Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia


Archiwum
❧  W blasku księżyca, czyli Luna graficzy  ☙

Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
AutorW blasku księżyca, czyli Luna graficzy
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-11-2015 14:01
No witam, witam. Jak mogliście zauważyć, poprosiłam o przeniesienie starego tematu do Archiwum (klik - wchodzicie na własną odpowiedzialność). Miałam to w planach od dłuższego czasu. Po pierwsze, miał on już kilka stron, a po drugie, początkowe prace straszą mnie po nocach XD. No, nie przedłużam, tylko daję kilka avatarów. Szczerze mówiąc, jestem zadowolona tylko z pierwszego.







(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 08-08-2017 17:51
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-11-2015 14:07
Będę pierwsza, która skomcia uśmiech
Więc, widzę bardzo duży postęp! Te ramki to chyba z PhotoShopa, prawda. Nie trzeba ich używać we wszystkich, bo przy niektórych nie pasuje.
Zgadzam się, najlepszy av to pierwszy. On najbardziej przypadł mi do gustu. Skąd ty wzięłaś te Bloomy ostatnie?!
Na drugim miejscu posadzę Bloomę pierwszą, bo też jest fajna.
Ogólnie fajnie i czekam na kolejne prace. Weny życzę!



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-11-2015 16:18
Powinnaś być zadowolona ze wszystkich, bo są piękne. Postęp aż razi po paczadłach! Z niecierpliwością czekam, na kolejne prace (oby było ich więcej). A będą jakieś z Tecną? Wiem, świra mam, ale no cóż, życie. Weny!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-11-2015 18:22
Trzeba przyznać, że zrobiłaś ogromny progress. Po prostu uwiebiam twoje koloryzacje, mam wrażenie, że nie potrafisz źle dobrać kolorów. Z zestawami trochę gorzej, ale avatary są naprawdę urzekające. Moją ulubenicą jest czwórka. Kiedyś potrafiłam robić takie śliczne, brązowe koloryzacje, a teraz nie umiem i ci zazdroszczę xD. Weny!
PS: Mishaki, nie wszystkie ramki są z Szopa, można je też zrobić w Gimpie i to nie jest zbyt trudne.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 15-11-2015 18:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-11-2015 16:56
Bardzo wam dziękuję za komentarze. Obiektywne i szczere opinie są bardzo cenne.











(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 17-11-2015 16:57
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Nami
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-11-2015 19:16
Lunaris!
Za Twój zacny(niegrzeczny ) komentarz w moim temacie jestem zobowiązana skomentować u Ciebie xD.
Ponieważ jestem leniem, to ocenię tylko dzisiejszą dostawę 88D.
Avatar ze Stellą nie przypadł mi do gustu - może to efekt koloryzacjiprzynajmniej ma dobre kształty język. Za to kotek jest śliczny!
Zestaw z Icy podoba mi się, ma ładne tło, png's też jest dobry. Jednak nie podoba mi się napis, za bardzo wtapia się w tło i nachodzi na hmm...czarodziejkę? xD.
Zestaw ze Stellą najlepiej Ci wyszedł. Dziewczyno, jak Ty zrobiłaś to tło! Jest świetne przytul. Chociaż mam wrażenie, że przydałaby się jakaś delikatna ramka...
Ogólnie dostawa jest bardzo ładna, ale zdecydowanie stać Cię na więcej. Weny!serce



Edytowane przez Victoria dnia 05-12-2015 08:45
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-11-2015 21:00
Pierwsze avatary są bardzo ładne. Tylko zdaje mi się, że ten z niebieską twarzą stracił trochę jakość, ale nie jestem tego pewna na sto procent xD.
Avatar z kotkiem jest taki słodki serce. Uwielbiam małe kotki (gorzej, jak potem są większe...). Tutaj zastosowałaś najbardziej pasującą koloryzację ze wszystkich prac.
Zestaw z Icy bardzo chłodny i to mi się podoba. Zachowałaś odpowiednie kolory, nie wpakowałaś tutaj jakiegoś różu czy zieleni wzięte z kosmosu, które zupełnie by nie pasowały. Napis trochę niewidoczny. I zestaw jest pusty, przydałyby się jakieś dodatki.
Zestaw ze Stellą wyszedł Ci rewelacyjnie. Spodobała mi się zastosowana maska. Porozrzucane elementy Stelli wyglądają bardzo fajnie. Na początku byłam święcie przekonana, że to jakaś tektura, a tutaj taka niespodzianka. Dobrze, że nie dodałaś napisu gdyż ta praca jest dopełniona w stu procentach i napisem mogłabyś ją tylko zniszczyć.
Życzę weny i powodzenia!




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Flora 1234
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-11-2015 21:09
Pierwsze avki są śliczne! Kolory i kadry są świetnie, a najbardziej podoba mi się 4 avatar. W nowej zestawie avatary też są bardzo ładne. Zestaw z Icy jest ładny, jednak wydaje się zbyt pusty i przydałyby się tu jakieś dodatki. Poza tym napis jest mało widoczny. Zestaw ze Stellą po prostu CUDNY wow. Wszystko pasuje do siebie w 100%, tło jest genialne i te porozrzucane elementy ze Stellą również. Miałaś świetny pomysł!
Życzę weny i czekam na kolejne prace uśmiech.



Edytowane przez Victoria dnia 05-12-2015 08:49
55398839 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-11-2015 17:40
Miałam już dawno skomentować te prace, ale byłam za leniwa xddd. Od razu powiem, że widać ogromny postęp. Pamiętam Twoje pierwsze zestawy, od tej pory dużo się zmieniło. Avatary wyszły Ci bardzo fajnie, może gdzieniegdzie kolorystyka trochę 'oczojebna', ale ogólnie jest dobrze. Praca z Icy również na plus. Kolorki są dobrze dobrane, przydałoby się tylko trochę więcej dodatków, bo czuć pustkę. Napis mógłby bć też odrobinę ciemniejszy, bo jest bardzo słabo widoczny. Zestaw ze Stellą - WOW! Z pewnością mogę powiedzieć, że to Twoja do tej pory najlepsza praca. Wszystko tutaj do siebie pasuje, nie czuć żadnej pustki, nawet nie przeszkadza mi fakt, że nie ma napisu. Brawo. To chyba tyle ode mnie. Weny ~.



Edytowane przez Speksi dnia 19-11-2015 17:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-11-2015 16:10
Tradycyjnie - dziękuję ;).









(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 23-11-2015 16:12
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-11-2015 16:36
Piękna Musa! Cudowna, fantastyczna! Wybrałaś świetny kadr, niesamowicie mi się spodobał. Jak dla mnie napis pasuje idealnie. Tło dobrałaś na plus pięć i jeszcze ten brush. Po prostu cudeńko! Ramka pasuje tutaj idealnie. Szkoda tylko, że trochę poobcinałaś jej głowę, a raczej włosy.
Avatary są całkiem ładne. Tylko ten jogurt jak dla mnie trochę za różowy. Uwielbiam małe kotki, więc masz plusika ode mnie. W pierwszy avatarze mogłaś jeszcze coś z robić z koloryzacją, gdyż ta niezbyt mi pasuje.
To tyle ode mnie. Życzę dużo weny!




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2015 19:09
Dzięki, Smocza.

"Szkoda tylko, że trochę poobcinałaś jej głowę, a raczej włosy."


Też mnie to nieco irytuje. Taki był już jednak png's.










(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2015 19:54
Ojej. Nie oceniałam Ci trzech zestawów, za co przepraszam zawstydzony
Ale zacznę od najlepszego według mnie. Najlepszy wyszedł Ci zestaw numer 3, ten, który wstawiłaś ostatni. Nie mam się tutaj do czego przyczepić. Na drugim miejscu jest zestaw drugi. Jedyne, co mi przeszkadza to to, że poucinałaś Musie włoski, ale co do kolejnych to nie mam nic. Najgorzej wyszedł Ci ten pierwszy nowy. Avatar i sygnatura z Icy jest za bardzo jasna (wiem, miał być taki efekt, ale słabo ją widać). Te kawałki stroju Stelli nie wyglądają dosyć ładnie, tak jakby ktoś ją na kawałki pociął XD. Oczywiście nie zrażaj się, i twórz dalej! Masz potencjał, i to się liczy! Weny!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-12-2015 12:31
Najpierw może ocenię prace z Twojego poprzedniego tematu.

7.11
Awatary wyszły Ci bardzo fajnie. Najbardziej spodobał mi się ten z Daphne.
Zestaw nie do końca przypadł mi do gustu. Mam wrażenie, że koloryzacja jest za jasna i bardzo razi mnie po oczach. Napis zlewa się zbyt mocno z tłem.

A teraz już z tego tematu.

13.11
Awatary są bardzo ładne. Jakość w nich nie budzi żadnych zastrzeżeń. Najbardziej spodobały mi się 2 ostatnie.

17.11
Awatar ze Stellą jest jak dla mnie odrobinę za mocny i za jasny. Zaś ten z kotkiem jest idealny <3 Kotecek <3
Zestaw z Icy jest bardzo pomysłowy, ale mam wrażenie iż jest zbyt niebiesko. Napis ma bardzo ładną czcionkę, jednak zmieniłabym na Twoim miejscu kolor, ponieważ zlał się całkowicie z pracą i niestety nie jestem w stanie go w ogóle rozczytać.
Zestaw ze Stellą jest hmm... Nie mogę znaleźć odpowiedniego określenia. Podoba mi się, ale brakuje mi tutaj jakiegoś napisu, który by dopełnił całość.

23.11
Awatary są ładne. Oczywiście moje serce ponownie skradł koteczek <3 Boski.
Zestaw z Musą : Różowo mi lalala xd Jest bardzo ładny, ale przynajmniej napis mogłaś dać innym kolorem żeby się troszkę wyróżniał i nie zlewał tak z tłem.

24.11
Pierwszy zestaw z Bloom mnie urzekł. Wydaje się, że jest taki bardzo prosty a jednocześnie cudowny. Napis mogłaś dać tylko odrobinę większy.
Drugi zestaw z Bloom jest ładny, ale napis jest do zmiany. Czcionka jeszcze jest w miarę fajna, ale kolor już kompletnie nie pasuje.
Zestaw z Musą bardzo fajnie Ci wyszedł. Mam jednak po prawej stronie wrażenie pustki pomimo iż jest tekst. Tutaj również kolor i czcionka nie do końca mi się podobają.

Weny kochana!

P.S Postaram się w końcu wykonać dla Ciebie to zamówienie. Z góry przepraszam za zwłokę.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-12-2015 14:33





***


***








(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 17-12-2015 14:35
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-12-2015 14:43
Awatary - jedną są lepsze inne gorsze, ale tak czasami jest. Najbardziej spodobała mi się szóstka. Bardzo ładnie wykadrowana i taka wyrazista, że tak to ujmę.
Zestaw z anime - tło jest fajne i spodobało mi się. Nie do końca jestem przekonana do efektów po prawej stronie oraz tych białych śladów przy png'sie po lewej. Ramka jak najbardziej na duży plus. Brakuje mi tutaj napisu do dopełnienia całości.
Zestaw z Tecną - Tło jest piękne. Większa Tecna jest bardzo fajna, ale ta mniejsza w tym dziwnym efekcie jakoś do mnie nie przemawia. Mam wrażenie, że kompletnie tutaj nie pasuje. Napis też mi przeszkadza, a raczej jego kolor i czcionka. Ramka na plus.
Zestaw z Laylą - Bardziej podoba mi się ta druga wersja sygnatury. Gdybyś jeszcze dodała ramkę to wszystko byłoby piękne.

Weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-12-2015 21:00
Ania ma rację co do tego, że niektóre avy są lepsze, a inne gorsze. Te z Enchantix'em 3D należą do tej drugiej części (aczkolwiek ten z Laylą nie jest zły). Wiem, że jakość kadrów nie zawsze jest dobra i dlatego tak wychodzi. Najbardziej podobają mi się chyba dwa pierwsze. Fajne, bo kolory nie są złe, jakość dobra, kadry w sam raz. Reszta średnia, w Stelli nie dawałabym takiej mocnej mozaiki.
Zestaw z Anime jest bardzo ładny, kolory w moim guście, ramka dobrze wygląda. Te dwa kółka też nie prezentują się źle, chociaż ja bym je jakoś bardziej uwidoczniła. Całość okej, tylko brakuje mi jakiegoś napisu, choć czasem je ciężko dobrać. Dwa pozostałe zestawy są nieco gorsze. To "wcięcie" z Tecną niezbyt pasuje i według mnie jest zbędne, bo to różowe odznaczenie nie komponuje się za całością. Tło jest bardzo ładne. Napis na minus, z jednej strony dobrze, że je dajesz, bo w pewnym stopniu to zapełnia pracę, ale z drugiej nie jest on najlepiej dobrany. Jeśli chodzi o Laylę, to druga wersja jest lepsza, chociaż ten wzorek jakoś mi przeszkadza, czarodziejka w prostokątach na plus. Napis w pierwszej wydaje się być nieco sztuczny (chyba przez cień do niego dodany), ale ćwiczenie czyni mistrza.
Jako, że nigdy tutaj nic nie komentowałam dodam, że ze wszystkich prac bardzo spodobał mi się ten fioletowy zestaw ze Stellą i avek z kotkiem, wpadające w oko prace (;.

Życzę weny :>.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2016 17:03
Dziękuję za komentarze :D.






***




***


Czas odświeżyć temat :>.



Zestaw dla Mishaki
Jeśli ci się nie spodoba, wykonam go jeszcze raz.





(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 03-02-2016 17:04
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2016 12:33
Zestaw z Florą ma bardzo ładne kolorki, przypadły mi do gustu. Ramka dodaje uroku pracy, jednak czuć trochę pustkę. Wiem, wiem to kadr i ciężko do niego coś dobrać, ale jednak. Napis jako tako tam pasuje, mógłby być trochę większy i hmm, może jakiś obrys?

Avatarki również mi się spodobały. Robisz dobre kolorystyki, takie wyraziste. Urzekł mnie av z Bloom Tynix, chyba go sobie niedługo ustawię *-*.

Zestaw z Bloom jest okey. Czuć w nim trochę pustkę, przydałyby się jakieś dodatki. Pomysł jest jednak bardzo fajny.

Zamówienie dla Mishaki chyba wypadło najgorzej z tej dostawy. Pamiętam, jak próbowałam zrobić coś z tym png'sem i mi nie szło xdd. Tutaj znowu brakuje mi tekstur i brushy, które zapełniłyby pracę. Kolorki też takie średnie. Napis..no cóż japońskie znaczki nie zawsze pasują do Winx, trzeba naprawdę umieć to zrobić.


Podsumowując to najlepiej wychodzą Ci chyba avatarki i zestawy z kadrami. Robisz świetną kolorystykę, tak trzymać. Weeeny ~.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~kolec 257
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2016 12:59
Widzę, że jeszcze nie dałem tu swojego posta. Więc powiem tyle bardzo fajne masz avatary Luna, ale nie mogę się zdecydować, które masz lepsze te z kotem, czy z "Winx'm". Tyle mogę powiedzieć o twojej grafice i mam nadzieję, że będziesz miała więcej takich wspaniałych avatarów.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.