Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Ritsukox


Archiwum
❧  Galeria Rosette  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorGaleria Rosette
~Rosette
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-04-2013 22:49
Po jakichś pięciu może latach wróciłam do Winxa i choć stara już ze mnie dupa, to rysowanie ich nierzadko dziwacznie powyginanych ciał sprawia mi furę radości. Do mistrza mi jednak jeszcze sporo brakuje, dlatego liczę na wasze szczere opinie uśmiech (mogą być szczere do bólu, zniosę wszystko xD).

Na początek zaprezentuję wam Florkę, która ma być prezentem dla koleżanki, która też jest winx-fanką.
http://imageshack.us/a/img839/6426/florka.png
Co prawda art jest jeszcze nie skończony ('random bg is random', więc nie zwracajcie na niego w ogóle uwagi "D), ale niewiele mi już do końca zostało...
Edytowane przez Rosette dnia 01-05-2013 18:34
36688357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-04-2013 01:32
Hmm sama rysowałaś Florę? Jak mi odpowiesz to rozwinę swoją wypowiedź.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez ChandSharma dnia 04-04-2013 17:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-04-2013 12:33
Troszkę ciężko mi się zabrać za ten komentarz, ale sądzę, że każdemu przyda się konstruktywny komentarz, a Twój art bardzo mi się podoba, więc z całą pewnością nie znajdziesz w moim komentarzu hejtu (ale postaram się też nie słodzić).

Z pozytywów, na samym początku rzuca mi się w oczy fakt, że to na dwieście procent jest Flora. Ma specyficzne oczy, odpowiedni nos i karnację (choć tu można byłoby dać odrobinę ciemniejszą) i jest narysowana w stylu jak najbardziej winxowym. A to fantastycznie, zważywszy na fakt, że całkiem sporo osób (czasami też ja...) rysuje jakąś postać (np. Bloom) i tylko przypis mówi, czy to aby na pewno nie jest żadna OC. To jest u Ciebie pierwszy plus.
Ponadto doceniam to, że kolorowałaś caluteńką postać. Właściwie ja zawsze podziwiam komputerowych malarzy, bo mnie współpraca z SAI'em niewiarygodnie męczy (i po kilku "Miało być tak, a wyszło zupełnie inaczej!" jestem bliska dezercji). Ty pokolorowałaś całą Florę i pododawałaś cienie. Myślę, że jest dobrze, ale tu powinien wypowiedzieć się ktoś, kto naprawdę widzi, gdzie pada (i na co) światło. ^^"
Podoba mi się też szkic. Gdyby nie, niżej wspomniana, ręka, byłby wręcz idealny. Widać, że musiałaś już trochę rysować czarodziejki Rainbowa i że zdecydowanie masz ku temu predyspozycje. Już na podstawie tej jednej Flory jestem w stanie stwierdzić, że mogłabyś dołączyć do Jakly, Anabi, Qby016 i innych polskich fanów, którzy równie świetnie rysują w stylu Winx.

Z takich drobnych mankamentów - pasek wygląda na niestarannie pokolorowany. Usta też mi się zdają jakieś dziwne - nie chodzi mi tu o kształt czy sam kolor, ale w przybliżeniu coś się w nich psuje. Możliwe, że to wina konturu, aczkolwiek nie jestem pewna. I te perły... Moim zdaniem nie pasują do stroju Flory, są takim zbędnym dodatkiem. Przez kolorowanie trochę wyglądają jak "wklejone", "nie z tej bajki". Wiem, że nie było korzystania z opcji "paste", ale te kolory trochę to sugerują. Nigdy nie kolorowałam pereł, więc nie potrafię bardziej pomóc. Może starczy pokolorować nieco innymi odcieniami? Dziwnie też wygląda jedno z oczu, przykryte odrobinę włosami. Niby tak miało być, ale coś mi w tym nie pasuje.

Głównym błędem jest ręka. Została narysowana w innym stylu, jest taka bardziej realistyczna, a Winxówny, jak sama ujęłaś, mają powyginane ciała. Ja dodam jeszcze, że niewiarygodnie szczupłe. Tej ręce brakuje głównie tego drugiego - zdecydowanie powinna przejść na dietę. Sam nadgarstek jest świetny, tylko cała reszta się odrobinę popsuła.

Niemniej, Twoja praca to znakomity debiut w tym temacie. Czekam na jeszcze inne FanArty i życzę powodzenia w rysowniczej karierze. (;

Rev.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 04-04-2013 12:35
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~Rosette
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-04-2013 16:57
rosattiee:: Tak, rysowałam ją sama od podstaw : ).

Reverienne: Cieszę się, że jesteś ze mną szczera. Nic tak bowiem nie motywuje mnie do dalszej pracy nad sobą, jak konstruktywna krytyka. No i dzięki temu też mam szansę ulepszyć jeszcze tę pracę przed oddaniem ^^.
Jeśli chodzi o podobieństwo, to parę lat temu sporo czasu spędziłam na samym tylko wyłapywaniu wszystkich charakterystycznych szczegółów twarzy każdej z Winx i Trix. Nie było to szczególnie ciekawe zajęcie, ale cóż; mus to mus. Teraz Flora, Musa, Stella i Layla nie stwarzają mi jakichś szczególnie większych problemów przy rysowaniu, gorzej ma się rzecz z Bloom i Tecną (gdyż nie są to postaci, które darzę szczególnie pozytywnymi uczuciami i rzadko kiedy je rysuję).
Ciemniejsza karnacja? Hm... Może i masz rację. Pracuję na laptopie, to dlatego czasem kolory wychodzą mi nie takie, jak powinny :\
Nie zdziwię się, gdy ktoś zwróci mi uwagę, że cień powinien padać gdzie indziej, niż go umiejscowiłam; cieniowanie zawsze było moją Piętą Achillesa "D
Jeśli zaś chodzi o rękę, to właściwie jest tu tak, jak w przypadku ww. cieni; nienawidzę i nie umiem rysować rąk. Wiem, że czeka mnie z tym dużo pracy i muszę się w końcu przyłożyć, ale 'tak dużo roboty, a tak mało czasu' Dx.
Pasek akurat jest jeszcze nie skończony, tak samo spódniczka i buty (pisałam na początku wpisu, że praca jest jeszcze nie gotowa), także z tym jeszcze będę działać ^^.
Ok, dodaję podgląd na twarz:
http://imageshack.us/a/img706/2895/floraface.png
Taak, teraz widzę, że lewe oko wyszło trochę jakby z zezem XD A usta? Hmmm, sama nie wiem...
Perły są na oficjalnych artach, a nimi się tutaj sugerowałam, stąd też są one niestety i u mnie {mogli z nich zrezygnować, miałabym mniej roboty xD}. Wiem, że kolą w oczy, ale dopiero próbuję je jakoś ogarnąć, żeby wyglądały przyzwoicie (nigdy wcześniej czegoś takiego nie malowałam, ale skorzystam z twojej sugestii; a nóż widelec się uda ;D).

Reasumując: pasek i perły dopracować, poprawić lewe oko i rękę. Zabiorę się za to w wolnej chwili :) A no i cieszę się, że mimo wszystkich moich potknięć praca ci się jednak podoba :)
Obiecuję, że nie spocznę na laurach i będę się starać jeszcze bardziej ^^.
Edytowane przez ChandSharma dnia 04-04-2013 17:34
36688357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2013 00:58
Powiem tak. Masz talent. Bardzo ładna praca. Do jednego czego mogę się przyczepić to twarz. Niby jest ona uśmiechnięta ale taka 'Drewniana', zero emocji, jak plastikowa lalka. Oczywiście to nie umniejsza całokształtu pracy w której wykonałaś kawał dobrej roboty. Chciałabym zobaczyć Icy w Twoim wykonaniu, gdyż uwielbiam ją a nigdzie nie mogę znaleźć fajnego obrazu z nią. Chciałabym Ci zadać parę pytań jeżeli mogę:
1. Jakiego tabletu używasz?
2. Długo rysujesz?
3. Jak długo rysowałaś tą Florkę?
4. W jakim programie rysujesz?
5. Kształty (kontury) rysowałaś twardym pędzlem?
Pozdrawiam Rose.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez ChandSharma dnia 05-04-2013 02:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~Rosette
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2013 01:23
Hmm, właściwie to mogę spróbować z różnymi wariantami mimiki, zrobić półprzymknięte oczu czy coś i może wtedy wyjdzie inaczej. Jak nie, to najwyżej zostawię tak, jak jest "D.
Ach, ja również uwielbiam Icy! :D I na pewno ją narysuję, mam już nawet wstępne szkice :) Planuję zrobić arta z nią zaraz po Musie i Stelli ^^.

1. Mój tablet to Wacom Bamboo. Dla początkujących; idealny ;).
2. Rysuję właściwie od zawsze, od kiedy tylko sięgam pamięcią. Winxy od kiedy się pojawiły w Polsce, od dwóch lat skierowałam się bardziej w stronę Mangi, a ostatnio próbuję sił również i w realizmie.
3. Humm, szkic jakoś ze 2 dni z przerwami, kolorowanie zaś po trochu jak mam czas (a jak widać, jeszcze trochę mi zejdzie...).
4. W SAIu :) Choć ostatnio próbuję też coś działać w Fotoszopie.
5. Nie, za pomocą 'krzywej'.
Edytowane przez ChandSharma dnia 05-04-2013 02:04
36688357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2013 01:51
Wg mnie i tak jest cudnie mruga. Ja z góry założyłam, że rysowałaś w Photoshopie dlatego od razu pytałam o pędzel xD. Ja mam zamiar kupić sobie właśnie tablet graficzny, nie duży ale z Wacoma bo to najlepsza firma. Wiesz czy taki był by dobry
http://allegro.stati.pl/!ALLEGRO_IMG/PRODUCENCI/Wacom/Bamboo_CTH-470K-RUPL/5.jpg?
Niby mały ale na początek mi wystarczy. Z niecierpliwością czekam na Icy mruga. A i jeszcze pytanko (sorry, że truję): sama uczyłaś się digital paintingu czy z Internetu czy może ktoś Cię uczył? mruga


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez ChandSharma dnia 05-04-2013 02:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~kamila1101
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2013 20:35
Piękne! Na jakim programie to robisz? Gdy ten obrazek zobaczyłam zabrakło mi słów z wrażenia. Ja myślę, że Ty masz talent.



Edytowane przez ChandSharma dnia 05-04-2013 20:37
https://issuu.com/mikami1101 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~Pharple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2013 21:58
Wow. Obrazek z Florą jest przecudowny. Sama narysowałaś i masz talent. Ślicznie wszystko wyszło. Tylko trochę dziwna ręka. Ale i tak jest super uśmiech.




https://www.youtube.com/channel/UCpHyzdhhYs2XwUgy4ovFbrA
http://winx-owo.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-04-2013 09:56
Twoje rysunki są świetne.
Mogłabyś zrobić dla mnie Icy?


av (c) ja
Edytowane przez ChandSharma dnia 18-05-2013 19:59
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~Rosette
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 18:22
rossattiee:
Fotoszopa to dla mnie Czarna Magia :'D Przymierzałam się do niego wiele razy, ale efekt zawsze był równie daremny "D Najbardziej wkurzające jest w nim robienie line arta, czego nie ogarniam .__. Także zostaję przy SAIu xd póki co
Mam podobnego tableta ;D Konkretnie ten model:
http://image.ceneo.pl/data/products/4517656/i-wacom-bamboo-pen-ctl-460-de.jpg
Może i jest mały, ale na początek w sam raz. Format A4 to już taka wyższa szkoła jazdy moim zdaniem ;)
A i taka ważna rada ode mnie: jeśli będziesz już kupować Wacoma, to koniecznie sprawdź, czy w ofercie jest dołączone pióro. Można się nieźle przejechać, dlatego trzeba dokładnie czytać opisy aukcji :|
Niestety nikt z moich znajomych nigdy nie podzielał moich pasji, dlatego wszystkiego uczyłam się sama. Najpierw metodą prób i błędów (właściwie to do dziś ją praktykuję), a później, gdy już miałam internet, zaczęłam przeglądać tutoriale :)

kamila1101:
Najpierw szkicuję na papierze, następnie skanuję i maluję w Paint Tool SAI. Tło i różne bajery to już w Photoshopie ;)
A i dziękuję za uznanie; cieszę się, że ci się podoba ^^

Pharple:
Tak, wiem; ręka do kitu, ale poprawię ją ^^'

Azathara:
Właściwie to nie rysuję jeszcze na zamówienie (za mało praktyki, rozumiesz ^^'), a Icy i tak mam w planach, więc... ;) No chyba, że ci naprawdę bardzo zależy, to możemy się dogadać ^^
Edytowane przez Rosette dnia 22-05-2017 17:30
36688357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2013 22:32
Cudowna! Myślałam, że tylko ją przerobiłaś, dopiero potem przeczytałam, że sama ją zrobiłaś. Jestem pod wielkim wrażeniem. Wygląda identycznie, jest po prostu perfekcyjna. Czekam na kolejne prace z niecierpliwością. mruga

Spacje stawiamy PO przecinkach, nigdy przed.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Rosette dnia 25-06-2013 19:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~Rosette
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 19:01
Cieszę się, że ci się podoba, choć, jak już wspominałam kilka postów wyżej oraz na początku, praca ta wymaga jeszcze skończenia i kilku poprawek ^^'

~*~


Na życzenie rossattiee (do niej proszę więc kierować wszelakiej maści zażalenia jeśli wasz wzrok bądź psychika ulegną znacznemu uszkodzeniu) znów postraszę was moimi potworami >D
Pierwszy szkic zrobiony wczoraj w nocy w przerwie na reklamy (chociaż raz się na coś przydały xD), przedstawiający jedną z moich winxowych OC. Jednak jako iż po godzinie 22 mój mózg już dawno spoczywa w formalinie na piwnicznej półce, postać ta nie ma jeszcze ani imienia ani mocy. Można właściwie powiedzieć, iż powstała pod wpływem impulsu xd Skłaniam się jednak ku imionom podsuniętym przez Banana, a mianowicie Lea lub Yvonne :3
W planach oczywiście pozostałe członkinie 'Klubu Bez Nazwy' XD
Moja OC


No i drugi szkic, taka tam Darcy na szybko sprzed kilku tygodni, machnięta właściwie tylko po to, ażeby sprawdzić, czy pamiętam szczegóły jej twarzy xd
>tutaj<


Konstruktywna krytyka mile widziana ^^
Edytowane przez Rosette dnia 08-05-2013 17:47
36688357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 19:10
Zazdroszczę talentu. Twoje szkice są tak piękne i perfekcyjnie. Dopracowujesz każdy szczegół więc prace wyglądają cudownie. Twoja OC przypomina mi Stellę - nie wiem czemu. Jak ją zobaczyłam to wyobraziłam sobie ją w blond włosach i od razu na myśl przyszła mi Stella. Darcy wygląda dokładnie tak samo, jestem pod wielkim wrażeniem.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~Rosette
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 19:18
Stellę powiadasz? Hmm... Może to przez oczy; są podobne xd A no i te spięte do tyłu kosmyki... "D
Osobiście wyobrażam ją sobie bardziej w zielonych włosach (ach, kocham zieleń), ale będę kombinować z różnymi wariantami ;)

Dziękuję za opinię, doceniam ^^
Edytowane przez Rosette dnia 22-05-2017 17:31
36688357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~Rosette
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2013 19:38
Jasne, będzie ich więcej (nawet może uruchomię zamówienia), tylko że teraz mam dość napięty terminarz w związku ze szkołą i nie rysuję zbyt wiele... :<

Ach, no i dziękuję za miłe słowa :)
36688357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~Rosette
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-05-2013 19:10
Gdy zrealizuję dotychczasowe zamówienia, to czemu nie? ;) Choć zawczasu uprzedzam, że nigdy jeszcze nie rysowałam winxowych chłopaków "D Ogólnie jakoś nie lubię rysować facetów xD

EDIT:
Dorzucam ostatni szkic jednej z moich OC tworzonej na specjalne życzenie naszej drogiej ~rossattiee :) Jest ona członkinią mojego własnego Klubu, o którym będziecie mogli dowiedzieć się więcej już wktórce z opowiadań publikowanych na przygotowywanym przeze mnie blogu :)
Ok, bez zbędnego gadania, oto Rosattie (dla niekumatych: klik w imię, aby zobaczyć).



Edytowane przez Rosette dnia 08-05-2013 17:48
36688357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-05-2013 17:27
Szkic bardzo ładny, tylko szkoda, że tylko i wyłącznie przedstawiona na nim jest głowa. Chciałabym zobaczyć całą postać, ale mniejsza z tym. Z resztą, tak też może być. Ta członkini twego clubu, Rosattie, jest zaskakująco podobna do Layli z Winx'a, przynajmniej dla mnie. Jakoś nie mogę się wysilić z tym komentarzem, bo brak mi słów, żeby opisać swoją radość, kiedy widzę takie ładne pracki. O, no i już sobie zwiększyłam posta, po prostu super. Co mówię temu szkicowi? Całkowite, pełne: YES xd.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-05-2013 17:46
Nie szłoby dorobić reszty ciała? Jestem bardzo ciekawa jakby postać wyglądała w całości. Szkic prezentuje się cudownie, masz ogromny talent. Twarz wygląda jak prosto z serialu, zrobiłaś świetne włosy. Podobają mi się te falowane kosmyki. Osobiście mi przypomina Icy w wersji czarodziejki. Głównie tak mi się skojarzyło przez uczesanie. Jak już mówiłam wspaniale szkicujesz, nie mogę się doczekać kolejnych prac przewraca oczami.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Rosette
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-05-2013 17:56
Twoje ocki są świetne. Jakby żywcem wyjęte z kreskówki. Podoba mi się Twoja kreska i dokładność. Oczywiście czekam na wersję "digital", a ona zapewne będzie jeszcze lepsza. Ocka Rose jest jak połączenie Aishy i Darcy. Bardzo mi się podobają jej oczy, są takie hipnotajzing. Fajnie by było zobaczyć, prócz portretu, dalszą część, tułowia. kończyny dolne. Czekam na Twoje kolejne Ocki, w szczególności Groźbellę.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Rosette dnia 22-05-2017 17:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.