Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Świat filmów
Filmy
❧  Opowieści z Narnii  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorOpowieści z Narnii
użytkownik usunięty
Dodane dnia 22-12-2012 14:26


Podczas wakacji rodzeństwo - Łucja, Zuzanna, Edmund i Piotr (Lucy, Susan, Edmund, Peter) Pevensie odkrywają magiczną krainę Narnię, do której dostać się można przez drzwi zaczarowanej szafy. W Narnii, pod wpływem uroku rzuconego przez Białą Czarownicę, od 100 lat panuje nieustanna zima. Wszyscy Narnijczycy czekają na powrót lwa Aslana, który jako jedyny pokonać może siły zła. Pomoże mu w tym rodzeństwo Pevensie.




Tytułowy Książę Kaspian wzywa rodzeństwo Pevensie z powrotem do magicznego świata Narnii, gdzie minęło już 1000 lat od ich zniknięcia. Dzieci ponownie zostają zwerbowane do wojska u boku kolorowych postaci z Narnii do walki ze złem, które przeszkadza księciu w prawym rządzeniu Narnią. W Narnii nadchodzą złe czasy, książę Kaspian przygotowywał się do objęcia tronu, lecz ciąża ciotki krzyżuje jego plany i wszystko obraca się o 180 stopni.




Trzecia z cyklu ekranizacji słynnych książek C.S. Lewisa, zrealizowana w cyfrowej technice 3D. Widowiskowa opowieść o wyprawie rodzeństwa Pevensie i księcia Kaspiana, którzy na pokładzie statku zwanego "Wędrowcem do Świtu" docierają do krainy, z której pochodzi lew Aslan.


Co sądzicie o tych filmach? Lubicie je?


~Post napisany przez Mikiego.



Edytowane przez Miki dnia 22-12-2012 15:24
AutorRE: Opowieści z Narnii
~CassieBlanche
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2012 14:52
Nie jestem moderatorem bądź administratorem, ale może dałoby radę napisać coś o tych filmach? Ja wiem bardzo wiele o Narnii, ale inni mogą nic o tym nie wiedzieć.

Ja osobiście uwielbiam Narnię. Ten piękny klimat i przygody. Każdy kto mnie zna, wie, że mam fioła na punkcie książek o Narnii oraz ich ekranizacji. Chociaż, jedno mnie odciąga od tych filmów i przyciąga do książek. Ktoś, kto najpierw przeczytał książkę, od razu zobaczy wszystkie najmniejsze błędy jakie zrobili. A mianowicie, jeden z nich to: Łucja w pierwszej części odkryła Starą Szafę podczas zwiedzania domu profesora Krike, a w filmie, odkryła Starą Szafę podczas gry w chowanego.
Wiele jest takich błędów, które są mało zauważalne. Najbardziej podobała mi się ekranizacja ''Książę Kaspian''. Pięknie pokazuje jaka może być ta kraina groźna. Najważniejsze, że nie zapomnieli o słowach Aslana ''Nic nie zdarza się dwa razy w ten sam sposób.''. Uwielbiam ten cytat. Najmniej do gustu przypadła mi ekranizacja ''Lew, Czarownica i Stara Szafa''. Nie dziwie się, bo to jedna z części, które mi się zbytnio nie podobały. Sama nie wiem czemu.


I LOVE YOU
I KNOW

Edytowane przez Cookie dnia 30-12-2012 11:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2012 09:00
Dość ciekawa książka jak i film. Oglądać, oglądałam tylko Lwa, czarownicę i starą szafę. Dziś akurat będzie na TVP1 (jedynce tzw) tak jakoś po trzynastej Książę Kaspian, więc gdy go obejrzę, będę mogła udzielić dłuższej wypowiedzi. Może teraz jak oceniam film, więc 100\10. 8



Edytowane przez Cookie dnia 30-12-2012 11:49
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2012 12:45
Oglądałam wszystkie części, a czytałam tylko 1, 2 i kilka rozdziałów 4 (Srebrne Krzesło, nie tą, która będzie 4 ekranizacją). Filmy mają wspaniałe efekty i doskonale dobranych aktorów! Mam nadzieję, że w ekranizacji ''Koń i jego chłopiec'' dobrze dobiorą dorosłych aktorów, a dorosły Kaspian i nowa bohaterka - Julia w ekranizacji ''Srebrnego Krzesła'' będą tak wspaniale dobrani jak rodzeństwo Pevensie.


to ja macham do was z mojego jachtu

Edytowane przez Cookie dnia 30-12-2012 11:49
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2012 16:17
Muszę przyznać, że bardzo lubię klimat tych filmów i przepadam za nimi. Najbardziej podobała mi się część 1 i 3. 2 część nie przypadła mi do gustu za zbyt wyeksponowaną postać Kaspiana. Rola Łucji została praktycznie ograniczona do minimum. Jedynie w końcowej walce nad rzeką przypadł jej niewielki udział. Pierwsza i trzecia część ma w sobie pewną magię. Zwłaszcza postać Aslana potęguje ciepły klimat. Mam nadzieję, że 4 część filmu, która ukaże się w 2015r. będzie dość dobra tak, aby podbić serca widzów podobnie jak część 1. Niestety bez całej czwórki rodzeństwa to już nie to samo. Jestem ciekawa czy doczekam premiery ostatniej części "Ostatnia bitwa", w której wszyscy główni bohaterowie zginą (z wyjątkiem Zuzanny, która zwątpi w Narnię).



Edytowane przez Cookie dnia 30-12-2012 11:50
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
~CassieBlanche
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2012 16:23
AnjaAnel_R napisał/a:
Mam nadzieję, że 4 część filmu, która ukaże się w 2015r.

W 2014r. będzie. Zostało to już potwierdzone. Doczekamy... skoro jest Siostrzeniec, to będzie i Bitwa.


I LOVE YOU
I KNOW

Edytowane przez Cookie dnia 08-02-2013 17:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2012 16:51
Na forum Filmweba znalazłam temat pt. "Siostrzeniec czarodzieja" oficjalnie kolejną odsłoną. Natomiast nad nim widniał napis Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło. Nie wiem już nawet co o tym myśleć. Jeden, chyba założyciel tematu napisał:

Oficjalnie Fox zgodził się na realizację kolejnej części, a zainteresowani są właśnie tą częścią, zwłaszcza po entuzjastycznej ponoć reakcji fanów... Mówi się też o możliwości realizacji "Srebrnego krzesła", ale najpewniej potem. O innych częściach cisza. Wątpię, że "Koń i jego chłopiec" powstanie.


A jeszcze inni:

Oficjalnie zdecydowali? Ja zrozumiałam, że dopiero toczą się rozmowy na ten temat. Ale może się mylę...
Wydaje mi się dziwne, że fani tak się uradowali. Kiedy były w internecie różne ankiety, to wszyscy opowiadali się za SK. Ja wolałabym właśnie Krzesło. Ale chyba skoro kręcą teraz SC, to raczej nie powinniśmy się spodziewać kolejnych filmów z serii, a szkoda. Gdyby
chciano zrobić więcej części, to pewnie kręciliby w normalnym porządku. Pojawiają się głosy, że zdecydowano się na Siostrzeńca, bo tu łatwiej wcisnąć Tildę Swinton ;-)


A Wy co o tym myślicie?



Edytowane przez Cookie dnia 30-12-2012 11:51
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
~CassieBlanche
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2012 16:57
Moim zdaniem, kręcą teraz Siostrzeńca Czarodzieja, bo po prostu sobie przypomnieli, że zapomnieli o pierwszej chronologicznej części. Bo większość nie wie, skąd się wzięła stara szafa, skąd Profesor wiedział coś o Narnii. Najważniejsze rzeczy, jak Aslan stworzył Narnię, skąd się wzięła Biała Czarownica. Ja będę śledzić mniej więcej co się dzieje z filmami, bo mam ciotkę w Anglii. Bo tam w telewizji, w gazetach zawsze coś można znaleźć. Ale myślę, że w 2017 wyjdzie Srebrne Krzesło. Bo filmy wychodzą co trzy lata.


I LOVE YOU
I KNOW

Edytowane przez Cookie dnia 30-12-2012 11:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2012 17:21
Kolejną częścią cyklu "Opowieści z Narnii" będzie adaptacja powieści "Siostrzeniec Czarodzieja".

Do niedawna sądzono, że następnym projektem w ramach popularnego cyklu zainspirowanego powieściami C.S. Lewisa będzie film na podstawie książki "Srebrne krzesło", jednak Michael Flaherty z wytwórni Walden Media potwierdza, że doszło do zmiany planów.

- Obecnie prowadzimy rozmowy z wytwórnią Fox i spadkobiercami C.S. Lewisa na temat adaptacji "Siostrzeńca Czarodzieja". Kiedy dojdziemy do porozumienia, zaczniemy szukać scenarzysty, więc wszystko może potrwać jeszcze kilka lat - mówi Flaherty w wywiadzie dla "The Christian Post".

Fani cyklu wyrażali niedawno zaniepokojenie jego przyszłością, ponieważ najnowszy film "Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do świtu" z Benem Barnesem i Georgie Henley zarobił zaledwie 404 miliony dolarów, podczas gdy pierwszy film "Lew, Czarownica i stara szafa" zgarnął aż 745 milionów. Flaherty zapewnia, że producenci są zadowoleni z wyników trzeciego filmu.


Pewne komentarze:

Ja się bardzo cieszę, najlepiej by było gdyby zrobili wszystkie, ale rozumiem - w swoim czasie mruga Uważam że, Siostrzeniec czarodzieja nie byłby taki dobry gdybyśmy nie znali historii "Lew,czarownica i stara szafa", ponieważ nie wiedzielibyśmy ile w ogóle znaczy Narnia i co się w niej działo.
Pozdrawiam

Siostrzeniec czarodzieja powinien być nakręcony jako pierwszy przed Lwem Czarwonicą i Starą Szafą. Ta część wyjaśnia jak doszło do powstania Narnii./

Zawiodłam się na nich, czekam na SREBRNE KRZESŁO, które jest jedną z moich ulubionych części sagi i na dodatek chciałam zobaczyć OSTATNIĄ BITWĘ, bo tam pojawia się mój ulubieniec Piotr.
Ale nie, zaserwują nam Siostrzeńca Czarodzieja przez modę na prequele!


Kolejne słowa z forum. Tym razem jakiegoś innego.



Edytowane przez Cookie dnia 30-12-2012 11:52
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-02-2013 17:42
Narnia ma to coś. Nie wiem co to, ale jakoś oglądając ją.... Podoba mi się klimacik, niestety zaprzestałam oglądania, gdy Łucja i Edmunt nie mogli się już tam dostać. Ci inni bohaterowie nie przypadli mi do gustu. Najbardziej ze wszystkich zawsze lubiłam Zuzannę. Według mnie najlepsze była pierwsza część. Uwielbiałam Aslana i czarownicę. A dalej to już straciło to dla mnie ciekawość.



Edytowane przez Cookie dnia 08-02-2013 17:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
użytkownik usunięty
Dodane dnia 08-02-2013 18:00
Bardzo lubię Narnię. Oglądałam ją chyba z tysiąc razy, wszystkie części. Najbardziej podobała mi się część 1, ale 3 była zabawna. Z bohaterów najbardziej lubię Łucję, Ryczypiska, Białą Czarownicę i Aslana oraz tego bobra (z 1 części). Z tego co wiem, rodzeństwo Pevensie nie powróci już do Narnii, szkoda. Jednak ciekawa jestem jaki film powstanie na podstawie 4 części. Na pewno go obejrzę.



Edytowane przez Cookie dnia 08-02-2013 18:03
AutorRE: Opowieści z Narnii
~CassieBlanche
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-02-2013 18:09
Lipcia napisał/a:
Bardzo lubię Narnię. Oglądałam ją chyba z tysiąc razy, wszystkie części. Najbardziej podobała mi się część 1, ale 3 była zabawna. Z bohaterów najbardziej lubię Łucję, Ryczypiska, Białą Czarownicę i Aslana oraz tego bobra (z 1 części). Z tego co wiem, rodzeństwo Pevensie nie powróci już do Narnii, szkoda. Jednak ciekawa jestem jaki film powstanie na podstawie 4 części. Na pewno go obejrzę.

Jak to nie powrócą? Powrócą w części ''Ostatnia Bitwa''. Aslan pod koniec ''Podróży Wędrowca do Świtu'' powiedział, że wrócą pewnego dnia. Jako czwarty powstanie ''Siostrzeniec Czarodzieja''. Z jednej strony dobrze, a z drugiej źle. Dobrze jest dlatego, że uwielbiam tą część, a źle, dlatego że zaburzyli kolejność. Jak już szli kolejnością wydania, to mogli już ją dokończyć.


I LOVE YOU
I KNOW
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
~Maliana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-02-2013 11:27
Czytałam niestety tylko 1 książkę, ale mimo to bardzo mi się podobała. Za pierwszym razem jej w ogóle nie rozumiałam, jednak potem kiedy minęło jakieś pół roku zaczęłam ponownie czytać, i wreszcie docierały do mnie wszystkie słowa. Na dzień dzisiejszy polecam wam tą książkę. Chociaż co ja mówię? My tu gadamy o filmie, a ja o książce! Cóż filmu nie oglądałam ale mam zamiar.



Zestaw by Ross.

Dziękuje.
http://simso.ubf.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2013 18:09
Uwielbiam opowieści z Narnii. Niestety oglądałam i czytałam tylko pierwszą część i kawałek drugiej. Panuje tam świetny klimat, mnóstwo przygód, akcje, walki. Jednak, skoro w czwartej części nie będzie rodzeństwa, wszystko straci sens. Baez nich, to nie to samo. Cała akcja od samego początku była o nich, a teraz ma ich zabraknąć i powrócą dopiero w ostatniej części. Jednak mimo wszystko będę oglądać, jestem bardzo ciekawa co wydarzy się dalej.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2013 18:19
Lubię Narnię. Mam wszystkie książki z tej serii i obejrzałam pierwszy film. Dotychczas udało mi się skończyć czytać "Podróż Wędrowca do Świtu" a dziś zaczynam "Srebrne krzesło". Moją ulubioną bohaterką jest Łucja. Taka miła, wrażliwa i zarazem troskliwa dziewczynka. Wśród zwierzęcych bohaterów najbardziej przypadli mi do gustu lew Aslan i Ryczypisk. Aslan jest bardzo mądry. Włada całą Narnią. Ryczypisk zaś jest zabawny, odważny i honorowy. Za to ich lubię.
Moją ulubioną częścią książek "Opowieści z Narnii" jest "Lew, czarownica i stara szafa" Tutaj zaczynają się przygody, ale powstanie Narnii jest opisane w późniejszej części tego cyklu. I to by była cała moja opinia o Narnii.


Blog
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2013 12:47
Lubię filmy fantasy. Kocham je całym sercem. Z "Narnią" jest podobnie. Uwielbiam pierwszą część pt. "Lew, czarownica i stara szafa". Oglądaliśmy ją kiedyś na polskim i po prostu ją polubiłam. Wszystkie charaktery są cudowne, obsada dobrze dobrana. Prawie się rozpłakałam, jak zobaczyłam "martwego" lwa. Dobrze, że nie umarł naprawdę. Świetny film.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 04-02-2014 22:18
Bardzo lubię tą serię, głównie za książkę, niż za film. Mimo to, filmy ujdą, poza Wędrowcem do świtu, który bardzo, ale to bardzo mi się nie podoba, bo odbiega od fabuły książki w dziewięćdziesięciu ośmiu procentach. Cieszę się, że postanie Siostrzeniec czarodzieja, a później prawdopodobnie Srebrne krzesło, mimo, że druga z wymienionych nie jest moją ulubioną częścią serii.
Chciałabym, żeby powstała ekranizacja Koń i jego chłopiec, ponieważ uważam, że ma bardzo ciekawą fabułę, a do tego są w niej wplecione losy rodzeństwa Pevensie już jako dorosłych królów i królowych.
Film, jak i książka, nie są głupie. Po prostu opowiadają o cudownym świecie, który każdy rozumie inaczej.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 04-02-2014 22:19
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
~auri
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-02-2014 20:24
Najbardziej podoba mi się druga część , a dokładniej bitwa. Pierwsza część też jest niczego sobie. Za to trzecia część jest trochę cienka bez Zuzy i Piotrka, za to statek jest boski ok.

---
Może obszerniej?




Edytowane przez ChandSharma dnia 05-02-2014 20:30
brak brak Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2014 10:52
Kocham, kocham i jeszcze raz kocham. Są to jedne z moich ulubionych filmów. Po prostu kocham je tak samo jak książki (choć one są lepsze). Filmy te dość szczegółowo oddają fabułę z książki, szczególnie pierwsza część. Druga i trzecie nie za bardzo, ale coś tam tak. Bardzo podoba mi się obsada. Idealnie dobrani bohaterowie. Możemy nawet zobaczyć jak dorastają na planie filmowym, co jest niesamowite. Zachwyciły mnie efekty specjalne, coś niesamowitego xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowieści z Narnii
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 18-02-2014 17:47
Czytałam Opowieści z Narnii bardzo dawno temu i szczerze powiedziawszy z książek nie pamiętam już właściwie niczego. Tylko dzięki filmom udało mi się jakoś zapamiętać trzy pierwsze części, gdyż jestem wzrokowcem i szybciej zapamiętuję, gdy na coś patrzę. Ale dobra, przejdźmy do rzeczy... Zdecydowanie najlepiej wyszła im druga część - Książę Kaspian. Film bardzo podobny do książki i dobrze wykonany. Podoba mi się aktor grający Kaspiana, jest przystojny i naprawdę świetnie gra. Raczej nie mogę mu nic zarzucić. Moją ulubioną sceną jest raczej ta, gdy na początku rodzeństwo odkrywa swoją kryptę, gdzie znajdują się ich rzeczy. Zaś najmniej podobał mi się atak na zamek. Nie wiem, dlaczego(chociaż Edmund z tą latarką naprawdę nieźle mnie rozbawił <3).
Najgorszy film to Podróż wędrowca do świtu. Pomińmy fakt, że nie lubiłam tej książki, ale myślałam, że jakoś lepiej wykonają film. Mało Zuzanny, strasznie mało Zuzanny i to mi przeszkadzało ;/. Jest to moja ulubiona postać, dlatego aż mnie skręcało, kiedy zamiast niej widziałam jej młodszą siostrę - Łucję, za którą nigdy nie przepadałam. Może w tej trzeciej części stała się mniej niezdarna, ale nadal uważałam ją za małą Łucję nie mogącą nic zrobić.
Eustachy. Inaczej go sobie wyobrażałam! Aktor wyglądał okropnie! Nie podobał mi się ani jego wygląd, ani jego umiejętności aktorskie. Masakra. Aż nie można było na to patrzeć.
Jestem ciekawa czy będą kolejne ekranizacje i kto zagra Julię :). Mam nadzieję, że jakaś ładna aktorka <3.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.