Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Winx Club
Winxowe gry
❧  Winx Club: Join the Club  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorWinx Club: Join the Club
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2013 13:28
Winx Club: Join the Club - grę rozpoczynamy w Gardenii. Kierujemy naszą Bloom, niszczymy stworki, skaczemy, wdrapujemy się po ścianach, wykonujemy misję główne czyli np.: wyjście do Chmurnej Wieży, które jest obowiązkowe oraz misje poboczne np.: odnalezienie kolczyków Stelli czy marchewki dla Flory (za to dostajemy punkty życia lub punkty mocy). Staramy się też zbierać diamenty (w każdej lokacji jest ich 60) i unikalne przedmioty za które będziemy mogli kupować nowe stroje dla Bloom, a z unikatowych przedmiotów nasza koleżanka z pokoju niżej uszyje nam sukienki. W grze punktów życia jest 24, a punktów mocy 25. Każdy punkt życia to dodatkowy listek na naszym pasku z życiem, a dzięki punktom mocy Bloom ma większą moc i zmieniają się nasze ataki po przemianie. Za gwiazdki można kupować jeszcze różne albumy u profesora Wizgiza. Niektóre lokacje (a właściwie prawie wszystkie) należy przejść dwa razy gdyż np.: po misji w Gardenii trafiamy do Alfei, gdzie Stella prosi o znalezienie kolczyków, a one są ukryte w Gardenii. Wtedy należy podejść do frontowych drzwi i wybrać gdzie się chcemy przemieścić.


Winx Club: Join the Club part 1.rar

Winx Club: Join the Club part 2.rar


STEROWANIE
W,S,A,D lub strzałki - kierujemy naszą postacią.
ruch myszki - obracamy kamerą.
spacja - skok.
enter - gdy staniemy koło kwiatka uzupełniającego utracone życie, skrzynki czy innej rzeczy bądź osoby, pojawi nam się obrazek Kiko. Wtedy po kliknięciu enter nastąpi interakcja z przedmiotem lub osobą.
shift - pole siłowe (dopiero gdy odblokujemy, praktycznie na początku gry).
lewy przycisk myszki - atak kulą ognia
przytrzymanie lewego przycisku myszy - Bloom tworzy kulę, która rozczepia się na części i atakuje osoby w pobliżu (czar odblokowuje się po misji na bagnach, nie przydatny).
prawy przycisk myszy - zaznaczamy naszego wroga (wtedy nad osobą którą atakujemy, pojawia się strzałka i Bloom porusza się wokoło postaci atakowanej oraz strzela tylko w nią).


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 30-03-2014 12:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club Join the Club
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2013 15:51
Jak dam laptop do czyszczenia, bo mi się wyłącza to sobie ściągnę. Póki co tylko przeczytam, bo jak ściągnę to przy samym czekaniu się wyłączy. Cieszę się, że ktoś coś takiego dodał. Gra zapowiada się bardzo interesująco. Szczególnie, że jest tam moja ulubiona bohaterka.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 30-03-2014 12:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club: Join the Club
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2013 16:21
Mam pytanko. Przypadkiem nie pomyliłaś tytułów gier? Winx Club: Join the Club była grą opartą na drugim sezonie i dostępna tylko na PSP, podczas gdy gra, którą wstawiłaś jest oparta na pierwszej serii i jest na PC. Tytuł gry, którą dałaś do pobrania to po prostu Winx Club. Ale to drobny szczegół.
Swoją drogą gra jest całkiem fajna. Miałam okazję w nią zagrać. Mało dopracowała pod względem grafiki (bosz, ta podekscytowana gęba Sky'a będzie mnie straszyć po nocach), a także względem wyboru postaci do gry, bo sterujemy tylko Bloom. Ale i tak gra jest całkiem, całkiem mruga.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 30-03-2014 12:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club Join the Club
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2013 16:45
Ja już mam tą grę! Jest superowa grafika 3D i można zmieniać stroje, i się przemieniać... Choć szkoda, że tylko pierwsza, bo chciałabym mieć przemianę Enchantix. Ta gra jest stara, wymyślona jeszcze wtedy kiedy był 2 sezon.
Polecam.


(c) rossattiee

Edytowane przez Sophie dnia 24-05-2013 20:43
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club Join the Club
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2013 16:48
DarleenEnchanted - spotkałam się z dwoma nazwami tej gry. Plik się nazywa po prostu Winx Club, gdyż było to parę plików, a ja je skompresowałam do jednego pliku i tak nazwałam. Dokładnie nie mogłam odnaleźć, który tytuł jest prawidłowy, gdyż gra jest mało popularna, bo wydana była chyba tylko w Rosji (stąd tylko j. rosyjski i angielski w grze). Gra jest z bodajże 2005 roku i uważam, że jak na tamte czasy oraz to, że Konami wydało grę tylko dla jednego kraju, grafika jest całkiem, całkiem. Postacie są trochę kanciaste, ale wg mnie gra warta polecenia.
Sara - gra toczy się w 1 sezonie, o drugim nie ma w nim wg wzmianki mruga.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 30-03-2014 12:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club Join the Club
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-04-2013 15:48
Witajcie. Dziś przedstawię instrukcje zainstalowania gry napisaną przeze mnie. W instrukcji dodaje screeny dlatego będę posługiwać się nazwami kolorów które są w screenach np.: kliknij na niebieski. Part 2 dostępny w pierwszym poście

1. Potrzebny nam będzie program Deamon Tools lub Deamon Tools Light. Ja wykorzystałam ten drugi. Szukamy w google programu, ściągamy, instalujemy. Komputer będzie chciał uruchomić się ponownie więc go uruchamiamy.
2. Tworzymy folder na pulpicie, wrzucamy pobrane party, rozpakowujemy.
3. Odpalamy nasz program Deamon Tools.
4. Klikamy na fioletowy.

5. Otworzy nam się okno. W oknie wyszukujemy nasz folder gdzie rozpakowaliśmy party. Klikamy niebieski, a następnie zielony.

6. Teraz klikamy pomarańczowy, a następnie fioletowy.

7. Teraz prawym przyciskiem myszy klikamy na różowy, pojawi się okno w którym klikamy na zielony.

8. Otworzy się nowe okno poza programem. Klikamy prawym przyciskiem myszki na różowy, a następnie normalnie na żółty.

9. Otworzy nam się okno z gry. Klikamy na niebieski (chyba, że jest zaciemniony i się nie da to wtedy na pomarańczowy).

10. Nie pokaże wam przebiegu instalacji gdyż moja gra jest zainstalowana. W trakcie instalacji pojawi się informacja o włożeniu CD 2 wtedy robimy to co w pkt. 4 i w pkt. 5 klikamy na różowy, a nie niebieski.
11. Następnie robimy to co w pkt. 6 tylko klikamy w nazwę Winx Club CD 2.
12. Instalacja będzie kontynowana po chwili.
13. Gra się zainstaluje i jeżeli będzie trzeba włożyć CD 1, aby gra się odpaliła to po prostu klikamy w programie Winx CD 1 i klikamy tą strzałke zieloną gdzie pisze zamontuj.
14. Gra już działa :D.

Gdyby ktoś miał problem z instalacją bądź inny to śmiało piszcie.
Jutro: screeny z gry, parę porad.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 30-03-2014 12:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club Join the Club
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-04-2013 16:07
Dzięki, że dodałaś tę grę. Kiedyś ją miałam, ale przeszłam tylko do Czarnych Bagien, bo musiałam wyczyścić komputer. Polecam ją, jest bardzo ciekawa.


Dziękuję, Zuza <3
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 30-03-2014 12:36
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club Join the Club
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-04-2013 17:05
PORADY
- Zbieraj gwiazdki za które możesz kupować albumy w bibliotece. Za 6 kupionych zdjęć dostajesz dodatkowy punkt mocy lub życia od Wizgiza.
- Gdy masz kilka dróg do wyboru, zwiedź wszystkie. Być może na końcu jednej z nich czeka jakaś nagroda.
- Przy pomocy kryształów można zapisywać grę oraz gdy przechodzisz lokacje po raz drugi możesz teleportować się do Alfei.
- jedna z ważniejszych porad - gdy zobaczysz na ziemi bądź ścianie świecącą, białą gwiazdkę naciśnij R. Wtedy pojawi się losowanie. Jeżeli wylosujesz 4 razy pod rząd taki sam symbol jaki został wskazany dostajesz skrzynię bądź inny ukryty przedmiot/osobę. W skrzyniach tych często ukryte są punkty mocy i życia. Jeżeli raz nie uda się wylosować możesz spróbować ponownie. Wtedy symbole będą obracać się wolniej.
- korzystaj z trybu namierzania. Dzięki niemu szybciej pokonasz wroga i oszczędzisz więcej punktów życia. Tryb namierzania włączamy prawym przyciskiem myszy.
- podczas trybu namierzania warto poruszać się na boki wokół postaci. Umkniemy tym sposobem atakom wroga.

Podczas przemiany:
- Bloom przemienia się na końcu etapu przy walce z głównym wrogiem (np.: w Gardenii walczymy z Knutem, a w Czerwonej Fontannie z Darcy i Stormy).
- Po każdym ataku przeciwnika pojawiają się gwiazdki. Różowe i niebieskie ładują nam pasek mocy, a czarne odbierają nam pewną część z tego paska.
- Możesz korzystać z dwóch ataków. Standardowy (lewy przycisk), dodatkowy (prawy). Dodatkowy atak jest znacznie słabszy, ale często nie zastąpiony.
- Możemy sobie dowolnie ułożyć jak nasze przyjaciółki nam pomogą. Po naładowaniu paska (pasek ładuje się gdy atakujemy) pojawia się portret Flory, Musy, Stelli lub Tecny. Klikamy wtedy spację i one używają swoich czarów. Każda może użyć swojej mocy tylko raz. Najlepiej ułożyć sobie kolejność w której przyjaciółki będą nam pomagać. Tecna tworzy ochronną kule wokół Bloom, a reszta atakuje wroga.
- Gdy nie zbieramy gwiazdek nasz pasek mocy może się skończyć, a wtedy nie możemy korzystać z pola siłowego i naszych ataków.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 30-03-2014 12:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club Join the Club
~kasia1791
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-04-2013 17:06
Mam problem z CD 2, nie chce mi się zamontować. Otwiera mi stację dysków, a w nim folder "instal" i jakiś plik setup2.bin, więc co mam zrobić?



Icy piękny zestawik mruga

Moja grafika naWB
O my ghulmruga
Zapraszam na moje pierwsze opowiadanie. Proszęmruga
KLIK
Edytowane przez Sophie dnia 24-05-2013 20:48
48556438 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club Join the Club
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-04-2013 17:10
Hmm, podczas instalacji, gdy pojawia się CD 2 i zamontujesz, to po prostu wejdź z powrotem w instalator i tam gdzie masz komunikat po angielsku, żeby włożyć CD 2 kliknij next czy dalej, nie wiem jak tam jest. Powinno pójść dalej mruga.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Sophie dnia 24-05-2013 20:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club Join the Club
~kasia1791
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-04-2013 17:17
No właśnie chodzi o to, że to mi się pojawia, kiedy klikam zamontuj.



Icy piękny zestawik mruga

Moja grafika naWB
O my ghulmruga
Zapraszam na moje pierwsze opowiadanie. Proszęmruga
KLIK
Edytowane przez Sophie dnia 24-05-2013 20:50
48556438 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club Join the Club
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-04-2013 17:30
Zaraz sprawdzę u siebie i Ci dam odpowiedź.

No więc ja zrobiłam tak : podczas instalacji wyskakuje info o CD 2. Weszłam w Deamon Tools i wybrałam to "winx CD2", kliknęłam na strzałkę z napisem zamontuj. Chwilę się montowało, po czym nic nie klikałam, tylko wróciłam do instalatora i kliknęłam OK. Jeżeli znów Ci folder wyskoczy po prostu nic w nim nie klikaj, tylko w instalatorze kliknij OK uśmiech.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Sophie dnia 24-05-2013 20:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club: Join the Club
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 11:29
Moim zdaniem ta gra jest bardzo urozmaicona z grą "Winx Club Game", jednakże ta gra z sezonem 1, a gra "Winx Club: Join the Club" z sezonem 2. Pierwsze, co rzuca się w oczy i bardzo trudno tego nie zauważyć, to paskudna grafika. Myślę, że w roku 2007 były sto razy lepsze kontury obiektów i naprawdę w tych czasach nie było tak źle wykonanych bohaterek. Co do samej akcji gry, to bardzo mało o tym wiem, bo nie udało mi się znaleźć tej gry na Youtubie, jednakże czytałam opis. Z niego dowiaduje się, że Darkar pragnący władzy pragnie zdobyć cztery części kodeksu, a zadaniem czarodziejek jest obronienie ich. Szczerze uważam, że wątek owszem opiera się bardzo na sytuacjach serialowych, jednakże nie wyobrażam tego trochę, bo skoro mają go tylko bronić, to niby dziane akcje straciłyby na wartości, gdyż Trix zawsze go zabierały w momentach, kiedy czarodziejki w ogóle o tym nie wiedziały. Chyba, że Winx też nie wiedzą, gdzie one są schowane, to wtedy jakoś by to zaciekawiło. Zastanawia mnie to, czy w tej grze dadzą postać Dark Bloom oraz pokażą 4 lokacje związane z kreskówką (Chmurna Wieża, Alfea, Czerwona Fontanna i Wioska wróżek). Sądzę, że pomysł na produkcję związaną z serią drugą jest dosyć słabym efektem, gdyż takie akcje, które działy się w serialu trudno zastąpić, bo w grze "Winx Club Game" wszystkie akcje, jakie się działy zawsze odzwierciedlały to, co było w sezonie pokazane i dosyć łatwo można było to zastąpić, a w tej grze mam co do tego mieszane uczucia. Cieszyłby mnie również fakt, że nie sterujemy tylko Bloom, ale też przykładowo Florą, Tecną, Musą, Laylą i Stellą, a najlepiej w momentarz, kiedy to tylko one nadają się do danych problemów. Jako, że zbyt dużo o tej grze nie wiem, to na tym zakańczam te przemówienia.



Credit: Justa <3
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club: Join the Club
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-07-2014 12:31
Problemo. Chcę pobrać Daemon Tools Lite, ale mój antywirus wykrywa robactwo :/. Zainstalować czy nie? Robi Wam ten program kłopoty? Podobno wśród informatyków krąży taka anegdotka: "Jak rozpoznać, że gimbus ma dostęp do komputera rodzica? Daemon opanował system!". A ja naprawdę chciałabym to pobrać!



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club: Join the Club
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-07-2014 13:40
ha-ni napisał/a:
Problemo. Chcę pobrać Daemon Tools Lite, ale mój antywirus wykrywa robactwo :/. Zainstalować czy nie? Robi Wam ten program kłopoty? Podobno wśród informatyków krąży taka anegdotka: "Jak rozpoznać, że gimbus ma dostęp do komputera rodzica? Daemon opanował system!". A ja naprawdę chciałabym to pobrać!


Pobierz z jakiejś strony z programami, jak wpiszesz w Google, to powinny wyskoczyć dobre programy czy coś takiego. Możesz dodać ten program później do wyjątków, ja go mam i nie jest zawirusowany.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club: Join the Club
~Emma
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2014 12:52
Mam tę grę i jest świetna, ale mam problem z ustawieniami. Mianowicie chodzi o to, że jak wejdę w ustawienia i je zmienię, to nie mogę już z nich wyjść, ani zapisać. Na youtube jest poradnik do tej gry, i tam ten ktoś ma taką gwiazdkę, dzięki której łatwiej poruszać się po menu. Polecam program Power Iso do zamontowania i zainstalowania.


32771612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club: Join the Club
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-12-2014 00:35
Emma napisał/a:
Mam tę grę i jest świetna, ale mam problem z ustawieniami. Mianowicie chodzi o to, że jak wejdę w ustawienia i je zmienię, to nie mogę już z nich wyjść, ani zapisać. Na youtube jest poradnik do tej gry, i tam ten ktoś ma taką gwiazdkę, dzięki której łatwiej poruszać się po menu. Polecam program Power Iso do zamontowania i zainstalowania.


Gra może nie działać po zmianie ustawień, sama się o tym przekonałam. Co do wyglądu kursora, to on nie wpływa na grę w żaden sposób.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club: Join the Club
~stella13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2015 17:54
Gra wydaje się ciekawa, ale szkoda, że opiera się tylko na jednym sezonie.

Prosiłabym o dłuższe wypowiedzi. /Suza


Stella
Edytowane przez Suzanne dnia 25-02-2015 17:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club: Join the Club
~Raf Anielica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-03-2015 15:14
Ross znasz inne strony oprócz Dobre programy? Bo mi wykryło wirusa, a ja chcę mieć tego Winx'a :cry: :cry:.

Takie sprawy powinny być załatwiane na PW. Następnym razem nie przymrużę na takie coś oka. /Suza



Gdy instalowałam grę to myślałam, że wszystko wyjdzie, ale gdy mi się gra zainstalowała i chciałam ją włączyć, to pokazał się błąd. Nie można uruchomić programu, bo nie ma jakiegoś pliku no i co, nie ma Winx'a, a próbowałam instalować jeszcze raz no i nic wstyd. O co im chodzi plask?



layla best fairy periodt.

Edytowane przez Victoria dnia 23-03-2015 15:40
https://www.instagram.com/trelciaaa/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club: Join the Club
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-06-2015 20:22
Raf Anielica, miałam to samo. Niestety, nie rozwiązałam tego problemu, a ściągnęłam z innej strony, także nie wiem, co jest.

Niegdyś moja ulubiona gra, naprawdę. Początkowo była świetna! Nawalałam w nią parę godzin dziennie. Szkoda tylko, że początkowo... Z biegiem czasu gra zaczęła się nudzić i stała się monotonna. Kończy się tylko na jednym sezonie, co idzie na minus, a naprawdę szkoda, bo chciałabym, by potem twórcy "odnowili" tą grę i dodali np. trzeci sezon, to wtedy gra byłaby idealna, no bo grafika teraz jest na wysokim poziomie, to nie co w tamtych czasach. Dużo o Bloom, za dużo o Bloom, ale grę oceniam pozytywnie. Walki są takie emocjonujące xd. Haha, pamiętam, że gdy czegoś nie przeszłam to byłam w stanie uderzyć w laptop dosyć mocno, haha, to zacięcie, te emocje :D. Szkoda, że teraz ta gra jest już taka stara, no i... sami wiecie. Chciałabym do niej powrócić, ale na chwilę obecną nie mam takiej możliwości. Chociaż... z drugiej strony - gdyby zrobili podobną grę z tymi nowymi sezonami to byłaby to istna katastrofa, więc lepiej nie xd. Ogólnie gra jest bardzo fajna, ale do czasu :3. Czy poleciłabym tą grę? Myślę, że tak.



50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.