Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Kakimaki
Lolka
Marcin Metza

Różności
Pogaduchy
❧  Wasz telefon  ☙

Strona 6 z 6 << < 3 4 5 6
AutorRE: Wasz telefon
~Star
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2016 10:15
Ja tam miałam 5 telefonów:
1. Nokia, klawiszówka:
Było z nią wszystko ok przez... 4 lata, ale potem nie chciała dzwonić.
2. Alcatel, klawiszówka wstyd:
O gosh... najgorszy telefon. Mój dziadek go dostał w Orange i ma straszną jakość dźwięku. Korzystałam... 1 miesiąc?
3. Samsung Galaxy S3 mini:
Wszystko ok, tylko rozbiłam szybkę i koleżanka (arcywrogini) dobiła mi go smutny.
4. Samsung, klawiszówka:
Fajny, bo się go rozwalić nie da, ale często musiałam go resetować, bo kontakty się mieszały. Poza tym automatycznie usuwa wiadomości z ostatniego miesiąca, więc jeśli jest tam coś ważnego... ups.wstyd
5. Samsung Galaxy S6 edge serce:
BOŻE!!! Ten telefon jest świetny! Ma boski kształt, aparat, pamięć, fajnie się szuka pokemonów, haha. Po prostu kocham ten telefon serce.
No i to tyle.
A, moja sieć to Play abonament.

Unikaj slangowych zwrotów w postach i nie nadużywaj emotikonek. //Cat



(c) google
Edytowane przez Cattie dnia 09-09-2016 15:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~HahWinxLovv
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2016 19:28
Mam telefon dotykowy Microsoft Lumia 535. Wszyscy mówią, że jest on zły, ale mnie się podoba. Sieci - Plus i Play (mam dwie).

Dłużej! Posty takiej długości są usuwane. //Cat


Witaj w mej krainie XD
PS. Mówić na mnie Wika lub Cap
(c) dżo
Edytowane przez Cattie dnia 11-10-2016 20:47
Nie mam Nope Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 20-07-2017 20:57
Obecnie mam od operatora telefon Samsung Galaxy Grand Prime model z F (2015) - telefon jest dla mnie średni. Trochę na informatyce i tym podobnych gatunkach się znam, więc odpowiednia optymalizacja nie była dla mnie ciężka. Nie zacina się za dużo, chociaż raz w tygodniu muszę wyjąć baterie, bo nie ruszy za Chiny... Aparat, hmmm... bardzo średni, bez apek, które bardzo ingerują w optymalizację i wyciągają z niego baaardzo dużo, jest lepiej, ale to nie to, czego oczekuję. Jest naprawdę takim średniakiem, który słabo polecam, choć sam znam osobę (tutaj pozdrawiam Chand :*), która posiada ten telefon i on jej wystarcza. Czy zamieniam go wymienić? Tak, aktualnie rozglądam się za czymś od Apple, pod względem technicznym bardzo mi odpowiada, no i umówmy się - mam 20 lat i na szpan ajfonem już jestem chyba za stary xD Zobaczymy, jak to będzie - postaram się napisać coś więcej o nim, jak już trochę go poużywam ;]]


av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------

Edytowane przez Cattie dnia 20-07-2017 22:41
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-03-2018 22:51
Hm, no więc...
Chyba w 4 klasie podstawówki dostałem jakąś kiepską chińską podróbę Samsunga Galaxy S3. Nie był to telefon, który mógł spełniać moje oczekiwania, wszak już wtedy uwielbiałem bawić się personalizacją środowisk operacyjnych. Instalowałem wtedy dużo aplikacji, takich jak launchery, które zabijały i tak już słaby telefon. Później dostałem telefon trochę lepszy, biały Samsung Galaxy Core Plus z sieci Play w abonamencie. Na początku nie narzekałem, potem się zaczęło. Ugh. Mało znany telefon, przez co instalacja ROM-u nie wchodziła w grę, chyba że jakiś zmodyfikowany Cyanogenmod, bo na LineageOS nie miałem co liczyć. Telefon uwielbiał się zacinać, mimo że z tym modelem już uważałem i zawsze było czysto i na w karcie pamięci, i w aplikacjach - miałem góra cztery potrzebne apki. Smutne było to, że Messenger zacinał tam tak, że nie dało się w ogóle korzystać.
Od około czterech miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem - tym razem oryginalnego - Samsunga Galaxy S5. Bardzo denerwowała mnie nakładka TouchWiz i inne aplikacje od Samsunga wgrane jako systemowe, dlatego telefon od razu sobie zrootowałem ze względu na to, że jest dość znany (klte G900F), udało mi się nawet pobrać dedykowany plik do sflashowania na nim roota w Odinie. Po kilku miesiącach użytkowania zacząłem eksperymentować z designem telefonu, ale ciągle mi nie odpowiadał, bo uważam, że przerobione wersje Androida - przynajmniej te touchwizowe - są dużo mniej estetyczne od stock ROM-u. Postanowiłem więc zainstalować sobie LineageOS 15.1, który jest ROM-em Oreo 8.1, zauważyłem tam jednak zbyt dużo frustujących błędów, dlatego zacząłem szukać alternatywy. Tak natrafiłem na Resurrection Remix 8.1, który okazał się być bardziej stabilny, ale to wciąż nie było to. Czynnikiem, który przeważył to, że wróciłem do LineageOS było logo na ekranie bootowania. Właściwie to nie wróciłem do Oreo, ale zadecydowałem się na Nougata (L-OS 14.1). To i tak duży krok naprzód, bo ten S5 fabrycznie oferował tylko Lolipopa.
Warto dodać, że ROM-y instalowałem po kilka razy, bo zawsze coś zawaliłem. Na początku to w ogóle nie doczytałem, że trzeba instalować Gapps (Google Play, Usługi Google Play i spółka), ponieważ cały Android tak właściwie się na nich opiera, a niektórych aplikacji, np. Google Play, nie można ściągnąć tak ot sobie w formacie *.apk. Należy to oczywiście zrobić przed wczesnym startem systemu, by uniknąć bugów. Ja jednak zrobiłem na odwrót, przez co kilka razy instalowałem system na nowo. Było też kilka innych wpadek, ale lepiej będzie dla mojej informatycznej reputacji, jeśli ich sobie oszczędzę xD.
Mój operator to Play oczywiście. Kiedyś Orange, a właściwie to NJU Mobile, ale ich oferty przestały mnie jakoś interesować, odkąd zaznajomiłem się z tym, jak funkcjonuje Play. Naturalnie preferuję telefony dotykowe, chyba bym się zabił, gdybym miał korzystać z takiego z wysuwaną klawiaturą QWERTY. Na szczęście nie mam łap King Konga i potrafię stukać w odpowiednie klawisze na klawiaturze ekranowej.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2018 22:37
Nie pamiętam już czy w tym temacie się wypowiadałem czy nie, a jeśli tak, no to pora na update :)
Od mikołajek zeszłego roku używam Honora 9 w kolorze Sapphire blue. Powiem tak; jak zobaczyłem ten kolor, to wiedziałem już, że ten telefon musi być mój! No i jest. I co lepsze, powiem, że jego następca, Honor 10, nie wydał mi się jakoś szczególny, żeby skraść moje serce XD
Z zewnątrz telefon prezentuje się bardzo ładnie. Z przodu mamy czytnik linii papilarnych, który jednak mógłby być na pleckach oraz głośnik do rozmów i aparat 12 mpx. Ekran ma przekątną 5'15" i obsługuje rozdzielczość FHD (1920x1080p.). Jest czytelny nawet w ostrym słońcu. Niestety widoczne jest też palcowanie się ekranu.
Na dole telefonu znajduje się port USB typu C. Staram się nie ładować telefonu całą noc, tylko najwyżej doładować go następnego dnia rano. Takie całonocne ładowanie nie jest zbyt zdrowe dla współczesnych smartfonów, a wielu użytkowników popełnia ten błąd zwyczajnie w niewiedzy i tym sposobem odsyłają swoje telefony na tamten świat. Nawiasem mówiąc, sam robiłem tak z poprzednikiem swojego obecnego telefonu - Honorem 9. Co prawda działa on w dalszym ciągu, ale potrafi się wyłączyć przy połowie baterii.
Telefon działa bardzo płynnie na systemie Android Oreo. Mam na nim parę gierek, pakiet biurowy Microsoftu, zresztą bardzo przydatny oraz maila z Googla i inne przydatne apki. Jeśli chodzi o robienie zdjęć, to niestety nie mam aparatu sygnowanego marką Leica, ale i tak robi wystarczające zdjęcia.
Jeżeli chodzi o mój telefon, to jestem bardzo zadowolony z jego użytkowania. Być może w dalszej przyszłości znowu sięgnę po produkty marki Honor.

A teraz co do operatorar30; Jestem w Plusie, a właściwie w Plushu. Do niedawna byłem w ofercie prepaid, w ramach której w cenie 25 złotych miałem do dyspozycji 10 GB Internetu, w tym nielimitowany Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp, nielimitowane rozmowy i SMSy. Niestety nie za bardzo byłem z tej oferty zadowolony, bo zostawały mi piątki, z którymi nie za bardzo miałem co zrobić. Dlatego w czerwcu bieżącego roku przeszedłem na abonament, jak już wyżej pisałem, w Plushu. Pewnie sobie pomyślicie sobie, co ja zrobiłem, że uwiązałem się na długie lata, ale nie. Podpisałem umowę na czas nieoznaczony, co oznacza, że mogę ją zerwać w dowolnym momencie, kiedy tylko stwierdzę, że coś mi nie odpowiada, zachowując miesięczny okres wypowiedzenia. W ramach planu taryfowego w cenie 25 zł mam to, co w prepaidzie oraz dodatkowe GB za staż. W sumie po 2 latach będę miał do dyspozycji 20 GB. Ponadto, jeżeli stwierdzę, że w danym miesiącu nie będę korzystać z telefonu, to nie ma problemu, biorę wakacje od abonamentu na dany okres rozliczeniowy (tak, wiem, że to brzmi naciąganie, ale działa). No i chyba największy plus mojego planu taryfowego: korzystając z Plusz Abo L, mogę w każdej chwili zmienić ofertę na mniejszą (Abo S, Abo M), gdzie w w większości wypadków operator może nam zaoferować jedynie pozostać przy obecnej ofercie albo wziąć droższy abonament. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie bomba.

ZALETY:
1. umowa na czas nieoznaczony
2. docenianie stałego klienta (dodatkowe gb)
3. elastyczność w wyborze oferty
WADY:
1. Nie wspomniałem o tym w swoejej wypowiedzi, ale plusha można kupić jedynie przez Internet, na infolinii, w punktach partnerskich, ale nie w salonie Plusa, co jest dla mnie jednak trochę wadą, w zasadzie jedyną.

___
Oj, interpunkcja wciąż u ciebie leży :/ Z budowaniem zdań również widzę trochę problemu. Popracuj nad tym! Zdarzają ci się również znaczniki "r" zamiast myślników, co dzieje się zazwyczaj przy kopiowaniu tekstu z np. pakietu Office. Zwróć na to uwagę przy publikacji kolejnych tekstów.
//Rose



~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
Edytowane przez Rosette dnia 22-08-2018 22:53
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2018 14:50
1.Nokia, taka zwykła z klawiszami (nie pamiętam numeru modelu). To był dobry telefon, można było nawet przeglądać internet (czego nie umiałam robić, ale ok). Pamiętam, że bateria wytrzymywała nawet tydzień, ale to pewnie dlatego, iż mało go używałam. Kiedy dostałam ten telefon, miał już kilka lat (wcześniej miała go moja mama, a potem brat), tak więc po praru miesiącach mojejgo używania się zepsuł. Tak nagle na ekranie nic nie było widać, tylko się świecił na biało i nic nie było słychać.

2. Samsung monte, dokładniej wersja złota bo bokach, też używany. Ten telefon także miałam kilka miesięcy, po czym zepsuł się po przypadkowym zamoczeniu w wodzie. Dobry to był telefon, już dotykowy, ale bez androida. Co prawda nie dało się ściągać aplikacji (chociaż kojarzę jakiś taki program na komputer do tego), ale tak czy siak był przelicznik jednostek, stoper, edytor zdjęć, Facebook, Twitter i kilka gier. Fajne było to, że dało się zmienić czcionkę oraz ustawić 3 różne tapety jednocześnie.

3. Samsung galaxy ace, kolejny używany. Miałam go rok. Z czasem zaczął strasznie wolno działać i pojawił się jakiś błąd, że nie dało się nic ściągnąć ze sklepu play.

4. Samsung galaxy core prime, którego mam już prawie 3 lata. Android jest zaktualizowany do wersji 5.0. lollipop. Mam tylko 2 pobrane aplikacje, poza tym co jakiś czas usuwam niepotrzebne dane (jest wbudowana aplikacja do tego celu). Tak więc nadal sprawnie działa i nie ma problemów.


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Edytowane przez Sivlanaya dnia 31-08-2018 14:51
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 04-01-2019 18:30
Już idzie mi drugi rok od poprzedniego postu i od czasu, kiedy zmieniłem telefon. Upolowałem iPhone 6s 32gb i w sumie to nie żałuje. Mikotoi ma model iPhone 8 i od mojej 6s różni się na pierwszy rzut oka ciut szybszym działaniem i o wiele lepszym aparatem. Nie będę mówić, że mój 6s ma słaby aparat, bo mi całkowicie starcza! Chociaż ciągnie mnie do wymiany na jakiś nowszy model, głównie ze względu na przednią kamerę, przy nowszych modelach jest widoczna różnica (na ogromny plus). Nad specyfikacją wewnętrzną nie będę się rozpisywać, bo to nie strona ani forum od tych spraw, ale jest dobrze! Tylko bateria mogłaby być jeszcze ciut lepsza. Kupujcie śmiało!


av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 18-03-2021 22:13
Zawsze byłam zwolenniczką Samsunga i nie wiem, czy kiedyś to się zmieni, bo ta marka pozostanie w moim sercu serce. Od 2018 roku miałam Samsung Galaxy S7 Edge i to był dla mnie najlepszy telefon na świecie - nie miałam z nim nigdy żadnego problemu, nigdy się nie zawieszał i wciąż śmiga jak nowy. W zeszłym roku we wrześniu niestety miał bliskie spotkanie z ziemią i musiałam kupić sobie nowy telefon (Samsunga chwilowo pożyczyłam mojej mamie, bo mimo ekranu wciąż da się go używać jako telefon zastępczy), więc mój wybór padł na Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Jeśli chodzi o aparat, to Xiaomi ma bardzo dobry i zdjęcia wychodzą ładnie. Minusem jest to, że przy wielu aplikacjach, które mam zainstalowane, telefon potrafi zawiesić się przy odblokowaniu ekranu. Dodatkowo nie nadaje się dla osób, które słabo widzą - mimo ustawień dużej czcionki, nie w każdej aplikacji da się je zastosować (dla mnie jest to dużym utrudnieniem).
Obecnie testuję iPhone 11 i być może wkrótce na niego przejdę. Kiedyś byłam przeciwna produktom Apple'a, ale ten telefon spodobał mi się i zobaczymy, czy zostanę z nim na dłużej. Do tego iPhone jest najlepszy dla osób z problemami wzroku :>.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wasz telefon
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-03-2021 22:28
Radi napisał:
Dodane dnia 10-06-2014 09:52
Jak telefon to tylko Nokie - cegły. To były i nadal są najlepsze możliwe telefony. Ja posiadam ten sam telefon od ponad 4 lat. Jest to Nokia 7020, przez moich kumpli nazywana FapFonem. Już takich nie produkują, więc jak pewnego dnia się rozwali, to będzie smutek
.

Jest 2021 a ja wciąż nie zaznałem smutku, albowiem moja legendarna Nokia, wciąż działa. I cały czas jest moim głównym telefonem. Służy mi już 10 lat. Uwielbiam ją serce


Lecz oprócz niej, mam także smartfona. Jest to Redmi 7. Mam go już 3 lata i powoli zaczyna szwankować. Ale używam go tylko do Facebooka poza domem i robienia zdjęć. Czasami też muszę użyć aplikacji banku do potwierdzenie przelewu, latarki albo pilnie sprawdzić coś w necie. Używam go sporadycznie, wiec dopóki jakoś daje rade nie zamierzam zmieniać. W każdym razie korzystam z nokii i smartfona już od jakiegoś czasu i nokia zawsze będzie u mnie na pierwszym miejscu.
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 6 << < 3 4 5 6
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.