Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Różności
Gry
❧  Co sądzicie o grach z serii The Sims?  ☙

Strona 3 z 3 < 1 2 3
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2014 12:48
Mam The Sims Średniowiecze, całe The Sims 2, całe The Sims 3 i planuje kupić czwórkę. Uwielbiam tą grę. Najlepsze jest budowanie domów. Można naprawdę dać upust swojej kreatywności. Fajne jest ogólnie rozgrywka, tylko w The Sims 2 wkurzają te ekrany ładowania. Moją ulubioną wersją będzie średniowiecze. To są normalne Simsy tylko, że połączone z Rpg, ale po paru misjach, można wybrać sobie kim chcesz sterować i normalne życie prowadzić uśmiech.


https://t.me/pump_upp
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2015 16:43
Simsy~~! Jedna z gier mojego dzieciństwa.
Pamiętam jeszcze pierwszą część; miałam wtedy tylko kilka latek, więc głównie przyglądałam się tworzeniu rodziny przez moją siostrę. Sama zaczęłam grać dopiero, kiedy wyszło The Sims 2 - potrafiłam tworzyć po kilkanaście rodzin na raz, a następnie porzucać je po paru dniach ('bo mi się już znudziły'). Miałam większość dodatków - i tak szczerze to nie wiem, co się z nimi stało.
Z The Sims 3 miałam 'skomplikowaną' relację - potrafiłam mieć ochotę na utworzenie rodziny i granie kilka dni z rzędu, by później odstawić je na kolejne kilka miesięcy. Moja siostra była dokładnie w takiej samej sytuacji. Najczęściej tworzyłam wampiry - bo miały taką fajną blado-śniadą karnację i świecące się oczy. Na drugim miejscu znajdowały się czarownice. I nie ukrywam, używałam kodów... ;w; Głównie motherlode (bo jak tu wybudować dom z marnymi dwoma tysiącami simoleonów na koncie po wybraniu parceli?) oraz testingcheatsenabled true (który pozwalał praktycznie na wszystko). Do tej pory (na szczęście) zachowałam przy sobie dodatki: Wymarzone Podróże, Kariera, Po Zmroku, Pokolenia, Zwierzaki, Nie Z Tego Świata (mój ulubiony...nie licząc zombie, one mnie wkurzają), Cztery Pory Roku i Studenckie Życie.
Pobrałam sobie także The Sims 4, jednak ta część szybko mnie znudziła. Kreator simów rzeczywiście jest najlepszym z dotychczasowych, jednak sama rozgrywka mi się nie podoba - nie ma już tej 'swobody', zniknęły baseny i małe dzieci, a grafika jest zbyt cukierkowa i jakaś taka mniej realistyczna... ;_;


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 11-01-2015 12:36
Wychowałam się na serii The Sims. Zaczęłam od 2. Kochałam murować, dręczyć i wpisywać kody na forsę. W 3 jakoś mi to przeszło i zaczęłam zarabiać, troszczyć się o moje rodziny i pupile. Ogólnie The Sims 3 wydaje mi się lepsze od poprzednich części, może dlatego, że wykupiłam prawie wszystkie dodatki. Wiem, że 4 wyszła na jesień 2014, ale jakoś mnie nie ciągnie, by ją zakupić znów jak szalona zbierać nowe dodatki. Przy okazji mam także The Sims Średniowiecze. Bardzo fajna grafika i misje, a najlepszą rzeczą w tej oto części jest to, że prawie wcale nie trzeba myć simsów niegrzeczny.



Edytowane przez Cattie dnia 06-11-2016 13:16
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-01-2015 12:46
Cóż, jak już kiedyś wspomniałam, grałam we wszystkie części i mam co porównywać. Najbardziej spodobała mi się część trzecia, czwarta i średniowiecze. Jednakże dla mnie naj jest średniowiecze, ponieważ są tam misje i nie prowadzi się takiego zwykłego życia.
Średniowiecze to gra, gdzie można przenieść się w odległe czasy, poudawać królową bądź króla. Dzięki misjom, które trzeba non stop wykonywać, gra ma taki swój niepowtarzalny charakter, jest wyjątkowa i o wiele barwniejsza od zwykłych The Sims. Bardzo spodobało mi się to, że można być kilkoma postaciami, które nie są ze sobą w ogóle spokrewnione (i nie muszą mieszkać se sobą), ale łączy jej jeden cel w misji i wszystko dzieje się w jednym czasie. Bardzo podobają mi się tam stroje, są naprawdę super, bardzo kreatywne, tylko szkoda, że królowa nie może mieć jakiś fajnych spodni i do tego miecza, tylko musi w sukienkach chodzić. Kolejnym minusem jest to, że nie można samemu wybudować sobie zamku lub innego budynku, tylko je przyozdabiać. Fajnie byłoby pobawić się w takie coś. Także trochę głupio, że żeby mieć coś dobrego do jedzenia lub jakieś uzbrojenie, to trzeba iść aż do wioski, a nie można kogoś wysłać tam (od czego jest tam ta służąca?!). Spodobało mi się także, że przy cechach musi się wybrać jedną negatywną, to jest ekstra. Takie realistyczne i w ogóle.
The Sims 3 także jest super grą. Spodobało mi się, że były tam samochody i rowery, którymi było można jeździć. Także wiele ciekawych i superowych dodatków. Po prostu ekstra. Jednak szkoda, że nie było tam można wybierać światów, że był tylko jeden. Jednak nie mogę tutaj aż tak narzekać, bo wszystko było super zrobione. Był ratusz, sklepy, miejsca pracy itd.
The Sims 4 nie jest aż tak dobre jak trójka. Pozbyli się wielu fajnych rzeczy, jak samochodów czy rowerów. Żeby mieć baseny, trzeba było czekać na aktualizację i jeszcze w ogóle rejestrować się na Origin. Dla mnie to trochę bez sensu. Myślę, że zbytnio pospieszyli się z tą grą. Mogli ją bardziej dopracować. Szkoda, że nie ma ratusza, szkoły, że nic nie jest pokazane, jedynie siłownia, biblioteka i takie tam bary oraz park. Nie można samemu jeździć samochodem, a żeby odblokować fajniejsze przedmioty, trzeba albo zdobyć poziom w danej karierze, albo znać kod. Trochę bez sensu, ale dobrze, że jest od razu wbudowana galeria (ja oczywiście przy instalacji coś schrzaniłam i mi nie działa, ale mniejsza z tym). Bardzo spodobało mi się, że za pomocą myszki można samemu "modelować" twarz i sylwetkę. To jest po prostu strzał w dziesiątkę, bo naprawdę można robić śmieszne i niezwykłe rzeczy.

A więc ogólnie lubię tą grę i mimo wielu plusów, są także minusy, jak w każdej grze, gdyż jest to nieuniknione. W ogóle, w tych grach podoba mi się, że można zostać kim tylko się chce i spełniać swoje marzenia, rozwijać ulubione umiejętności. Tutaj naprawdę można poćwiczyć swoją charyzmę i kreatywność. Ja jestem zadowolona.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-12-2015 19:24
Wczoraj sobie pobrałam "The Sims 4" dla spróbowania, od razu z wszystkimi dodatkami. Może dlatego, że do gry podeszłam z pesymizmem, nie jest aż tak źle.

Kreator postaci chyba najlepszy ze wszystkich części. Można edytować łatwo detale, suwaki są intuicyjnie, bardzo mi się spodobał. Nie umiałam znaleźć zmiany koloru oczu - może to moje przeoczenie, a może się nie da... Niektóre twarze wyglądają dziwnie, ale wystarczy znaleźć sobie ładną bazę i na niej popracować, i twarz jest o wiele lepsza niż ta, którą da się stworzyć w 3 - przynajmniej postacie nie są kanciaste. Ubrania też ładne, najbardziej podoba mi się jedna wyjściowa suknia, która jest po prostu w stylu księżniczki Disneya. W jednym dodatku są naprawdę świetne ciuchy. Nie ma wybierania znaku zodiaku, ale po co to. I tak zawsze wybierałam byle jaki xD. Jedyny minus to włosy - niektóre wyglądają jak bezkształtna masa, ale na całe szczęście fani się postarali i można znaleźć mnóstwo świetnych fryzur. Znalazłam stronę, na której są niesamowite ciuchy, nawet jakieś akcesoria Alicji z Krainy Czarów, a włosy są tak zgrabnie zrobione, że nie wyglądają w bezkształtnie. Szkoda, że nie można robić pasemek, zawsze robiłam misz-masz kolorów.

Na przebudowaniu domu spędziłam większość czasu. Bardzo mi się podoba opcja gotowych pokoi, piękne są. Fajnie, że do odblokowania niektórych mebli trzeba coś osiągnąć. Przy budowie basenu fajna pierdoła w postaci wyglądu wody: z płatkami kwiatów czy może wyglądająca jak muł rzeczny? Sam tryb budowy jest dość przejrzysty, trzeba tylko się przyzwyczaić. No i pierwsze co zrobiłam to w ustawieniach zaznaczyłam rotację taką jak w 3, bo wkurzało mnie to naciskanie przecinka i kropki przy obracaniu mebli.

Bardzo mi się spodobał system emocji, znacznie bardziej rozbudowany. Przynajmniej teraz trzeba zwracać na niego uwagę, bo w 3 miałam go w nosie. I tak do niczego nie był potrzebny, a tu od niego zależy masa rzeczy. Dodatkowo duży nacisk jest na rozwój Sima.
Nie wiem, czy brak otwartego świata to plus, czy minus. Ładowanie się jest szybkie, jednak mało miejsc jest dostępnych. Z drugiej stronie szlag mnie trafiał w 3, gdy akurat jechałam z Simem na miasto i równocześnie musiałam zajmować się trzema innymi. Jest niby masa budynków, ale co z tego, skoro Sim do nich wchodzi i tyle go widzimy. Nie mówiąc już o tym, że gdy był w podróży, to zanim on doszedł do grobowca, ja zdążyłam zjeść obiad. Trochę w 4 miałam problem z powrotem do domu, ale się potem zorientowałam, że można się przemieszczać między światami, a moje postacie to zrobiły i po prostu nie było w nim mojego domu XD. Brak pojazdów mi nie przeszkadza, bo i tak zawsze korzystałam tylko z miotły xD. Czekam tylko na dodatek ze zwierzakami i porami roku.
A, no i w końcu można rozmawiać i gotować, jeść, itd. Brakowało mi tego. I nie ma tych głupich gazet.
Podglądy postaci są czasem rozbrajające - gdy moja Simka miała aktualnie stan "pewna siebie", wyglądała tak, jakby miała zamiar przebrać się zaraz w Batmana :D. System sms-ów mnie na początku nieco zdziwił. "Wyślij energicznego sms-a!", a sekundę po tym: "Mnie też rozpiera energia! Wybierzmy się na siłownię!" O.o

Minus to bardzo, ale to bardzo kolorowa grafika, przez którą świat stracił nieco na realności. Wszystko jest takie... świecące. Na początku lekko raziło mnie to w oczy, ale potem się przyzwyczaiłam. W końcu w grach MMORPG czasami grafika bardziej wali po oczach...
Aż nie wierzę, że mój laptop daje normalnie radę po ustawieniu grafiki na "ultra". Ale daje i to lekko. Gra jak na razie ani razu mi się nie zacięła, działa płynniej od 3, zdecydowany plus dla mnie i, jak zauważyłam, dla procesora, który się tak nie przegrzewa. Więc optymalizacja bardzo dobra. Ogółem grę oceniam na plus.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-01-2016 02:13
To może ja od początku.

Seria The Sims:
Cóż byłem berbeciem, więc to było wow, ale gra po czasie dużo traci na uroku, aczkolwiek jest do niej duży sentyment.

Seria The Sims 2:
Duże brawa i wow za zmiany. Prawdę mówiąc to przed 4. generacją moja ulubiona część. Nic tu nie jest niedopracowane, owszem grafika kuleje, mało możliwości, ale jest pięknie i tak jakoś magicznie. Pierwsze pory roku bodajże, choinki, dzieci, zwierzęta do tej pory wracam z sentymentu.

Seria The Sims 3:
Hmm mam 1TB 4GB ram i gra mi się zacina co kawałek WTF?kwaśny Dodatkowo te wieczne błędy, a to zawieszki, a to wywalania, a to sim zamiast wsiąść do auta zwyczajnie się w nie teleportował. Na czorta mi całe niby aktywne miasto, gdy sim wchodzi do księgarni i tyle go widzę?...

Seria The Sims 4:
Cóż do tej pory nie jestem wstanie się do końca wypowiedzieć, ale ogół wydaje się super, zwłaszcza jak robią aktualizacje, oraz dodatki, akcesoria i pakiety rozgrywek. Wszystko tu jest cudne, nie ma uczucia plastiku etc... Jeżeli dobrze poprowadzą serię do końca, to myślę, że nie będzie potrzeby, a i sensu robić 5. generacji. Ta jest naprawdę dopracowana. Zwłaszcza jak już powiedziałem przy aktualizacjach etc. Zauważyłem większą dbałość o naturalność, oby nie zaczęli dodawać żadnych wampirów etc. Chociaż i to ma swój urok. Czekam na wczasy, cztery pory roku, oraz zwierzaki. Dodatki Witaj w pracy i Spotkajmy się oraz wszystkie akcesoria plus Wypoczynek w spa i Ucieczka w plener to strzał w 10. Oby więcej takich dodatków jak Ucieczka w plener bo warto by było iść takimi tropami np. góry, plaża, albo nawet Antarktyda. I jednak nalegam żeby ze zwierzakami i w czterech porach roku było więcej interakcji i zabaw, bo w poprzednich częściach jakoś to kulało. A wydaje mi się, że czwórka chce się wybić na szczyt. Oby, czekam na kolejne dodatki,

Zwracaj uwagę na interpunkcję. /Suza
Edytowane przez Suzanne dnia 02-01-2016 11:08
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Liv
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-11-2016 11:04
Miałam tylko 3., bez dodatków. Gra odjazdowa, aczkolwiek były zacinki na maksa. Miałam wtedy jakieś 6-7 lat, mogłam siedzieć kilka godzin. Chodziłam z simką do katakumb, to były czasy. Miałam średniowieczną simkę, bo karmilam ją ambrozją i miała duży ogród. Gdy miałam dość dziecka, to je topiłam i czekałam na kosiarza. A potem sprzedawalam grób xD Zbierało się kamienie, motyle... Miałam jeszcze simkę Chrypę xD Nie pamiętam jak to było. Gdybym miała wybierać, to bym znowu wybrała Sims 3.

___
Zdażają ci się literówki, popracuj nad tym! :)
//Rose




Edytowane przez Rosette dnia 05-09-2017 09:52
Za młoda jestem Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-09-2017 19:51
Wypowiem się tylko o grach 2-4, bo w 1 nie grałem.
The Sims 2 - Moja ulubiona część. Gra nie zawiesza się, jak w przypadku 3. Jest o wiele więcej ciekawych rzeczy. Na przykład tajemnicze telefony. Są o wiele wiele lepsze dodatki. Tutaj mówię o historiach, moja ulubiona to "Historie z Bezludnej Wyspy".
The Sims 3 - Najgorsza gra z serii. Często się buguje i wiesza. Podstawka oferuje mało ciekawych rzeczy, ale niektóre opisy przedmiotów są świetne. Za to niektóre dodatki ratowały całość, na przykład "Cztery Pory Roku" i moje ukochane "Zwierzaki".
The Sims 4 - Tą część darzę ogromną sympatią ze względu na świetne przedmioty i parcele. Styl rozgrywki jest ciekawszy niż w poprzednich dwóch częściach, Gra oferuje wspaniałe lokacje, na przykład kluby, czy moja ulubione miejsce - te w środku drzewa :v
Podsumowując: Seria The Sims bardzo dużo oferuje, taki symulator życia dla no-life'ów ;v


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~BloomkaBloomixizi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2018 01:24
Bardzo lubię tę grę, jest bardzo ciekawą symulacją życia. Ma też minusy, bo, przynajmniej mi, szybko się nudzi. No, chyba że kupię sobie jakiś nowy dodatek, to wtedy znowu zaczyna robić się ciekawie. Według mnie The Sims jest ok, ale polecam tę grę osobom, którym się szybko nie nudzą gry.
Edytowane przez Lau dnia 08-01-2018 22:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~MystiqGirl025
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-11-2019 22:37
Bardzo lubię tę serię. Mam wszystkie dodatki i akcesoria do dwójki, do trójki mam wszystkie akcesoria i prawie wszystkie dodatki, nie mam tylko "Skok w Przyszłość", z czwórki mam tylko podstawę. Posiadam również wszystkie gry z serii The Sims Historie oraz grę MySims.
W The Sims 2 gram do tej pory i gra mi się bardzo przyjemnie, przed pełną kolekcją miałam The Sims 2 Double Deluxe, czyli podstawę, 1 dodatek (Nocne Życie) i 1 akcesorium (Impreza) w jednym, później kupowałam pozostałe dodatki do dwójki i miałam prawie wszystkie akcesoria.
W The Sims 3 też fajnie się gra, (jest otwarty świat, brak ekranu ładowania, itd.), aż do pewnego momentu, kiedy gra bez powodu wywali mnie na pulpit i w tym samym czasie wyskoczy okienko "Program The Sims 3.exe przestał działać".
W The Sims 4 podoba mi się kreator Simów i całkowicie ulepszony Tryb Budowania, natomiast jeżeli chodzi o samą rozgrywkę, to też fajnie się gra, bo co jakiś czas są aktualizacje, które mają jakoś polepszyć rozgrywkę i gra mi się w czwórkę całkiem przyjemnie uśmiech
Edytowane przez MystiqGirl025 dnia 27-11-2019 22:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Mroczna Icy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2020 05:04
W Simsy gram od 8. roku życia. Zaczęło się od dwójki i trzech dodatków. Pamiętam, jak Mroczny Kosiarz mnie straszył po nocach xD.
Później przyszła trójka i dodatek Nie z tego świata. Niesamowite możliwości, trójka jest najlepszą z odsłon, zdecydowanie przebiła dwójkę i czwórkę.
Mam również najnowszą odsłonę, The Sims 4. Również jest bardzo dobra, brakuje mi tylko tego, że nie można swobodnie poruszać się po otoczeniu.
Seria The Sims jest świetnym sposobem na nudę.
Edytowane przez Lunaris dnia 22-03-2020 13:19
70895148 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Szarotek890
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-06-2020 21:27
Moją ukochana gra dzieciństwa w, którą gram do dzisiaj. Bardzo lubię serię gier The Sims i mam wielką nadzieję, że powstaną kolejne części.

The Sims 1: Nie grałem w nią, tylko oglądałem jakieś odcinki na YT. Mogę stwierdzić, że miała super klimat, choć ubogą rozgrywkę. W pierwszej części możemy spotkać wiele ciekawostek np. samych twórców gry. Największym plusem były tajemnicze telefony, które były horoskopami (Ponieważ, jesteś letni, powinieneś pomalować swój dom na letnie kolory, aby Twoje życie toczyło się w pełniej harmonii) lub ostrzeżeniami (To zostało dostarczone, bądź uprzedzony)

The Sims 2: Pierwsze simsy w jakie grałem (dużo nie grałem, tylko patrzyłem jak mój brat gra). Ta część oferuje nam nie tylko dobrą rozgrywkę, ale i ciekawostki, które kocham np. "Tajemnica Oliwki Widmo" lub sławne "Zaginięcie Belli Ćwir"

The Sims 3: Dobra gra, ale roiła się od błędów np. Bridgeport xd. Sama rozgrywka, była świetna, a w szczególności "otwarte otoczenia" Niestety nie da się grać z całą kolekcją, bo każdy komputer (nawet najlepszy) wyleciałby w powietrze.

The Sims 4: Najwięcej grałem, bo według mnie jest świetna. Niestety zabrakło świetnych ciekawostek i tajemnic oraz otwartego świata. Na szczęście EA postanowiło dodać masę kiczowatych i niewartych nic pakietów lub akcesorii. Za całą kolekcje w wersji Steam zapłacimy prawie 2000 złotych. Tragedia!!! mellow
------------ ------------ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
13:52:01 29.03.2024
Siostra mi zmarła :cry:
~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.