Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Ogłoszenia
Ogłoszenia Użytkowników
❧  ... bo ja pomocy potrzebuję!  ☙

Strona 59 z 100 << < 56 57 58 59 60 61 62 > >>
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
użytkownik usunięty
Dodane dnia 10-01-2015 14:08
Może zresetuj komputer lub odinstaluj przeglądarkę i znów zainstaluj, ja tak robię zwykle u siebie. Tylko tyle mogę pomóc.
Jest także opcja, że Google ma focha.


AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-01-2015 14:10
Suzanne, przyczyn może być kilka. Sam miałem podobny problem.

1) Sprawdź, czy nie masz wirusa - niektóre potrafią podmieniać strony lub resetować połączenia.
2) Zresetuj router sieciowy - powinien być do tego guziczek lub jeśli go nie ma to wyjmij wtyczkę routera na 10 sekund z gniazdka i włóż ponownie.

Jeśli to nic nie dało to zrób tak:

1) Wejdź w Windows 7 w Start->Akcesoria i odszukaj "Wiersz polecenia" lub w Windows 8 wyszukaj "Wiersz polecenia" - nie klikaj go jeszcze!
2) Naciśnij na "Wiersz polecenia" prawym przyciskiem myszy i wybierz "Uruchom jako administrator" - musisz mieć konto administratora na komputerze!
3) Gdy pojawi się pytanie, czy pozwolić na zmianę ustawień wybierz "tak"
4) Pojawi się okna z czarną konsolą - wpisz dokładnie ipconfig /flushdns i wciśnij enter.
5) Poczekaj, aż polecenie zostanie wykonane - parę sekund zapewne.
6) Zamknij konsolę i uruchom komputer ponownie.

Powinno pomóc, w razie czego pisz do mnie śmiało! A chwilowo zamiast Google możesz używać Binga: www.bing.pl - działa bardzo fajnie uśmiech
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2015 11:17
Na szybko.
Jak eksportować z formatu *swf na *gif?


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2015 12:03
Bez jaj.
Reb po wpisaniu "swf to gif" nie dość, że masz pełno wyników, to jeszcze filmy na yt są z instrukcjami. Użycie Googli zanim zadacie tu bezsensowne pytanie.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2015 12:35
rossattiee napisał/a:
Bez jaj.
Reb po wpisaniu "swf to gif" nie dość, że masz pełno wyników, to jeszcze filmy na yt są z instrukcjami. Użycie Googli zanim zadacie tu bezsensowne pytanie.

Ile razy można powtarzać to samo? Doprawdy, ten temat to nie Google, a mam wrażenie, że zaczynacie go tak traktować, a zwłaszcza Ty, Reb.
Uwaga na to już parę razy była zwracana, ale jak grochem o ścianę.



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2015 19:00
Wie ktoś może, czy w TV lecą jakieś programy fitness? Chcę się wziąć za siebie i zacząć ćwiczyć. Proszę, pomóżcie mi. Z góry dziękuję za pomoc.


Dziękuję, Zuza <3
Edytowane przez Sophie dnia 16-01-2015 19:12
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-01-2015 12:01
Mój problem dotyczy googli, a mianowicie - wylogowania się z nich na telefonie.
Mam nową komórkę, starą będę oddawać do użytku innej osobie, no i wiadomo - chcę się pozbyć stamtąd m.in. swoich kont. Wszystko już obskoczyłam, dobra, super, tylko teraz konto google...
Najpierw nie mogłam nic znaleźć, potem wstukałam w wyszukiwarkę i dobra, znalazłam, jak się wylogować i zrobiłam, co kazali. No ale gdy kliknęłam "wyloguj się", to chwilę coś "mieliło", wywaliło z aplikacji, a jak weszłam w nią ponownie, to znowu byłam zalogowana.
Szukałam w internecie, ale nic nie znalazłam ><. Wie ktoś może, czemu tak się dzieje i czy jest szansa na wylogowanie się/usunięcie konta z tego telefonu?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-01-2015 20:38
Czy ktoś wie, w jakim sklepie/gdzie w Gdańsku można kupić (i mniej więcej po ile) aparat polaroid? I ile kosztuje wyposażenie do niego? Niewiele udało mi się w googlach znaleźć.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 20-01-2015 13:08
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 19-01-2015 21:01
Lilla napisał/a:
Mój problem dotyczy googli, a mianowicie - wylogowania się z nich na telefonie. (...) Wie ktoś może, czemu tak się dzieje i czy jest szansa na wylogowanie się/usunięcie konta z tego telefonu?

A spróbuj zrobić format telefonu, wtedy usuną się wszystkie dane i miejsca logowań.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2015 14:09
czarodziejka_flora napisał/a:
Lilla napisał/a:
Mój problem dotyczy googli, a mianowicie - wylogowania się z nich na telefonie. (...) Wie ktoś może, czemu tak się dzieje i czy jest szansa na wylogowanie się/usunięcie konta z tego telefonu?

A spróbuj zrobić format telefonu, wtedy usuną się wszystkie dane i miejsca logowań.

Dzięki, Dżo, pogrzebałam trochę i jakoś usunęłam to konto (w inny sposób co prawda xd).


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2015 22:49
Mam problem z PhotoShopem.
Pobrany jest od Chand, CS4, tutaj z WB. Problem jest w tym, że program antywirusowy AVAST mi go blokuje i nie wiem czemu xd. Otwieram normalnie folder z nim i biorę "uruchom jako administrator", pojawia się takie okno: klik. Potem dodałam folder z AP do wykluczeń, żeby nie blokowało, okej, działało ze dwa dni, a potem znów, gdy chciałam uruchomić pokazywało się to okno, mimo iż ten folder dalej był dodany do wykluczeń -,-. Sądzę, że to wina Avasta, ale nie mam pojęcia co mogę zrobić, bo staje się to uciążliwe z lekka xd. Dodam, że niezbyt chciałabym usuwać Avasta... chciałam też wyjąć ten folder z kwarantanny, do której program go przenosi, ale mówię otwarcie, że się na tym nie znam, a nie chciałabym wyjąć z niej jakiegoś szkodliwego wirusa.
+ nie tylko mi się tak dzieje, Speksi mówi, że jej również avast blokuje ten folder xd.
Co mogę zrobić, aby program antywirusowy nie blokował mi PhotoShopa?


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 24-01-2015 22:50
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-01-2015 11:29
Od wczoraj mój telefon nie chce ze mną współpracować. W ogóle nie chce się włączyć. Próbowałam wszelakich sposobów, jednak on nie reaguje. Chcę oddać go do naprawy, ale wolałabym usunąć z niego prywatne pliki. Gdy zwykle podłączam telefon do USB muszę kliknąć na ekranie telefonu, aby połączenie zostało zrealizowane. Teraz nie mam jak tego zrobić, więc jak innym sposobem mogę usunąć wszystko z telefonu.
Posiadam telefon GoClever QUANTUM 350.

Ogranicz używanie enterów. /Cat


av (c) ja
Edytowane przez Cattie dnia 22-02-2015 09:14
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~bloomdragon5
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-01-2015 19:10
Radzę ci: nie wiem, jak chcesz usunąć prywatne pliki, chyba musisz go podłączyć do komputera i jak się da, usuń pliki z pamięci.


Wracam xd
Edytowane przez Sophie dnia 27-01-2015 19:37
nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~winx
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2015 09:18
Witajcie, chciałam Was zapytać czy ktoś ma "Winx Club Podwodny Świat sezon 5 cz. 1" na DVD?
Potrzebuję parę zdjęć (ze środka - ze strony płyty, z przodu i z tyłu), ponieważ niedawno zamówiłam sobie przez internet tą część i coś mi się ona nie podoba...
Bardzo Was proszę uśmiech.
Edytowane przez Cattie dnia 29-01-2015 17:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-01-2015 21:26
Zna ktoś może grę wyścigową do ściągnięcia? Może być nawet demo, byleby dało się w nią grać za pomocą kierownicy. Oczywiście musi być bezpłatna i bez wirusowa.

Wiem, że można poszperać w internecie, ale szukałam już godzinę i albo nie chciało się ściągnąć, albo mój antywirus wykrywał zagrożenie, albo w ogóle to nie była gra...

Chodzi o gry w stylu Need for Speed.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2015 16:23
Czy przywracanie systemu może przywrócić grę ściągniętą z internetu? Chodzi mi o taką MMORPG z launcherem. Normalne programy przywraca, więc taki chyba też, nie?
Odinstalowałam ją przez przypadek, a nie chcę czekać znowu długo na ponowne pobranie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-02-2015 19:46
Poszukuję dobrych, w miarę długich, fanficków/opowiadań o tematyce W.I.T.C.H. Ostatnio ponownie wziął mnie na mnie sentyment. Dostępne w internecie skany komiksów przeczytałam, serię odcinków obejrzałam, jedyne co mi pozostało to blogi z opowiadaniami o nich. Kiedy próbuję wyszukać cokolwiek z pomocą wujka Google wyskakuje mi zupełnie co innego niż chcę, tak więc zwracam się o pomoc do Was. Nie jest to jakieś pilne, ale jeżeli znasz jakieś fajne fancicki o Witch'u to proszę o jak najszybszą odpowiedź, zanim ma "faza" minie. Z góry dziękuję :3.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2015 22:50
Mam problem z komputerem, raczej dość poważny, ponieważ codziennie miejsce na moim dysku maleje. Wszystkie moje rzeczy mam na pendrive, a na komputerze Simsy średniowiecze, dodatek do nich i jeszcze inną grę (co raczej nie zajmuje około 30GB). Nic poza tym. Jednak gdy codziennie sprawdzam miejsce na dysku C, to jest go coraz mniej, a gdy chcę usunąć jakiś program, który nie jest mi potrzebny, wyświetla się coś takiego:
http://oi61.tinypic.com/zxu1pu.jpg

Na początku musiałam otrzymać uprawnienia od "TrustedInstaller", czy coś w tym stylu, ale przez moje głupie grzebanie w systemie zmieniłam na to...
Jak mogę uzyskać te uprawnienia?




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2015 23:07
Smoczy_Plomien napisał/a:
Mam problem z komputerem, raczej dość poważny, ponieważ codziennie miejsce na moim dysku maleje. Wszystkie moje rzeczy mam na pendrive, a na komputerze Simsy średniowiecze, dodatek do nich i jeszcze inną grę (co raczej nie zajmuje około 30GB). Nic poza tym. Jednak gdy codziennie sprawdzam miejsce na dysku C, to jest go coraz mniej, a gdy chcę usunąć jakiś program, który nie jest mi potrzebny, wyświetla się coś takiego:
http://oi61.tinypic.com/zxu1pu.jpg

Na początku musiałam otrzymać uprawnienia od "TrustedInstaller", czy coś w tym stylu, ale przez moje głupie grzebanie w systemie zmieniłam na to...
Jak mogę uzyskać te uprawnienia?


Musisz się zalogować jako administrator i wtedy masz dostęp do folderów systemowych.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2015 23:16
Nie usuwaj programów w taki sposób! Rozwalisz cały system, oszalałaś?

Po to są uprawnienia w Windows, by nie dało się przez przypadek usunąć czegoś ważnego dla systemu (w przeciwieństwie do Linuksa, gdzie jedną komendą można usunąć cały system i wszystko z dysku bez możliwości odzyskania -.-).

Windows 7 zajmuje dość dużo miejsca, to bardzo rozbudowany system. Jeśli chcesz oszczędzić miejsce na dysku to zrób tak:
1) Wejdź w "Mój komputer"
2) Kliknij prawym przyciskiem na dysku C i wybierz "Właściwości"
3) Kliknij "Oczyszczanie dysku" i poczekaj, aż dysk zostanie sprawdzony
4) Kliknij "Oczyść pliki systemowe" - musisz mieć konto administratora! - i poczekaj
5) W oknie, które się pojawi zaznacz: "Temporary Internet Files", "Kosz", "Pliki kopii zapasowej dodatku Service Pack", "Pliki zrzutów pamięci błędów systemu", "Pliki tymczasowe", "Miniatury", "Windows Update - oczyszczanie" i obydwa 'Pliki raportowania systemu Windows", i kliknij "OK", a potem "Usuń pliki".
6) Poczekaj chwilę i uruchom komputer ponownie.

Pamiętaj, że system cały czas pracuje, zawsze coś się pobiera, usuwa, przenosi w tle - każda strona, filmik, muzyka z Internetu musi się gdzieś zapisać, prawda? Także takie wahania wolnego miejsca są normalne.

W razie problemów napisz do mnie.


PS: Ross, nawet jako administrator nie masz dostępu do wszystkiego. trzeba użyć paru sztuczek, ale to już zajęcie dla informatyka, a nie zwykłego użytkownika - za dużo rzeczy można zepsuć, jak się nie wie, co się robi.
Edytowane przez MrDark dnia 11-02-2015 23:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 59 z 100 << < 56 57 58 59 60 61 62 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.