Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Kakimaki
Lolka
Marcin Metza

Świat filmów
Seriale
❧  Pamiętniki wampirów  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Pamiętniki wampirów
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-11-2012 03:19
Kurcze ja to śledzę. Jestem na 10 odcinku drugiej serii i skończyć jej nie mogę, hehe xd. No widziałam scenę z rozmową na cmentarzu z Alariciem i Damonem (akurat rodzice z siostrą oglądali, a ich to tak wciągnęło, że przez 3 dni oglądali TVD haha, a najlepsze jak dowiedzieli się, że Elena to nie Elena, to miny mieli jakby ktoś umarł, haha xd. Ja aż się bym popłakała. Tak Florka, to jest wzruszająca scena. Jak dobrze pamiętam to, to, jak coś tam powiedział i użył słowa "przyjacielu" . Jak Damon nie ma uczuć to ja jestem stuknięta. Paula, moja siostra, kocha też obydwóch i nie wybrała by nikogo z nich gdyby była na miejscu Eleny (choć na początku wielbiła tylko Stefana). Ja od samego początku Damona i tak jest do tej chwili mruga.



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Bananowa dnia 24-05-2013 17:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
~Destiny
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-11-2012 09:14
Kocham ten serial. Zrobię post o tym, ile mam plakatów wywieszonych na meblach. Zarąbisty jest, polecam.
KC Elena, Damon, Stefan :*.

Słówko od Velivei:
Nie piszemy tutaj Caps Lockiem! Absolutnie!




Edytowane przez Velivea dnia 10-11-2012 19:00
Zapytajcie się napisze na PW Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
~PSYCHICZNA_dx
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-11-2012 20:09
Kocham! Kocham! Kocham! Uwielbiam! Najfajniejszy Serial Wszech Czasów! (Jestem pewna, że nie przesadzam). Mogłabym to oglądać w nieskończoność! Jak zobaczyłam pierwsze reklamy od razu wiedziałam, że to serial dla mnie! (Oczywiście zakładam, że nie muszę dodawać, że moja ulubiona postać to Damon [Kocham go!- od kiedy Elena go poznała :serduszko:])
Flamli napisał/a:
[To teraz, zanim Florka mnie wyprzedzi - Stelena czy Delena xd?

Oczywiscie, że Delena :D.

Słyszałam, że chyba w którymś sezonie (przynajmniej w książce tak było) , Elencia będzie duchem czy czymś takim (JA NIE CHCĘ!). Ja sama nie czytałam, ale koleżanka coś wspominała.


Chodzę w pociętych jeansach, śpiewam gdy idę ulicą i skacze oraz głosno krzycze gdy jestem szczęśliwa. A jeśli to komuś nie odpowiada... to trudno i tak sie nie zmienie! dx
Edytowane przez Bananowa dnia 25-05-2013 08:34
Ściśle tajne! Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
~Smietanka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-11-2012 20:34
PSYCHICZNA_dx napisał/a:
Słyszałam, że chyba w którymś sezonie (przynajmniej w książce tak było) , Elencia będzie duchem czy czymś takim (JA NIE CHCĘ!). Ja sama nie czytałam, ale koleżanka coś wspominała.


Serial, a książka to zupełnie inna historia mruga. Np. w serialu nie ma przyszłości dla Bonnie i Damona.



Edytowane przez Bananowa dnia 25-05-2013 08:36
43215232 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-11-2012 07:54
Kocham to <3. Obejrzałam dopiero pierwsze trzy odcinki 1 sezonu, ale już się w tym serialu zakochałam. Sztefan serce.

Już jestem przy 11 odcinku i coraz bardziej to kocham. Uzależniłam się od tego.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cookie dnia 19-11-2012 17:26
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-11-2012 18:41
Hejcia! TVD to mój lek! Dzięki niemu żyję, hahaha. Dlatego zafundowałam sobie o to nijaką pościel za 116.90 :D Macie -- >
http://zapodaj.net/images/c86281af0e381.jpg



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Bananowa dnia 25-05-2013 08:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 14-12-2012 15:15
Możliwy spoiler - odcinek 7 serii 4.
Wtf, jestem świeżo po najnowszym odcinku. To co Elka robi ze Stefanem i Damonem jest niedorzeczne. Rzygam już tymi trójkątami, Eleną też. Elena jest głupia, miała swoją wielką miłość to poleciała za pożądaniem, w ogóle to brak słów. Jedynie ciekawym przerywnikiem był Klaus z Caroline - cudowni są razem.
Zapomniałam o jednym, uśmiałam się jak wybory wygrała April, no boki zrywać. Gdzie ten babochłop do Miss Mystic Falls, nie rozumiem tego serialu coraz bardziej.
Powtórzę, Caroline jest cudowna, miała piękną sukienkę. Ah.. a nasza mała hybryda jak ładnie flirtowała z Car. Idź się Tyler schowaj, nie masz tyle klasy co Niklaus. W ogóle, jak Klasio złapał Stefka na początku - miałam dziwne skojarzenia, haha uśmiałam się. Jeremy zmężniał, a Matt to qpa.

Ddcinek kolejny - 9 chyba, serii 4.
Noooooooo, tvd wraca, nareszcie wraca. Zamiast łóżkowej i pokojowej Deleny dostaliśmy dużo zwrotów akcji, tutaj Tyler, zaraz ta druga Hayley, potem Klaus. Dobry odcinek, rzeź w lesie na plus. Niklaus świetnie rozprawił się z watahą. Big, bad wolf powrócił. (pozdrawiam tatę Klausa - Mikaela, który oczywiście wypowiedział te trzy słowa, w którymś odcinku. Wielkie pozdro! Wracaj to tvd). Chociaż ludzie z tumblra znów się będą z niego naśmiewać, że śnieżynki maluje. No ale to nic, może wróci ta postać z drugiej serii.
Doktorek Shane jest baaaardzo interesujący i intrygujący. Jego wiedza wiedza jest intrygująca! Profesorek może jeszcze nieźle namieszać, a Silas musi się pojawić jak najszybciej.
Damon dobrze zrobił, że odesłał Elkę, widać było, że źle się czuje z myślą, ze okłamuje Stefa. Mała rada od cioci? Stefan do Katherine, Damon samotny (ewentualnie Rebbekah), a Elka niech sobie bierze Szmatta. Ewentualnie niech Jeremy przebije ją kołkiem.
Żaaal mi strasznie Karol Lokłód - lubiłam babkę. Zawsze taka ciepła klucha była, podobała mi się scena, gdy po raz pierwszy widziała przemianę Tylera. Te jej krzyki były tak realne i poruszające - ryczałam.

hahahaha.. a April to porażka. UMRZYJ. Jakim cudem ta nędzna postać, żyje jeszcze w Mystik Folz pełnego wampirów, mieszańców, czarownic, wilków i sobowtórów? Nawet Alarci nie miał tyle szczęścia (ALARIC - TĘSKNIMY!).



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 14-12-2012 15:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 26-01-2013 00:10
Kurcze, o mało co nie zapomniałam, że tu jest temat o tvd mellow

Uwaga, spoilery do 4x11.
Oglądnęłam już drugi raz ten odcinek, bo po pierwszym razie miałam wybuch emocji, jak to zawsze mam po każdym odcinku tvd. Soł, Jeremy to łoś (ah, uwielbiam to stwierdzenie xd). Zamiast zabić te wampiry, mieć z głowy i nie mieć problemów to tylko je zrobił. Kol zabił wampirki a Jeremiu zbledła mina. Oczywiście Damon musi ratować mu tyłek, a ten wielce obrażony, że niby robi to dla Eleny. WTF, mam go dość. Przeżywa chyba jakiś młodzieńczy, łowczy bunt czy coś w tym rodzaju. Przechodząc do Kola - jak był mi obojętny do tej pory, to po tym odcinku zabłysnął u mnie <haha i ten jego uśmiech jak chwycił Damona za szyję, czy jak kolwiek to nazwać xd>. Pryszcz z tym, że przez niego Damon latał po jakiś tunelach, żeby zabić Jeremiego. Swoją drogą poczułam taki dawny klimat TVD - uwielbiam ich zabawy w "gonianego" xd Lubię takiego Damona (chociaż był zahipnotyzowany), który robi coś, by dotrzeć do celu. Matko i te kluchy mi powiedzą, że mu nie zależy na Jeremim. Super, że jest dalej oceniany przez pryzmat przeszłości, a ludzie przecież też się zmieniają (no tak, miłość jest wielka xd). Szkoda, że nie zabił Jeremiego, byłby spokój, a Elka by trochę pocierpiała. Ach, Elka! Łosiu namber "tu", zdecydowałabyś się wreszcie. Raz wyznajesz miłość Damonowi (hehe wtf "Because I love you and you love me" - pryszcz z tym, że to powiedziała. Lepsza była mina Damona : D KLYK. BTW: Elka deklu, traktujesz braci tak samo: "Zrób to dla mnie, zrób to w imie naszej miłości". Nie traktuj mojego skarba jak stefanie! -.-), a raz wielce żałujesz, że zraniłaś stefanie. Ba i jeszcze masz czelność mieć do niego pretensje w sprawie Rebeki. A co cię to obchodzi? I ta jej mina, gdy Stefo powiedział, że "niby" nie jest już w niej zakochany (a oczywistą prawdą jest niestety fakt, że tak nie jest :< ). Zastanawiam się co jeszcze głupiego zrobi. A no tak! Chce zabić Kola. Teraz? Kiedy zaczęłam go lubić (a raczej "bardziej" lubić, bo od samego początku wydawał mi się okej)? I jeszcze Rebeke chcesz zasztyletować? Weź się ogarnij kurde. Święta Elena chce tego i tego, to wszyscy będą koło niej skakać i wypełnić jej zachcianki? Super - głupota Julie nie zna granic. Stebekah - hm, trochę to dziwne. Niby wszystko pięknie i wgl, ale widać, że jest to sztuczne. Bynajmniej ze strony stefana, który i tak gdzieś w środku myśli cały czas o Elce. A szkoda, bo chłopak wreszcie był wyluzowany i odziwo nie wkurzał mnie tak jak zawsze to robił. W następnym odcinku widzę, że Stebekah dalej będzie i do tego dochodzi ich wspólny taniec (okeej, dziwne troche xd). Co ja to jeszcze... Ah tak, Bonnie. Dziwnie wyglądała, gdy nie miała nad sobą kontroli. Głównie chodzi mi o jej mimikę twarzy. Ale mniejsza z tym. Przynajmniej zrobiła jedną pożyteczną rzecz - wykrzywiła rękę Shanowi. Moja girl! <3 I na koniec - Damon w izolatce. Damon, ty wiesz jak ja cię kocham. Jadę po cb! <3 Ahh i stanowczo za mało Deleny. Liczyłam na jakieś fajne przywitanie czy coś, a nie takie wyjechanie z pretensjami. Mimo, że Elka mnie wkurza, ale i tak jakoś nie mogę oderwać oczu od tej pięknej pary : D.
Podsumowując (nareszczie, albo nie nareszczie, bo w sumie targa mną jeszcze wiele odczuć) odcinek był bardzo dobry i wreszcie czuję tą "akszyn", którą uwielbiam w pamiętnikach. Niech tego nie zepsują to będzie dobrze. Ahh, byle do piątku.
BTW: Zauważyłam, że wypowiadanie na temat TVD wychodzi mi dość dziwnie i piszę różne dziwne, chaotyczne rzeczy, które się nijak łączą. Musicie mi wybaczyć : D.



Edytowane przez Flamli dnia 26-01-2013 09:34
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2013 19:06
Dużo akcji w ostatnich odcinkach, fajnie, lubię takie. Z każdą minutą scen z Kluską, lubię go coraz bardziej. Zauważyłam, że pierwotni mają taką dziwną barwę głosu. U Klausa, u Rebeki i u Kola, to widać. Nie wiem... Taka szlachetna xd.


I'M BACK

Edytowane przez Akali dnia 30-03-2014 10:11
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 01-02-2013 23:06
Soł, 12 odcinek za nami. Byłam jakoś inaczej nastawiona do tego odcinka. Zwiastun był genialny, odcinek zapowiadał się naprawdę świetnie... A po pierwszy obejrzeniu stwierdziłam, że był gorszy od 11. Miałam wrażenie, że się czasami nudzę, co przecież nigdy mi się nie zdarzało, ale jednak to było chwilowe. Obejrzałam właśnie drugi raz i stwierdziłam, że chyba źle spałam dzisiaj xd, Odcinek dobry, nie świetny, ale przyzwoity. Żeby się nie pogubić zacznę od początku.
Stefan. Co odcinek utwierdzam się co raz bardziej w przekonaniu, że jest po prostu...głupi. Czy on zaczął uciekać dzisiaj z sypialni Rebeki? Aha, okej. Really prawdziwy facet z orzeszkiem zamiast mózgu. A potem twierdzi, że "nie żałował tego". Yhym, ta. To ja jestem Kleopatra. Zachowuje się jak małe dziecko, któremu odebrano lizaka (w tym przypadku Elenę), więc szuka czegoś innego do zabawy. Bożeno, nie mogę już na niego patrzeć. Byłam pozytywnie nastawiona do Stebeki, sceny z ostatniego odcinka bardzo mi się podobały, ale w tym to po prostu ziewałam nudą, gdy widziałam tą parę. Serio. Jedyne co mi się spodobało to ich kilkusekundowy taniec. Reszta to była jakaś gadka szmatka o latach 80.
Damon&Klaus. Padałam ze śmiechu przy nich. Zwłaszcza, gdy Klausio się spytał o radę w sprawie Caroline. Okej, nie spodziewałam się, że kiedykolwiek doczekam się tej chwili xd. Uśmiech mi zbladł, kiedy Klaus (wielki team stelena) odezwał się i zaczął gadać o tym, że Elena i tak będzie ze Stefem. A co on może wiedzieć o tym -.-.
Bonnie i jej new power = I like it. I te otwierające szafki, z których wyskakuje nie wiadomo co. Lubię tą atmosferę. Ogólnie to chyba dzisiaj wszystkim skręcała ręce. W każdym bądź razie, lubię taką Bonnie. Wprowadza trochę "akszyn", którą uwielbiam.
Kol. No chyba se jaja robicie. Akurat zaczęłam go lubić. Znaczy lubiłam go wcześniej, ale jakoś był dla mnie neutralną postacią. Teraz zaczął mieszać i wprowadzać dynamikę do odcinków, to Elka oczywiście "kill Kol". Ciekawe, czy pomyślała o wszystkich niewinnych wampirach, które poszły w piach, gdy Kol zginął.
Właśnie, Elka, mój złoty, ulubiony łosiu. Wreszcie poczułam, że jesteś wampirem. Cieszyłam się jak małe dziecko, gdy Kol wbił w nią nóżkę (czy jak się tam to zwie) od barierek schodów. A MASZ Eleno. Szkoda, że nie przebił jej serca. Jednak czekam na big rewanż, ze strony Klausa (o matko, on się prawie nie rozryczał, gdy zobaczył Kola umarlaka *o*). Niech wszystkich doprowadzi do porządku. Liczę na coś ostrego, więc niech mnie nie zawiedzie.
Damon ah, eh i oh. Te jego wejście; aż się roześmiałam. Wejście smoka jak ja to nazwałam xd. I wreszcie doczekałam się jakiejś kilkusekundowej sceny z Deleną. Podobało mi się, szkoda, że oczywiście Sztefo musiał przyjść, no ale jakżeby inaczej. Ahahaha i ta mina Eleny, gdy dowiedziała się, że jej "nieskazitelny stefo" przespał się z Rebeką. Ahh, mam ochotę jeszcze bardziej ją znienawidzić. Wgl zastanawiam się, czemu shipuję Delenę, skoro nie znoszę Elki. Chyba przez to, że jestem Team Damon i chce żeby był happy, a bez niej tak nigdy nie będzie.
Kurcze, znowu się rozpisałam. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam. BTW, śmiać mi się chce, jak na forum tvd pojawiają się masowe "1/10" tylko ze względu na to, że Kol został zabity xd. Jakbym miała rzeczywiście oceniać dałabym... a niech będzie - 8/10.



Edytowane przez Emi dnia 23-05-2013 19:25
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 07-02-2013 12:31
Tak szczerze przyznam, że ten serial to totalna porażka, widziałem kilka epizodów i proszę niech ktoś mi napisze co go jara w tym. Dla mnie to mellow. Większość mojego społeczeństwa rzyga tym i twierdzi, że jakoś to na początku może było fajne, a teraz kręcą, bo muszą być odcinki. OMG.


av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------

Edytowane przez Bananowa dnia 24-05-2013 14:41
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 07-02-2013 13:02
PVTeam123 napisał/a:
Tak szczerze przyznam, że ten serial to totalna porażka, widziałem kilka epizodów i proszę niech ktoś mi napisze co go jara w tym. Dla mnie to mellow Większość mojego społeczeństwa rzyga tym i twierdzi, że jakoś to na początku może było fajne, a teraz kręcą bo muszą być odcinki. OMG


Każdy lubi co innego. Ja to ubóstwiam. Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki, czytam spoilery, jestem zawsze na bieżąco. Czemu lubię TVD? W sumie to nie wiem. Ale zakochałam się w tym serialu ze względu na fabułę (dobra, w 4 sezonie jest kiepska, ale poprzednie sezony były świetne), akcję, tajemniczość, paranormalne zdolności, aktorów (xdd) no i delenę, na którą uwielbiam patrzeć. xd Uwielbiam zwroty akcji, które mają tam miejsce i wgl ogólnie za akszyn, akszyn i jeszcze raz akszyn.



Edytowane przez Emi dnia 23-05-2013 19:26
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 07-02-2013 13:23
No i widzisz 4 sezon kręcą, bo muszą, żeby na czymś zarobić. Zamiast skupić się na ciekawej fabule to oni myślą ile minut trwa obecnie nakręcany odcinek :hahahaha:.


av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------

Edytowane przez Bananowa dnia 24-05-2013 14:40
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-02-2013 15:08
PVTeam123 napisał/a:
Tak szczerze przyznam, że ten serial to totalna porażka, widziałem kilka epizodów i proszę niech ktoś mi napisze co go jara w tym. Dla mnie to mellow Większość mojego społeczeństwa rzyga tym i twierdzi, że jakoś to na początku może było fajne, a teraz kręcą bo muszą być odcinki. OMG

Nie zgadzam się z tym. Oczywiście każdy ma inne zdanie, więc to szanuje. Też kiedyś uważałam, że ten serial jest głupi i do niczego, jednak po obejrzeniu pierwszego odcinka, moje zdanie na ten temat o wiele się zmieniło. Nie żałuje, że zaczęłam oglądać, chociaż większość osób np. z mojej klasy mówi, że tvd jest głupie. Radzę abyś najpierw obejrzał i sam dowiedział się czy ci się to podoba, czy nie, a potem oceniał. Być może to ci się nie spodoba, ale również może ci się spodobać. Więc czemu nie? I czy warto kierować się opinią innych?



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cookie dnia 07-02-2013 15:09
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 10-02-2013 22:21
Czas na kolejną recenzję "a'la flamla" (btw, mogliby wprowadzić taki gaturek literacki. Ahhh, byłabym dumna xd. a cechą takiej recenzji było by "pomieszanie z poplątaniem" xd.) Soł, zaczynamy.
Na wstępie powiem, że strasznie podobał mi się ten odcinek. Dużo bardziej niż poprzedni. Ale to może po kolei.
Odcinek zaczął się dość dziwnie, Shane biegnący przez krzaczory, potem dopiero zauważyłam, że akcja dzieje się o rok wcześniej. Do przewidzenia było to, że Shane jeszcze sporo ma w planach i oczywiście wykiwał wszystkich. Jedynie Damon zaczaił, że coś jest nie tak, no ale oczywiście nikt nie słucha jego zdania. Teraz się wszyscy przekonają na własnym tyłku jak wielki zrobili błąd. Shane pewnie wskrzesi Sillasa, on rozpęta jakieś piekło, a lekarstwo na wampiryzm pewnie okaże się lekarstwem do wskrzeszenia. Albo po prostu nie będzie istniało. W każdym razie, raczej nikt nie uleczy się z wampiryzmu, bo wtedy "Pamiętniki wampirów" trzeba by było zamienić na "Pamiętniki ludzi" czy coś.
Shane ma tak naprawdę na imię Atticus? Nie wiedziałam xd. Ta jego żonka Cailtlin jest trochę dziwna. Dam głowę, że ona coś knuje. Wyczaiłam to po jej zmarszczkach na czole xd. Nie no żart. Ona na 100% czegoś nie powiedziała Shanowi/Atticusowi o Sillasie. Byłoby za kolorowo, gdyby nie wiązałyby się z tym jakieś konsekwencje. Także czekam na coś mocnego. Niech mnie scenarzyści nie zawiodą.
Studnia. Seriously? Ale wymyślili xd. [uwaga spoiler] Czyli już wiem, dlaczego w 16 odcinku pojawi się m.in. Alaric. Pewnie Damon skorzysta z daru jakim jest studnia. Chyba, że się mylę. W każdym razie chcę zobaczyć ich rozmowę. Alaric był jedynym przyjacielem Damona i aż serce się krai, że zabrali mu ostatnią osobę, z którą mógł przysiąść przy stoliku i napić się z nim burbona (czy jak się to zwie).
Stebekah - bosz, co odcinek bardziej mnie wkurzają. Niby fajnie wyglądają, ale wszystkie tematy prowadzą do jednego - Elena i to co zrobi stefo, gdy weźmie lekarstwo. Coś czuje, że nudna stelena come back. Zwłaszcza po tym, jak Elka zareagowała, gdy usłyszała od niego, że chce wziąć lekarstwo. A ona niczego bardziej nie pragnie niż bycie znów człowiek i stabilizacja.
Elena. Niby wszystko świetnie, fajnie, że przekonuje Damona o swojej prawdziwej miłości. Druga scena z ich pocałunkiem bardzo mi się podobała. Elka pokazała, że wie czego chce, dopóki nie usłyszałam, że Damon nie chce wziąć lekarstwa. Nienawidzę Eleny za to, że chce zmienić Damona w nudnego Stefana. I dobrze, że Damon jej nagadał. I tu się pojawia ciekawa rzecz. Skoro Damon powiedział jej, że nie chce lekarstwa to dlaczego ona usilnie próbuje mu to wmówić, żeby wziął? A ja myślałam, że skoro jest pomiędzy nimi sire bond, to ona nie będzie się mu sprzeciwiać. Kolejna niedopatrzność, czy może jest w tym jakiś haczyk? W każdym razie nie podoba mi się to co robią z piękną Deleną. Bo była ona kiedyś taka piękna, a teraz niszczą ją przez sire bond. Największym absurdem będzie to, że kiedy ją złamią (a kiedyś przecież muszą) to Elka stwierdzi, że to wszystko co zrobiła to był jeden wielki błąd i poleci do Stefana. To ja wtedy chyba skoczę z balkonu. Seriously. To już będzie mistrzostwo w absurdzie. Zwłaszcza dlatego, że sire bond powstaje w wyniku głębokich uczuć, które osoba wiąże z kimś, gdy było się człowiekiem. No to już będzie za mocno naciągane i naprawdę nie wiem czy będę dalej oglądać tvd, jeżeli nagle stwierdzą, żę Elena nie czuje nic do Damona (nie dlatego, że nie będzie deleny, ale dlatego, że to co robią jest już za mocno naciągane). Mam wrażenie, że nie długo pożegnamy się z Deleną i to jest dla mnie straszne, bo jak zobaczę szczęśliwego stefa (którego nienawidzę) z Elką to chyba rzygnę tęczą. Jak mówiłam, to będzie już za bardzo naciągane.
Nie mogę już patrzeć na to, jak Damon się męczy. Co odcinek ktoś mu mówi, że Elka wróci do Stefa. Bosz, uwzieli się na niego czy co? -.- Czy on nie może chodź raz zaznać szczęścia? I to co Elka powiedziała (że odpycha szczęście) jest prawdą, bo nigdy jej nie może zaznać. Zawsze jest tą postacią tragiczną. Też bym tak robiła, bo nie wierzyłabym w to, że wreszcie można być szczęśliwym. Kolejna rzecz, która mnie wkurza to mówienie przed odcinkiem o tym, że "Wiesz co by mnie uszczęśliwiło? Gdyby to co do mnie czujesz, było prawdziwe". Okej? Czyli mam rozumieć przez to, że scenarzyście przypominają nam o tym, że Elka próbuje przekonać Damona o swojej miłości tylko dlatego, że to by uszczęśliwiło Damona? Chyba ich pogięło. Oczywiście Damon zawsze dostaje po dupie. Teraz zjawia się Vaughn (czy jak mu to idzie), będzie przetrzymywany, a Elka sobie będzie spokojnie gadać ze Stefem na temat lekarstwa i nagle sobie pomyśli "O, chce być człowiek, to ja się z nim zwiążę". Linia absurdu właśnie została przeciążona.
Rebekah wymiotła tekstem o "tyłku Damona". Zaplusowała u mnie xd. Dzisiaj była taka...nijaka. Rozmamlała się o to lekarstwo i zaczęła się trochę mazgaić. W dodatku zawarła sojusz z Elką? Ja bym się trzymała od niej z daleka (od eleny of course). Dobrze ujęła to, że Elka wcale nie jest lepsza od Rebeki. Sama święta Elka zabijała Kola dla własnych celów (nie dosłownie, chodziło mi o plan zabicia). Ale oczywiście Elka uważa się za świętość. To chyba największa jej wada.
Klaroline&Tyler. Nie lubię mazgającego się Klausa. Kiedyś byłam właśnie za Klaroline, ale przez to Klaus robi się "Dobry", a on nie ma taki być. On ma być zły bez skrupułów, a nie gonić o względy do blond wampirzycy. Byłam zaskoczona tym, że Klaus ugryzł Caroline. Myślałam, że jest w niej na tyle zakochany, że nigdy by tego nie zrobił. Ale najwidoczniej się myliłam. Już myślałam, że pokazał jakim jest draniem, a tu nagle walneli nam "epic scene" i Kluska ją uzdrowił. To było do przewidzenia, że Caroline nie zginie, ale w sumie fajnie się ich oglądało jako odskocznie od przygód naszej ekipy na wyspie.
Spodobała mi się postać nowego łowcy i ten jego akcent. Niektórzy mówią, że gada jakby miał kluski w ustach, ale mi się podoba xd. Mam nadzieję, że nie okażę się takim mazgajem jak Connor, który da się zabić Elce.
[Uwaga spoiler] Czyli Damon nie zginie w 15 odcinku, skoro jest zdjęcie, gdzie Damon jest w Mistic Falz. Chyba, że to tam stanie się coś nieoczekiwanego i umrze. A szkoda, bo myślałam, że zaliczy zgon i Elka będzie ryczeć xd.
Zapomniałam wcześniej napisać o jednej rzeczy, mianowicie tych 3 "masakrach". Czyli ktoś będzie musiał przypłaczić życiem, żeby Sillas został wskrzeszony. Więc albo poleci Jeremy (ale z drugiej strony, śmierć łowcy potrzebna do wskrzeszenia Sillasa?) albo będzie potrzebna ofiara z jakiegoś wampira (w końcu to lekarstwo na wampiryzm, a przynajmniej ma być). A gdzieś słyszałam, że Damon ma pokazać jak bardzo kocha Elenę. Ale to wtedy będzie się sprzeczać z tym co napisałam wyżej, że Damon wróci do Mistic Falz. Więc ja już naprawdę nie wiem...
Na koniec: klyk - bardzo spodobał mi się zwiastun. Po zwiastunie widać, że na wyspie trochę się będzie działo i mam nadzieję, że mnie nie zawiodą pod tym względem. Ahh i oczywiście nie zapomnijmy o uśmieszku Damona, gdy mówił "nie znasz moich przyjaciół".
Odcinek oceniam na 10/10. Głównie za nowy plener, ugryzienie Caroline, Delenę, Shane'a, Damona, który ma otwarte oczy, podróż po lekarstwo, przez co mam ochotę dowiedzieć się co będzie dalej i jak się wszystko potoczy; i of cours za nowego łowcę Vaughna, który "umili" czas Damonowi xd.



Osz w morde jeża. Look at this: KLIK
Można powiedzieć, że to fanowski plakat, ale Elena ma tutaj nową fryzurę, a właśnie nie dawno Nina sprawiła sobie nową...
No więc dajmy na to, że rzeczywiście jest prawdziwy. Soł teraz pobawię się trochę w interpretację. Elka cała we krwi - od razu nasuwa mi się sire bond. Tak jakby się uśmiechała, czyli więź zostanie zerwana. Tylko, że ma pierścień Damona. Więc co z tego? Stwierdziłam, że właśnie sire bond zostanie złamane, ale nie przez to, że Elka stanie się człowiek, ale w wyniku śmierci Damona... Ah, yes. To musi to oznaczać. A jeżeli się mylę, to dziwne xd. Anyone ma inne sugestie na ten temat? <jeżeli wgl ktoś to czyta xd>



Edytowane przez Emi dnia 23-05-2013 19:28
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 10-02-2013 22:58
Flama, to fanart. Zdjęcie wzięte STĄD.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 23-02-2013 12:38
czarodziejka_flora napisał/a:
Flama, to fanart. Zdjęcie wzięte STĄD.


Ahh, thank you. Właśnie mi świtało, że gdzieś już coś podobnego widziałam xd.



4x14
HUEHUEHEUEHUE, świetny odcinek. Skoro 13 nazwałam świetnym, to ten jest świetnostoniemożliwoniasty xd. Po raz pierwszy widzę, żeby było, aż tylko "10" za odcinek i ani jednej "1" look. Ale nie ma co, odcinek dorównał odcinkom z poprzednich sezonów. NARESZCIE.
Zaczęło się od Damona i Vaugna, więc oni pójdą na pierwszy ogień. Niby fajnie było ich oglądać (hahaha, Vaughn i Shrek xd), ale coś mi tu brakowało. Jakoś słabe te tortury, ale, to takie małe zastrzeżenie. Obydwoje zabawni, przystojni -, to coś co lubię xd. Dobra, Vaughn nie jest tak przystojny jak Damon rzecz jasna, ale ma też swój urok szeroki uśmiech.
Bożeno, ale z Shane'a ciapa. Teraz się utwierdziłam w przekonaniu, że to kompletny psychol. A ten cały czas wierzy, że widzi Caitlin, a to zwykła manipulacja Sillasa. Dziwne, że jest tak zaślepiony, że nie umie dostrzec co prawdziwe, a co nie. A propo Caitlin - nie mogę już patrzeć na te jej marszczące czoło.
Nie zczaiłam o co chodzi z tym nagrobkiem. Niby taki ważny, a po prostu służył jak zapłata? Czy ja czegoś tu nie zrozumiałam?
Hahaha, Bonnie wbiła sobie kawałek kamienia w ręke i już leje się fontanna krwi xd. Potem sztyletem (czy czym tam) Vaugn przebił ją, ale widzę, że i tak będzie żyć. W sumie nie wyobrażam sobie serialu bez niej xd.
Jedna dawka lekarstwa -, to było do przewidzenia, że jakiś haczyk w tym musi być. Po za tym, lekarstwo w szkatułce? Seriously? Inaczej sobie to wyobrażałam xd. Po za tym, jak zobaczyłam tego Sillasa, to też się zaśmiałam, bo inaczej sobie to wyobrażałam. Ale mniejsza z tym. Powiało grozą jak zaświeciły mu się oczy, gdy pił krew Jeremiego, a potem chwycił jego szyję. Moja mina była taka sama jak Jera - "wtf", no i ded. Jakoś mi go nie szkoda xd. Aha i mam rozumieć, że to jest tak wielce szokująca i zmieniająca bieg historii w pamiętnikach? Bo jakoś na mnie nie wywarło wielkiego wrażenia. Of cours, szkoda chłopaka, ale sam zasłużył sobie na to, za to jak cwanił się tym swoim powerem. Tylko nadal nie rozumiem, co takiego epickiego ma być w 15 odcinku. Śmierć jest? Jest. To w takim razie wyłączenie człowieczeństwa będzie tym kulminacyjnym zwrotem akcji, nad którym Ian i Kat wspominali się popłakali (czy coś w ten deseń)? Nołp, coś jeszcze się zdarzy. Ah, nadal nie wykluczam śmierci Damona, chodź teraz prawdopodobieństwo, że zginie zmalało u mnie do 49%.
Rebekcia and Stefciu byli dla mnie żałośni. Rebekah skręciła kark Stefanowi - really? Mam wrażenie, że ich wspólna noc nigdy się nie zdarzyła i zachowują się wobec siebie całkiem obojętnie.
Stelena - okej, przyjaciele mi paszą, ale nic więcej. Nie będę taka zła xd.
Klaroline & Tylorine - kurczee, najpierw wolę, to drugą parę, potem pierwszą, a teraz znowu drugą. Zostanę przy tej drugiej opcji. Klaus się za bardzo mazgai przy Caro, a on ma być draniem i kropka. Aż łezka mi się zakręciła w oku przy pożegnaniu Caro&Tylera. Ahh, z tego, co słyszałam, to prędko nie wróci... Z resztą, co mnie to obchodzi. Kozaczy przed Klausem, kiedy ten jest zamknięty w salonie i nic nie może zrobić, a kiedy zostaje uwolniony, to leci do mysiej nory.
Katherine! Prawie bym o Tobie zapomniała <3. Uwielbiam Cię, jako jedyna nie straciłaś zdrowego rozsądku i nie rozkleiłaś się na temat miłości, tak jak pozostali. Mocne wejście, porwanie lekarstwa, to coś, co w niej uwielbiam. Ciekawa jestem, co z nim zrobi. Jeżeli scenarzyści nagle dadzą jej kwestię, że chce być człowiekiem, to chyba będzie zgon xd. Jednak myślę, że chce to podarować w "prezencie" Klausowi. To mi już bardziej odpowiada. W każdym razie, mam nadzieję, że nie zmaszczą tej postaci jak Kluski... Na koniec - jeszcze raz śmierć Jeremiego -, a raczej spekulacje. Jer miał niby swój pierścień, ale przecież on jest teraz łowcą, to na niego nie zadziała, więc po co go nosi? Z resztą gdzieś jeszcze wyczytałam, że ma podpisany kontrakt na 14 odcinków 4 sezonu i, że dotąd było 12. Soł, w 15 odcinku będzie 13, a czternasty pewnie gdzieś w retrospekcjach, więc, Ja nie liczę na jego cudowne zmartwychwstanie (chyba, że pod koniec sezonu) przez Sillasa. Wgl wskrzeszanie przez Sillasa tych wszystkich ofiar, to zapewne bujda o czym świadczą te halucynacje. Wampirek po prostu chciał być zbudzony i dlatego takie rzeczy nawymyślał.
Soł, w następnym odcinku crazy Elena, opłakiwanie Jeremiego i coś jeszcze. Hm, podoba mi się. Mimo wszystko szkoda mi Elki, bo straciła ostatniego członka rodziny. Szczerze, to nie wiem jak ona sobie teraz poradzi (hehe, oby z pomocą Damona xdddd).
Ocena: 10000000000/10
A i przepraszam za pomieszanie z poplątaniem. This is recenzja a'la Flamla. Dziękuję za przeczytanie xd!



4x15
Zawsze jak oglądam 2 raz odcinek, to mi się podoba bardziej niż za pierwszym razem. Nie wiem z czym się to wiąże xd. Najpierw twierdziłam, że 14 był dużo lepszy, ale jak przed chwilą obejrzałam odcinek ponownie, to zmieniłam zdanie. Jak już - był minimalnie gorszy, ale taki odcinek był bardzo potrzebny, dawno się tak nie rozczuliłam i nie rozpłakałam, jak nad tym. Ostatni raz tak miałam, gdy Damon umierał i podczas pogrzebu Jenny. Po pierwsze, dziwne jest to, że scenariusz został napisany przez Julie i tak strasznie mi się podobał xd. Ale okej, podziw dla panny Plecówny za wzruszający odcinek.
Jeremy -, jak na niego patrzyłam, to serce mi się kroiło na małe części. Jak mi był obojętny, tak teraz strasznie się nad nim rozczuliłam i nad Elką, która prawie do samego końca wierzyła, że pierścień go przywróci. A oczywistą oczywistością było to, że tak się nie zdarzy.
Damon i Bonnie - łahahahaha, NIE WIERZĘ, że to zobaczyłam. Czy Damon uściskał Bonnie? Łaaa, piękna scena & Damon Logic. So true.
Elka -, jak mnie zawsze wkurzała, tak dzisiaj było mi jej naprawdę żal. Zwłaszcza, gdy mówiła, że straciła wszystkich. Cała rodzina Gilbertów obróciła się w nicość. Największe wzruszenie wywołała oczywiście u mnie scena Deleny, gdzie Damon wyłączał jej człowieczeństwo. Boszzz, piękna scena. To jest takie piękne, Damon praktycznie stracił Elenę, bo ta będzie mieć łagodnie mówiąc -, wszystko gdzieś, a mimo tego wolał poświęcić wszystko, co było dla niego najważniejsze - miłość Eleny. Kocham go za to, a jednocześnie jest mi go strasznie szkoda, bo nigdy nie może zaznać szczęścia. Elka spaliła własny dom wraz z Jeremym, łezka się pokręciła w oku. Tyle wspomnień, ale widać, że chce przestać już o tym myśleć i się więcej nie zadręczać. Wgl, najbardziej spalenie przeżył Stefano, który tak z żalem się obrócił. A idź łosiu i spal się z nim, mięczak z Cb xdd. Teraz Elka pewnie zamieszka w domu Salvatorów. Ciekawa jestem gdzie będzie spać. Pewnie będzie dzielić łoże raz z jednym, raz z drugim, patrząc na to, że nic się dla niej nie będzie liczyło xd. Mimo wszystko, liczę na jakiś epic sceny z Deleną. Wciąż czekam i będę czekać.
Shane - wtf, pogubiłam się, w którym momencie Shane to naprawdę Shane, a w którym, to Sillas xd. Okej, rozumiem. Od momentu wyjścia z grobu, Sillas jest w postaci Shane'a i to on cały czas rozmawia z Boonie, a tym czasem prawdziwy sobie leży na wyspie. Skoro Sillas jest wampirem, to widać, dlaczego Bonnie się tak zachowuje. Najwidoczniej ją zahipnotyzował, lub coś w tym rodzaju. Z resztą widać wszystko na jej twarzy - chodzi jak zahipnotyzowana. Jestem ciekawa, czego będzie dotyczyć kolejna masakra -, a raczej kto zginie. Skoro byli ludzie, hybrydy, to może teraz wilkołaki? Z resztą kto to wie... Kurcze, zapewne scenarzyści wskrzeszą wszystkie postacie i będzie ostry dym. Powrócą wszystkie świetne postacie, ale też wrogowie. Z tego, co słyszałam, to właśnie w 17 odcinku mamy ich ujrzeć. Wtedy pewnie rozpęta się jakieś piekło. Możliwe też, że jeżeli Sillas zostanie zabity, to wszystko wróci do normy i wszyscy, którzy zostali sprowadzeni z tego "czyśćca" znów tam wrócą. No bo jakoś sobie tego nie wyobrażam inaczej. Coś mocnego musi się dziać w ostatnich odcinkach sezonu (boszzz, zostało już tylko 8 Duśmiech. Ale to tylko moje spekulacje.
Caroline - wkurzało mnie, to jej dzwonie 24 razy/24h. Albo Tyler ma ją w dupie, albo coś się z nim stało, ale jakoś mnie to nie interesuje, szczerze powiedziawszy. Niech Caro cierpi, zasłużyła sobie na to mellow!
Kath - brakowało mi jej w tym odcinku, ciekawe gdzie się podziała. Pewnie teraz obmyśla dokładną strategię co zrobić z lekarstwem. Pewnie i tak pójdzie na zabicie Sillasa, ale to się wszystko okaże. Zaintrygowała mnie jej znajomość z Haley (czy jak się to pisze xd). Ale teraz wiadomo skąd wiedziała o lekarstwie.
~KLYK - oglądalność wzrosła o 0,5 mln 8DD. Cieszmy się ludzie. Z resztą, TVD na to zasłużyło. Wreszcie coś świetnego się dzieje. Boszzz, nie wytrzymam 3 tygodni D:.
~KLYK - hahahahahaha, goła Elka. Moje oczy chyba tego nie widzą. Bosz, nie wierzę. Nasza czysta Elka... xdd. BTW, mina Damon jest bezcenna, i to jak przekrzywił widok. Ahh, no wiem. Uroczy widok dla niego xd.
I wgl wszystko git. Elka będzie teraz bardziej podobna do Damona, soł, teraz dla niej Stefan będzie nudziarzem i pewnie do starszego braciszka będzie lecieć. Wszystko git. Odcinek oceniam na 10/10, of cours.
To była recenzja a'la Flamla, dziękuję za uwagę i widzimy się za 3 tygodnie :>.

Btw, jak ktoś tu nie zacznie pisać, to mój post będzie się ciagnąć na km xd.



TVLINE: Jak jej nowy stan wpłynie na jej związek i uczucia do Damona?
Julie Plec: To jest wielkie pytanie. Jaka jest prawda o tym, co ona czuje? Jaką role w tym wszystkim odgrywa przywiązanie? Co jeśli ich dynamiczne posuwanie się na przód nie jest koniecznie kierowane jej miłością do niego? Wiele pytań pada i dostaje odpowiedzi w następnych wydarzeniach pary.
~ Miałaś odpowiedzieć łosiu, a nie zadawać nam jeszcze więcej pytań mellow.

TVLINE : Czy oni nadal są w związku?
Julie Plec : Przekonacie się.
~Seriously mellow? Dziękuję za odpowiedź. Dzięki niej doprawdy dużo się dowiedziałam.



Edytowane przez Akali dnia 30-03-2014 10:35
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-02-2013 12:49
Aj lajk recenzje a'la Flamla. Tylko mam zastrzeżenie: STEFAN TO NIE ŁOŚ! Sama jesteś łoś!
A idź łosiu i spal się z nim, mięczak z cb xdd

Pff.. jak śmiesz, hehe?
Odcinek był bardzo fajny. Dlaczego Jer? Ja się pytam? Dlaczego on? Lubiłam Jeremiego. Łezka w oku mi się kręciła prawie przez cały odcinek. Fajna była akcja na początku "Jeśli nie jesteś wiedźmą Boonie, blondynką czy coś tam, coś tam to radzę uciekać", czy jakoś tak. Groźby Damona - me gusta. Albo ta scena, też z początku jak Rebka gadała, że sama sobie z pleców musiała strzałę wyciągnąć... i ta jej mina, łehehe. Najbardziej wzruszającym momentem było spalenie domu i wyłączenie uczuć dla Elki. Ja w przeciwieństwie do innych/całego świata, lubiłam Elkę taką jaką była.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 18-03-2013 18:59
Cookie napisał/a:
Aj lajk recenzje a'la Flamla. Tylko mam zastrzeżenie: STEFAN TO NIE ŁOŚ! Sama jesteś łoś!
A idź łosiu i spal się z nim, mięczak z cb xdd

Pff.. jak śmiesz, hehe?
Odcinek był bardzo fajny. Dlaczego Jer? Ja się pytam? Dlaczego on? Lubiłam Jeremiego. Łezka w oku mi się kręciła prawie przez cały odcinek. Fajna była akcja na początku "Jeśli nie jesteś wiedźmą Boonie, blondynką czy coś tam, coś tam to radzę uciekać", czy jakoś tak. Groźby Damona - me gusta. Albo ta scena, też z początku jak Rebka gadała, że sama sobie z pleców musiała strzałę wyciągnąć... i ta jej mina, łehehe. Najbardziej wzruszającym momentem było spalenie domu i wyłączenie uczuć dla Elki. Ja w przeciwieństwie do innych/całego świata, lubiłam Elkę taką jaką była.


Nic na to nie poradzę. Od początku dla mnie Stefan był łosiem i mięczakiem xd. Tak samo jest w książce. Nie lubię takich odrętwiałych postaci, które nie wiedzą, co chcą (dlatego m.in. cieszę się, że Elka wyłączy człowieczeństwo). Powinien wrócić do czasu rippera i takim pozostać.



Spóźniona recenzja.
[4x16]
Elka kocham Cię, jesteś od teraz moją ulubioną żeńską postacią. Byłaś gwiazdą tego odcinka, wreszcie wyrwałaś się z ukrytego miejsca i wreszcie robiłaś i mówiłaś, to, co w sobie dusiłaś. Przebojowa laska nie mająca skrupułów -, to coś, co uwielbiam w pamiętnikach. Zawsze mówiłam, że to nie jest bajka o gumisiach tylko o wampirach, więc ma się lać krew i nie ma pory na mazgajenie się. Odcinek od razu pięknie się zaczął, bowiem scena na drodze nawiązywała do Damona, przez co uważam, że chcieli pokazać to, jaka jest teraz podobna do niego. Jedna z najlepszych scen w tym odcinku, to oczywiście naga Elka stojąca przed Salvatorami i Caroline. Musiałam zrekonstruować ich miny KLIK xd. Ahh, Caro i Stefo tak do siebie pasują -, oby dwoje poker face'y xdd.
Do przewidzenia było to, że skoro Elka ma wyłączone emocje do sire bond będzie wyłączone. Nie wiem czemu się tak zdziwili. Ciekawa jestem czy to sire bond wróci, gdy Elka włączy człowieczeństwo [niestety kiedyś to nadejdzie :<]. Oby nie, bo znowu będą wałkować wątek pt "Damon, naprawdę Cię kocham".
I kolejny poker face Stefka, gdy powiedziała do niego "Nie zrozum mnie źle. Widzę jak tu stoisz, wyglądasz nieźle. Pamiętam nasz seks. To był dobry seks." Ahahaha, uwielbiam patrzeć jak Stefo robi tego face'a 24/na dobę xd. A skoro już jestem przy Stefie - znów mnie wnerwiał przez cały odcinek. Prawi tylko swoje kazania "Elka nie jesteś sobą, nie chcesz taką być, pamiętam jak byłem rozpruwaczem blablabla". Chyba tylko po to był w tym odcinku, żeby cały czas mamrotać i doprowadzać mnie do szału.
Kim był Will do jasnej ciasnej i czemu go zabiłeś, moja love? : |.Czekam na jakieś solidne wytłumaczenie w next odcinku, bo już myślałam, że Damon będzie miał kumpla do burbona :<.
Teraz przechodzę do najlepszej sceny w całym odcinku - Elka zlała Caroline! Jea, za twoje wpieprzanie się w nie swoje sprawy. Cierp krowo. Mam nadzieję, że next razem Elka ją przekołkuje i nie będę musiała patrzeć na jej ryj. Jeszcze wali swoje teksty typu "To nie jesteś ty" [drugi stefan - coraz bardziej przekonują mnie, że są dla siebie stworzeni]. Tsa, to Elka od tak zlała jej tyłek, ehe ty bezmózgowiu. Elka już wcześniej miała na Twój temat zdanie, a teraz tylko je ciut głośniej wyraziła. Mam nadzieję, że Tyler nigdy nie wróci, niech Caro cierpi na wieki wieków amen.
Haley&Klaus - bosz, myślałam, że rzygnę przy ich scenie. Jak Klucha mogła to zrobić z tą idiotką. Co mnie obchodzi, że chciałeś się dowiedzieć o Kath, mogłeś z kimś innym, a nie : |.
A na deserek zostawiłam Delenkę - jejka, zawsze marzyłam właśnie o takiej szalonej parze, a teraz gdy Elka ma wyłączone człowieczeństwo, to Moje marzenie się wreszcie spełni. Następny odcinek zapowiada się perfekt [i ta scena na dachu xd]. Ciekawe czy dożyją jednego pełnego odcinka bez problemów. Pewnie Elka będzie się nim tylko bawić, bo niby nic nie czuje. Ciekawe tylko, czemu to zawsze leci do Damona, a nie do Stefa, hę? Bo Stef to nudziarz [już czuję jak lecą hate'y od Teamów Stefa xd]. Sama nie chciałabym być z osobą, która próbowałaby mnie cały czas zmieniać.
Więc byłoby na tyle. Mam nadzieję, że wreszcie ukażą Sillasa, a nie będą tylko jakieś namiastki typu - Sillas ukradł krew. BTW, to Shane jest trupem? A ja myślałam, że żyje xd Przecież otworzył oczy na tej wyspie... Dobra, niech będzie 10 za pobicie Caroline <3.



Edytowane przez Akali dnia 30-03-2014 12:23
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniki wampirów
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-07-2013 16:58
Niedawno zaczęłam ten serial oglądać. Jestem na 7 odcinku 1 sezonu xD. Od pierwszego odcinka mnie zachwycił. Moją ulubioną postacią jest Damon. Nigdy nie zapomnę, jak pierwszy raz pojawił się w tym serialu. Efektowne wejście. Przybliżenie twarzy, uśmiech i tekst "Witaj bracie". Lol. To było coś. The best. Mimo że lubię Damona, uważam, że Elena powinna być ze Stefanem. Bardziej do siebie pasują.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Cattie dnia 29-03-2015 15:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.