Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Twórczość
Inne
❧  Moje śpiewy  ☙

AutorMoje śpiewy
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-01-2016 19:54
Siemka!
Tutaj Skeni. Mam dla was coś nowego. Tym razem to nie opowiadanie. Tym razem poznacie mój głos. Zapraszam do posłuchania mojego śpiewu. Mam nadzieję, że się spodoba. Czekam na komenty.
Kolęda dla nieobecnych
Jest taki dzień
W żłobie leży
Recording by My voice studio
Wiem, że już dawno po świętach, ale na razie to wszystko co mam. Niedługo dodam nowe.
Pozdro.


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 04-11-2016 22:03
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje spiewy
~alice26
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-01-2016 20:31
Dla mnie Twój śpiew jest fajny uśmiech.
Według mnie masz dobry głos do śpiewania, a z tego co Ciebie już znam to lubisz to. Jak będziesz trenować to kto wie, może kiedyś zagrasz na Top Trendach uśmiech.

Stawianie enterów nie wydłuży Twojej wypowiedzi (;. Pamiętaj o przecinkach i obszerniej na przyszłość.//Vic
Edytowane przez Victoria dnia 28-01-2016 21:14
6157293 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 03-02-2016 22:13
Na życzenie.
Dziwnie jest mi słuchać kolęd w okresie poza świątecznym, ale ok, już to zrobię dla ciebie. Masz fajny, ciepły głosik. Nasłuchałam się już trochę męskich głosów w wb'owskim factorze i niektórzy no, mieli małe zawahania, a tutaj u ciebie tego nie ma. "Twoje śpiewy" brzmią całkiem dobrze, ale w zasadzie to chyba każdy wypada dobrze w kolędach i dlatego chciałabym usłyszeć cię w jakiś innych piosenkach. Da radę? ;>


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2016 23:55
Flora,
bardzo dziękuję Ci za komentarz. Cieszę się, że się podobało. Wiem, że już dawno po Świętach i dziwnie jest słuchać kolęd tak poza nimi. Jednak mimo wszystko dziękuję mruga.
To na razie wszystko, co mam. Jestem w trakcie przygotowywania nowego materiału. Myślę, że do końca lutego się wyrobię. Aktualnie szkoła, no i trochę nauczyciele gonią ze sprawdzianami. Wychodzi czasem tak, że mam dwa sprawdziany dziennie. Normalnie horror. Brakuje mi czasu na śpiewanie, ale jak tylko nagram, to na pewno dodam. Liczę, że zostaniesz ze mną i będziesz dalej komentować moje wypociny przed mikrofonem. uśmiech
A co do reszty obserwatorów (jeśli są) - nie bójcie się komentować. Ja nie gryzę, nie obrażę się za te negatywne komentarze (jeśli będą). A jeśli się podoba, to czekam na wasze propozycje, co mam zaśpiewać uśmiech.

Pamiętaj o przecinkah i polskich znakach. Niektóre zdania trochę poprawiłam, by lepiej brzmiały. //Luna


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
Edytowane przez Lunaris dnia 04-02-2016 16:14
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~alice26
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-02-2016 00:11
Skeni, a na pewno nie pogryziesz? Żart :D.
Tak samo jak Flora czekam na piosenki inne niż świąteczne, tylko błagam, nic walentynkowego. Mam dość tej hecy na to święto, które według mnie jest niepotrzebne, bo kochać można każdego dnia.
A co do śpiewów, to tak jak pisałam wyżej - mi się bardzo podoba. A zagraniczne piosenki też byś dał radę czy wolisz jeszcze na polskich piosenkach ćwiczyć?
Pozdrawiam.

Czasami popełniasz drobne błędy interpunkcyjne. Przymiotniki z "nie" piszemy łącznie. //Luna
Edytowane przez Lunaris dnia 04-02-2016 16:22
6157293 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-02-2016 00:23
Alice,
Milo mi, że piszesz. Też się nie mogę doczekać kolejnej wizyty w studio. Aż normalnie zaraz wybuchnę ze zniecierpliwienia. Walentynek nie obchodzę, ale piosenki romantyczne... Czemu nie? A odpowiadając na twoje pytanie: na razie tylko angielskie i polskie. Chociaż powoli uzupełniam też repertuar o inne języki. Uwielbiam włoski i to chyba ten wybiorę jako następny.

A jeszcze takie info dla tych, którzy się mnie boją lub po prostu wstydzą się pisać publicznie. Wasze opinie i propozycje piosenek przyjmuję także na PW.

P.S. Na pewno nie gryzę, a w razie czego, to już sobie sprawę prywatnie wyjaśniać będę z autorem odpowiedzi. Żeby nie było czegoś takiego jak z Vic, którą jeszcze raz przepraszam wstyd.
Pozdrawiam.


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
Edytowane przez Lunaris dnia 04-02-2016 16:33
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~kolec 257
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2016 16:51
Szkoda, że masz tu tylko kolędy. Wszystkich już słuchałem, ale ci nie skomentowałem, ponieważ mam za krótką wypowiedź, dlatego się trochę rozpiszę. Jeżeli będą niecałe trzy linijki, to przepraszam, ponieważ na ogół to ja nie komentuję śpiewów. Mogę powiedzieć o twoich kolędach, że są nawet fajne, ale muszę się spytać: nagrasz coś rytmicznego, co mogłoby być dopuszczone na tej stronie? uśmiech
Edytowane przez Sophie dnia 21-02-2016 20:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-04-2016 11:20
Dobra, dawno niczego tu nie dodawałem. Pora nadrobić zaległość.
Stand by me to jest film z moim udziałem w Karnawałowych Rytmach 2016 . Osobiście nie chciałem ujawniać swoje wyglądu, ale strasznie tu zieje pustką. Na nagraniu śpiewam z Martyna Buciak, i szkolnym chórem. Życzę miłego słuchania


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~kolec 257
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-04-2016 17:07
Żeby nie było, że nie dałem tu swojego komentarza. Robię to dla ciebie, bo ci na tym zależy. Mnie tam nie przeszkadzają twoje śpiewy. Chcesz to sobie nagrywaj. Nie napiszę ci, czy mi się podobało, czy też nie, bo ja na ogół to muzyki nie słucham, chyba że totalnie mi się nudzi, to wtedy posłucham sobie czegoś rytmicznego. Twojej piosenki słuchałem i nic do niej nie mam. Może być. Na upartego to też i twoich śpiewów słucham.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 25-07-2016 19:04
Na śpiewaniu się nie znam. Jednakże myślę, że powinieneś rozwijać tą zdolność do śpiewu, bo naprawdę dobrze ci to wychodzi. Ja też czasem śpiewam, ale dla siebie,bo jakbym zaczął śpiewać przed publiką to na pewno bym się rozczerwienił jak burak. Wszystkie kolędy wyszły ci ślicznie.Stand by me też dobrze, ale te szumy trochę przeszkadzały. Podsumowując masz fajny idealny do śpiewania głos i rozwijaj go.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Alex dnia 25-07-2016 19:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2016 19:05
Długo zwlekałem z tym komentarzem.
Szczerze, bardzo ładnie śpiewasz, a szczególnie mi się podobało W żłobie leży, choć dziwnie jest słuchać kolęd w lipcu. Kolęda dla nieobecnych ci nie wyszła, ale Jest taki dzień mnie zachwycił. Czekam na jakieś angielskie piosenki.


60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2016 21:26
Szkoda, że musisz czekać na kolejną wizytę w studiu. Trudno jest komentować umiejętności wokalne sprzed sześciu miesięcy.

Ogólnie tak jak Dżoana wyżej napisała, w przeciwieństwie do wielu chłopaków na WB nie wahasz się. Jak masz śpiewać, to śpiewasz - nie zastanawiasz się nad tym. Masz pewien problem z dykcją, która w polskich piosenkach jest ważna (w angielskich powiesz, że to akcent i zazwyczaj uwierzą). Polecam łamańce językowe - szczególnie w połączeniu z korkiem od butelki. No wiesz, wsadzasz korek między zęby i mówisz.
Polecam przed śpiewaniem rozgrzewkę na lip rolls. Klik i klik to chyba jedne z moich ulubionych. Niby głupie "brrrrrr", a jednak działa od razu.
Jeżeli będziesz ćwiczył regularnie (nawet porządna rozgrzewka w ramach ćwiczeń odwali robotę), to już nawet po tygodniu czy dwóch poszerzysz rangę. Słychać, że jeden wysoki dźwięk nie jest czysty, ale blisko mu do tego stanu. Klik - poszukaj ćwiczeń u niej.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-11-2016 21:45
Raju jak dawno mnie tu nie było. Szczerze mówiąc, przestałem już wierzyć, że kirdykolwiek dostanę odpowiedź z tego studia. Dlatego postanowiłem nagrać coś wlasnego. Dlugo zastanawiałem się co to będzie. Postanowiłem nagrać przebój z Krainy Lodu, bo wiem, że nie wszystkim podoba się śpiewanie Kasi Łaski. Zapraszam do wysluchania proszę o opinie.


Mam tę moc
Nagranie własne,
Aparat: Huawei Honor 6
Podkład: YouTube


Uwaga!
Przy próbie odtworzenia pliku MP3 utwór zaciął się w momencie 2:51. Jeżeli wam też się tak zdarzyło proszę o info w komentarzu. Link zostanie niezwłocznie podmiemiony.


Dziękuję wszystkim za komentarze! Cieszy mnie bfakt, że komuś podoba się to co robię. Staram się dostosować do waszych rad, za które również dziękuję całus.


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
Edytowane przez Skeni dnia 21-11-2016 22:06
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~pawel021
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-11-2016 22:14
Skeni, piosenka jest bardzo trudna do zaśpiewania i masz u mnie szacun, że postanowiłeś ją nagrać mruga.

Pierwsze, co zauważyłem, to nie wszedłeś w linię melodyczną, bo piosenka jest bardzo wysoko, i ja też nie wejdę w tę linię, bo kiedyś próbowałem, ale tak jest dobrze.

Drugą uwagę mam taką, że piosenka nie jest nagrana do końca.

A sugestie, jakie mam... No nie wiem, co ci mogę doradzić, mógłbym powiedzieć tyle, że piosenka może być uśmiech.

No to tyle mam na dziś, nie poddawaj się i idź do przodu.

Pamiętaj o przecinkach. Popełniłeś kilka błędów ortograficznych. //Luna



Edytowane przez Lunaris dnia 15-04-2020 13:30
4957750 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2016 18:09
Mamy rok sienkiewiczowski, więc coś tam nawet do piewania wyszperałem

Quo vadis, Domine?
Nagranie własne
Aparat: Huawei Honor 6
Podkład: YouTube


Życzę miłego słuchania i zachęcam do przeczytania powieści Sienkiewicza. Mam nadzieję, że się wam spodoba.


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
Edytowane przez Skeni dnia 24-11-2016 18:23
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 24-11-2016 18:30
Mód drogi Skeni. Zacznę od tego, że masz talent, ale mówiłem Ci to już wielokrotnie. "Quo vadis Domine?" świetnie Ci wyszło. Brak mi słów. Do perfekcji brakuje tylko mikrofonu i dobrego podkładu. Za parę lat widzę cię w studiu u Bartka Kozielskiego na filmiku zatytułowanego XYZ ABC - Quo vadis, Domine? .




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Alex dnia 24-11-2016 18:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2016 19:31
Baronie zacny twierdzę, iż do śpiewania talent posiadasz, tegdy za to się jąć powinieneś i z tego nie abdankuj. Tak już poważne to uważam, że nadajesz się do tej formy sztuki, w której trzeba używać głosu ludzkiego, który jest doprawdy pięknym instrumentem. Kolędy wyszły ci całkiem dobrze. Z piosenek tego klimatu przypadł mi do gustu "Jest taki dzień". Wydaje mi się, że twój głos lepiej się sprawdza przy trochę "żywszych" utworach. Nie umiem tego ubrać w słówa. Po prostu chyba lepiej wypadasz przy utworach szybszych i wymagająch użycia "większej mocy" swojego śpiewu. Stand by me ma gorszą jakość dźwięku, ale też mi się podoba. Piosenka Elsy wyszła Ci bardzo dobrze. Widać, że twoje umiejętności wzrastają porównując wykonania. Ostatnie jest świetne. Czuć klimat. Wpasujesz się w pokład prawie, że idealnie. Oby więcej takich wykonów. Ogółem to ćwicz dalej, bo dobrze ci idzie. Masz pewny głos, co jest mocnym plusem. Umiesz nad nim panować. Czekam na więcej piosenek w Twym wykonaniu... Może coś jeszcze Disneya? Jakąś kolędę też chętnie posłucham, ale to jak będą już święta ^^.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~pawel021
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2016 21:10
Skeni, powiem ci tak: nuta ci wyszła, nie słyszałem żadnego fałszowania ani nic w tym stylu, jedyne co brakowało to dobrego mikrofonu, który nie zbiera szumów z otoczenia i żadnych innych dźwięków.

Talent masz, to słychać bardzo dobrze, więc tak trzymaj. Ja mogę powiedzieć ci, byś trenował dalej, a możesz trafić - i trzymam kciuki za to, abyś trafił - do profesjonalnego studia muzycznego, nawet do Studia Eurocom lub do Start International Polska mruga. Oby tak dalej.

POWODZENIA!!!

Pamiętaj o znakach interpunkcyjnych. //Luna



Edytowane przez Lunaris dnia 15-04-2020 20:48
4957750 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-12-2020 23:44
Cóż, idą święta, wiec przyszedł czas również na prezenty:
1. Gdy się Chrystus rodzi
Nagranie własne,
Aparat: Huawei Honor 6
Podkład: YouTube


2. Rzeka marzeń - prezent świąteczny dla anulka_bloom
Nagranie własne,
Aparat: Huawei Honor 6
Podkład: YouTube


Wesołych świąt Bożego Narodzenia, smacznego karpia, jak najwięcej prezentów pod choinką zdrowia i spokoju,

Życzy Skeni uśmiech



Po dłużeszej przerwie wracam z kolejną piosenką tym razem z filmu "Vaiana. Zaprasza do wysłuchania.

Pól kroku stąd
Nagranie: własne
Aparat: Huawei Honor 6,
Podklad: YouTube


ŻYCZĘ MIŁEGO ODBIORU<br><br><br><br>Po mega długiej przerwie wracam z kolejną piosenką. Tym razem znalazłem fajną aplikację do karaoke, wiec jakość nagrania jest znośna w porównaniu do poprzednich nagrywek, jednak nie bardzo znam się na obrabianiu dźwięku, więc słychać wszystkie nieczystości i załamki - proszę nie bijcie mnie za to szeroki uśmiech . Słabą formę dodatlkowo potęguje fakt, że nie śpiewałem od prawie 3 lat. Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej

You Raise Me Up
Nagranie: własne
Aparat: Xiaomi Mi 9 SE
Podkład: Star Maker

EDIT 27.12.2020
Silent Night
Nagranie: własne
Aparat: Xiaomi Mi 9 SE
Podkład: Star Maker

PS. Chrome robi problemy z odtwrzaniem. Sprawdzamlem na Operze i zadziałało. MS Edge też robi problemy. Podejrzewam, ze dlatego, że jest na tym samym silniku co Chrme. Nie wiem jak zadziała np na Firefox bo nie mam. Sprawdzajcie i dajcie znać, gdzie i czy działa. Dla lepszego odbioru polecam użyć jednak aplikacji:
iOS: KLIKNIJ TUTAJ
Android: KLIKNIJ TUTAJ
<br><br><br><br>


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
[b]Blog z opowiadaniami

Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
Edytowane przez Skeni dnia 27-12-2020 23:49
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moje śpiewy
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2021 16:40
Udało mi się odsłuchać Twoje "Silent Night". Piszę, że "udało", bo nie ogarniałam początkowo tej strony/aplikacji, w której opublikowałeś utwór, ale koniec końców dało radę szeroki uśmiech. Nie słuchałam wcześniej Twoich wykonań, więc nie mam porównania, ale masz ciepłą, miłą barwę głosu i w moim odczuciu bardzo pasuje to szczególnie do tego utworu. Na pewno podobał mi się Twój angielski, bo często jak ktoś nawet dobrze śpiewa, ale ma średni EN to bardzo przeszkadza, natomiast u Ciebie wszystko fajnie w tej kwestii zabrzmiało. Pewnie przyczepiłabym się do tego, że może troszkę lepiej byłoby gdybyś zaśpiewał odrobinę szybciej. Myślę, że całość nie straciłaby wtedy na nastrojowości, ale to tylko moje odczucie. Mimo wszystko i tak sądzę, że zaśpiewałeś bardzo starannie, z troską o wszystkie głoski, no i oczywiście śpiewaj dalej, bo widać i słychać, że to lubisz uśmiech!


Just you... and me... and Steve... and Stu...
And Mark and Leighton...
...and Chad!


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.