Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica

Ogłoszenia
Ogłoszenia Użytkowników
❧  ... bo ja pomocy potrzebuję!  ☙

Strona 2 z 100 < 1 2 3 4 5 > >>
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2012 13:50
Ktoś wie gdzie mogę pobrać stampsy lub brushe takie jak tutaj:

albo tutaj
http://imageshack.us/a/img341/8043/aishalayla.png?
I takie jakby gwiazdki, czy coś takiego jak wygląda magiczny pył?
Będę wdzięczna za odpowiedź.

Widzę, że problem już rozwiązany, czyli prośba nieaktualna.



Edytowane przez Cookie dnia 28-02-2013 19:07
48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2012 13:55
LaylaFlora napisał/a:
Ktoś wie gdzie mogę pobrać stampsy lub brushe takie jak tutaj:

albo tutaj
http://imageshack.us/a/img341/8043/aishalayla.png?
I takie jakby gwiazdki czy coś takiego jak wygląda magiczny pył?całus
Będę wdzięczna za odpowiedź.serce


Wejdź sobie w Adobe Photoshop>Brushe i pobierz od Chand.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 07-02-2013 22:23
Ej, mam prośbę do osoby, która umie ładnie rysować w programach. Czy narysowałby mi ktoś własnego fan-arta, transformacji Sirmonix, czyli połączyć część strojów z Sirenixu i Harmonixu, aby stworzyć Winx Sirmonix? Przyjmuje każde prace! Prace do użytku własnego, nie do upublicznienia, jako własne jak coś.

Prośba nieaktualna, prawda?


av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------

Edytowane przez Cookie dnia 28-02-2013 19:06
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-02-2013 22:38
No ja bym mogła narysować, tylko m powiedz, czy to bardziej ma być Harmonix czy Sirenix? xd Mam juz narysowaną Bloomę, aczkolwiek nie wiem jeszcze co ze skrzydłami. Nie wiem czy kolorować na kompie czy kredkami. Dobra, to ja wrzuce na dA to Ci dam linki, oka?


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 07-02-2013 22:58
No wiesz, to ma być pół na pół. Jeżelibym ja rysował to bluzka i sukienka po trochu sirenix i harmonix (kolory, kształt), do tego rajstopy jak sirenix i ta pelerynka tyłkowa z harmonix'u. A skrzydła to kolorem i kształtem niech będą mniej więcej podobne. trochę to chyba niezrozumiałe.
Sorka za te instrukcje, wydaje jakbym się rządził.


av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------

Edytowane przez Cookie dnia 28-02-2013 18:48
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-02-2013 23:11
PVTeam123 napisał/a:
no wiesz to ma być pół na pół. jeżeli bym ja rysował to bluzka i sukienka po trochu sirenix i harmonix (kolory, kształt), do tego rajstopy jak sirenix i ta pelerynka tyłkowa z harmonix'u. A skrzydła to kolorem i kształtem niech będą mniej więcej podobne. trochę to chyba niezrozumiałe :D
Sorka za te instrukcje, wydaje jakbym sie rządził


Tak narysowałam Bloomę xd.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 07-02-2013 23:22
Jak skończysz to wyślij mi linka. A jak coś, to zrobiłabyś resztę Winx??


av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------

Edytowane przez Cookie dnia 28-02-2013 18:47
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-02-2013 23:25
Zobaczę. Jak bd miała czas. Na pewno będzie Musa, Bloom i Flora. Z resztą może być ciężko. Mogę zrobić Roxy :3.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez Cookie dnia 28-02-2013 18:49
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-02-2013 18:36
Problemy w nauce
Nie wiem co robić. W podstawówce byłam jedną z najlepszych uczniów. Średnia nie spadała mi poniżej 4.6. Teraz w gimnazjum na pierwsze półrocze wyszło mi 3.6. Nie wiem co robić. Moje zachowanie w szkole też się zmieniło: w poprzednim półroczu miałam -5 pkt za nieprzygotowanie, a teraz mam -10 pkt, bo zabrałam koledze piórnik. Teraz dostałam pałę z biologii. Uczyłam się z podręcznika, bo nie wygodnie mi z zeszytu się uczy i co? 2/30 punktów. Ech... Cały czas jest w domu afera, bo coraz gorzej się uczę. Rodzice uważają, że jak coś mi się uda napisać na trójkę to i tak jest zła ocena. Kiedyś zabrakło mi punktu do czwórki i tak było źle. Możecie mi doradzić, co robić? Ja uważam, że oblewam chemię i biologię, bo nam pani nie tłumaczy tylko notatki dyktuje. Inni nauczyciele nam tłumaczą, a potem dają notatkę. Pomożecie? Chcę jakoś mieć chociaż czwórki, bo inaczej całkowicie stracę chęć do nauki i wolny czas.
Problem rozwiązany, tak?


Dziękuję, Zuza <3
Edytowane przez Cookie dnia 13-03-2013 20:54
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Thetis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-02-2013 19:01
Poszukuję gry The Path, najlepiej darmowe pobranie (ARRR PIRAT!), bo można kupić, gdy jest się pełnoletnim, a rodzice mi nie kupią. Tylko nie The Path - Prologue, bo to jest DEMO... Więc, jeśli ktoś ma tą grę/wie skąd pobrać, to mógłby mi podać link przez skype? Bardzo proszę.
Edytowane przez Cookie dnia 28-02-2013 19:12
46136616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-02-2013 22:13
Stellka napisał/a:
Nie wiem co robić. W podstawówce byłam jedną z najlepszych uczniów. Średnia nie spadała mi poniżej 4.6. Teraz w gimnazjum na pierwsze półrocze wyszło mi 3.6. Nie wiem co robić. Moje zachowanie w szkole też się zmieniło: w poprzednim półroczu miałam -5 pkt za nieprzygotowanie, a teraz mam -10 pkt, bo zabrałam koledze piórnik. Teraz dostałam pałę z biologii. Uczyłam się z podręcznika, bo nie wygodnie mi z zeszytu się uczy i co? 2/30 punktów. Ech... Cały czas jest w domu afera, bo coraz gorzej się uczę. Rodzice uważają, że jak coś mi się uda napisać na trójkę to i tak jest zła ocena. Kiedyś zabrakło mi punktu do czwórki i tak było źle. Możecie mi doradzić, co robić? Ja uważam, że oblewam chemię i biologię, bo nam pani nie tłumaczy tylko notatki dyktuje. Inni nauczyciele nam tłumaczą, a potem dają notatkę. Pomożecie? Chcę jakoś mieć chociaż czwórki, bo inaczej całkowicie stracę chęć do nauki i wolny czas.

Wiesz, Stellko, u mnie pierwsza klasa gimnazjum również nie przeszła najlepiej. Mimo że miałam czerwony pasek przez dobrych kilka lat, to passa jakby skończyła się na kolejnym etapie. I tu nie chodzi o to, że zaczęłam się buntować - zrobiłam się "niegrzeczna", łagodnie mówiąc czy chodziłam na wagary. Moje zachowanie nie uległo zmianie, ale oceny - tak. Spadły troszkę. Na chwilę obecną nie jestem pewna, co było tego przyczyną, ale psychologowie pewnie stwierdzą, że blokuję najważniejsze pytanie. Możliwe, że to był fakt, iż w szkole podstawowej, moim zdaniem, uczyłam się czegoś, co łączyło przyjemne z pożytecznym. A gimnazjum rozczarowało mnie pod tym względem, że niektóre przedmioty naprawdę nie spełniły moich oczekiwań, choć próbowałam podejść do nich z uśmiechem. Tak dla przykładu: u mnie największą pomyłką była technika. Dwa lata nauki tego przedmiotu to była istna droga przez mękę - lekcje nie były szczególnie ciekawe, nieraz zawierające więcej ozdobników niż treści i w dodatku ciągle przerywane przez klasę, która naraz ujawniała swoją ciemną stronę. Albo podręcznik z geografii, który, moim zdaniem, nie ma choć odrobiny polotu samego przedmiotu. (I to nie tak, że trochę podpadł mi wrzuceniem do jednego worka Austrii, Szwajcarii "i tych innych państw alpejskich", bo niektóre tematy można by naprawdę sformułować dużo ciekawiej!) Tyle, że nie miałam (i nie mam zamiaru) tych przedmiotów olewać (obecnie to "olewać" geografię, bo techniki już nie mam). Kiedy słyszę, że mamy kartkówkę czy sprawdzian, po prostu się uczę. Nieraz ciśnie mi się na usta stwierdzenie: "Po chorobę potrzebna mi wysokość Wieżycy (328 m. n. p. m.), Dylewskiej Góry (312 m. n. p. m.) czy Szeskiej Góry (309 m. n. p. m.)?", ale i tak wkuwam. Bo w sumie człowiek nie wie, czym go życie zaskoczy i może nawet... i może nawet kiedyś przydadzą mi się szczyty na Pomorzu? Wbrew pozorom istnieje taka szansa. A zresztą, dobrze jest mieć na świadectwie, że się zaliczyło tę geografię - zawsze to jeden przedmiot więcej na karcie naszego wykształcenia. A nie muszę mówić (tudzież pisać) o tym, że wykształcenie jest ważne. "Wiem, że wiesz, Stellko"

Gimnazjum wyostrza czasami poglądy na naukę. Kiedyś, gdyby dali nam szczyty z Pomorza i dali nadzieję, że będą na kartkówce, to byśmy się ich wyuczyli po prostu bezkrytycznie. Teraz - zadajemy pytania: "Czy nam się to kiedykolwiek przyda?" i często dochodzimy do kpiącego: "Wątpię". Ale trzeba to przełamać, bo z takim podejściem człowiek daleko nie zajdzie. Skoro już musimy się uczyć, to się uczmy porządnie. Ładny uśmiech nie starczy, by znaleźć dobrze płatną pracę - a pracodawcy przecież ufają papierkom. Widzą, że ktoś bardzo dobrze pozaliczał chemię, biologię czy fizykę, ma szóstki z wielu innych przedmiotów i biegle mówi w dwóch językach obcych, to i dają takiemu kandydatowi większe szanse. A nikt chyba nie chce być wiecznie na utrzymaniu rodziców... (O ile rodzice nie zbuntują się i nie zmuszą darmozjada-syna czy -córki do szukania pracy)

Stellko, jeżeli nie rozumiesz któregoś z przedmiotów, najlepiej zapisz się na któreś ze szkolnych kółek albo poproś kogoś ze świetnymi ocenami (ale popartymi prawdziwą wiedzą, bo ze ściągania nikt nie zostanie naprawdę dobrym lekarzem, nauczycielem czy dosłownie kimkolwiek) o korepetycje. Albo znajdź korepetytora na własną rękę. Nim może być każdy, kto dobrze radzi sobie z przedmiotem. Może nawet wujek czy babcia? Dotłumaczy Ci to, czego nie wiesz; przystępnie i ciekawie opisze lekcję, a Ty... nawet nie zauważysz, gdy spamiętasz wszystko, co tylko było potrzebne (na lekcję, kartkówkę czy sprawdzian).
Warto też zmienić nastawienie - nie podchodzić do nauki, jak do czegoś, co jest złe, okropne, nudne "i w ogóle mi się w życiu nie przyda". Mówi się, że takie myślenie właśnie "blokuje" nas przed zapamiętaniem. Ponadto należy dbać o to, by w trakcie nauki się nie rozpraszać. Uczysz się, to uczysz - nie ma żadnego latania do kuchni, do toalety, włączania muzyki (chyba, że Ci naprawdę pomaga), siedzenia "w przerwach" z komórką, telewizorem czy komputerem. Znajdź też kilka plusów danego przedmiotu - postaraj się szczerze czymś zainteresować. Za jednym pojęciem przyjdzie i drugie, a ty wyuczysz się nawet nie tyle, ile potrzeba, a naprawdę dużo więcej.

Nie twórz wymówek. Cała wina nie leży wyłącznie po stronie nauczyciela - taka brutalna prawda.


I dbaj o siebie, po prostu.

Zmień także swoje zachowanie. Naprawdę, Stellko, dlaczego zabrałaś temu koledze piórnik? Ne znam wprawdzie kontekstu, ale naprawdę nie widzę dla tej sytuacji wytłumaczenia. Wiem, że koledzy mogą być denerwujący, ale należy panować nad swoimi emocjami. O ile wesprze Cię w działaniu ta myśl, to napiszę, że przecież ze złym zachowaniem nie dostaniesz świadectwa z paskiem. A ewentualny pracodawca zacznie się poważnie zastanawiać, czy Ciebie zatrudnić. Bo jaką ma gwarancję, że w jego firmie będziesz zachowywała się lepiej niż w szkole? No właśnie.

Powodzenia!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zna ktoś może utwór z tej reklamy, która zaprasza klientów do salonów "Kler"*? Byłabym wdzięczna.

* pisownia "ze słuchu", jak to mówią.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 28-02-2013 22:18
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2013 11:14
Stellka napisał/a:
Problemy w nauce
Nie wiem co robić. W podstawówce byłam jedną z najlepszych uczniów. Średnia nie spadała mi poniżej 4.6. Teraz w gimnazjum na pierwsze półrocze wyszło mi 3.6. Nie wiem co robić. Moje zachowanie w szkole też się zmieniło: w poprzednim półroczu miałam -5 pkt za nieprzygotowanie, a teraz mam -10 pkt, bo zabrałam koledze piórnik. Teraz dostałam pałę z biologii. Uczyłam się z podręcznika, bo nie wygodnie mi z zeszytu się uczy i co? 2/30 punktów. Ech... Cały czas jest w domu afera, bo coraz gorzej się uczę. Rodzice uważają, że jak coś mi się uda napisać na trójkę to i tak jest zła ocena. Kiedyś zabrakło mi punktu do czwórki i tak było źle. Możecie mi doradzić, co robić? Ja uważam, że oblewam chemię i biologię, bo nam pani nie tłumaczy tylko notatki dyktuje. Inni nauczyciele nam tłumaczą, a potem dają notatkę. Pomożecie? Chcę jakoś mieć chociaż czwórki, bo inaczej całkowicie stracę chęć do nauki i wolny czas.


Słuchaj Stellko. Nawet nie wiesz, jak doskonale Cię rozumiem. Ja jeszcze 2 lata temu, też byłam w pierwszej klasie gimnazjum. Chociaż ta poszła mi dobrze (4.75 średnia) to jednak druga klasa była dla mnie kompletną porażką. Ogólnie druga klasa jest bardzo przeładowana materiałem. Dwie biologie, geografie i historie tygodniowo. Bardzo ciężko mi było i po pierwszym półroczu dałam sobie spokój, byłam zbyt przeładowana. Przychodziłam ze szkoły i chodziłam spać. Miałam wszystko gdzieś. Nawet nie wyobrażasz sobie, jak bardzo tego żałuję, bo teraz, moje koleżanki są z niektórych rzeczy bardziej do przodu niż ja. Np. z matmy.
Musisz postawić sobie cel, motywację. Ja np. chodzę do bardzo prestiżowej szkoły, gdzie głupki nie mają wstępu i to było to. Mam dziewczyny w klasie, kujony/mądrale. Ja mam w sobie taką wrodzoną rywalizację. Że jak taka jedna dostała 4 to ja musiałam mieć 5. I to zasłużone 5. Nawet nie wiesz, jak żałuję, że nie chodziłam od pierwszej klasy na kółko z matmy, z której w podstawówce byłam świetna, a teraz mam naprawdę spore braki.
Szkoda mi tych trzech lat, przeleciały przez palce, a ja wcale nie czuję się mądrzejsza.
W liceum biorę się ostro w garść. Chcę mieć stypendium + wybieram się na bardzo poważne studia - medycyna/stomatologia.
Stellko. Nie każę Ci wybierać już teraz, co masz w życiu robisz. Nie można być ze wszystkiego dobrym, bo mało tak wybitnych ludzi - sporo takich ludzi to kujony. Mam taką jedną w szkole, której ostatnio wygarnęłam. O 14 do domu przychodzi i do 22 siedzi przy książkach. Płacze po sprawdzianie, że 3 dostanie a tu zawsze 5. Ale co z tego, że ma dobre oceny, jak próbne pisze na 50/60%? Nie umie logicznie myśleć.
Po prostu znajdź przedmiot, który darzysz sympatią i nie mów, że nie ma takiego, bo jest na pewno. Może to być historia, geografia, co tam lubisz. I bądź z niego dobra. Zapisz się na kółko, chodź na konkursy + ucz się dodatkowo. Nie narzucaj sobie od razu, że MUSISZ umieć go na 100%, po cichu pracuj, a to da efekty. Potem ewentualnie, może polubisz jeszcze jakiś inny przedmiot, z którego też możesz zacząć się jakoś bardziej przygotowywać. Ja tak miałam. Najpierw biologia, później geografia, teraz na chwilę obecną chemia.
Planuj sobie dzień. Kiedy przyjdziesz ze szkoły - zrelaksuj się. Włącz TV, Winxblogger, ale nie za długo. Godzina przyjemności maksymalnie. Ja zwykle idę się potem umyć. (W sensie ja jestem w domu zawsze ok 16/17). Potem robię sobie kawę/herbatę, biorę karteczkę i zapisuje na niej, co mam na jutro zadane. Przykład:
- 3 tematy historia.
- kartkówka fizyka (wzory i fale dźwiękowe)
- biologia kartkówka (systematyka, 3 tematy z ekologii)
- rozprawka z polskiego (napisz argumenty)
- ćwiczenia z geografii
- prezentacja na EDB
I to jest tak przykładowo, jak ostatnio miałam. Nigdy nie popełniaj błędu. Nie ucz się cały czas jednego przedmiotu. Ja zwykle robię tak, że uczę się 40 minut jednej rzeczy, idę do kuchni np. po jabłko, jem je i idę znowu się uczyć. To jak już umiem na kartkówkę z fizyki to po przerwie robię ćwiczenia z geografii. Jak wyrobię się i nie minęło 40 minut to biorę się za systematykę z biologii. Urozmaicaj sobie naukę. Miej porządek na biurku. Rób sobie kolorowe notatki/fiszki ze słówek. Miej wszystko pod ręką, żebyś nie odchodziła do nauki.
I PRZEDE WSZYSTKIM: chodź wcześnie spać. Ja całą drugą klasę chodziłam spać o 1/2 i potem całymi dniami męczyły mnie tego efekty. Teraz godzina 0:00 to jest maksimum.
Jeżeli jeszcze czegoś potrzebujesz - napisz na PW. mruga

I tak jak mówi mój chłopak - "Inteligencja jest sexy." :D


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-03-2013 20:57
Pomocy! Nie wiem jakie mieć avatar i podpis, ten co teraz czy ten:

Rozumiem, że problem rozwiązany.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Cookie dnia 13-03-2013 21:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-03-2013 21:01
Florka napisał/a:
Pomocy ! Nie wiem jhakie mieć avatar i podpis ten co teraz czy http://i47.tinypic.com/33e25pg.png http://i47.tinypic.com/xe3d5y.png


Według mnie ten zestaw, który masz teraz, jest bardzo fajny i ładniejszy od tego drugiego. Na twoim miejscu wybrałabym ten, który masz, ale ostateczna decyzja należy do ciebie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-03-2013 10:03
Kłótnie z rodzicami
Kiedyś w ogóle nie kłóciłam się z rodzicami. Byłam z nimi w zgodzie, mówiłam każdą słabą ocenę. Ostatnio bez przerwy kłócę się z mamą. Ja przychodzę do domu ok 15 i mam zjeść obiad, odrobić lekcje i sprzątać aby dom był na błysk. Nie mam siły. 1 gimnazjum to jest taka porażka. Przyjdę jestem tak zmęczona jak tata po 12 godzinach pracy albo nawet gorzej. Jeszcze mama mówi żebym nie przesadzała, bo w szkole tylko siedzę. Jak mam dzień wolny i chcę odpocząć to od razu lista rzeczy do zrobienia. Ciągle tylko sprzątam i sprzątam jeszcze mama na mnie krzyczy, bo uciekam do wb, bo już nie mam siły.
Proszę pomóżcie!


48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-03-2013 10:20
LaylaFlora napisał/a:
Kłótnie z rodzicami
Kiedyś w ogóle nie kłóciłam się z rodzicami. Byłam z nimi w zgodzie, mówiłam każdą słabą ocenę. Ostatnio bez przerwy kłócę się z mamą. Ja przychodzę do domu ok 15 i mam zjeść obiad, odrobić lekcje i sprzątać aby dom był na błysk. Nie mam siły. 1 gimnazjum to jest taka porażka. Przyjdę jestem tak zmęczona jak tata po 12 godzinach pracy albo nawet gorzej. Jeszcze mama mówi żebym nie przesadzała, bo w szkole tylko siedzę. Jak mam dzień wolny i chcę odpocząć to od razu lista rzeczy do zrobienia. Ciągle tylko sprzątam i sprzątam jeszcze mama na mnie krzyczy, bo uciekam do wb, bo już nie mam siły.
Proszę pomóżcie!

Moim zdaniem powinnaś przysiąść na fotelu z filiżankami gorącej herbaty i szczerze, od serca porozmawiać z mamą. Wytłumacz jej, że szkoła jest męcząca, nawet jeśli "pracujesz" głównie umysłowo. A przerwy w pracy staraj się spędzać inaczej niż ucieczka do komputera - ja na miejscu Twojej mamy uważałabym, że po prostu kręcisz z tym zmęczeniem, tylko dlatego, by spędzić kilka chwil na WinxBlogger czy gdziekolwiek indziej. Albo po prostu spytaj: "Mamo, mogłabym zrobić sobie krótką *tu wstaw, ile trwa minut* przerwę i posiedzieć przy komputerze?". To powinno pomóc.

Ale najpierw powinnaś obyć z mamą rozmowę. Wierzę, że Ciebie zrozumie i wkrótce ustaną te kłótnie. Przecież ona też kiedyś była w Twoim wieku, chodziła do szkoły i przeżywała to, co Ty!

____________________________________________________________________
A teraz mój problem - czy ktoś może wie, kiedy będzie najbliższy (może nawet już jest...) numer magazynu "Winx Club" w Niemczech? Przeogromnie mi na tej informacji zależy. Dziękuję! <3

Nieistotne już.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 28-05-2013 22:28
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-03-2013 11:22
No cóż, kłótnie z rodzicami to poważna sprawa, osobiście ja też ostatnio kłócę się ale głównie z tatą. LaylaFlora rozumiem, że możesz być zmęczona, to całkowicie normalne. Spróbuj porozmawiać szczerze z mamą i powiedz co ci przeszkadza w jej zachowaniu, jednocześnie daj też i mamie wyrazić własne zdanie. Spróbujcie doszukać się kompromisu ustąp w pewnych sprawach, ale i daj mamie znak, że zależy ci na pewnych sprawach. Najważniejsze by zrozumieć drugą osobę, postaw się na jej miejscu i zastanów w czym tkwi problem. Pamiętaj, że szczera rozmowa zawsze ma dobre konsekwencje, w każdym bądź razie u mnie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-03-2013 11:31
Dziękuję wam bardzo dziewczyny. Już wiem co zrobić, aby porozmawiać z mamą.


48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-03-2013 09:52
Hm... Wie ktoś gdzie mogę znaleźć taki obrazek, tyle, że tapetę? Rozdzielczość 1366/768 (laptop). Szukałam, ale nigdzie nie znalazłam.



Edytowane przez Cookie dnia 30-03-2013 09:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-03-2013 10:01
Jeśli to z filmu, to wystarczy, że ściągniesz, znaczy kupisz film w wysokiej rozdzielczości, a potem walniesz screena i tapeta gotowa.
Edytowane przez Cookie dnia 30-03-2013 10:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 100 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.