Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Świat filmów
Seriale
❧  Top Model - zostań modelką  ☙

AutorTop Model - zostań modelką
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 06-04-2013 16:38


W Polsce już od kilku tygodni na kanale TVN w środy jest emitowany 3 sezon Top Model - zostań modelką. Polska wersja America's next top model. Jest to program, w którym kilkanaście dziewczyn walczy o to, aby zostać kolejną polską Top Modelką. Wcześniejszymi zwyciężczyniami były: Paulina Papierska oraz Olga Kaczyńska. Która z dziewcząt tym razem zdobędzie ten tytuł? Teraz do domu modelek dostało się aż czternaście kobiet. O jedną za dużo, niż powinno być. Dzięki Joannie Krupie w programie pojawiła się jeszcze jedna postać.

Za stołem jurorskim zasiadają: Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Katarzyna Sokołowska. Wszyscy mają pomóc wznieść się nowym modelką na szczyt.

Która z dziewcząt według was najbardziej pasuje do tytułu Top Modelki? Anna Koryto czy może piękna Joanna Zaremska posiadająca azjatycką urodę? Czy Marcela Leszczak zawładnęła waszymi sercami? Wypowiedzcie się!


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 06-04-2013 16:41
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Top Model - zostań modelką
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-04-2013 21:06
Jak na razie, to oglądałam każdy odcinek bieżącej serii. Lubię to, czasami pośmiać się można. Moimi ulubienicami są Anna Koryto i Zuza. Pierwsza z nich ma fajną osobowość i jest ładna. Druga podobnie, ładniej jej w tym kolczyku na nosie. Wszystkie dziewczyny są ładne. Podoba mi się jeszcze Marcela i Tamara.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Akali dnia 09-02-2014 12:19
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Top Model - zostań modelką
~musa106
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-04-2013 21:41
Oglądałam tylko jeden odcinek z tej serii. Te ich zdjęcia na plaży ładnie wyszły, ale to była masakra, na dworze mogło być -1 lub mniej, a one w bikini. Jak jeszcze te 2 weszły do wody, to zimno mi się zrobiło. No, a tak to jak się natknę w TV na lecący aktualne odcinek to obejrzę, ale jakoś specjalnie mnie to nie kręci :].



zestaw by ja uśmiech
Blog
Edytowane przez Akali dnia 09-02-2014 12:20
mam 483..... pytać na pw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Top Model - zostań modelką
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 07-04-2013 12:31
musa106 napisał/a:
Oglądałam tylko jeden odcinek z tej serii. Te ich zdjęcia na plaży ładnie wyszły, ale to była masakra, na dworze mogło być -1 lub mniej, a one w bikini. Jak jeszcze te 2 weszły do wody, to zimno mi się zrobiło. No a tak to jak się natknę w TV na lecący aktualne odcinek to obejrzę, ale jakoś specjalnie mnie to nie kręci :].


Ach, tak to było straszne! Miałam gęsią skórkę, kiedy Marcela i Anka weszły do tej lodowatej wody. Sama Marcelina powiedziała "Kolejna fala była jak pełno igieł wbijających się w brzuch". Nie wiem, co oni im dali, iż się nie przeziębiły. Sama Joanna Krupa podziwiała nowe modelki. Dla mnie najładniej na zdjęciu (biorąc pod uwagę wszystkie zdjęcia) wyszła Renata. Nie rozumiem, dlaczego była w grupie najsłabszych. Wyszła tak... niesamowicie! Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. ^^


(c) Flama

Edytowane przez Bananowa dnia 25-05-2013 01:02
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Top Model - zostań modelką
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-04-2013 13:34
Z tej serii, niestety oglądałam tylko jeden odcinek. Tak bardzo chciałabym obejrzeć resztę. Gdy tylko zaczęłyście pisać o tej lodowatej wodzie i ich strojach, które nadają się na lato, a one w nich w zimie musiały chodzić, to mi się strasznie zimno zrobiło. Jest to ciekawy program, ale niektóre konkurencje są straszne. Tak jak w pierwszym albo drugim sezonie (już nie pamiętam dokładnie) dziewczyny musiały zrobić sobie zdjęcie z prawdziwymi wężami, skorpionami i jaszczurkami. Ten odcinek był okropny. Ja na samą myśl o tych wężach mam gęsią skórkę, a co powiedzieć, gdy ma się go na ramieniu. Po prostu przerażające.



Edytowane przez Akali dnia 30-03-2014 18:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Top Model - zostań modelką
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2013 23:20
Oglądam to! Uwielbiam ten program :D. Jest ciekawy. Zawsze muszą robić jakieś zwariowane zadania :D. Moimi faworytkami były:
1 sezon: Ola
2 sezon: Vera, Olga
3 sezon: Marcela, Justyna.
Śmiesznie się go ogląda :D. Najlepsze są te konflikty między nimi :D. Jury jest świetnie dobrane xD. Moim zdaniem w 3 sezonie powinna wygrać Marcela, a nie Zuza... Według mnie Zuza wychodzi dziwnie na zdjęciach.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Top Model - zostań modelką
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2014 12:43
Szczerze mówiąc to oglądałam tylko kilka odcinków. Nie ciekawiło mnie to zbytnio. Moja koleżanka bardzo lubi to oglądać i mi mówiła kogo ona tam lubi, a ja wcale nie wiedziałam o kogo jej chodzi xD. Ale moim zdaniem to średni serial. Z 3 sezonu to najbardziej lubiłam Marcelę Laszczak. A tak poza tym to nie oglądam tego.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Sophie dnia 23-01-2014 13:39
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Top Model - zostań modelką
użytkownik usunięty
Dodane dnia 11-02-2014 20:24
Muszę przyznać, że całkiem fajny serial. Aczkolwiek nie emitują go teraz, chyba (?). Zaczęłam oglądać od 3 sezonu. Ogromnie podobał mi się odcinek, jak dziewczyny były w Indiach. Moją faworytką była Zuza. Pamiętam, że na odcinku finałowym byłam tak zmęczona, że nie doczekałam się wyników, ale i tak Zuza wygrała, więc się cieszę. Chociaż przez moment byłam przekonana, że wygra Marcela, gdyż na ostatnich zdjęciach wypadła dużo lepiej niż Zuza. Rywalka również niczego sobie.



Edytowane przez Akali dnia 30-03-2014 18:32
AutorRE: Top Model - zostań modelką
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2014 15:54
Kiedyś uwielbiałam oglądać nowe odcinki. Ciekawiło mnie, która z modelek odpadnie tym razem, a która dostatnie wyróżnienie. Teraz już kompletnie nic nie pamiętam z tego serialu. Mimo to zawsze czekałam na nowe odcinki. No cóż... muszę przyznać, że serial był ciekawy. Dużo się działo, a niektóre opinie były surowe, a niektóre dobre, więc serial naprawdę udany. Z chęcią pooglądałabym sobie jeszcze kilka odcinków, ale nie wiem gdzie ich szukać...


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Top Model - zostań modelką
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 12-08-2014 16:00
Adelia napisał/a:
Z chęcią pooglądałabym sobie jeszcze kilka odcinków, ale nie wiem gdzie ich szukać...

Wszystkie odcinki znajdziesz tutaj -> klik. A już od września sezon 4, w którym będą też faceci :D. Będzie się działo xd.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Top Model - zostań modelką
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2014 17:01
A ja tam nie lubię Tap Madl, jakoś nigdy mnie nie pociągał ten program, więc widziałam raptem parę odcinków. Nie jest to coś pokroju Projectu Runway czy Masterchefa, a te programy bardzo lubię, bo ludzie pokazują swój talen i umiejętności a nie tylko eksponują ciało. W dodatku te modelki wcale nie są takie ładne, no ale nie mi oceniać. Denerwuje mnie też Krupa, której nie da się zrozumieć i Tyszka, którego ja bardzo nie lubię, jakiś prostacki taki jest. Może z nowym sezonem zmienię zdanie na temat tap madl, bo zamierzam pooglądać od czasu do czasu,


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Top Model - zostań modelką
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2014 19:16
Seria 3 była naprawdę dobra. Miałam nadzieje, że Justyna wejdzie do finału. Ale i tak zaszła bardzo daleko! Najbardziej lubiłam właśnie ją i Marcele, której kibicowałam w finale. Nienawidziłam Oli Krysiak za jej gwiazdorskie zachowanie i Renaty, gdy w ostatnich odcinkach zaczęła się wywyższać i mówić, że jest najlepsza i wygra. Co do innych uczestniczek, uważam, że były ładne, ale Asia wyróżniała się egzotyczną urodą. Według mnie, w tym sezonie chyba najwięcej dziewczyn zrobiło jakąś karierę. Czasami o nich słychać. Czekam na nowe odcinki, w których będą również panowie! Może być śmiesznie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Top Model - zostań modelką
~KornelisaHovit
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2014 17:40
Moja opinia jak innych jest taka, że program jest bardzo interesujący i uczy jakie to modelki/modele mają trudną drogę do przebycia, żeby zostać modelką/modelem. Jurorzy jak dla mnie są ok, chociaż nie raz mnie denerwują. Seria 3 to była najlepsza jaką widziałam. Teraz jest seria 4 i jestem bardzo ciekawa jak im wyjdzie.


Kornelisa Hovit ta co zadaje dużo pytań .

Zestaw By Rebecca
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 21-09-2014 17:57
50272785 http://www.youtube.com/channel/UC-B-EZopHABxmN6QLO8oHOg Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Top Model - zostań modelką
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2014 18:13
Cóż, nie powiem, że nie lubię, ale nie powiem także, że nie cierpię. Po prostu oglądam to, co moi rodzice, a jak leci, to oglądają xd. Bardzo lubię patrzeć na ich zdjęcia (mają przecudowne koloryzacje serce!). Jest się z czego pośmiać i to mi się podoba.
Uważam, że wprowadzenie mężczyzn było dobrym pomysłem, ponieważ oni także się nadają na takie rzeczy, nie tylko kobiety mogą być modelkami. W końcu to dwudziesty pierwszy wiek...
Z niektórych tych chłopaków naprawdę chciało mi się śmiać, choćby z tego "Tarzana" xdd. Matko, co za katastrofa. W życiu nie przejęłabym go, albo tego chłopaka, co jak dziewczyna wygląda. W dodatku ma jeszcze taki głos jak kobieta i powiem szczerze, że normalnie to bym w życiu nie uwierzyła, że to chłopak. Nawet moja mama już się w tym pogubiła, zresztą nie dziwię się.
Na pewno będzie się dużo działo i z przyjemnością będę oglądać przy każdej okazji.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Top Model - zostań modelką
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2014 13:52
Powiem, że zaczęło się całkiem fajnie ^^. Podoba mi się Mateusz Jarzębiak, wygląda inaczej niż reszta chłopców z programu. Nie mam na razie faworyta czy faworytki, ale już nie lubię kilku osób. Podobały mi się ich pierwsze profesjonalne sesje. I tu właśnie muszę skrytykować jedną uczestniczkę, którą jest Marta. Denerwowały mnie jej wulgarne pozy podczas sesji. Chciała być w centrum uwagi. W ogóle nie pasowała do reszty osób. I uważam, że to właśnie przez nią odpadł jeden z chłopców z tamtej sesji. Widziałam nawet, że powstał anty fanpage Marty. Co do kolejnych uczestników bardzo denerwuje mnie Ola Żuraw. Jest ładna, ale w ogóle nie wygląda jak modelka. Bardzo polubiłam Mateusza Magę, który zaskoczył wszystkich swoją delikatną, kobiecą urodą. Myślę, że zajdzie bardzo daleko. Kto wie? Może nawet wygra? Dzisiaj leci kolejny odcinek więc na pewno będę oglądać.



Comme un soleil tu me brûles et me réveilles

Edytowane przez bamboleo dnia 22-09-2014 13:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Top Model - zostań modelką
~Motiwia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-11-2015 22:47
A więc, pozwolę sobie wyrazić opinię na temat mojego ulubionego piątego sezonu.
Nie mam bladego pojęcia, dlaczego tę edycję lubię najbardziej. Chociaż nie, czekaj, wróć. Wiem, czemu ją uwielbiam. Odpowiedź brzmi: Radek. XD
Jak już zaczęłam o tym Radku, to nie będę teraz zmieniać tematu. Potwornie się cieszę, że wśród tych mięśniaków znalazł się Radzio. Kocham takich drobnych chłopaków, więc on mi tu idealnie pasuje. Do tego ma niesamowitą twarz i cudownie wychodzi na zdjęciach.
Poza Radkiem lubię także Samuela, lecz niestety on pożegnał się z programem w ostatnim odcinku. Miał ciekawą, tajemniczą twarz, jednak Radek>>>>wszyscy. XD
Natomiast z dziewczyn... no, tu pojawia się problem. Żadna z nich nie przypadła mi do gustu tak, jak wyżej wymienieni chłopcy, lecz najbliżej do tego chyba Karolinie Pisarek. Jest całkiem ładna, fotogeniczna, no i nie wydaje się być tak fałszywa, jak choćby jej imienniczka, jednak nie ma w sobie tego "czegoś".
Co do osób, których nie trawię... zdecydowanie Magda. Nie wiem, czy to ja jestem jakaś wybrakowana, czy jurorzy, ale naprawdę nie widzę w niej nic ciekawego, podobnie jak w jej zdjęciach. Do tego nie podoba mi się jej zachowanie. Tak, wiem, że w tym programie nie chodzi o charakter, lecz nie potrafię się nim nie przejmować.
Poza tym nie polubiłam także Michaela i cieszę się, że nie doszedł zbyt daleko. Na początku wydawał się w porządku gościem, lecz z czasem zaczął się wywyższać i wyśmiewać innych, a jego zdjęcia pozostawiały wiele do życzenia.
Hm, dalej, jurorzy. Kompletnie nie wiem, czego się po nich spodziewać i oglądając program za każdym razem boję się, że ktoś kogo lubię odpadnie, nawet jeśli wiem, że akurat nie odpadnie XD. Kiedyś trochę irytował mnie Tyszka, ale teraz w sumie jakoś wyszedł na ludzi. Mimo wszystko i tak Krupa rozwala system, z tym swoim wtrącaniem ni z gruszki ni z pietruszki angielskich słówek, czy całych zdań, lecz o tym wszyscy dobrze wiedzą XD.
A co do tych ich zadań, sesji, jak zwał, tak zwał - myślę, że są w porządku, całkiem urozmaicone. Nie wydaje mi się, że mają wiele wspólnego z prawdziwym modelingiem, ale jest się z czego pośmiać i czym się pozachwycać. Ogólnie to najbardziej chyba lubię sesję z rodziną, wyszła przesłodko :v. Zdecydowanie najfajniej wyglądali Jacob, Radek, Samuel i Natalia. A co do tych krótszych zadań - uwielbiam to, w którym kręcili reklamy. Andre i Radzio rozwalili system. XD
Kurdę, troszku się rozpisałam, noale XD. Krótko mówiąc - naprawdę lubię piąty sezon i mam nadzieję, że jeśli powstaną kolejne edycje, to będą podtrzymywać jego poziom, chociaż drugiego takiego Samuela czy Radka, to chyba nie znajdą. XDDD


i love my smol bubble boy
Edytowane przez Suzanne dnia 21-11-2015 08:58
54680395 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Top Model - zostań modelką
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-02-2016 15:12
Top model byłoby naprawdę super projektem podobnie jak "Project Runway", które jest świetne, tylko tutaj porażką jest i pewnie będzie strasznie płytka i głupawa młodzież. Zwłaszcza niektóre dziewczyny są tak dziwne i głupie, że bije po oczach. Czasami zastanawiam się, czy to ustawka ale wątpię, po prostu chyba faktycznie młodzież w modelingu jest taka płytka i może to chce pokazać ten program. Prowadząca fajna, jury super. Tylko no mówię, trochę inteligentniejszej młodzieży by się przydało.


Nigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanieuśmiech

Aktualizacja z 2019r :D mam nadzieję że teraz będę poprawiał innym humory uśmiech

http://hitetkit.blogspot.com/
Edytowane przez Suzanne dnia 28-02-2016 15:23
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.