Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
julitka0148625

Winx Club
Ogólnie o Winx Club
❧  Co cię denerwuje w serialu?  ☙

Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Luna
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2016 23:12
Mnie denerwuje:
- to o czym wspomniałaś, czyli łączenie 2D z 3D,
- dzika przemiana Trix w 7 sezonie, moim zdaniem wyglądały tandetnie i dziwnie,
- to, że Winx mają za sobą kilka przemian, a jak czasem widzimy na niektórych odcinkach, dziewczyny z ich roku, nadal mają podstawową transformację,
- czemu Winx nie wracają do swoich poprzednich przemian? W sezonie 5 do Alfei wróciły jako czarodziejki Believix, a nie Enchantix,
- mało informacji o Tecnie.

Po znakach interpunkcyjnych stawiamy spację. //Cat



Edytowane przez Cattie dnia 03-09-2016 14:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Liv
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-09-2016 13:45
Co mnie denerwuje? A może kto?
- Mitzi, nie dość, że Bloom ma z nią kłopoty, to jeszcze się wzięła za Brandona.
- Bloom, trochę jej za dużo, chociaż ją nawet lubię.
- Głos Stelli w 6 sezonie, Jezu, nienawidzę.
- Legendarium, mogliby zrobić coś innego np. Tęczowy Świat Kucyków (xd).
- Sky, książę na białym rumaku, nieustraszony, odważny, a wyszedł jak wyszedł.
- Dzika przemiana Trix w 7 sezonie, Stormy wyglądała jak sowa, a Icy i Darcy jak jakieś jaszczurki.

Popracuj nad pisownią niektórych wyrazów. //Cat



Edytowane przez Cattie dnia 03-09-2016 14:10
Za młoda jestem Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 13-12-2016 18:39
Po długim czasie ktoś się odezwie w tym temacie :v

Jest dosyć dużo rzeczy, które denerwują mnie w serialu. Jakie pierwsze wymienię błędy logiczne czy związane z używaniem magii. Bardzo nie odpowiada mi, że Winx, ukrywając swoje bycie czarodziejkami, zaklęcia rzucają praktycznie co chwilę, jakby zupełnie nie przejmowały się konsekwencjami. Do tego, raczej nie sądzę, by ludzie, którzy odkryli coś nadnaturalnego, zachowali się spokojnie. Nie, to po prostu nienaturalne.
Albo sytuacje, gdy coś złego się stało, a naszej wróżki jakoś nie są w stanie użyć odpowiedniego czaru, by pomóc i stają się bezradne, chociaż widać doskonale, że byłyby w stanie coś zrobić.
Fabuła: inne czarodziejki również są ważne, a w tutaj na pierwszym planie zazwyczaj jest Bloom. Nie przesadzajmy, wszystkie dziewczyny są świetne i zasługują na trochę uwagi. Do tego Winx Club zrobił się nieco, czy ja wiem, zdziecinniały? Rozumiem, że to kreskówka dla młodszych, ale trzeba mieć też w tych sprawach wyczucie.
Ostatnią rzeczą z tych najbardziej denerwujących są przemiany, zbyt cukierkowe. Winx są już dorosłe, a wyglądają jak małe dziewczynki. Dołączmy do tego różowy...
Nie, to po prostu nie na moje nerwy.


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Ignis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-12-2016 20:27
Dużo jest irytujących rzeczy w serialu. Błędy logiczne czy chronologiczne, z rodzaju tych, kiedy zastanawiasz się czy twórcy Winx robią to specjalnie, czy sami są na tyle głupi, by nie pamiętać, co sami stworzyli. Najbardziej denerwuje mnie to, kiedy w tych "nowszych" odcinkach starają się nadpisać historię z poprzednich i zmusić nas do uwierzenia, że było tam coś jeszcze, czego nie "zauważyliśmy". Albo gorzej - kiedy jawnie zmieniają przeszłość i wspomnienia, no bo w końcu kto się zorientuje, że było inaczej? Nadpisywanie nieznanej nam przeszłości niektórych postaci jeszcze mogłoby ujść, ale nie jeśli o wydarzenia, które już nam przedstawiono. Jak w drugim filmie - to wiedźmy zniszczyły Domino, a tu nagle się dowiadujemy, że ojciec Sky'a im jakoś w tym pomógł! Albo dodawanie Bloom jako przyjaciółki z przeszłości Seliny. Albo wspomnienie Bloom z Pyros pokazane w sezonie 7, którego nigdy nie było i zupełnie kłóciło się z akcją!
Z czasem wyraźnie są problemy także w drugą stronę, bo niektóre osoby dorastają zbyt szybko, a niektóre zbyt wolno. Wśród tych pierwszych jest kochana nimfa Daphne, która przez okres niemowlaczka Bloom z małej dziewczynki wyrosła na dorosłą; albo też i Miele, która w sezonie 3 była właściwie dzieckiem, a w sezonie 6 nagle już nastolatką. Zbyt wolno za to dorastają główne bohaterki, a nawet czas się podług nich cofa, bo wyglądają na coraz bardziej dziecinne. Panna Faragonda też się może pochwalić, bo w ciągu siedmiu sezonów zdołała odmłodnieć, choć szarych włosów się nie pozbyła.
Co jeszcze? Choćby teraz wszechobecny cukier i to ciągłe podkreślanie przyjaźni, miłości, ważności dbania o środowisko... ok, to bajka i powinno się uświadamiać dzieciom, co jest ważne i dobre w życiu, ale bez przesady. W pierwszych sezonach było to jakoś subtelniej przekazane, a potem takie bum! - i cały sezon mówi o ratowaniu środowiska, segregowaniu śmieci i takie tam. Co to ma być? Bo na pewno nie ta sama ambitna bajka, co wcześniej.
A jeśli mowa o bohaterach, cóż, nie da się ukryć, ale serial od zawsze mówił głównie o Bloom. To mi nie przeszkadzało na początku, kiedy jeszcze był powód by otaczać ją uwagą. Jej historia była wtedy ciekawa, no i sama Bloom była w porządku. A poza tym, że serial skupiał się na "rudej", to było w nim miejsce też dla innych dziewczyn z Winx i żywo w nim istniały. Teraz za to Bloom stała się taka drażliwa i wrażliwa, jak nie problemy miłosne czy napady zazdrości, to jakieś humory czy problemy ze starymi "przyjaciółkami". Pozostałe Winx zostały wyparte przez jej osobę i nawet jeśli się jakoś pojawiają, to wydaje się to sztuczne.
WOW również nie był najlepszy, tutaj to błędów od grona. To, że poza bohaterami nie ma właściwie nic wspólnego z innymi sezonami. Albo kreska: dla mnie to koszmar. Wszystkie wyglądały tak samo. Ale ten styl nie był jeszcze tak okropny jak 3D które zaserwowano nam w połączeniu z 2D w sezonach 5 i 6. To była katastrofa! To samo 3D w trzecim filmie wypadło jeszcze gorzej.
Tragiczne są też przemiany. Wcześniej miały przynajmniej jakiś sens, cel i wydawały się potężniejsze; z erą Believixu stały się słabsze i mam wrażenie, że nowe są robione coraz bardziej "na siłę" (czytaj: dla hajsu). Bezcelowość Harmonixu razi mnie w oczy do tej pory, okropność Mythixu mi je wypala, głupota Butterflixu mnie rani, a Tynix i Mini-Światy to już przegięcie. Nie mają czego wymyślać. Winx stał się jakimś tasiemcem. Wolałabym, gdyby skończył się po prostu na sezonie 3 i filmie, zamiast się tak ciągnąć w nieskończoność i wciągać mnie tym samym w otchłań rozpaczy.



Jakieś moje rzeczy: SorceressIgnis(dA), MrsTanato(dA), Moja strona

Odwiedź galerię "zgadzania się"

Przychodzę tu głównie na dramy
52984863 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~DuskAstral
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2017 23:40
- Fakt, że można komuś zablokować lub odebrać moce.
- Daphne jako człowiek. Jako duch bardziej mi się podobała.
- Winx ubierają się tak samo.
- Zmiana historii śmierci Daphne.
- Słabi wrogowie
- Disechantix Trix były tylko przez jeden odcinek.
- Odebranie zwierzakom Love&Pet magiczności.
Edytowane przez Suzanne dnia 05-05-2017 12:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Krolowa Czarnego Lasu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2017 22:48
Ogólnie jest zbyt dużo błędów logicznych, 3D jest okropne, w niektórych sezonach jest przesada z tymi słodkościami, te zwierzątka Love&Pet i wróżki, irracjonalna w sumie także była śmierć Nabu, bo tak naprawdę Layla mogła poprosić potem strażniczkę Sirenix o wskrzeszenie go, a tego nie zrobiła i jeszcze wybrała Nex'a, masakra. Mi akurat nie przeszkadza ciągła historia Bloom, bo jakoś najbardziej przypadła mi do gustu, podobnie jak jej siostra Daphne i ich rodzice. uśmiech Wrogowie Winx są zbyt żałośni, szczególnie Trix, które są zbyt zachłanne na władzę i potęgę, że aż nie skupiają się na myśleniu, przez co w ich akcjach brakuje logiki. Icy i Tritannus to też jakiś żart, haha. Szkoda też, że tak mało jest o historii Alfei. Dobrze, że 7 sezon to troszkę nadrobił, ale mi to nadal mało. :P I ubolewam także nad tym, że filmy są w 3D, bo oglądanie ich w takiej jakości jest straaaszne. :<


It's not how long you live, but what your morals say.

Long live King Francis and Queen Mary.

In my heart forever and ever.


Edytowane przez Krolowa Czarnego Lasu dnia 19-06-2017 22:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Star
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-05-2018 20:18
Napisałabym "wszystko", ale muszę rozwinąć.
Niestety wiem, że "Bloom" też nie wystarczy.
Dziewczyny się "spłaszczyły", żadna z nich nie ma charakteru. Tylko chłopaki i stroje. I ewentualnie ratowanie środowiska.
Ale się rozpisałam... Żart.
Nie wiem jak to ująć, by się nie wściec.



(c) google
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Ksenna2288
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2018 19:55
Denerwuje mnie to, że Bloom jest faworyzowana. Rozumiem, to od niej się zaczęło, ale inne czarodziejki też istnieją. Nie podoba mi się również, kiedy w 4 sezonie tak nagle znika magiczny pył, który w różnych sytuacjach mógł Winx uratować. Trix też są denerwujące, czarodziejki mogły się ich pozbyć już w 3 sezonie.

Przecinki nie gryzą, naprawdę. To takie miłe stworki, więc je stosuj. No i staraj się unikać powtórzeń. ~Lau
Edytowane przez Lau dnia 10-10-2018 20:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Lueii
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-05-2020 14:11
Denerwuje mnie to, że dużo postaci, które miały jakiś swój wątek, nie pojawiają się w tle. Roxy uczy się w szkole i bywa tylko w kilku odcinkach, a gdy jest im potrzebna, to one, że nie. Daphne jako nauczycielka nie pojawia się w sezonie 8. Naprawdę? Rozumiem, że sobie ją odpuścili po sezonie 6. W sumie może chciała się zająć rodziną? Ale to by było bez sensu kończyć jej wątek bez wyjaśnienia, co teraz robi. No i że Daphne znalazła sobie miłość w jednym sezonie i już ślub. Przecież jeden sezon to chyba mniej więcej 2 miesiące.

Pamiętaj o polskich znakach i przecinkach. //Luna


Lueii
Edytowane przez Lunaris dnia 10-05-2020 18:47
Nie posiadam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~nexusik
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-05-2020 15:58
Co najbardziej irytuje mnie w winx?
-Brak spójności w nowych sezonach pod względem fabularnym. O ile w pierwszych trzech sezonach i filmie Tajemnica Zaginionego Królestwa wydarzenia były chronologicznie i ścieżka fabularna była dobrze poprowadzona, tak po zakończeniu głównego wątku w kolejnych sezonach fabuła była zmianiana jak rękawiczki, utrzymując te same głowne postacie i przewijające się poboczne z sezonu na sezon. Od 4-8 serii jest wiele niedopatrzeń i błędów które psują cały klimat. Np uwięzienie trix w niebycie a potem przywołanie jak gdyby nic się nie wydarzyło nie powinno się wydarzyć. Rozpoczęto wątki wielu postaci które nie zostały wyjaśnione, pomimo że mogłaby być z tego ciekawa historia np. Lord Darkar, Daphne.
-Postacie tracą swój oryginalny wygląd jak i charaktery. Wszystko staje się bardziej jednolite. Prawie wszystkie czarodziejki wyglądają tak samo z tym że mają kolory pozmieniane i drobne detale. Ns piczątku charaktery były ciekawe, bardziej naturalne, a teraz to wszystko jest sztucznie przesłodzone. Brakuje takiej tajemniczości i porywczości niektórych postaci.
-Zmiana grafiki na nowszą w przekonaniu studia lepszej nie ma dobrego wpływu na oglądalność. Stara grafika była bardziej realistyczna i w pewnym sensie przypominał to co jest w prawdziwym świecie, a teraz ta nowa wygląda jak plastik. Wszystko takie wygładzone i idealne co sprawia że nie chce się na to patrzyć. Moim zdaniem starsza grafika była o wiele przyjemniejsza dla oka niż ta dzisiejsza, kolory nie były tak jaskrawe tylko więcej szarości co nadawało niesamowity klimat.
-Obniżenie progu wiekowego to jedna z najgorszych zmian ponieważ odcinki mają coraz więcej cenzury, a treść nie może mieć dużo akcji walki i strategicznego myślenia tylko wszyscy przyjaciele, uśmiechajmy się i mówmy jak 5-letnie dzieci jeej. Kiedyś kreskówki były kierowane do grupy wiekowej od 7 lat i starszej co pozwalało osiągnąć wyższą jakość i kreskówki i więcej logiki. Aktualnie wróg jest pokonany jednym ciosem i co chwilę są koncerty a fabuła nie trzyma się całości.
-Nadmierna cenzura jest czymś co w europejskich prosukcjach jest bardzo rozpowszechniona. Zakrywanie praktycznie wszystkich części ciała aby nie było pewnych skojarzeń. Tak bo pokazanie gołego brzucha to straszny widok dla dzieci. Tylko że jak się koszulkę zdejmie to widać taki brzuch u siebie na żywo więc nie rozumiem co to komu w bajkach brzeszkadza. Widoki krwi także są ocenzurowane, i to już mogę zrozumieć że by nie pokazywać scen gdzie leży kilka osób całkiem wykrwawionych ponieważ to nieodpowiedni widok dla małych dzieci, ale drobne ranki jak skaleczenia i zadrapania to można pokazać, bo powiedzmy to sobie szczerze kto się chodziaż raz kiedyś nie skaleczył. Do tego same dialogi też są coraz bardziej ubogie, ponieważ zoraz bardziej rozwija się lista słów które nie są używane.



nexusik
63676461 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Kropeczka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-05-2020 17:27
Z początku denerowowała mnie tylko Bloom, gdyż wszystkie wątki były praktycznie o niej, a mało było wątków poświęconym innym. Chociażby wątek miłosny Heli i Flory. Z początku był pokazywany, a potem tak na odwal się żeby widzowie nie narzekali.
W sezonie szóstym i siódmym denerwowało mnie to jak się wszystko pozmieniało. Kiedyś seria była o nastolatkach mających problemy, miłosne zamieszania czy też pokazywały ich różne porażki, a teraz? Seria skupia się na tym jak ratować świat. Może tak dotrze do młodych osób iż trzeba szanować ziemię, ale większość tych osób to są dzieci.
W ósmym sezonie denerwuje mnie Stella i głosy postaci. Stella zachowuje się jak dziecko. Głos Flory jest straszny, nie pasuje do niej. Tak samo jak głos Layli i Tecny. Kiedy słyszę głos Layli mam wrażenie jakbym oglądała My Little Pony, zaś jeśli słyszę głos Tecny to mam wrażenie że oglądam Soy Lunę..


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~winx icy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-05-2020 17:48
Bardzo denerwuje mnie zapomnianie o wielu wątkach i postaciach. Roxy jest bardzo ważna w sezonie 4, a w sezonach 5 i 6 wraca na dosłownie 5 minut, tak się nie robi. Innym przykładem jest zapomnienie o uleczających zaklęciach Bloom itp. Tego jest naprawdę bardzo dużo. No i też zmiana charakterów postaci- Bloom to już generalnie jak widać ma być cudowna i niepokonana, Stella w sezonach 5-7 to już totalnie typowa blondyna, a Musa straciła swój charakterek. Trix zamiast być groźne to wylatują w powietrze niczym Zespół R...no co tu dużo mówić, to jest irytujące i aż wręcz smutne, że tak postacie potrafią być zmienione w późniejszym czasie.
/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Cadere
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2020 23:21
Na samym początku zacznę od fabuły, która z sezonu na sezon staje się bardziej cukierkowa i nic nie wnosząca. Przykry jest fakt, że twórcy tworzą Winx z myślą tylko o najmłodszych. Starsi widzowie odeszli w zapomnienie. Dość istotną uwagą jest również pozycja Bloom. Kiedy jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że historia kręci się wokół niej przez sezony 1-3, ponieważ próbuje odkryć swoje pochodzenie, natomiast w kolejnych epizodach to już za dużo. TZK o Bloom, Magiczna Przygoda o Bloom, transformacja Bloomix... Można tak wymieniać w nieskończoność. Inne postacie również mają swój potencjał, lecz totalnie niewykorzystany. Nie podoba mi się również ilość transformacji - jedna przemiana na sezon była wystarczająca, tymczasem bohaterki zdobywają dwie. Skoro już jesteśmy przy mocach - nowe transformacje są straszne. Uwielbiam wracać do Enchantixu, w którym kolory były stonowane, a ozdoby w adekwatnej ilości. Obecnie mogłabym rzec, że z Winx uczynili choinki. Wiele osób już o tym wspominało i całkowicie się zgadzam z faktem, iż mieszanie 2D i 3D było złym pomysłem. Co jak co, ale Sirenix i Mythix w 3D po prostu ranił moje oczy. Muszę wspomnieć również o krzywdzie, jaką wyrządzili Stelli. Jej postać posiada szczególny charakter, lecz uczynili z niej typową blondynkę o niskim ilorazie inteligencji. W zasadzie to wszystkie bohaterki utraciły swój charakter, co niekorzystnie wpłynęło na serial. Ponadto nie mogę znieść nowej grafiki. Winx zamiast być co raz starsze, przemieniają się w małe dziewczynki. Jeżeli miałabym wypisać wszystkie rzeczy, które mnie denerwują to nie starczyłoby mi dnia.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~xAsumix
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-09-2020 18:01
Wiele rzeczy(i tak kocham winx):
-Zapomnienie Megatrix i berła Solarii
-Skyloom i Brella, ostatnio nie mogę znieść tych dwóch shipów
-Szczerze cały sezon 4 poza Andy'im
-To, że Tynix nie jest w 3D, byłby lepszy
-Sezon 8
-Odejście Rivena w sezonie 6
-Bloomix
-Valtor i to jak traktował Trix
-Dobra Icy
-To jak potraktowali Tritannusa
-Daphne stająca się człowiekiem i szczególnie jej zachowanie w sezonie 6
-Ciągłe zmienianie stroi i projektowanie Stelli, w 5 sezonie jeszcze się dało to znieść ale w 6 to już tragedia
-Aisha/Layla i jej podejście, że dziewczyny też mogą(nie chodzi, że uważam, że chłopacy są lepsi, po prostu to jak Aisha/Layla się chwaliła mnie denerwuje)
-Enchantix Bloom
-Bloom po sezonie 1 była denerwująca
-To jak Musa zakochuje się w Jasonie
I wiele więcej ale głównie to co napisałam
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~EmiBonnie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-09-2020 22:30
Oto co mnie denerwuje:
-W 4 sezonie denerwowała mnie Roxy i to, że była niemiła dla czarodziejek gdy je poznała i że nie chciała w nie uwierzyć
-To, że w sezonie 1 niektóre osoby (głównie Tecna o ile dobrze pamiętam) była chłodna wręcz nawet trochę niemiła lub obojętna wobec Bloom
-Mitzi, która zachowuję się jak no nie wiem, jak jakaś zazdrośnica po prostu
-To, że w jednym z odcinków w 3 sezonie uważano Winx za wiedźmy, a to było przez to, że Sky był pod wpływem zaklęcia Valtora
-Animacja sezonu 8 jest według mnie mega dziwna
-To że zapomniano kompletnie o Daphne i po 6 sezonie już jej nie było
-To, że Trix zmieniły się nie do poznania
i mniej więcej wszystko co zarzucają inni, ale też to co ja od siebie dodałam
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Flora
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2020 18:14
Mnie najbardziej wkurza to że wszystko się kręci wokół Bloom i Stelli, a wątki z moją ulubioną Florą są pisane tak "na odwal się". Jest jej niesamowicie mało, w komiksach zresztą też, nie mam pojęcia dlaczego. Wciąż nie mogę przeżyć tego, że Flora praktycznie nie istnieje w sezonie trzecim - nie ma ANI JEDNEGO własnego wątku, poza kawałkiem odcinka, w którym zdobywa Enchantix. Każda z czarodziejek miała swój wątek w trzeciej serii tylko nie ona...
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Oren_czatka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2021 12:31
Myślę, że odniosę się tutaj do tość powszechenj rzeczy, która rozczarowała wielu fanów winx. Otóż jest to zmiana grafiki w 8 sezonie. Jeszcze dziewczyny z clubi winx na dłuższą mete idzie się przyzwyczaić ale wygląd chłopców to jest większy uszczerbek na sercu xD. Oprócz grafiki w tym sezonie, również nie podoba mi sie taki przeskok, że niby skończyły szkołę, zostały nawet nauczycielkami a w 8 sezonie poprostu biegną na sprawdziany i są zpowrotem uczennicami. Także nawiązując do tego Gryzelda, któa miała wątpliwości czy puścić winx aby ratować wszechświat, nie no po co przecież nauka jest najważniejsza,prawda? Odbiegającyć już od tego 8 sezonu dajmu mu wkońcu spokój, było to w 4 sezonie przy śmierci Nabu zapomnienie o: mocach uzdrowicielskich Bloom a także magicznym pyle. Zdenerwowało mnie także to, że nie pokazali jakiejś reakcji zdenerwowanej reakcji Mixi na to, że Bloom jest czarodziejką. Można powiedzieć, że przecież było do tego nawiązanie np. w odcinku kiedy Mixi i jej przyjaciółki dostały moce, no ale jednak chcialam zobaczyć te zdenerwowanie i zazdrosc wypisana na twarzy jak sie o tym dowiedziała xD. I jeszce jedna sytuacja i jakby ktoś chciał by mi ją wyjanic to bym nie pogardzila, a więc to, że Techna zdobyła swoj Enchantix nie ratując nikogo ze swojej planety a mogłą użyć. W tym nie byłoby nic złego gdyby Bloom też mogłaby go urzyc.
Edytowane przez Oren_czatka dnia 22-01-2021 12:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~WinxClubFOREVER
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2021 04:10
Denerwuje mnie w Winx to, że wklejają poboczne postacie w różne sceny. Np czarodziejki z alfei czasem łażą po ziemi albo są w chmurnej wierzy. Oprócz tego wkurza mnie zmiana charakteru stelli i to że Bloom satała się szefową



https://images.tinypic.pl/i/01002/9hzaoem1x0ma.png
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~vKlaudia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2021 18:57
No więc tak:

-NAJGORSZE: Denerwuje mnie grafika w 8 sezonie, która jest obrzydliwa. Wcześniej była śliczna i nie było do czego się przyczepić. Specjaliści to tragedia, wyglądają jak dzieciaki, a nie mężczyźni i mam nadzieję, że to naprawią. Oni mnie tak bardzo bolą...

- Grafika 3d w filmach i w serialu (niektóre przemiany)

- Muzyka w Enchantix, (ale ta 2 wersja, która jest w filmie, gdy ta co jest w serialu jest niesamowita i niezastąpiona

- Denerwuje mnie, że odnalezienie rodziców Bloom jest w filmie (i w tym głupim 3d xD), wolałabym, żeby ta historia była w jednym sezonie w serialu, dłuższa i bardziej rozbudowana, ponieważ jest dla mnie najważniejsza i najbardziej emocjonująca.

- Ciągła zmiana głosów. W każdym sezonie któraś postać musi mieć zmieniony głos. Nie można się do tego przyzwyczaić. Najbardziej boli Stella, która miała początkowo piękny głos, ale niestety osoba, która go podkładała nie żyje :cry:

- Brakuje mi w 8 sezonie, gdy Bloom jak spotyka Valtora to nie zrobili jakichś wspomnień z nimi wklejając 3 sezon. Valtor i Bloom byli bardzo powiązani, mam wrażenie, że w 8 sezonie o tym zapomnieli.

- Bardzi dużo nowych transformacji. Enchantixu nigdy nic nie przebije- muzyki i to, jaka ta przemiana jest śliczna. Można się w nowych pogubić. Cosmix jedynie mnie bardziej zaciekawił, bo ciekawa przemiana i świetna muzyka, ale oczywiście ta grafika...facepalm

- Koncerty Winx-, dużo pioseneczek, których nie da się słuchać, trwają połowę odcinka we wszystkich nowych sezonach. Mogli sobie to odpuścić. Chce oglądać najpotężniejsze czarodziejki, co ratują świat, a nie sobie ciągle śpiewają. Będę miała ochote posłuchac piosenek to włączę sobie YouTube, a nie serial.

- 5,6,7 sezon były bardzo słabe. W sumie oglądałam je na siłę, żeby tylko wiedzieć co się dzieje. 8 jest już lepszy (poza grafiką, o której muszę znowu wspomnieć, naprawdę jej nienawidzę), bo wrócił Valtor. Chociaż końcówka średnia i liczę na to, że wątek z Icy i jej siostrą wróci w kolejnych sezonach. Póki co czekam na jakiś nowy sezon, który będzie tak mocny jak 1,2 i mój ulubiony 3.Chciałabym, żeby Prastare wiedźmy wróciły w którymś.

- Niektóre sceny specjalistów i dziewczyn są zbyt cukierkowe. Chciałabym więcej dojrzałości w ich związkach. A, no tak... Z kolejnymi nowymi sezonami Winx robią się coraz młodsze z wyglądu i dziecinne zamiast odwrotnie, gdy są coraz starsze. Chciałabym, żeby serial nie był taki dziecinny i wszystko cenzurował, bo to już przesada

- Stella w nowych sezonach jest mniej śmieszna i za dużo gada o tych ciuchach. Lubiłam ją w sezonach 1-3. Potrafiła rozśmieszyć na inne sposoby i nie była taka pusta, jaką z niej robią teraz.

- Bloom jest najsilniejsza i to z nią jest związana cała fabuła serialu. Ja to akurat akceptuję, bo to moja ulubiona czarodziejka, ale czasami brakuje mi w nowych sezonach, że mało pokazuje tej mocy, którą ma. Chciałabym, żeby animacje jej skilli były ciekawsze i bardziej satysfakcjonujące. Miło mi się oglądało jej wielką moc w początkowych sezonach. Teraz w większości jest równa ze wszystkimi Winx.

- Tecna jest strasznie nudna i nie ma charakteru. Mogliby w niej coś zmienić. Często czuję jakby jej w ogóle nie było w tym serialu.

- Za dużo tych ich zwierzaków gadających i występujących w tym. Mogliby to ograniczyć, bo robią jakieś zoo i są one masakrycznie nudne.
Edytowane przez vKlaudia dnia 02-02-2021 19:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Misiekoslavsky
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-08-2023 14:59
Mnie trochę rzeczy denerwuje.
Dam to jako listę.
1. Płacz: Płaczu w kreskówkach nie przepadam w ogóle, a może być naprawdę głośny jak muzyka Scootera po roku w Energy Mixie.
2. Szał Stelli: Jestem chyba jedyną osobą, co nie lubi tego. Jej zachowanie wtedy jest maniackie.
3. Odmiana słowa Selkie: Po prostu to jest dziwne, odmieniać rSelkier1; jako rSelkiesr1;? Czy to ekipa z Polsatu, co Sailor Moon tłumaczyła, czy co?
4. Sezon 7 i 8: Po prostu to jest zbędne i nie jest warte obejrzenia.


Slav
www.samequizy.pl/author/Misiek1029 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.