Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
julitka0148625

Świat filmów
Seriale
❧  W.I.T.C.H. Czarodziejki  ☙

Strona 3 z 3 < 1 2 3
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~Bloom-Winx Club
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2013 11:59
Mam całe 2 i jedyne jakie zostały stworzone sezony WITCH na płytach DVD.
Winx Club było moim ulubionym serialem. Ale po niecałym 1 sezonie i po przeniesieniu się do innego miasta (tam już nie miałam Zig Zapa) zostały przeze mnie zapomniane na jakiś czas. Na dodatek kompa nie miałam, a nawet nie wiedziałam, że można tam oglądać na stronkach seriale itd... ogólnie nie wiedziałam, co to komp :szoker: (wiecie 7- 8 latka).
Ale przejdźmy do sprawy o WITCH - każdy z nas zapewne pamięta szał karteczek z tymi czarodziejkami. U mnie do tej pory stoi na półce jeden, ale za to bardzo gruby segregator z tymi karteczkami. Ja nawet nie wiedziałam, co to za postacie, ale jak wszyscy to i ja bawiłam się w ten cudowny i wymagający handelek [wymień za 5 te 1 brokatową, no dobra to za 10].Trza było mieć lepsze oferty od innych, wiecie.:haha: Więc szał był i był, ale kiedy się zmył i straciły na popularności, to ja akurat wtedy odkryłam gazety z komiksami o WITCH i się zaczęła u mnie WITCH-omania tzw., do tej pory mam około 15 gazetek.
Nawet w bibliotece książki się wypożyczało o nich. Szkoda, że mieli tylko z 8 części.:cry:.
WITCH jako serial animowany obejrzałam po raz pierwszy jak kanał TV Puls zaczął go nadawać chyba w 2009 roku i mnie wciągnął. Potem kolekcja płytek na DVD zostałą wydana i się po kolei zakupiło 2 serie.
Serial WITCH jest podobny do WINX {jak wyżej napisało kilka osób},ale bez przeszkód można oglądać i kochać je oba, no bo co w końcu zrobić, jak stworzone zostały takie seriale twórcy obu musieli zrobić sobie nawzajem konkurencję, wiecie jak jest. Ale my WINX-ofanki znamy też WITCH, a WITCH-omanki znają WINX i bez wojen, jak dla mnie, możemy zasiąść przed telewizorem i oglądać oba seriale zajadając przy tym popcorn ok.


WINX CLUB :-) Bloom czarodziejka z planety Domino strażniczka mocy Smoczego Płomienia.
-Stella (do Bloom): Co ty dzisiaj robiłaś z włosami trzepałaś je ubijaczką do jajek??!!
Bloom: Stello!
-Stella: Bloom jednak czasem przejawiasz oznaki inteligencji.
Bloom: Tylko czasem?
-Bloom: Tecna jesteś prawdziwą szamanką!
Tecna: Wolę być czarodziejką, ale dzięki!
*Poczucie humoru to podstawa codziennego życia:-)
Edytowane przez ChandSharma dnia 21-01-2014 20:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~jasemi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2013 14:00
Uwielbiam Witch, a kiedyś miałam nawet bransoletkę z Sercem Kondrakaru. Najbardziej lubię Will i Irmę, ale reszta dziewczyn też jest fajna. Z mocy lubię ogień i wodę, a najbardziej podoba mi się strój Irmy. Ją lubię bardziej niż Will dlatego, że ma moc wody, fajny strój i charakter. Will lubię dlatego, że ma Serce Kondrakaru. Najbardziej podobał mi się pierwszy odcinek, bo w nim jest wszystko i jak się poznały. Szkoda, że nie ma dalszych odcinków. Może kiedyś będą. Witch jest super.

Interpunkcja leży, pracuj nad nią.
Edytowane przez Chatta dnia 19-11-2013 17:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-11-2013 17:49
Gazety z Witch'a w życiu nawet nie miałam w rękach, ale moja siostra miała książki, jedynak ich nie przeczytałam. Kiedyś miałam lalkę Cornelię, a siostra Will. Kolekcjonowałyśmy również karteczki ze strażniczkami. Jednak teraz nie mam już nic związanego z Witch'em. Moje zamiłowanie strażniczkami zawdzięczam tylko kreskówce. Wciągnęła mnie już na samym początku, zawsze wyczekiwałam nowych odcinków. Fabuła jest rozbudowana, dzięki czemu także ciekawa. Po drugiej serii byłam rozczarowana, że to już koniec. Moją ukochaną strażniczką zawsze była Cornelia i to się pewnie nigdy nie zmieni. Lubię ją za charakter, zachowanie i wdzięk osobisty. Stroje strażniczek, pomimo, że podobne, są bardzo ładne. Uważam, że to jest jedna z lepszych kreskówek i wrócę jeszcze do niej nie raz.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 19-11-2013 17:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
użytkownik usunięty
Dodane dnia 04-01-2014 14:46
Nigdy nie czytałam komiksów W.I.T.C.H, ale posiadam ogromny sentyment do serialu. Jak byłam mała, to kolekcjonowałam karteczki. Teraz skończyłam oglądać 2 sezon. Jestem zawiedziona tym, że nie zrobili więcej sezonów. Kiedy nowe sezony Winx stały się cukierkowate i przesłodzone, postanowiłam obejrzeć Witch. Muszę stwierdzić, że serial, podobnie jak pierwsze sezony Winx, podbił moje serce. Może czarodziejki nie miały jakiś wykwintnych strojów, ale przynajmniej były urocze i... zwykłe? Serial miał bardzo dobrze poukładaną fabułę i w ogóle ciężko jest podać jakieś konkretne jego wady. Jeśli chodzi o czarne charaktery, to najlepszy był Phobos i Cedric w pierwszej serii. Nerrisa również nie była najgorsza. Najbardziej denerwowała mnie Elyon. Tak, to ona była najdziwniejszą postacią w całym serialu. Moją ulubioną czarodziejką jest Hay Lin, ale Cornelia depcze jej po piętach :D.



Edytowane przez ChandSharma dnia 21-01-2014 20:13
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-01-2014 15:20
Cóż, powiem tak, kiedyś lubiłam całkiem ten serial, komiks też nie był zły... Ale teraz ich po prostu nienawidzę, Według mnie nasz Winx jest o wiele fajniejszy od tego badziewia (bez urazy dla fanów) Moimi ulubionymi czarodziejkami były Irma i Cornelia. Nienawidziłam Taranee (czy jak to tam się pisze). Nie lubię tego serialu i lubić nie będę.


av (c) Chand

Edytowane przez ChandSharma dnia 21-01-2014 20:35
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~oksylwka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-01-2014 15:42
Oj... WITCH zbierałam od pierwszego numeru. Uwielbiałam to czytać... Dopóki cena nie podrosła do ok 10zł, kupowałam każdy numer w ten sam dzień, w którym wyszedł mruga. Dzięki temu, gdy przestałam czytać tą gazetkę, miałam ich jakiś metr przy ułożeniu jedna na drugiej mruga. Ostatecznie nie miałam co z tym zrobić i cały mój WITCHowy dobytek poszedł na śmietnik mruga. A ile na to kasy poszło mruga.


Oksylwka
Edytowane przez ChandSharma dnia 21-01-2014 20:36
https://www.facebook.com/haftowanepoduszkinaprezent Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-01-2014 18:03
Nie przepadam za tą bajką. Nie lubię tej ich atmosfery. Ja bardziej ich stroje opisałabym "strojami czarownic". Wróżki są przez twórców niedopracowane. Czarodziejka ognia ma dredy. Nowość w bajkach, ale ona jest niedopracowana jak Tecna! Szczerze, nigdy nie będę oglądała tej bajki -,-.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez ChandSharma dnia 21-01-2014 20:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2014 19:37
Bajka dzieciństwa serce Do dziś czasem oglądam. Zawsze lubiłam Cornelię i Hay Lin. Szkoda, że zaprzestano emisji na jakiś 3 sezonach i nie zekranizowano tych mocy z komiksów.Serial nie jest przesłodzony, dziewczyny ubierają się tak po prostu zwyczajnie. Plus jeszcze za to ukrywanie swoich mocy. To było coś. Zawsze lubiłam też teko stworka Blanca serce,


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez ChandSharma dnia 21-01-2014 20:38
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2014 20:23
Szczerze mówiąc - nie oglądam i nie oglądałam. Jeszcze kilka lat temu zdarzało mi się, że obejrzałam odcinek. Nigdy mnie to nie ciekawiło. W sensie ten serial akurat. Bo magia jak najbardziej. Ale uważam, że Winx są o niebo lepsze od Witch. Nawet główne bohaterki tego serialu mi się nie podobały. A Winx to co innego. Nigdy nie oglądałam i nie zamierzam zacząć.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez ChandSharma dnia 21-01-2014 20:39
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 17:19
Witch, Witch, Wiitch! Serial dzieciństwa... Mam duży sentyment do tej bajki, bardzo duży.
Po prostu uwielbiałam te czarodziejki. Zawsze - kiedy to jeszcze Wicth był na Polsacie, tym "starym" Polsacie - go oglądałam. Po prostu nie przepuściłam żadnego odcinka. Byłam taka smutna, kiedy się już kończył. Will i Irma to były moje ulubione postacie. Barwne i pełne życia. Dziewczęta ubierały się normalnie, chodziły do normalnej szkoły... Kiedyś wolałam Witch od Winxa. Zawsze będę pamiętać o tym serialu i mam nadzieję, że kiedyś będę miała jeszcze okazje go obejrzeć <3.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 18:52
W.I.T.C.H. Jeżeli ktoś zapytałby mnie, co wolę - Winx, czy Witch, moja odpowiedź zdecydowanie padłaby na tę drugą opcję. Na obu kreskówkach się wychowałam, jednak bardziej ciągnęło mnie do dziewczyn władających żywiołami.

Pomiędzy tymi bajkami można doszukiwać się wielu podobieństw. Ja również niegdyś uważałam, iż są one prawie identyczne. Z perspektywy czasu zauważyłam, że to był błąd. Pamiętam jak zawsze wstawałam rano w soboty, ponieważ kreskówka te leciała na Polsacie . Czasami jej się bałam, ale i tak uporczywie oglądałam (byłam po prostu ciekawa, jak to wszystko się zakończy, a uparciuch ze mnie jest straszny). Dosyć często robiłam to z mamą, która nawet próbowała mi to wyłączać, jednak reagowałam dosyć głośnym płaczem, toteż zmuszona była siedzieć koło mnie i wpatrywać się w ekran telewizora (albo szyć na drutach, w tamtym okresie miała wręcz fioła na tym punkcie). Co mi się podobało? Twórcy zakończyli serię w odpowiednim momencie. Owszem, chciałabym zobaczyć dalsze losy czarodziejek, ale ciągnięcie tego na siłę (jak w przypadku Winx'a) nie miałoby najmniejszego sensu i na pewno nie spotkałoby się to z dobrą opinią. Odczuwany niedosyt nurtuje pewnie większość osób, ale zdaje się, że tak miało być.

Główne bohaterki nie są przesłodzone. Są zwykłymi nastolatkami, zachowują się jak nastolatki, ubierają się jak nastolatki i mają problemy nastolatek. Za to jest duży plus, gdyż w niektórych bajkach (mówię tu też o Winxie) jest to bardzo przerysowane. Będąc małą dziewczynką najbardziej lubiłam Hay Lin. Była zawsze uśmiechnięta, pełna energii i miała te cudowne kiteczki, o których ja zawsze marzyłam. Teraz zdecydowanie wolę Cornelię, czy Irmę, które mają swoje charakterki. Właściwie wydaje mi się, że trochę przypominam tę blondynkę. W niektórych sytuacjach jest trochę zbyt pewna siebie, a niestety ja również czasami taka jestem, mimo to wie, gdzie jest granica i pomaga w potrzebie. To u niej szanuje. Notabene ma szalenie przystojnego chłopaka, jak na kreskówki to naprawdę jest boski! W Irmie podoba mi się jej spontaniczność oraz poczucie humoru. Jest naprawdę świetna, a do tego kocha śpiewać!
Od zawsze nie lubiłam Taranne. Denerwowała mnie (i w dalszym ciągu to robi, to się nie zmieniło) swoim zachowaniem. Była dosyć często przemądrzała. Być może mam do niej takie podejście, ponieważ po prostu jak na mój gust - jest brzydka, a wiadomo, że małe dziewczyny w większości patrzą na wygląd bohaterki, toteż może być to po prostu tym spowodowane. Do Will nic nie miałam. Była liderką, ale nie aż taką jak Bloom w Winxie. Jakoś niekoniecznie mi wadziła, ale też nie byłam jej wierną fanką. Po prostu była.

Ogólnie fabuła i samo wykonanie serialu mi się podobało. Nic nie działo się za szybko, a uwierzcie mi, że jestem na to po prostu uczulona! Pomysły były świetne! Lubiłam pierwszy sezon, ale to drugi i trzeci podbiły moje serce. Wątki z Nerissą były świetne. Strasznie mi się to podobało, w szczególności to, gdy chciała wyeliminować WITCH i zająć ich miejsce. Ogólnie bajka jest u mnie na 6 z plusem!


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2015 22:05
Witch.
Pokochałam ten serial, szczególnie księcia Fobosa, kiedy odświeżałam go sobie ostatnio. Ma w sobie o wiele więcej humoru niż Winx, a w drugim sezonie można nawet wychwycić jakieś przesłanie. Moją ulubioną W.I.T.C.H. była Hay Lin (wtedy fascynowała mnie Japonia, Chiny, itd.). Uważam, że ten serial był o wiele lepszy od Winx, szkoda, że go przerwali, ale to lepiej, niż gdyby wykupił go Nick i wszystko zawalił.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Amored dnia 07-03-2015 23:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2015 23:12
Uwielbiałam Witch! Pamiętam te czasy, kiedy siadałam przed telewizorem i to oglądałam. Zawsze, gdy oglądałam z koleżankami, było takie typowe "Którą czarodziejka jestem?". Wszystkie krzyczały oczywiście "Ja Cornelia!!" XDD. Jednak ja zawsze lubiłam najbardziej Hay Lin, nie wiem czemu, po prostu zawsze była taka wesoła i zarażała optymizmem. Z czasem jednak o wiele bardziej spodobała mi się postać Irmy. Kupowałam też gazetki Witch. Do tej pory miałam jakiś stary fioletowy błyszczyk z jednej z nich, ale po wczorajszych porządkach już się go pozbyłam. xd Nigdy nawet nie wiedziałam, ile było sezonów, bo już się w tym pogubiłam, ale bajka była naprawdę świetna! Jak zdążyłam się też zorientować. trwa "wojna" o to, który serial jest kopią tego drugiego. Ja osobiście uważam, że Witch i Winx różnią się między sobą i nie można oskarżać żadnego z nich o kopiowanie.



Edytowane przez Amored dnia 07-03-2015 23:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~elizabeth
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-03-2015 21:44
Uwielbiam Witch, ale zdecydowanie ze względu na komiks. Serial nie jest tragiczny, ale nie jest też dobry. Grafika i dubbing nie powalają. Mimo wszystko, ze względu na sentyment związany z komiksem, czasami oglądam. Kupiłam sezon 1 i część 2 na DVD. Jak byłam mała, oglądałam Witch na Jetixie, miałam wtedy około 6/7 lat, więc nie miałam wygórowanych wymagań. Cieszyłam się na myśl o każdym nowym odcinku. Do dzisiaj czuję się nieswojo, oglądając sceny rozgrywające się w Meridianie, te różne ślimaki i inne dziko-podobne stwory były i nadal są nieprzyjemne dla oka. Nieco inaczej wyobrażałam sobie Meridian. Szkoda, że pominięto takie postaci jak ogrodnik (nie pamiętam imienia) i ścianę stworzoną z mieszkańców Meridianu zaklętych przez Fobosa w róże. Natomiast pomysł z Blunkiem był udany, dzięki temu serial nie był drętwy.
Edytowane przez Amored dnia 26-03-2015 16:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-03-2015 18:29
Powiem tak - może być. Jak się wciągnę to obejrzę, ale RZADKO, naprawdę RZADKO oglądam ten serial. Nie jest tragiczny, ale też nie jest najlepszy. Przyznam, że 3 sezon byłby fajny, bo nowe odcinki z tego roku byłyby fajne, bo też niektórych (w tym mnie) zniechęca mnie jakość odcinków. Nie są w jakości HD ani mini-HD jest gdzieś tak 18% na 100% HD. A poza tym - komiksy lubię, ale serialu TV za bardzo nie. Pozdrawiam.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 26-03-2015 20:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-02-2016 15:08
Tutaj nie mam wiele do powiedzenia, chociaż mógłbym napisać cały esej. Super kreska, fabuła mistrzostwo świata. Czuć tragedię Meridianu, tyranię Phobosa, Cedrica oraz potem Nerissy. Mam wrażenie przy ostatnim odcinku, że ten nowy nauczyciel miał być antagonistą na 3 serię. Tak w ogóle to czemu przerwali coś tak dobrego? Ja rozumiem, Jetix`a już nie ma, ale śmiało można by dać na Nickelodeon. Naprawdę dali ciała z tą serią kończąc ją tylko na 52 tak doskonałych epizodach.


Nigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanieuśmiech

Aktualizacja z 2019r :D mam nadzieję że teraz będę poprawiał innym humory uśmiech

http://hitetkit.blogspot.com/
Edytowane przez Suzanne dnia 28-02-2016 15:28
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~kolec 257
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-02-2016 15:39
Mnie to "W.I.T.C.H." podoba się ze względów na to, że jest tam akcja, a głównie magia. Lubię takiego rodzaju filmy i seriale animowane i nie tylko. Z udziałem normalnych aktorów również. Jeżeli chodzi o "W.I.T.C.H.'a" to się zastanawiam, czy będzie trzeci sezon, bo gdzieś tam coś widziałem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~BloomkaBloomixizi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-05-2018 02:07
Oglądałam W.I.T.C.H., ale niestety nie czytałam. Z serialu jestem bardzo zadowolona, bardzo mi się spodobało to, że Will w 2 sezonie dostała nareszcie moce oraz to, że Phobos nie został zapomniany. Jak dla mnie genialny serial, tylko szkoda, że ma tylko 2 sezony smutny
Edytowane przez Rosette dnia 15-05-2018 10:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W.I.T.C.H. Czarodziejki
~Szarotek890
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-07-2020 10:32
(Przed przeczytaniem mojej opinii, zapoznaj się z kreskówką, aby sobie nie spojlerować) W.I.T.C.H to serial, który jest idealnym przykładem, by nie oceniać książki po okładce. Na początku sądziłem, że serial to istna tragedia, a Winx są lepsze. Około maja rozpocząłem oglądanie kreskówki i po części miałem rację, serial od 1-10 odcinka był nudny i nieciekawy, robiłem bardzo długie przerwy (około miesiąc), ale od porwania Elyon, akcja się "rozkręciła". Bardzo się "wciągnąłem" i w parę dni obejrzałem resztę 1 serii oraz całą 2.

Plusy:
-Ciekawa fabuła: Może nie na początku, ale potem jest świetna, w szczególności fabuła 2 sezonu
-Historie: Podoba mi się historia, jaka była przedstawiona przed akcją bajki.
-W.I.T.C.H: uwielbiam je, są świetne. Moimi ulubionymi W.I.T.C.H to Hay Lin oraz Cornelia
-Transformacja oraz moce: Transformacja w czarodziejkę mi się podoba, stroje są ładne, oprócz leginsów. Moce oparte na żywiołach to świetny pomysł, zaklęcia są bardzo ciekawe i dobrze zrobione a przeciwieństwie do Winx, gdzie zaklęcia opierają się na "rzucaniu kuli mocy, aż przeciwnik upadnie lub używanie tarcz"
- Przeciwnicy: Jest ich dużo i mają  potencjał w przeciwieństwie do Winx, gdzie co sezon musimy się mdławić 3 amatorkami.
-Inne postacie: Bardzo lubię Caleba, Elyon oraz babcie Hay Lin. Większość bohaterów kreskówki, była fajna, jedyną znienawidzoną osobą to Nerissa, nie lubię tej STAREJ PROCY, bo jest bardzo denerwująca

Minusy:
- Za ciemno: Rozumiem, że chcieli zachować straszny klimat Meridianu, ale czasami było za ciemno, aż musiałem rozjaśniać ekran na maksa
- "Zjadanie postaci" Wiem, że to brzmi źle, ale brzydziło mi zjadanie prez Cedricka, niektórych osób (Nie było to naprawdę, ale w snach i wizjach, ale i tak strasznie to wyglądało)

Podsumując: Serial jest bardzo dobry. Moim ulubionym sezonem jest 2. Czekam na 3 sezon (pewnie nigdy nie powstanie, ale jest iskra nadziei)
Edytowane przez Szarotek890 dnia 13-07-2020 10:49
------------ ------------ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.