Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Winx Club
Spekulacje
❧  Jak zakończy się Winx?  ☙

Strona 2 z 2 < 1 2
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~DuskAstral
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2015 11:59
@Debbie: Twój pomysł mi się podoba. Brzmi bardzo sensownie. Dodałabym do tego jednak mały dodatek, który pokazałby potomstwo Winx (o ile by je miały).

Można trochę dłużej? ;> //Cat
Edytowane przez Cattie dnia 25-06-2015 17:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 26-06-2015 09:41
Debbie:
Świetny pomysł tak byłoby jeszcze lepiej, ale raczej tak to chyba nie zrobią, gdyby twórcy słuchali pomysłów fanów, to takie coś może by wypaliło.uśmiech Wiecie, też o tym myślałam, niekoniecznie może o ich dzieciach, ale wnuczkach, prawnuczkach to tak np. taki epilog, że sto lat później, kiedy już nie ma klubu Winx z nazwy. Są tylko historie, że sto lat temu istniały czarodziejki niesamowitej mocy i są legendami Magicznego Wymiaru od tamtej pory nikt nie osiągnął ich poziomu.

I uczą jedynie się o nich czarodziejki, przy okazji jedne wątpią, że istniały takie czarodziejki lub inne marzą, że będą takie jak one. Alfei także się uczą o nich, mimo że nie moja pojęcia, że te dziewczyny chodziły do tej szkoły przed stu laty.

I tutaj historia zatacza koło, ponieważ pojawiają nowe uczennice Alfei jedna np. jedna pochodzi z ziemi 100%, jedna z Solarii i będzie księżniczką, jedna z Domino może też być księżniczką. No, wiadomo, co do reszty, także się pojawiają i być może ich nawet jest więcej o dwie czy jedna zamieszkają razem, wszystkie.

Nie tworząc żadnego klubu, może nawet nie będą się z sobą dogadywały, być może non stop będą z sobą kłóciły. W ogóle nie będą nadawały się na przyjaciółki, bo się nie dobrały i może nawet będę chciały przenosić do innych pokoi.

I nic nie wróży, że kiedykolwiek mogą być takie Winx, aż do momentu jak wszystkie trafiają do dziwnej komnaty, która cofa ich w czasie. Trafiają do czasów, kiedy Alfei były Winx i walczył z Valtorem.

Wszystkie zaskoczone nie bardzo wiedzą, o co chodzi, jak to się stało, że w ogóle jak tu trafiły, jedna wszystko analizuje i do chodzi do wniosku, że trafiły tu przez komnatę, do której weszły. A to oznacza, że muszą znaleźć tę komnatę tu w Alfei, by wrócić swoich czasów i przy tym muszą na siebie nie zwracać na zbytniej uwagi, a za to szybko to miejsce znaleźć, co nie będzie takie łatwe.

Pod czas tych poszukiwań z spotykają Winx, do niektórych dziewczyn dociera, jak widzą dziewczyny z klubu, że niektóre z nich wyglądają jak ich prababki za czasów młodości, które aczkolwiek już nie żyją. Zaczynają się zastanawiać kim są te Winx, przy okazji ich poszukiwania spełzają na niczym, kompletna klęska. Plus do tego mają pecha i trafiają na Gryzeldę, która nie przypomina sobie takiej siódemki czy ósemki dziewcząt szkole.

Biedne trafiają do Fragonardy, a u niej są Winx, kiedy Gryzelda przyprowadza te dziewczyny mówi, że trafiła na oszustki, które podszywają się pod uczennice Alfei.

Nasze dziewczyny mówią, że to nie prawda, że chodzą do tej szkoły problem w tym, że są z przyszłości i przez to, że weszły do jakieś komnaty szkole cofnęły się czasie o 100 lat i trafiły do tych czasów. Stela już zachwycona, bo chce znać wszystkie fasony ubrań jakie nosi przyszłości, już nie mówiąc reszcie Winx.

Wtedy Alfeę atakuje Valtor, takie rzeczy trzeba odłożyć na później, by chronić szkołę, te dziewczyny przyłączają się do pomocy. Udaje się ochronić szkołę, dziewczyny trafiają z powrotem do Fragonardy, ona je zabiera do specjalnego pokoju, który w tych czasach jest zamknięty. Dzięki temu wracają do swoich czasów, tam trafiają na obecna dyrektorkę szkoły, która powiedzmy dobrze znała Winx.

I to ona zrobiła to specjalnie, by dziewczyny coś zrozumiały i zaczęły się z sobą dogadywać, skoro mieszkają razem od kilku miesięcy. Opowiada im także historię o Winx i o tym, że one są tymi słynnymi, legendarnymi czarodziejkami, których czytają książkach.

Chociaż one same domyśliły się, że to te dziewczyny i same także postanawiają założyć klub. Można powiedzieć, że ten sposób historia zatoczyła koło, pojawiły nowe czarodziejki, które być może będą równie słynne jak Winx. Taki epilog mógł być fajny, ale takie epilogi nie są realne, tylko my mamy taka wyobraźnieprzewraca oczaminiegrzeczny




PS. Przepraszam, jeśli porobiłam jakieś błędy, czasem się zapominam.
Ale się rozpisałam, mam nadzieję, że jest zabawne, chociaż trochę. mruga
Myślę, że taki epilog zmieściłby się w jednym odcinku. ok



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 26-06-2015 16:39
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2015 17:37
Ja w zakończeniu Winx' a chciałabym zobaczyć zjednoczenie wszystkich wrogów i atak na nasze czarodziejki. Wiadomo, wtedy tylko jedna strona wyszłaby z tego cało. Ale napewno będzie ślub Bloom i Sky' a lub wszystkie Winxówny wyjdą za mąż. Fajnie byłoby, gdyby pokazali Winx za kilka lat razem lub oddzielnie. Może każda poszłaby w swoją stronę i nie byłyby już drużyną, tylko zajęłaby się swoim życiem.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 12-08-2015 19:07
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 10:39
Ślub! Na koniec będzie ślub i wesele. Pewnie Bloom i Sky'a. W ostatnim sezonie pojawi się wróg, który jest nieśmiertelny i ma moce wszystkich wcześniejszych wrogów Winx. A skoro nieśmiertelny, to Winx nie mogą go zniszczyć, tylko uwięzić, np. w jakimś wymiarze albo pierścieniu lub krysztale *o*. Nabu zostanie wskrzeszony i Layla będzie miała dylemat, ponieważ nadal będzie z Nexem, ale w ostateczności wróci do Nabu. Riven również wróci i z Musą będą szczęśliwi. Reszta Winx będzie żyła w zgodzie ze swoimi chłopakami jak dotychczas. Na koniec będzie "15 years later" i pokazane będą wszystkie Winxówny w swoich domach/królestwach wraz ze swoimi mężami i dziećmi. Koniec.



Comme un soleil tu me brûles et me réveilles

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 01-09-2015 11:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2016 17:18
Ja myśle, że mogłoby być tak, że Winx biorą ślub.
Albo pojawia się nowy wróg... Winx walczą razem ze specjalistami przeciwko mu... Jednak Winx i Magicy nie zdołają go pokonać, dlatego cały zespół zbieżność się i poświęci swoje życie dla bezpieczeństwa Magicznego Wymiaru... A ich zastępuje potem kolejne pokolenie Czarodziejek i Specjalistów...

PS: Super by było, gdybyśmy mogli przekazać Rainbow nasze pomysły...;]]niegrzeczny



Edytowane przez Wiktor dnia 27-04-2016 17:23
60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Katharsis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2016 20:02
Pozwólcie, że za cytuję końcówkę mojego postu z tematu "Jaki byście chcieli sezon 8" .

[...] Gdy czarodziejkom udaje się pokonać zło wracają do Alfei. Wszystko pomału wraca do normalnego stanu. Bloom zostaje pochowana w rodzinnym grobowcu na Dominie. Sky nie może pogodzić się z tym, że jego dziewczyna nie żyje i sam popełnia samobójstwo. Stella obejmuje tron na Solarii i zostaje żoną Brandona. Brandon przez ożenek z królową zostaje królem. Flora zostaje nawą nimfą natury. Helia nie mogąc być z ukochaną oddaje się całkowicie sztuce. Layla zrywa z Next'em dla Nabu. Nabu z księżniczką Andros zamieszkuje w królewskim pałacu. Musa na zawsze straciła moc. Riven się zmienił i wrócił do byłej. Tecna została Demonem Zagłady i nowym źródłem tej mocy, ale była dobra. A Timmy musiał rozstać się z Tecna i został nauczycielem w Czerwonej Fontannie, który prowadzi lekcje na symulatorze.




Edytowane przez Katharsis dnia 27-04-2016 20:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Maeve
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2016 00:14
Wybaczcie, że nie przeczytam dłuższych spekulacji.

Jak dla mnie Winx ma potencjał na zostanie nową "Modą na Sukces" z magią, nowymi zwierzaczkami, wrogami, a takze tymi co wracaja (czyt. Trix), setkami transformacji i choć brakiem ślubów z zawiłymi romansami nieliderki, jako kreskówka głównie dla grupy młodych dziewczynek.



Komplet by me
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2017 17:48
Na pewno bardzo szczęśliwie. Wszystkie Winxówny w końcu wezmą ślub i będą rządzić swoimi królestwami. Blooma, jako główna bohaterka, oczywiście dodatkowo zostanie wyróżniona i zostanie obdarzona razem ze Skyem mnóstwem dzieci. Jeden wielki Happy End. Ciekawa tylko jestem co mogą zrobić z Trix, bo nic mi do głowy nie przychodzi. Wątpię, żeby przeszły na jasną stronę mocy,


Dziękuję, Zuza <3
Edytowane przez Rosette dnia 10-01-2017 02:47
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Olalaxd
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2017 20:45
Według mnie nie zrobią nic spektakularnego na koniec. Poprostu będzie tak jak by teraz 8. seria miałaby nie powstać. Wątpię, że Winx wyjdą za mąż. Chociaż Sky się oświadczył Bloom już w filmie "Tajemnica Zaginionego królestwa" (pod koniec, gdy tańczyli) i drugi raz w drugim filmie "Magiczna przygoda", więc teoretycznie Bloom i Sky powinni już mieszkać razem, być po ślubie i nie chodzić do szkoły, no bo nauka w Alfei miała trwać 3-5 lat, a tu BUM!, aż 7. Ale i tak wątpię, że będzie jakiś "Super koniec". Po prostu ten sam schemat co zwykle; nowy wróg, nowa transformacja, w międzyczasie jakieś misje, w końcu wielka bitwa, wróg pokonany i wszyscy żyli długo i szczęśliwie.


____
PRZECINKI!
//Rose



,,Człowiek rodzi się po to by żyć, a nie po to by przygotowywać się do życia"~Borys Pasternam

Blog o Lolirock
Edytowane przez Rosette dnia 10-01-2017 02:45
http://lolirockers.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak zakończy się Winx?
~Vicho
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-11-2017 18:38
Marzy mi się, że ostatnia scena będzie podobna do tego jak się kończyły pierwsze sezony, np. fajnym przyjęciem w Alfei. Mogliby pokazać na nim wszystkie ważniejsze postacie, jak Pixie, wróżki z Ziemi, Roxy, Daphne, Selina itp. Potem Winx oddaliłyby się i scena zostałaby poświęcona ich przyjaźni. Mogłyby zrobić ten swój wyskok z okrzykiem "Winx!" jak w pierwszej serii. Mogliby też do jakiejś piosenki dać sceny z wszystkich sezonów. To byłoby fajne.

Myślę jednak, że skończy się ślubem Bloom, po czym wskoczy ona na scenę z resztą Winx i będzie koncert xD.



(c) Lunaris
64174249 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.