Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Diaspro
LadyPinki

Odcinki
Sezon 3
❧  Podsumowanie sezonu trzeciego  ☙

Strona 2 z 2 < 1 2
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-12-2013 12:58
Ten sezon miał w sobie to "coś" Było w nim dużo akcji, ogólnie był ciekawy, mam parę odcinków na komputerze, może ich już nie oglądam, ale kiedyś oglądałam je non - stop. Ten sezon był takim "wyróżnieniem" od reszty sezonów.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-12-2013 13:43
Trzeci sezon jest jednym z moich ulubionych. Szczególnie podoba mi się w nim to, że dziewczyny zdobyły Enchantix. Każda z nich wyglądała świetnie, nawet Tecna. Chociaż trochę szkoda, że Bloom dostała go jako ostatnia. Podoba mi się też to, że pojawiła się nowa postać tajemniczy Ophir (jak się później okazuje Nabu). Ogólnie sporo się działo, dzięki czemu nie było nudno. Były też wróżki Pixie, które bardzo lubię. Sezon bardzo mi się podobał i nie mam mu nic do zarzucenia.

Nazwy własne = DUŻA LITERA! //Reb


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Rebecca dnia 28-06-2014 08:23
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-01-2014 09:49
Łezka kręci się w oku, gdy wracam do wspomnień związanych z tą serią.
Twórcy poruszyli wiele wątków, które nie skupiały się tylko i wyłącznie na Bloom, co ma miejsce w ostatnich seriach.
Widz nie jest znużony gonitwą Winx za wrogiem, ja przynajmniej byłam, gdy oglądałam piątą serię. Winx wiele razy stawiały czoło Trix i Valtorowi, jednak nie było proste go pokonać, jak Tritannusa w 5 serii, z którym walka trwała może 5 minut i Bloom poradziła sobie sama.
Sposób zdobywania transformacji, przyśpieszone bicie serca, gdy słyszało się melodię Enchantix'u.
Co do transformacji, która jest moją ulubioną - jak dla mnie, jeszcze żadna z tych nowszych jej nie przebiła. Podoba mi się Bloomix, jednak sposób zdobycia go jest nużąco podobny do Enchantix'u, co jednocześnie skreśla go. Dorzucając jeszcze sekwencję transformacji, która przy Enchantixie wypada blado, spada na drugie miejsce.
W transformacji samej, najbardziej podobała mi się Musa i (o dziwo) Bloom. Z resztą tak z perspektywy czasu, mogę śmiało stwierdzić, że w tej serii wszystkie wyglądały świetnie i nie miałam uprzedzeń do żadnej z Winx, nawet do Bloom.
Nie przeszkadzał mi wątek o rodzicach Bloom. Przestałam ja lubić po czwartej serii, a właściwie "Magicznej Przygodzie".
Niemniej jednak uważam, że ten sezon zapisał się w pamięci wielu z nas, jako najbardziej emocjonujące przygody Winx z naprawdę potężnym wrogiem.
Chciałabym, aby wróciły te czasy...


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2014 18:49
Według mnie ten sezon był najlepszy z wszystkich sezonów. Po pierwsze, była najładniejsza transformacja Enchantix'u. Naprawdę, cudowna melodia oraz stroje. Po drugie, świetne akcje. Trix trochę się wysiliły, to raczej dobrze. Po trzecie - ostatnie :D. Był naprawdę potężny wróg i chciałabym, aby powrócił. Tęsknię za tym sezonem.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 26-04-2014 20:55
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-08-2014 14:16
Sezon 3 jest najlepszy. Przeklinam twórców jedynie za to, że Bloom tak często mówi o tym co wydarzyło na Domino, np. ''Nie możemy dopuścić do tragedii podobnej do tej, która wydarzyła się na Domino! Nie pomogłam ocalić swojej planety, ale przynajmniej pomogę ocalić planetę Andros!'' W trzecim sezonie wypowiedziała podobne teksty przynajmniej dziesięć razy... Ogólnie cały sezon był dobrze przemyślany. Podobało mi się to, że każda z Winx osobno zdobywała nową moc. Enchantix był strzałem w dziesiątkę! W tym sezonie wprowadzono tyle ciekawych rzeczy. Przede wszystkim Valtor (jak można by o nim zapomnieć xD) i Trix. Valtor był ciekawą i barwną postacią. Stopniowo zrobił z Trix swoje '' Dziewczynki od brudnej roboty '' że też tak się wyraże. W pierwszym odcinku powiedziały, żeby nie próbował im rozkazywać, a kilka odcinków później już robiły co im karze. Może dlatego sezon 4 był taki ''wyniszczony'', bo nie było w nim Trix. Sądzę że, to prawda bez nich ten sezon, byłby trochę nudny (są Trix jest impreza xD).


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Ashley dnia 16-08-2014 14:18
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2014 16:53
Kocham ten sezon, jest najlepszy serce. Była wtedy ta magia i tajemniczość... No, i Valtor. Bez niego nie byłoby trzeciego sezonu <3. Dziwne było to, że było dość dużo o Bloom, jednak się tego nie czuło. I jest Enchantix, moja ukochana transformacja. Skromna, a jednak piękna. Trix są świetne, pamiętacie, jak walczyły o Valtora? :D
Zalet można byłoby wymieniać i wymieniać, ponieważ to jest świetny, magiczny i najlepszy sezon. Wada jest tylko jedna - trwał za krótko. Fakt, był równie długi jak pozostałe, ale przy dobrych odcinkach czas szybko leci. ^^


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-06-2015 17:14
MINUSY.
- Słaba kreska;
- Bloom w roli głównej (czasami!).

PLUSY.
- Godny wróg;
- Enchantix i jego piosenka;
- niebanalne misje;
- Pixie;
- sposób zdobycia Enchantixu;
- jeszcze "stary, dobry Winx";
- Winx nie zawsze wygrywały;
- pokazanie Bloom z złej strony, strony zemsty.


Najlepszy sezon!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~Debbie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-06-2015 18:41
Chyba najlepszy sezon razem z 1 i 2. Przemiana Enchantix jest świetna, Valtor jest super wrogiem (i przystojnym), i wszystko takie realne. Niestety te nowe sezony (zwłaszcza 5 i 6, zobaczymy, jaki będzie 7) się bardzo odróżniają od tych starszych smutny.

Postaraj się nie nadużywać przecinków (:.
Edytowane przez Victoria dnia 06-07-2015 17:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 06-07-2015 19:51
Trzecia seria podoba mi się najbardziej. Jest dużo o wszystkich Winx'ównach, a Enchantix jest super. Poza tym Layla poznaje Nabu serce , no i są oczywiście niezawodne Trix i dołącza Valtor.

Poproszę trochę dłużej i nie zapominaj o spacjach po kropkach ;>.



Edytowane przez Victoria dnia 06-07-2015 19:58
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~tecna16
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-07-2015 23:08
Ten sezon był super, chociaż nie podobało mi się to, że Winx zanim zdobywały Enchantix, nie miały trybu Charmix.
- - -
Dłuuuuuuużej. //Sophie


Sezon trzeci...
Cudowna transformacja... Ale Valtor był umalowany i Trix w tej transformacji... ble.
Sam sezon: 9/10.


Vera

zestaaw od Ania
Edytowane przez Sophie dnia 19-07-2015 10:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-10-2015 20:06
Nie będę pisać plusy i minusy, bo minusów w tej serii nie ma, więc od razu plusy i same plusy:
1. Valtor - najsilniejszy wróg!
2. ENCHANTIX! Najcudowniejsza, najpiękniejsza, ogromnie ciekawa transformacja.
3. Jak inni - poświęcenie czarodziejek. Najbardziej urzekło mnie to, w jaki sposób transformację zdobyła moja ulubiona czarodziejka Tecna.
4. Decyzje czarodziejek i zmasakrowana twarz Stelli w odcinku "Kryształowy Labirynt''.
5. Tecna ma dłuższe włoski!
6. Wszystkie żywioły w 26. odcinku.
7. Ogólnie mój ulubiony sezon, bardzo ciekawy i wszystko mi się w nim podoba.

Sezon 3: 50/50 bez dwóch zdań! serce



Edytowane przez Cattie dnia 03-05-2018 21:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~Katharsis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-10-2015 12:39
Kocham ten sezon! Najlepszy! Była dokładnie przemyślana akcja, rozbudowane wątki ze zdobyciem transformacji. Enchantix przemyślany. Każda z czarodziejek mogła się wykazać. Mogę przyczepić się do tego, że oczywiście Bloom była pępkiem świata, ale rozumiem, bo ten sezon był wprowadzeniem do filmu, który również okazał się najlepszym. No, ale tym razem to Sky musiał być tym złym...
Edytowane przez Victoria dnia 31-10-2015 09:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2016 19:48
Doszedłem do najlepszego. Połączenie sezonu pierwszego i drugiego z nowymi dodatkami. Znowu mamy Trix i potężnego wroga, tylko wiele ciekawszego i sprytniejszego. Ponownie w grę wchodzi ratowanie całego magicznego wymiaru tylko w inny sposób. Ci sami bohaterowie + kapka nowych, czyli Nabu oczywiście. No i wreszcie ENTCHANTIX tak jest!!!! Najlepsza, najpotężniejsza, najpiękniejsza i najtrudniejsza do zdobycia transformacja czynią z tego sezonu coś niesamowitego. Mamy duże wątki o każdej z Winx. Bloom nie jest rządzącą Bloomą z obecnych sezonów, nie ma tej słodkości, żadni bohaterowie nie denerwują tak bardzo, mamy zwroty akcji, podstępy. Finał jest świetny, trzyma w napięciu. Kolejna wielka bitwa o cały magiczny wymiar i dobrze zakończony, przygotowujący widzów pod TZK.
Po prostu. Najlepszy sezon.
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-02-2017 00:41
Szczerze? Najlepszy sezon i wróg, aż żal, że do tej pory poza Tritannusem nikogo podobnego nie było no może Acheron. Ale ocena to 10 na 10.

Dłużej. //Alex


Nigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanieuśmiech

Aktualizacja z 2019r :D mam nadzieję że teraz będę poprawiał innym humory uśmiech

http://hitetkit.blogspot.com/
Edytowane przez Alex dnia 16-02-2017 08:28
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~LadyPinki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2017 16:28
Mój ulubiony sezon to właśnie ten. Enchantix jest moją ulubioną przemianą, ponieważ jest potężny i Winx ładnie wyglądają. Podoba mi się w nim to, że dziewczyny zdobywają go oddzielnie, nie tak jak Believix i to jest fajniejsze :P. W tym sezonie też nie było tyle walk, a jak ciągle są to robi się nudno. Fajnie też, że dodali nowe postacie takie jak Nabu i Valtor. Wracając do Enchantixu to fabuła się trochę pokręciła ;-;. Bloom mogła już kilka razy zdobyć Enchantix w poprzednich seriach, a tu zdobyła niekompletny ;-;.

Pamiętaj o przecinkach. Imiona oraz nazwy transformacji piszemy z wielkiej litery.//Vic
Edytowane przez Victoria dnia 02-07-2017 19:02
Ni mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~BloomkaBloomixizi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-02-2018 20:35
Sezon 3 był naprawdę fajny, super jest to, że dodali nową transformację. Świetne też jest to, że Winx miały dość trudne zadanie z pokonaniem Valtora, oraz to, że troszkę lepiej poznajemy historię Bloom.

Synonimy i przecinki zawsze mile widziane :>. //Luna
Edytowane przez Lunaris dnia 05-02-2018 20:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~Star
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-05-2018 20:06
Najcudowniejszy sezon <3 Żaden inny nie dorasta mu do pięt, no, ewentualnie pierwsze 2. Bardzo lubię, podobnie jak Suzanne, Valtora. Jest ciekawy, potężny i tajemniczy. Nie jest lalkowaty, ma dużo zalet, jak i wad. Jego siła jest ogromna i po raz ostatni Winx mają godnego przeciwnika. No sorcia. Sezon 4 - wiara w magię. Serio? Sezon 5 - walka z rybą. Sezon 6 - Bloom se radzi sama. Sezon 7: nie oglądałam. Nie mogłam.
Sama transformacja jest moim zdaniem najpotężniejsza, reszta była do konkretnych rodzajów magii, a ta jest taka uniwersalna.



(c) google
Edytowane przez Rosette dnia 03-05-2018 16:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~Szarotek890
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2020 13:57
3 sezon jest moim ulubionym sezonem Winx. Ma dużo akcji oraz fajnych wątków. Oglądając go nie można się nudzić. Twórcy w końcu podarowali trochę czasu innym bohaterom rozwijając ich historie, a nie tylko Bloom. W 3 serii bowiem stała się bardzo denerwująca i zaczęła się rządzić. Fabuła jest dobra, ale posiada wiele błędów np. Tecna zdobyła Enchantix nie poświęcając się dla kogoś z rodzimej planety. Nadal nie rozumiem jaki był sens wodnych gwiazd - Winx użyły ich parę razy, a potem zniknęły. Nawet o nich nikt nie wspominał.Transformacja super! Od sposobu jej zdobywania aż po wygląd. Valtor jest dobrze dobraną postacią, widać że jest potężny. Szkoda, że twórcy nie dopracowali ostatecznej walki, ponieważ według mnie była słaba. Podsumowując: sezon 3 oceniam na 8,5/10.

Postaraj się pisać nieco mniej chaotycznie i zwracać uwagę na poprawną interpunkcję. /Suzanne
Edytowane przez Suzanne dnia 25-04-2020 18:05
------------ ------------ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2020 20:28
A więc, od czego by zacząć...
Kwarantanna zmusiła mnie do podjęcia się rzeczy, których normalnie nie zrobiłabym. W taki sposób właśnie nadrobiłam cały sezon w jeden dzień i przypomniałam sobie za co tak bardzo pokochałam tę bajkę ^^.
Zacznijmy od tego że sezon pomimo upływu lat zupełnie się dla mnie nie zestarzał i dalej jestem zakochana w tej kresce. Wcześniej starałabym się bronić wcześniejsze sezony (które fak faktem, są estetyczne) ale właśnie ten rewatch dał mi do zrozumienia na czym polega ten magiczny 3 sezon. No i niestety, zabrzmię "boomersko". Kiedyś to było.
Po pierwsze zachwyciła mnie naprawdę przemyślana fabuła, wszystko ma swój skutek i przyczynę, a każdy wątek jest umiejętnie poprowadzony (a jako dziecko no cóż, nie zwróciłam na to uwagi). Cała ekipa bohaterów jest zupełnie naturalna w tym co robi - a jako świeżo upieczona 18-latka, bo tyle według kanonu mają dziewczyny w tym sezonie, mogę się nawet czasami utożsamić z pewnymi sytuacjami, zwłaszcza miłosnymi xD. Generalnie nie mogłam się przestać się uśmiechać przez cały seans. Czy to przez żarty, czy też przez czystą nostalgię. Enchantix mimo uplywu lat dalej jest przepiękny i zachwycający. Jak Musa zdobyła tą że moc zaczęłam się ekscytować tak samo jak 11-letnia wersja mnie te -+10 lat temu. No i fakt, niektóre rzeczy są dość dziecinne, ale nie zapominajmy do kogo kierowana jest ta bajka, a i tak myślę że można na to momentami przymknąć oko. Możliwe żeto ja juz przebijam granice czystej nudy, albo złapała mnie ogromna nostalgia i sentyment, ale nic nie pobije według mnie 3 sezonu, tej właśnie naturalności, fabuły, przepięknej transformacji. Myślę ze jak długo nie wyjdę z domu wrócę do niego jeszcze raz uśmiech.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 27-04-2020 20:29
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Podsumowanie sezonu trzeciego
~Flora
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2022 15:04
Winx oglądałam zawsze głównie ze względu na moją ukochaną Florę - jak widać po nicku :D - i z ogromną przykrością muszę przyznać, że nie ma drugiego sezonu, w którym Flora tak bardzo nic by nie znaczyła. Każda jedna czarodziejka ma jakiś swój wątek, tylko nie ona; poza odcinkiem ze zdobyciem Enchantixu (który i tak musiał się pojawić) mogłoby Flory nie być, bo w większości serii jest sprowadzona do funkcji dekoracji.Sezon ma fantastyczny klimat a Enchantix jest cudowny, Valtor jest świetny jako przeciwnik, ale takiego zignorowania jednej z głównych postaci nie jestem w stanie przeżyć i jest to dla mnie minus, który przekreśla cały sezon.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.