Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica

WinxBlogger- portal internetowy
Sprawy administracyjne
❧  Załoga  ☙

Strona 15 z 17 << < 12 13 14 15 16 17 >
AutorRE: Załoga
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 18:25
Witam. Ja również chciałabym ''zgłosić swoją kandydaturę''. Mam dwanaście lat, a na WB jestem od 14 lipca 2013. Bardzo chciałabym zostać moderatorem na tym portalu. Dlaczego? Ponieważ jestem uczulona na czyjeś błędy, choć sama czasem je popełniam. Nie lubię czytać błędnego postu ze świadomością, iż nie mogę go poprawić. Przyzwyczaiłam się do tego. Druga sprawa: bardzo lubię pomagać! A pomoc na tym portalu, to prawdziwy zaszczyt :>. Jeśli chodzi o poprawianie moich postów przez moderatorów, są one poprawiane bardzo rzadko. Na WB wchodzę niemalże codziennie. Czasem zdarzają się wyjątki, a to z powodu dużej ilości obowiązków. Ale zazwyczaj pracuję z wielkim poświęceniem dla określonej czynności.
Jestem cierpliwa i wielokrotnie udało mi się złagodzić przeróżne spory. Jeśli jakaś osoba nie stosuje się do panujących zasad, piszę do niej prywatną wiadomość z prośbą o poprawę. W ciężkich przypadkach daję różne rady dotyczące interpunkcji, bądź ortografii. Tak więc jak już wspomniałam, bardzo chciałabym pomóc na tym portalu i chociaż w ten sposób, na coś się przydać :>.



Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 20:10
Zgłaszam się!

Przede wszystkim chciałabym pomóc forum. Nie interesuje mnie kolor czy posada moderatora, ponieważ kolor nie jest mi potrzebny. Po prostu irytuje mnie, gdy widzę rażące błędy w niektórych odpowiedziach. Ja bym chciała tylko pomóc. I nie chciałabym za to żadnej nagrody.
Przyznaję, może nie jestem tu długo, tylko 2,5 miesiąca. Ale od tego czasu bardzo się staram. Piszę długie i poprawne posty (przynajmniej się staram). Nie popełniam literówek (tylko w SB). WB odwiedzam codziennie, po prostu nie zawsze mam możliwość zalogowania się.

Mam nadzieję, Floro, że rozpatrzysz moje ogłoszenie. Jednak zrozumiem, gdy mnie nie przyjmiesz na posadę moderatora.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 20:11
Czarodziejko_floro, chciałabym zgłosić się na posadę moderatora. Wiem, iż nie mam żadnych szans. Jestem Adelia, jednakże niektórzy mówią mi Adel. Mam jedenaście lat.
Niedługo na Winxbloggerze minie mi rok pobytu na nim od mojej rejestracji. Może mam jakieś tam doświadczenie. Próbuję pisać posty, które nie zawierają błędów. Jednakże, moderatorzy czasami je poprawiają.
Jeśli, chodzi o moją cierpliwość to zawsze jestem cierpliwa. Nigdy zdenerwowana na WB nie jestem. Zawsze pomogę osobom na WB, jeżeli czegoś nie wiedzą, W razie kłótni zawsze zareaguję. Na WB jestem zaawsze. Czasami mam przerwy i wyjeżdżam gdzieś (jednakże, to jest czasami). Wszystkich nauczę ortografii oraz interpunkcji, także wiesz niegrzeczny.
Życzę szczęścia wszystkim oraz czekam na wyniki.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Adelia dnia 22-04-2014 20:50
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 21:02
*zgodnie z poleceniem Dżoany zawitała w tym temacie*
Witam szanowną Dżoanę! Dobrze, może mniej formalnie: Witam!
Kiedyś, za "lżejszych" czasów, byłam moderatorką tego forum i teraz żałuję, że odeszłam, bo się pewnie nie zakwalifikuję... Mam sporą konkurencję! Ej, odbiegłam od tematu ;-;.

Przechodząc do rzeczy: wraz z dzisiejszym dniem zostałam dwunastolatką, a po raz pierwszy na WinxBloggerze zawitałam trzynastego października dwutysięcznego dwunastego roku. Na wstępie powiem prosto i otwarcie: Sam ma granice swojej cierpliwości, co jest jej największą wadą. Potrafi wstrzymać się, jednakże czasem pęka... Pewnie niektórzy pomyślą: po co ja to piszę? Z tego powodu mogę na wstępie zostać zdyskwalifikowana. Hm, chcę być szczera w stosunku do innych. Dorastam i mam swoje własne zdanie na pewne tematy.

Ostatnio zatraciłam się na forum, ShoutBox'ie i ogółem na WinxBlogger, lecz od dnia dzisiejszego - co pisałam już w mojej prywatnej wiadomości - to się zmieni. Zacznę się udzielać *głównie, jeśli chodzi o M&A oraz grafikę*, rozmawiać, radzić, poprawiać *jeśli mnie przyjmiesz, oczywiście*. Od siedemnastego kwietnia zaczyna się moja nowa szansa na WB - nowa nadzieja na przyszłość *Sam poetka*.

Denerwują mnie ciągłe błędy, które widzę, a nie mogę ich poprawić. Chciałabym przede wszystkim doprowadzić forum do porządku, aby wyglądało, jak należy. Za każdym razem pozamiatam zbędne kurze - jeśli nie ja, to na pewno inny moderator.

Lubię mieszać się w różne sprawy, między innymi konflikty, które pragnę za wszelką cenę "wykurzyć". Nie mogę bezczynnie się wgapiać, kiedy ktoś się obraża/wyzywa/grozi - nie toleruję takiego zachowania i tolerować nie będę. Nawet jako "nic nie znacząca" nowicjuszka zainterweniowałabym na taką sytuację. Bądź pewna, cz_floro, że wszystkich nauczę dyscypliny (XD).

Czekam (nie)cierpliwie na "wyniki". Życzę wszystkim szczęścia!
*Nie, nie, nie - entery nie są po to, by wydłużyć wypowiedź. Chciałam, aby post był przejrzysty i estetyczny - nic więcej!*



Edytowane przez Samantha dnia 17-04-2014 21:04
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 21:05
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?

Ponieważ chcę pomóc w pracy na forum.

Nie odwidzi/ znudzi ci się po dłuższym czasie?

Napewno nie.

Byłabyś/lbyś w stanie zareagować w razie kłótni?

Tak. Nieraz już uspokajałem towarzystwo na WB.

Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?

Jak adnotacje nie pomogą, to będe usuwał posty i wtedy dana osoba nauczy się pisać.

Jesteś cierpliwy/a?

Nauczyłem się już bycia cierpliwym.

Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?

Myślę, że dobry.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?

Rzadko. Staram się pisać poprawnie.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?

Tak.

Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)

Tak, wiem.

Dlaczego piszesz posty na forum?

Dlatego, że mogę podzielić się z innymi moimi przemyśleniami, radościami i smutkami.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?

To zależy od tematu, ale staram się pisać dłuższe posty. Tak czytam posty przed publikacją.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?

Mam 25 lat i jestem na WB od 1 kwietnia 2013r.



Edytowane przez Krzys dnia 17-04-2014 21:17
52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 21:38
No dobra, a co mi tam xdd. Zaryzykuję kolejny raz.
Więc co mam powiedzieć? Jestem na WinxBlogger prawie dwa lata, więc mam już pewne doświadczenie. Doskonale znam panujące tutaj zasady i dostosowuję się do nich. Nigdy nie byłam upominana przez moderatora czy administratora za niestosowne słowa i takie tam (no, raz kazałaś mi, Dżoa, zmniejszyć syg xdd). Znam zasady ortografii, interpunkcji, kiedy piszemy "nie" łącznie i oddzielnie, tak samo z końcówkami byś, bym, by itd. i wiele innych xd. Moja wypowiedzi są długie. Unikam powtórzeń w postach, posiadam szeroki zasób słów. Bycie moderatorem na pewno mi się nie znudzi, gdyż z wielką chęcią pomagam innym i mam za dużo czasu wolnego xd. Dużo się udzielam, o czym sama wiesz, choćby przez tłumaczenie różnych "rzeczy". Na WB jestem co najmniej pięćdziesiąt razy dziennie.
Przyznaję się, bez bicia, że czasem wciskam złe litery lub je gubię, ale pracuję nad tym, ponieważ jeszcze nie do końca przyzwyczaiłam się do nowej klawiatury w laptopie. Jestem odpowiedzialna i pracowita. Z moderatorami, administratorami i użytkownikami mam dobre stosunki, nie ze wszystkimi, ale to naturalne, że nie zaprzyjaźnię się z całym światem. Jestem także cierpliwa i opanowana.
To tyle z mojej strony. Czekam na kontakt xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2014 14:07
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?

Ponieważ bycie modem jest bardzo ważne w moim życiu i chciałabym byc kimś ważnym tu na WB. Też chciałabym pomagać forum, czyli edytować posty, usuwać tematy, usuwać posty itp.

Nie odwidzi/ znudzi ci się po dłuższym czasie?

Jestem przekonana, że nie.

Byłabyś/lbyś w stanie zareagować w razie kłótni?

Oczywiście. Już nie raz zgłaszałam kłutnie sprzeczki itp.

Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?

Na początku będę edytowała i poprawiała, potem pisała upomnienia w postach. Gdyby to nie pomogło napisałabym do tego użytkownika na PW. Czasami gdyby było za dużo tych ,,pomyłek" to bym usuwała.

Jesteś cierpliwy/a?

Cierpliwość to moja zaleta.

Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?

Dobry.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?

Bardzo rzadko.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Tak.

Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)

Tak, wiem.

Dlaczego piszesz posty na forum?

Aby wyraźić swoją opinię.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?

Zawsze czytam. Są długie od 7 linijek.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?

Mam 14 lat . Jestem na winxblogger rok trzy miesiące i trzy dni. Jestem od stycznia 25 2013 r.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 21-09-2014 18:38
Wy męczyliście mnie na asku, więc ja pomęczę was z odpowiedzią. Tak jak mówiłam.

Od dzisiaj, w czasie trwania dwóch dób (od 20 kwietnia do 22 kwietnia) będę wysyłała pw osobom, które zostają moderatorem. Jeśli dostałeś/aś pw to świetnie, możesz się pochwalić na czacie lub gdziekolwiek indziej.
A jeśli ktoś nie dostanie wiadomości dnia 23 kwietnia no to znaczy to, że się nie udało zostać moderatorem.
Cierpliwości :).



Ja pierdziu, myślałam, że oszaleję podczas tych naborów, naprawdę. Serio, chyba ostatni raz były takie nabory. Kolejnym razem po prostu będę wysyłała propozycję na prywatną wiadomość.
Dołączyły, więc do nas: Smoczy_Plomien, YouStee, Samantha oraz Hitomi. Reszcie natomiast się nie udało, niestety.
I teraz pokrótce.
Debby, nie wiem po co w ogóle się zgłaszałaś, skoro ciągle przy twoim nicku są jakieś afery, kłamstwa i w ogóle brak komentarza. Krzyś, Adelia, Elsa, Stella - poprawa widoczna, szczególnie u Elsy. Nie jestem jednak pewna was w 100%, a jak już mówiłam na próby nie biorę. Julietta, Tini - jaakoś nie widzę was na moderatorach. Jul mało na wb wchodzi, Tini jest roztrzepana :P.
+ Wiem, że wb miało gorsze dni i panowała tutaj pustka i cisza, niesztuką jest być modem przez parę dni, sztuką jest być moderatorem nawet w tych gorszych chwilach. Szczerze, denerwują mnie wasze odejścia i nagłe chęci powrotu. Raz, bo muszę was usuwać z tylu działów i potem dodawać, dwa radzę się trzy razy dobrze zastanawiać nad swoją decyzją, trzy - są urlopy.
Dziękuję, dobranoc.


----------------------------------------------------------------------------------------------------
W sumie to pisałam na asku, że naborów na razie nie będzie, ale w zasadzie zobaczmy co tam jak tam. Przecież mogę równie dobrze nikogo nie przyjąć.

Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Dlaczego piszesz posty na forum?
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 21-09-2014 18:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Star
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2014 18:58
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?

Ponieważ chcę pomóc Dżo oraz innym moderatorom i administratorom. Chcę pomagać wb. Czasem widzę duże byki np. sóper albo literówki np. brdzo (bardzo).

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?

Nie za często, tak mi się wydaje.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?

Tak wiem.

Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)

Tak. Kiedyś zobaczyłam duplikację tematu "Piszemy 7 sezon winx!" i napisałam, że już takie coś jest, ale nie mogłam tego usunąć więc napisałam w poście, że to jest duplikat tematu (może ktoś widział, może nie).

Dlaczego piszesz posty na forum?

Ponieważ lubię pisać teksty i lubię komentować. No bo w końcu ktoś musi wsiąść takie sprawy w swoje ręce, nie? :haha:

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?

Staram się pisać długie posty i zawsze czytam je przed publikacją.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?

Mam 16 lat i jestem na wb od prawie 3 miesięcy. Trochę już tą stronę znam, ale nie tak jak dżo.

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?

Nie, nie jestem.



(c) google
Edytowane przez Star dnia 21-09-2014 18:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2014 19:07
Spróbuję, może tym razem mi się uda. Mam nadzieję, że nie jestem tak roztrzepana, jak kilka miesięcy temu :).

Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chcę pomóc przy stronie, poprawiać posty (nie ukrywam, że bardzo lubię te zajęcie) i być kimś ważnym w życiu tej strony.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Dosyć rzadko, zazwyczaj wtedy, gdy przytrafi mi się jakaś literówka lub gdy zapomnę znaku interpunkcyjnego (czasami mi się zdarza, gdy chcę szybko coś napisać).

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Tak, wiem. [img] służy do wstawiania grafiki, [url] do wstawiania linków, [quote] do cytowania itd.

Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Tak, wiem. Dosyć często przeglądam działy na forum i wiem, kiedy zdarza się duplikat tematu.

Dlaczego piszesz posty na forum?
Żeby wymienić swoje poglądy na forum z innymi użytkownikami.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Zazwyczaj mają 4-6 linijek, ale staram się pisać coraz dłuższe. Tak, czytam je przed publikacją.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam dwanaście lat, na WB jestem od 21.01.2014. (dokładnie 8 miesięcy ^^).

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Jesteś Administratorką na WitchForever.cba.pl i Moderatorką na Winx-Magic.cba.pl. Niegdyś pełniłam ważne funkcje na innych stronach/blogach.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Mayumi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2014 19:28
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chciałabym pomóc portalowi, a także sprawić, by moderatorzy mieli mniej pracy.
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Bardzo rzadko. Czasami z pośpiechu zapomnę przecinka, czy literówki, ale nie zdarzyło mi się zrobić większego błędu.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Oczywiście. Uważam, że każdy użytkownik powinien je znać.
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Bardzo często przeglądam tematy, a także mam dobrą pamięć. Od razu zauważyłabym duplikat.
Dlaczego piszesz posty na forum?
Chce wyrazić swoją opinie.
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Staram się by były jak najdłuższe. Zazwyczaj zawierają 7-10 linijek.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Obecnie mam jedenaście lat. Na Winxbloggerze jestem od roku i czterech miesięcy (o ile się nie mylę)
Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Obecnie nie.



Edytowane przez Mayumi dnia 21-09-2014 19:32
50249832 mayumi.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2014 19:30
Chyba coś mi się w mózgu pali. Może spróbuję... Raz kozie śmierć, najwyraźniej nie uda mi się.
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Mogłabym pomóc w działalności strony, np. poprawiać posty innych użytkowników albo pomóc im w czymś czego nie będą wiedzieli.
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Nie zbyt bardzo obserwuję moje posty, ale chyba od czasu do czasu wtedy kiedy walnę literówkę.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Mniej więcej, tak.
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Powiedzmy sobie, że jakoś sobie z tym radzę.
Dlaczego piszesz posty na forum?
Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat poszczególnego tematu.
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Jak się rozpiszę to zdarza się i osiem, ale jeśli mam lenia to cztery albo pięć. Owszem, czytam moje posty przed publikacją.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam jedenaście lat, ale w październiku skończę już dwanaście. W listopadzie minie mi rok na wb.
Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
O ile się nie mylę to jestem moderatorką na jednej stronie, choć chyba zrezygnuję. Ta strona to Wędkarstwo-moje-hobby.
Wiem, że nie mam szans, ale chciałabym spróbować.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Adelia dnia 21-09-2014 19:59
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2014 20:08
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chciałabym pomóc przy poprawianiu postów, poza tym lubię tego typu zajęcia.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Hm, teraz bardzo rzadko się to zdarza. Staram się pisać jak najlepiej.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Oczywiście, że znam i wiem, [url] do wstawiania linków, [img] do wstawiania obrazków, [hide] do ukrywania tekstu albo obrazu przed niezalogowanymi osobami itp.

Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Tak, wiem. Dość dobrze znam forum.

Dlaczego piszesz posty na forum?
Najczęściej chce wyrazić swoją opnie na jakiś temat lub skomentować czyjeś prace.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Moje posty najczęściej są 6-7 linijkowe, ale zależy to też od tematu i tego, ile mam do "powiedzenia". Zawsze je czytam przed publikacją.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam dwanaście lat. Na WinxBlogger jestem od 12 listopada 2013 roku. W listopadzie będzie rok.

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Jestem Moderatorką na WitchForever, Wedkarstwo-moje-hobby i Super Adminką na Winx-magic.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2014 20:20
Kolejna moja nieudolna próba zostania Moderatorem, ok xddd. Jako, iż byłam tu poprzednio Moderatorką. Krótko, ale mam "Doświadczenie" i wiem, że to jest naprawdę niełatwa posada, która wymaga przygotowania psychicznego (jej, co ja tak naukowo jadę xd).

Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Po prostu chcę zadbać o porządek na forum oraz pomóc słabszym osobą. Postaram się tym razem być miła.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Hm. Ostatnio prawie w ogóle, albo coś przeoczyłam. Idealna nie jestem - wiem, ale staram się zadbać o estetykę, interpunkcję, ortografię i kulturę gdy piszę dany post, więc... coraz rzadziej.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Jak własną kieszeń. Wiem do czego służą.

Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Tak, tak. Z tym nie mam problemu, ponieważ przeglądam forum regularnie i mniej więcej tematykę poszczególnych znam na pamięć, która mnie RACZEJ nie zawodzi.

Dlaczego piszesz posty na forum?
Wyrażam swoje zdanie na dany temat. Chcę także niejednokrotnie doradzić, pomóc innym. Nie są to posty do zbicia punktów, bo na razie mi się do tego nie śpieszy, tak na marginesie.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Czasami potrafię się na maxa rozpisać i tak pisać, pisać i pisać. Czasami również piszę zwięźle i konsekwentnie nie "lejąc wody". Staram się czytać je przed publikacją i palnąć jakiś głupot.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam w swojej dacie urodzin pechową liczbę, trzynaście. Jestem tutaj od 1 marca teraźniejszego roku.

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Jestem współwłaścicielką Wędkarstwo-Moje-Hobby, Moderatorką WitchForever, Moderatorką Winx-Magic, moderatorką MagicalWinxClub, właścicielką Madagaskar. Niegdyś sprawowałam jeszcze więcej funkcji, gdzie byłam w załodze.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2014 22:16

Dlaczego chcesz zostać moderatorem?

Ponieważ pragnę aby na forum panował porządek, ład i skład. OMG, dobija mnie to jak niektórzy robią po 10 błędów w jednym zdaniu nie mówiąc o interpunkcji. Totalna załamka.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?

Znam i wiem do czego które służą.

Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)

Tak wiem gdzie co i jak. Kiedyś miałam z tym niemały problem, ale na szczęście już go nie ma. uśmiech.

Dlaczego piszesz posty na forum?

Posty na forum piszę po to aby wyrazić swoje zdanie. Lubię pouczać innych gdy coś źle zrobią. 😈. Tzn. Wytłumaczyć im o co chodzi. Staram się aby były one zgodne z moimi myślami.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?

Myślę że moje posty nie są za długie ani za krótkie. Myślę że moje posty nie przekraczają granicy normalności. Czy czytam swoje posty przed dodaniem? A no właśnie. Zazwyczaj czytam je lecz gdy muszę napisać coś na szybko to jedynie myślę nad tym co napisałam i wysyłam do Internetu. Na szczęście mam coraz wiecej wolnego czasu. 😊.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?

Mam 11,5 lateq i niedługo [rocznikowo] będzie 12. Na WB jestem już dość sporo czasu. Myślę że mniej więcej dwa lata?

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?

Nigdy nad tym nie myślałam. Jestem jedynie skromną blogerką na pinger. Modelinka102. Kretyńska nazwa ale wszystko było zajęte. 😞.




,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2014 17:11
A co mi tam, spróbuję.
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chciałabym zostać moderatorem, ponieważ bardzo lubię dbać o porządek na forum. Poprawianie postów sprawia mi wielką satysfakcje oraz niekiedy błędy innych bardzo, ale to bardzo rażą mnie w oczy.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Hmm... Rzadko, ale czasami zdarza mi się zapomnieć jakiegoś przecinka, lub kropki. Zwykle nie jest to nic wielkiego.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Tak, świetnie się znam na nich. Bardzo często używam tych znaczników.

Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Orientuję się co, gdzie jest. Czasami przeglądam forum, gdy szukam jakiegoś tematu i w ten sposób zapamiętuję.

Dlaczego piszesz posty na forum?
Piszę je, aby wyrazić swoją opinię np. w grafice lub w opowiadaniach. Czasami po prostu coś mnie zainteresuję, wtedy postanawiam napisać tam posta. Niekiedy nudzę się i gdy nie mam co robić, to piszę.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Najkrótsze moje posty mają 3 - 4 linijki. Zwykle piszę tak mniej więcej 5 - 6 linijek lub więcej... Oczywiście, że czytam je przed publikacją. Czasami wyłapuję wtedy błędy i je poprawiam.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam 13 lat, na WB jestem od 16.01.2014, czyli tak 8 miesięcy i kilka dni.

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Jestem moderatorem na stronie Winx-Magic oraz Wędkarstwo-Moje-Hobby.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Honey dnia 22-09-2014 17:11
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 22-09-2014 19:18
A spróbuję w sumie, nie zaszkodzi...

Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Właściwie z nudów. Mam mnóstwo wolnego czasu, ponieważ odkąd skończyłam szkołę muzyczną mogę się bardziej skupić na nauce, a wieczorami po prostu przesiaduje przed komputerem i przeglądam różne strony z memami. Równie dobrze mogłabym w tym czasie poprawiać czyjeś wypowiedzi i dbać o forum.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Czasami się zdarza zapomnieć jakiegoś przecinka, ale rzadko. Wiadomo, że nikt nie jest idealny :).

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Oczywiście! Nawet teraz z nich korzystam.

Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Mniej więcej kojarzę. Wielokrotnie przeglądam forum, nawet kilka razy dziennie i sądzę, że mniej więcej wiem jakie tematy już powstały. Będę starała się trzymać to na uwadze.

Dlaczego piszesz posty na forum?
Lubię wyrażać swoją opinię, ale również wysłuchać opinii innych. Ogólnie wypowiadanie się na dane tematy kształtuje również moją umiejętność pisania oraz opowiadania. Lubię to robić. Dzięki temu można odnaleźć kogoś kto ma takie samo zdanie co ty i podyskutować na ten temat. To ciekawe :D.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
To zależy ile mam do powiedzenia na dany temat. Jeżeli interesuje się czymś, albo wiem sporo to zazwyczaj staram się pisać długie wypowiedzi i jakoś to wszystko w tym umieścić. Nie chcę jednak tzn. "lać wody" dlatego nie patrzę na ilość lecz na jakość wypowiedzi. Czasami, kiedy opowiadam o czymś ogólnie moje osty są przeciętne, ale gdy - tak jak wspomniałam - mam coś do powiedzenia, potrafią być naprawdę bardzo długie. Tak, czytam je przed publikacją. Robię to również po, ponieważ mogło mi coś umknąć i wolę to sprawdzić.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam prawie 15 lat. Na Winxbloggerze jestem już ponad 2 lata.

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Nie, nie jestem. WB jest jedynym forum, na którym się udzielam. Mam również konto na vampirediaries24 ale tam tylko i wyłącznie oglądam odcinki serialu.


(c) Flama

Edytowane przez YouStee dnia 26-09-2014 20:24
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~EmilyWinxClub
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2014 13:32
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?

Zawsze mam odrobinę wyższe aspiracje, gdy czemuś daję się pochłonąć, tak też jest z WinxBloggerem, wchodzę na tę stronę kilkanaście razy dziennie. Poza tym mam także manię poprawiania czegoś, błędy i niewiedza strasznie rażą moje oczy. Lubię także dzielić się z ludźmi informacjami oraz zaskakiwać ich. Codziennie przemierzam dużą ilość stron związanych z Winx tak więc jestem ze wszystkim na bieżąco. Zostanie moderatorem dałoby mi także możliwość pisania szczegółowych newsów, więc na pewno nie męczyłabym tym tematem załogi WB mruga. Moderatorstwo byłoby także bardzo ciekawym doświadczeniem, dzięki któremu dałabym się pochłonąć tej stronie w 100%. Język angielski bardzo lubię i uwielbiam tłumaczyć artykuły. Wiem, że oznaczałoby to dużą pracę np. na forum, ale ja bardzo lubie wyzwania - bez nich życie byłoby po prostu nudne.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?

Praktycznie w ogóle. Moje posty są długie i poprawne gramatycznie. Gdy jednak poprawa się zdarzy, jest to tylko kwestia poprawienia położenia przecinka wynikająca z długiej treści postu. Tak więc nie ma z tym problemu.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?

Oczywiście, że tak. Uczę się o tym w szkole. Uczęszczam do trzeciej klasy technikum informatycznego, więc witryny internetowe to dla mnie nic trudnego.

Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)

Jasne. Forum znam jak własną kieszeń. Non stop czytam nowe posty. Tak więc znam tematy i potrafię rozpoznać ten powtarzający się.

Dlaczego piszesz posty na forum?

Ze względu na ludzi. Bardzo lubię poznawać ich opinię, oraz dzielić się z nimi moją własną. Właśnie to sprawia, że tak bardzo lubię Winx. Również lubię nieraz ich czymś zaskoczyć, albo gdy to oni zaskakują mnie. Gdyby nie oni, nie wiem czy byłabym tak długo w tym fandomie. Bardzo lubię się jednoczyć z ludźmi lub podejmować wspólne akcje.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?

Moje posty są nieraz bardzo długie. Nie zawierają błędów ortograficznych, stosuję się do zasad gramatyki i interpunkcji. Czytanie ich ponownie to dla mnie tak naprawdę przyjemność.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?

Mam skończone 18 lat. Na WB jestem od 25 października 2012 roku, czyli 2 lata. Sama jestem tym faktem nieco zdziwiona. To tylko pokazuje, jak bardzo wchłonęła mnie ta strona i Winx. Żadnej innej stronie tyle czasu nie poświęciłam.

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?

Aktywnie prowadzę stronę WinxBloggera na Twitterze. Moje konto niebawem śledzić będzie 1000 followersów. Jak dla mnie jest to dopiero początek. Jestem również obecna na Facebooku, gdzie kontaktuję się z dużą ilością osób w celu pozyskania informacji na newsy. Jestem także jedną z prowadzących fanpage WinxBlogger na FB, aktualnie skupiam się na tym, aby pozyskać jak największą ilość osób zainteresowanych tematem, czyli fanów Winx. Mam konto o tematyce Winx na youtubie i odwiedzam oraz kontaktuję się z wieloma zagraniczymi serwisami o Winx.



Śliczna sygnaturka by Sophie
Śliczny awatarek by ChandSharma
Edytowane przez Sophie dnia 26-09-2014 20:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 23-09-2014 15:30
Hm Emily, moderator nie pisze newsów, zajmuje się tylko i wyłącznie forum: poprawianiem wypowiedzi innych osób, sprawdzanie błędów itp.
Mam wrażenie, że ty wysłałaś zgłoszenia bardziej na administratora niż na moderatora ;).


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~EmilyWinxClub
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2014 16:27
Ups. Hahaha nie żebym była jakaś "wszystko-chcąca" szeroki uśmiech. Jednak moderator by w zupełności wystarczył. No cóż przynajmniej będę dobra w pisaniu CV haha mruga.



Śliczna sygnaturka by Sophie
Śliczny awatarek by ChandSharma
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 15 z 17 << < 12 13 14 15 16 17 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.