Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Diaspro
LadyPinki

Ogłoszenia
Ogłoszenia Użytkowników
❧  ... bo ja pomocy potrzebuję!  ☙

Strona 74 z 100 << < 71 72 73 74 75 76 77 > >>
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2015 17:30
Sophie napisał/a:
Wczoraj podłączyłam po południu tablet do ładowania. Wieczorem, gdy szłam spać, było 99% i wyłączyłam go z prądu. Grałam potem przez chwilę w grę, zanim go odłożyłam, było 97%.
Dziś przychodzę ze szkoły, chcę włączyć jedną aplikację, a tu tablet wyłączony... Włączam i się okazuje, że jest 1% baterii. Przez noc nie była uruchomiona żadna aplikacja, jasność ekranu średnia + tryb oszczędzania baterii jest włączony.
Jak to możliwe? Jestem totalnie zaskoczona, jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło.

Możliwe i jest to battery drain. Po prostu jakaś aplikacja, w tle, się zapętliła, przez co procesor jest ciągle w użyciu itd. Instalowałaś ostatnio jakieś aplikacje?



Mishaki - bzdura, po co wyłączać tablet na noc? To jeszcze bardziej nieekonomiczne dla baterii, niż po prostu go odłożyć.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 23-09-2015 17:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2015 17:33
Cztery dni temu instalowałam jedną, ale potem ją wywaliłam. A trzy dni temu instalowałam grę, jest do tej pory na tablecie.
Teraz patrzę i serwer multimediów zużywa najwięcej baterii, ok. 59%, nie pamiętam, żeby tak wcześniej było.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2015 17:36
Sophie napisał/a:
Cztery dni temu instalowałam jedną, ale potem ją wywaliłam. A trzy dni temu instalowałam grę, jest do tej pory na tablecie.
Teraz patrzę i serwer multimediów zużywa najwięcej baterii, ok. 59%, nie pamiętam, żeby tak wcześniej było.

Wywal tą grę, zrestartuj tablet. Jak nie pomoże, ściągnij Du speed booster, i przeczyść wszystko, śmieci, cache, weź boost. Znów zresetuj dla pewności. Jak nie pomoże, to zostaje tylko factory reset. Sama miałam ten problem dwa razy i dwa razy była to wina aplikacji, którą zainstalowałam.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2015 17:24
Mishaki napisał/a:
Czy ktoś z was zna może stronę, na której można stworzyć swoją Playlistę i dawać tam muzykę z YouTube? Chodzi o taką listę utworów do odsłuchania w internecie z YouTuba. Czy ktoś zna taką stronę? uśmiech


Ponawiam. Wyjaśnię raz jeszcze:
Potrzebuję linka do strony, na której można zrobić odtwarzacz muzyki i Playlistę, do której można dodać piosenki z YT i żeby można było słuchać tych piosenek z tego odtwarzacza w Internecie. Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłam. Proszę o pomoc! xD



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2015 20:11
Mishaki napisał/a:
Mishaki napisał/a:
Czy ktoś z was zna może stronę, na której można stworzyć swoją Playlistę i dawać tam muzykę z YouTube? Chodzi o taką listę utworów do odsłuchania w internecie z YouTuba. Czy ktoś zna taką stronę? uśmiech


Ponawiam. Wyjaśnię raz jeszcze:
Potrzebuję linka do strony, na której można zrobić odtwarzacz muzyki i Playlistę, do której można dodać piosenki z YT i żeby można było słuchać tych piosenek z tego odtwarzacza w Internecie. Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłam. Proszę o pomoc! xD



A nie wystarczy Ci ta playlista na YT? O.e
Jak nie, to po prostu dobrze przeszukaj internety, na pewno coś znajdziesz.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2015 21:00
Speksi napisał/a:
Mishaki napisał/a:
Mishaki napisał/a:
Czy ktoś z was zna może stronę, na której można stworzyć swoją Playlistę i dawać tam muzykę z YouTube? Chodzi o taką listę utworów do odsłuchania w internecie z YouTuba. Czy ktoś zna taką stronę? uśmiech


Ponawiam. Wyjaśnię raz jeszcze:
Potrzebuję linka do strony, na której można zrobić odtwarzacz muzyki i Playlistę, do której można dodać piosenki z YT i żeby można było słuchać tych piosenek z tego odtwarzacza w Internecie. Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłam. Proszę o pomoc! xD



A nie wystarczy Ci ta playlista na YT? O.e
Jak nie, to po prostu dobrze przeszukaj internety, na pewno coś znajdziesz.


Nie, nie chcę muzyki z filmikiem tylko muzykę bez filmiku z danego filmiku. W internetach patrzyłam i piszą o jakiś radiach i Kwiatkowskim! xD
Znasz jakąś przykładową stronę?



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2015 21:06
Nie wiem czy ktoś kiedyś o to pytał, ale nie mam ochoty przeglądać starszych stron w tym temacie.
Czy ktoś zna jakiś program, w którym można nagrywać z podkładem muzycznym? Jest mi to potrzebne i byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mi coś polecił.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2015 22:04
Catty napisał/a:
Nie wiem czy ktoś kiedyś o to pytał, ale nie mam ochoty przeglądać starszych stron w tym temacie.
Czy ktoś zna jakiś program, w którym można nagrywać z podkładem muzycznym? Jest mi to potrzebne i byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mi coś polecił.

Catty, a nie lepiej nagrać odzielnie słowa i podłożyć później? Wg mnie to lepszy pomysł, jak chcesz to Ci mogę pomóc, ale na PW jak coś ;>.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 28-09-2015 20:14
Potrzebuję pomocy! Mam w poniedziałek akademię z okazji Dnia Chłopaka i potrzebuję kilku konkurencji, by mogli zrobić coś śmiesznego. Na razie mam:
- wiązanie krawatu
- zgadywanie mniej znanych marek samochodów
- kilka pytań typu "do czego służy zalotka"
- kosmetyki - co to jest.

Potrzebuję tego więcej, więc jeżeli macie jakieś pomysły to byłabym wdzięczna :D.


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 28-09-2015 20:16
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 29-09-2015 14:26
Suzanne napisał/a:
Potrzebuję pomocy! Mam w poniedziałek akademię z okazji Dnia Chłopaka i potrzebuję kilku konkurencji, by mogli zrobić coś śmiesznego. Na razie mam:
- wiązanie krawatu
- zgadywanie mniej znanych marek samochodów
- kilka pytań typu "do czego służy zalotka"
- kosmetyki - co to jest.

Potrzebuję tego więcej, więc jeżeli macie jakieś pomysły to byłabym wdzięczna :D.


A może coś w stylu "Dziwactwa dziewczyn - o co im chodzi?", czyli wyjaśnienia niektórych znaków/zachowań/jak zwał tak zwał dziewczyn, które są nierozumiane albo mylnie odbierane przez chłopaków.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 29-09-2015 14:27
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 23:22
Mishaki napisał/a:
Speksi napisał/a:
Mishaki napisał/a:
Mishaki napisał/a:
Czy ktoś z was zna może stronę, na której można stworzyć swoją Playlistę i dawać tam muzykę z YouTube? Chodzi o taką listę utworów do odsłuchania w internecie z YouTuba. Czy ktoś zna taką stronę? uśmiech


Ponawiam. Wyjaśnię raz jeszcze:
Potrzebuję linka do strony, na której można zrobić odtwarzacz muzyki i Playlistę, do której można dodać piosenki z YT i żeby można było słuchać tych piosenek z tego odtwarzacza w Internecie. Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłam. Proszę o pomoc! xD



A nie wystarczy Ci ta playlista na YT? O.e
Jak nie, to po prostu dobrze przeszukaj internety, na pewno coś znajdziesz.


Nie, nie chcę muzyki z filmikiem tylko muzykę bez filmiku z danego filmiku. W internetach patrzyłam i piszą o jakiś radiach i Kwiatkowskim! xD
Znasz jakąś przykładową stronę?


A nie chodzi może o coś w stylu TEGO?


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2015 18:12
Mam problem! Czy ktoś z was ma dobrej jakości png'sa z Tecną Gothic Style? Na WB nie ma, a potrzebuję do grafiki xd. Najlepiej gdyby były 2 inne png'sy tylko jak jeden z couture to drugi także, ale wolę wersję 2D xd. Oczywiście nie pogardzę jednym. Jeżeli nie macie to chociaż podajcie linka do png'sów. Tylko plz nie odsyłajcie do Googli, bo tam nie ma dobrej jakości. + Super by było gdyby Tecna była cała, a nie do połowy. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję! mruga



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2015 18:26
Mishaki wystarczy dobrze przeszukać DA i na pewno byś znalazła bez problemu. Uwierz mi, że wpisywanie i szukanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Poświęciłam się i przeszukałam dla Ciebie. Jedyny jaki znalazłam w dobrej jakości.
http://orig03.deviantart.net/1d36/f/2015/212/1/5/tecna_gothic_2d___winx_club_6_by_ineswinxeditions-d93nn4o.png




© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2015 18:55
Mishaki napisał/a:
Mam problem! Czy ktoś z was ma dobrej jakości png'sa z Tecną Gothic Style? Na WB nie ma, a potrzebuję do grafiki xd. Najlepiej gdyby były 2 inne png'sy tylko jak jeden z couture to drugi także, ale wolę wersję 2D xd. Oczywiście nie pogardzę jednym. Jeżeli nie macie to chociaż podajcie linka do png'sów. Tylko plz nie odsyłajcie do Googli, bo tam nie ma dobrej jakości. + Super by było gdyby Tecna była cała, a nie do połowy. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję! mruga


Jako takich PNG Tecny Gothic Outfit nie ma, ale jest jeden fanart [klikens] i oficjalny outfit.
Dorzucam jeszcze ten, wyszukany przez Anię, aczkolwiek to nie jest pełne ciało: klik.



Mishaki napisał/a:
Mishaki napisał/a:
Czy ktoś z was zna może stronę, na której można stworzyć swoją Playlistę i dawać tam muzykę z YouTube? Chodzi o taką listę utworów do odsłuchania w internecie z YouTuba. Czy ktoś zna taką stronę? uśmiech


Ponawiam. Wyjaśnię raz jeszcze:
Potrzebuję linka do strony, na której można zrobić odtwarzacz muzyki i Playlistę, do której można dodać piosenki z YT i żeby można było słuchać tych piosenek z tego odtwarzacza w Internecie. Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłam. Proszę o pomoc! xD


Możesz sobie zainstalować jakiś dodatek do Chrome/Firefoxa (do Firefoxa osobiście polecam Youtube Download Helper, do Chrome nie wiem, nie orientuję się) i pobrać w mp3 ewentualnie, ja takiej żadnej strony nie znam.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 12-10-2015 18:38
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2015 16:10
Dziękuję za pomoc.

Czy ktoś mógłby mi stworzyć z tego png'sa: Klik



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |

Edytowane przez Mishaki dnia 13-10-2015 16:11
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2015 17:42
Mishaki napisał/a:
Dziękuję za pomoc.

Czy ktoś mógłby mi stworzyć z tego png'sa: Klik


A nie mogłabyś sama go zrobić, skoro to takie proste, że prosisz o to tutaj, jak o jakąś drobnostkę?
W gimpie się fajnie wycina, jeśli chcesz, to sama sobie go wytnij.
KLIKENS - a tutaj masz jeden z najlepiej objaśniających tutoriali, który znalazłem na Youtube (wiem, że pierwszy wychodzi w Google, nie trzeba mi tego mówić).

W każdym razie nie mam pojęcia, kto takie coś mógłby zrobić. W sumie, nawet narysowanie tego jako osobnego png byłoby prostsze, niż wycięcie... Bo jak wytniesz na szybko, to wyjdzie niedokładnie.

Plus, jakość tego czegoś nie jest za dobra, więc nie wiem, czy to ma sens.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 13-10-2015 17:44
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2015 20:44
Zaczęłam wstawiać opowiadania, i od wczoraj jak chcę dodać nowe, to nie jest jako nowy post, tylko wszystko zlewa się w jedno i nie wygląda to ładnie. Będę pisać tydzień, a tu inni pomyślą że na siłę z 3 opowiadania wstawiłam...


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2015 20:56
WinxBloomix napisał/a:
Zaczęłam wstawiać opowiadania, i od wczoraj jak chcę dodać nowe, to nie jest jako nowy post, tylko wszystko zlewa się w jedno i nie wygląda to ładnie. Będę pisać tydzień, a tu inni pomyślą że na siłę z 3 opowiadania wstawiłam...


Przecież wszystko normalnie jest, to blokada ułożenia dwóch postów jeden pod drugim, żebyś nie dostała punktów za napisanie spamu albo krótkich wypowiedzi.<br><br><br><br>
DominoSorcerer napisał/a:
WinxBloomix napisał/a:
Zaczęłam wstawiać opowiadania, i od wczoraj jak chcę dodać nowe, to nie jest jako nowy post, tylko wszystko zlewa się w jedno i nie wygląda to ładnie. Będę pisać tydzień, a tu inni pomyślą że na siłę z 3 opowiadania wstawiłam...


Przecież wszystko normalnie jest, to blokada ułożenia dwóch postów jeden pod drugim, żebyś nie dostała punktów za napisanie spamu albo krótkich wypowiedzi.


Ale ze mnie blondyna XD Chyba na jakieś stronie znajdę coś, i sobie o tym poczytam...


Sklejone posty.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez Cattie dnia 24-10-2015 15:03
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2015 17:17
Mógłby mi ktoś polecić jakieś fajne czcionki? Niby, mam ich masę, a właściwie ciągle używam tych samych, czego wolałabym uniknąć. Plus jakieś tekstury, png'sy, brushe do Gimpa z kratką/szachownicą? Brushe niby mam, ale to nie jest to, czego szukam. Z góry dzięki.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2015 19:36
Meredith napisał/a:
Mógłby mi ktoś polecić jakieś fajne czcionki? Niby, mam ich masę, a właściwie ciągle używam tych samych, czego wolałabym uniknąć. Plus jakieś tekstury, png'sy, brushe do Gimpa z kratką/szachownicą? Brushe niby mam, ale to nie jest to, czego szukam. Z góry dzięki.


No właśnie, też szukam jakiś czcionek, tekstur i brushy. Polecicie jakieś?

Mer, w temacie Tekstury jest wiele tekstur więc jak ci się któraś spodoba to możesz pobrać.
Czcionki mogę ci jakieś podać na PW jak nie masz tych, które ja mam. Jak chcesz to przypomnij mi na PW.
Co do brushy to pobrałam jakieś i jak chcesz to też podam na PW link do ich pobrania.
Jeżeli macie jakieś fajnie czcionki, tekstury i brushe to piszcie, bo grafikę urozmaicić. przewraca oczami



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 74 z 100 << < 71 72 73 74 75 76 77 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.