Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Ritsukox

Świat filmów
Seriale
❧  Szkoła  ☙

AutorSzkoła
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2014 19:09
1 września w polskich szkołach zabrzmi dzwonek inaugurujący nowy rok szkolny. Wśród nich będzie "Szkoła" - nowy serial TVN, który otworzy drzwi do trudno dostępnego świata młodzieży. Ukaże historie z życia wzięte, zaprezentuje wiarygodnych bohaterów, a widzów skłoni do refleksj...

"Szkoła" to serial z kategorii scripted docu, którego akcja skupiona jest na życiu uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji, szukanie nowych doświadczeń, pierwsze zauroczenia - to właśnie ich codzienność. Wyzwania, jakie stawia przed nimi współczesny świat i problemy, z którymi się zmagają, wielokrotnie znajdują swoje ujście w zachowaniu młodzieży. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania, a nawet nieodpowiedzialne zabawy, to tylko część wątków jakie zobaczymy w "Szkole". Inspiracją dla scenarzystów serialu stały się prawdziwe historie współczesnych nastolatków.

Gimnazjalista to nie tylko trampki, słuchawki w uszach i nieobecny wzrok... To zwykle wrażliwy młody człowiek, który nigdy w życiu nie przyzna się, że mu na kimś zależy, że pragnie podziwu i że zwyczajnie chce być lubiany. Dorośli zwykle złoszczą się, gdy widzą zachowanie nastolatków i najczęściej nie przychodzi im do głowy, że to komunikat skierowany również do nich: >>Popatrz na mnie<<, >>Zauważ mnie<<. Nasz serial opowiada o tym, że świat nastolatków i dorosłych to dwa różne światy. Ale chcemy pokazać, że zachowanie młodych i to, co wygląda na bunt, dzieje się >>po coś<<. To często bardzo ważne poszukiwanie własnego >>ja<< - mówi Krystyna Lasoń, producent serialu rSzkołar1;. W naszym serialu >>Szkoła<< młodzi mają wspaniałych przewodników - mądrych i otwartych nauczycieli, którzy starają się ich również wychowywać. Nauczycieli, którzy potrafią słuchać, są gotowi zrozumieć indywidualność swoich uczniów, ale nie usprawiedliwiają głupoty czy złych zachowań. Zasady gry są czytelne dla obu stron - dodaje producentka.


Zamierzacie oglądać?


,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Edytowane przez YouStee dnia 01-09-2014 18:03
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: "Szkoła"- serial
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2014 20:33
Kiedy czekałam na serial "Szpital" natrafiłam się na zwiastun. No cóż, wiele powiedzieć nie mogę, ale myślę, że będzie ciekawie. Odpowiadając na Twoje pytanie, tak, zamierzam oglądać i mam nadzieję, że ten serial mnie nie zawiedzie i będzie fajny. Nigdy nie byłam ciekawa co może się wydarzyć w szkole, ale w takich serialach xd. Nawet nie miałam myśli, żeby oglądać jakikolwiek serial o szkole, a teraz bardzo mnie to interesuje. Naprawdę to doczekać się nie mogę.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez YouStee dnia 01-09-2014 18:03
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: "Szkoła"- serial
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 20-08-2014 21:17
Nieee, kolejny serial opowiadający o życiu typowej gimbazy... Obejrzę, jak wszystko, no bo po coś ten telewizor jest XD. Miałem przyjemność obejrzeć już 15 minut urywek serialu w jakimś programie "Co za tydzień?", czy coś takiego. Takiej patoli, jak tam, to nie widziałem XDD. Ale jak to mówił prezes TeFałeNu, to teraz jest na topie... Bo mi kurczę własna szkoła nie wystarczy XD. Czekajmy, a będzie się z czego śmiać :].


av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------

Edytowane przez YouStee dnia 01-09-2014 18:05
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: "Szkoła"- serial
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2014 21:32
Lubię takie programiki, momentami można się nieźle pośmiać właściwie z tego wszystkiego, bo ci aktorzy niskich lotów momentami mnie rozwalają. Jednakże nie uważam, by kolejny tego typu program był konieczny. Już takie programy jak Ukryta Prawda, Trudne Sprawy, Dlaczego ja?, Rozmowy w Toku i czasami nawet Szpital zwracają na takie sprawy uwagę. Z tego, co pamiętam, to był jeszcze taki jeden program na Polsacie o czymś takim, ale nie pamiętam, jak się nazywał, jednak na pewno też zwracał właśnie uwagę na to, co się dzieje w szkołach. Chociaż uważam, że TVN'owskie programy są lepsze od tych z Polsatu, to po co robić kilkadziesiąt takich programów? Wystarczy jeden, a dobry.
W dużym skrócie - niepotrzebny jest ten program, ale oglądać będę, chociażby żeby zabić jakoś czas i się pośmiać.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: "Szkoła"- serial
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2014 22:05
Oglądając zwiastun, dziękowałem losowi, że nie jestem już gimbusem. Przypomniały mi się stare, chore czasy. W ogóle, kolejna, genialna produkcja TVN-u ryjąca mózg. Ukryta Prawda i Szpital to za mało. Ja chyba tego nie będę oglądał, ja już to przeżyłem. Chociaż, kto wie, co reżyserzy wymyślą, aby zachęcić innych do oglądania.
Edytowane przez YouStee dnia 01-09-2014 18:05
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: "Szkoła"- serial
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 23:00
Ten serial zapowiada się ciekawie. Myślę, że będzie wiele śmiesznych sytuacji i będzie można pośmiać się z nie najmądrzejszych ludzi, a raczej gimnazjalistów i licealistów. Myślę, że w miarę możliwości będę go oglądała - jestem ciekawa, jakie ci nastolatkowie będą mieli problemy.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: "Szkoła"- serial
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2014 00:41
Nie, nie i jeszcze raz nie. Pomimo, że lubię tego typu seriale, to tego nie zamierzam oglądać. Mam własną "budę", a jeszcze mam "podziwiać" co się w cudzej dzieje? Co to, to nie, ja podziękuję. Może zaskoczę twórców, ale chodzę do szkoły, więc codziennie widuję patole. Może nie w takim wydaniu, jak pewnie tutaj zostanie to przedstawione, ale jednak. Przecież wiadomo, co gimbaza sobą reprezentuje, nie trzeba po to oglądać serialu, a tym bardziej nie trzeba go tworzyć. Jak dla mnie jest to program telewizyjny stworzony tylko i wyłącznie dla pieniędzy (jak każda tego typu produkcja).


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 01-09-2014 00:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: "Szkoła"- serial
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2014 15:45
Xeadcrusher napisał/a:
Chatta napisał/a:
Nie, nie i jeszcze raz nie. Pomimo, że lubię tego typu seriale, to tego nie zamierzam oglądać. Mam własną "budę", a jeszcze mam "podziwiać" co się w cudzej dzieje? Co to, to nie, ja podziękuję. Może zaskoczę twórców, ale chodzę do szkoły, więc codziennie widuję patole. Może nie w takim wydaniu, jak pewnie tutaj zostanie to przedstawione, ale jednak. Przecież wiadomo, co gimbaza sobą reprezentuje, nie trzeba po to oglądać serialu, a tym bardziej nie trzeba go tworzyć. Jak dla mnie jest to program telewizyjny stworzony tylko i wyłącznie dla pieniędzy (jak każda tego typu produkcja).

Hmm, a cóże takiego, owa "gimbaza" sobą reprezentuję? To tak jakby wziąć do jednego pudła prawdziwą czekoladę i wyrób czekoladopodobny, za ćwierć ceny(Ahh, te barwne porównania). Czy aż tak ciężko jest zaznaczyć, że tylko poniektóre osobniki zachowują się co najmniej skandalicznie? To jest uwłaczające dla tej kasty, która jednak zachowuję się odpowiednio, jednakże zawsze w cieniu niedojrzałych pajaców. To samo się tyczy, tych wszystkich serialów. Czy nikt nie raczył zauważać, że nie wszyscy dostają małpiego rozumu?!


Mówimy o serialu, w którym będą pewnie przedstawiane właśnie te gorsze strony. Nie wiem, jak innym, ale mi gimnazjum od razu się kojarzy z piciem i paleniem dla lansu, bójkami i nie wiadomo co jeszcze (chociaż sama jestem tego przeciwieństwem). Jeśli będą pokazani poprawni uczniowie, to tylko w roli pośmiewiska, "celów" do pobicia itp. Bo po co robić serial o takich dzieciakach? Nie zdobyłby on oglądalności, a o zbuntowanych, niegrzecznych nastolatkach owszem. Ludzie szukają sensacji, a serial o pozytywnych stronach szkoły by jej nie dał, więc lepiej im jest zrobić o negatywach. Widziałam dzisiaj akurat zapowiedź, więc wiem co mówię. Wiem też, że nie powinno się umieszczać wszystkich w jednym worku, ale "gimbaza to "gimbaza", każdy musi przez to przejść, nawet jeśli jest się tym lepszym uczniem. Taką reputacje sobie gimnazjaliści wyrobili, więc teraz wszyscy taką mają. Sama wyczekuję dnia aż będę mogła opuścić mury gimnazjum, a zdania nie zmienię - nie zamierzałam i nadal nie zamierzam tego oglądać.
PS. Nie mam zamiaru już offtopować, bo to moim zdaniem nie miejsce na takie rozmowy. Tu się wypowiada o serialu.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 01-09-2014 15:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-09-2014 18:17
Oglądam to. Rzeczywiście, byłam sceptycznie nastawiona, lecz okazuje się, że to fajny serial. Akcja nawet ciekawa, nie powiem, choć czasem myślę, iż przesadzają. Chodzę do gimnazjum i wiem, jak jest. Mimo to, można się pośmiać, ale czy rodzice nie nabiorą podejrzeń, co my tam wyprawiamy wow? Oj... Już się boję. Hahahahahahahaha XD. Ok, czyli podsumowując - po prostu super!


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
Edytowane przez YouStee dnia 02-09-2014 19:42
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-09-2014 21:31
Zupełnie przez przypadek natrafiłam na pierwszy odcinek tegoż serialu i mi się spodobało. Ja przeważnie jestem za takimi serialami, lubię tego typu, choć to nie jest tak, że pilnuję sobie, że leci o tej i o tej, tylko jak czasami usiądę przed telewizorem to z chęcią oglądam.
Serial, jak serial. Porusza problemu nastolatków, co przeważnie wiąże się z bójkami, piciem i paleniem. Nie wiem, co o tym myśleć, ale mi się podoba xD. To jest coś jak Trudne sprawy czy inny serial tego podobny. W jakimś tam stopniu uczy, jak tego uniknąć, żeby nie mieszać się w jakieś złe towarzystwo, itd.
Mimo że jest trochę zwariowany, to oglądam xdd.
Teraz coś z innej beczki. Ostatnio zaczęłam patrzeć na filmy i seriale pod kątem aktorskim, co niestety w Polsce jest fatalne. Przy samym słuchaniu można się zorientować, że dialogi są sztuczne, puste. Osoby mówiące (oczywiście nie wszystkie) zmieniają głos na ten charakterystyczny, gdy czyta się na lekcji jakiś tekst lub cytuje wierszyk. Dla mnie to jest tragedia, w szczególności, że tam nie grają małe dzieci tylko nastolatki, młodzież, prawie dorośli. Jak oni wybierali tych ludzi na kastingu, jak nie mają zielonego pojęcia o aktorstwie?
Ale nic na to nie poradzę. Fabuła nawet ciekawa, dzięki tym "łobuzom" jest dużo śmiesznej akcji.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Cattie dnia 29-10-2014 19:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2014 21:56
Dzisiaj wzięłam się za ten serial i muszę powiedzieć, że wbrew moim wcześniejszym oczekiwaniom, "Szkoła" zdaje egzamin dość dobrze, chociaż i tak lepsza jest Szkoła życia (jak kto woli). Podoba mi się to, że problemy zawarte w takim typie seriali są bardziej realne niż fikcyjne, ale czasami można się pośmiać z wyobraźni twórców :hahahaha:. Jak dobrze, że w tym roku matura, bo to jakaś patologia normalnie. Najdziwniejszy jest sam budynek szkoły. Klasy są zadbane, ładnie pomalowanie, ławki bez napisów, dziur itp. W normalnym życiu się takie coś nie zdarza, oj nie. Minusem jest dla mnie część aktorów. Ja rozumiem, że to amatorzy, no ale może jurorzy trochę bardziej zaczęliby uważać na castingach. Oczywiście, żeby ktoś nie pomyślał, że krytykuję, a sama zagrałabym to gorzej. Sądzę, że nie każdy musi być w tym dobry, ale można się trochę chyba przyłożyć. Ogólnie to polecam ten serial uśmiech.
Edytowane przez Cattie dnia 20-01-2015 14:51
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-01-2015 22:24
Taki sam odmóżdżacz jak Trudne Sprawy, czy też Ukryta Prawda - z tą różnicą, że nieco lepiej wyreżyserowany.
Jeżeli już to oglądam (albo raczej oglądałam, teraz lecą same powtórki) to tylko z czystej nudy podczas odrabiania lekcji. Szkoła miała rzekomo pokazywać życie uczniów polskich liceów i gimnazjów; i owszem pokazuje...zachowanie uczniów szkoły patologicznej, w której karetki, pożary oraz inne fanaberie są codziennością. Wszystko jest tutaj wyolbrzymione, a problemy niektórych bohaterów aż proszą o pomstę do nieba. Plus jest taki, że można się czasami przy tym nieźle uśmiać.

Jedyna 'historia' tutaj przedstawiona, która w miarę mi się spodobała to sytuacja w rodzinie Szymona. Nie dość, że jest on poniżany w szkole, to jeszcze ma piekło w domu. Nie pamiętam tylko, czy dokończono epizod z nim...ostatni odcinek, jaki kojarzę to ten, w którym trafił do szpitala. Nieważne zresztą; poza tym, podobnie jak cały internet lubię 'podziwiać' wyczyny Patryka, Adriana i nauczyciela w-fu, heh.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Veronica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2015 20:49
Typowy serial o gimbazie ok. Nawet fajny, opowiada o życiu w niej. W "Szkole" fajny jest ten chłopak co robi te psikusy. Maksymilian Nowacki to bardzo fajny chłopak. Spodobała mi się historia pewnej Marysi co udawała, że sprzedaje marihuanę, a sprzedawała przyprawy :hahahaha:. Ogólnie fajny serial, tylko trochę miesza, bo nie zawsze tak jest jak tam.

Proszę, stawiaj spacje po znakach interpunkcyjnych. (; //Cat


"Be What you want to be not what others want to see" - Park Jimin

(c) Rebecca (awatar)
Edytowane przez Cattie dnia 14-09-2015 20:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~kolec 257
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2016 15:30
Ja tam jak po raz pierwszy obejrzałem ten serial, to zastanawiałem się, czy to będzie przereklamowany, czy też fajny serial. W końcu okazało się, że odcinki są różne. Jedne są fajne, a na inne nie warto patrzeć. Jeszcze inne były śmieszne, inne już nie. Najbardziej mi się podobał odcinek z kosmitami. Ta cała Ariela w tym odcinku była najlepsza "Zostawcie mnie głupi kosmici". Nawet jeżeli obejrzę przeróbkę z tego, to tarzam się po podłodze ze śmiechu. Te nowe odcinki, które reklamowali faktycznie są takie fajne. Czasami mi się wydaje, że są bardziej śmieszne od poprzednich. Pomysły tych uczniów mnie najbardziej rozwalają, ponieważ później się okazuje, że nici z ich planów.
Edytowane przez Suzanne dnia 21-02-2016 15:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Wiki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2016 11:42
Od czasu do czasu obejrzę serial paradokumentalny np. ,,Trudne sprawy'', aczkolwiek uważam, że ,,Szkoła'' jest zrobiona lepiej od nich, jednakże nie uważam, żeby ten program przekazywał jakiekolwiek wartości, wręcz przeciwnie, jestem zdania, iż w tym czasie lecą inne, ciekawsze(przynajmniej dla mnie) programy, Serial ten obejrzę raz na pół roku co całkowicie mi wystarczy. Zwłaszcza, że ja również w swojej szkole mam dość oryginalne problemy (ostatnio kłóciliśmy się z klasą jaką pizzę zamówić).




Mans Zelmerlow.. kocham ^^

''Powinniśmy bawić się ogniem
Nigdy nie bojąc się, że moglibyśmy się poparzyć''

,,We are the heroes of our time
but we're dancing with the demons in our minds''
- - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkoła
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 17-02-2017 23:06
Cóż mogę powiedzieć, gdy byłem w gimnazjum nie zauważałem patoli jaka odbywa się w tym słynnym sitcomie TVN-u. Według opisów każda historia dotyczy problemów współczesnej młodzieży. Aha :facepalm2:To według nich w każdym "gimnazjum" leją się na korytarzach, dziewczyny zachodzą w ciążę w wieku 15 lat, czy nauczycielki są zastraszane, a nawet terroryzowane przez uczniów. Z mojej autopsji tak nie jest. Oczywiście słyszałem o nie jednej akcji w wykonaniu gimb. Doda, że w moim mieście chłopak powiesił się przez swoich rówieśników, ale to zupełnie inna historia. Teraz, gdy jestem w liceum dzięki bogu nie oglądam już tego czegoś. Na serio brakuje mi czasu na takie odmóżdżanie. Jeżeli już na serio nie mam co robić, to na coś takiego sobie pozwolę, ale najwyżej w ferie, gdyż w tygodniu mam wystarczająco dużo zajęć.

Takiej patoli, jak tam, to nie widziałem XDD. Ale jak to mówił prezes TeFałeNu, to teraz jest na topie... Bo mi kurczę własna szkoła nie wystarczy XD. Czekajmy, a będzie się z czego śmiać


Zgadzam się Kuba. Te historie są komiczne. Dla przykładu dwie dziewczyny pokłóciły się o to, która szybciej pocałuje więcej chłopaków, a na końcu obie wyrywały sobie włosy. Świetny komizm. Brawo TVN. Teraz rzadko oglądam TV, bo na serio nie ma tam nic wartego uwagi. Kolejną rzeczą, która mi przeszkadza, to nie przestrzeganie czegoś co nazwano PODSTAWĄ PROGRAMOWĄ. No sorry, ale żeby gimnazjalistów uczyć na chemii reakcji, które są w liceum albo pod koniec gimby lub co gorsza licealistów podstaw biologii typu budowa mikroskopu to jest totalne nieporozumienie. Podsumowując serial "Szkoła" może i ma sporą oglądalność, ale według mnie jest bezwartościowym gniotem. Jedyne co mnie przyciąga od czasu do czasu, to komiczne sytuacje w wykonaniu damskiego grona uczniów.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Alex dnia 17-02-2017 23:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.