Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Kakimaki
Lolka
Marcin Metza

WinxBlogger- portal internetowy
Sprawy administracyjne
❧  Załoga  ☙

Strona 14 z 17 << < 11 12 13 14 15 16 17 >
AutorRE: Załoga
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-11-2013 22:11
A co o mnie sądzisz, Dżo? Nie używam już takiej ilości emotek.


av (c) ja
Edytowane przez Ailen dnia 09-11-2013 11:19
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 09-11-2013 11:13
Aza, naciskasz, naciskasz i naciskasz na mnie. Nie zawsze odpowiem w załodze w ciągu pięciu minut. Szczególnie jeśli muszę się zastanowić.
I jestem nadal na nie, Tutaj nawet już nie chodzi o tą aferę, ale o brak interpunkcji, częste i dłuższe znikanie z wb. Ja już ci powiedziałam, że jak uznam, że coś się zmieniło to napiszę do ciebie sama.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 09-11-2013 11:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-11-2013 11:25
Można się zgłaszać? Jak tak to ja bym chętna była. Na WB jestem codziennie. Miałam tylko jedną tygodniową przerwę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 09-11-2013 11:33
Ogólnie to nabory są zamknięte. Darcy coś tylko nie wiem po co to odświeżyła.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~layla7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-11-2013 14:53
Droga czarodziejko_Floro,co byś powiedziała na moją kandydaturę?Zostać moderatorem to wręcz moje marzenie.Jednak wątpie żebyś mnie wybrała ponieważ mam rangę nowicjusza,ale postaram się jak tylko mogę żeby mieć większą rangę.Myślę że bym była dobrym moderatorem.Na konkursie humanistycznym i ortograficznym zajęłam 1 miejsce i mam 6 z języka Polskiego.Wiem,że to bardzo trudne wyzwanie ,jednakże na WinxBlogger wchodzę kilkanaście razy dziennie.


Odchodzę z WB. Głównie z jednego powodu, ale to teraz nieważne. Niektórych z was, zapamiętam na zawsze oraz będę ciepło wspominać, a niektórych po prostu wymażę z pamięci. Może nie byłam nieraz lojalna dla niektórych z was, za to także chcę was przeprosić. Żegnaj WInxBloggerze! Do zobaczenia!
Edytowane przez layla7 dnia 09-11-2013 14:58
http://winx-ever.cba.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 09-11-2013 15:05
Pierwszy błąd jest taki, że nie patrzysz co piszę.
Nabory są zamknięte.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 19:12
Ja wybieram moderatorów i ja wiem co będzie. No ale dobra, to czekam. A teraz przestań tutaj spamować jednozdaniowymi postami. Nabory nadal zamknięte, jak coś.



Otwieram. Nellka i Krzyś nie zgłaszać się, wiem, że jesteście chętni, więc ja obserwuję i jeśli coś się zmieni to do was napiszę.

Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Nie odwidzi/ znudzi ci się po dłuższym czasie?
Byłabyś/lbyś w stanie zareagować w razie kłótni?
Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?
Jesteś cierpliwy/a?
Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Dlaczego piszesz posty na forum?
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 03-12-2013 15:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 19:41
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chciałabym pomóc w życiu forum i portalu.
Nie odwidzi/ znudzi ci się po dłuższym czasie?
Nie, raczej nie. Potrafię wywiązywać się z obowiązków.
Byłabyś/lbyś w stanie zareagować w razie kłótni?
Tak. Jestem kompromisową osobą i uważam, że potrafiłaby znaleźć odpowiednie rozwiązanie konfliktów.
Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?
Jeśli taka osoba nie dostosuje się to tego mimo dużych upomnień, porozmawiam z nią na PW.
Jesteś cierpliwy/a?
Na ogół tak. Rzadko trafiają się sytuacje, w których się denerwuję i tracę cierpliwość.
Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?
Sądzę iż bardzo dobry. Wiele osób uważa mnie za miłą osobę i często gawędzą sobie z kimś na PW.
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Coraz rzadziej, popełniałam głównie błędy literowe. Adnotację pamiętam tylko jedną.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Oczywiście, że tak. [img] wyświetla obrazek z danego adresu, [url] wstawia link, itd.
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Tak, często przeglądam forum i wiem co gdzie jest.
Dlaczego piszesz posty na forum?
Chcę ocenić czyjeś opinie i wymienić się z innymi własnymi poglądami.
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Zależy. Czasami, gdy nie miałam czasu ograniczałam się do minimum, zaś innym razem rozpisywała się do kilkunastu zdań. Tak, zawsze czytam je przed publikacją.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam 14 lat i na WB jestem ponad rok.


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 19:55
Zgłaszam się!
Dlaczego chcę zostać moderatorem?: Chcę pomagać stronie, pomagać w "ogarnięciu" ortografii użytkowników którzy nie bardzo się na niej znają.
Czy nie odwidzi/ znudzi mi się po dłuższym czasie bycie modem?: Nie, często jestem na WB, często rozmarzam o tym jak to jest być modem, nie znudzi mi się to ponieważ jest to bardzo ciekawa praca, a tak w ogóle, gdyby wiedziała, że mi się znudzi, nie zgłaszałabym się
Byłabyś/łbyś w stanie zareagować w razie kłótni?: Tak.
Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?: Gdy osoba robi zbyt dużo błędów, próbuję z nią porozmawiać na PW.
Jesteś cierpliwy/a?: Tak.
Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?: Wydaję mi się, że dobry.
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?: Ostatnio coraz rzadziej, ale czasami się zdarzy. Głównie to z powodu braku przecinka itp. Ale tak jak pisałam wcześniej zdarza się to coraz rzadziej.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?: Oczywiście.
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikacji tematu) Tak, wiem. Raz się tylko zdarzyło, że się zgubiłam, ale teraz już wiem.
Dlaczego piszesz posty na forum?: Ponieważ chcę uzasadnić własne zdanie i wypowiedzieć się na dany temat.
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?: Zależy. W grafice moje posty są od 4 linijek do gdzieś 10, a w innych to ok. 5 wzwyż. Czasami je czytam. Jeżeli ich nie przeczytam to czytam je po publikacji, a jak popełnię błąd to poprawiam.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?: I właśnie to pytanie może mi zepsuć reputacje, lat mam 11 (Rocznikowo 12) Wiem to bardzo mało. Na WB jestem od 11 Czerwca 2013 roku.
Mam nadzieję, że jestem odpowiednia uśmiech.


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 04-02-2014 12:38
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 20:00
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chciałam nim zostać już wcześniej, ale niestety nie było takiej możliwości. Chcę zostać modem, bo widzę, że na WB jest coraz więcej ludzi, a z nimi przychodzą nieznajomości zasad na WB oraz błędy w postach.
Nie odwidzi/ znudzi ci się po dłuższym czasie?
Nie, na pewno nie. Gdyby mi się odwidziało, nie zgłaszałabym się.
Byłabyś/lbyś w stanie zareagować w razie kłótni?
Tak. Sadzę, że tak. Jestem ułożoną osobą i potrafię zareagować oraz pogodzić obie strony.
Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?
Najpierw oczywiście post do poprawy. Potem piszę do tej osoby, aby zanim napisała post, przeczytała go, poprawiła błędy oraz żeby następnym razem sprawdziła pisownię i interpunkcję.
Jesteś cierpliwy/a?
Tak. Bardzo.
Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?
Z administracją mam bardzo dobry kontakt. Z użytkownikami też mam dobry kontakt. Piszę z nimi na WB, GG, dzielę się z nimi moimi opiniami, ale piszę z nimi też o codziennych sprawach. Użytkowników z WB, uważam za swoją rodzinę <3.
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Ostatnio w ogóle. Moja interpunkcja i ortografia weszły na dobra drogę uśmiech.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Tak, wiem. Kiedyś miałam problem z zapamiętaniem, ale wystarczy, w razie kryzysu pamięci, zajrzeć do przewodnika.
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Tak, wiem.
Dlaczego piszesz posty na forum?
Nie po to aby zdobywać punkty i nowe rangi. Jest to wg. mnie bezsensowne. Piszę posty, aby wyrazić swoją opinię, poglądy.
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Staram się pisać jak najdłuższe. Jest to jakieś od siedmiu w wzwyż zdań. Czytam i poprawiam błędy.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam 14 lat i jestem w drugiej klasie gimnazjum.
Hmmm... od stycznia, ubiegłego roku. Kocham to. Niedawno byłam nieobecna, ale powróciłam na stałe.


av (c) ja
Edytowane przez Azathara dnia 02-02-2014 20:01
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 20:08
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chcę pomóc forum.
Nie odwidzi/ znudzi ci się po dłuższym czasie?
Na pewno nie.
Byłabyś/lbyś w stanie zareagować w razie kłótni?
Tak, doszłabym do kompromisu.
Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?
Jeśli ten błąd będzie się bardzo często powtarzał, to napiszę upomnienie na PW.
Jesteś cierpliwy/a?
Tak.
Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?
Dobry, dogaduję się z wieloma użytkownikami.
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Od pewnego czasu rzadko.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Tak.
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Oczywiście.
Dlaczego piszesz posty na forum?
Lubię wyrażać swoją opnie na poszczególne tematy.
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
5-7 linijek, czytam.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam 13 lat, jestem na WB od 16 lutego 2013r.


(c) rossattiee

Edytowane przez Vivian dnia 02-02-2014 20:24
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 21:31
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chcę pomagać innym osobom.
Nie odwidzi/znudzi ci się po dłuższym czasie?
Oczywiście, że nie.
Byłabyś w stanie zareagować w razie kłótni?
Tak.
Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?
Jeżeli ta sytuacja pojawia się często piszę do tej osoby prywatną wiadomość z upomnieniem.
Jesteś cierpliwy/a?
Tak.
Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?
Uważam, że mam dobry kontakt.
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Czasami ale staram się pisać jak najlepiej.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Tak, wiem.
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Oczywiście.
Dlaczego piszesz posty na forum?
Aby podzielić się swoją wiedzą i zdaniem na poszczególny temat.
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
5-6 linijek. Oczywiście, że je czytam.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam rocznikiem 13 lat (6 klasa podstawówki). Na WB jestem od 12 listopada 2013 roku.



It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2014 11:12
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chcę zostać moderatorem, ponieważ na WB jest coraz więcej osób, a co za tym idzie, postów do poprawiania.
Nie odwidzi/ znudzi ci się po dłuższym czasie?
Na pewno mi się nie znudzi.
Byłabyś/lbyś w stanie zareagować w razie kłótni?
Tak. Starałabym się pogodzić obie strony konfliktu.
Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?
Jeśli sytuacja będzie się powtarzać to napisze wiadomość z upomnieniem na PW.
Jesteś cierpliwy/a?
Bardzo.
Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?
Wydaje mi się, że mam dobry kontakt.
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Teraz bardzo rzadko.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Oczywiście.
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Tak.
Dlaczego piszesz posty na forum?
Aby wyrazić swoją opinię na dany temat.
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
5-6 linijek i więcej. Zawsze czytam.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam 12 lat (6 klasa). Na WB jestem od 18 grudnia 2012 roku.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Dzastin dnia 03-02-2014 11:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 07-02-2014 18:30
Hm, wyniki miały być w sobotę, ale siedzę sama w domu i mi się nudzi, więc spożytkuję ten czas jakoś. Więc.

Zacznijmy od Akali i Vivian - głównie z waszego powodu otworzyłam nabory. Miałam nadzieję, że się zgłosicie. Od pewnego czasu czytałam wasze posty i byłam pod wrażeniem. Ogromna poprawa. Ogromnie poprawiłyście się również w grafice, ale to już inna bajka. Witam w gronie moderatorów.

Stellka, WinxBloom - mam małe zastrzeżenia do was, lubicie robić sobie przerwy od wb. Często was też tutaj nie ma. Stellka plus za zgłoszenie, fajnie napisane. Stołki moderatorskie są dla was otwarte, na próbę, na okres próbny.

Azathara - także lubisz znikać, problem z interpunkcją. Głównie na "nie" z tego powodu właśnie, że często cię nie ma.

Stella - popełniasz błędy czasami. Krótkie odpowiedzi na pytania, trudno cokolwiek z nich wywnioskować. Jesteś tutaj także od niedawna i wydaje mi się, że trochę jeszcze nie jesteś oswojona z forum i portalem. Zapraszam za jakiś czas.

Akali, Vivian, Stellka oraz WinxBloom za chwilę wręczę wam kolor moderatorski oraz prawa moderatorskie.

Dział jest cały czas otwarty, więc jeśli ktoś chce to może i się zgłaszać.

Plus mała uwaga jeśli piszecie jakieś podanie czy zgłoszenie to starajcie się, żeby było to czytelne, patrz post Stellki, Vivian i Stelli (dodałabym tam jednak jeszcze entery po każdej odpowiedzi). Kiedy jest tego tekstu nawalone to nawet czytać się chce. Pamiętajcie o tym. No to tyle, miłego moderowania.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 07-02-2014 18:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~layla7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-02-2014 17:25
Wiem, że i tak nic z tego nie będzie, ale co zaszkodzi mi spróbować?

Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chcę spróbować swoich sił. Także, chcę pomagać innym użytkownikom. Ja też kiedyś byłam nowicjuszką, i doskonale wiem, jak to jest.
Nie odwidzi/ znudzi ci się po dłuższym czasie?
Nigdy w życiu. Uwielbiam poprawiać posty.
Byłabyś/lbyś w stanie zareagować w razie kłótni?
Zapewne, tak. Próbowałam by pogodzić ich, wysłuchać obu stron oraz rozwiązać konflikt.
Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?
Na pewno napisać upomnienie na PW.
Jesteś cierpliwy/a?
Bardzo
Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?
Administracją? Myślę, że dobry. Z użytkownikami, doskonały.
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Hm.. czasem się zdarzy, ja jestem tylko człowiekiem. Jednak, staram się nie popełniać błędów.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Doskonale.
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Oczywiście.
Dlaczego piszesz posty na forum?
Chcę się podzielić swoją opinią, talentem.
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Moje posty, nie są może takie długie, ale sensowne. Przynajmniej 2 razy je czytam, nie chcę robić problemów moderatorom.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Na Wb jestem, nawet długo.

Choć, wiem (tak jak pisałam), że nic z tego nie będzie to co mi zaszkodzi spróbować. Wiem, że mnie na pewno nie weźmiesz, (wiesz dlaczego).
http://winx-ever.cba.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-02-2014 18:58
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
By móc pomagać temu świetnemu portalowi.
Nie odwidzi/ znudzi ci się po dłuższym czasie?
Nie. Na pewno.
Byłabyś/lbyś w stanie zareagować w razie kłótni?
Tak.
Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?
Jeśli nie będzie się stosował do upomnień, napiszę na PW.
Jesteś cierpliwy/a?
Raczej tak.
Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?
Dobry.
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Hmm.... czasami, ale wydaję mi się, że tylko z takiego powodu, że nacisnęłam nie tę literkę.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Tak.
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Tak.
Dlaczego piszesz posty na forum?
Bo tu można pogadać z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania do mnie (Winx). A także by wyrazić swoją opinię.
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Średniej.Czytam. Noszę okulary (jestem krótko wzrokowcem) i czasem coś pominę, ale prędzej czy później to i tak zobaczę i poprawię.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam lat 12. Na wb jestem od 22 września 2013.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 31-03-2014 19:40
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 17:25
Znowu te zgłoszenia taki napaćkane, że nic nie widzę.

Layla7, dalej jestem na "nie". Głównie z tego powodu, iż ciągle jakieś afery z twojej strony się dzieją. A to stworzenie portalu na wzór WB, a to jakieś kłamstwa na temat wieku, wyjazdu do Brazylii. Widziałam też twoje adnotacje u ciebie na stronie no i nie są to adnotacje moderatora. Nie potrafisz oddzielić stanowiska od koleżeństwa. Moderator lub administrator musi to rozdzielać. Musi od czasu do czasu ryknąć, napisać ostre PW lub dosyć wrednie odpowiedzieć w razie kłótni. Ty tego jeszcze nie potrafisz. Upominasz, a zaraz dodajesz tekst "ale nie bierz tego do siebie".

YouStee, ty mało słowna jesteś ;P. Miałaś mi napisać wiadomość dotyczącą tego albumu no i cisza na mojej skrzynce. Odpowiedzi na pytania konkretne, ale mało mówiące o tobie. Jesteś często, widzę cię w tematach na postach - idzie na plus. Mam jednak wrażenie, że to jeszcze nie teraz. Jeśli coś się zmieni dam znać.



Zamknięte są nabory.
Proszę nie chodzić za mną i nie pytać kiedy otworzę lub "Czy nadawałabym/nadawałbym się już na moderatora?".


__________________________________________
Niestety Chatta musiała nas opuścić, więc otwieram.
Znowu zmiana zasad, nie musicie już odpowiadać na powyższe pytania. Jak się zaprezentujesz tak będziesz odbierany/a, więc teraz w zasadzie więcej zależy od was.
I tak, rygor się zaostrzył. Nie popełnię drugi raz tego błędu i nie przyjmę osób, które na wb pojawiają się raz na trzy tygodnie i które nie znają podstawowych zasad panujących tutaj.
Moderatorów proszę o nie poprawianie.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 17-04-2014 17:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 17:32
Więc, ja się zgłaszam. Wiem, że nie jestem idealna i moderatorzy poprawiają moje posty, ale bardzo chcę pomóc temu portalowi. Jeżeli rygor się zaostrzył to na pewno modem nie zostanę. Cóż, długo ostatnio pracowałam nad interpunkcją, ortografią i myślę, że się odrobinkę poprawiłam. Długo się zastanawiałam, czy dam radę. Jednak podjęłam decyzję. Naprawdę, uwielbiam ten portal pod każdym względem i chcę za wszelką cenę coś uczynić, a postów niepoprawionych jest dosyć sporo (oczywiście nasi dotychczasowi moderatorzy są bardzo fajni). Jeszcze chcę zaznaczyć, że na WB bywam często. Oczywiście znam znaczniki itd. Staram się pisać zdania sensowne oraz długie, czytam je przed publikacją. Jestem pracowita i sumienna. Mam bardzo dobry kontakt z użytkownikami, nie mam żadnych wrogów na WB. Znam tą stronę bardzo dobrze. To chyba tyle.

P.S Ale się boję odpowiedzi xD.



Edytowane przez Rebecca dnia 18-04-2014 09:22
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 17:39
Jestem YouStee. Ale mawiają mi tu Justa lub Yusta. Mam 12 lat, jestem od 22 września 2013 na WB. Znam ortografię i interpunkcję. Jestem tu codziennie, tylko czasem gdzieś wyjeżdżam (czasem!). Na forum udzielam się często, w SB też. Wystarczy mi jeden dział do moderowania, ale to już Twoja decyzja. Nigdy się tu z nikim nie kłóciłam, nie ma afer z mojej strony. Mam posty średniej długości, tylko te moje pierwsze są króciutkie. Ale to było dawno, teraz już się nauczyłam panujących tu zasad. Potrafię być cierpliwa, nerwy puszczają mi tylko przy niańczeniu mojego brata. Prowadzę własnego bloga, mam swoje opowiadanie tutaj i dział z grafiką. Bardzo chcę zostać moderatorem. To świetna sprawa. No to tyle ode mnie, czekam, aż kogoś wybierzesz uśmiech.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 17-04-2014 17:39
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 17:43
Zgłaszam się!
Bardzo chciałabym zostać moderatorem. Kiedyś, wiem, popełniałam dużo błędów, ale teraz staram się to poprawić. Poprawiłam interpunkcję, bo z ortografią nie miałam problemów. Piszę długie posty, rzadko się zdarza, aby Moderator napisał pod moim postem, abym pisała dłużej. Wiem, że nie jestem idealna, nikt nie jest. Ale na prawdę, bardzo chciałabym pomóc WB i pomagać innym. Może i nie jestem długo na Winxblogger, ale dobrze znam panujące tutaj zasady. Zgłosiłam się na moda kiedyś, nie tak dawno. Po tym jak mnie nie przyjęto, zaczęłam się bardziej starać. Pisać lepiej. Jestem spokojna, cierpliwa. Na Wb wchodzę codziennie. Chyba nie mam nic więcej o sobie do pisania.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 17-04-2014 17:50
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 14 z 17 << < 11 12 13 14 15 16 17 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.