Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Kakimaki
Lolka
Marcin Metza

WinxBlogger- portal internetowy
Sprawy administracyjne
❧  Załoga  ☙

Strona 17 z 17 << < 14 15 16 17
AutorRE: Załoga
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-05-2016 20:54
Szukacie jeszcze modów???


60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 11-05-2016 21:19
Owszem


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-12-2016 21:15
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Moderatorem chciałbym zostać głównie po to, by spróbować swoich sił w czymś nowym. Wymagam bardzo wiele zarówno od siebie jak i osób z ktorymi przebywam. Zapewniam Cię, że będę starał się pomagać nowym osobom, wejść w świat tego portalu, jak i tym z pewnym stażem, tak jak tylko będę potrafił. Lubię to, więc myślę, że i w roli moderatora bym się bardzo dobrze czuł.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Na początku było to rzeczywiście często. Wiadomo byłem nowy i jak każdy bałem się. KIedy dostałem pierwszą notkę od moderatora naprawdę się wkurzyłem. Tym bardziej post sam w sobie był poprawny. Ale nie zwróciłem uwagi na to, że został już poprawiony i notka dotyczyła tego, aby wystrzegać się błędów jakie usunięto. Wiem już, że ich praca jest niezmiernie ważna i mam do niej szacunek Teraz błędy wynikają z tego, że piszę dość szybko, czesto na dotykowych urzadzeniach. Staram się je poprawiać na bieżąco, jednak niekiedy tracę możliwość edycji posta i jeżeli ktoś jeszcze nie zwrócił na to uwagi to zglaszam to moderatorowi, dlatego notki zdarzają się już u mnie sporadycznie.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Pewnie, że znam! Nie wyobrażam sobie bez nich funkcjonowania na tej stronie. Chyba najczęściej przeze mnie jest znacznik (b). Natomiast [code] jeszcze nigdy nie używałem i niby wiem do czego służy, ale jakoś tak nie jest chyba szczególnie dużo używanym znacznikiem.

Dlaczego piszesz posty na forum?
Posty piszę albo we wlasnych tematach, aby dodać do niego nowy watek, albo w cudzych tematach, aby wyrazić swoją opinię na dany temat. Niektóre wydają mi się naprawdę śmieszne i absurdalne, ale dla jego autora jest pewnie niezmiernie ważny i tego nie kwestionuję. Rzadko pisze w Przywitaj się! wynika to chyba z tego, że ostatnio nieczęsto się pojawiają a i tak większość ludzi poznaję na Shoutbox'ie.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Staram się, aby moje posty były dość długie. Wyjatkiem jest dział Gry i zabawy, gdzie panuje luźniejsza atmosfera, tam są one krótkie. Jeżeli chodzi o czytanie postów przed publikacją, tak robię to, jednak i tak później wprowadzam liczne poprawki, aż do momentu, gdy jestem zadowolony.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Na WinxBogger jestem już prawie rok (minie 4 grudnia) a 22. skończę osiemnaście lat. WIem, że to nie jest zbyt dlugo, ale chyba nie tylko ilość spędzonych tutaj lat się liczy, prawda?

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Niestety nie miałem tej przyjemności. Chociaż... czy można zaliczyć tutaj prowadzenie wlasnego bloga?


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
Edytowane przez Skeni dnia 02-12-2016 21:19
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 09-12-2016 10:58
Primo1. Zadanie moderatora polega głównie na sprawowaniu pieczy nad forum, nie musi on witać nowych, wprowadzać ich w świat wb itd. Oczywiście fajnie jeśli tak robi, ale mam wrażenie, że nie wiesz dokładnie kim taki moderator jest i jaką rolę sprawuje.

Primo2. Niedawno na czacie wywiązała się rozmowa na temat edycji swoich postów. Ty pisałeś, że dobrze jest być modem, ponieważ może on nieskończoną ilość razy poprawiać swojego posta i bum, nagle twój post w załodze. Przypadek?

Primo3. Jesteś tutaj stosunkowo długo, ale nadal wiesz troszkę za mało o WB.

Primo4. Gubisz przecinki, poprawiałeś tego posta zgłoszeniowego milion razy, prosząc, żebym jeszcze go nie czytała :D.

Jesteś bardzo otwartą i sympatyczną osobą. Zadajesz mnóstwo pytań, o których nawet bym nie pomyślała. Widać, że chciałbyś wnieść coś wb, organizując konkursy, pisząc rpg czy właśnie startując na moda, ale na chwilę obecną i dłuższą mówię nie. To jeszcze nie to, Skeni :).


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-12-2016 15:35
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Lubię się angażować, ale chyba już o tym wiesz. Chciałabym się teraz podjąć czegoś innego. Na WinxBlogger przesiaduję dużą ilość czasu, którą chciałabym jednak bardziej spożytkować np. poprawiając czyiś post.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Rzadko wracam do postów, by zobaczyć czy zostały zeedytowane, ale z tego co przed chwilą patrzyłam - prawie nigdy.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?

Znam, wiem do czego służą.

Dlaczego piszesz posty na forum?
Piszę, bo chcę wyrazić swoją opinię na różne tematy czy też poznać zdanie innych osób.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Długość moich postów zależy od tego, ile mam do powiedzenia na jakiś temat. Tak, czytam, bo wiem, że mogę się pomylić czy zapomnieć o literze czy słowie.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?

Mam 16 lat. Na Winx Blogger jest od ponad roku.

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Prowadziłam kiedyś bloga, ale usunęłam go, więc nie. Nie jest moderatorem ani administratorem na innych stronach.
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 11-12-2016 19:46
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chciałabym spróbować swoich sił w czymś nowym oraz pomóc. Nie umiem patrzeć na niektóre błędy, więc poprawiałabym je, podając stosowne uzasadnienie, by w przyszłości te osoby nie popełniały ich.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Najczęściej zdarzało się to, kiedy zarejestrowałam się na WinxBloggerze. Obecnie nie zauważyłam, by tak się działo.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Tak, wiem, do czego służą. Są przydatne i używam ich.

Dlaczego piszesz posty na forum?
Chcę wyrazić swoją opinię na dany temat, poznać zdanie innych osób oraz podzielić się zainteresowaniami.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Moje posty są zwykle średniej długości, staram się nie pisać krótkich wypowiedzi. Zawsze czytam przed publikacją, by poprawić literówki lub inne błędy.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam 14 lat, na WinxBloggerze jestem od kwietnia zeszłego roku.

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Nie, nigdy nie sprawowałam tej funkcji.


55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 11-12-2016 20:58
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Bycie moderatorem to ogromna szansa do rozwinięcia się. Bardzo rażą mnie czyjeś błędy (jestem taką małą perfekcjonistką, co nawet u nauczyciela na prezentacji wyłapała literówkę) i chciałabym móc je poprawiać, a także pomagać innym w zrozumieniu ich oraz nauce poprawnego pisania. Sama może i popełniam błędy, jednak lubię się uczyć dobrych wersji. Otrzymanie tak ważnej funkcji wiąże się z wyzwaniem, które chciałabym podjąć.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Po zastanowieniu się raczej nie miałam sytuacji, by któryś z modów był zmuszony czy poprawiał moje posty. Nawet jeśli, któryś z nich udoskonalał me wypowiedzi, zapewne było to dawno, na samym początku po dołączeniu na WinxBlogger.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Oczywiście. Wstydem dla mnie byłoby nie znać podstawowych funkcji BBCode, takich jak wstawianie obrazka, linku czy innych tego typu znaczników. Podejrzewam, że wtedy mój nauczyciel z gimnazjum wyrzekłby się mnie, jako uczennicy. Używam ich dosyć często, nie tylko na tej stronce. Weszło mi już w nawyk, że zamiast wciskania przycisku "b", piszę [.b] (oczywiście bez kropki ;P)

Dlaczego piszesz posty na forum?
Akurat to z pozoru proste pytanie wymaga zastanowienia. Najważniejszy powód to na 100% chęć wyrażenia opinii na dany temat. Secundo: bardzo miłym uczuciem jest możliwość podyskutowania z kimś o odmiennym zdaniu. Wiem, nie piszę ich też jakoś często. Jestem raczej osobą skrytą, wolącą z cienia "zarządzać", czy dzielić się przekonaniami.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Zawsze przekraczają wymagane minimum, tego jestem pewna. Ich długość zależy bez dwóch zdań od tematu dyskusji albo od mojej oceny. W końcu, jeżeli mam odmienną opinię, warto powiedzieć czemu. Co do czytania postów - owszem, robię to, by wyeliminować ewentualne powtórzenia/niezgodności. A jeśli nie wyłapię wszystkich od razu, staram się je jak najszybciej poprawić.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
W marcu skończę 17 lat. Tak, aktualnie mam 16 i pół wiosny; wciąż jestem dość młodą osóbką. Na WB jestem już 2 lata ^^

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Byłam administratorką na kilku blogach w tematyce Winx, lecz potem odeszłam, skupiając się bardziej na rysowaniu. Strony nie były szczególnie popularne, lecz najbardziej znaną, której zostałam główną administratorką (zastępczynią właścicielki) był Odlotowe Winx przed "upadkiem" (czyli dopóki była Jola wraz z Magdą, później nie uznaję już OW).


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 13-12-2016 00:45
No dobrze proszę zapraszam.
Otwarto.
Wyniki pewnie w piątek.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-12-2016 16:50
~~~

Byłam moderatorką przez ponad rok, ale całkiem niedawno postanowiłam odejść. Była to moja decyzja, ale zdecydowanie należała do tych nieprzemyślanych. Stało się to bardziej pod wpływem impulsu, aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że teraz różnie można patrzeć na moją chęć powrotu.

To nie jest jakiś mój kaprys. Gwarantuję, że jeśli przyjmiesz mnie z powrotem, to następnym razem pomyślę dziesięć razy (a nawet więcej), jeśli będę chciała odejść. Polecam to też każdemu, kto decyduje się zgłosić na moda. Wbrew pozorom ta praca wcale nie jest taka łatwa, a wena na moderowanie z czasem się kończy i momentami naprawdę trzeba się zebrać w sobie, aby nie zaniedbywać powierzonych obowiązków. Zdaję sobie z tego wszystkiego sprawę, przechodziłam przez to, ale nadal chcę wrócić.

Myślę, że odpowiadanie na poszczególne pytania nie ma sensu, ponieważ jak wspomniałam - nie jest to moje pierwsze zgłoszenie (ile ich się tu nazbierało przez lata), a byłam modem, więc możesz po prostu pozwolić mi wrócić lub nie. Wiem wszystko to, co moderator powinien wiedzieć, znam większość forum na pamięć, umiem używać znaczników i generalnie uważam, że radziłam sobie w miarę dobrze.
Nie sądziłam, że będzie mi tak brakować możliwości dbania o forum, ale jednak tak jest.
Obiecuję w miarę regularnie poprawiać i dłużej myśleć nad decyzjami, które podejmuję :v.

~~~



It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-12-2016 20:14
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chcę spróbować sił w nowym zadaniu, odnaleźć się w nowej roli na WB. Chciałbym też pomóc, ponieważ nie mogę czasami patrzeć na pełne błędów posty innych użytkowników.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Jak każdemu na początku, moderatorzy poprawiali dość często moje posty. Ale widzę już, że zdarza się to trochę rzadziej, ale nadal nie piszę doskonałych postów.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Oczywiście. Wstyd by mi było nie znać funkcji tych znaczników, szczególnie wstawiania linku czy obrazka. Często używam też znacznika [/b].

Dlaczego piszesz posty na forum?
Jak większość użytkowników, chcę wyrazić swoją opinię na dany temat. Sprawia mi to ogromną przyjemność, ponieważ uwielbiam dzielić się swoim zdaniem na forum WB.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Moje przekraczają minimum długości. Mają mniej więcej 5-7 linijek. Oczywiście staram się je czytać przed publikacją, czasami zdarzy mi się zapomnieć.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam 13 lat. 29 stycznia minie mój pierwszy rok w tym wspaniałym gronie.

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Jeszcze nigdy nie dostąpiłem tego zaszczytu.



Edytowane przez Wiktor dnia 13-12-2016 20:27
60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Mroczna Icy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-12-2016 22:53
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Przede wszystkim, bardzo często jestem na WB, praktycznie cały mój wolny czas spędzam na tej stronie. Uważam, że jako moderatorka mogłabym się bardzo przydać, chętnie przesiaduje na forum, to takie moje królestwo. Dobrze się tam czuję, czytanie opinii innych sprawia mi radość. Jednakże wiele postów jest niepoprawnych językowo, jak i stylistycznie. Z wielką chęcią bym je poprawiała, utrzymywała porządek. Winxblogger to strona z ogromną ilością użytkowników i nie jest łatwo ogarnąć wszystko, niczego nie pomijając. Dlatego też im więcej dobrych moderatorów, tym lepiej. Mało kto siedzi na stronie w godzinach nocnych. Ja owszem, a będąc moderatorem, czułabym że te godziny nie są zmarnowane, a spożytkowane ku dobremu celu.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Prawie nigdy. Wprawdzie moje początki na WB nie były aż tak kolorowe i co jakiś czas poprawki się pojawiały, jednakże z biegiem miesięcy zrozumiałam, jak należy poprawnie pisać na forum, aby uniknąć korekty.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Tak, wiem i bardzo lubię ich używać, aby wzbogacić moje posty. Żałuje, że inni użytkownicy nie używają tych znaczników, gdyż drobne podkreślenia, pogrubienia i tym podobne wpływają dobrze na stylistykę forum.

Dlaczego piszesz posty na forum?
Chcę wyrażać swoje opinie, gdyż zdanie każdego z nas jest ważne, aby stworzyć wspaniałą, rozumiejącą się społeczność. Dzięki moim postom, inni użytkownicy mają okazje mnie bliżej poznać i zobaczyć jaka jestem. Jesteś tym, co piszesz, to takie moje życiowe motto. Nie wyobrażam sobie życia bez pisania, także na tutejszym forum.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Staram się, aby moje posty były możliwie jak najdłuższe. Zazwyczaj tak właśnie jest, gdyż lubię się rozpisywać i szczegółowo wyjaśniać swoje podglądy. Jak wiadomo, zajmuje to trochę miejsca. Nigdy nie zdarzyło mi się nie przeczytać swojego posta przed publikacją, jest bowiem dla mnie ważne, aby post był poprawny.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam 17 lat, na WB jestem ponad rok. Sądzę, że spędziłam tu wystarczającą ilość czasu, aby zaznajomić się z panującymi tu zasadami i regułami, a także z poprawnym pisaniem na forum. Wiem, że wiele osób jest tu dłużej niż ja, lecz pragnę zauważyć, że jestem na stronie codziennie, mam nawet Złotą Dżoanę - "Aktywista"

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Jestem zarówno moderatorką jak i administratorką na stronie www.lolirock.pl
Bardzo często dodaje tam nowe posty, sprawuję władzę na forum... ogólnie ta strona to w pewnym stopniu moje dzieło, czuję się za nią odpowiedzialna.


70895148 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Rosette
Moderator

avatar
Dodane dnia 13-12-2016 23:14
Dość długo się przymierzałam, by zgłosić swą kandydaturę...
No ale nic tam, raz kozie śmierć, jak to mówią!

~*~


Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Byłam już Moderatorem przez pewien okres czasu i szło mi to, mówiąc nieskromnie, bardzo dobrze.
Bardzo lubiłam siedzieć po nocach na forum, czytać wszystkie posty i poprawiać je, gdy cała reszta WB spokojnie sobie spała. Jestem wzrokowcem, toteż wszelakie błędy ortograficzne oraz stylistyczne wyłapuję na pierwszy rzut oka. Posługuję się poprawną polszczyzną oraz zrozumiałym językiem, toteż uważam, iż mam predyspozycje ku temu, by po raz wtóry pracować jako korektor forum.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Co prawda niewiele się udzielam na forum, jednak na moje posty zawsze składają się pełne i rozbudowane zdania, nierzadko na kilka linijek każde. Uwielbiam się bowiem rozpisywać, jesli tylko temat mi przypasuje. Nigdy nie piszę na siłę, byleby tylko cokolwiek napisać.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Oczywiście.

Dlaczego piszesz posty na forum?
Od samego początku było tak, iż udzielałam się jedynie w tych tematach, które mnie interesowały. Nigdy nie goniłam w szaleńczym pędzie za punktami, nie podlizywałam się, nie szukałam poklasku czy uznania, gdy nań nie zasługiwałam.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
O długości postów pisałam już wyżej, zaś jeśli chodzi o drugą kwestię, to zawsze kilkakrotnie czytam to, co napisałam, nim gdziekolwiek to upublicznię. Nie wyobrażam sobie bowiem udostępnić jakiegokolwiek wpisu z rażącymi błędami, złą składnią czy pisanego "na szybko", bo coś tam. Kłóci się to z mą ideą "Grammar Nazi".

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam 26 lat, a na WB jestem od dokładnie 3 kwietnia 2013 roku.

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Kiedyś przez lata prowadziłam winxowe forum, teraz jedynie bloga oraz mój cosplayowy fp na facebooku.


36688357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 18-07-2017 13:18
1. Shooter, prowadziłaś RPG, przeprowadziłaś trzy (?) konkursy, z których wywiązałaś się celująco. Można powiedzieć, że zawsze mogę na ciebie liczyć. Piszesz posty, czasami zrobisz jakiś błąd, ale w końcu nikt nie jest Alfą i Omegą. Zresztą byli tu też tacy, którzy błędów robili masę.

2. Nami. Hm, trochę mi ciężko cokolwiek tutaj napisać. Wpadasz na WB raczej regularnie, postów jako tako nie piszesz, chociaż napisałaś coś parę dni temu w przywitaju i było naprawdę, naprawdę ok.

3. Lau. Podobają mi się twoje odpowiedzi na pytania. Konkretnie i z klasą. Przemówiły do mnie i w ogóle to jak to możliwe, że wbijasz tutaj już 2 lata i dopiero "Pył charmixa"? :D

4. Vicz. Mimo że nie napisałam ci nic poza krótkim "ok", gdy odeszłaś to naprawdę ubolewałam. Co mogę więcej powiedzieć. Sprawowałaś swoją funkcję dobrze, bywałaś tutaj regularnie, pisałaś na sb, forum. Ideolo.

5. Wiktor. Hm, w mojej opinii moderator powinien żyć albo przynajmniej starać się żyć w zgodzie z administratorami, użytkownikami i całym wb. Ty stale i uparcie zwracasz na siebie uwagę. A to spamujesz na czacie tekstami piosenek, wyznajesz jakiejś lasce miłość albo piszesz jak to ona działa na ciebie i twoje ciało (NA PORTALU GDZIE MOGĄ BYĆ NP. OŚMIOLATKI!!!). Miałeś cztery (?) ostrzeżenia, gdzie osoby, o których pisałam wcześniej nie miały ani jednego. Do tego dochodzi jeszcze milion pytań o znaczniki. Sytuacja sprzed paru dni: rozmawialiśmy, że znacznik small na razie nie działa, a chwilę temu pytanie "Dlaczego small nie działa na czacie?". wtf :D.

6. Mroczna. Z tobą również wiąże się ciekawa historia. Z tego co pamiętam to po zarejestrowaniu wchodziłaś regularnie, potem miałaś przerwę, teraz znowu się pojawiasz. Czy byłoby tak gdybyś została moderatorem? No właśnie nie wiem... A jeszcze ostatnio pomyliłaś stanowiska. Pytałaś o nabory na administratora. Słabo trochę, raczej z automatu powinno się to odróżniać. Czasami zdarza ci się błędnie odmieniać wyrazy np. "nie jest łatwo ogarnąć wszystko, niczego nie pomijając..."

7. Rosette. To ci powiem, co ci powiem, ale ci powiem, że zaskoczył mnie twój post w załodze. Nie spodziewałam się nawet w najmniejszym stopniu tutaj go zobaczyć. Współpracowało nam się dobrze, pamiętam jak siedziałyście z Chand i ross po nocach nad forum.

Właściwie to już parę dni temu wiedziałam kogo przyjmę. Wiktor jak na chwilę obecną nie mogę cię przyjąć, nie panujesz nad sobą i swoją klawiaturą. Fakt, że jesteś tutaj często, udzielasz się i bierzesz udział w różnych akcjach, ale kurcze, ciągle ciągną się za twoją osobą awantury i kłótnie. A to z dziewczynami jakaś afer, a to coś z Arią, potem z Maeve, ehhh...
Mroczna, w zasadzie jest ok, piszesz sponio, wpadasz tutaj, żyjesz życiem wb, ale hm... obawiam się, że znowu znikniesz na jakiś czas i przestaniesz wpadać. Zresztą nie jestem jeszcze pewna na 100pro co do ciebie. Jeszcze nie ten czas. Jeśli uznam, że jesteś gotowa to na pewno dostaniesz kiedyś pw z propozycją o bycie moderatorem.
Shooter, Nami, Lau, Victoria i Rosette - witam w załodze. Dwie ostatnie witam ponownie, cieszę się, że znowu mogę was przyjąć.
Mam nadzieję, że współpraca będzie przybierać jak najlepsze tory
i może choć w małym stopniu zlikwidujemy te kłótnie i spory.
:D takie tam rymy.

Kolor i gwiazdka za parę sekund, uprawnienia na forum do godziny.

A jeszcze jedno słówko. Jeśli jesteście na mnie czy na kogoś innego źli, proszę nie róbcie niczego pochopnie, bo moje serduszko może nie wytrzymać kolejnych takich akcji...



______________________________________

Nastąpił mały refresh w Moderatorach. Dwie osoby nas opuściły.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 16-12-2016 20:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 17 z 17 << < 14 15 16 17
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.