez nauczyciela, ale spotkała Trix.
I pamiętam, że przyjaciółka mi tłumaczyła, że Bloom się spaliła szeroki uśmiech A ona przecież miała moce ognia, ale moja przyjaciółka się nie znała, a ja wtedy też jeszcze nie.
A potem jakoś oglądałam i nagrywałam na kasety VHS. To było baaardzo dawno temu. Jeszcze przed Zig Zapem!


https://www.malinaila.pl/ - blog o zdobieniu paznokci
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~MajaMaj
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2017 18:10
W sumie o Winx dowiedziałam się przypadkowo. Miałam z 6 lat. Byłam z tatą w kiosku i zauważyłam gazetkę z czarodziejkami. Tata kupił mi ją, a ja bardzo się wkręciłam. Zaczęłam oglądać serial i oto moja historia.

Proszę o dłuższe posty. ~Lau
Edytowane przez Lau dnia 25-02-2017 18:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~ArtierLoveWiinx
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-04-2017 09:57
Kiedy byłem młodszy strasznie dużo oglądałem telewizję, dokładniej Nickelodeon. Pewnego dnia pierwszy raz zobaczyłem Winx, to był odcinek 3 sezonu, w którym Bloom dostała Enchantix. Potem oglądałem odcinki przez parę następnych dni, aż w końcu mi się znudziło. Niedawno, dokładniej jakieś 2 miesiące temu, przypomnieliśmy sobie o tym z kolegami. I tak w sumie to obejrzeliśmy wszystkie odcinki i z niecierpliwością czekamy na drugi sezon Wow'a.



Edytowane przez Alex dnia 30-04-2017 10:15
Nie posiadam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Vicho
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2017 17:39
Moja siostra zbierała czasopismo W.I.T.C.H. Był okres, gdy zaczęły się w nim ukazywać reklamy Winxa. Grafika strasznie mnie zainteresowała, ale nie mieliśmy tego kanału. Później w sklepach zobaczyłem pierwszy numer magazynu Winx i od razu kupiłem. Okropnie mi się to spodobało, ale też z czymś kojarzyło. Na święta otrzymałem dwie pierwsze płyty DVD z sezonem pierwszym. Gdy któregoś dnia siostra przysiadła się do mnie, gdy je oglądałem, uświadomiła mi, że przecież "to jest ta kreskówka co oglądaliśmy kiedyś po włosku na tym zagranicznym kanale". Wtedy sobie przypomniałem, że faktycznie, Winxa poznałem po włosku na RaiDue zanim trafił do Polski.



(c) Lunaris
64174249 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Agatha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2017 18:00
Zaczęło się od tego, że moja koleżanka zaczęła oglądać ten serial i cały czas o nim mówiła. Potem w wakacje (jakieś cztery lata temu) zaczęłam oglądać Winx. Wtedy leciał czwarty sezon na Pulsie. Początkowo przyznam, że nie lubiłam oglądać Winx i robiłam to tylko ze względu na koleżankę. Z czasem jednak się wciągnęłam i to pewnie dlatego, że emitowano wtedy trzecią serię, która była o niebo lepsza od czwartej. Potem już na komputerze zaczęłam oglądać pozostałe serie no i jakoś nadal siedzę w Winx'ie xD


"Jako dzieci wszystkiego się baliśmy: ciemności, potworów pod łóżkiem...
i modliliśmy się już o rano, aby te strachy sobie poszły.
Choć one tak naprawdę nie odchodzą"

Edytowane przez Agatha dnia 29-09-2017 18:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Qxwerxy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2017 18:37
Winx kojarzyłam od dzieciństwa, ale jakoś do mnie nie przemawiały... Gdzieś tak koło drugiej klasy podstawówki zainteresowałam się tą bajką. Obejrzałam wszystkie sezony, które wtedy były i wciągnęłam się. Niedawno postanowiłam zrobić sobie maraton i obejrzałam ostatni film.
Edytowane przez Nami dnia 29-09-2017 23:06
68212227 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Music-Tracer
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2019 23:28
Zobaczyłem fragment sezonu piątego, jak Stella ratowała kolumnę światła, ale od razu zmieniłem kanał. Dopiero potem przyuważyłem stronę o Winx, lecz się nie logowałem przez jakiś miesiąc. Kiedy obejrzałem kilka sezonów, zarejestrowałem się i już nie pamiętam, dlaczego w ogóle zacząłem oglądać Winx.

Nie bój się przecinków i kropek, one nie gryzą! Zadbaj o interpunkcję i czytaj posty przez publikacją. ~Lau


Music-Tracer
Edytowane przez Lau dnia 20-04-2019 23:35
https://mlppl.tumblr.com/S9 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~szafiarek
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2019 20:56
Nie pamiętam, jak to dokładnie było, ale to było w 2004 roku, gdy Winx debiutowało na Zig Zapie, a ja miałem 4 lata. Prawdopodobnie zacząłem oglądać serial z moją siostrą, która miała wtedy jakieś 16 lat. Bardzo wryły mi się w pamięć pierwsze odcinki (zwłaszcza ,,Koszmarna randka", ,,Miss Magix", ,,Niespotykane zdarzenie" i ,,Witamy w Magix"). I tak od dzieciństwa, aż do dnia dzisiejszego oglądam Winx.
Edytowane przez Suzanne dnia 21-04-2019 21:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~lennyface013
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2019 20:47
Kiedyś włączyłam telewizor (bodajże na TV Puls) i leciał 3. sezon. Miałam wtedy koło 10 lat. Zakochałam się w tym serialku i razem z koleżankami oglądałyśmy codziennie rano następne odcinki. No i tak zaczęły się zabawy w Winx -ja oczywiście jak można się domyślić byłam Florą serce! Jjeszcze wcześniej oglądałam WITCH, jednak nie spodobał mi się tak bardzo jak kochane Winxiarki.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Alexandrine
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-11-2019 00:40
Ja miałam to szczęście, że u mnie w podstawówce winx był mega modny, każdy sie jarał i oglądał szeroki uśmiech
Zaczęło się od tego, że przychodziłam do dziadków oglądać tv. Skacząc po kanałach trafiłam na odcinek,, Koszmarna Randka'' nie wiedziałam o co chodzi, ale strasznie mi się spodobało. Parę dni później oglądałam już codziennie. Pamiętam ten moment w którym pojawił się 2 sezon również z tym pojawiły się gadżety, wszystko można było mieć z winx. W szkole wymieniałyśmy się karteczkami, gadałyśmy o odcinkach, bawiłyśmy się którą czarodziejką jesteśmy. Pamiętam, że brakowało nam Tecny w ekipie lol
Ech najlepsze wspomnienia, takie beztroskie dzieciństwo serce
Potem trafiłam na 4 sezon w gimnazjum, który mnie mega rozczarował, doszła nauka, nie miałam programów dla dzieci i zapomniałam o winx na kilka dobrych lat.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~WinxClubFOREVER
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2020 17:49
Poznałem Klub Winx, kiedy poszedłem do mojej kuzynki pobawić się jako dziecko. Pamiętam, że wtedy włączyła kanał TV PULS 2 i leciał sezon 3 (wersja nicka). Pamiętam to doskonale. Niestety, nie zdążyła na cały odcinek i trafiła na moment, gdy Valtor i Trix wyszli z wymiaru Omega (to był koniec odcinka). Jak zobaczyłem Winx, to przypomniał mi się fragment, jak miałem 5 lat, leciał 4 sezon i Ogron powiedział do Winx: "Ten sam, głupiutki taniec".




Dbaj o ortografię i przecinki! Czytaj posty przed publikacją. ~Lau
Edytowane przez Lau dnia 26-01-2020 11:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.