Winx 8 na TeleTOON+

❧ 29.06 g. 10:15 i 17:30 - 8x08
❧ 30.06 g. 10:15 i 17:30 - 8x09
❧ 1.07 g. 10:15 i 17:30 - 8x10
❧ 2.07 g. 10:15 i 17:30 - 8x11
❧ 3.07 g. 10:15 i 17:30 - 8x12
❧ 4.07 g. 15:15 i 18:25 - 8x19
❧ 5.07 g. 15:15 i 18:25 - 8x20
Nowości
08.07.2020
❧ dodano komiks nr 189 - Noworoczny konkurs taneczny

06.07.2020
❧ dodano komiks nr 186 - Gwiezdny pył

17.06.2020
❧ dodano odcinki z 8 sezonu po polsku do pobrania

15.06.2020
❧ dodano komiks nr 188 - Magia na wysokościach

5.06.2020
❧ dodano piosenki z 8 sezonu po polsku

3.06.2020
❧ dodano odcinek 8x14 FULL HD

2.06.2020
❧ dodano odcinek 8x13 FULL HD

1.06.2020
❧ dodano nowe wersje piosenek po polsku: Magia Winx (wersja Stella), Klub Winx to my! (wyciszony lektor) oraz Believix (5 sezon),

28.05.2020
❧ dodano kadry z odcinków 8x13 do 8x26
❧ dodano pełną wersję odcinka 8x07 po polsku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 1,420
Nieaktywowany Użytkownik: 7
 Najnowszy Użytkownik: ~Kureji_Girl
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!


snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

Winx Club
Ogólnie o Winx Club
❧  Co cię denerwuje w serialu?  ☙

Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Luna
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2016 23:12
Mnie denerwuje:
- to o czym wspomniałaś, czyli łączenie 2D z 3D,
- dzika przemiana Trix w 7 sezonie, moim zdaniem wyglądały tandetnie i dziwnie,
- to, że Winx mają za sobą kilka przemian, a jak czasem widzimy na niektórych odcinkach, dziewczyny z ich roku, nadal mają podstawową transformację,
- czemu Winx nie wracają do swoich poprzednich przemian? W sezonie 5 do Alfei wróciły jako czarodziejki Believix, a nie Enchantix,
- mało informacji o Tecnie.

Po znakach interpunkcyjnych stawiamy spację. //CatEdytowane przez Cattie dnia 03-09-2016 14:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Liv
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-09-2016 13:45
Co mnie denerwuje? A może kto?
- Mitzi, nie dość, że Bloom ma z nią kłopoty, to jeszcze się wzięła za Brandona.
- Bloom, trochę jej za dużo, chociaż ją nawet lubię.
- Głos Stelli w 6 sezonie, Jezu, nienawidzę.
- Legendarium, mogliby zrobić coś innego np. Tęczowy Świat Kucyków (xd).
- Sky, książę na białym rumaku, nieustraszony, odważny, a wyszedł jak wyszedł.
- Dzika przemiana Trix w 7 sezonie, Stormy wyglądała jak sowa, a Icy i Darcy jak jakieś jaszczurki.

Popracuj nad pisownią niektórych wyrazów. //CatEdytowane przez Cattie dnia 03-09-2016 14:10
Za młoda jestem Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 13-12-2016 18:39
Po długim czasie ktoś się odezwie w tym temacie :v

Jest dosyć dużo rzeczy, które denerwują mnie w serialu. Jakie pierwsze wymienię błędy logiczne czy związane z używaniem magii. Bardzo nie odpowiada mi, że Winx, ukrywając swoje bycie czarodziejkami, zaklęcia rzucają praktycznie co chwilę, jakby zupełnie nie przejmowały się konsekwencjami. Do tego, raczej nie sądzę, by ludzie, którzy odkryli coś nadnaturalnego, zachowali się spokojnie. Nie, to po prostu nienaturalne.
Albo sytuacje, gdy coś złego się stało, a naszej wróżki jakoś nie są w stanie użyć odpowiedniego czaru, by pomóc i stają się bezradne, chociaż widać doskonale, że byłyby w stanie coś zrobić.
Fabuła: inne czarodziejki również są ważne, a w tutaj na pierwszym planie zazwyczaj jest Bloom. Nie przesadzajmy, wszystkie dziewczyny są świetne i zasługują na trochę uwagi. Do tego Winx Club zrobił się nieco, czy ja wiem, zdziecinniały? Rozumiem, że to kreskówka dla młodszych, ale trzeba mieć też w tych sprawach wyczucie.
Ostatnią rzeczą z tych najbardziej denerwujących są przemiany, zbyt cukierkowe. Winx są już dorosłe, a wyglądają jak małe dziewczynki. Dołączmy do tego różowy...
Nie, to po prostu nie na moje nerwy.


Aziraphale, for God's... for Satan's... for somebody's sake! WHERE ARE YOU?!


Zestaw (c)Lunaris

Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Ignis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-12-2016 20:27
Dużo jest irytujących rzeczy w serialu. Błędy logiczne czy chronologiczne, z rodzaju tych, kiedy zastanawiasz się czy twórcy Winx robią to specjalnie, czy sami są na tyle głupi, by nie pamiętać, co sami stworzyli. Najbardziej denerwuje mnie to, kiedy w tych "nowszych" odcinkach starają się nadpisać historię z poprzednich i zmusić nas do uwierzenia, że było tam coś jeszcze, czego nie "zauważyliśmy". Albo gorzej - kiedy jawnie zmieniają przeszłość i wspomnienia, no bo w końcu kto się zorientuje, że było inaczej? Nadpisywanie nieznanej nam przeszłości niektórych postaci jeszcze mogłoby ujść, ale nie jeśli o wydarzenia, które już nam przedstawiono. Jak w drugim filmie - to wiedźmy zniszczyły Domino, a tu nagle się dowiadujemy, że ojciec Sky'a im jakoś w tym pomógł! Albo dodawanie Bloom jako przyjaciółki z przeszłości Seliny. Albo wspomnienie Bloom z Pyros pokazane w sezonie 7, którego nigdy nie było i zupełnie kłóciło się z akcją!
Z czasem wyraźnie są problemy także w drugą stronę, bo niektóre osoby dorastają zbyt szybko, a niektóre zbyt wolno. Wśród tych pierwszych jest kochana nimfa Daphne, która przez okres niemowlaczka Bloom z małej dziewczynki wyrosła na dorosłą; albo też i Miele, która w sezonie 3 była właściwie dzieckiem, a w sezonie 6 nagle już nastolatką. Zbyt wolno za to dorastają główne bohaterki, a nawet czas się podług nich cofa, bo wyglądają na coraz bardziej dziecinne. Panna Faragonda też się może pochwalić, bo w ciągu siedmiu sezonów zdołała odmłodnieć, choć szarych włosów się nie pozbyła.
Co jeszcze? Choćby teraz wszechobecny cukier i to ciągłe podkreślanie przyjaźni, miłości, ważności dbania o środowisko... ok, to bajka i powinno się uświadamiać dzieciom, co jest ważne i dobre w życiu, ale bez przesady. W pierwszych sezonach było to jakoś subtelniej przekazane, a potem takie bum! - i cały sezon mówi o ratowaniu środowiska, segregowaniu śmieci i takie tam. Co to ma być? Bo na pewno nie ta sama ambitna bajka, co wcześniej.
A jeśli mowa o bohaterach, cóż, nie da się ukryć, ale serial od zawsze mówił głównie o Bloom. To mi nie przeszkadzało na początku, kiedy jeszcze był powód by otaczać ją uwagą. Jej historia była wtedy ciekawa, no i sama Bloom była w porządku. A poza tym, że serial skupiał się na "rudej", to było w nim miejsce też dla innych dziewczyn z Winx i żywo w nim istniały. Teraz za to Bloom stała się taka drażliwa i wrażliwa, jak nie problemy miłosne czy napady zazdrości, to jakieś humory czy problemy ze starymi "przyjaciółkami". Pozostałe Winx zostały wyparte przez jej osobę i nawet jeśli się jakoś pojawiają, to wydaje się to sztuczne.
WOW również nie był najlepszy, tutaj to błędów od grona. To, że poza bohaterami nie ma właściwie nic wspólnego z innymi sezonami. Albo kreska: dla mnie to koszmar. Wszystkie wyglądały tak samo. Ale ten styl nie był jeszcze tak okropny jak 3D które zaserwowano nam w połączeniu z 2D w sezonach 5 i 6. To była katastrofa! To samo 3D w trzecim filmie wypadło jeszcze gorzej.
Tragiczne są też przemiany. Wcześniej miały przynajmniej jakiś sens, cel i wydawały się potężniejsze; z erą Believixu stały się słabsze i mam wrażenie, że nowe są robione coraz bardziej "na siłę" (czytaj: dla hajsu). Bezcelowość Harmonixu razi mnie w oczy do tej pory, okropność Mythixu mi je wypala, głupota Butterflixu mnie rani, a Tynix i Mini-Światy to już przegięcie. Nie mają czego wymyślać. Winx stał się jakimś tasiemcem. Wolałabym, gdyby skończył się po prostu na sezonie 3 i filmie, zamiast się tak ciągnąć w nieskończoność i wciągać mnie tym samym w otchłań rozpaczy.
Jestem na: Wattpad, DeviantArt, Ask,
Sarahah

Odwiedź galerię "zgadzania się"
52984863 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~DuskAstral
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2017 23:40
- Fakt, że można komuś zablokować lub odebrać moce.
- Daphne jako człowiek. Jako duch bardziej mi się podobała.
- Winx ubierają się tak samo.
- Zmiana historii śmierci Daphne.
- Słabi wrogowie
- Disechantix Trix były tylko przez jeden odcinek.
- Odebranie zwierzakom Love&Pet magiczności.
Edytowane przez Suzanne dnia 05-05-2017 12:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Krolowa Czarnego Lasu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2017 22:48
Ogólnie jest zbyt dużo błędów logicznych, 3D jest okropne, w niektórych sezonach jest przesada z tymi słodkościami, te zwierzątka Love&Pet i wróżki, irracjonalna w sumie także była śmierć Nabu, bo tak naprawdę Layla mogła poprosić potem strażniczkę Sirenix o wskrzeszenie go, a tego nie zrobiła i jeszcze wybrała Nex'a, masakra. Mi akurat nie przeszkadza ciągła historia Bloom, bo jakoś najbardziej przypadła mi do gustu, podobnie jak jej siostra Daphne i ich rodzice. uśmiech Wrogowie Winx są zbyt żałośni, szczególnie Trix, które są zbyt zachłanne na władzę i potęgę, że aż nie skupiają się na myśleniu, przez co w ich akcjach brakuje logiki. Icy i Tritannus to też jakiś żart, haha. Szkoda też, że tak mało jest o historii Alfei. Dobrze, że 7 sezon to troszkę nadrobił, ale mi to nadal mało. :P I ubolewam także nad tym, że filmy są w 3D, bo oglądanie ich w takiej jakości jest straaaszne. :<


It's not how long you live, but what your morals say.

Long live King Francis and Queen Mary.

In my heart forever and ever.


Edytowane przez Krolowa Czarnego Lasu dnia 19-06-2017 22:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Star
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-05-2018 20:18
Napisałabym "wszystko", ale muszę rozwinąć.
Niestety wiem, że "Bloom" też nie wystarczy.
Dziewczyny się "spłaszczyły", żadna z nich nie ma charakteru. Tylko chłopaki i stroje. I ewentualnie ratowanie środowiska.
Ale się rozpisałam... Żart.
Nie wiem jak to ująć, by się nie wściec.(c) google
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Ksenna2288
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2018 19:55
Denerwuje mnie to, że Bloom jest faworyzowana. Rozumiem, to od niej się zaczęło, ale inne czarodziejki też istnieją. Nie podoba mi się również, kiedy w 4 sezonie tak nagle znika magiczny pył, który w różnych sytuacjach mógł Winx uratować. Trix też są denerwujące, czarodziejki mogły się ich pozbyć już w 3 sezonie.

Przecinki nie gryzą, naprawdę. To takie miłe stworki, więc je stosuj. No i staraj się unikać powtórzeń. ~Lau
Edytowane przez Lau dnia 10-10-2018 20:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Lueii
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-05-2020 14:11
Denerwuje mnie to, że dużo postaci, które miały jakiś swój wątek, nie pojawiają się w tle. Roxy uczy się w szkole i bywa tylko w kilku odcinkach, a gdy jest im potrzebna, to one, że nie. Daphne jako nauczycielka nie pojawia się w sezonie 8. Naprawdę? Rozumiem, że sobie ją odpuścili po sezonie 6. W sumie może chciała się zająć rodziną? Ale to by było bez sensu kończyć jej wątek bez wyjaśnienia, co teraz robi. No i że Daphne znalazła sobie miłość w jednym sezonie i już ślub. Przecież jeden sezon to chyba mniej więcej 2 miesiące.

Pamiętaj o polskich znakach i przecinkach. //Luna


Lueii
Edytowane przez Lunaris dnia 10-05-2020 18:47
Nie posiadam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~nexusik
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-05-2020 15:58
Co najbardziej irytuje mnie w winx?
-Brak spójności w nowych sezonach pod względem fabularnym. O ile w pierwszych trzech sezonach i filmie Tajemnica Zaginionego Królestwa wydarzenia były chronologicznie i ścieżka fabularna była dobrze poprowadzona, tak po zakończeniu głównego wątku w kolejnych sezonach fabuła była zmianiana jak rękawiczki, utrzymując te same głowne postacie i przewijające się poboczne z sezonu na sezon. Od 4-8 serii jest wiele niedopatrzeń i błędów które psują cały klimat. Np uwięzienie trix w niebycie a potem przywołanie jak gdyby nic się nie wydarzyło nie powinno się wydarzyć. Rozpoczęto wątki wielu postaci które nie zostały wyjaśnione, pomimo że mogłaby być z tego ciekawa historia np. Lord Darkar, Daphne.
-Postacie tracą swój oryginalny wygląd jak i charaktery. Wszystko staje się bardziej jednolite. Prawie wszystkie czarodziejki wyglądają tak samo z tym że mają kolory pozmieniane i drobne detale. Ns piczątku charaktery były ciekawe, bardziej naturalne, a teraz to wszystko jest sztucznie przesłodzone. Brakuje takiej tajemniczości i porywczości niektórych postaci.
-Zmiana grafiki na nowszą w przekonaniu studia lepszej nie ma dobrego wpływu na oglądalność. Stara grafika była bardziej realistyczna i w pewnym sensie przypominał to co jest w prawdziwym świecie, a teraz ta nowa wygląda jak plastik. Wszystko takie wygładzone i idealne co sprawia że nie chce się na to patrzyć. Moim zdaniem starsza grafika była o wiele przyjemniejsza dla oka niż ta dzisiejsza, kolory nie były tak jaskrawe tylko więcej szarości co nadawało niesamowity klimat.
-Obniżenie progu wiekowego to jedna z najgorszych zmian ponieważ odcinki mają coraz więcej cenzury, a treść nie może mieć dużo akcji walki i strategicznego myślenia tylko wszyscy przyjaciele, uśmiechajmy się i mówmy jak 5-letnie dzieci jeej. Kiedyś kreskówki były kierowane do grupy wiekowej od 7 lat i starszej co pozwalało osiągnąć wyższą jakość i kreskówki i więcej logiki. Aktualnie wróg jest pokonany jednym ciosem i co chwilę są koncerty a fabuła nie trzyma się całości.
-Nadmierna cenzura jest czymś co w europejskich prosukcjach jest bardzo rozpowszechniona. Zakrywanie praktycznie wszystkich części ciała aby nie było pewnych skojarzeń. Tak bo pokazanie gołego brzucha to straszny widok dla dzieci. Tylko że jak się koszulkę zdejmie to widać taki brzuch u siebie na żywo więc nie rozumiem co to komu w bajkach brzeszkadza. Widoki krwi także są ocenzurowane, i to już mogę zrozumieć że by nie pokazywać scen gdzie leży kilka osób całkiem wykrwawionych ponieważ to nieodpowiedni widok dla małych dzieci, ale drobne ranki jak skaleczenia i zadrapania to można pokazać, bo powiedzmy to sobie szczerze kto się chodziaż raz kiedyś nie skaleczył. Do tego same dialogi też są coraz bardziej ubogie, ponieważ zoraz bardziej rozwija się lista słów które nie są używane.nexusik
63676461 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Kropeczka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-05-2020 17:27
Z początku denerowowała mnie tylko Bloom, gdyż wszystkie wątki były praktycznie o niej, a mało było wątków poświęconym innym. Chociażby wątek miłosny Heli i Flory. Z początku był pokazywany, a potem tak na odwal się żeby widzowie nie narzekali.
W sezonie szóstym i siódmym denerwowało mnie to jak się wszystko pozmieniało. Kiedyś seria była o nastolatkach mających problemy, miłosne zamieszania czy też pokazywały ich różne porażki, a teraz? Seria skupia się na tym jak ratować świat. Może tak dotrze do młodych osób iż trzeba szanować ziemię, ale większość tych osób to są dzieci.
W ósmym sezonie denerwuje mnie Stella i głosy postaci. Stella zachowuje się jak dziecko. Głos Flory jest straszny, nie pasuje do niej. Tak samo jak głos Layli i Tecny. Kiedy słyszę głos Layli mam wrażenie jakbym oglądała My Little Pony, zaś jeśli słyszę głos Tecny to mam wrażenie że oglądam Soy Lunę..


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~winx icy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-05-2020 17:48
Bardzo denerwuje mnie zapomnianie o wielu wątkach i postaciach. Roxy jest bardzo ważna w sezonie 4, a w sezonach 5 i 6 wraca na dosłownie 5 minut, tak się nie robi. Innym przykładem jest zapomnienie o uleczających zaklęciach Bloom itp. Tego jest naprawdę bardzo dużo. No i też zmiana charakterów postaci- Bloom to już generalnie jak widać ma być cudowna i niepokonana, Stella w sezonach 5-7 to już totalnie typowa blondyna, a Musa straciła swój charakterek. Trix zamiast być groźne to wylatują w powietrze niczym Zespół R...no co tu dużo mówić, to jest irytujące i aż wręcz smutne, że tak postacie potrafią być zmienione w późniejszym czasie.
Usunięte Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co cię denerwuje w serialu?
~Cadere
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2020 23:21
Na samym początku zacznę od fabuły, która z sezonu na sezon staje się bardziej cukierkowa i nic nie wnosząca. Przykry jest fakt, że twórcy tworzą Winx z myślą tylko o najmłodszych. Starsi widzowie odeszli w zapomnienie. Dość istotną uwagą jest również pozycja Bloom. Kiedy jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że historia kręci się wokół niej przez sezony 1-3, ponieważ próbuje odkryć swoje pochodzenie, natomiast w kolejnych epizodach to już za dużo. TZK o Bloom, Magiczna Przygoda o Bloom, transformacja Bloomix... Można tak wymieniać w nieskończoność. Inne postacie również mają swój potencjał, lecz totalnie niewykorzystany. Nie podoba mi się również ilość transformacji - jedna przemiana na sezon była wystarczająca, tymczasem bohaterki zdobywają dwie. Skoro już jesteśmy przy mocach - nowe transformacje są straszne. Uwielbiam wracać do Enchantixu, w którym kolory były stonowane, a ozdoby w adekwatnej ilości. Obecnie mogłabym rzec, że z Winx uczynili choinki. Wiele osób już o tym wspominało i całkowicie się zgadzam z faktem, iż mieszanie 2D i 3D było złym pomysłem. Co jak co, ale Sirenix i Mythix w 3D po prostu ranił moje oczy. Muszę wspomnieć również o krzywdzie, jaką wyrządzili Stelli. Jej postać posiada szczególny charakter, lecz uczynili z niej typową blondynkę o niskim ilorazie inteligencji. W zasadzie to wszystkie bohaterki utraciły swój charakter, co niekorzystnie wpłynęło na serial. Ponadto nie mogę znieść nowej grafiki. Winx zamiast być co raz starsze, przemieniają się w małe dziewczynki. Jeżeli miałabym wypisać wszystkie rzeczy, które mnie denerwują to nie starczyłoby mi dnia.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~nexusik0
18:38:51 11.07.2020
Faktycznie mal ma problemy
~Laeres0
18:38:02 11.07.2020
ziooomy, znacie jakieś strony podobne do mala? bo mala wywaliło już 5 raz w tym tygodniu xDDDDDD
~ElvenQueen0
14:35:51 11.07.2020
Mi na szczęście nic nie wyrywali. A mleczaki to sama sobie wyrywałam i mnie nie bolało.
~EmilyWinxClub0
14:22:30 11.07.2020
Elven, weź wytrzymaj po wyrwaniu zęba placze
~ElvenQueen0
14:18:15 11.07.2020
Ano tylko w jednym. A w tych nowych komiksach to nie wiem. Nie wszystkie są wrzucone na stronę. Więc kto wie...
~marcin19950
14:15:16 11.07.2020
tylko w tym jednym? Darkar w 1 Valtor w 1 dopiero potem antagoniści są w miare stali
~ElvenQueen0
14:05:38 11.07.2020
W trzydziestych piątym występuje Valtor
~ElvenQueen0
13:59:52 11.07.2020
W komiksach...nie wiem...mogę sprawdzić...
~marcin19950
13:40:40 11.07.2020
bo wiem że tak to wszyscy inni antagoniści tak
~marcin19950
13:40:24 11.07.2020
mam pytanie czy w komiksach pojawił sie kiedyś valtor?
~ElvenQueen0
13:30:55 11.07.2020
To nic takiego trudnego. Weź wytrzymaj u dentysty...
~marcin19950
13:01:38 11.07.2020
oj to podziwiam nie wiem czy ja bym wytrzymał na rzuta tyle godzin
~ElvenQueen0
12:32:42 11.07.2020
Ja też sobie zrobiłam maraton z sezonem 8. Jednak ja go miałam popołudniu odkąd wróciłam od dentysty.
~Ognista Lisica0
3:48:57 11.07.2020
Nocny maraton z ósmym sezonem xD
~Lueii0
23:37:20 10.07.2020
W USA tylko sezony 1-3 i chyba speciale + sezony 5-6 miały ten sam dubbing
~Szarotek8900
23:15:40 10.07.2020
Tecna też
~Szarotek8900
23:15:03 10.07.2020
Flora w s8 w angielskiej wersji ma bardzo zbliżony głos do naszej obecnej.
~Skeni0
23:01:42 10.07.2020
Nie ma ciągłości. Sprawdzałem na IMDb jest ich obsada jest prawie tak barwna jak nasza w S1-3
~SwiatWinx2017TVTeam0
22:50:06 10.07.2020
Nie to co w Polsce xd
~SwiatWinx2017TVTeam0
22:49:56 10.07.2020
W USA jest ciągłość dubbingu
~Lueii0
21:58:10 10.07.2020
No dobra, u nich filmowy jest średni xd
~Lueii0
21:57:55 10.07.2020
Ogólnie USA ma najlepiej z dubbingiem, co kilka serii nowy, a i tak dobrze dobrany
~Szarotek8900
21:35:25 10.07.2020
By zrobić tą wersje
~Szarotek8900
21:34:57 10.07.2020
Wersja z 8 sezonu jest według mnie lepsza, ponieważ "leci" bardziej w morskie klimaty. Gdybym wcześniej nie widział Sirenix'u, a miał wybrać który lepszy to ten s8. Sam Sirenix z s5 to tragedia, bo to tylko bluzka z leginsami obsypanymi toną brokatu, a w s8 widać, że ktoś musiał się n
~SwiatWinx2017TVTeam0
21:24:09 10.07.2020
Gdyby nie skrzydła, tło i piosenka to to nie byłby nawet Sirenix
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.3
Ankieta
Która nazwa najbardziej odpowiada Ci na nową, damską rangę na WB?

Konstelacja Cosmix

Gwiazda Cosmix

Gwiezdny Cosmix

Przepowiednia Cosmixu

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.

.