Nowości
06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,049
 Najnowszy Użytkownik: ~ThunderousTiger
Dzisiejsi Solenizanci
Diaspro
LadyPinki

Winx Club
Transformacje
❧  Przemiana  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Przemiana
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2014 19:42
Całkiem prosta i fajna przemiana. Ma w sobie ''to coś", co sprawia, że ją lubię. Najlepszy strój mają Layla, Bloom i Flora. Ach, ta muzyczka w tle... Boska! Najbrzydszy zestaw ma Tecna. Szkoda, że twórcy odstawili ją na drugi plan. Biedactwo. W ogóle to jest tak fajnie powspominać stare, dobre czasy...


,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Edytowane przez Sophie dnia 02-08-2014 19:54
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2014 20:37
Ta transformacja to po prostu klasyk. Pomimo prostych strojów, małych skrzydeł i mniejszej ilości dodatków, miło wspomina się te czasy, kiedy Winx własnie w takich strojach pokonywały wrogów. Jednak wiadomo, że w późniejszych sezonach twórcy musieli w końcu zmienić transformacje dla urozmaicenia odcinków i całego serialu. Jeśli chodzi, o wygląd czarodziejek, uważam, że wszystkie wyszły bardzo dobrze. Każda miała "swój kolor", nie miały podobnych strojów, jak w Sirenixie czy Harmonixie. Najbardziej podobała mi się Stella. Miała pomarańczowy, dwuczęściowy strój, wysokie kozaki w tym kolorze, dwa kucyki i pomimo prostoty wyglądała najlepiej, Nawet Tecna wyglądała dobrze w swoim kombinezonie i kapturze (?). Jak dla czarodziejki technologii - strój idealny. Reszta Winx też wyszła dobrze.
Edytowane przez Cattie dnia 14-03-2015 10:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2014 21:29
Aż mi się przypominają stare, dobre czasy, kiedy to leciał ten pamiętny pierwszy sezon. No co mogę tu powiedzieć, transformacja bardzo prosta, mała ilość dodatków dzięki czemu według mnie nie było zbyt na ciapane, jak to w niektórych innych. Klasyczne stroje, każda Winx miała taki swój kolorek. To ewidentnie jedna z moich ulubionych transformacji i wiedziałam, że już podobnej nie będzie, bo, no cóż, grafika w Winx'ie z sezonu na sezon, cały czas była bardziej udoskonalana aż otrzymaliśmy przesłodzenie. No takie moje zdanie gwizdze.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 06-08-2014 00:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2014 21:55
Mówią, że co pierwsze, to najlepsze. Nie do końca się z tym zgadzam, ponieważ mamy jeszcze Enchantix, Sophix, Lovix, Harmonix, i Bloomix. Uważam, że transformacja jest świetna i pasuje do naszych czarodziejek. Bardzo do gustu przypadły mi stroje Bloom i Layli. Są świetne. Nie podoba mi się Tecna, strasznie to wygląda placze. Plus za piosenkę. Lepsza niż z tych odcinków specjalnych.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 06-08-2014 00:06
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2014 14:34
Aaa, przemiana. Jakoś ostatnio ją polubiłam, nawet fajna jest. Najładniejsze w tej transformacji to Stella i Flora, mają ładne kostiumy, które wcale nie są takie złe. Świetna jest piosenka do tej przemiany ;3. Najgorzej w tej transformacji wyszła Tecna, ten hełm i ogólnie kostium - litości...


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2014 15:03
Faktycznie, ta transformacja ma swój urok. Taka prosta, nic dodać, nix ująć. Najbardziej mnie w niej urzekła Stella - pasujący do niej ciepły kolorek, te niebieskie dodatki, prześliczne skrzydła i wspaniała fryzura serce. Zaraz potem mam Laylę - pewnie jest na drugim, bo nie lubię zielonego. Następnie Bloom, bo za nią ogólnie nie przepadam i turkusowy nie należy do moich ulubionych kolorów. Na czwartym Flora przez to, że w tej sukience wygląda trochę "ciężko". Potem Musa przez te słuchawki (to do przemiany nie pasuje) i niby zakryty, niby odkryty brzuch. Na końcu Tecna, z wiadomych chyba powodów uśmiech.



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2014 15:53
Fajna transformacja. Na początku myślałam, że jest trochę nie dopracowana, a hełm Tecny (ogólny wygląd jej transformacji) do niczego. Zmieniłam zdanie i teraz transformacja wydaje się być ładna. Niestety co do opinii stroju Tecny jeszcze nie zmieniłam zdania. Hełm po prostu nie pasuje mimo, że lubię Tecnę. Najładniejszy strój miała Layla i Flora. W żadnym kostiumie nie powtarzają się kolory, każda Winx'ówna ma inny kolor stroju. Dlatego całkiem ładna transformacja.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
użytkownik usunięty
Dodane dnia 19-08-2014 23:58
Ta transformacja strasznie mi się nie podoba, jest taka brzydka, ale w sumie, to początki XXI wieku, więc wybaczam, ale mogłaby być trochę ładniejsza. Ta transformacja jest totalnym niewypałem, okropieństwo, z niechęcią oglądam sezon 1 i 2. Zdecydowanie ładniejsze są te od Enchantix'u.

A o polskich znakach to się zapomina :C. Biedne :C. Plus wieki piszemy cyframi rzymskimi, nie arabskimi. No i skasowałam to o tym Nick'u, sezonie 5 itd., bo w końcu to temat o przemianie z sezonów 1-2, więc skąd tu sezon 5? /Lilla
Edytowane przez Lilla dnia 20-08-2014 09:05
AutorRE: Przemiana
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2014 19:47
Jedna z niewielu transformacji, w której czarodziejki się różnią. Uwielbiam strój każdej z nich, chociaż Tecna nie musi być tak zabudowana... dziwnie to wygląda przy takiej Stelli chociażby, czy Bloom. Layla ma śliczną spódniczkę i bluzkę i cieszę się, że żadna z czarodziejek nie ma żadnych wariacji z fryzurami.


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
Edytowane przez YouStee dnia 23-08-2014 19:48
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~Bloom3212
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-09-2014 19:00
Ach, ta przemiana to wspomnienie najbardziej magicznego Winxa. Taki naturalny, delikatny wygląd ukrywa w swym uroku magię. Bez niej nie było by Enchantixu, Sirenixu i tak dalej. Wszystkie transformacje są magiczne, oprócz różowego szajsu Believix, ale i tak najbardziej magiczna jest podstawowa transformacja. Kocham tą przemianę i często oglądam stare odcinki i wracam do wspomnień.
Edytowane przez YouStee dnia 12-10-2014 13:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~Fiker
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-09-2014 20:14
Dawno, dawno temu, kiedy klub Winx nie był jeszcze różową bajeczką dla małych dziewczynek, a lukier nie wylewał się z ekranu podczas każdego odcinka, Winx miały zwykłą przemianę. Ta transformacja był świetna, miała w sobie magię. Nie było za dużo dodatków i to sprawiało, że była taka ładna. Taka delikatna. Bloom wyszła świetnie. Pasuje jej ten niebieski kolor. Stella też cudnie. Fajnie jej w tych kucykach. Flora trochę za różowa, ale to jej kolor. Musa wyszła najlepiej. Śliczna jest ta sukienka. Tecna pewnej części ciała nie urywa. Layla też jest śliczna. Ten zielony jest fajny.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2014 08:36
Przemiana jest najprostszą transformacją, ale wciąż zaskakuje swoim urokiem. W przemianie stroje Winx były różne, i nie było chociażby trochę podobnych ubrań. Najbardziej spodobały mi się Stella i Musa. Czarodziejka słońca przepięknie wyszła w tych długich kucykach, bluzce i spodenkach. Musa szczególnie mi się spodobała z tymi fioletowymi słuchawkami i w dłuższych włosach. Nie podoba mi się natomiast Tecna w tym swoim "hełmie" i kostiumie. Miała chyba tylko twarz odkrytą.


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.

Edytowane przez YouStee dnia 12-10-2014 13:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2015 22:28
Wraz z Enchantixem jest to jedyna transformacja, która mnie w stu procentach urzekła. Z jednej strony jest najprostsza, a z drugiej to właśnie ona sprawia, że główne bohaterki wyglądają jak prawdziwe czarodziejki, a nie dziecinne wróżki z wybiegu. Poza tym, jak wyżej wspomniano, ich kolory są dość oryginalne - kontrastują nieco z osobowościami/mocami postaci (może poza Musą i Tecną). Nie panuje też wszechobecny w najnowszych sezonach przepych, przez co całość jest miła dla oka.
A więc w kolejności od najlepszego (moim zdaniem) stroju do najgorszego:
1. Flora - nawet, jeżeli ten róż mi na początku wadził, to całość prezentuje się ślicznie. Chyba jako jedyna nie ma odkrytego brzucha i prezentuje się przy tym ładnie.
2. Layla - głównie ze względu na te srebrne klamry i bransolety. Chociaż top i spódnica także robią dobre wrażenie.
3. Musa - najwięcej plusów idzie za dolną partię stroju oraz słuchawki; tylko ta bluzka jakoś mi nie pasuje do całości.
4. Stella/Bloom - ich stroje są dla mnie neutralne. Nie prezentują się specjalnie źle, ale też nie uznałabym je za wybitnie dobre. Chociaż Mroczna Bloom fajnie wyglądała, hah.
5. Tecna - niby wszystko pasuje do magii, ale...czemu musiała dostać aż taki pancerz? I na dodatek te skrzydła, które skrzydeł nie przypominają... ;__;


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2015 10:39
Przemiana... z jednej strony przypomina mi stare, dobre czasy, kiedy Winx był jeszcze normalny, przypominający życie współczesnych nastolatek (nieśmiałość, rozwód rodziców, kłopoty z chłopakami) z wyjątkiem magicznych zdolności. Miały skromne stroje, które wzbogacają dodatki. Mi najbardziej podoba się strój Stelli, moim zdaniem idealnie do niego pasuje. Kiedyś jej kucyki nie podchodziły pod mój gust, no i te wstążki (?) do włosów... W każdym razie teraz lubię ją w tej przemianie. Na drugim miejscu jest Florka, ma piękną sukienkę i nawet fajne buty. Kiedyś to ona najbardziej podobała mi się w tej przemianie, pewnie dlatego, że jak większość dziewczynek fascynowałam się różowym xD. Trzecie miejsce przyznaję Bloom, ogólnie lubię niebieski. Rudowłosa ma fajne buty i żółtą spinkę na głowie (?), ale topik i spódniczka moim zdaniem są zbyt krótkie... Jednak przyznam jej dodatkowego plusa za Dark Bloom. Czwarte miejsce zajmuje Musa - może i ma ładny kolor ubrań i butów, ale nie znoszę jej dziwnych kucyków i słuchawek. Piąte, ostatnie miejsce zajmują dwie czarodziejki: Layla i Tecna. U pierwszej z nich nie podoba mi się ułożenie włosów, strój i ogólnie ten odcień zielonego, zaś druga ma dziwny kostium, niezbyt ładnie prezentujące się buty, no i ten hełm na głowie...
Podsumowując, pierwsza transformacja wypadła całkiem nieźle. Może i jest trochę niedoróbek, to i tak będzie się kojarzyła z tym starym, dobrym Winx'em serce.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~elizabeth
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2015 20:17
Pierwsza transformacja ma swój urok. Niby zwyczajne ubrania, ale na naszych Winx wyglądają magicznie, wyjątkowo. Nie ma tu grama przesady, tak jak w Believix'ie lub Mythix'ie. Pierwsza transformacja Winx podoba mi się też pod aspektem mocy, która była coraz większa, porównując, np.: moc Stelli z 1 sezonu (walka w 1 odcinku) , a z 3 sezonu (walka ze smokiem w obronie własnego ojca). Moc transformacji "dojrzewała" razem z Winx. Oczywiście nie przebije Enchantix'u, ale nadal jest to jedna z moich ulubionych przemian.



Edytowane przez Victoria dnia 29-03-2015 20:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~tecna16
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2015 21:20
Jest taka prosta, wręcz prymitywna.
Najładniejsza u Layli i Stelli, a najbrzydsze u Tecny i Bloom. Na początku uznawałam to za byle co, ale teraz w porównaniu z np. Butterflixem. Po prostu uwielbiam ją serce.

Nie zapominaj, że imiona pisze się dużymi literami.


Vera

zestaaw od Ania
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 22-07-2015 22:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2015 22:53
Transformacja nowicjuszek, magiczny Charmix, magiczna transformacja, transformacja początkowa. Nazywaj, jak chcesz. Co takiego kryje MW i czym tak naprawdę jest?

Magia Winx to pierwsza transformacja dosłownie każdej czarodziejki, chociaż możliwe, że na Ziemi jest to Believix, a w innych wymiarach jeszcze inna transformacja. Magia Winx jest przemianą prostą, ale za to elegancką. Zazwyczaj czarodziejka przyobleczona w bluzkę/sukienkę/spodenki/legginsy/whatever robi furrorę brokatem, którym połyskują ciuszki MW. Skrzydła są niezbyt duże, a właściwie całkiem małe - bo po co większe? Duże są zbyt silne jak na początek, a i po przejściu z początkowej transformacji do Enchantixu, Winxówny poczuły sporą zmianę siły skrzydeł. Jeszcze raz: po co robić je większe? Żeby uniknąć tego wątku? Moim zdaniem, ta sprawa została kilkakrotnie dokładnie, starannie obmyślona. I za to ceniłem Rainbow. A potem... potem przyszedł Nick i wszystko spieprzył, ale nie o tym dzisiaj mowa.

Do samej przemiany nic nie mam, kolory są w porządku, Charmix wygląda znakomicie i chciałbym ukatrupić twórców za to, że a) zamienili sezon drugi w jeden odcinek i b) usunęli broszki. A przecież to była niezła broń. Konwergencja Charmixu i te sprawy, wyższy poziom, no heloł. Ktoś tu się nie zna na fabule, albo zna się bardzo słabo ;p

Co mi się nie podoba w MT?
Na pewno pierwszym aspektem, który nie przypadł mi do gustu jest Tecna. Twórcy ponownie olali sprawę z jej wyglądem. Ja rozumiem, że ona na początku miała być robotem, a nie czarodziejką, ale skoro już jest czarodziejką, to niech przynajmniej wygląda normalnie. Co ona, pryszczata, czy co, że ją tak w tych kombinezonach chowają? Z drugiej strony jej skrzydła są genialne. Gdy nie są używane, zmniejszają się i tworzą jakieś romby, trójkąty i kwadraty zamiast skrzydeł, a gdy są potrzebne, tj. trzeba gdzieś się na nich przelecieć - natychmiast zamieniają się w jeszcze bardziej genialną paralotnię, która swoją siatką idealnie pasuje do czarodziejki technologii.
Drugą, a zarazem trzecią rzeczą jest pierścień Solarii i moce Bloom. Pierścień Solarii - sam pomysł niezwykły, niesamowity. Ale gdy się przyjrzeć tej idei, wychodzi na to, że jak już na swoim blogu Ignisa napisała, Stella musi używać go w postaci berła, aby uwolnić swoją moc. Co ona, jakaś niepełnosprawną moc ma, nie umie jej wyrazić, czy jak? Chyba to jednak było nieprzemyślane.
Lecznicze moce Bloomy były ekstra, naprawdę mi się podobały. Ale czego się tym razem przyczepię? A przyczepię się tego, że te moce znowu dostała ruda szkapa.

Jak już mówiłem, nie mam nic do MW, oprócz tych rzeczy, które wymieniłem powyżej.
A, i byłbym zapomniał: czy MW jest fenomenem? Tak, zdecydowanie tak. Jest u mnie na trzecim miejscu w transformacjach razem z Butterflix. Ale Enchantix i tak góruje ;p
Co do następnej opinii, będzie to Believix. Inszantiks jest święty i krytykować go nie będę. A słodkich opinii nie cierpię, jak to kiedyś ktoś napisał: siostra jutro piecze babeczki, więc muszę powstrzymać się z cukrem, niestety również w moich komentarzach.
Mądre słowa.
Ocena ogólna: 9,33/10
Design: 8/10
Dodatki: 10/10
Historia: ?/10
Sposób zdobycia: 10/10




Plus, to z mojego bloga ;p. Przecież to też opinia, nie? :D




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 14-10-2015 22:07
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 23-12-2015 12:55
Transformacja podstawowa urzeka swą prostotą. Nie panuje tutaj zbędny przepych, czarodziejki posiadają proste, małe skrzydła. Stroje dziewczyn są całkiem ładne. Na pierwszym miejscu figuruje u mnie Layla, zaś na drugim - Stella. Ubolewam nad kombinezonem Tecny. Muszę jednak przyznać, twórcy mieli całkiem fajny pomysł, jeśli chodzi o jej skrzydła. Świetnie pasują do czarodziejki technologii, są takie niecodzienne, wyjątkowe.
Podoba mi się pomysł z ograniczeniem używania mocy. Słabnąca Stella, gdy przez dłuższy czas nie przebywa tam, gdzie świeci słońce, Flora bezsilna w miejscu, gdzie nie ma żadnych żywych roślin... Trochę dziwne jest jednak to, że później to zanikło.
To transformacja podstawowa, ale Winxówny są w niej zdecydowanie silniejsze, niż w, dajmy na to, Mythixie...



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2016 19:48
Geniusz tkwi w prostocie. No i jak widzimy to się sprawdza, bo przez 2 i pół sezonu przemiana dawała rade. Nie za cukierkowo, nie za dużo dodatków (właściwie to żadnych), i nie wyglądała też na słabą. Niby podstawowy poziom mocy ale jednak od takiego Buttelfixu wydaje się sporo silniejszy. Wyjątkiem jest Tecna, gdyż w tej przemianie, nie wygląda po prostu jak wróżka. Cała reszta wygląda dobrze. 7,5/10
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Przemiana
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2016 22:06
Mi osobiście pierwsza transformacja podobała się bardzo, ale nijako pasowała już do 3 sezonu, moim zdaniem była dobra do serii 1 i 2, ale do walki z Valtorem przed Enchantix'em i zapomnianym Charmix'em był strasznie, no nie wiem, ale wydawała się ta przemiana słabsza niż w sezonach 1-2, ale i też wizualnie nudzi. Po trzech sezonach naprawdę miałem dosyć, może dlatego, że od czasu do czasu lubię jakąś zmianę w kreskówce.


Nigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanieuśmiech

Aktualizacja z 2019r :D mam nadzieję że teraz będę poprawiał innym humory uśmiech

http://hitetkit.blogspot.com/
Edytowane przez Lunaris dnia 20-02-2016 10:49
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
~Vixen0
14:07:37 13.04.2024
winx *
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.