Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Ritsukox

Świat filmów
Filmy
❧  Następcy  ☙

AutorNastępcy
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-09-2015 21:33

Następcy (ang. Descendants) - amerykański film z kanonu Disney Channel Original Movies. W główne role wcielają się Dove Cameron, Mitchell Hope, Cameron Boyce, Booboo Stewart i Sofia Carson. Film przedstawia losy dobrych i złych bohaterów bajek Disneya. Amerykańska premiera filmu odbyła się 31 lipca 2015 roku na kanale Disney Channel. Polska premiera filmu odbyła się 18 września 2015 roku.
Melissa De La Cruz napisała również książkę pod tytułem "Wyspa Potępionych", która opowiada o tym co działo się w życiu głównych bohaterów przed filmem "Następcy" i o tym jak się poznali. Książka została wydana w Polsce 26 sierpnia 2015 roku.

Akcja filmu rozgrywa się współcześnie w baśniowym królestwie, którego nowym władcą został syn Pięknej i Bestii. Jego pierwszą proklamacją jest amnestia dla potomków Cruelli De Mon (Carlos), Diaboliny (Mal), Złej Królowej (Evie) i Jafara (Jay) więzionych na odizolowanej od świata wyspie. Dzieci otrzymują szansę na oczyszczenie rodowych nazwisk i trafiają do szkoły, w której uczyć się będą wraz z potomkami Matki Chrzestnej, Śpiącej Królewny, Roszpunki i Mulan.





Co sądzicie o tym filmie? Oglądaliście w dniu premiery, czy po? Co sądzicie o obsadzie? Podoba Wam się, czy kogoś byście wymienili? I najważniejsze, piosenki. Które Waszym zdaniem najlepsze?
Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 08-12-2016 21:41
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Następcy
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 24-09-2015 21:50
O, super, pierwszy. Oglądałem i przygotowywałem się do tego filmu od czasu ukazania się pierwszego mema na fb, bo tak między nami na początku myślałem, że to miał być nowy serial.. Wracając do filmu, wywarł on na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Bardzo fajnie się go oglądało, co dowodzą dwie paczki cebulowych i kurczakowych Laysów Laysy to moje ulubione lol i dwie butelki Pepsi. Obsada aktorska jak i dubbingowa została świetnie dobrana. Najśmieszniejszymi postaciami były oczywiście: Diabolina, Zła Królowa tak naprawdę ma na imię Grunhilda, Cruella de Mon. Jednak najlepsze postacie z filmu to Mal, Evie i Carloss. Najbardziej w filmie irytowało mnie ta była dziewczyna Bena i nietolerancja wobec złych dzieci. To wszystko to przedsmak najlepszego finału. Dlaczego najlepszego? Dlatego, że były takie sceny jak:
1) cudowna rozmowa Bena z Mal,
2) ucieszne dialogi Diaboliny z Złą Królową i jej lusterkowym telewizorkiem to mnie rozwaliło :haha:,
3) wejście smoka - Diabolina,
4) walka dzieci z prezesem rodziców.
Reasumując, film jak najbardziej na "tak", gdyż jest to nie tylko cudowna historia o przyjaźni i miłości, ale także o tolerancji i dyskryminacji, która szerzy się wśród nas.

Proszę, stawiaj spacje po znakach interpunkcyjnych. :3 //Cat





(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Cattie dnia 25-09-2015 19:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Następcy
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2015 22:09
Ten film bardzo mi się spodobał, choć muszę przyznać, że myślałam, iż będzie to jakaś nędzna imitacja Ever After High. Fakt, zgapione jest, ale przedstawione w zupełnie innym stylu, co niezmiernie mi się spodobało.
Fabuła sama w sobie jakoś nie zaskakująca, od samego początku spodziewałam się czegoś takiego. Akcja od A do Z była przewidywalna i jedynie kilka rzeczy mnie zadziwiło, a było to między innymi wyrwanie różdżki Dobrej Wróżki przez jej córkę.
Najlepsze były teksy Diaboliny i Złej Królowej. Jak one się rozgadały, to po prostu nie było przebacz. Płakałam ze śmiechu przed monitorem.
Kostiumy bardzo fajnie, spodobały mi się te niebieskie włosy córki Złej Królowej. W ogóle moim zdaniem była ona najlepszą postacią ze wszystkich. Wprawdzie nieco naiwna, lecz bardzo mądra i utalentowana. Chociaż Mal wcale nie była gorsza.
Nie przepadam za piosenkami w filmach/bajkach. Wprawdzie jak jest jednak czy dwie, to wcale mi to nie przeszkadza, ale większa ilość od razu kojarzy mi się z High School Musical, którego nie znoszę. Tutaj deczko przesadzili, tak o jedną lub wie piosenki, ale ujdzie jeszcze w tłumie.
Ogólnie film oceniam 9/10. Bardzo mi się spodobał, wciągnął mnie. Było kilka takich momentów, które mnie zaskoczyły i rozbawiły do łez, dlaczego gorąco polecam xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Następcy
~Pony
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2016 23:16
Cóż, ten film udowadnia, że nawet największy gniot, przy dobrej reklamie przyciągnie widzów. Film obejrzałem i srodze mnie rozczarował. Po pierwsze, to musical, ogólnie je lubię, ale piosenki w tym dziele były takie sobie. Po drugie już sam początek, gdzie ci "źli" następcy demonstrują swoją złą naturę i tak oto, jeden biega po stole, inny pobrudził komuś pranie, a główna bohaterka, kradnie dziecku lizaka... Brak słów, ale po trzecie, co producenci tego "filmu" zrobili z rodzicami tych następców... Absolutnie nie przypominają swoich pierwowzorów z oryginalnych bajek, czy filmów. Cruella De Mon jest murzynką w tym "filmie" i do tego boi się psów kwaśny Dalej Jaffar, który był kozacką postacią z charyzmą w 2 częściach "Aladyna", tutaj natomiast, to jakiś pantoflarz, popychadło, które rozstawiane jest po kątach, natomiast pozostali rodzice, jeszcze ujdą. Nie mniej nasuwa się pytanie, co kierowało scenarzystów, aby wybrać akurat te postaci, tak jakby mało było ciekawych czarnych charakterów...? Po czwarte, to kto wybierał aktorów, przecie ci dwoje http://puu.sh/pRvhC.jpg znani są z ról pozytywnych w innych serialach, więc dobór takich aktorów do wydawać by się mogło negatywnych ról, jest błędem. Niestety na końcu filmu, dowiedziałem się dlaczego... Podsumowując, film był mega słaby i nie obejrzę go ponownie.



Edytowane przez Pony dnia 05-07-2016 23:17
36426030 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Następcy
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2016 11:36
Przyznam szczerze, że po pierwszym zwiastunie moja reakcja wyglądała tak - kwaśny . Kolejne '' dzieło '' Disney'a żeby zarobić trochę kaski. Zniechęciły mnie również te wszystkie promocje - na kanale Disney Channel na YT aż roiło się od tych filmików zza kulis, poznaj bohaterów itp. Nienawidzę takiego czegoś, takie promowanie a większość filmów które były tak zapowiadane, okazywały się być niewypałami. No, ale powiedziałam że obejrzę. Jak będzie zły film to będę się miała z czego pośmiać. I wtedy mnie zamurowało. Ten film jest super! Uwielbiam takie bajkowe produkcje, musicale, fantasy. Urzekło mnie to, że cały film został właśnie utrzymany w tej bajkowej scenerii. Dużo też się z niego dowiedziałam. Skąd miałam wiedzieć że Mulan, Pocahontas, Dżafar mieli dzieci? Urzekły mnie też te śmieszne dialogi między bohaterami. Fajnie, że pokazali życie tych złych ludzi, bo zawsze w filmach to dobrzy ludzie walczą ze złem, w tym przypadku było inaczej co bardzo mi się spodobało. Podobała mi się scena, kiedy Diabolina zamieniła się w smoka. To było takie ''I co teraz? Znowu staną się źli? Ona ich zabije? Co się stanie!''. Ucieszyłam się na wieść o drugiej części i z niecierpliwością czekam na rok 2017, bo to wtedy będzie premiera.



Edytowane przez Frutell@13 dnia 06-07-2016 11:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Następcy
~Maeve
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-11-2016 12:33
Fabuła nawet, nawet. Fajne perypetie miłosne... ale załamujące ciuchy... No błagam, to do tylu seriali/filmów się bardziej starają (ale tylko trochę bardziej), a są kijowe, a tu jakieś sztywne jakby założyli ciuchy z wypożyczali (moim zdaniem).
Jeśli chcieli tak pokazać idiotyczność tych "złych" i normalność ubrań dobrych (czyli coś co nawet w pamiętniku księżniczki się znajdzie) to wybitnie wyszło.

Wolałabym, by pozostali jednak przy wersji animowanej. Oglądałam parę odcinków i to bardziej do mnie przemawia.



Komplet by me

Edytowane przez Suzanne dnia 26-11-2016 13:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Następcy
~Tina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-12-2016 23:11
Cóż mogę powiedzieć... oglądałam film wraz z kuzynkami i wydawał mi się fajny, ale lekko zbyt przewidywalny. Mój ulubiony wątek to zdecydowanie relacje Carlosa z tym psem XD. Mama nie byłaby z niego dumna. Audrey z kolei w ogóle nie zachowuje się jak dobry charakter... ani trochę nie przypadła mi do gustu. Ponadto film za bardzo aspiruje do musicalu. Jest za dużo piosenek wyrażających ważne momenty w fabule. Ale oczywiście zawsze łatwo jest krytykować, więc mimo iż wypisałam sporo argumentów, które nie stawiają filmu w dobrym świetne, myślę ze jest on warty zobaczenia, chociażby z ciekawości, jeżeli ktoś już nie ma co oglądać.



Edytowane przez Alex dnia 02-12-2016 23:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Następcy
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-12-2016 12:44
W któryś momencie natknęłam się na reklamę filmu. Zaciekawił mnie pomysł na fabułę. Później nie udało mi się, obejrzeć go na kanale za pierwszym razem, ale trafiłam na powtórkę i z przyjemnością zapoznałam się z tym filmem. Tak bardzo mi się spodobał, że potem kupiłam jeszcze "Wyspę Potępionych". Co prawda bywał przewidywalny i nie jest arcydziełem, ale mogę polecić ten film osobom, które nie stronią od klasycznych baśni. Sam pomysł był wyjątkowo ciekawy. Nie przyjrzymy się dzieciom głównych bohaterów, a tym złym. Co nie znaczy, że nie będzie dzieci takich postaci jak Dobrej Wróżki, czy Śpiącej Królewny. Najbardziej do gustu przypadła mi Evie. Wygląda naprawdę ślicznie, potrafi wzbudzić sympatię oraz współczucie, bo za wszelką cenę stara się zadowolić innych, a przez matkę patrzy tylko na wygląd zewnętrzny. Chciałabym, żeby skończyła razem z Dougiem. Mal również była interesująca, ale wydawała mi się bardziej nijaka niż ona. Carlos i Jacob też nie wypadli źle, w porównaniu do koleżanek. Może tylko wątek syna Cruelli nie był tak "mocny". Ojciec i matki naszych głównych postaci byli zabawni i dobrze przedstawieni. Uwielbiam sceny z Czarownicą i Złą Królową. Jeżeli chodzi o "dobre" postaci nie było tak barwnie, ale dawały radę. Nie przejęłam się historią Jane. Audrey mnie tylko denerwowała na potęgę. Chad był beznadziejny, z całym swoim zachowaniem typowego "playboya". Syn Gapcia był przesympatyczny i mam nadzieję, że pojawi się w następnych tworach "Następców". Ben nie był zły, ale zachowywał się jak typowy książę z bajki. Sama historia wyjątkowo nie zaskakuje, ale prezentuje się dobrze zarówno ze strony wizualnej jak i muzycznej. "Rotten to the core" nuciłam jeszcze po filmie. Chociaż jak o tym pomyśleć, to mogliby dać spokój z choć jedną piosenką i nie robić z tego musicalu. Dzięki postaciom film zapada w pamięć, potrafi być zabawny i interesujący. Czekam na drugi film z tej serii.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Crazy Princess dnia 03-12-2016 12:44
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.