Nowości
04.10.2019
❧ dodano piosenki z 8 sezonu po angielsku,

03.10.2019
❧ dodano piosenki z drugiej połowy 8 sezonu po włosku,

01.10.2019
❧ dodano nowy komiks nr 178 - Impreza Złotego Księżyca,

26.08.2019
❧ dodano pełną wersję piosenki "Splenderai" z 8 sezonu,

17.08.2019
❧ dodano nowy komiks nr 178 - Magiczne zaproszenie,

20.07.2019
❧ dodano piosenki z 8 sezonu po włosku,

27.06.2019
❧ dodano nowy komiks nr 177 -Powrót do Pixieville,

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 945
Nieaktywowany Użytkownik: 0
 Najnowszy Użytkownik: ~Valtor
Dzisiejsi Solenizanci
Atelie
Serce_Astrala

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!


snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

Winx Club
Ogólnie o Winx Club
❧  Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?  ☙

Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Pony
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2016 22:17
Ja oglądałem swego czasu "Sabrinę nastoletnią czarownicę" na jakimś ówczesnym kanale z bajkami i pewnego dnia, zamiast mojego serialu puścili mi Winx, najpierw się zawiodłem, ale obecnie to jeden z moich ulubionych seriali.


36426030 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2016 11:57
Dowiedziałam się o Winx, kiedy miałam z 10 lat, czyli około 8 lat temu. Mama kupiła mi na DVD pierwszą część tej kolekcji z magazynu Tina. Odcinki nie były po kolei, ale je obejrzałam i pokochałam Winxa. Do tej pory mam wszystkie 19 części, chociaż ostatni raz oglądałam je 2 lata temu, dlatego że jeszcze nie wiem, komu je oddać.Edytowane przez Cattie dnia 25-02-2017 20:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Luna
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2016 22:49
Szczerze? Nie mam pojęcia! Jak była mała obejrzałam jeden, może dwa sezony, ale wtedy ta bajka mnie jakoś nie ujęła. Dopiero niedawno, bo jakieś dwa lata temu, wkręciłam się tak, że obejrzałam wszystkie wtedy dostępne sezony w chyba tydzień uśmiech.

Popracuj nad interpunkcją. "Obejrzałam" piszemy przez "rz".//VicEdytowane przez Victoria dnia 02-10-2016 14:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 06-08-2016 02:32
W wieku siedmiu lat po raz pierwszy obejrzałam kreskówkę na ZigZapie. Okazało się, że pewna dziewczynka z klasy również ją oglądała, więc zaczęłyśmy o niej rozmawiać, a na korytarzu podczas przerw bawiłyśmy się w czarodziejki. Do zabawy wkręciłyśmy też inną koleżankę. Jakiś rok później podłączono mi Internet i odkryłam blogi o tematyce Winx. Tak oto spędziłam całą podstawówkę blogując i tworząc grafikę. Przeszło mi w gimnazjum, ale zawsze pozostawał sentyment... Teraz, gdy już skończyłam liceum, postanowiłam wrócić do oglądania i odświeżyć sobie pamięć. Dwanaście lat minęło jak jeden dzień.
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 15-12-2016 15:59
Przenieśmy się teraz w odległe czasy klas 1-3 podstawówki; w lata beztroskiej zabawy. Wbrew pozorom u mnie w szkole nie królował Winx Club, a H2O. Jednak ja, jak to ja, musiałam być inna, cały czas mówiąc, że to W.I.T.C.H. są najlepsze, a nawet ich nie oglądałam. Wtedy po raz pierwszy usłyszałam o czarodziejkach, gdy znajome próbowały mnie przestawić na właściwą kreskówkę. Nawet nie pamiętam już kiedy dostałam worek z wizerunkiem Winx w MT, a następnie karteczki z Florą i chyba Musą. O serialu zapomniałam na jakiś czas.
Witamy w czwartej klasie! Więcej obowiązków, zmian. Między innymi mój tata zakłada telewizję satelitarną. Ile kanałów! A ile z kreskówkami! Znudzona, wędruję sobie po nich, nagle natrafiając na pewien odcinek. Winx Club. Dokładnie trzeci sezon, gdy Layla zdobywa Enchantix. I dopiero wtedy zaczęła się moja cała fascynacja serialem, obejrzałam prawie wszystkie filmy (oprócz najnowszego) oraz sezony.


Aziraphale, for God's... for Satan's... for somebody's sake! WHERE ARE YOU?!


Zestaw (c)Lunaris

Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Fireflix
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-12-2016 19:01
O Winxie dowiedziałem się dopiero w 2014 roku. Przeglądałem wtedy na portalu społecznościowym serial W.I.T.C.H i tam pisali też o Klub Winx. Postanowiłem sobie obejrzeć 1. sezon naszego serialu. Spodobał mi się oraz oglądałem regularnie odcinki. Wtedy należałem do tych młodszych, więc bardziej lubiłem nowsze sezony. Teraz wolę stare serie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2017 20:33
Nie pamiętam, kiedy pierwszy raz oglądałam Klub Winx. W pamięci pozostał mi fragment dwunastego odcinka trzeciego sezonu, gdy Flora zdobywa Enchantix. Pamiętam, że musiałam wtedy iść do kościoła i prosiłam dziadka, aby chwilę zaczekał. Szkoda, że była to wersja Nickelodeona placze1.Na pewno miałam mniej niż dziesięć lat.
Za dziecka bawiłam się też w czarodziejki i zawsze miałam moce Flory i Bloom, więc musiałam to oglądać. Miałam też mnóstwo karteczek i segregatorów z tym.
Zainteresowanie tą bajką wróciło rok temu, gdy na Pulsie 2 zobaczyłam fragment z 6x04 (Moc Blomixu). Przypadek, że moment, gdy czarodziejka natury zdobyła Bllomix? Chyba nie lol. Myślałam, że znam dobrze tę bajkę, ale tak bardzo się wtedy pomyliłam.


(c) ~ Luna
61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Olalaxd
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-01-2017 00:16
Hmm... Tak naprawdę to nie pamiętam. Od zawsze oglądałam Klub Winx. Urodziłam się w 2002 roku, a ta bajka zaczęła lecieć w tv kiedy miałam 2 lata, więc można powiedzieć, że wychowywałam się z nią XD
Bawiłam się często z siostrą w czarodziejki i byłam zawsze Laylą :D Również jak niektórzy tutaj miałam z nimi karteczki. W sumie całe stosy segregatorów. No i oczywiście bajki Winx na płycie, ale nie wszystkie. Szkoda tylko, że oddałam w 2016 roku płyty młodszej kuzynce, która pewnie nie ogląda nawet Winx tylko te nowe głupie bajki. Szkoda, że to zrobiłam, bo bym sobie teraz obejrzała (sezony 1-3 bo tyle miałam), ale te w starej wersji a nie tej Nickelodeona.


____
Nie zapominaj o przecinkach!
//Rose,,Człowiek rodzi się po to by żyć, a nie po to by przygotowywać się do życia"~Borys Pasternam

Blog o Lolirock
Edytowane przez Rosette dnia 06-01-2017 10:06
http://lolirockers.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Mr_Magiczny
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2017 15:28
U mnie było trochę krócej. Reklamy wszędzie nas otaczają, ale zwłaszcza w telewizji. Winx poznałem właśnie przez taką reklamę 4 sezonu i od razu go polubiłem. Najbardziej jednak polubiłem postać Roxy, takiej cichej osoby, ale jak chce to potrafi zrobić wielkie rzeczy (taka cicha woda brzegi rwie :P)!
Potem dowiedziałem się, że istnieje Magazyn Winx Club, dokładnie od kuzynki, więc postanowiłem kupić. Pani w kiosku powiedziała ,,Nie ma już Winxa smutny", więc postanowiłem szukać gdzie indziej, ale w końcu nie kupiłem :P.
No i to jest taka krótka historia :P. Niezbyt fascynująca xd.


#WoW
Avatar (c) Ja :P
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Max 6666
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2017 18:06
Cofnijmy się sześć lat do tyłu. Któregoś dnia oglądałem na laptopie W.I.T.C.H. Czarodziejki i na pasku "co jeszcze mogę obejrzeć?" pokazał się Klub Winx. Nazwa i miniaturka tak mnie zaciekawiła, że to obejrzałem. Od tamtego czasu to moja ulubiona bajka. Następnego dnia zapytałem "mamo, kupisz mi płytę Winx na allegro?", potem było kupowanie płyt, magazynów. Wtedy już nie było ZigZapa, tylko teletoon+. W telewizji zacząłem oglądać Winx na Nickelodeon, ale to był 3. sezon, miałem wtedy 6 lat i tylko jedno mi utkwiło w pamięci: Enchantix Flory z odc. 12. Jak to dawno było.

Prosiłabym o pisanie nazw własnych wielką literą. ;) //Cat
Edytowane przez Cattie dnia 25-02-2017 20:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Werterownia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2017 18:23
Ja pamiętam, że poszłam do przyjaciółki i akurat leciał Klub Winx, ale ona bardzo rzadko go oglądała. Zaczęłyśmy się bawić. Ja miałam być Bloom, a ona kimś tam innym. Był to odcinek z pierwszego sezonu, kiedy Bloom została wysłana na Domino tym specjalnym urządzeniem przez nauczyciela, ale spotkała Trix.
I pamiętam, że przyjaciółka mi tłumaczyła, że Bloom się spaliła szeroki uśmiech A ona przecież miała moce ognia, ale moja przyjaciółka się nie znała, a ja wtedy też jeszcze nie.
A potem jakoś oglądałam i nagrywałam na kasety VHS. To było baaardzo dawno temu. Jeszcze przed Zig Zapem!


https://www.malinaila.pl/ - blog o zdobieniu paznokci
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~MajaMaj
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2017 18:10
W sumie o Winx dowiedziałam się przypadkowo. Miałam z 6 lat. Byłam z tatą w kiosku i zauważyłam gazetkę z czarodziejkami. Tata kupił mi ją, a ja bardzo się wkręciłam. Zaczęłam oglądać serial i oto moja historia.

Proszę o dłuższe posty. ~Lau
Edytowane przez Lau dnia 25-02-2017 18:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~ArtierLoveWiinx
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-04-2017 09:57
Kiedy byłem młodszy strasznie dużo oglądałem telewizję, dokładniej Nickelodeon. Pewnego dnia pierwszy raz zobaczyłem Winx, to był odcinek 3 sezonu, w którym Bloom dostała Enchantix. Potem oglądałem odcinki przez parę następnych dni, aż w końcu mi się znudziło. Niedawno, dokładniej jakieś 2 miesiące temu, przypomnieliśmy sobie o tym z kolegami. I tak w sumie to obejrzeliśmy wszystkie odcinki i z niecierpliwością czekamy na drugi sezon Wow'a.Edytowane przez Alex dnia 30-04-2017 10:15
Nie posiadam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Vicho
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2017 17:39
Moja siostra zbierała czasopismo W.I.T.C.H. Był okres, gdy zaczęły się w nim ukazywać reklamy Winxa. Grafika strasznie mnie zainteresowała, ale nie mieliśmy tego kanału. Później w sklepach zobaczyłem pierwszy numer magazynu Winx i od razu kupiłem. Okropnie mi się to spodobało, ale też z czymś kojarzyło. Na święta otrzymałem dwie pierwsze płyty DVD z sezonem pierwszym. Gdy któregoś dnia siostra przysiadła się do mnie, gdy je oglądałem, uświadomiła mi, że przecież "to jest ta kreskówka co oglądaliśmy kiedyś po włosku na tym zagranicznym kanale". Wtedy sobie przypomniałem, że faktycznie, Winxa poznałem po włosku na RaiDue zanim trafił do Polski.(c) Lunaris
64174249 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Agatha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2017 18:00
Zaczęło się od tego, że moja koleżanka zaczęła oglądać ten serial i cały czas o nim mówiła. Potem w wakacje (jakieś cztery lata temu) zaczęłam oglądać Winx. Wtedy leciał czwarty sezon na Pulsie. Początkowo przyznam, że nie lubiłam oglądać Winx i robiłam to tylko ze względu na koleżankę. Z czasem jednak się wciągnęłam i to pewnie dlatego, że emitowano wtedy trzecią serię, która była o niebo lepsza od czwartej. Potem już na komputerze zaczęłam oglądać pozostałe serie no i jakoś nadal siedzę w Winx'ie xD


"Jako dzieci wszystkiego się baliśmy: ciemności, potworów pod łóżkiem...
i modliliśmy się już o rano, aby te strachy sobie poszły.
Choć one tak naprawdę nie odchodzą"

Edytowane przez Agatha dnia 29-09-2017 18:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Qxwerxy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2017 18:37
Winx kojarzyłam od dzieciństwa, ale jakoś do mnie nie przemawiały... Gdzieś tak koło drugiej klasy podstawówki zainteresowałam się tą bajką. Obejrzałam wszystkie sezony, które wtedy były i wciągnęłam się. Niedawno postanowiłam zrobić sobie maraton i obejrzałam ostatni film.
Edytowane przez Nami dnia 29-09-2017 23:06
68212227 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~Music-Tracer
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2019 23:28
Zobaczyłem fragment sezonu piątego, jak Stella ratowała kolumnę światła, ale od razu zmieniłem kanał. Dopiero potem przyuważyłem stronę o Winx, lecz się nie logowałem przez jakiś miesiąc. Kiedy obejrzałem kilka sezonów, zarejestrowałem się i już nie pamiętam, dlaczego w ogóle zacząłem oglądać Winx.

Nie bój się przecinków i kropek, one nie gryzą! Zadbaj o interpunkcję i czytaj posty przez publikacją. ~Lau


Music-Tracer
Edytowane przez Lau dnia 20-04-2019 23:35
https://mlppl.tumblr.com/S9 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~szafiarek
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2019 20:56
Nie pamiętam, jak to dokładnie było, ale to było w 2004 roku, gdy Winx debiutowało na Zig Zapie, a ja miałem 4 lata. Prawdopodobnie zacząłem oglądać serial z moją siostrą, która miała wtedy jakieś 16 lat. Bardzo wryły mi się w pamięć pierwsze odcinki (zwłaszcza ,,Koszmarna randka", ,,Miss Magix", ,,Niespotykane zdarzenie" i ,,Witamy w Magix"). I tak od dzieciństwa, aż do dnia dzisiejszego oglądam Winx.
Edytowane przez Suzanne dnia 21-04-2019 21:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak się dowiedziałaś/łeś o Klubie Winx?
~lennyface013
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2019 20:47
Kiedyś włączyłam telewizor (bodajże na TV Puls) i leciał 3. sezon. Miałam wtedy koło 10 lat. Zakochałam się w tym serialku i razem z koleżankami oglądałyśmy codziennie rano następne odcinki. No i tak zaczęły się zabawy w Winx -ja oczywiście jak można się domyślić byłam Florą serce! Jjeszcze wcześniej oglądałam WITCH, jednak nie spodobał mi się tak bardzo jak kochane Winxiarki.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~MrDark0
22:15:41 13.10.2019
Chyba trochę za bardzo się tym przejmujecie mruga
~nexusik0
20:56:37 13.10.2019
Tak bywa gdy jest się młodszym to się pewnych rzeczy nie dostrzega ale później to już nas dotyczy
~Tina0
20:50:09 13.10.2019
Tak sobie myślę ile się pozmieniało od czasów gdy poznawaliśmy Winxa... Wtedy życie było prostsze a teraz gadamy o polityce i wyborach xD się pozmieniało
~nexusik0
18:25:54 13.10.2019
Spokój jest dopóki wyniki są nieznane
~nexusik0
18:25:37 13.10.2019
To prawda
^Flamli0
18:18:24 13.10.2019
Co nie zmienia faktu, że będzie gównoburza po tych wyborach
^Flamli0
18:17:38 13.10.2019
Cisza wyborcza nie istnieje, i tak zawsze wszyscy gadają xd
~Lau0
18:02:52 13.10.2019
Zapraszam na prywatne czaty.
~Lau0
18:02:43 13.10.2019
Halo. Raz, cisza wyborcza. Dwa, wb to raczej nie jest miejsce na rozmowę o polityce.
~nexusik0
17:31:35 13.10.2019
Z politykami jest tak że żadna partia nie jest dobra a wybory są po to by wybrać mniejsze zło
~Cattie0
17:23:58 13.10.2019
jak to nie ma na kogo głosować? : (
~Skeni0
16:45:36 13.10.2019
No nie wiem czy tak nie ma. Listę do senatu to dostałem taką jak mniej więcej 3 kartki A4. Do senatu faktycznie nie było na kogo. Z mojego okregu startowały tylko 2 osoby i zadanej nawet nie kojarzyłem z nazwiska
~kolec 2570
16:38:45 13.10.2019
Jak nie ma na kogo głosować to co się dziwić?
~Skeni0
16:37:21 13.10.2019
Ale ludzie nie chodzą na wybory, a potem płaczą, że im źle
~Skeni0
16:36:34 13.10.2019
Tak to prawda.
~Radi1
16:32:09 13.10.2019
nie wiem, jak wy ale ja wybieram mecz szeroki uśmiech
~Radi1
16:31:43 13.10.2019
dzisiejszy wieczór podzieli polski naród
~Skeni0
16:27:01 13.10.2019
Wgl to jestem zaeiefxionu frekwencją jak na razie. Do 12.00 było tylko nieco ponad 18%
~nexusik0
16:05:04 13.10.2019
Na pewno nie PiS
~Skeni0
16:00:49 13.10.2019
Macie jakiś faworytów?
~MrDark0
14:41:57 13.10.2019
Też czekam
~Skeni0
14:22:12 13.10.2019
Też czekam na wyniki
~nexusik0
14:21:55 13.10.2019
U mnie nie ma takich luksusów xd
~Skeni0
14:07:58 13.10.2019
Do 21 mozna głosować
~nexusik0
13:56:24 13.10.2019
Wstępne będą o 22 natomiast głos można oddać najpóźniej do 20:00
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.3

.