Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Ogłoszenia
Ogłoszenia Użytkowników
❧  ... bo ja pomocy potrzebuję!  ☙

Strona 65 z 100 << < 62 63 64 65 66 67 68 > >>
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2015 20:22
Co to za piosenka, gdy Jacob opowiada? http://projectrunway.tvn.pl/aktualnosci,2384,n/stroj-dla-kobiety-biznesu-wybierzcie-najlepszy-projekt,165794.html


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2015 20:51
Meredith napisał/a:
Możecie mi polecić jakieś fajne książki o tematyce fantastycznej. Tylko takie, po których przeczytaniu nie rozwali mi psychiki.

"Ciemność przed Świtem" - L.A. London
"Przez Burze Ognia" - Veronica Rossi
"Nadciąga Burza" - Robin Bridges
"Intruz" - Stephanie Meyer
"Cień Nocy" i "Blask Nocy" - Andrea Cremer
"Wampiry z Morganville" - Rachel Caine


Instagram | YouTube

Edytowane przez Cattie dnia 30-08-2015 11:49
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-04-2015 09:51
LadyCherrie napisał/a:
Rebecca napisał/a:
Zna ktoś nazwiska jakichś modelek, które mają fajne zdjęcia, takie, że można zrobić z nimi avatary xd? Albo jakieś strony z kadrami...? Byłabym wdzięczna.

Może Britt Robrtson i Barbara Palvin?

Z Barbarą to ja już wszystko przeszukałam, a Britt ma fajne niektóre ujęcia, ale nieco mało xd. Jednak bardzo dziękuję serce. W dalszym ciągu aktualna prośba xd.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~WinxMelodia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-04-2015 13:03
Rebecca napisał/a:
LadyCherrie napisał/a:
Rebecca napisał/a:
Zna ktoś nazwiska jakichś modelek, które mają fajne zdjęcia, takie, że można zrobić z nimi avatary xd? Albo jakieś strony z kadrami...? Byłabym wdzięczna.

Może Britt Robrtson i Barbara Palvin?

Z Barbarą to ja już wszystko przeszukałam, a Britt ma fajne niektóre ujęcia, ale nieco mało xd. Jednak bardzo dziękuję serce. W dalszym ciągu aktualna prośba xd.

Ja polecam tę stronę:http://www.brendawaworga.com/uśmiech a jak nie to szukaj na http://weheartit.com/


To jest historia bez końca
zaczęło się bajką i się nie zakończy

OPOWIADANIE | GRAFIKA
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2015 17:27
Ostatnio mam taki problem z PhotoShopem. Zapisałam sobie na komputerze kilkanaście ikonek, chciałam avki porobić, wrzucam do szopa, a tu taki komunikat:



Większość kadrów jest tego formatu. Obejdzie się bez zmiany wszystkich na inny? Bo nie chce mi się wszystkich po kolei zmieniać xdd.
Z góry dziękuję za pomoc.



Edytowane przez Speksi dnia 27-04-2015 17:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2015 18:14
Speksi napisał/a:
Ostatnio mam taki problem z PhotoShopem. Zapisałam sobie na komputerze kilkanaście ikonek, chciałam avki porobić, wrzucam do szopa, a tu taki komunikat:



Większość kadrów jest tego formatu. Obejdzie się bez zmiany wszystkich na inny? Bo nie chce mi się wszystkich po kolei zmieniać xdd.
Z góry dziękuję za pomoc.

Nie. Uszkodzona jest struktura *JPG, z tego co wiem, to plik nie zadziała.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 27-04-2015 18:30
Mam to samo z plikami JPG. Otwieram je w Paincie i zmieniam format na PNG.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2015 21:09
Nie wiem co mam robić xd.
Mam dość nietypowy problem. Otóż mam na kompie jakiegoś wrednego hacka/wirusa, bo ilekroć próbuję wpisać "ą" <- (teraz to zrobiłam, bo wkleiłam z tablicy znaków, tak samo w dalszej części tekstu.) to wyskakuje mi strona a właściwie reklama gry. Jest to strasznie upierdliwa rzecz, bo na dobrą sprawę nie mogę nic napisać, żeby to było poprawne. No i dochodzi do tego sprawa, że przeskanowałam kompa i wykryło mi 9 infekcji, które antywirus usunął jednak sytuacja dalej ta sama. W necie każą ściągać jakieś programy, ale ja im nie ufam, bo podejrzane te wszystkie strony.
Dodam, że to nie tylko w przeglądarce! Bo chciałam pisać w Wordzie, to problem ten sam, włącza mi się Chrome i ta głupia reklama. AdBlocker nie działa z resztą te cyrki zaczęły się od jego instalacji. Nie wiem czy ściągnęłam dobrego Adblocka, bo jakiś syf mi się zrobił. Żal. Ktoś pomoże?


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2015 21:34
Lady, spróbuj przeskanować kompa AdwCleanerem. Powinien usunąć wszelkie robaki i inne rzeczy.
http://adwcleaner.pl/adwcleaner/pobierz-program/


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2015 21:51
Lady, narobiłaś trochę bigosu, ale postaram się Ciebie z niego wyciągnąć.

1) Usuń AdBlockera (co to w ogóle za podróbę AdBlocka wytrzasnęłaś?)
2) Uruchom komputer w trybie awaryjnym z dostępem do sieci - przy włączaniu, jak się tylko pojawi logo producenta wciskaj F8 dopóki nie pojawi się okno z metodami uruchomienia Windows - zjedź strzałkami na "Tryb awaryjny z obsługą sieci" i daj enter - komputer załaduje tylko podstawowe sterowniki, więc się nie wystrasz.
3) W trybie awaryjnym przeskanuj komputer antywirusem - tylko CAŁY! i zainstaluj sobie MalwareBytes AntiMalware - i nim też przeskanuj.
4) Uruchom komputer ponownie - już normalnie.

Powinno pomóc.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2015 23:56
MrDark napisał/a:
Lady, narobiłaś trochę bigosu, ale postaram się Ciebie z niego wyciągnąć.

1) Usuń AdBlockera (co to w ogóle za podróbę AdBlocka wytrzasnęłaś?)
2) Uruchom komputer w trybie awaryjnym z dostępem do sieci - przy włączaniu, jak się tylko pojawi logo producenta wciskaj F8 dopóki nie pojawi się okno z metodami uruchomienia Windows - zjedź strzałkami na "Tryb awaryjny z obsługą sieci" i daj enter - komputer załaduje tylko podstawowe sterowniki, więc się nie wystrasz.
3) W trybie awaryjnym przeskanuj komputer antywirusem - tylko CAŁY! i zainstaluj sobie MalwareBytes AntiMalware - i nim też przeskanuj.
4) Uruchom komputer ponownie - już normalnie.

Powinno pomóc.


Skorzystałam z MalwareBytes i pięknie mi przeskanował - aż 25 plików poddał kwarantannie, jednak problem nie zniknął. :/



LadyMusa napisał/a:
MrDark napisał/a:
Lady, narobiłaś trochę bigosu, ale postaram się Ciebie z niego wyciągnąć.

1) Usuń AdBlockera (co to w ogóle za podróbę AdBlocka wytrzasnęłaś?)
2) Uruchom komputer w trybie awaryjnym z dostępem do sieci - przy włączaniu, jak się tylko pojawi logo producenta wciskaj F8 dopóki nie pojawi się okno z metodami uruchomienia Windows - zjedź strzałkami na "Tryb awaryjny z obsługą sieci" i daj enter - komputer załaduje tylko podstawowe sterowniki, więc się nie wystrasz.
3) W trybie awaryjnym przeskanuj komputer antywirusem - tylko CAŁY! i zainstaluj sobie MalwareBytes AntiMalware - i nim też przeskanuj.
4) Uruchom komputer ponownie - już normalnie.

Powinno pomóc.


Skorzystałam z MalwareBytes i pięknie mi przeskanował - aż 25 plików poddał kwarantannie, jednak problem nie zniknął. :/


EDIT: Już sobie poradziłam. Okazało się, że na pulpicie miałam skrót do strony, który uaktywniał właśnie skrót klawiszowy "ą". XD Dzięki za pomoc, lol, ale ze mnie lama.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
użytkownik usunięty
Dodane dnia 05-05-2015 00:16
Ja bym ci proponowała cofnąć komputer w ustawieniach. Wchodzisz w start, potem akcesoria, narzędzia systemowe i przywracanie systemu. Bodajże jakoś tak to szło uśmiech. Wtedy komputer cofa ci się jakby w czasie, tylko podajesz mu mniej więcej, ile ma się cofnąć, masz chyba do wyboru dzień, tydzień, miesiąc. Cofnij sobie ustawienia do dnia przed zainstalowaniem tego programu. Tylko pamiętaj że komputer usunie ci wtedy WSZYSTKO, co zostało zainstalowane, zapisane czy dodane po wybranym dniu, do którego każesz mu się cofnąć. Mam nadzieję, że pomoże. Wybaczcie błędy, ale piszę z telefonu :/. Aha, i jeszcze jedno. Ta instrukcja, którą ci podałam, dotyczy Windowsa 7, przy innych systemach też jest coś takiego, tylko gdzie indziej trzeba szukać uśmiech. Powodzenia!


Spóźniłam się. No nic, może komuś innemu się przyda ;p.



Edytowane przez Sophie dnia 05-05-2015 15:31
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-05-2015 15:57
Mojemu dobremu koledze, z którym chodzę do klasy zmarł tata. Chcieliśmy się klasą złożyć na wieniec tu moje pytanie: Czy napis "ostatnie pożegnanie" by wystarczył? W sumie nie wiem, czy nie dać tego wieńca jako od naszej szkoły. No i czy wypadałoby, żeby był poczet sztandarowy? To był wojskowy, pewnie będzie sporo ludzi. Proszę, jestem zielona w tych sprawach!


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-05-2015 18:10
Najlepiej napisać od jakiej klasy. U mnie jak kupowaliśmy wieniec na pogrzeb brata koleżanki to byl napis "od drugiej gimnazjum" i do tego napis, typu właśnie ostatnie pożegnanie.
On był w ochotnicza straży pożarnej i nie bylo sztandaru, tylko chłopaki ze straży pożarnej ubrani w mundury, chyba nawet w kościele stali.


Instagram | YouTube

Edytowane przez Kukus dnia 05-05-2015 18:11
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-05-2015 23:19
Nie jestem ekspertem, ale dobrze by było napisać, od kogo jest wieniec. Poczet sztandarowy to już chyba przesada - na pogrzebie zawsze są sztandary organizacji, do których należał zmarły. Jeśli nie chodził do waszej szkoły to może dajcie spokój.

Przekaż koledze moje kondolencje.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-05-2015 17:57
Mam taki problem, który wydaje się błahy, ale jest bardzo wkurzający. Kiedy wchodzę na Google Chrome (z którego najczęściej korzystam), ciągle pojawia mi się Yahoo [klik]. Taki sam problem mam, kiedy otwieram nową kartę. Próbowałam robić coś w ustawieniach i zablokować tę stronę, ale nic z tego nie wychodzi. Pomocy. :c


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-05-2015 21:44
Catty, prawdopodobnie masz ustawione Yahoo jako główną wyszukiwarkę. W opcjach powinno dać się to zmienić.

Jeśli nie to zobacz, czy nie masz w dodatkach czegoś związanego z Yahoo. Jak coś znajdziesz to usuń.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-05-2015 18:08
MrDark napisał/a:
Catty, prawdopodobnie masz ustawione Yahoo jako główną wyszukiwarkę. (...) Jeśli nie to zobacz, czy nie masz w dodatkach czegoś związanego z Yahoo. Jak coś znajdziesz to usuń.


Ustawiałam Google jako główną wyszukiwarkę i o ile to działało jakieś dwa tygodnie temu, o tyle nie ma to teraz żadnego znaczenia.
No i w dodatkach też szukałam, jednak nic takiego nie znalazłam.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-05-2015 12:30
Hm, przejrzyj zainstalowane programy, może gdzieś zainstalował się zewnętrzny program, który nie pozwala tego zmienić.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 15-05-2015 12:42
Ja zawsze robię tak, że odinstalowuje program w Panelu sterowania, a jeśli nie podziała to skanuję AdwCleaner, usuwam wszystkie śmieci i wszystko śmiga.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 65 z 100 << < 62 63 64 65 66 67 68 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.