Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Twórczość
Grafika
❧  Graphiques faites par Suza ~  ☙

Strona 2 z 2 < 1 2
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 28-12-2015 10:40
Coś mnie tak dzisiaj wzięło i zrobiłam 2 zestawy z Winx'a.





Trochę przekombinowałam Bloomę, wiem XD.
Speksa, czy Twoje zamówienie nadal jest aktualne? Bo minęło trochę czasu, a ja miałam lenia i długo nie graficzyłam, przepraszam :zawstydzony:.



Zamówienie dla Speksi:



W sumie to... wyszło gorzej niż myślałam XD. Wyszłam z wprawy. Zdecydowanie lepiej robi mi się grafikę z Winx'a.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-12-2015 12:51
Zestaw z Musą jest przepiękny <3. Bardzo podobają mi się kolory całej pracy. Png's także jest świetny. Uwielbiam takie napisy, to znaczy z takimi tłami. To jest jakaś czcionka, czy sama to zrobiłaś?
Bloom nie jest wcale taka przesadzona (widziałam o wiele bardziej przesadzone, między innymi moje zestawy xd). Ale bardzo ładnie Ci wyszła, nie można powiedzieć, że jest okropna. Według mnie tylko napis troszeczkę za mały.
Zestaw dla Speksi nie jest taki najgorszy. Spodobał mi się napis, ten gradient idealnie pasuje do całości.
Mimo że długo nie graficzyłaś, to jak zawsze powalasz pracami.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-01-2016 12:43
Suza wiesz, że ja uwielbiam wszystkie Twoje prace i zawsze się w nich zakochuję? <3
Zestaw z Musą jest oszałamiająco pięknu. Cudownie połączyłaś każdą rzecz ze sobą. Dodatkowo napis i koloryzacja to poezja.
Zestaw z Bloom - urzekł mnie od pierwszego wejrzenia. Odrobinę mnie tylko denerwują te kółka na twarzy czarodziejki, ale jakoś to przeboleję.
Zestaw dla Speksy - Bardzo ładnie Ci wyszedł.

Weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 21-02-2016 15:03
Coś mnie tak wzięło na eksperymenty. Wstawiam trzy zimowe zestawiki :D.












Podoba mi się jak wyszła Tecna ^^.


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 25-02-2016 15:08
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2016 15:21
Bardzo fajne te eksperymenty!

Zestaw z Laylą - śliczna kolorystyka, ładne tekstury, ładny render. Całość wygląda bardzo dobrze, jednak nie podobają mi się do końca czcionki.

Zestaw z Tecną - śliczny render! Znowu ładne kolorki, ale ten fiolet z tła chyba nie pasuje do końca odcieniem. Dodatkowo strasznie nie lubię tej kratkowej tekstury, którą tam użyłaś.

Zestaw ze Stellą - zdecydowanie mój ulubiony! Wszystko ładnie współgra ze sobą, podoba mi się render, czcionki i tekstury. Osobiście zblurowałabym trochę krawędzie tej Stelli w tle, ale bez tego też wygląda to świetnie.

Weny na kolejne prace życzę mruga



DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!

Edytowane przez Szime dnia 21-02-2016 15:21
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 25-02-2016 10:25
Dzisiaj kolejna porcja eksperymentów :D. Z Bloom i Flory jestem mega zadowolona, ponieważ moje prace zazwyczaj są w pastelowych kolorach, a w tej sytuacji postawiłam na coś innego. Wiem, że nie jestem ekspertką w napisach, ale staram się, by nie były zwyczajne, tylko wyróżniały się, chociaż czasami za bardzo przesadzam :/.











(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 25-02-2016 15:08
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 25-02-2016 13:29
Stella - ładny png's, zastanawiam się tylko, jak by wyglądał w nieco żywszych kolorkach :>.Nie mogę oderwać wzroku od napisu, od razu przykuł moją uwagę. Bardzo mi się podoba. Ramka dobrze się prezentuje. Tło jest śliczne, dopracowane, wszytko ze sobą współgra. Stella w niewielkich rombach fajnie wygląda, to taka wisienka na torcie.
Bloom - spodobała m się chyba najbardziej z tej dostawy. Ładny render, jest jakiś...wyraźniejszy od tego w poprzedniej pracy. Nie wiem, jak to ująć. Po prostu bardziej przykuł mój wzrok, o xd! Tło jest boskie, napis przypadł mi do gustu, naprawdę ładny. Delikatna rameczka fajnie wygląda.
Flora - koloryzacja skradła moje serce. Png's dobrze wygląda. Napis jest cakiem ładny, dałabym może tylko nieco ciemniejszą obwódkę. Tło jak zwykle śliczne. kratki na avatarze podobają mi się. Ledwo zauważalna ramka dodaje uroku pracy.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 25-02-2016 15:07
Zamówienie dla Lunaris:





Nie wyszło tak jak chciałam, miałam problemy z dodatkami oraz napisem. Jeżeli nie będzie Ci pasowało, to mogę spróbować jeszcze raz :>.


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 25-02-2016 15:09
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 26-02-2016 15:54
Bardzo ci dziękuję za szybkie zrealizowanie zamówienia ^^. Ładna, delikatna kolorystyka. Zastanawiam się trochę nad napisem, ale plus za pomysłowość. Png's dobrze wygląda. Podoba mi się jego powielenie. Rameczka również przypadła mi do gustu. Ładne tło. Zestaw nie jest taki zły, jak myślisz, zaraz wyląduje na moim profilu :>.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 26-02-2016 15:58
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 03-03-2016 19:25
Plotkara serce










Prace z ludźmi nie wychodzą mi super - ale się staram!



Trochę eksperymentowałam sobie z teksturami, stockami oraz koloryzacjami. Nie jest najlepiej, ale dopiero zaczynam :D.









Plus jeszcze jedna pracka ~.





(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 03-03-2016 19:26
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-03-2016 11:59
21.02
Zestaw z Laylą jest prześliczny. Kolorki od razu skradły moje serce, ponieważ idealnie pasują do czarodziejki. Dodatki są naprawdę cudowne a napis to już w ogóle mistrzostwo. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Zestaw z Tecną również przypadł mi do gustu i tutaj także kolory pasują do czarodziejki technologii. Napis także jest zrobiony cudownie. Me gusta b29;
Zestaw ze Stellą jest bardzo fajny. Takie ma przyciemnione kolory, które spodobały mi się. Nie mam się tutaj nawet do czego w sumie przyczepić.

25.02
Zestaw ze Stellą jest śliczny. Za każdym razem tworzysz coraz lepsze i piękniejsze prace, które kradną moje serce. Na początku nawet nie zauważyłam tych małych PNGS dopiero w momencie, kiedy się uważnie przyjrzałam. Cudownie Ci to wyszło a napis to poezja.
Zestaw z Bloom od razu sobie go zaklepuję i porywam na swój profil, ponieważ skradł on moje serce i nie mogłabym inaczej postąpić. Dodatki są wprost cudowne a napis to wisienka na torcie. Me gusta b29;
Zestaw z Florą również jest bardzo ładny i nie mam się w nim do czego przyczepić. Podoba mi się tło i dodatki.
Zamówienie dla Lunaris - bardzo ale to bardzo fajnie Ci wyszła ta praca. Kolorki są mega jasne, ale jednocześnie to mi się podoba. Napis jest super.

3.03
Zestawy z Plotkary są proste, ale mają w sobie to "coś" co przyciąga od razu mój wzrok. Napisy są ślicznie i mam pytanie: To są gotowe tekstury czy takie czcionki? Podałabyś linki lub nazwy?
Zestaw z Panem Alec'iem jest naprawdę fajny. Cudownie połączyłaś różne dodatki co dało wspaniały efekt.
Zestaw z Isabelle także jest ładny i widzę, że musiałam w niego włożyć bardzo dużo pracy oraz czasu. Oby tak dalej.
Sygnaturka wyszła Ci ślicznie. Sama chyba nie potrafię jeszcze tak idealnie dopasowywać do siebie tekstur i w ogóle.

Życzę weny i zapraszam do mnie mruga



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-03-2016 21:25
Jak długo mnie tutaj nie było XDD. Czas to zmienić. Zacznę od dostawy z 25-02-2016.
Od razu muszę powiedzieć, że kocham prace w pastelowych kolorkach, dla mnie nie są wcale mdłe. Wszystkie prace mi się bardzo podobają, nie mogę oderwać od nich oczu! Zestawy z Winxem wychodzą Ci naprawdę genialnie.

Mam wrażenie, że próbujesz mnie wszystkimi sposobami namówić do obejrzenia Plotkary mellow niegrzeczny.
Zestawy przypadły mi do gustu. Są delikatne, napisy dobrze do nich pasują. Nie wiem, jak ty to robisz, ale zawsze potrafisz idealnie dobrać czcionki.
Alec wyszedł fajnie. Wszystko ładnie dobrane, jedyne co mnie trochę razi to kolor jego skóry. Przez te wszystkie tekstury, czy kolorystyki (sama nie wiem) ma dziwny odcień. Izzy trochę mniej mi się spodobała. Niby wszystko jest w porządku, ale wtopiona postać jest chyba trochę rozpłaszczona.
Najnowsza praca jak najbardziej na plus. Znowu moje ulubione pastelowe kolorki.

Jejku, ale chaotyczna wyszła ta wypowiedź, to chyba przez chemię, która nieubłaganie mnie do siebie wzywa rip.

Weeny ~.



Edytowane przez Speksi dnia 13-03-2016 21:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-03-2016 21:37
Rany, już od tak dawna zabieram się do skomentowania ci tematu, a czasu brak. W ogóle tak patrzę i ani razu go nie skomentowałam, no jak.

Fajne eksperymenty w ostatniej dostawie z Winx. Lubię takie wymiary prac, lepiej wyglądają. Stella mi przypomina styl Chand, te kolory i brushowe kwadraty. Estetyczny zestaw, bardzo ładny. Render też tworzy klimat (choć czy mi się wydaje, czy Stella ma jakiś jasny pasek na twarzy? XD Kit, to pewnie światłocienie na png'sie).
Podoba mi się napis w Bloom, ładne użycie gradientu (?). Ogółem i rudzielec, i Flora ci wyszły. Lubię takie teksturowe tła, dobrze dopasowane do postaci są świetne. Tylko Roxy taka blada się wydaje.

Zestawy z "Plotkary" podobają mi się, nie narzekaj mellow. Zawsze zazdrościłam ludziom, którzy umieją zrobić coś z realnymi kadrami. Ładne koloryzacje, prace są "czyste", napisy dopełniają całość.
DA - o dżizas, to są aktorzy z serialu? Okropni. Blogspotowy styl. Hm, ja jakoś nigdy za nim nie przepadałam, każda praca schematyczna taka. Alec wyszedł lepiej, choć napis mi jakoś przeszkadza. Isabelle ma dziwny kolor twarzy xD. I powtórzony render spłaszczony.
W sygnaturce podoba mi się tło, ale myślę, że lepiej wyglądałoby z innym renderem. Bo tło takie "ogródkowe", a pani jak z telenoweli xD.

Podobają mi się Stella i Flora z pierwszej dostawy. Takie cukierkowe i miłe w odbiorze, fajnie się na nie patrzy. Mają wyraziste kolorki, bardzo przypadły mi do gustu. Szczególnie Flora w tej kwiatkowej oprawie. ^ Musa ze zwierzakami też ładna.
No i podoba mi się zestaw z anime - po raz pierwszy widzę chyba taki rodzaj pracy w twoim wykonaniu. :3 Świetnie wyszła: koloryzacja, render i jego powtórzenia w kółkach tworzą naprawdę ładny zestaw.

Weny, Suz!



Edytowane przez Sophie dnia 13-03-2016 21:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 09-10-2016 00:16
Suzanne należysz do grupy najlepszych grafików na WB. Bardzo podoba mi się zestaw z Florą w Mythixie, który biorę sobie na profil. Także praca z Bloom w stroju plażowym bardzo ci wyszła. Chyba tę pracę ustawię sobie latem niegrzeczny, W pracy ze Stellą jej kostium mi nie pasuje do pracy. Ale po za tym praca jest w porządku. Do prac z tymi aktorami nie można się przyczepić są świetne. Podsumowując twoje prace są po prostu prześliczne. Weny.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 17-11-2016 23:16
Jakoś tak mnie dzisiaj wena wzięła i zrobiłam dwa zestawy. Jak się spodoba to dorobię więcej z tej serii :D.





Ale wyszłam z wprawy... Napisy kompletnie nie pasują, ale szczerze to już nie wiedziałam co z nimi zrobić - niech tak zostanie, ech.


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 17-11-2016 23:19
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-11-2016 17:42
Suza coś dodała :szoker:.
No to trzeba skomentować.

Wydaje mi się, że robiłaś już o wiele lepsze prace. Dzisiejsza dostawa jest ładna, ale czegoś w niej brakuje. Zawsze lubiłaś robić wywalone w kosmos napisy i super Ci to wychodziło XDD. Najnowsze może nie są tak dobre jak poprzednie, ale moim zdaniem całkiem ładnie się prezentują. Najbardziej jednak razi mnie w oczy Stella tj. render, który strasznie się spłaszczył i źle to wygląda. Nie podoba mi się także tekstura na twarzy Musy, na avatarze widać taki kształt obok jej ust, co wydaje mi się zbędę. Cała reszta przypadła mi do gustu, fajnie dobrane tekstury, kolorystyka.
No i pssstt, czekam na coś z Dreamixem 88D
Weeny~



Edytowane przez Speksi dnia 19-11-2016 17:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 25-02-2017 20:36
Tak bardzo eksperymenty XD.





Jedno gorsze od drugiego. Muszę coś w końcu pokombinować z napisami, bo trochę już monotonnie, ale też nie mam kompletnie na nie pomysłu, omg ;-;.




~~~


Znowu eksperymentuję. Tym razem padło na TVD.









Wrzucam takie tam dwie sygnaturki, bo naszła mnie wena. Chciałam stworzyć kolekcję wszystkich czarodziejek w zwykłej transformacji, ale jak na złość nigdzie nie mogę znaleźć PNGsów w dobrej jakości. Wszędzie te Tynixy, Bloomixy, Sirenixy, a zwykłej transformacji nigdzie nie ma. No nic - w takim wypadku daję Wam Florkę w Magic Winx oraz Stellę w Enchantixie, bo miałam fajnego PNGsa. Jeżeli ktoś miałby fajne rendery z pierwszą przemianą, to byłabym wdzięczna ;D.




Jeżeli coś to mogę dorobić avatary, jeżeli komuś się spodoba ;). A no i jakieś tam zamówienia też przyjmę, jeżeli ktoś ma ochotę.


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 25-02-2017 20:39
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-02-2017 20:19
Wrrr, już tak mnie męczysz, że zostawię koma.
Eksperymenty mi się całkiem podobają, czuć w nich ten twój styl, czyli wywalone w kosmos napisy XDD. Najbardziej przypadła mi do gustu 2, najmniej praca z Musą. Zestawy z Kath są trochę puste i mają nieciekawe kolorki, wiem, że ciężko się pracuje na takich kadrach, bo lubią ciemne odcienie, ale mimo to. Napisy w 1 i 2 nie bardzo pasują moim zdaniem. Nie podoba mi się ta pikselizacja na ramieniu. Najlepiej wyszła ci 3. Tutaj lepsze kolorki, czcionka.
Najnowsze zestawy są okeeej, chociaż takie nie w twoim stylu. Szok, że zrobiłaś jakieś proste napisy XDD. Wszystko jest takie delikatne, nie ma nawalone tekstur, ale przyznam, że wolę twoje poprzednie zestawy, te są takie..zwykłe?

Weeeenki~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graphiques faites par Suza ~
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 15-05-2018 18:17
Dzisiaj Florka + dwa eksperymenty






Zamówienie dla Stellki:






DOLAN TWINS serce






Czy tylko ja ich tak kocham? Znam ich od niedawna, ale zdążyłam już obejrzeć ich wszystkie filmiki na Yt oraz Vine. Jak dla mnie są po prostu cudowni <3.



O matko, dopiero teraz zauważyłam jak avatary straciły na jakości ;-;. Bo ja mądra pierw zapisywałam w 180x180 a potem się zczaiłam, że na WB to jest 160x160 i kurde wyszło jak wyszło, eeeeejj.




Dzisiaj trochę humorystycznie z Julią Roberts XD.
Kocham ją w tej roli, a widząc te kadry, napisy same się proszą o dodanie, haha.







damn, ja i grafika ostatnio naprawdę się nie lubimy

Lucyfer Morningstar na dzisiaj, bo kocham jego charyzmę






(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 04-11-2017 15:08
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.