Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Ogłoszenia
Ogłoszenia Użytkowników
❧  ... bo ja pomocy potrzebuję!  ☙

Strona 46 z 100 << < 43 44 45 46 47 48 49 > >>
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2014 21:02
Lilla napisał/a:
Mam taki problem dotyczący pada do PS3.
Wczoraj ładowałam go pół dnia, a potem gdy próbowałam go włączyć, to migał tylko parę sekund, a potem gasł. Nie wiem, co to może być, naładowany jest na pewno. Znajomy mi podpowiada, że to może akumulatorek padł, ale dla pewności pytam też tu, może ktoś miał podobny problem i wie, jak go rozwiązać.
Mam tylko nadzieję, że nie muszę kupować nowego... mellow


Na 80% to wina akumulatora i właśnie to on padł. Spróbuj kupić nowy. Jeżeli to nic nie da, to znaczy, że sam pad może być zepsuty, np mogło coś przestać łączyć odpowiednio czy coś, a wydaje mi się, że nowy pad wyjdzie bardziej opłacalnie, niż jego naprawa. O ile można takie rzeczy naprawiać.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2014 21:11
rossattiee napisał/a:
Lilla napisał/a:
Mam taki problem dotyczący pada do PS3.
Wczoraj ładowałam go pół dnia, a potem gdy próbowałam go włączyć, to migał tylko parę sekund, a potem gasł. Nie wiem, co to może być, naładowany jest na pewno. Znajomy mi podpowiada, że to może akumulatorek padł, ale dla pewności pytam też tu, może ktoś miał podobny problem i wie, jak go rozwiązać.
Mam tylko nadzieję, że nie muszę kupować nowego... mellow


Na 80% to wina akumulatora i właśnie to on padł. Spróbuj kupić nowy. Jeżeli to nic nie da, to znaczy, że sam pad może być zepsuty, np mogło coś przestać łączyć odpowiednio czy coś, a wydaje mi się, że nowy pad wyjdzie bardziej opłacalnie, niż jego naprawa. O ile można takie rzeczy naprawiać.

Dzięki, ross. Ech, tak mi właśnie ten kolega mówił, ale miałam nadzieję, że się myli ><. Chyba będę czekać do urodzin na tego pada, bo wątpię, żeby mama nagle mi dała 200 zł na coś takiego mellow.
A naprawić się chyba nie da, a nawet jeśli, to sama tego nie zrobię, najwyżej go rozwalę jeszcze bardziej i tyle, haha.
No nic, dzięki za odpowiedź :3.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-10-2014 20:23
Ech, zamierzam podjąć się zadania wyczyszczenia laptopa. Oddałabym do serwisu, ale rodzice mają za każdym razem, gdy o tym mówię, taką minę, jakby mieli za chwilę umrzeć.
A wyczyszczenie by się przydało, nawet podczas oglądania czegoś klawiatura na górze zaczyna robić się ciepława, no i laptop dmucha gorącym powietrzem.
Plan na rozebranie urządzenia mam, zamierzam w razie czego robić zdjęcia po każdym etapie, żeby potem się nie pogubić.
Mam pytanie dotyczące pasty termoprzewodzącej, bo jestem pewna, że trzeba będzie ją wymienić. Jaka pasta jest najlepsza i ile kosztuje?
Wiem, jak ją rozprowadzać (na procesor, by rdzeń nie prześwitywał, rozprowadzać jakąś kartą itd.), tylko wiadomo - nie chcę kupić jakiegoś badziewia, które szybko się wysuszy.



Edytowane przez Sophie dnia 16-10-2014 20:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-10-2014 22:34
Sophie, to, co zamierzasz zrobić to poważna rzecz i trzeba się trochę na tym znać. Jeśli masz laptopa na gwarancji to zły pomysł - otwarcie komputera oznacza utratę gwarancji.

Nie wiem, ile lat masz laptopa, więc trudno mi na odległość coś powiedzieć. Proponuję, jeśli już musisz, zdejmij obudowę i przedmuchaj laptopa sprężonym powietrzem (kosztuje ok. 10 zł, w każdym sklepik komputerowym kupisz bez problemu) - szczególnie radiatory i wiatraczki. To powinno wystarczyć, lepiej nic nie rozkręcać jak się w tym nie siedzi - wiem coś o tym.

UWAGA: Sprężonego powietrza nie kieruj na siebie ani na ręce - jest bardzo zimne i pod dość dużym ciśnieniem. Dmuchaj z odległości przynajmniej 10-15 cm.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-10-2014 23:37
To i ja mam pytanie. Wie ktoś jak przyspieszyć komputer? Ostatnio, hm, jakby głośniej chodzi, może się zatkał wiatraczek czy coś, no sama nie wiem. Usuwalam parę programów, ale na razie poprawy nie zauważyłam.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2014 14:57
Ross, metod jest przynajmniej kilka.

1) Wejdź w "Mój komputer", prawym przyciskiem kliknij na dysk C i wybierz "Właściwości". Obok wykresu powinien być przycisk "Oczyszczanie dysku", kliknij go. System przeskanuje dysk pod względem śmieci, które można usunąć. Jak skończy zobaczysz listę. Wybierz "Temporary Internet Files" i "Pliki tymczasowe", kliknij "OK", a potem "Usuń pliki".

2) Znowu "Mój komputer" i "Właściwości", ale teraz wejdź w zakładkę "Narzędzia" i kliknij "Defragmentuj". Wybierz dysk C i kliknij "Defragmentuj dysk". UWAGA: Podczas defragmentacji lepiej nie robić nic na komputerze, ona trwa długo, ale dużo daje.

3) Możesz zawsze wyczyścić komputer, ale jak nie jest stary to nie powinno być takiej potrzeby.

4) Możesz skorzystać z programu do czyszczenia systemu, np. CCleaner http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html ale tutaj trzeba patrzeć na to, co się robi, więc to już jak uważasz.

W razie problemów pytaj śmiało :)
Edytowane przez ChandSharma dnia 17-10-2014 18:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2014 15:01
Drugi problem.
Czy ktoś mógłby wytłumaczyć takiej amebie jak ja, jak zrobić coś takiego, że jest np. długi link do ask.fm i chciałabym, by było coś takiego: "Ask" i jak na to klikniesz, by włączał się ten ask (wiem, nie tłumaczę za dobrze).
Ps. Na przykład jak jest w podpisie panny ~Sophie.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Sophie dnia 17-10-2014 15:21
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 17-10-2014 15:06
Do tego jest potrzebny ten kod -> [url=ask.fm]Ask[/url ] (usuń spację po /url).



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 17-10-2014 15:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2014 15:12
czarodziejka_flora napisał/a:
Do tego jest potrzebny ten kod -> [url=ask.fm]Ask[/url ] (usuń spację po /url).


Nie o to mi chodziło, niestety. Chodzi o to, żeby np. ten link: http://winxblogger.cba.pl/forum/viewthread.php?forum_id=29&thread_id=2747&rowstart=0 zrobić tak, by nazywał się "Strażniczki Ziemi" i był klikalny. Ale i tak dziękuję, i czekam na pomoc.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Sophie dnia 17-10-2014 20:36
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2014 15:20
CrazyPrincess, jest tak, jak Dżoana napisała... Po prostu zamiast tego "ask.fm" w adresie wstaw link do swojego opowiadania i zamiast "Ask" wpisz "Strażniczki Ziemi". Tyle.
A jak nadal nie rozumiesz, to w przewodniku też o tym jest, poczytaj sobie parę razy, może ogarniesz xD.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2014 15:24
MrDark napisał/a:
Ross, metod jest przynajmniej kilka.

1) Wejdź w "Mój komputer", prawym przyciskiem kliknij na dysk C i wybierz "Właściwości". Obok wykresu powinien być przycisk "Oczyszczanie dysku", kliknij go. System przeskanuje dysk pod względem śmieci, które można usunąć. Jak skończy zobaczysz listę. Wybierz "Temporary Internet Files" i "Pliki tymczasowe", kliknij "OK", a potem "Usuń pliki".

2) Znowu "Mój komputer" i "Właściwości", ale teraz wejdź w zakładkę "Narzędzia" i kliknij "Defragmentuj". Wybierz dysk C i kliknij "Defragmentuj dysk". UWAGA: Podczas defragmentacji lepiej nie robić nic na komputerze, ona trwa długo, ale dużo daje.

3) Możesz zawsze wyczyścić komputer, ale jak nie jest stary to nie powinno być takiej potrzeby.

4) Możesz skorzystać z programu do czyszczenia systemu, np. CCleaner http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html ale tutaj trzeba patrzeć na to, co się robi, więc to już jak uważasz.

W razie problemów pytaj śmiało :)


Dzięki, wypróbuję dziś : D. A mogłabym wiedzieć, co daje ta defragmentacja dysku? Nic mi się nie uszkodzić, czy coś? Bo wszystko mam na dysku C, łącznie z systemowymi plikami, więc troszkę się boję żeby mi Windows nie siadł xD


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez ChandSharma dnia 17-10-2014 18:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2014 15:57
Lilla napisał/a:
CrazyPrincess, jest tak, jak Dżoana napisała... Po prostu zamiast tego "ask.fm" w adresie wstaw link do swojego opowiadania i zamiast "Ask" wpisz "Strażniczki Ziemi". Tyle.
A jak nadal nie rozumiesz, to w przewodniku też o tym jest, poczytaj sobie parę razy, może ogarniesz xD.


Dopiero teraz po ponownym przeczytaniu posta czarodziejki_flory i Twojego ogarnęłam. Problem rozwiązany, dziękuję przytul.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Lilla dnia 17-10-2014 17:54
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2014 16:34
rossattiee napisała:
Dzięki, wypróbuję dziś : D. A mogłabym wiedzieć, co daje ta defragmentacja dysku? Nic mi się nie uszkodzić, czy coś? Bo wszystko mam na dysku C, łącznie z systemowymi plikami, więc troszkę się boję żeby mi Windows nie siadł xD


W dużym skrócie: gdy cokolwiek jest zapisywane na dysk, system plików zapisuje to w pierwszej wolnej przestrzeni, więc pomiędzy plikami po jakimś czasie powstają "dziury" wolnego miejsca. Defragmentacja przenosi pliki tak, by były zapisane jedne za drugim, bez wolnych miejsc, dzięki czemu szybciej się je odczytuje - nic się nie usuwa, spokojnie :)
Edytowane przez MrDark dnia 17-10-2014 16:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 17-10-2014 17:02
Też mam problem z laptopem. Otóż od środy robią mi się takie paski -> klik i co najlepsze zaobserwowałam je tylko w Mozilli. Na początku myślałam, że to coś z matrycą, ale jak zrobiłam screena i na screenie je widać to ja już nie wiem hahaha.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2014 17:24
czarodziejka_flora napisał/a:
Też mam problem z laptopem. Otóż od środy robią mi się takie paski -> klik i co najlepsze zaobserwowałam je tylko w Mozilli. Na początku myślałam, że to coś z matrycą, ale jak zrobiłam screena i na screenie je widać to ja już nie wiem hahaha.


Moim zdaniem to błąd w wersji Mozilli, którą masz. Spróbuj zaktalizować do nowszej wersji, albo zmień przeglądarkę. Ewentualnie spróbuj cofnąć się do poprzedniej wersji, chociaż ja nie wiem jak to zrobić.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2014 19:53
czarodziejka_flora napisał/a:
Też mam problem z laptopem. Otóż od środy robią mi się takie paski -> klik i co najlepsze zaobserwowałam je tylko w Mozilli. Na początku myślałam, że to coś z matrycą, ale jak zrobiłam screena i na screenie je widać to ja już nie wiem hahaha.


Na 99.99% błąd Firefoxa.

Ross, zaskoczę Cię, z wersji na wersję FF jest coraz gorszy mellow
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-10-2014 17:45
Przytrzasnęłam sobie paznokcia i kawałek kostki pod paznokciem przy zamykaniu drzwi do auta, bo nie chciałam wejść w błotomellow . Co mam teraz zrobić z tym palcem? Do jakiej wody go dać? Gorącej czy zimnej?


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-10-2014 18:11
LadyCherrie napisał/a:
Przytrzasnęłam sobie paznokcia i kawałek kostki pod paznokciem przy zamykaniu drzwi do auta, bo nie chciałam wejść w błotomellow . Co mam teraz zrobić z tym palcem? Do jakiej wody go dać? Gorącej czy zimnej?


Możesz przyłożyć coś chłodniejszego, aby nie pojawiły się obrzęki na kostce, aczkolwiek nie musisz w ogólnie wsadzać ręki do wody. Pęknięty paznokieć urośnie i wtedy pęknięcie usuniesz :3.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 19-10-2014 11:00
Mam prośbę, czy mógłby ktoś wykadrować mi te gify tak, by się nadawały na avatar na forum?
KLIK 1
KLIK 2
KLIK 3
KLIK 4
KLIK 5

Szczególnie zależy mi na 1 i 4, reszta niekoniecznie. Proszę ślicznie!


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-10-2014 12:41
Suzanne napisał/a:
Mam prośbę, czy mógłby ktoś wykadrować mi te gify tak, by się nadawały na avatar na forum?
KLIK 1
KLIK 2
KLIK 3
KLIK 4
KLIK 5

Szczególnie zależy mi na 1 i 4, reszta niekoniecznie. Proszę ślicznie!


Mogę spróbować podjąć się zadania.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 46 z 100 << < 43 44 45 46 47 48 49 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.