Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica


Archiwum
❧  GRA: Grupa WINX  ☙

Strona 1 z 53 1 2 3 4 > >>
AutorGRA: Grupa WINX
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 05-12-2014 22:12
Temat ogólny przeznaczony do gry.

1. Akali
2. YouStee
3. Matles
4. EVIL
5. Sophie
6. Rebecca
7. stellasolaria
8. Victoria
9. Stella
10. Emma
11. Veronica
12. deldar
13. qwerty
14. Speksi
15. Catty
16. Cookie
17. danios15
18. bloomcia151
19. Radi
20. ChandSharma
21. Suzanne
22. Ignis
23. Flamila

Usunięci z gry -> Sky1800, Ol@Linphe@, Winx, WinxForever, bloom89, Amy, bloomdragon5, Olqqa0019, Edyta Ninfea, Yuki, misia11147

Stan grupy: Było 34 osoby, teraz jest 23.

Zadania tutaj -> http://winxblogger.cba.pl/forum/viewthread.php?forum_id=92&thread_id=3090#95595

Ps. Radzę nie spamować, bo będę usuwała posty. A tutaj jest ta sama zasada. Punktów nie nalicza, ale jeśli usunie się wypowiedź to i usuwają się 2 pkt.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 14-12-2014 22:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Alex
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-12-2014 23:21
Nie wiem jak to będzie sie odbywać,lecz wedfług mnie Starostą powinna być Youstee,a jej pomocnikami Evil i chandsharma.Hasło oraz logo ułożymy póżniej.I te mocne strony równiez zostawmy na póżniej.Dobra tak jak pisałem to moja pierwsza taka gra, więc nie wiem jak się to ma odbywac.

MatLeszawstydzony




(c) Krejzi moja złota serceserceserce
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-12-2014 23:25
Ja głosuję, aby prefiksem (nie wiem co to) było "$", ponieważ przecież to kasa jest *o*. Plus - ja chętnie zrobię logo, ale nie wiem, czy dzisiaj zdążę.


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 05-12-2014 23:26
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 05-12-2014 23:33
Hmm.... Trudny wybór. Ja bym na starostę wybrała Cookie lub Sophie. Uważam, że one sobie świetnie poradzą, jeśli się zgodzą, oczywiście. Lepiej wybierzmy kogoś, kto sobie na bank poradzi w tym wszystkim, a nie na zasadzie "bo lubię" lub "bo jest popularny". Co do zastępców, to mogę ja jednym zostać, jeśli ktoś mnie chce.

Proponuję, żeby nad hasłem i logiem pomyśleć, a nie rzucać się na głęboką wodę od razu ze wszystkim. Każdy z nas mógłby utworzyć własne logo i hasło i pokazać je, a potem wybierzemy najlepsze... Ale dobra, nie będę się rządzić, najpierw wybierzemy przywódcę, nie xd. Co do prefiksu - myślę nad ! albo $, ale chyba $ lepsze.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 05-12-2014 23:34
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-12-2014 23:39
Rany, więcej osób niż u mnie w klasie. I my mamy się wspólnie porozumiewać?
Dalej, logo to ma być co? Jakiś obrazek / sygnatura?
Co do prefiksu wybieram "!" Jasne!!!!!!!!!!!
A na pytanie dlaczego mamy wygrać, odpowiedź jest prosta. Jesteśmy tymi dobrymi.
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Alex
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-12-2014 23:45
Od razu zaświadczam,że nie mam dostepu do kompa,bo pisze z tableta.I loga nie mógłbym zrobic,ale nad hasłem mógłbym /się zastanowic.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 06-12-2014 00:02
Dobra, wymyśliłam jakieś hasła, bo dopadła mnie wena. Fajne by było coś w stylu "W grupie siła!". Najlepiej jakby naszą mocną stroną była współpraca albo siła i żebyśmy nie darli kotów między sobą, wtedy dojdziemy daleko.
Moje inne propozycje:
-> "Czujesz tę moc? To w grupie Winx drzemie siła!"
-> Magii grupy nikt nie pokona!"
-> "Najsilniejsza jest magia konwergencji!"
Postaram się wymyślić coś jeszcze (bo te powyżej są niezbyt dobre), logo także.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-12-2014 09:41
ChandSharma napisał/a:
Hmm.... Trudny wybór. Ja bym na starostę wybrała Cookie lub Sophie. Uważam, że one sobie świetnie poradzą, jeśli się zgodzą, oczywiście. Lepiej wybierzmy kogoś, kto sobie na bank poradzi w tym wszystkim, a nie na zasadzie "bo lubię" lub "bo jest popularny". Co do zastępców, to mogę ja jednym zostać, jeśli ktoś mnie chce.

Proponuję, żeby nad hasłem i logiem pomyśleć, a nie rzucać się na głęboką wodę od razu ze wszystkim. Każdy z nas mógłby utworzyć własne logo i hasło i pokazać je, a potem wybierzemy najlepsze... Ale dobra, nie będę się rządzić, najpierw wybierzemy przywódcę, nie xd. Co do prefiksu - myślę nad ! albo $, ale chyba $ lepsze.

Zgadzam się z tym! + wolałabym jeszcze nie wybierać starosty, zobaczymy, kto będzie sobie najlepiej radził i wtedy wybierzemy ~. To samo z zastępcami.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-12-2014 10:11
Co do starosty uważam tak jak Akali- nie wybierajmy teraz. Możemy owszem wybrać kogoś z bardziej znanych osób, a nie użytkowników, ale sądzę, że powinniśmy dać szansę zwykłym użytkownikom. Starostą powinna być osoba, która na pewno wchodzi na WB. Niekoniecznie kilkanaście razy dziennie, ale z dwa pod koniec dnia zwłaszcza gdy jest tu wiele osób na pewno. W zastępstwie natomiast osadziłabym ChandSharme, Cookie, Yuki, EVIL, Catty, Rebbecce, Suzanne, Radi, Matles i Akali. Oczywiście to nie jest tak, że tylko te. Ale z tych osób bynajmniej jedna powinna być na zastępstwie. Kojarzę te osoby z WB, chociaż one niekoniecznie mnie, ale wiem że dalibyście sobie radę i można wam zaufać.
Co do hasła i logo to ma być taka grafika z hasłem typu: W grupie siła? <- przykład. Jeśli chodzi o to to mam pomysł, ale niech ktoś napisze najpierw, czy o to chodzi uśmiech.
Prefiks- oczywiście jestem za #. Jako, że posiadam konto na instagramie uwielbiam ten symbol. Jest idealny i bardzo dobrze wygląda. Nie wiem do czego służy tutaj prefiks, ale jeśli mam wybierać to właśnie ten.
Mocne strony grupy są oczywiście różne. Mamy osoby nie tylko dobre w tworzeniu różnych rzeczy, ale i osoby które mają w sobie to coś. Mamy zapał do pracy i jesteśmy chętni na nowości (co widać po ilości grupy). Mam nadzieję, że wszyscy się dogadamy bo to będzie nasz najsilniejsza strona.
A jeśli chodzi o pytanie z wygraniem... to wcale nie dlatego, że jesteśmy Ci dobrzy. Jak dla mnie wygramy wtedy kiedy się dogadamy i będziemy współpracować. To będzie nasz sukces i nasze zwycięstwo. Nie ma innej możliwości. Wygrana między grupami to jedno. Wygrana w grupie to drugie i jak dla mnie ważniejsze uśmiech. Sądzę, że w ten sposób wszyscy dobrze się poznamy i nie ważne jaki będzie wynik zabawy, zdobędziemy nowe znajomości. mruga


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Dream
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-12-2014 10:26
ChandSharma napisał/a:
Najlepiej jakby naszą mocną stroną była współpraca albo siła i żebyśmy nie darli kotów między sobą, wtedy dojdziemy daleko.


Zgadzam się z tym. Naszą mocną stroną może być też odpowiedni podział zadań, tzn. wybranie dobrego starosty, porozdzielanie zadań tak, żeby każdy miał co robić i robił to, w czym jest dobry.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Stella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-12-2014 10:42
Oto moje głosy:
Starosta - ChandSharma
Zastępca Starosty 1 - Sophie
Zastępca Starosty 2 - EVIL
Ale oczywiście zależy to od tego jakie będą zadania.
Hasła:
- Grupa Winx pokona Trix!
- Winx wymiata Trix zamiata!
To tylko moje przykłady. Jak będę miała jakieś pomysły to oczywiście napiszę.
Co do loga to ma być zdjęcie? Ja się na tym nie znam więc zostawiam to komuś innemu.
Dlaczego to my mamy wygrać? Ponieważ jesteśmy Winx! Winx zawsze wygrywają. Myślę, że nasza grupa ma to coś, tą potęgę rywalizacji i wygranej!
Jestem za prefiksem $, ponieważ nasza grupa jest bogata w wielu członków. Jest nas aż 33!
Oczywiście jeszcze mamy czas na pomyślenie więc się zastanówmy.



Calutki zestaw (c) Chand (Widżilia)
magicalwinxclub.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Alex
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-12-2014 10:43
ChandSharma napisał/a:
Dobra, wymyśliłam jakieś hasła, bo dopadła mnie wena. Fajne by było coś w stylu "W grupie siła!". Najlepiej jakby naszą mocną stroną była współpraca albo siła i żebyśmy nie darli kotów między sobą, wtedy dojdziemy daleko.
Moje inne propozycje:
-> "Czujesz tę moc? To w grupie Winx drzemie siła!"
-> Magii grupy nikt nie pokona!"
-> "Najsilniejsza jest magia konwergencji!"
Postaram się wymyślić coś jeszcze (bo te powyżej są niezbyt dobre), logo także.



Zgadzam chandsharmą, a najbardziej mi się podoba "Magii grupy nikt nie pokona".A to moje hasło "Grupa Winx jest The
best,bo to w ich rekach wygrana jest".Mam nadzieje,że się spodoba.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-12-2014 11:34
Hm, starosta to na pewno musi być ktoś, kto będzie się wywiązywał ze swoich obowiązków i nie będzie ich olewać. No i osoba musi wchodzić często na WB, a nie że jej nie będzie przez parę dni - tak samo z zastępcami.
# pewnie sobie wybierze grupa Trix, w końcu to słynny hasztag jest XD. Też bym była za $, bo pozostałe symbole odpadają (dziwnie bym się czuła z % czy &).
Hasło chyba powinno być krótkie, ale takie... wiecie, chwytliwe xd. A nie że będzie to zdanie na dwa kilometry i bezsensowne. Dobrze by było, gdyby było to coś z grupą, bo w końcu mamy ze sobą współpracować, nie?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~winx
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-12-2014 11:49
Mamy bardzo zgraną i fajną grupę. Na pewno damy sobie radę. Na stanowisko starosty proponuje: Akalę, YouStee i Matles, uważam, że to bardzo dobry wybór. Po drugie hasło, moje propozycje to: Winx forever, albo Winx zawsze górą. Następnie - logo, nie znam się na grafice. Później napiszmy te mocna strony Winx: winx zwyciężają każdą walkę z Trix, Dobro zawsze zwycięża. Prefiks to może być #. uśmiech
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-12-2014 12:10
Wszyscy to już wcześniej napisali. Starostą musi być, który będzie systematycznie wchodził WB podczas gry. Proponuję, więc Akali albo YouStee, a na zastępcę Sophie. Co do hasła to najbardziej mi się podoba od ChandSharmy: "Magii grupy nikt nie pokona". Z logiem, możemy zrobić tak, że do wieczora każdy chętny zrobi swoje i wybierzemy jedno (co myślicie?). ... i jeszcze prefiks, ja uwielbiam #, ale on jest bardzo popularny ... więc zgadzam się z tym $.



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Wiki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-12-2014 12:53
You Stee liderem zastepca Chand i Victoria hasło niech one ułożą, logo jakis grafik przedstawienie: UUwazam ze Winx zawsze, czy na początku, czy na końcu sezonu z nimi wygrywają...przewraca oczami prefleks cokolwiek to jest !




Mans Zelmerlow.. kocham ^^

''Powinniśmy bawić się ogniem
Nigdy nie bojąc się, że moglibyśmy się poparzyć''

,,We are the heroes of our time
but we're dancing with the demons in our minds''
- - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-12-2014 12:58
You Stee liderem zastepca Chand i Victoria hasło niech one ułożą, logo jakis grafik przedstawienie: UUwazam ze Winx zawsze, czy na początku, czy na końcu sezonu z nimi wygrywają...

Później napiszmy te mocna strony Winx: winx zwyciężają każdą walkę z Trix, Dobro zawsze zwycięża.

Sądzę, że to mają być raczej NASZE mocne strony, a nie te Winx z serialu. A to, że Winx zawsze wygrywają, nie znaczy, że my też akurat wygramy ;3. Qwerty dobrze wypisał/a nasze mocne strony, szczególnie chyba współpraca jest największym plusem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-12-2014 13:41
Myślę, że starostą mogłyby zostać: Chand, Sophie, czy też YouStee. Muszą to być, jak już powyżej wspomniano, osoby, które na pewno sobie poradzą i często tutaj wchodzą. Na zastępcę Catty lub Akali. Jestem za tym prefiksem "$", pasuję mi się też "#", ale ostatecznie jestem za "$". Podobają mi się hasła ChandSharmy ;3. Co do loga, na razie nie mam pomysłu.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-12-2014 13:46
Ojoj, starosta... Uważam, że nie każdy może zostać starostą, do tego potrzeba "doświadczenia", albo cuś xd. Z tej racji głosuję na ChandSharme. Według mnie, to najlepsza osoba, która będzie logicznie wypełniać tą funkcje.
Co do zastępców, to wybieram Sophie oraz Cookie.
Hasło musi i magicznie, i logicznie. Bo co z tego, że wymyślimy jakieś fajowe, ale w nim zero logiki...?

ChandSharma napisał/a:
Dobra, wymyśliłam jakieś hasła, bo dopadła mnie wena. Fajne by było coś w stylu "W grupie siła!". Najlepiej jakby naszą mocną stroną była współpraca albo siła i żebyśmy nie darli kotów między sobą, wtedy dojdziemy daleko.
Moje inne propozycje:
-> "Czujesz tę moc? To w grupie Winx drzemie siła!"
-> Magii grupy nikt nie pokona!"
-> "Najsilniejsza jest magia konwergencji!"
Postaram się wymyślić coś jeszcze (bo te powyżej są niezbyt dobre), logo także.

Chand miała bardzo dobry pomysł. Osobiście uważam, że Czujesz tę moc? To w grupie Winx drzemie siła! to najlepsze hasło, które będzie nas reprezentować.
Z logiem bym się wstrzymała do pewnego momentu, ale też nie wszystko na ostatnią chwilę. Poczekajmy jeszcze troszkę :3.

Mocne strony? Bo jesteśmy zgranym zespołem i każde zadanie jest nam nie trudne, haha, nwm xD.

Proponuje #, jako nasz prefiks.

Takie moje zdanie.



Edytowane przez Rebecca dnia 06-12-2014 13:46
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 06-12-2014 13:58
qwerty napisał/a:
Mocne strony grupy są oczywiście różne. Mamy osoby nie tylko dobre w tworzeniu różnych rzeczy, ale i osoby które mają w sobie to coś. Mamy zapał do pracy i jesteśmy chętni na nowości (co widać po ilości grupy). Mam nadzieję, że wszyscy się dogadamy bo to będzie nasz najsilniejsza strona.

Qwerty, Ty mi chyba w myślach czytasz!
Tak poza tym - najważniejsze jest przede wszystkim, żebyśmy się nie wyłamywali i doszli do końca wszyscy razem. W pewien sposób tego właśnie uczy nas serial - razem jesteśmy silni, czyż nie tak? Każdy z nas jest inny (co widać też po Winxach), ale razem tworzymy całość.

Co do loga, to myślałam nad nim. Pracowałam kilka godzin, zanim udało mi sie stworzyć coś porządnego i nawiązującego trochę do Winxówn. Jak mówiła Bloom w serialu - "Proste ale wpada w oko" - oto moje dwie propozycje: klik! i klik! Oczywiście, w tym drugim można zmienić hasło, to jest na razie przykładowe.
To jest właśnie moja propozycja. Jak Wam się podoba? Trochę taka dziwna, więc pewnie ktoś mnie przebije czymś lepszym xd.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 06-12-2014 13:59
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 53 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.